Új privát üzeneted érkezett!

Alziza: levajazzuk a nászasszony-kérdést! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Ildi: Enyém a lap teteje!

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Barbamami!
Nem tudom, hogy mi az eljárása a plusz ülés beszerelésének, de a környékünkön, van egy régi típúsu Megane kombi, és annak a csomagtartójában van plusz két ülés. Nem tudom kié, pedig szívesen megkérdezném neked, hogy hogyan lehet és főleg mennyiért megcsináltatni.

Mandala!
Nekem tetsz a Logan MCV, de a férjemnek nagyon nem... Igaz most az építkezés után nagyon nincs pénzünk cserélni, először egyenesbe kellene jönni. A nyaralás egy része is hitelből megy, mert a férjem elköltötte a nyaralási pénzt építőanyagra... :roll: Mondjuk legalább kész a kerítésünk, meg kész lesz a déli teraszunk, meg megvan az összes térkövezésünk a vendégparkolót kivéve. DE a nyaralásból nem engedtem! :lol: 5 éve voltunk utoljára, mert mindig volt vmi, vagy autót vettünk, vagy lakást, vagy telket, vagy építkeztünk. :lol: Igaz húzós lesz az őszi időszak, de sztem mind2en megérdemeljük ezt a pihenést. Pontosabban mind az 5en!

Tényleg ti hova-merre mentek nyaralni?

teszek fel friss képeket az albumomba!

moni
 
 

 
 


Sziasztok


Mandala
Laptetőhöz garatula :wink: :wink:

Plusz ülés:
Nekünk a Focus Combiba is lehet betenni + ülést ha akarjuk.
Csak akkor hova pakolsz??
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 12:18-kor.
Vendég
 



Moni

Jók a képek!
Szépek a gyerkők,szép a ház!
Vendég
 


Ez nagggyon jó!(szerintem)


Sok mindennel tisztában vagyok, de van amit még mindig nem értek

- Miért nyomjuk erősebben a távirányító gombjait, amikor az elem kifogyóban van?
- Hogy lehet, hogy a téves szám sose foglalt?
- Mit teszel, ha látod, hogy egy védett állat eszik egy védett növényt?
- Hogy kerülnek a "Fűre lépni tilos!" táblák a gyep közepére?
- Az analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
- Miért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot?
- Miért nincs egér ízesítésű macskaeledel?
- Miért nem fekete dobozból van az egész repülőgép?
- Miért van a 24 órán át nyitva tartó bolton zár?
- Miért kell felébreszteni a másikat, hogy megkérdezd, hogy aludt e?
- Milyen színű a tükör?
- Mér nincs a csapon langyosvíz engedő gomb?
- A Coca-Colás Napocskán miért van napszemüveg? Mi süt a szemébe?
- Hogy nézne ki egy szék, ha a térdünk a másik irányba hajlana?
- A ragasztó miért nem ragad bele az üvegbe?
- Amikor az autó megy, a kerekeiben forog a levegő vagy helyben áll?
- A termosz nyáron hidegen tartja az italt, télen melegen. Honnan
tudja, hogy mikor van nyár és mikor tél?
- Ha nincsen minden veszve, akkor hol van?
Vendég
 


Ez is:

Kép
Vendég
 


Aliza: küldhetnéd azt a kis festőmestert hozzánk is!!! :lol:

Moni: A plusz ülés beszerelése persze lehetséges, de mondd csak, a forgalmiba is bekerül? Mert a rendőr először azt nézi ha megállít. A "teherautó kisbuszok" pld. ford tranzit, ők is vannak 3-6-9 üléssel, de nem mindegy, hogy milyenre vannak vizsgáztatva. Ha egy 6 ülésesbe beszereled a plusz három ülést, de a forgalmiba nem jelented át, hogy 6-ból 9 személyes lett az autó, a rendőr nagyon meg tud vágni! A hivatalos ford kereskedőknél nem igazán láttunk hétszemélyes verziót, még Mondeoból sem, nemhogy focust! Úgyhogy csodálkozom azon, hogy hivatalosan beszereltethető a plusz két ülés. NÁlunk amikor vettük a kocsit, direkt leellenőrizték hogy 7 személyes legyen a forgalmiba írva, mert az ötszemélyesbe is fizikailag be lehet tenni a plusz üléssort, hiszen a kivitelezése megoldható, de ha a forgalmi 5 személyesre van kiállítva, nem járhatsz 7 üléssel!

A másik a "nem tetszik a Dacia"... Erre azt mondom, hogy persze nekem is jobban tetszik a BMW X7-es.... de bammeg ha nincs rá pénzem se megvenni se fenntartani????!!!
:cry:
A következő 7 személyes az Opel Zafira, olyan felszereltséggel, mint mi vettük a Logant, a Zafira olyan 5,5-6 milla lenne! Ezzel szemben a Dacia 3,7 millió. Azt gondolom nem mindegy! A Zafirában ráadásul az utolsó sorban csak gyerekek férnek el, a loganban megnézheted.... még tán kényelmesebb, mint a második sor! :D
Talán az emberek fejében kéne először rendet tenni, mert az előítéletek még mindig nagyon jelen vannak. Azt kéne tudatosítani, hogy ez a dacia, nem a régi dácia! Anyukámnak volt anno daciája. Meghoztuk a Merkúrtól a kocsit és azonnal az első utunk a szervizbe vezetett, ahol szétszedték és újra összerakták az egészet, mert szó szerint három marék anyacsavar lapult az anyósülés alatt és lötyögött a váltó.... :shock:
De a mi Daciánkban Renault motor van (ez van a Kango-ban, a Thaliaban, a Lagunában....). Sőt a diesel Nissanokban is ugyanez a motor erősebb verziója van.
Nekünk az volt a fontos, hogy kényelmes, megbízható, olcsó és olcsón fenntartható autót kapjunk. Azt hiszem az 5 év full garancia sokmindent elárul a kocsiról. Hogy nem olyan szép, mint a Volkswagen vagy a Crysler Grand Voyager? Hát Istenem! Valamit, valamiért! Minden esetre azt gondolom, hogy ha egy vadi új Logan és egy lepukkant 8-10 éves "szép" autó között kell választani, akkor épeszű ember nem sokat gondolkodik.....
Amúgy csak titkon: mi a baja a férjednek az autóval? Próbálta már? Ismeri? Mert én ha nagyon nem szeretek valamit, arról kell, hogy legyen tapasztalatom. Érdekelne a miért.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Alziza: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


moni: gyönyörű a családod! A házatok és a kert... nos... valami meseszép!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Moni csodaszépek vagytok. A ház is szuper.
Na jó, mi sem panaszkodhatunk, van elég helyünk, de még sok befejezetlen dolog van. A kertünk meg egy katasztrófa... :(

Alziza!
Tényleg jók a kérdések, bár az autókerekesre van válasz. (Forog a levegő is, bár nem feltétlenül úgy, mint a kerék.)
Zalán milyen nagyfiús, látom sokat segít a ház körül. :)

Apjuk 3 napja olyan későn jár haza, hogy mi már alszunk. :( Úúúúútálom a határidős munkákat. :( Remek dolog 3 gyereket egyedül altatni.
N a de csak pár hetet :shock: kell kibírnom. :roll:

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Moni:
Huh,mikor fogunk mi itt tartani???... Nagyon szépek vagytok!! Jó nagy a kert.. A miénm egyenlőre "építési terület"...

Plusz ülés..
A párom azt mondta,egy plusz ülés beszereltetése és főleg engedélyeztetése annyiba kerülne,mint egy új autó....... Úgyhogy ez kilőve. Hát,marad a csomagtartó..

Tegnap voltam UH-on. A tesóit ennyi idősen keresni kellett,na őt nem.. És AKKORA :shock: Bogi 7 hetesen 8.8mm volt. Ő 12.5!! Hát mekkora gyereket fogok én szülni?? A Bogi 7 deka híján 4 kiló volt.. :roll: :roll:

Alziza:
Zalánt úgy elkapnám,és megdögönyözném... Olyan kis husi combjai vannak :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Na,szuper,az UH-ot már írtam.. BOCSI... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Jaj de jó, hogy mindenki van... na jó, majdnem mindenki... :D (Ildi pl.?)

Moni:
szépek vagytok! :) Te kerteltél? :D
A kocsi ülésekkel kapcsolatban Mandala jól mondja, ha elvileg-és gyakorlatilag is betehető plussz ülés, a legfontosabb, hogy le legyen papirozva. Az hagyján, hogy a rendőr megállít és megnézi és büntet, de a műszakin tuti kiszúrják. Azt meg nem jó megvárni... :?

Alziza:
édes a kiskrapek! Már most a kezében az írányítás! :lol: :D És ahogy látom remekül ül a "nyeregben", és még festeni is tud közben...igazi lovas magyar nemzeti sarj. (lovagol és nyilaz= ez ma: lovagol és fest):D :D :D És jókat rötyögtem a megállapításokon :D

Boeske:
űhellóbelló! Mi sajna csaknem minden nap apátlanul vagyunk esténként, mert hát kilenc előtt nem nagyon ér haza. :( Addigra meg már fürcsi, vacsi meg minden le kell, hogy menjen. De már megszoktam... Bár nekem "könnyebb", mert az altatás simán megy: Domó Öcsi vacsi után kicsi játszás, majd lerakom az ágyikójába és egyedül elalszik (ezt eddig egyik gyerekünk sem tudta előadni :) ).
A Lányok meg kis mese után szintén egyedül alszanak el.(persze a kellő szertartás után: víz hozás, kellő mennyiségű alvó állat és párna begyűjtése, takaró elsimítása-mert nehogymá' valahol is ráncos legyen :P ; puszi, simim, még egy puszi, béka éjjeli lámpa bekapcs; na és végül még min. 2 puszi...) :D

Én meg épp túl vagyok egy felrobbanáson. Hiába akar itt az ember minőségi munkát csinálni, a bedolgozóknak "hála" tuti nem jön össze. Ja, és még rá is akarja kenni az emberre, hogy ő tehet róla, ő persze tök ártatlan. :twisted: :twisted: :twisted: No és persze kompenzációról-esetleges engedmény-szó sem lehet...
Nem akarok itt politizálni, de ettől van itt ami van, mert egyzserűen a morál, a munka területén épült le a leginkább. :evil:
Vendég
 


Asszem Ildi a Balcsiban áztatja a popsiját! :) De jóóóóóóóóóóó Neki!!!! A férjem homokozót csiszol (egy rémálom áron van az új, így ő készít egyet), ráadásul klasszisokkal nagyobbat, szebbet, jobbat!

Alma: Látod, ebben nagyon is egyetértünk.... a munkamorál... na, az tényleg gáz... Én bezzeg olyan de olyan morállal rendelkezem... mégse kellek a kutyának se! Hiába döngetem a mellem, hogy nálam még olyan sosem volt, hogy az én hibámból csúszott volna valami meló, volt hogy reggel bementem dolgozni, dolgoztam egész nap, egyész este, egész éjjel majd, reggel 6-kor hazamentem, lezuhanyoztam és mentem vissza dolgozni.... :) Na, ez most úgy működne, hogy két liter kávé és gyerünk! És látod mégse találok itthon végezhető távmunkát... csak ilyen hüle mlm vagy hitelügyintéző-telefonálós-jutalékos micsoda talál rám.... de én nem akarok ilyet!!!!!!

Megyek mert bömbi van...

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Barbamami!
Szép nagy embriócskád van. És Peti mekkora volt ennyi idősen?

Alma!
Igen, azt én is megszoktam, hogy az "esti programot" egyedül csinálom végig a gyerekekkel, de hogy én is elalszom, mire hazaér.... De cserébe ma már úton van hazafelé. :D

Mandala!
Az iskolaügy megoldódott? Írtad, hogy van rá esély, de tudsz már biztosat?

Ma Márkra nem adtam pelust, hátha...... Eredmény: 3 pisis pelus. De a bilit is mostam néhányszor.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok

Barbamami
És uh alapján is ennyi a kora?

Mandala
Én is kaptam ígéretet homokozóra.De nem tudom mi lesz belőle :roll:
Vendég
 


De szeretem,amikor megírok valamit,és elszáll az egész.........
Na akkor egyenként :evil:

Boeske:
Petiről csak egy héttel korábbi van,azon 6.3 mm,de ehhez nem tudok viszonyítani..

Alziza:
Pár nappal előbbre hozta a szülést..,max meglesz karácsonyra a február végi bébi :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Mandala:
Már olyan régen akartam kérdezni....
Hogy tudtad megcsinálni,hogy mind a négy csemetédnek van vonalzója????????????????????????????????????????????
Nekem mindig azt írja ki,hogy túl hosszú az aláírás.. Még a mini vonalzókkal is próbálkoztam,de azt se engedi :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ja... Mandala,milyen lett a homokozó? :D :D

Képzeljétek,tegnap megvettük a falfestékeket a gyerekszobákba!!! Hát nem hiszem el,hogy idáig is eljutottunk!!!
A fiúszobába persze Dulux-ot vettünk,mert oda ugye minőség kell.. :roll: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Gyors bekukk.. megyek homokozódeszkát festeni... :D

Majd még jövök!

Boeske: a suliról semmit nem tudok! Várok. Egyelőre ennyi.... tiszta röhej az egész!!! A jelenlegi iskola nem veszi fel a telefont, bármikor hívom, nyári szünet van ezek szerint... viszont a férjem kapott a cégnél iskolakezdésit és azt bónban adják, nem tudom megkapni mert kell iskolalátogatási hozzá, azt meg a suli adná.. ha felvennék a telefont... szóval abból szerettem volna füzeteket venni a gyereknek.... meg vagyok lőve.....

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Barbamami: le kell hagyni az elejét meg a végét mindegyik vonalzónak, csak egyszer kell benthagyni.... macerás elmondani, ha megmondod hol szeretnéd a vonalzót és milyen fotókkal, megcsinálom. Az emilem tudod, dobd rá a fotókat! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 



Sziasztok!

Vera!
Ez jó hír!

Mandala!
Júliusban tényleg mindenki szabin van az iskolákban. Remélem augusztus elején már megnyugodhattok.

Áruljátok el, Ti hogy intézitek pl. a bevásárlást. Autó ide, vagy oda, a 3 srácommal nem egyszerű boltba menni. Azért megy a dolog, de azon gondolkodom, 4-gyel hogy csinálnám? (Én már csak ilyen vagyok, mindig előre gondolkozom. :) ) Persze ősztől Barna újra ovis, akkor délelőttönként könnyebben megoldom.
Szóval?

Szép hétvégét!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Mandala:
Köszi :D Ha lesz időm,próbálkozom.. A levelezőprogramunk úgy ahogy van elszállt,állítólag az egész windows-t újra kell telepíteni... Majd egyszer,ha lesz rá ideje a páromnak :roll: :?


Vera:
Jaj,nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Ez nagyon jó hír!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D


Boeske:
A vásárlás-kérdés nálunk úgy lesz megoldva,hogy tőlünk pár utcányira nyílt a nagy Ferihegy-bevásárlóközpont. A TESCO éjjel is nyitva van... :roll: ,úgyhogy ha kell vásárolni,a srácok lefektetése után mehetünk is... :roll:
(Anyósom a szomszédban fog lakni...,hát talán ennyire meg lehet kérni,hogy nézzen rájuk...)

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami!
Köszi.
Rosszullétekkel hogy állsz?

Kinek ígértem, hogy szólok, ha látható a nemzetközi űrállomás? Iloly?
Itt a link, a pontos időpontokról, irányokról, stb.
http://spaceflight.nasa.gov/realdata/si ... ry=Hungary

Jó éjszakát!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok

Vásárlás:hát ne gondoljátok,h a nagyokkal könnyebb.
Ráadásul mostanában Zalán sem akar megmaradni a bevásárlókocsiban.kiszáll és pakol, mindenfélét befele.

Vera
Kislány?de jó
Vendég
 


Kép Ó, ó kedveskéim, bizony én a Balaton vizéből léptem ki nemrég, habtestem ott áztattam, és a napocska jól megharapdálta a vállam! :twisted:

Képeket majd később, nincs itthon a kábel. :(

üdv az új/ újaknak!?

Andi, most már teljes a nyugalom?

Majd visszaolvasok, ígérem, csak még lusti vagyok, mosok tegnap óta, délelőtt az otp-ben voltam, visszafizettem a szocpol 54,....valahány %-át. :roll: Amúgy szombaton érkeztünk, nem mertük megkockáztatni a vasárnapot a Zamárdiaiak miatt és a vasutas sztrájk miatt sem. Visszafelé elsőosztályon jöttünk, pedig másodra volt jegyünk, csak Imike elaludt még a peronon, és csak ott volt annyi hely, hogy leüljünk midannyian. Aranyos volt a kalauz, lekezelte a jegyünket, azt mondta majd visszajön, és ha akarjuk vegyük meg a pótjegyet, de ő csak Siófokig megy, szóval lekezelte és blicceltünk az elsőosztályon. :twisted: :P

Na pá, pá, majd kocsikérdésben még hozzászólok....

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Moni, a gyerekek nagyon aranyosak, a házatok meg kész palota, jó nagy. Én megúntam a nagy házat, csak szédelgünk benne, általában a kicsikkel az egész napot a nappaliban töltjük, Ancsi felvonul a szobájába, mi meg éjszakára....../yyyyyyy.-élály / ezt Peti gépelte, amíg felálltam...

Alziza, Zalán nagyon cuki, mint mindig, igazi fiú.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


sziasztok

Ildi
na legalább jó idő volt.
képeket várjuk :lol:

Iloly???
Vendég
 


Mandalaaa:
SIKERÜLT A VONALZÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!! ÜGYIII VAGYOK???? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Köszi :P

Ildi:
Jókor jöttetek haza :D

Boeske:
Hát egyetlen egy nap émelyegtem. Már szinte csodálkozom.. SEMMI. Se émelygés,se hányinger.. Ilyen terhességem még nem volt :shock: Szegénykém,meghúzza magát,mintha ott se lenne :)
Viszont.. 99,9%-ot adok,hogy kisfiú.. Tiszta hülye vagyok. Húst hússal eszek,meg csípőset... Amit azelőtt sose ettem meg.
Mikor a Petit vártam,akkor voltam pont ilyen.Egyszerűen meg tudok őrülni egy kis hamburgerért meg sült krumpliért. Jégkrémet meg NME TUDOK enni,még rágondolni se. ÉN. Aki alapból iszonyú édesszájú vagyok.
Bogival lazán megettem egy üveg nutellát egy ültő helyemben :lol:

Nektek volt ilyen,hogy ha fiút vártatok,mást ettetek,mint ha lányt????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


sziasztok

Barbamami
Én mind a hárommal mást ette. :roll:
Alexnél:savanyúságot (ő most megeszik akár agy üveg csemegubit csak úgy.)
Zinánál:édességet (előle dugdosni kell,mert csak azt enne)
Zalánnal:gyümölcsöt (ő meg szereti a gyümölcsöt nagyon.Főleg az almát meg dinnyét)

Bár látod lánynál én is édességet ettem.
Ezen még így nem gondolkodtam.
Vendég
 


[quote]N írta:ektek volt ilyen,hogy ha fiút vártatok,mást ettetek,mint ha lányt?????



Nekem még nem vót ilyen. :D :D :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szevasztok!

Nekem mind a négynél más volt a kívánságom. Dorkánál édeset, REbónál sósat-savanyú ubit !; Domónál sülteket, de édeset is; most meg a paprikásokat, gulyásokat...na, ezt silabizálja ki valaki :D

No, én is bemutatom a családot :D
Dorka Kép
Rebó Kép
Domó Kép
Én, a mostani kedvenc könyvemmel-apropó, ha BÁRKI tudja, honnan tudnám megszerezni a többi részét, kéem azonnal jelezzen. Kész Nicolas fan letttem! :D Kép
S végül egy Apjukos-mi a két szélén, középütt Domó és a keresztszülők-márciusban Kép

Holnap megyek AFP-re, hajnali 7-re :shock: , de nem ez a nagy szó, ahnem, hogy úgy döntöttem bátor leszek és elkezdem használni Waltert. Szóval tök egyedül vezetek majd reggel! :D (aki errefel jár, vigyázzon! :D :D )
Vendég
 


Alma!
Szépek vagytok!
Walter biztos nem hagy cserben, hajrá! Csak bátran!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 



Sziasztok!!
Már nagyon régóta olvasgatlak Titeket, de idáig csak gyűjtöttem a bátorságot... :D
Csatlakozhatok én is hozzátok?
Szinte minden aktuális hónapra jut egy-egy babás fórum, de azért az az igazi, ha minél inkább hasonló cipőben járó sorstársakkal lehet beszélgetni. :)
Szóval mi november elejére várjuk a 4. babánkat, aki-folytatva az elkezdett sormintát- kislány lesz. :)
Nagyon várjuk Őt, de azért sokszor eszembe jut, könnyebb nem lesz....(bár megmondom őszintén mikor a 3. vártam sokkal jobban féltem, hogy az ördögbe fogok elirányítani ennyi gyereket...de aztán minden jött magától. Remélem most is így lesz...)
Még egy kicsit rólunk: én januárban múltam 30, eredetileg tanítónéni vagyok (+hitoktatói és kántor képesítésem is van), de most nem vágyom mások gyerekeire :mrgreen: , a férjem közgazdász, a gyerekek pedig(bár a vonalzón látszik):Péter másfél hete múlt 10 éves, Adél októberben lesz 4, Balázs pedig nemrég múlt 2.
Később teszek még fel képeket is.
Szép napot!
Judit

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Oopsz, a vonalzóm még mindig nem akar működni...pocakkislánnyal ma kezdtük a 25. hetet.

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Szia Judit
Egyre többen leszünk :lol: Ez jó!!!

A képeket várjuk!

Vera
Gyerekekről kép?

Hát...van pocakod! :lol:
Vendég
 


De jó,hogy megint minden elszállt amit írtam.........................

Judit:
Üdv :D Aranyos a sormintátok! Remélem nekünk is ilyen lesz..,csak fordítva :P

Vera:
Wow,van pocakod!! Hát nem lesz kicsi ez a csaj :D

Alma:
Szépek a gyerkőitek. Mostanra már legalább túl vagy a laboron.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


De jó,hogy megint minden elszállt amit írtam.........................

Judit:
Üdv :D Aranyos a sormintátok! Remélem nekünk is ilyen lesz..,csak fordítva :P

Vera:
Wow,van pocakod!! Hát nem lesz kicsi ez a csaj :D

Alma:
Szépek a gyerkőitek. Mostanra már legalább túl vagy a laboron.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


De jó,hogy megint minden elszállt amit írtam.........................

Judit:
Üdv :D Aranyos a sormintátok! Remélem nekünk is ilyen lesz..,csak fordítva :P

Vera:
Wow,van pocakod!! Hát nem lesz kicsi ez a csaj :D

Alma:
Szépek a gyerkőitek. Mostanra már legalább túl vagy a laboron.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Apropó...labor...

Eddig "rendes" voltam,mindig elmentem a 8-9. héten az első laborra. Most viszont a dokimhoz csak a 12. héten megyek először (anyagi okokból..) és csak utána az első laborra..
Remélem,nem eszik meg a fejemet...... :roll:

Jaj,és köszi a hozzászólásokat kaja ügyben..
Vera,eszel sok édességet?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami!
Labor: nem hiszem, hogy gond lenne. Én mindhárommal a 16. héten voltam először (és utoljára :) ).

Szia Judit!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Vera!
Még nem is írtam, hogy hajrá kiscsaaaaaj!!! :D :D Szóval az uh-4d-s volt?- jányt mutatott??? Tök izgi! :D

Jelentem:mindenki előmerészkedhet, mert megjártam a labort. :D És minden rendben volt, Boeske, köszi a bíztatást, ilyenkor komolyan nagyon jól jön! :lol:
Ezen felbuzdulva a napokban lemegyünk Mohácsra is a dédihez (Gergő nagymamija-már csak ő él a 4 közül). Nyócvan éves, de netezik, digifotózik, országot jár a nyugdíjas klubbal...én is ilyen akarok majd lenni :!: :lol:
Vendég
 


Barbamami: én is most voltam csak először laboron...de neke is meghagyták a kobakom, hogy legyen mire tenni a sapkát majd a télen :D .

Judit! Sziaaa! Várjuk majd a képeket, hogy láthassunk is, necsak olvassunk :) Megkérdezhetem, hogy katolikus hitoktató vagy-e? És kissulisoknak, vagy mindenkinek tartottál, már amikor még gyakoroltad :D ?
Vendég
 


Judit üdv köztünk! :lol: Sorminta, ez jó!

Vera, hát tényleg szép nagy a pocakod! Miért nevetnénk a habtesteden és a fejden? :shock:

Barbamami, ügyi vagy a vonalzók is összejöttek! :lol:
Ancsival savanyúkáposzta minden mennyiségben, Imikével inkább süti, Petivel :?: mit is ettem, már nem emlékszem, pedig nem is volt olyan régen.... 8) ja olajbogyó tonnaszámra!

Alziza, képek kicsit későben, mert az usb kábel anyukáméknál van.....majd egyszer ha jönnek elhozzák.....

Alma, a te gyerkőceid is nagyon szépek!

Mandala, Iloly?

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Nnna, az ember nem tudja milyen jó dolga is van, amíg be nem üt a krach! :twisted:
Kész Bermuda-háromszög lettünk: először a mosogatógép adta meg magát (visszatérhettem az egész napos mosogatásokhoz -tudom, tudom régen is így mosogattak, de hát ha egyszer már hozzászokik az embör lánya a "kényelemhez"...no meg átlag plussz 4 ember van nálunk ( az 5 fős családocskán kívül) ebédre, minthogy megkezdődött az építkezés...így minden nap átmosom az egész eszcájgot...legalább nem porosodik be )
majd a kamera, most meg a laptop... A galériáról meg nem túl könnyű ugrálni az egyre növekvő pocimmal ha látom, hogy Domó épp bekúszik az ágy alá, vagy a fejére huzza az asztalterítőt és az étkészlet teljes tartalmát a lelógó csücsök miatt...

De majd azért igyekszem jönni...
Vendég
 


De azért jó is történik a Bermuda-háromszögünkben :D :Domó pár napja felemelkedett és a vietnámi lábon sérült kúszókatonából olykor-olykor négykézlábozó kisdömperré válik. :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?