Új privát üzeneted érkezett!

A kép már mai, előszeretettel áll most már fel a kiságyában.

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Sziasztok!

Bea,jól emlékszel,hogy nagyon nehezen vettem rá magama futásra,és most büszke is vok magamra,hogy végigcsináltam :P :D

Angelita,gratula Emmának a felálláshoz! :) Szép a kis mosolymanód :wink: sikerült mintát vennetek reggel?Remélem negatív lesz az eredmény!!

Tegnap elkértem tesóm gépét,így este csináltam 1-2 képet.Én is mutizok :)
Kép
Kép

Nagyon belejött a járássegítővel való menésbe,és tetszik is neki :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Zsombi már nagyon ügyes :)!

Igen, sikerült reggel a bilibe pisilés, én is nagyon bízom benne, hogy negatív lesz :)!

Remélem, végre elalszik Emmus -reggel negyed 6-kor keltünk, már fél 8-kor majd összeesett az álmosságtól, de nagyon küzdött az elalvás ellen, most talán álomba szenderül...

Kép
angelita
 
 

 
 

Sziasztok!

Angelita, gratulálok Emmának a felálláshoz! Nagyon ügyes! És az a kópés mosoly a képen: tündéri!! :)
És ilyenkor, amikor küzd Emma az elalvás ellen, milyen praktikát vetsz be? Hagyod hogy nyűglődjön, és kivárod, hogy olyan fáradt legyen, hogy magától elaludjon? Vagy segítesz neki ellazulni, és a sírások ellenére "erőszakkal" elaltatod?

Tündi, nagyon szép kisfiú Zsombi! Irígy-irígy, hogy ilyen jó nagy kövezett terület van nálatok, ahol gond nélkül róhatja Zsombi a járássegítővel a kilométereket! (Nálunk csak a két szobában tud faltól falig közlekedni Betti, közte ráadásul egy enyhe kanyar van, így nekem egy menet 3x-i lehajlást jelent... Csoda, hogy egyik nap úgy beállt a derekam, hogy a csillagokat láttam? Szerencsére a férjemnek van egy kipróbált és bevált masszőze, hozzá elvitt, és másnapra 95%-os állapotba kerültem, aminek felettébb örültem! 8) )
És nem félsz, hogy ha esetleg elesik, felhorzsolja a kis térdét? Nem adsz rá egy vékony kisnacit?

Elérkezett a július is - "1 éves" a topicunk! Mindenkinek szép és jó napot! :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Dbea, én sem szívesen viszem ki Bettit ebben a melegben. Tegnap én is csak 5 után mászkáltam vele egy kicsit. Mint írtam, nálunk napközben is rengeteg a szúnyog... :(
Nálunk mindkettőnk pénze az én - szintén banki dolgozói - számlámra kerülnek, vagyis teljesen közös a pénzünk. Mind2nknek van hozzá kártyája, így közösen is fogyasztjuk, nincs megkülönböztetve, hogy ki mit fizet.

Kép

Kép
hmbori
 
 


Én is mutatok 1 7végi képet:

Kép

Kép

Kép
hmbori
 
 


Bori, sétálni szoktam vele, úgy ringatom, plusz énekelek neki (de van, amikor jobb, ha csak csendben sétálunk). Ha nagyon nem megy az elalvás, akkor még leteszem egy kicsit játszani a nappaliba, majd jön az újabb próbálkozás. Azért szerencsére ritka, hogy 10-15 percen belül ne aludjon el, nem tudom, mi volt ma délelőtt, mindenesetre utána 2,5 órát aludt, szóval tényleg jó fáradt volt.
Éjszaka viszont nincs ilyen gond, akkor a vacsi után éberen is letehetem, szépen el szokott magától aludni, nagyon ritkán kell még újra felvenni egy kicsit.

Aranyos a fotón Bettike. Be azért még nem mentetek az állatsimogatóba, ugye :)?

Kép
angelita
 
 


Sziasztok!

Mi is sokat vagyunk kint. Már második napja,hogy csak egyszer alszik napközben Ati.

Tünde:igaz mi jövő héten nem tudunk menni a talira, szeptemberben megyünk Újszászra.Ha gondolod akkor esetleg tudnánk talizni.

Bori: jó a kép Bettiről.
Vendég
 


Angelita, irígyellek azért, hogy Emma este el tud egyedül aludni! Régebben Betti is el tudott magától aludni, csak amióta fel tud állni, azóta inkább csak ácsorogna a kiságyában, mint aludna... Kiváncsi vagyok (és kívánom is Nektek), Emmánál marad-e a megszokott esti elalvás?!
Nem, nem mentünk be az állatok közé! Igazából eszembe se jutott - teljesen lenyűgözte Bettit így is a látvány!

Nézegettem egy korábbi táblázatot, amiben még csak a szóba jöhető nevek voltak fenn, és Angelita, Nálad láttam, hogy Emma még Inez is lehetett volna! :lol: Írhatnám, hogy jobban illik rá az Emma, de valószínű, ha végül Inez lett volna, akkor az illene rá! :roll: :lol:
Meg Piroskáéknál nem volt tervben a Hajnalka név, helyette Flórára gondoltak...
Ja, és megdöbbentő, hogy az eredeti 44 emberből hányan maradtunk aktívak... :roll: :? :shock:

Kép

Kép
hmbori
 
 


Csajok,
elkezdtem gyűjteni az 1 éves fotókat tablónak. Hogyan legyen? Bővüljön folyamatosan, vagy ha már mindenki betöltötte, akkor tegyem fel egyben?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok lányok!

Jó hírrel jövök, a tegnapi lelet negatív lett :)! Beszéltem a doktornővel, azért vese uh-ra el kell majd mennünk a biztonság kedvéért, plusz az antibiotikumot a hét végéig szednie kell babócának.

Bori, az Inez szinte csak nekem tetszett a családban, az Emma meg mindenkinek, így maradtunk e mellett :). (Az Inez végülis elég komoly lett volna egy babának, az már inkább felnőttkorban hangzik jól.) Hát igen, most már, hogy mindenkinek tudjuk a nevét és úgy szoktuk meg, fura belegondolni, hogy milyen lenne ha máshogy hívnák!
Nekem most az Alma tetszik nagyon, ha lenne második lányunk, így nevezném el :). (Erre szokta mondani a férjem, hogy ha fiú, akkor meg Körte, szóval neki annyira nem jön be az ötlet, de csak meggyőzném :)! Plusz jelenleg nincs tervbe véve tesó, szóval csak elméleti síkon mozgunk :).)

Linácska, szerintem ha minden hó végén csinálnál egy szülinapos tablót az tuti lenne, így végülis csak július és augusztus végén kéne (szeptemberben csak Nikó kislánya született már, ugye?). Majd a többiek is megírják, hogy gondolják :).
Előre is köszönjük :)!

Kellemes napot mindenkinek! Rám most vár egy halom vasalnivaló -remélem, sikerül haladnom vele :)...

Kép
angelita
 
 


Sziasztok!

Kenderike, köszi a kinket, majd próbálkozom vele, ha a féjrem is itthon van... Egyedül még nem merem... Mocorgó, Irdab, azt hiszem ti meitaioztok. Ti hogyan csináljátok?

Nagyon szépek a babák, Betti hogy szereti az állatokat! És graulta Emmácskának a felálláshoz!
Dani is most elkezdte nagyon gyakorolni.

Angelita, egyáltalán nem is terveztek tesót vagy csak nem most? Vasalni akkor szoktál, amikor Emma alszik? Régen én mindig Dani mellett csináltam, de most folyton a zsinórját akarja rágni.
:evil: :evil:

Kép
bikmakk
 
 


Kép

Kép
bikmakk
 
 


És köszönöm a hófordulós köszöntéseket!

Kép
bikmakk
 
 


Bikmakk, nekünk nem mei tai van, hanem háti hordozó.

Ilyen:
http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... t&catId=13

Ezen a vállpánt méretével tudom szabályozni, hogy a baba feje milyen távol legyen a hátamtól (vagyis inkább a hajamtól).

Kép
mocorgó
 
 


Ja bocs, tényleg, már emlékszem. Nekem is liliputi, csak meiai. Bár mondjuk a lényeg, ami nálam valahogy nem működik, talán ugyanaz. Azt hiszem, feljebb kell lennie.
Kicsit bánom, hogy nem én is olyat vettem, na mindegy.

Kép
bikmakk
 
 


Bikmakk a lényeg, h rázd bele minnél jobban a gyereket amikor felhajtod a meitait. Ugye ugy emlékszem az volt a baj ha elalszik, akkor ne lógjon a feje?
Szerintem ha így teszed fel ugyan úgy tudod állítani mint a mocorgóét.Csak ami mocorgónak van az annyiba különbözik, h a megkötést lespórolja, de semmi másban nincs különbség, úgyhogy szerintem ne bánd :roll:

Nagyon jóóóóóóóóóóóóók a képek!

Panellakók sos segítsetek, miben van a gyereketek nappal-és éjjel.
Jelenleg nálunk 28,4 C van a lakásban!!!!
Éjjel is hasonló, :cry:

Amúgy csavargósra vettük a figurát azért nem voltunk, tegnap óta meg dögrováson vagyunk :cry:
A "kedves" sógornőm feljött betegen, és sikerült lefertőznie engem is meg a gyereket is.Na e miatt áll a bál is kicsit itthon, mert a férjem családja nagyon a bögyömbe van, és ez belőlem kibukott a héten amikor már úúúgy felb@szták az agyamat h befulladtam....
A gyerekem szárazon köhög, és folyik az orrából a takony, én is ue. Nagyon sz@rul vagyok, így gondolom Ő is mennyire úgy lehet :cry: , és már a orrpórszívózás ellen is tiltakozik, pedig eddig tök jól viselte.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sissi Zora is van hogy napokig 1x alszik, van, hogy utánna újra vissza áll a napi 2 re.
(a múltkor hülyén írtam le amit akartam, mertnem éjfélkor hanem délben alszik ot akartam írni-na ezt is jólmegmondtam)

Linácska-ha nem lenne túl nagy feladat szerintem úgy kéne a képeket feltenni, h minden egyes szülinap alkalmából bővíteni azzal, és így folyamatosan láthatnánk a gyerekeket.

Angelita de jó h semmi komoly pisi ügyben, az én befutó lánynevem most a Maja :lol:

Dbea minden elismerésem a tanulásért. Nekem is rákéne feküdnöm az angolra.
Egyébként mondtam enyém apának h lehet én is hívok egy takarító nőt (600 ft/óra) hátha azzal előrébb lennék. Csak nem tudom mikor hívjam, h ne legyen talpalatt, és akkor én is ráfeküdhetnék az angolra.
Amúgy én is futok, de nagyon nem esik jól :oops: , és én tornázni jártam terhesség elött, tejcid bírja?
Mert azt halottam, h a dinamikos sportoktól csökkenhet?!
Mert ha bírja lehet átpártolok arra mert azt szeretem.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Tündi annyira ügyes vagy futás ügyileg, kgokkal hogy állsz?
Tali én nekem/nekünk annyira messze vagytok h csak na..., ezért sajna kihagyjuk, de ebben a kánikulában nem megyek ilyen nagy útra a gyerekkel.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


na felkelt a gyerekem a többiek nem direkt maradtak le.... :roll: :oops:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab:Ati napozóban van itthon és a játszin is.SDőt éjszaka sem adok rá több ruhát.ŐÚ nagyon nem birja a meleget.
Vendég
 


Irdab,
mi egy szál pelusban vagyunk éjjel-nappal :lol:

A tablót akkor csináljuk már úgy, hogy én július 18-án hazajövök, még megvárjuk Betti szülinapját, akkor elkezdem, és utána bővítem. Jó lesz?
De akkor aztán mindenki tegyen egy éves képet. :lol:
Atié megvan, jó lenne Villőről is!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bikmakk, nagyon édes Dani, milyen jó, hogy már van segítséged a konyhában :)!
Vasalás dettó: eddig én is szépen kivasaltam, míg ő játszott, de most már odajön hozzám és rángatná a vasaló zsinórját, így inkább neki se kezdek amíg ébren van.
Másik babát férjem egyáltalán nem szeretne, én nem mondom véglegesen, hogy nem, de egyelőre nem. Jelenleg úgy néz ki, hogy egyke lesz Emma. (Egyébként szerintem nem rossz egykének lenni, én is az vagyok.)

Adri, jobbulást Nektek! Betegen menni babalátogatóba... -nem csoda, ha kibuktál!
Megnyugodtam, hogy nem éjfélkor alszik el Zora :)!

Kép
angelita
 
 


Angelita, na ez az első alkalom, hogy egy egykétől ezt hallom. Jó hallani, mert nem tudom, hogyan lesz nálunk, sikerül-e végül az örökbefogadás (majd egyszer). Az biztos, hogy én nagy tragédiaként éltem meg a szüléskor, hogy nem lesz több édestesó, és azóta még egy olyan egykével sem beszéltem, aki ne akarna testvért a gyerekének. :( (Nálunk mindkettőnknek van.)

Kép
bikmakk
 
 


Sziasztok!

Továbbra is hatalmas a káosz... Zarust is megviselte a dolog, mert már egyre jobban ismerte a régi lakást... Úgy megörült mikor meglátta a fürdőszobai falra ragasztható állatkáit.

Nálunk is rengeteg a szúnyog. Engem alig csípnek, pedig régen szerettek. Viszont szegény Zarusom úgy néz ki mintha bárányhimlős lenne annyira összemarták ezek a dögök... :(

Mi se mozdulunk ki ilyen időben, én őszintén szólva nem rajongok a nyárért. Sőt, ellennék, ha csak 20-25 fok lenne nyáron is.
Zarus is pelusban van egésznap. Szerintem ez is elég sok neki.

Dbea: Én is utálom, hogy szinte semmire sem elég a pénzem és nekem is kb két hét után már csak David pénze van. Ráadásul hónap végére semmink se marad. Úgyhogy én sokszor gondolkozom el azon, hogy vissza kéne menni dolgozni emiatt.
Szerdánként este 6tól 7ig van az úszás. :) De valószínűleg július 10én lesz az utolsó, utána nyári szünet lesz.

Képek nagyon jók!!! :)

Tabló szuper ötlet! :)

Igyekszem jönni majd!


Üdv,

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Bikmakk, szerintem egy jó barát is ér annyit mint egy testvér, az pedig, hogy milyen ember lesz valakiből, nem a testvérek száma, hanem a neveltetése határozza meg (-ezt azért írom, mert sokak szerint önzők az egykék). Testvér nélkül felnőni egyáltalán nem vészes, közös programokat a későbbiekben úgyis a barátaival csinál az ember, nem a tesóval, főleg ha a korkülönbség is nagyobb. Max. annyi, hogy családi programokon van másik gyerek is a társaságban. Persze nem akarok én ebbe nagyon belemenni, mert mindenkinek más a tapasztalata, ezt csak azért írom, hogy nehogy azt hidd, hogy Dani tragédiaként élné meg, ha nem lenne testvére.

Kellemes hétvégét mindenkinek! Nálunk most alszik a család, ha felkelnek, indulunk Anyósomékhoz. Én meg megyek teregetni, kimosott a gép.

Azt még gyorsan leírom, hogy most már a napközbeni altatásnál odáig 'fajultak a dolgok', hogy iszonyat hiszti van (sírás, tol el magától, stb.), ha ringatni próbálom, de mivel már nagyon fáradt, ha beteszem a kiságyába és betakargatom, szépen elalszik magától. (Persze kell hozzá a kis csócsikendő :))

Kép
angelita
 
 


Sziasztok!

Nem nagy az élet van itt msotanság,de gondolom köszönhető ez a jó időnek is! :)
Mi ma cegléden voltunk a strandon honvédségi családi napon :) Nagyon jól éreztük magunkat,teszek majd pár képecskét! :)

Angelita,örülök,hogy negítv lett Emma eredménye! :) A vese uh-n is biztosan negatív eredményt kaptok! :wink:

Sissi,persze,hogy jöhettek szeptemberben is! :wink:

Adri,remélem már jobban vagytok!Sosem értettem,hogy betegen miért kell babás családokhoz menni :? Sajnálom,hogy nem tudtok jönni,de megértelek.
Fogyás:-8kg-nál tartok,de van még hátra legalább ennyi :roll:

Bori,nagyon édes Betti,látom tetszett neki a barika! :wink:
Jó,hogy ilyen nagy udvarunk van az biztos..de Zsombi nehogy mezítláb megy rajta,hanem rövidgatyában vagy badyban simán végig mászik :wink: :D Nem zavartatja magát,élvezi nagyon :D Majd csinálok róla videót! :wink:

Bikmakk,nagyon helyes kis mosogató segéded van! :D Én etyke témában nem tudok mit mondani..de azt hiszem én is egyet értek Angelitával.

Lina,köszike,hogy megcsinálod a tablót! :wink: Szerintem jó lesz úgy ahogy írtad.. :D

Na és akkor teszek fel pár mai képecskét :)
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Orew,kitartás a pakoláshoz!Nemsokára rendben lesztek.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Pár dolgot csak tudtam elolvasni, hazafelé a nyaralásból telefonról, most csak gyorsan bejelentkezem, hogy mi volt velünk.

Az utolsó antibiotikum adagot az indulás napján vette be Zora. Mira 2 nappal előtte fejezte be, de a biztonság kedvéért a doki írt egy üveg augmentint, arra az esetre, ha visszaesnének. Péntek éjszaka indultunk, kisbusszal, kilencen (ha lesz még gyerekünk, együtt már nem tud menni a nagycsalád). A gyerekek nagyrészt aludtak, én egy órát aludtam indulás előtt, az út alatt maximum 2-t (több részletben), reggel 8 körül érkeztünk meg Lignanoba. A hely szuper, 15 éve járunk oda, soha soha nem csalódtunk benne. Most sem. Csak két napba telt, mire ki tudtam aluni magam. Mivel a gyerekek éjszaka nagyrészt aludtak, nappal hozták a szokásos formát. Zora ez alatt a 2 nap alatt míg regenerálódni próbáltam, előadta élete legrosszabb formáját, nem tudom mitől, talán attól, hogy akkor lábadozott, hogy nem aludt kényelmesen a buszban, hogy új helyen volt, hogy rég látta nagyapjáékat, hogy meleg volt... lövésem nincs, de a harmadik éjszaka, amikor már két napja hozzá sem szólhattam, csak az apja kellett neki, és mindezt ordenáré sírással plusz bepisiléssel keretezte, ültem éjszaka a tengerre néző teraszon, és ténylegesen azt latolgattam, hogy leugrom a harmadikról. Mert már nem szeret a gyerekem, és szar anya vagyok, és akkor még anyám is rátett egy lapáttal, mikor megjegyezte, hogy ennek a gyereknek valami baja van, és csináljak vele valamit, mert ez így nem jó, nem érzi magát biztonságban, fél az éjszakától.

Na de egyszer csak ezen is túl lettünk (nagyon keservesen és nehezen), és fantasztikusakat strandoltunk, kávéztunk, sétáltunk, napoztunk, tengerben labáztunk, este a teraszon fetrengtünk, és szombat reggel (ma) mikor el kellett indulni, azon gondolkodtam, hogy tudnánk még valahogy maradni, mert NEM AKAROK HAZAMENNI. Mira rettenetesen élvezte az egészet, nagyszülőzött, homokozott a parton, a tengerbe is bevittük, nem volt nagyon meleg, de meg sem nyikkant, imádott lubickolni.

Az apartman a gyönyörűségesen tiszta tengertől 100, az aranysárga homoksávtól 10 méterre volt, a harmadikon. Úgy vacsiztunk, hogy elhúztuk a sötétítőfüggönyt, és a hatalmas teraszablakon át a tengert bámultuk. Én rozéfröccsöztem. Hazafelé pedig megfőttünk, mert a légkondi a harmadik sorban (ahol mi ültünk a gyerekekkel) bedöglött.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Orew, sok erőt az új lakáshoz szokáshoz! Zarus biztos hamar megszokja!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Tündi, gratulálok a futáshoz, a képen amit feltettél látszik is, hogy sportolsz!:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Tündi, látom, hogy lesz tali, lehet csatlakozni?:) Mikor és hol lesz?
(Már mindkét gyerek makkegészséges...)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui,de jó,hogy meggyógyultak a gyerekek és hogy jól sikerült a nyaralás! :) Elhiszem,hogy nem akartál hazajönni. :) Képeket mutatsz majd? :wink:
Köszi a dicséretet,de én nem látom magamon,hogy látszódna,hogy csinálnék vmit vagy hogy fogytam volna :? De 1x csak meglesz amit szeretnék :D

Tali:július 10-én lesz nálunk.tudod ez az amit már régebb óta beszélünk,a vadasparkozás,na meg előtte utána nálunk :D
Én örülnék ha jönnétek! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Ma viszonylag jól haladtunk a kipakolással. Viszont nekem tele a hócipőm ezzel a meleggel. Nem bánnám ezt az időt, ha legalább a Balaton parton kéne elviselni, de itt a negyedik emeleten egy dél-nyugati fekvésű lakásban SZÖRNYŰ!

Oui: Örülök, hogy jelentkeztél! :) És annak is örülök, hogy a nehézségek ellenére azért végül jól sikerült a nyaralásotok. :)
Jó lenne, ha mi is mehetnénk nyaralni, de azt hiszem ez idén főleg anyagi okokból elmarad.

Viszont ma úgy döntöttünk, hogy valószínűleg elmegyünk a kecskeméti Repülőnapokra, de legalábbis egy napra.

Jövök még, de Zarust etetni kell... Lázadozik.

Üdv,

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Orew,
gyertek szombaton a repülőnapra, akkor kint leszünk mi is. Vasárnap meg ünnepeljük Levi szülinapját :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska: Mi is úgy gondoltuk, hogy szombaton megyünk. :) De jó akkor összefutunk ott! :)

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Sziasztok!

Ez a Kecskeméti Repülőnap engem is nagyon vonz! Csak most néztem a belépőárakat: felnőtteknek 4e, gyerekeknek 2e (elővételben mindkettőből -500,-)... Szóval hármunknak pont egy 10es lenne... (Nem is értem, kisgyereknek miért kell belépőt fizetni...)
Valamelyikőtök volt már? Mert úgy olvastam, hogy a parkolóból szállítják az embereket a helyszínre... Ez mi, vagy hogy? És hogy fogjátok a babák kajálását megoldani?
(Májusban egy kisebb repülőnapon már voltunk, ott a kocsiban kapott Betti rendes kaját is, és tudtam szoptatni is. Csak ott közel volt a parkoló. Akkor itt ilyesmire ne is számítsak?)
Szóval nekem még nagyon kérdéses a dolog, de jó lenne, ha meg tudnátok győzni, hogy nyugodtan mehetünk... :) És akkor mi is szombaton mennénk! :D

Oui, minden jó, ha jó a vége - haza se akartál jönni a nyaralásról, úgyhogy végül szuperül érezted magad - ez tökjó!!! 8)

Tündi, tényleg látszanak (illetve pont, hogy nem látszanak :) ), a lement kilók! Hajrá-hajrá, csak így tovább! ;)
Cukik a gyerkőcök! A csúszdán melyikük érkezik?

Angelita, én is egyke vagyok és nekem se volt ezzel semmi bajom. Talán viszont emiatt volt, hogy mindig ragaszkodtam ahhoz, hogy legyen egy "legjobb barátnőm". Viszont mi tervezünk kistesót Bettinek, csak a mikor kérdéses. Pont erről jutott eszembe Anettoo, hogy neki volt kb. ilyen idős Máté, amikor várandós lett Matyival, vagy amikor megszületett. Na, de a lényeg, hogy milyen állati nehéz lehetett neki, most már tapasztalom, hogy egy kisgyerek is milyen sok erőt igényel, na de kettő!? Szóval ezek alapján nem célom a minél kisebb korkülönbség.

Bikmakk, nagyon ari Dani! :)

Irdab, jobbulást nektek!

Orew, kitartást a meleghez! Úgyis fogyózol, gondold azt, hogy így könnyebben olvad a zsír... :lol: (Nehogy megsértődj, csak viccelek!!!)

Linacska, előre is köszi a babatablót! Majd igyekszem a Betti-képekkel! :wink: (Tyűűű, már csak 2,5 hét...)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Sziasztok lányok!

Tündi, szuperek a fotók :)! Milyen jót strandoltatok :)!

Oui, ahogy Bori is írta, minden jó, ha jó a vége :)! Hmmm, egy kis tengerparti vakációt én is el tudnék viselni, de majd talán jövőre!

Bori, nekem is mindig volt legjobb barátnőm a sulis évek alatt -gondolod, ez az egykeség miatt volt?
Bizony, Ti nemsokára szülinapoztok! Nagy buli lesz :)?

Bikmakk, lábad hogy van?

Mi tegnap tudtuk le az utolsó adag antibiotikumot -az utolsó 2 napban már én is Linácska fecskendős módszeréhez folyamodtam, mert már banánnal se ment igazán (nem is csodálom, hogy a gyerek már unta a banánt -szó szerint és átvitt értelemben is :)). Most bizalmatlan minden iránt, amit kanállal kínálok neki, így a D vitamin adása is bonyolultabb, de majdcsak visszaáll minden a régi kerékvágásba.

Nálunk most hűvösebb van, be is van borulva, de nem bánom, kell ilyen nap is!

Kellemes napot mindenkinek! Én nekiállok a vasalásnak.

Kép
angelita
 
 


Hát mi még mindig nagyon szarul, most ment el dokibácsi, Zorának ráment a hörgöire az egész...
Én sem javulok :cry: Ráadásul enni sem nagyon tudok, meg inni se....
Qva MELEG VAN A LAKÁSBAN, ÉS QVA SOK A SZÚNYOG, úgyhogy ma beszerzek valami elektromos szúnyogriasztót.
Ráadásul anyósom is belémrigott "lelkileg " egy nagyott, végigbőgtem a péntek estét, apával sem beszéltem péntek dutól vasárnap deig.
Mostmár megnyugodtam, apával megbeszéltük a dolgokat, és hétvégén beszélünk anyóssal, de már most tudom h bőgni fog meg megsértődni rám, de nem érdekel nem hagyom magam....

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Orew mondok egy tök jó érvet az albérlet mellett :lol: , fix árat fizetsz.
Mi 5 éve 32 e ft hav törlesztővel vettük fel a hitelt most 62 e ft fizetek.
Amúgy nekünk még azért is nagyon "jó" még, mert mától péntekig nincs meleg víz, de legalább kiírták már pénteken így nem meglepetés szerüen ért.

Bori milyen milyen tortája lesz Bettinek? Mi lesz az ajándéka?
(Ezt a többiektől is kérdezem)
A barátnőm utánnam szült tavaly agusztus 15én, a 2. kisfiával most szeptember 23ra van kiírva, hát nem irigylem.

Angelita én is fecskendővel adom Zorának a cucot.

Oui de jó h meggyógyultatok.És hogy ilyen szuper volt a nyaralás.
Kedves mama :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Linácska hogy hogy már most ünneplitek Levi szülinapját? És nálatok milyen torta lesz meg ajándék?

Bori szoptatni bárhol tudsz szerintem, takard le a melled egy pelussal, én ezen nem izgatnám annyira magam..

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Adhatnátok valami jó kis tippet mit főzzek, kifogytam az ötletekből.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Tündi nagyon szuperek a képek, nagyon csini vagy , a gyerekek meg szépségesek.

Niki baba hogy van? Anyukája jól eltünt!
Mocorgó? Te is merre jársz? Mindig csak egy mondat erejéig ugrasz be, írhatnál magadról egy kicsit!
Kenderike várjuk a képet, meg a szülinapi élménybeszámolót is, jó h benéztél :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Bikmakk neked akartam még írni, h van amikor Z kimozogja magát a meitaiból (pl hajazik), aztán bealszik, és lóg, ilyenkor én menetközben megigazítom, újra belerázom a gyereket a mei taiba.
Veletek mizu? Lábad?

Anetto, Anna/Mandaran, Gp/Ági merre vagytok Ti is?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Dbeáékat is hiányolom..

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Zsuzsa, jó, hogy jöttél, gyere gyakrabban :)! Nemsokára ti is szülinapoztok :)!

Adri,
én mostanában elég ritkán főzök, kapunk kaját mindkettőnk szüleitől, így hetente csak 1x-2x ütök össze itthon valamit, plusz Emmának a főzelékek. Tegnap vettem juhtúrót, azt vagy megcsinálom tésztával (mint a sima túrós tésztát) vagy körözött lesz belőle.

Nálunk átalakult a napirend: most már 3,5 órát van fel babóca, utána alszik csak el, akkor viszont jókat szunyál :). Így a fürdetés és a lefekvés is későbbre tolódik, olyan fél 9-9 körül kerül ágyba. Most is alszik, de 6-nál tovább nem hagyom.

Boszi,
tényleg, mi van Veletek, te azért szinte minden nap benézel!

Kép
angelita
 
 


Adri: én múlt héten rizottó lázban égtem :lol: Csináltam halasat is meg csirkéset is, mind a kettő nagyon finom lett.

Vagyunk mi is, csak kínlódok itt ezzel a lakáseladással, keresni akarnék egy ingatlanirodát, de 4-5%+áfa-t kérnek. Hát elmehetnek a fenébe, de komolyan...

Kép


Kép
dbea
 
 


Bea,miért akarsz bevonni ingatlanost a lakáseladásba?Inkább hirdessétek neten,meg szuperinfókban.Azoknak nincs költsége..
Miért adjátok el a lakást?Most vettétek,nem?Nem szeretitek?

Zsuzsa,de jó,hogy jelentkeztél! :) Fiúk hogy vannak? Nem felejtünk el benneteket :wink: de azért írhatnál sűrűbben is!Áron és donát viszonya javult már?Szoktak együtt játszani?

Adri,köszike!:) Remélem hamar meggyógyultok!Anyósodnak meg mondd el ami bánt,jobb tisztázni a dolgokat!
Én most a diéta szerint főzögetek,vagy kiadom a mamának a parancsot mi legyen :)
De 5 hét és beindul a rendes főzés itthon :)

Repülőnap:apa addigra még nem ér haza,így mi kihagyjuk..tavaly előtt apáék is szerepeltek..harci bemutatóztak...de ő idén kimarad belőlle...Azért akik mennek,majd érezzék jól magukat :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Készülődök, most már valószínű nem nagyon jutok gép elé, így sem tudom, hogy végzek mindennel. Levi most lett beteg, holnap még gyorsan egy doktornénit is be kell iktatni.
Két hét múlva jövök :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Angelita,köszike neked is dicséretet! :)

Bori,neked is! :) Luca érkezik a csúszdán :D

Itt olyan fülledt meleg van :? lehet megint esni fog... :cry:

Holnap fél 1re viszem Zsombit mérésre+Lucát kullancs elleni emlékeztető oltásra...utána indulunk anyósékhoz...csütörtökön jövünk haza...De holnap délelőtt még jelentkezem :D

Kép
Kép
tundi24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: