Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Megvan a vérvétel eredménye: amennyire én meg tudom állapítani, a gyulladás tényét erősíti meg, de szerencsére a veseproblémát kizárja. Hétfőn mutatom majd meg a doktornéninknek.

Tündi, az antibiotikum biztosan kell, megbízom az orvosunkban, de én sem örülök neki, hogy szegénykém ilyen fiatalon kap...

Linácska
, köszönöm a gyógyszerbeadós tippet!
Ha másnak is van valami tuti tippje, azt is szívesen olvasnám :)!
Gratula Levinek a fogacskához!

Kellemes hétvégét mindenkinek! Nálunk hűvös, borult, bennülős idő van -sajnos.

Kép
angelita
 
 


Tündi, a vért a Megyei Kórházban vették le, nem a doktornénink.

Kép
angelita
 
 


Angelita,
van benne, mármint a leletben CRP?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Igen, 6,2 az érték és 0-5 közötti a referenciaérték. Miért, ez mit jelent?

Kép
angelita
 
 


Angelita
Az mutatja a gyulladást. Lilinek 35 volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok lányok!

Gondoltam, írok pár sort, bár sajnos ma sincs itt nagy élet... Ki mit csinál ebben a "remek" időben? Nálunk gyakorlatilag egyfolytában esik, így itthon maradtunk. Férfiasan bevallom, hogy ma még főzni sincs kedvem, így a vasárnapi ebédünk pizza lesz. (A gyereknek azért készül a fincsi zöldségpüré tojássárgájával :))

Linácska
-hát igen, van eltérés a két érték között! Ahogy írod, akkor Lili nagyon beteg is volt szemmel láthatólag, nálunk meg úgy tűnik, szerencsére nem vészes a dolog.
A gyógyszer mindenesetre visszavetette szegénykém étvágyát :(.

További kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Angelita,
igen, tényleg beteg volt, közben rájöttem, hogy az eredeti érték 62 volt, és a szurik, meg a vénás injekciók után volt 35, és nagyon lassan rendeződött.

Mi tegnap itthon voltunk, ma megyünk Bánkra. Ott van a gyerekek dédszüleinek nyaralója, ott vannak, és a dédmamának szerdán volt a 87. szülinapja, megyünk, megköszöntjük. Egy napon születtünk. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok!

Angelita,mi semmit sem csinálunk,itt is esik az eső,csak úgy elvagyunk :?
Majd szépen visszatér Emma étvágya!

Lina,boldog szülinapot a dédinek! :) Szép korban van :) Érezzétek jól magatokat! :) Nem semmi milyan magas volt Lilinek az az értéke :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi,
a legszebb az az egészben, hogy a dédipapa meg 89 éves lesz szeptemberben, ha jól tudom, és 66 éves házasok :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina,gratulálok nekik!!! :) Jól sikerült a köszöntés?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Valaki elmagyarázza nekem, hogyan kössem fel a mei tait hátra úgy, hogy az Daninak is kényelmes legyen?
Mert folyton teljes erejéből felfele tartja a fejét, hátra-fel, hogy lásson is valamit a hátunktól. És az nem lehet kényelmes.
Ezért inkább oldalra kötöm kiránduláskor, a csípőmre. Ez tulajdonképpen elég kényelmes mindkettőnknek, de azért úgy egy óra után a hátam már eléggé megérzi.

Itt ma 31 fok volt.
És egész héten 34 körül lesz.

Kép
bikmakk
 
 


Sziasztok!

Lina:[color=red] LEVINEK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!![/color]

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Velünk minden rendben, de most nem igazán van időm írni. Ha sikerül jövök még a nap folyamán.

Azért dobok egy friss sztárfotót Nektek: Kép

Legyen szép napotok!!

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Sziasztok lányok!

Levi babának Boldog Névnapot kívánok, Istenke éltesse sokáig!


Ma már szépen süt a napocska :)!

Bikmakk, mei-tai ügyben sajnos nem vagyok járatos.

Orsi,
kitartást a költözéshez! Már biztosan nagy munkában vagytok -remélem, van segítséged! Gyere újra, amint tudsz!! Az angolok tegnap sajnos elvéreztek, pedig én is nekik drukkoltam, de valahogy ezeken a nemzetközi tornákon olyan pechesek.

Bener, Mimi, Judy
-már régen írtatok!

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Boszi, tündéri Niki :)!

GP Ági, Anna
is nagyon régen írt, régebben aktívabbak voltatok :)!!

Kép
angelita
 
 


Lina:Levinak boldog névnapot kívánok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Én is régen voltam...
Pénteken voltunk először ringatón Marcival. Hát nagyon jó volt :lol:
Eddig is énekeltem neki sokat, de ott azért teljesen más a hangulat. Nem voltunk sokan, hat szülő és hat gyerek, de Marci nagyon élvezte. Egy percet sem volt igaz hajlandó ülni az ölemben, mászkált össze-vissza, megmászta az anyukákat, a tanár néni kezéből ki akarta venni a furulyát, táncolt, énekelt :lol: Úgyhogy megyünk máskor is. Kár, hogy éppen nyári szünet kezdődik, így csak összevont ringatóra tudunk menni egy kicsit messzebb, de nem baj. Legalább szokja a társaságot. (Meg én is emberek között vagyok)

Képzeljétek, Marci már egész sokat mászik, többet, mint kúszik. Rákapott az ízére :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


Levinek boldog névnapot kívánunk mi is!

Bikmakk: mei-taiban én sem tudok segíteni!

Boszi: Niki már teljesen kislányos, már nem annyira babás :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


Köszönöm szépen a névnapi köszöntéseket Levi nevében is :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


bikmakk írta:Sziasztok!

Valaki elmagyarázza nekem, hogyan kössem fel a mei tait hátra úgy, hogy az Daninak is kényelmes legyen?
Mert folyton teljes erejéből felfele tartja a fejét, hátra-fel, hogy lásson is valamit a hátunktól. És az nem lehet kényelmes.
Ezért inkább oldalra kötöm kiránduláskor, a csípőmre. Ez tulajdonképpen elég kényelmes mindkettőnknek, de azért úgy egy óra után a hátam már eléggé megérzi.

Itt ma 31 fok volt.
És egész héten 34 körül lesz.


Nekem nincs mei-tai-om én csak kendőzök, de talán így kilátna fejed mellett is és nem felfelé nézne
http://www.youtube.com/user/foldizsuzsa ... ehNNEpP76I

Kenderike
Kép
kenderike
 
 


Linacska, boldog 1. névnapot Levinek! :D

Boszi, nagyon tündéri Niki! :D

Bikmakk, boldog hófordulót Daninak! :D

Kép

Kép
hmbori
 
 


Sziasztok!

Levinek BOLDOG NÉVNAPOT!

Boszi: Niki nagyon szép kislánnyá cseperedett és ahogy Dbea is mondta, már nem is olyan babás. :)

Holnap költözünk...

Üdv,

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a Niki dícséreteket, átadom az illetékesnek! :D

Daninak boldog hónapfordulót kívánunk!

Orew: Sok erőt és kitartást a költözéshez! Várunk vissza, ha rendeződtetek!

Szép álmokat mindenkinek!

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Orew, Bori,
köszi nektek is!

Orew,
hova költöztök?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina,Levinek nagyon sok boldog névnapot kívánunk! :)

Orew,kitartás a költözéshet,és telón majd értekezünk,meg várunk benneteket a talira akkor! :wink:

Angelita,mi volt ma a doktor néninél?Mit mondott Emma eredményeire?

Bea,én azt veszem észre,hogy a gyerekőcök nagyon szeretik a zenés foglalkozásokat!AZ meg hogy nem maradt nálad Marci,az nem gond! :) Nálunk Luca soha nem ült meg egy percre sem,és amióta beszél az összes mondókát fújja kivülról amiket ott tanultunk.A mai napig nem igen ül oda,hanem szaladozik...vagy leül máshova aztán tovább fut,de közben meg mondja a mondókákat,énekel.Na jó táncolni odajön,meg pár feladatnál,de nem marad végig egy helyben :wink: Az oviban nem tudom,hogy fognak majd vele bírni.az a szerencsénk,hogy az lesz az ovó nénije akihez járunk zenebölcsibe :D Zsombi már nyugodtabb,ő jobban elüldögél az ölemben! :wink:

Boszi,köszönjük a sztárfotót Nikiről! :) És már tényleg olyan nagylányos :wink: Egy kis mosolymanó,nagyon aranyos :)

Bikmakk,mei-tai ügyben nemigazán tudok én sem segíteni,mert hiába van,az az igazság,hogy még csak 1x kötöttem a hátamra :roll: De a link sztem jól bemutatja..

Kenderike,kicsit írhatnál magatokról is!

Felettünk csak úgy eltelet a mai nap,vagyis délután fűnyírás,udvar és utca rendezés volt,ki is döglöttem rendesen :wink:

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Köszönöm a bíztató szavakat!

Linácska: Nem költözünk messzire innen, mert szerencsére sikerült a közelben találni egy másik lakást. De mégse lesznek már anyuék olyan közel (eddig egy emeletet kellett csak felmenni és már ott is voltunk) sajnos...

Egyébként ki is borultam, mert kezd nagyon elegem lenni, hogy nincs saját lakásunk, hogy egyik hülye tulajtól megyünk a másikig... Az a baj, hogy a mostani feltételek mellett esély sincs arra, hogy akár hitelre vegyünk lakást. :( :cry:

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Orew,
megértelek. Most mi volt a gond, lehet, hogy lemaradtam.
Én a másik oldalon állok, nekünk bérlőnk van, nagyon aranyos, kedves srác, de pénze alig van, már 250e Ft-tal tartozik. Törlesztgeti, ahogy tudja, de már néha azért kiborulok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok lányok!

Tündi,
még szednünk kell a Zinnatot plusz 5 napig és kér időpontot veseultrahangra is a doktornénink, plusz konzultál nephrológussal, hogy utána kell-e még szednie Emmusnak Summetrolimot, vizeletfertőtlenítés céljából (hát én remélem, hogy nem!). Az eredményekre azt mondta, hogy nem vészes, de azért van egy kis gyulladás, ami valószínűleg nem felső-húgyúti, mert akkor be is lázasodott volna. Csütörtökön kell újra pisimintát vennünk -remélem, az már negatív lesz.

Kenderike,
írj magatokról, Livi babáról :)! Miket csinál már a leányzó, hány fogacskája van, stb., plusz képet is szívesen vennénk :)!

Bori,
a vb játékon már nem játszol?

Kellemes napot mindenkinek! Nálunk szépen süt a napocska, tegnap is jó meleg lett -talán túl meleg is már, na de nem panaszkodom, nehogy újra visszatérjen az 'ősz' :)!

Kép
angelita
 
 


Angelita jobbulás Emmának.
Orew jó költözést és lakjátok be mielőbb az új lakást.

Kicsi lányról méreteket majd csak 2 hét múlva tudok, akkor megyünk csak mázsálásra. Van 3 és fél fogunk, mászik , kapaszkodva jár, már 1-2 lépést megtesz ha elég közel van az ahova át szeretne jutni, de biztonsági játékos sokszor inkább lemegy négykézlábra. Nagyágyról ügyesen lemászik , már magától fordul hogy lábbal jöjjön le. Evésétől szerintem többen frászt kapnátok, elég kis mennyiségeket eszik. Kajájának nagy része még mindig anyatej. Beszéde még a szokászos gügyögés. Képet majd hozok ha 1 éves lesz , már készülünk lassan szülinap lesz nálunk.

Tündi mi sajnos nem fogunk tudni hozzátok menni.

Ja képeket szoktam nézegetni, olyan szép nagyok lettek a tavaly még picurka babák. Olyan gyorsan felnőnek hogy csuda.

Kenderike
Kép
kenderike
 
 


Úgy látom mindenki kint van a szabadban :) De este azért lehetne írni :wink:

Kenderike,várjuk majd az 1 éves képet Liviről! :) Sajnálom,hogy nem tudtok jönni.Úgy néz ki,hogy nem sokan leszünk,de remélem annál jobban fogjuk magunkat érezni! :wink:

Angelita,mennek a drukkok,hogy ne kelljen Emmának szednie újra gyógyszert!

Mi nem csináltunk semmi különlegeset.Zsombi ma nagyon sokat tologatta a járássegítőt,és egyre jobban tetszik neki.1-2 lépést önállóan megtesz,olyan kis cuki,ahogy nyújtja a karját hogy kapjam el :D

Na ébresztőőőőő!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) holnap legyen,mit olvasni :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok lányok!

Csatlakozom Tündihez, én is szeretném, ha mindenki bejelentkezne legalább 1-2 mondat erejéig :)!

Tündi, Zsombi akkor nagyon kis ügyi :)! Mi ott tartunk, hogy Emma megtámaszkodva (pl. egy dobozon) kinyújtja a lábát, hozok majd képet.

Időközben lett egy újabb 1 évesünk: vasárnap Villő baba is betöltötte első életévét, Istenke éltesse nagyon sokáig :)!!

Mi ma a szüleimnél vagyunk, jó meleg nap ígérkezik.
Kellemes napot mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Angelita,várjuk a képeket Emmáról! :) Érezzétek jól magatokat anyukádéknál!:) Szombaton megyünk családi napra ceglédre a strandra,elkérem majd tesómtól a gépet és én is csinálok képeket,mert már több mint egy hónapja nincs róluk kép :roll:
De Luca eláztatta a felmosóvödörben a gépünket...úgyhogy csak tesóm gépét szoktam elkérni :)

Vissza kellene keresnem a táblázatot,hogy én is mindig képben legyek a szülinapokat illetően! :oops:

Ágota,Villőnek nagyon sok boldog ELSŐ szülinapot kívánunk!! :)
Kép

Kellemes,meleg nyári napot mindenkinek! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem én is! :lol:

Tegnap sűrű napunk volt, elmentünk az Ikea-ba anyuval meg Nikivel. Nagyon élvezte a kiscsaj, hogy ott mindent ki lehet próbálni. Hintát, hintalovat, mászó alagutat stb..
Ma nyugisabbak leszünk, csak sétálni megyünk. nagyon meleg ígérkezik.

Zsombinak gratula!

Isten éltesse Villőt!

Legyen nagyon szép napotok!

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Sziasztok!

Átköltöztünk... :( Mondanom sem kell, hatalmas a káosz és szerintem ez még egy jó darabig így is lesz. :?

Angelita: Én is drukkolok, hogy ne kelljen Emmának sokáig gyógyszert szednie!

Kenderike: Köszönöm neked is a bíztató szavakat és persze örülök, hogy jelentkeztél, mert téged ritkán látni errefelé.

Linácska: Sajnos azért kellett költöznünk, mert a tulaj eladja a fejünk fölül a lakást. Ráadásul a hátunk mögött hirdette már kb november óta amikor azt ígérte, hogy idén szeptemberig nem is kezdi hirdetni. :? Közben kiderült, hogy a legtöbb esetben nem is tájékoztatta a vevőjelölteket, hogy lakik már valaki a lakásban, illetve volt olyan hirdetés is amiben azt írta, hogy majd az albérlő fizeti a banki törlesztőrészleteket. Ezeket a hirdetéseket úgy találtam, hogy az email címe alapján kerestem eladó lakást a google-ön. Ezt azután kezdtem el, hogy áprilisban lett volna egy házaspár akik megnézték volna a lakást, de végül nem tudtak eljönni családi okok miatt. Nem értettem, hogy egyáltalán miért akarnak megvenni egy olyan lakást ami nem is eladó még... Na aztán kiderült, hogy már régóta hirdeti... Mindezt úgy, hogy mi újítottuk föl a lakást annak fejében, hogy két évig tutira nem fogja hirdetni/eladni a fejünk fölül, ehhez képest idén június 20án volt egy éve, hogy ott laktunk...
Nahh... röviden ennyi a történet. :(

Üdv,

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Ágota: Isten éltesse Villőt sokáig!

Nagyon rohan az idő... Hamarosan az időre érkezett babáknál is megkezdődik a szülinapi szezon. :P

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Sziasztok!

VILLŐNEK:BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!


Mi jól vagyunk tegnap Margitszg-en voltunk délután pdig játszótér.
Bnőmmel este moziban voltunk kipróbáltuk a vodás kedvezményt igy 675 ft-ba került 1 jegy.
Megbeszéltük,hogy máskor is megyünk :wink:

Fiúk jól vannak Márk ebben a jó időben sarazik a barátaival Ati is homokozik.Bár Ő inkább a szájába tenné.
Vendég
 


Tündi: Felvettelek MSN-en, ha nem gond, hogy akár így is meg tudjuk majd beszélni a babatalis részleteket. :)
Tényleg, azt még szerettem volna kérdezni, hogy vigyek-e valamit? Sütit vagy rágcsálni valót? Nem szeretném, ha minden költség téged terhelne egyedül. :)

Sissi: Én imádtam régen sarazni az öcsémmel. :) Mindig tetőtől-talpig koszosak voltunk egy-egy alkalom után. Biztos Márk is nagyon élvezi, hogy a szabadban játszhat. Zarus is biztos meg akarná enni a homokot, ha mennénk homokozni vele, de még sajnos nem voltunk... :(

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Hát én ma sokkot kaptam...
Ma kaptam először rendes GYED-et... Még a munkahelyemet is felhívtam, hogy biztos elszámoltak valamit. Aztán kiderült, hogy nem. :cry:
Ti otthon hogy oldjátok meg ezt a pénz dolgot? Nekem most állandóan pénzt kell kérnem a páromtól, annyira kellemetlen. Eddig én még nem voltam ilyen helyzetben és nagyon szokatlan.

Igyekszem ma még jönni.

Kép


Kép
dbea
 
 


Sziasztok!

Ágota, Villőnek nagyon sok boldog szülinapot!!!

Angelita, a kis Emmusnak a legjobbakat: ha gyógyszerrel, ha anélkül... Várom nagyon a lábnyújtogatós képet! :)

Orew, hajrá-hajrá az új lakás belakásához! Zarus hogy viselte a költözést? Nem zaklatott? El tudott aludni rendesen?

Dbea, hát igen, a GYED... :? Nem egyszer kell nekünk is a tartalékainkhoz nyúlni. De hogy lehet, hogy Te ilyen sokáig húztad és csak most kaptad az elsőt? Eddig mit kaptál?

Új hírek Bettiről: imád mutogatni. Mindenre, amit néz, mutat is - a lámpától kezdve, a faliórán át, a hútőmágnesekre, valamint a könyveiben a különböző rajzokra. Várja, hogy mondjuk a dolgok neveit. Valamit már ő is tud - pl, hogy a kutya ugat (erre ő mondja, hogy v(a)u-v(a)u), vagy a pókra, hogy pppó.
Lépkedni (és rugdosni) is nagyon szeret: már elég, ha csak az egyik kezét fogjuk, kicsit ingadozva, de megy a lépkedés. Sőt, 3 lépést már kapaszkodás nélkül is megtett! :) (Persze az 2 stabil pont között történt.)
Sajna nem nagyon tudunk kimenni a kertbe, mert még nappal is iszonyú sok szúnyog van! Hiába fújom be Bettit is riasztóval, így is megtalálják a dögök azt a kis területet, ahova nem fújtam (az arca)... :( Máshol is sok a szúnyog?

Mindenkinek legyen szép a június utolsó napja! :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Boszi,nem csodálkozom,hogy élvezte Niki az IKEA-zást..Köszike a gratulációt,de a rendes járástól még fényévekre vagyunk :wink:

Sissi,mit néztetek a moziban?Luca is szeret sarazni :D De nam baj az,csak győzzük mosni! :wink:

Orew,nem gond,hogy felvettél :D :D :D .Mi a másik topikban úgy szoktuk,hogy mindenki hoz vmit./persze közel lakunk/de pestről ne cipekedjetek lefelé semmit sem :wink: :D
Majd beszerzem amit kell :) Még vmi kis ebéden is gondolkodom,egész nap nem élehtünk majd nasin :)

Bea,nálunk közös kassza van..nincs ilyen,hogy én pénzem+apa pénze.Amit kapunk összerakjuk és abból gazdálkodunk ki mindent.Ami személyes dolog azt is ebből vesszük el.

Olyan jóóó meleg van :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tundi24 2010.06.30 10:15-kor.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Bori,gratula Bettinek :wink: Nemsokára elindul egyedül :D Itt is rengeteg szúnyog van :( Gyerekeken meg rajtam is van jó pár csípés :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Boszi: ezek szerint Niki akkor már teljesen meggyógyult, ugye? A pöttyök gyorsan elmúltak??

Angelita: Emma hogy van? Gyógyulást nektek!!

Tündi: hát nálunk sincs ilyen én pénzem-te pénzed, csak a férjem is bankszámlára kapja a fizut, meg én is, persze külön-külön, és ha az "enyém" kimerül, akkor szólok neki, vesz ki automatából és hoz haza :lol:

Homokozás: egy kicsit próbálkoztunk itt lenn az udvaron, Marci nem akarta megenni, viszont nagyon nagy szakértelemmel szórta magára :lol: :lol: Még a nyelvét is kidugta közben!!

Ágota: Villőnek nagyon boldog születésnapot!!!

Bori: én jódarabig táppénzen voltam a gyulladt mellemmel a nőgyógyászom tanácsára (amúgy is jogos volt és sokkal több pénzt is kaptam), aztán előző hónapban még kaptam valami adójóváírást is, ami miatt nem vettem észre, hogy mennyire kevés pénz jár, így a puszta tényekkel csak most szembesültem...

A következő szülinaposunk Mimi Regije lesz :lol: :lol:

Adri: mi van veletek? Régen nem jelentkeztél...

Kép


Kép
dbea
 
 


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem szívesen megyek ki Marcival ebben a melegben. Inkább egész nap hűsölünk itthon, aztán majd öt óra körül csavizunk egyet, jön egy barátnőm beszélgetni, őt is megsétáltatjuk majd :lol: :lol:

Orsi: szerdánként mikor van az úszás? Lehet, hogy arra mi is eljárnánk Marcival...

Én meg közben ezerrel készülök a nyelvvizsgámra, amikor lehet. Nem gondoltam bele, hogy mire vállalkoztam :lol:

Anna, Tündi: ti jártok még futni? Én átnyergeltem az aerobikra :lol: Már kb egy hónapja járok, nagyon élvezem!!! Meglepődtem, hogy egész jól bírom, voltam már alakformáló órán, tegnap step aerobikon, mind a kettőt végig tudtam csinálni :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


Dbea,így már értem :) Nálunk is külön számla van,és úgy vesszük le amennyi kell,de mi szeretnénk közöset is,két kártyával,mert egy mind2en külön-külön fizetünk a banknak kezelési ktg-eket a pénzlevételért..Igaz nem sokat spórolnánk rajta,de sok kicsit sokra megy! :)

Homokozás:Zsombi még nemigen homokozott..inkább ő mászkálni szeret a fűben és azt megrágcsálni :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Bea,igen járok futni,vasárnap már a "verseny" futás lesz magammal és az idővel :) Én majd ősztől szeretnék elmenni tornázni,de azt hiszem,hogy inkább a fitnessterembe fogok eljárni.Itt már nagyon összeszokott csapatok vannak az aerobikon,és ott valahogy nem érezném jól magam. :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: hát igen, nekünk külön-külön banki dolgozói számlánk van, kedvezményekkel, meg olcsó díjakkal, nálunk pont plusz költséget jelentene egy közös számla nyitása :lol:

Hű, de elszaladt az idő, hogy te már a VERSENY héten jársz :lol: :lol: :lol: Nagyon ügyes vagy! Pedig emlékszem milyen nehezen szántad rá magad :lol: :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


Bea, nálunk úgy működik, hogy a férjem fizeti a rezsit (lakástörlesztővel együtt), plusz hetente 1x ő megy vásárolni. Én addig nyújtózkodom, ameddig a takaróm ér, vagyis én is költök bevásárláskor, stb., szóval el is megy a gyed pikk-pakk. Amit magamnak szeretnék (ruha, pipere, ilyesmik), azt a saját pénzemből veszem meg, de pl. ha a gyereknek kell valami, arra ad a férjem is. Igaz, a játékokat, ruhákat inkább én veszem neki.

A hőségben én sem szívesen vagyok kint, de egy kis időre ki kell mennünk, Emma igényli, egy idő után unatkozik bent és már ő is előszeretettel mutogat, pl. kifelé, ha ki szeretne menni :).

Holnap kéne laborba vinnünk mintát ismét, remélem, sikerül produkálni reggel, mielőtt Apa elindulna munkába. Ha meglesz az eredmény, okosabbak leszünk -nagyon bízom benne, hogy már negatív lesz!

Orsi, előbb-utóbb mindent elrendeztek majd, persze tudom, hogy milyen rossz a költözés utáni állapot! Nálunk most, 1 év után is vannak kipakolatlan zsákok...

Bori, szúnyogok nálunk is vannak, bentre vettünk is készüléket ellenük. Kint szerencsére nincs olyan sok.

Tündi, gratula a kitartásodhoz! :)

Kép
angelita
 
 


Dbea,
az én GYED-em is jelentősen kevesebb a fizetésemnél, és hát nem könnyű. Nálunk én fizetem Lili oviját, angolját, a hitelkártyámra a kötelező törlesztést, és nagyjából el is megy. Az albérlő jórészt fizeti a törlesztést, ami kell, hozzárakjuk még. A férjemé a rezsi, a tankolás..., az ő számlájához nekem is van kártyám, és így nincs olyan hülye érzésem, hogy kérni kell tőle, mert azt én is útáltam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Emma tegnap délután felállt :).

Kép

Kép
angelita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: