Új privát üzeneted érkezett!

Angelita: Emma baba tündéri! Gratula Neki az előre mászáshoz!! :lol:
(Olyan pólója Nikinek is van, mint amilyenben az első képen van Emma.)

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Mimi:köszi a köszöntést.

Kész a felújitás, nagyon gyorsak és ügyesek voltak. :D

Öltöztetés: én is napozót adok rá.Reggel még zokni de amikor sétálni megyünk már az sincs rajta.

Boszi:boldog hófordulót!!!! Képek nagyon jók.
Vendég
 


Autózás:
nekem sem klímás az autóm. A férjemé igen, ha azzal megyünk, akkor előre lehűti az autót, utána szállunk be, és olyan 22 fokon tartjuk, nagyon enyhe fokozaton.
Én meg mikor kiszállok, akkor a gyerekülést gondosan letakarom. Árnyékban nem tudok parkolni, mert ahova a parkolójegyem szól egy db fa sincs. Induláskor négy ajtó kinyit, plusz a csomagtartó, hogy átszellőzzön, a gyerekülés csatjait megfogdosom, hogy ha meleg lenne elvezessem én a hőt róla. Levi gyerekülésén van egy univerzális árnyékoló, chicco, és úgy megyünk, hogy az én ablakom van egy picit megnyitva, viszont Levi az anyósülés mögött ül. Amúgy én nem szeretem a lehúzott ablakokat. Csak kár, hogy a családból én birom egyedül a meleget.

Apa ma betelefonált az oviba, elvileg 15-ig kiértesítenek. Hát már ideje lesz, de annyit mondtak, hogy 1 fő túljelentkezés van abba az oviba, amit kinéztünk, szóval elég nagy az esély :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Jó reggelt!
Mi megint a pacsirtákkal keltünk Marcival (6kor) :D Hosszú lesz a délelőtt így.

Linácska: de azt az 1 fő szerencsétlen túljelentkezettet csak felveszik már, nem?? 1 fő ide vagy oda már csak nem számít?

Kép


Kép
dbea
 
 


Jó reggelt,sziasztok! :D

Bea,mi is 6kor keltünk :wink: De Zsombi még fél7-fél8ig aludt egyet :D

Boszi,nagyon nagyon jók a képek! :D Az utolsó meg fantasztikus :wink: A dvd-ket nem szokta lerámolni?

Lina, akkor tuti meglesz a hely Lilinek! :) Jajj,de jó!!! :D

Sissi,tényleg nagyon ügyesek voltak a mesterek,hogy már végeztek is :wink: Vasárnap akkor lehet bulizni :wink:

Mimi,Fanni hogy van?Szokott menni azért hozzátok?

Képzeljétek tegnap lefutottam a tegnapra előírt távot,és azóta úgy fáj a bal térdem,hogy iszonyat :? remélem holnapra helyrejön,emrt megint menni kellene,de alig bírom a távot :?
Anna,te mikor rázódtál bele?

Ma meg viszem Lucát szív uh-ra 11.40-re légyszike drukkoljatok!

Autózás:nálunk van garázs,és én addig nem szoktam kiállni vele a nagy melegben amíg nem indulunk.Árnyékolók fent vannak és plusszba szoktam textilpelust is feltenni!Én lehúzott ablakkal közlekedem,klíma nincs is az autóban,de sztem egy kis levegő a gyerekeknek is kell! :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok lányok!

Mi is korán, fél 6-kor keltünk, nemrég (8 óra után) aludt vissza Emma, én meg gyorsan feltettem főni az ebédem, paradicsomos krumplifőzelék lesz, neki meg tegnapról van még céklafőzelék.

Boszi, nagyon édes Niki, gratula neki a 10 hóhoz :)!
A polc láttán nekem is rögtön eszembe jutott, ami Tündinek -biztosan előszeretettel pakolássza :)!
Köszi a játéktippet! Olcsó vagy drága: én ezzel úgy vagyok, hogy inkább 1 tuti (mégha drágább is), mint 3 olyan, amit aztán kézbe se vesz. Csakhát nehéz eltalálni, hogy mi is lesz a tuti befutó, ezért is gondoltam, hogy jó, ha tippeket adunk egymásnak :)!

Tündi, Zsombi igen szép méretekkel rendelkezik :)!
Gyere majd a hírekkel, de biztosan minden rendben lesz Lucával!

Bevallom, mi a sétát ebben a hőségben hanyagoljuk... Itt a környéken nincs árnyas hely, a tűző napra meg nem megyünk ki. Azért szív a gyerek friss levegőt, ki szoktunk menni a teraszra pár percre naponta többször is és ott fogjuk felállítani a járókáját is ma vagy holnap.
Bent nálunk még kellemesen hűvös van, így Emmán body, rugdalózó és egy vékony pamutnaci van.

Mimi,
azt hittem, már javában nyaraltok :)! Pécsre készültök, ugye?

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Nemrég kiváltottuk a HIPP2-es csomagot (Rossmannban lehet, teljesen ingyenes), leírom a tartalmát, hátha érdekel valakit :):
egy HIPP bébiétel (burgonya-brokkoli), egy Szentkirályi bébiital (szilva-alma), egy kiskanál, egy fehér rövidujjú póló, 3 termékminta (instant teák, tejpép) és egy HIPP3-as kupon.

Kép
angelita
 
 


zsigi az ölemben, rtövid leszek...
Tündi :lol: lehet, h. puhább talajt kellene választani, míg helyrejön a térded, de az is lehet, h néhány nap magnézium kúra is elég. én azt szoktam alkalmazni. nekem a 3X7 perc volt a legszarabb,utána és azóta is jól megy. persze vannak szarabb napok, de bírni bírom. 4-5 kilcsiket futok. Tegnap pl. 3/4 8 kor letettem Zsigit és utána mentem. Tök jó friss volt a levegő, nap közben már képtelenség futni, olyan hőség van.

Zsigi egyébként nagyon sokat fejlődik napról-napra. Imád dobolni, meg tudja fújni a furulyát. Mondja azt hogy: babapapa, Etye a tesóm (Etának hívják és minden nap meglátogatja), megmutatja a könyvben a kutyát (persze csak azokon a biz. képeken, ahol nagyon hasonlít a kutyánkra), visszadobja a labdát. Szóval, szerintem elképesztő!!!! :lol: :lol: anyaként teljesen el vagyok tőle olvadva.
Ő is óriási: 10 kg és 80-as rucikat hordunk.....
viszont: semmit nem lehet tőle csinálni, állandóan teper utánam, feláll a lábamnál, a lakás legmerészebb helyein, és persze leülni még nem tud olyan ügyesen........ :roll: :roll:
Ma azért is beszerzek neki egy kismedencét, mert ezt a hőséget már kint, se bent (nálunk is tetőtér...brrrrrrr!!! légkondi a kinyitott ablak meg a hidegzuhany)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Agelita,
nekem HIPP 1-es csomagom sincs, hogy kell ilyet szerezni???

Végre teszek képeket, nyaralásost is, na meg ma 10 hónapos nagyfiúsat :lol:


Levi 10 hónapos
Kép

Dínóparkban
Kép

Vidámpark
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na nem menekültök tölem, hoztuk a laptopot:)
Röviden
- az idő szuper
- a honvédségi üdülőben befigyel a retró fíling
- de nagyon szuper minden
- hatalmas nagy park nagy fákkal
- az üdülő a vízparton
- enyém apa most sétál a gyerekkel aki alszik
- én a szoba teraszán űlök, nézem a vízet és trécselek veletek
- iszonyatosan sok a szúnyog
- enyém gyereknek megjött az étvágya, hogy kb 150 en esznek mellette, és nagyon évezi a felnöt kosztot

Kérdés éjelre mit agyjak a gyerekre? És azon felül még betakarjam? Kész vagyok, főleg, hogy még mindig kicsit náthás.

Ezt az oldalt még nem olvastam el, de az elöző oldalhoz csak röviden:
Zsizsa szuper, h jöttél, és jó, h van ellen vélemény, hiszen ezért fórum, de ha félreérthető voltam (GP/Ági) én sem tudtam soha síni hagyni Zorát és nem is fogom. A blog amit Bea írt, meg a könyv amit én írtam nem arról szól, h hagyjuk sírni a gyereket! Nem is tudnám, hanem arról, ha éjjel megébred vissza tudjon aludni magától, és ne kellen fel fél óránként vagy óránként éjjel. Mi is felkelünk, csak erről nem is tudunk, és mi(felnöttek)megtanultuk már, h visszaaludjunk.
Amúgy sajnálom, Zsizsa hogy nem jössz többet mert szerettem az írásaidat.

Linácska írtad annó, hogy a Balcsiba vigyem be Zorát inkább, mint medencébe. Miért? Van gyerekmedence szerintetek oda bevihetem?
Na mennem kell megjött a gyerekem.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!

Na visszaolvastam, hát nem ment gyorsan...
Tegnap volt férjem születésnapja, elég sokat készültem rá, úgyhogy nem nagyon maradt időm.

Dbea, mesélsz kicsit arról, milyen negatív hatása volt annak, hogy együtt aludtál anyukáddal? Ha jól vettem ki a szavaidból, úgy érted, hogy Rád nézve, ugye? Erről még nem hallottam tapasztalatot, ezért érdekelne.

Sissi, boldog szülinapot!
Irdab, kellemes nyaralást Nektek!
Tündi, sajnálom a térded, szerintem pihentesd! Jól értem, a gyerkőcök egyedül vannak, míg elmész futni?

Ma megyünk 10 hós státuszra (bár még visszavan 10 nap a hófordulóig, de sebaj). Holnap jön hozzánk látogatóba egy 14 hónapos baba, hát kíváncsi leszek, hogy mit kezdenek majd egymással. :-)

Az előbb jöttünk meg a városból (se cumit, se telefont nem vittünk véletlenül, de szerencsére jól bírtuk így is az utat), én épp most vettem egy nagy Nyári Böngészőt, remélem, tetszeni fog Liának! Nekem nagyon. :D

Most alszik, egy szál pelusban, előtte langyos vízzel kicsit megmosdattam, de azért tettem rá egy textilpelust, miután elaludt. Panelban nem egyszerű...

Nálunk az autóban megy a klíma, de sosem a babára, és csak alacsony fokozaton. :oops: Nem bírnánk ki, és nyáron elég sokat utazunk. Goldplast, milyen a jó árnyékoló?

Kép
mocorgó
 
 


Linácska, 1-es nekem sem volt, a 2-est még a kórházban kaptam, össze volt csomagolva valamilyen más repi ajándékkal.
Gratula Levinek a 10 hóhoz :)! Azért felfedezhetők benne a Te vonásaid is, eddig nagyon Apára hajazott (legalábbis én úgy láttam).

Adri, jó nyaralást Nektek! Az időre nem lehet panasz :)!
Öltöztetés: kb. annyi, mint amiben Te kényelmesen érzed magad, plusz egy vékony takaró éjszakára.

Eni, gyere minél gyakrabban :)! Mi volt a férjed meglepije? Sütöttél valami finomat neki?

Kép
angelita
 
 


angelita, nem nagyon volt meglepi, de nagyon örült neki így is! :))
Csokitortát sütöttem, és dödöllét! (Tudjátok ez az a krumplis kaja, aminek a fesztiválokon a legjobb az illata. :))

Kép
mocorgó
 
 


Mocorgó,dehogy vannak egyedül a gyerkőcök,isten ments!!!A mama jön át késő délután,itt is alszik és ő van velük :wink:

Adri,írigy-írigy...én is szeretnék menni a honvédségi üdülőbe! :) Láttad a klassz új faházakat?Szerintem ami ott van medence beleviheted Zorát,tavaj újították fel :wink: Mi még nem tudtunk benne pancsizni,mert még akkor nem volt kész! :D Melyik szállóban "laktok"? :wink:
Mi idén Mátraházára megyünk,de jövő nyáron beiktatunk egy kenesét.Én nagyon szeretem! :D

Lina,nagyon nagyon jók a képek! :) Levinak az a kalap,mint egy kis cowboy :D

Anna,csak aszfalton tudok futni,itt nincs más lehetőség :?

Én sem váltottam ki most HIPP-es csomagot,mert nem találtam kupont :?

UH: hallotta a kardiológus is a szívzörejt,de azt mondta,hogy ez ártalmatlan és Luca egészséges!!! :) Nem is kell mennünk többet! :D És megdicsérte,hogy ma ő volt a legkisebb,a legügyesebb,és a legszebb :wink: :wink:
Ja,és ahol le kellett vetkőztetni,ott Luca megkérdezte,hogy ez egy barlang? :roll: :wink: :P Olyan jót nevettek neki a dokinő+az asszisztens,hogy csuda :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Irdab,
nekünk a nephrológus azt mondta, hogy a gyerekmedence a legrosszabb baci szempontjából, mert abba pont olyan bacik kerülhetnek, amit gyerekek hordoznak, és kapnak el. Ő a természetes vizet javasolta. Mi 2 évig be is tartottuk, most már medencézik Lili is.
Éjszaka Levi egy ujjatlan bodyban aludt, és egy kis vékony takaról. Napközben egy szál pelusban.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Gyorsan teszek én is képet:
Kép

Kép

Kép


Kép
dbea
 
 


Lina,igen a természetes vizek egészségesebbek,mint a strand víz,de abban az üdülőben nem nem sok gyerek van most :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Fiús anyukák
Ti levágatjátok rövidre nyárra a baba haját? Levié állandóan csatakokban van, és két kézzel tépi. Szerintem kedden vágatok belőle...na de milyenre???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dbea,
édes ez a tigrises cucc Marcin :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bea,köszi a fantasztikus képeket a kis tigrisről :D Látom gyakorolja a mászást :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Lina,,Zsombinak még nincs akkora haja ,hogy levágjuk.De ha megnő,nálunk apa fogja vágni géppel,feltéve ha engedni majd :wink: Amugy sztem nálunk apából kindulva mindig rövid haja lesz neki.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a Niki dícséreteket, átadtam. :lol:

Lina: Levinek gratula a 10 hónaphoz. Igazi nagyfiú, nagyon aranyos!! :oops:
Lilinek akkor - úgy tűnik - tuti az ovi!

Madaran: Zsigi nagyon ügyes már, sokmindent csinál. És hatalmas! :lol:

Tündi: Szuper, hogy minden rendben van Lucával!! Zsombi méretei igencsak tekintélyt parancsolóak!

Az én kicsi lányomnak szerintem melege volt éjjel, nem is aludtunk valami jól. Sokszor megébredt, nyöszörgött. Odavettem magam mellé, de utána sem aludt valami nyugodtan. Hát én sem. :( Ennek ellenére negyed hatkor már kukorékolt és nagyon jó kedve volt. Persze nyolckor kidőlt. Ma éjszakára én is csak egy bodyt adok rá. Most pelusban és egy vékony pólóban alszik immár másfél órája. Nagyon meleg van nálunk, nem panel ugyan, de déli fekvésűek a szobák. A legmelegebb időben tűz ide a nap.

Kocsiban nálunk megy gyengén a klíma, persze nem a manóra.

Kapott ma Niki egy kismotort ajándékba egy ismerős nénitől. Még nem ér le a lába, de nagyon izgalomba jött tőle.

Kép

Na megyek, mert úgy hallom ébredezik a kisasszony.

További szép (meleg) napot Nektek!!

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Bea!

Nagyon édes a kis tigrised!!

Kép
boszi72
 
 


Ja és igen, Niki pakol. Mindent, mindenhonnan. :wink:

Kép
boszi72
 
 


Linácska: igen, mi levágjuk. Már eddig is vágtuk Marci haját, de nemsokára megint időszerű lesz. Mi hajvágógéppel csináljuk, belőttük 2 centisre, én fogom Marcit, Apa meg vágja. A fülénél kicsit rövidebbre nyírjuk, hogy ne lógjon rá, és kész a frizura :lol:

Ki merre csavarog ebben a melegben? :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


Sziasztok Lányok!

Csajok köszönöm a tippeket a keresztelői menühöz!Végülis ami mellett döntöttünk:
-Pipi husi leves
-Rántott husi petrezselymes krumplival
-Pöri tésztával
+ a sütik

Szerintem ez bőven elég!Szerintetetk?!?

Irdab:Kicsi Zora jobban van már?!?

Dbea:Nálam is van olyan, hogy néha vágyom egy ilyen pihenő napra!Igazából még nálam sem volt, de amikor fodrászhoz vagy kozmetikushoz megyek és Apa itthon van, általában Dorcsival marad!És Apa azt is bevállalta, hogy ha itthon lesz a céges leállás alatt kora reggel bevállalja a Leányzót!Szóval Anya aludhat egy kicsikét tovább!Bár ahogy magam ismerem, nem sok minden lesz szerintem belőle!Amikor a fodrászhoz is megyek, alig várom már, hogy hazamehessek és láthassam a kis mosolygós képét!

Bikmakk:Nálunk az ivászat itatós pohárból vagy van néha, hogy pohárból megy!Itatós poharat Ő fogja a kis kezével, de nem Ő veszi fel a poharat, én teszem fel rá a kis kezét!A cummisüveggel ugyanez a helyzet!

Ádibaba:Örülök, hogy a kis Ádám jobban van és sikerült a varratokat is sikeresen kiszedni a Picur fejéből!
Sajna!Én nem tudok neked segíteni altatással kapcsolatban!Nálunk Dorcsi 2 hónapos korától magától alszik, de drukkolok, hogy megoldódjon a helyzet!

Mocorgó:A receptedet hétvégén ki is próbálom!Nagyon jól hangzik!:)Nyammi!Nyammi! :lol:

Linácska:Gratulálok a kis Levinek a felálláshoz!Nagyon ügyi!

Lányok:A kúszás, mászás nem dörzsöli ki a babócátok lábát?!?Nekem Dorcsi, hogy mostanában, hogy meleg van, rövidben van és szegénykémnek néha olyan vörös a lába, mint a bűn!Nálunk mondjuk padlószőnyeg van!Nem tudom mit csináljak, nem akarom, hogy ez akadályozza Őt a mozgásban!Szerintetek mit lehetne csinálni?!?

Na most ennyi, mert amit ez után írtam az szépen elszállt és lezdek begurulni, de jövök még a héten és folyt köv.!

Kép
bener
 
 


Adri :lol: 8) :lol: de jó időt fogtatok ki!!!! Jó nyaralást!!

Dbea :lol: Marcus nagggyon édi ebben a tigrincses szerelésben 8) Tényleg, mászik akkor ezek szerint!!

Tünde :lol: De jó, hogy Lucussal semmi baj!!! Huh! Gondolom, egy nagy kő esett le a szívedről! Hát, ha beton, akkor magnézium pár napig. én ma is szedtem be, mert tegnap beállt a vádlim, olyan mint a kő...

Boszi :lol: Köszi a dicséretet, egyedül Te reagáltál rá... :? Nagyon vagány a kiscsaj a járgányon. MI pont ma nézegettünk egy hasonlót, de aztán mégsem. Viszont vettünk neki egy kismedencét végre, mert a nagyban túl hideg a víz...

mi ma elmentünk megint fürdőzni, most már jóval többen vannak, de azért élveztük. a kintiben is fürdőztünk, csak hamar bementünk, mert nagyon fehér a Zsigi bőre és tök parázok miatta...

Hippes kupon?????????? Honnan szereztétek???????? mi nem kaptunk ilyesmit.....

öltöztetés: most én is egy szál bodyban tettem le. Nap közben pelus fölé poló, rövidgatya. Irtó édesek nem???, hogy végre kibukkannak a husikák.... :wink: :wink: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Bener :lol: szerintem tuti a menü, esküvőn is simán elmenne!! :lol: MIndent egyedül csinálsz vagy van segítséged?

lábdörzsi: detto nálunk is, de majd megedződnek. Ráadásul az enyém is olyan, mert állandóan oroszlánozunk (én is négykézláb)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna,bocsi,hogy elmaradt Zsigi dicsérése,de csak felületesen olvastám át a dolgokat :oops: De nagyon okos,hogy a tesódat már a "nevén"hívja :wink: Köszi a magnézium tippet,veszek majd akkor,meg apa még térdszorítót javasolt,azt is beszerzek...

Lábdörzsi:nálunk Zsombi simán megy a viakoloron,gyeptéglán,mindenhol :) Egyenlőre nem kopott el a térde,viszont olyan retkes lesz,hogy nem tudom lemosni :wink:

Bener,nagyon fincsi lesz a menü,szerintem bőven elég lesz :wink: Milyen sütik lesznek?

Boszi,nemsokára le fog érni niki lába,és csak úgy száguldozik majd a motorral :D Mi a felújítás után a dvd-ket elő sem vettük :roll: :D

Köszönjük szépen mindenkinek a drukkokat,és hogy velünk örültök! :) Anna tényleg nagy kő esett le a szívemről...nagyon féltm,hogy valami baja lesz a kicsi szívének.Amikor a tv-ben is látom a szívátültetteteket sírni tudnék...

Kép
Kép
tundi24
 
 


Anna,de jó lehetett nektek a pancsi,mi csak itthon pancsiztunk,vagyis csak Luca...de be kell szereznem egy nagyobb medencét,mert ebben nem férnek el ketten :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok Lányok!

Lina: én levágtam MArci haját egész rövidre géppel.

Marcinak kijött a 8.-dik foga!

Teszek én is képet Marcusomról. Rásem lehet ismerni :lol:
Kép
Kép

Kép
Kép
beusmimi
 
 


Beus,
ez hány centis haj? Én kedden megyek fodrászhoz, és majd ő levágja Levinek, én nem merek nekikezdeni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nem tudom ki kérdezte anno azt, hogy miért párás a sólámpa?
Anyué is olyan lett, ő Baumaxban dolgozik, és utánakérdezett az illetékestől. Azt mondták, ez olyankor fordul elő, ha a helységben, ahol a lámpa van túl magas a páratartalom, akkor elkezd izzadni a só.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Beus,jól áll Marcinak ez a kis tüsis haj :wink: Jázminnak bohóckodik? :D Dévényen voltatok?

Lina,azt hiszem Adri kérdezte a sólámpát! :wink: Köszi az infót,mert engem is érdekelt.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok lányok!

Margit,
Isten éltessen sokáig névnapod alkalmából, legyen szép napod :)!!


(Nikó Grétikéjének is Boldog Névnapot -ha esetleg olvasol még minket, írj pár sort, mi van Veletek!)

Anna, Zsigit nem dícsérjük, csendben irigykedünk :)!

Bener,
a menüsor teljesen jó, ebből már Dorcsika is lakmározhat majd :)!

Anno biztosan mindenki megvette a Chicco fertőtlenítőt: én mostanában kezdtem el használni, azzal (persze hígítva) törlöm át Emma játékait, a távirányítókat, telefonokat és felmosni is azzal szoktam a laminált padlót. Hátha valakinél szintén otthon porosodik és ezzel jó tippet adok :). Én anno nemigen használtam, nekem cumisüveg és társai sterilizálására nem szimpi....

Most mennem kell, felkelt Emma -nem tudom, mi a gond, zavarja valami, nehezen is aludt el...

Szép napot mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Margit,nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!Melót sulit,hogy bírod?

Nikó,Grétinek nagyon sok boldog névnapot! :D
Olyan régen voltál már :( Írj egy kicsit magatokról,és mutizz egy képet a nagylányról! :D

Angelita,én nem vettem semmilyen fertőtlenítőt :oops: domestost használok.

Merre vagytok ebben az ezer fokos melegben? :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!
Hát ma sincs nagy forgalom :cry:

Képzeljétek: Marci MÁSZIK!!!! Annyira kis édes, meg tudnám zabálni :lol: :lol: :lol: Még csak háromszor csinálta, de nagyon küzd, párszor fejre is esett, annyira nyomta neki, meg nyöszörög közben, mert lassabban halad mint kúszva, de a lényeg, hogy elkezdte :lol: :lol:

Valaki kérdezte az együttalvást: szóval én azóta sem szeretek/tudok egyedül aludni, félek egyedül a sötétben, szorongok, meg ilyenek. Mára már azért jobb a helyzet, de tizenegykétéves koromban nagyon rossz volt, rettegtem az éjszakáktól. Úgyhogy én többek között ezért sem szeretném az együttalvást.

Boszi: nagyon édes a bevásárlótáskás kép
:lol:

Linácska: nagyon aranyosak vagytok a süniben!!

Beusmimi: jó lett Marci haja!

Kép


Kép
dbea
 
 


Bea,gratulálok Marcinak a mászáshoz! :D Én megmondtam :wink: :D Nagyon aranyos az avatarod! :wink:

Együttalvás:elképzelhető,hogy én is ezért félek? :roll: Mi is nagyon sokáig/kb 10 éves kormig/ egy szobában aludtunk a mamával+tesómmal..Én sem szeretném ha félősek lennének a gyerkőcök..
Ősszel meg is próbálkozunk a külön szobában való alvással.

Mai adag lefutva,most jobban ment,mint kedden,de a bal térdem nagyon tropa... :? nem baj,most jön 2 nap pihi,veszek magnéziumot+térszorítót.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Köszi csajok nagyon jol esik

A fotok nagyon szuperek mindenk nagyon aranyos . :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Végre idejutottam...
Egész héten a hétvégénkről akartam beszámolni, de lassan már itt a következő, és nem lesz túl aktuális a téma.... :)
Szóval szombaton kirándulni voltunk, és okulva a legutóbbi, eltévedős kirándulásból, ahol egy nagyon szép, de nagyon rossz úton zötyögtünk a babakocsival egy csomót, ezúttal mei taijal mentünk. Hát még szerencse, mert egy "geoösvényt" néztünk meg, ami ugyan gyönyörű volt, de nem kimondottan kisbabák számára találták ki - dombra fel-dombra le (szerencsére a szandálomnak elég rücskös talpa volt), patakon átívelő pallón egyensúlyozni, hűvös kanyonban sziklákat mászni.... Dani végigaludta, mi meg nagyon jól éreztük magunkat.
Másnap pedig strandra mentünk, ami szintén nagy élmény volt nekünk, mert Danival még sosem voltunk. (Városi strandon együtt is utoljára 16 éves korunkban). Volt egy babamedence, vádliközépig érő vízzel, abban kicsit megúsztattam Danit, tök jól bírta a viszonylag hideg vizet is.

Aztán még az is említésre méltó, hogy tegnap és ma az én főztömet ette Dani, és tökre ízlett neki, főzelékből még sosem evett annyit, mint most, juhéjjj! (Padlizsán volt egyébként). Ezen most jól fellelkesültem, hogy akkor már majd én is főzni fogok neki, de rögtön nem tudom, hogy holnap mit is.... Van valami ötletetek? Bármilyen alapanyagot mondhattok, mert semmi nincs itthon. :) Majd eltolattyúzom holnap a boltba.

Írnék még (a babaúszásról, meg arról, hogy Dani hogy viselkedik a homokozóban, stb..), de most hazajött a férjem, és végre-végre vacsizunk.
Majd egyszer talán megint idejutok...

Addig is szép estét, nyugodt éjszakát kicsiknek és nagyoknak!

Kép
bikmakk
 
 


Ja, és gyönyörűek a képek, egyszer majd én is teszek, de még sehol sem vagyok a rengeteg fénykép szelektálásában (kicsit sokat fényképezünk.... :oops: ), és Bea, tök jó, hogy Marci végre-végre mászik!!!! És Emma is nagyon ügyes!

Kép
bikmakk
 
 


ÉS boldog névnapot, Margit! És boldog szülinapot Sissinek és Atinak!

Na most már tényleg megyek :)

Kép
bikmakk
 
 


Sziasztok!

Margit:Boldog névnapot kívánok!!!!

Bikmakk: köszi :D olyan hihetetlen,hogy már eltelt 1 év.Tavaly ilyenkor már a kh-ban voltam és nagyon izgultam,hogy mi lesz.
Ma Ati kb 1 percig állt kapaszkodás nélkül,már máskor is csinálta de az nem volt több pár msp-nél.
Vendég
 


Szuper az idő, mi már fürödtünk a Balcsiba tegnap apával:)
Zora nagyon élvezi az egésszet, nem tudom mi lesz ha hazamegyünk a panelba, meg ha 2ben leszünk egész nap tökre unalmas leszek neki ennyi ember/inger után.

Bikmakk kaja tipp: tökfőzi, krumplifőzi, borsófözi, vagy rakott, pl rakott cukkini, padlizsán, vagy brokkoli, vagy zöldbab. Vagy valami krémleves pl brokkoliból.
Zora is a mi kajánkat eszi, amit főztem neki már nem ette.

Na lépek romantikázunk apával a teraszon, és iszunk egy kis sőrt.
Zora meg alszik a kiságyban:)

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Margit nagyon sok boldog névnapot, Sissi Atikát meg isten éltesse az első szülinapján. Nagyon szorítottunk értetek egy éve :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok Csajok!

Újra itt!Csajok nem tudom, hogy nálatok mi a helyzet, de itt hihetetlenül meleg van!Szegény Dorcsikát úgy sajnálom!Folyik róla ezerrel a víz, de már sok mindent nem tudok csinálni: isszuk a vizet ezerrel, egy szál bugyiban van és néha áttörlöm a kis arcát, kezét, lábát. Valakinek nincs esetleg egyéb praktikája?

Dbea:Nálunk sincs klíma a kocsiba és borzasztó a kocsi amikor közlekedünk!Nálunk az ablak marad csak!
De nálunk mindenhol ez a helyzet!A lakásban dög meleg van, a kocsiban....!Anyósoméknál lakunk, és hát nem egy ma épült lakásról van szó!A nyílászárók elég sza.ok, szóval olyan, mintha nem is lenne!Igyekszünk cserélgetni őket, de hát nem egy kis öszeg?!?!
Nagyon édes a kis Marci!Nagyon bájos kis arca van!Nagyon kis ügyes, hogy mászik!

Goldpast:Nagyon hasznos volt számomra az utazással kapcsolatos tanácsaid!Engem is érdekelne, mint Mocorgót, hogy milyen a jó árnyékoló?!?

Boszi72:Nagyon édes a kicsi Leányzóról a képek!Dorcsikám is szokott így aludni, ahogy a kis Niki! :lol: Imádom ilyenkor kukkolni ŐT!

Linácska:NAgyon édes kisfiú a kicsi Levi!Nagyon jók a képek róla!És hogy bírta a kis Levi a nyaralást?!?

Tündi24:Örülök, hogy a kis Lucával nincs semmi gond!Lesz marcipános süti, kosárka, pogácsa és még almáson gondolkodom!De majd meglátom, hogy akkor, hogy lesz energiám!Végülis az első kettőt nem én csinálom, hanem Anyósom egyik barátnője, aki ezt nagyon kis ügyesen meg tudja csinálni, de a pogi és az almás az én programom lenne!
Tündi!Lehet, hogy végén tényleg mindenben igazad lesz a 10. hónappal kapcsolatban!Bár már írtam ezt neked, de úgy néz ki Dorcsi majdnem elindult mászni!Ebben a hónapban elkezdtünk kúszni, meglett két kis fogunk és jön a harmadik és még ha a mászás is beindulna??!

Madaran:Hát nagyja részét én fogom csinálni!Anyósomra a levest bíztam!Ő nagyon ügyesen megtudja csinálni a levest és örül is ha csinálhat valamit!A többit majd ügyesen megpróbálom elosztani!Szerintem a pörit megcsinálom már az előző nap!Meg ha úgy van bevonjuk Apát is!:)

Beusmimi:Gratula a kis Marcinak a nyolcadik kis fogához!Mi a harmadiknál tartunk! :lol:

Amgelita:Én is így voltam a fertőtlenítéssel, mint te!Inkább kifőztem Dorcsi cuccait!

Kép
bener
 
 


Kép

Kép

Kép
bener
 
 


Gondoltam én is rakok fel a kis Tündérkémről pár képet! :D

Kép
bener
 
 


Sziasztok!

Sissi: Atinak nagyon-nagyon boldog első szülinapot kívánunk. :lol:

Margit! Isten éltessen sokáig!! (megkésve bár, te törve nem :oops: )

Velünk minden oké, a nap folyamán próbálok jönni hosszabban.

Szép napot mindenkinek!!

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Tényleg, Margit!
Sok boldog névnapot kívánok Neked. Pedig tegnap este pont Margit névnapban voltunk :lol:

Sissi,
Attikának is sok boldog szülinapot! El se hiszem, nemrég még egymásnak szurkoltunk, most meg már jönnek majd sorra szülinapok :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: