Új privát üzeneted érkezett!

Juhuu, halványabb lett a tesztem, tudom hogy hülyének néztek, de most úgy megkönnyebbültem, hogy nem pozitív megint. :)))

Kép
samimi
 
 


Reginand, tudom hogy mára volt időpontja a párodnak, azért kérdeztem hogy van-e már új helyette.
Mi volt a dokinál?

Samimi, lehet hogy néhány nappal ezelőtt csak próbálkozott a szervezeted.
Amúgy a ciklus sokszor rosszul húzza be, főleg, ha mondjuk az elején nem mérek minden nap, de hát minek? X év után már azért elég jól ismerem a működésemet, tudom mikor érdemes elkezdeni. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Zuzmi, írtam fészen, mert itt az Istennek sem küldi el. :(

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 

 
 

Csuppancs!
Közben megjött a privi is! :)De már válaszoltam a facen! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi! Csak most látom mikorra vagy kiírva! Aznap született a kisebbik húgom, a kis kedvenc :) Tuti nap :D

Kép
samimi
 
 


Samimi! :) Hát majd a kis manó még eldönti vagy a doki,ha program csaszi lesz. De nekem is szimpatikus a 21.-e. :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Reginand: ha nem jutsz el időben a dokihoz,csinálj LH-tesztet,nem? :)

Zuzmi: Te hogy vagy? :)

Csuppancs: elhiszem,hogy rossz volt az amh-t megtudni... Én is összetörtem,mikor mondták,hogy a nagyon alacsony érték kimerülőben levő petefészkekre utal,de azt nem tudni,hogy pontosan mikor fog kimerülni,talán hónapok,vagy pár év alatt,szóval esély azért mindig van! :)

Nekem tegnap annak rendje és módja szerint megjött,hiába volt félidőben a vércsepp,meg a beágyazódási vérzésnek hitt valami...
Szóval új hónap,új lehetőségek!!!

Próbálkozunk és imádkozunk tovább! ;)
Mivel ma van a 2. napom,holnap kellett volna mennem hormont nézetni (önszorgalomból),de így akkor hiába...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci!
Köszi a kérdést! Jól vagyok! Babánk szépen fejlődik és egészséges! Most kezdem érezni,ahogy egyre nagyobb lesz a hasam,hogy most következik a neheze! :)
Sajnálom,hogy nektek nem sikerült ez a hónap,de örülök,hogy ilyen pozitív vagy! Ezt csak így lehet csinálni! Pozitívan! Különben az ember beleőrülne! Hajráá! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Samimi,Csuppancs, Eszti, csinalom az LH tesztet , voltam dokinal is . kicsit megnyugodtam. 9. napon voltam es 13 mm es tuszot latott..
Azt mondta kb 3 nap. Ma meg eleg halovany volt a teszt, a 16.00 as, 19.00 kor mar semmi.. gondolom akkor meg nincs.. bar volt egy kis tojcsi..Apinak van masik idopont marc.26. Idokozben en ugy dontottem megcsinaltatom az atjarhatosagit, az valszeg elobb lesz mint 26, persze ez termeszetfuggo :)

Nah, szoval igy megnyugodtam egy kicsit, igaz, a mehnyalka csak 5mm, bar en ugy emlekszem, azt mondta 7,5 a papiron 5mm volt.. mar keson vettem eszre igy nem tudtam megkerdezni..

Api idokozben javul.. lassan, mondtam neki holnapra talpra kell allnia :D
meg amugy is :)

Zuzmi, nem toltesz fel pocakfotot ?:) vagy egy UH-t:) en olyan kivancsi vagyok :)
20140211131327
 
 


Reginand! Csak azért mert kérted töltök fel képet a kisfiamról! :)
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi erre nem találok szavakat :) Gratulálok még egyszer :)

Kép
samimi
 
 


Samimi! Köszönöm! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, nagyon csodas! :) Remelem hamarosan nekem is ilyen oromben lehet reszem :D
20140211131327
 
 


Reginand! Köszi! :) Biztosan hamarosan te is boldogan fogod feltölteni ide az első uh-os képedet! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Olvasok ám rendszeresen,csak írni nincs időm! :wink:

Zuzmi,olyan hihetetlen,hogy már ekkora a kisfiad.Repül az idő,csak most néztem,hogy 24 hét!Nagyon tetszenek a képek!

Lányok nektek pedig szorítok folyamatosan!Itt a tavasz,egy kis napsütés mindenkinek jót fog tenni:Arról már nem is beszélek,hogy lassan jonn vissza a gólyák!Ki tudja,kihez talál oda!? :wink:

Puszi mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, hogy vagytok ?
milyen babat kaptal? eszik alszik ? :)
20140211131327
 
 


Sipike! Bizony hamar itt lesz nekem is a szülés napja! Már alig várom,hogy a kezembe foghassam a kisfiam!
A te babád is gyönyörű! Gyere majd és mesélj,hogy milyen az anyaság!?
puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Levi nagyon jó baba!Egy kis hasfájás becsúszott,mert tele van az orrunk és sok levegőt nyelünk kaja közben!A kinti levegő nagyon tetszik neki,jókat alszik séta után!Hihetetlen dolog anyának lenni!Azt hiszem ez tényleg olyan,mintha a részem lenne,mintha két testben élnék! :lol: A picurkám szépen kerekedik,hála Istennek van tejecske elég.Lassan leesik a köldökcsonk,mert nagyon kis ragaszkodó,de már csak egy hajszál tartja.

Én napról napra jobban vagyok,bár az erőm még kevés.Nehéz megszokni az új napirendet!Mióta megszültem,másképp nézek az édesanyákrá,hatalmas nagy feladat a szülés és még ami utána jön.
Nagyon jót tett,hogy végre kimozdultam a lakásból+a napsütés!Együtt élvezzük a babakocsizást!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, sok erot egeszseget kivanok nektek! :) Olyan jo olvasni a soraidat :D
20140211131327
 
 


Sipike, jó olvasni, amiket írsz! Én is erőt, egészséget és soksok boldogságot kívánok!

Nekem kicsit zsúfolt lett a hétvégém, mert csütörtökön vendégeink jönnek (4 férfi...), nagybevásárlás, takarítás, mosás stb.... És már kész a székelykáposzta, csütörtök délben azzal várjuk őket (remélem azt minden férfi szereti, és ez az ami eláll annyi ideig, életemben először csináltam, belekóstoltam és fini lett. Annyi, hogy nem habarom meg rántom be, mert mi paleolit mód étkezünk, de vettem tejfölt, ha valaki azt kívánja hozzá :D)

Reginand, Api hogy van? Helenka, írtad hogy elfoglalt leszel, de mi újság veled? Mi újság a kertedben? Nagyon irigyellek érte!
Incifinci, jó, hogy így fogod fel, hogy új hónap új remény... én is így fogom két hét múlva :)
Zuzmi, vigyázz nagyon magatokra! Elhiszem, hogy várod már hogy a kezedben tarthasd...
Vicky, mi újság veled? Barbus hogy van? Már mindent mond?
Csilla, sokat gondolok rád, hogy elkezdted a kezelést, remélem hamarosan pozi teszttel jössz :)
Bayar régen írt, remélem minden rendben velük!

Elnézést azért, akit kihagytam. Tiszta gyagya vagyok (mint mindig).
Az ovutesztre: máshol már írtam, de veletek is megosztom hogy milyen idióta vagyok (és büszke is vagyok rá)
Én úgy feldobódtam az ovutesztes két csíktól, hogy végre egy zebrás teszt, hogy tuti minden hónapban veszek :)))

Kép
samimi
 
 


samimi: Jól vagyunk. Még hogy beszél-e már mindent? Kicsit többet is, mint kéne. :)



vicky79
 
 


Samimi, koszi a kerdesed, jobban, igaz nekem meg egyfolytaban folyik az orrom. Na, ennel rosszabb ne legyen :D

Helenkat en is irigylem a kertert :)
20140211131327
 
 


Vicky, valamiért azt hittem, hogy 2 éves. Nem tudom miért volt ez bennem. Hát a 3 évesek azok tudnak... A keresztlányom decemberi, már 4 éves, de emlékszem rá tavalyról is... :D
Reginand, akkor jobbulást neked is. Gyorsan kúráljátok ki magatokat, mindjárt itt a jó idő (vagy otthon már jó idő van?? :))
Helenka kertjét szerintem is mindenki irigyli :)

Szerintem 28-án volt ovum, legalább is szépen megy felfelé a hőm, csak a ciklus.hu rosszul húzta be... Ha akkor nem volt akkor eddig biztos nem volt :D
http://ciklus.hu/images/diagramok/f49c9 ... 55200_.png

Kép
samimi
 
 


samimi: Barbus tiszta anyukája, már tavaly is dumált rendesen. :-) Szerencsére szép tisztán beszél, csak néha keveri a szavakat.



vicky79
 
 


Vicky, Veletek mizu? Nagyon csöndben vagy. :wink:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Igen, a cserfes benemállaszájuk kicsit a legjobbak :) És amikor elkezdenek olyan szavakat használni, amit még mi sem sűrűn... Még emlékszem erre a korra a húgom kiskorából, és most a keresztlányom tart ott. Ő is korán kezdett beszélni, és ő is rengeteget. Az anyja kiskorában ÉPPEN ugyanilyen volt, de mára már olyan halkszavú mint én(sosem beszélek társaságban, csak figyelek, viszont mindenkit ismerek, méghozzá nagyon jól, mert van időm a reakcióikat megfigyelni :))
Lányok, eltűntetek! Én nagyon várom a pozitív teszteket, mert már régen volt itt olyan! Meséljetek!

Kép
samimi
 
 


csuppancs: Bárcsak jó hírek miatt lennék csöndben, de nálam a helyzet változatlan. Lassan kéne egy újabb teszt és gyógyszer. Úgy látszik norculut nélkül nem jön meg. :(

samimi: Én még mindig rengeteget beszélek, nem untam meg. :)



vicky79
 
 


Vicky, sajnálom, hogy nem jön meg magától. :cry:

Én is beszélek még mindig rengeteget. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Lányok, most biztos nevetni fogtok de régóta foglalkoztat egy kérdés:
ha azért nem szabad a férfiaknak forró fürdőt venni, mert a meleg tönkreteszi, megöli a spermákat és ezért van a here kívül a testen, akkor hogy bírják ki a spermák a női szervezetben? Hogyhogy nem "halnak" meg? Tényleg érdekel, mert állítólag akár 2-3 napig is tovább élnek bennünk, de akkor hogy lehet, hogy azt mondják, hogy ezért élnek a férfiak testén kívül??

Kép
samimi
 
 


samimi, ez egy nagyon erdekes kerdes :)

de sztem a forro ill meleg furdo sem azonnal oli meg oket, hanem a tartos.. emlekszem egyszer lattam errol egy kiserletet: affiak a zacsikat meleg vizben aztattak asszem 40 fokon, fel orat talan, mindennap, es jo par nap utan( nem tudom 1 het v. 2) lett vki teljesen infertilis..
akkor azt gondoltam hat ez dejo modszer fogamzasgatlasra, nem nekem kene beszedni minden szart.. bocs..

szoval 1 furdo, 1 heten nem okozhatna gondot, ezert gondolom h. a noi szervezetben is elel egy darabig..

Amugy en beteg lettem :( szoval ez a honap eluszott, es rettento duhos vagyok, elkeseredett es csalodott.. az egy dolog ha nem jok az eredmenyek, de hogy ilyenkor kell bekapni valamit! :?
20140211131327
 
 


Samimi, én ezen még nem gondolkoztam, de érdekes téma.

Reginand, hát pont hogy ilyenkor kell bekapni valamit, csak nem azt amit Neked sikerült. :D (Bocs, de túl magas labda volt, muszáj volt leütnöm.)
Jobbulást Neked!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Reginand, sajnálom, jobbulás! Ilyenkor egyébként nem ajánlott a babacsinálás, vagy csak nincs kedved hozzá? Ezt tényleg nem tudom :)

Csilla, hangosan felnyerítettem a munkahelyemen... kicsit sem néztek hülyének (amúgy meg sem mukkanok soha :D)

Kép
samimi
 
 


Ne irigyeljétek a kertet, mert nem olyan vidám dolog :D Még mindig nem jutottam ki. Az utcafront is csak azért lett kitakarítva, mert az én arany uram megcsinálta ma.

Tegnap tudtam volna csinálni, de nagyon fújt a szél. reggel meg még nincs jó idő kapirgálni, 10kor meg már készülődés van az oviba... Tehát a hét úszni látszik, pedig a tulipán már kint van majdnem 10 centire!

A hétvégén a palántázásba is bele kell kezdeni, meg persze lassan halad a tavaszi nagytakarítás is.

Ellenben elkészültem a kisterítő-készlettel, meg van darabra a 6 kicsi és az 1 futó. Épp ideje volt. Annyira megörültem, hogy neki is láttam és elkészítettem egy húsvéti tálat és még két tojást, meg egy régebbit befejeztem. Holnap festem a tojásokat, hogy fehérrel is horgolhassak rájuk :)

Zuzmi, szupercuki a picinyed, Sipike, jó neked! Hajrá mindenkinek és jövő héten tényleg itt lesznek a gólyák, mi minden nap nézzük az ovisokkal, mert az udvarról rálátunk a fészkükre.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Én úgy tudom, hogy a meleg nem öli meg az összes tuti spermát, csak jelentősen rontja az össz spermaképet. Kevesebb lesz a termékeny sperma és ez már lehetne ok a meddőségre.



vicky79
 
 


Lanyok, ez valahogy igy van, ahogy Vicky irta, meghat most en sem vagyok mar a toppon.. :( Szoval sztem ilyenkor a szervezet nem egy uj eletre koncentral hanem a meglevot segiti...
20140211131327
 
 


Reginand, mihamarabb gyógyulj meg és akkor újult erővel nekiállhattok! :) Gondolok Rád!
Én most elvagyok mint a befőtt, holnap jön hozzánk 4 meglett férfiember hétfőig tartó vendégségbe, úgyhogy főzök... egész este... az egyik paleolit étkezik, a másik válogatós... De majd csak kialkul valahogy. Holnapra a székelykáposztát már vasárnap este megfőztem, elvileg azt mindegyik szereti :)
Próbálom nem keresni magamon a beágyazódás tüneteit (nehéz megállni :) miért vagyunk ilyenek ??), úgyhogy csak becsülettel vezetem a hőmet, ami így néz ki most (csak fahrenheitben tudom megmutatni, pedig nekem celsiusban látszik az oldalon, de valahogy csak így engedi linkelni:)

http://www.fertilityfriend.com/home/38b ... 33201&u=0&

celsiusban így:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 28000_.png

Egészen tűrhető szerintem. Ebből is tanulok majd a következő ciklusra. És legalább valószínűleg volt pém.. ez megnyugtató :)

Mi újság veletek?

Kép
samimi
 
 


En most nem is tudom mi a helyzet,mert a betegseg miatt nem er semmit a gorbem...
20140211131327
 
 


Lattatok A legjobb dolog c. filmet :)

Az anyava valasrol szol, eleg erdekes. Benne van jo is, rossz is :)
Egy anya velemenyere is kivancsi lennek azert :)
20140211131327
 
 


Reginand, én nem láttam.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Nem tudom, hogy láttam-e azt a filmet.
Viszont reggel színes ceruzát vettem a kezembe és visszamenőleg besatíroztam a naptáramat. Amibe írogatom a babagyártást.

már a múlt hónapban és most is teljesen lefedte, pedig az akciók után csak 2-2 napot színeztem hozzá. Ez a hónap is fullos. Azért szomorú vagyok kicsit, hogy idén már nemigen fogok babázni.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, azert ne aggodj, meg van egy eselyed, nem ?
Amugy en is ugyanezt erzem, bar nekunk nem volt igazan lefedve, mivel jol megbetegedtunk :(

Ha tudjatok nezzetek meg a filmet, sztem jo. Van benne vicces jelenet is :)
20140211131327
 
 


Helenka, biztosan az én készülékemben van a hiba, de nem értem amit írtál. :$

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Ne haragudj, Csuppancs, néha én sem értem magam :)

Úgy képzelj el, hogy kicsit bolond vagyok :D Megfogtam a naptáramat, amibe jelölöm, mikor volt apa aktív :wink: azt a napot és az utána következő kettőt beszíneztem halványan ceruzával. Így akartam szemléltetni, hogy a katonák még nemzőképesen úszkálnak a pocakomban :) így tettem minden akciónál és szépen összeérnek a színes sávok.

Most már nem vagyok úgy odáig, mint az elején, azt hiszem rájöttem, hogy nem minden úgy megy ahogy én akarom (afrancba).

Ellenben szuper nőnapi ajándékot kaptam (a virágok mellett) mégpedig hogy vééégre láttam magam(on) is, hogy mi a fene az a peteéréskori tojásfehérje folyás. Mondtam is apának, aki nem volt rest tenni a dolgát :lol:

Remélem, mindenkinek hozott egy kis örömet ez a jól kitalált ünnep!

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Á, így már világos. Köszi a magyarázatot. :lol: Gratula a felfedezéshez!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Egyébként, ahogy a vonalzóm is mutatja, kezdek megint kissé pszichoszomatikus lenni. Itt is fáj, a mellem feszül, ott is szúr, meg minden. Persze émelygés. Az alap.

Nem lehetne ezt a hetet átugrani?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, hidd el, elobb utobb ennek a hetnek is vege lesz :)
Es lehet nem is alaptalanok az erzeseid:)
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Reginand, remélem meggyógyultatok! Én nem láttam a filmet. Egyébként A legszebb dolog-ra gondolsz?
Első körben nekem sem volt érthető Helenka, csak sejtettem, hogy ezt akarja mondani. Ez a színezős dolog nagyon tetszik nekem, lehet hogy majd én is megcsinálom, csak poénból, és beragasztom a naplómba. :)
Helenka, ne keseredj el egyrészt mert a köv. ciklusnál még van esély egy karácsonyi babát összehozni (nekem ez a tervem, tuti hogy azért nem sikerült most sem), másrészt meg, a 2014 szerintem szebb is, jobban szeretem a páros számokat :)
Csilla, veled mi újság? Rég írtál magatokról.
Vikcy, te most mész valamikor dokihoz ugye?
Zuzmi is jól eltűnt... Kicsit kihalt a topik. Persze, mindenkinek van dolga gondolom, én is itthagylak most kicsit titeket mert vár a munka.

Egyébként most így néz ki a görbém, bár nem tudom celsiusban linkelni, de ez az oldal jól húzta be a pét szerintem, míg a ciklus.hu nem. De ezer százalék hogy meg fog most jönni, mert ismerem a jeleimet. Azért ez má kisebb gondot okoz egyébként a kapcsolatunkban a férjemmel, mert ő túlságosan optimista és nem tetszik neki hogy én meg próbálok két lábbal a földön maradni, szerinte negatív vagyok és így sosem lesz baba... Szerintem sosem fogja megérteni...

http://www.fertilityfriend.com/home/38b ... 33201&u=0&

Mindenki, akinek ez a hónap nem jön össze, karácsonyi babákra fel! :)

(Ciklus.hu-n így néz ki:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 60000_.png
)

Kép
samimi
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy csak így betörök ide, csak jelezni akartam Csuppancsnak, hogy küldtem neki egy p.ü.-t.
ynda
 
 


ynda, este otthonról válaszolok.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Köszi:-)
ynda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: