Új privát üzeneted érkezett!

Danyuci!
Ezek azért kemény szavak!! Ha egy doki ilyet mond, akkor annak biztos megvan a kemény oka is.
Mindenesetre, rendesen összekavarták az embereket. Ebben a mai markeing világban az ember már azt sem tudja, minek, kinek higgyen. Kiölik belőlünk a természetes ösztöneinket, folyton teledumálják a fejünket, aztán jön egy másik csoport, aki meg ledumál minket. Hát ember legyen a talán, aki ebben a világban határozottan el tudja dönteni, hogy mi a jó.
Vendég
 


Angie,
Hát igen, nagyon örülök, hogy nincs tv-nk...mert a dédipapa amúgy is beszámol mindenről és amit ott mondanak az szent, az úgy van...

A dokinénit csak az zavarja, hogy annyira friss védőoltás, nincsenek tapasztalatok és a kutatás is csak gyerekcipőben jár...
Ráadásul azt mondta nekik is minden héten mást mondanak...

Én is eüs vagyok és azt hallottam, hogy akkora mértékű járványra készültek és az állam sok oltóanyagot gyártatott, viszont az összevisszaság miatt nem akkora a kereslet és most félnek, hogy a nyakukon marad...
Kicsit pánikkeltést is látok emiatt...

Valahol az őssesjthez tudnám hasonlítani...azt is elkezdték, de lehet, hogy a szervezet idegennek titulálja majd és daganatos sejteket gyárt jók helyett...

SZóval, mindenki döntsön belátása szerint....csak nehéz au összevisszaságban....
danyuci
 
 


Pontosan erről van szó. Lassan nincs saját belátásunk, mert össze vagyunk zavarodva :roll: :roll:

Egyébként már itt a babaneten is kampányolnak:
http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... ?id=091029
Vendég
 

 
 

Angie!
Itt tudod a képkereteket kiválasztani, s lementeni:
http://photofiltre.extra.hu/

A képszerkesztőt innen töltöttem le:
http://ladyj.extra.hu/photofiltre-studio.html

Ma reggel gondoltam egyet, s levágtam Rékának a haját. Na nem teljes rövidre, inkább olyan Suri frizura lett. :lol: :lol: :lol:
Kíváncsi leszek apa mit szól majd.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nmarya!
Köszönöm, meg is nézem, csak lehet, hogy nem fogok tudni programot letölteni, mert a mh-i gépen le van tiltva a letöltés, otthon pedig nagyon régi gépünk van, aminek már betelt a memoriája, és arra meg nem fér.
Ha esetleg semmiképpen nem megy, akkor nagyon pofátlan lennék, hogy ha megkérnélek egy kép összeállítására :oops: :oops: :oops: ?

Képzeljétek, ma Szilárd nem sirt reggel az oviban. Haladunk!!! :D

Tegnap láttátok az M1-en a SzemPont műsort, benne a H1N1 oltással kapcsolatos rovattal? Már a médiában is vállalják az orvosok az ellenvéleményüket, és kimondta a riport végén a riporter, hogy az oltással kapcsolatos kételyek megalapozottak, és nem csak Mo-on, hanem más országokban is. Na, vajon miért?
Vendég
 


Angie!
Nyugodtan légy pofátlan!!! Természetesn megcsinálom, csak mond, hogy melyik kerettel, s a képet majd küld el. :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd írom az e-mail címem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmarya 2009.11.03 20:51-kor.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie,
ne aggódj...talán szépen belerázódik majd, sőt jönnek az ünnepek, sok történés, lehet nemsokára már szívesebben megy...
Stramm kis kölyök!

Annamari,
denagyonszépekvagytok....
danyuci
 
 


Valamit muszáj leírnom...tegnap én mentem boltba...bár ne tettem volna...de eszembe jutott néhány dolog...

pl.-ha akkora járványveszély lenne miért nem csomagolva rakják ki a kenyeret és a péksüteményt?????????????

Egy kedves férfi (bőrszíne barna) összetaperolta az összes péksüteményt, majdnem elhánytam magam...koszos és büdös volt...persze nem tudtam a számat befogni és nem tetszésemnek hangot is adtam :oops: :oops: :oops:

Nekik mindent lehet....
danyuci
 
 


Hát nem tudom mekkora a járványveszély?!
De taperolni akkor is tilos! Én is kiakadok az ilyenen. Ha már válogatni akar, akkor legalább húzza a nájlont a kezére, és azzal fogdossa össze-vissza! Fújjj!
Vendég
 


Angikém,
Felőled érdeklődnek a márciusiak...hiányzol nekik/künk onnét...írtam nekik pár sort, remélem nem bánod...
danyuci
 
 


Ez az Danyu, hogy képzeli, hogy összefogdossa az összeset? :evil:
Szerintem többen is taperolnak koszos kézzel, de nem mindent látunk.
Nekem egyszer olyan volt, hogy a lottózóban állt elém egy ilyen, aztán én is beszóltam, hogy talán a végére. A vége az lett, hogy majdnem megvert. Én azóta óvatosabb vagyok.

Angie!
Kinézted már milyet szeretnél?
Jaj de jó, hogy Szilárd ilyen ügyi volt.

Köszönöm a dicséreteket.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


bekukkantottam én is, van egy pár percem főzés után, vasalás előtt.
vissza is olvastam, de totál elfelejtettem, kinek mit akartam írni.a szellemi leépülésem megkezdődött megint, ahogy haladunk előre a szülés felé. :D

AZ összetapizós boltos sztori nagyon gáz......és ha még el is képzelem, az ilyenek mikor mostak utoljára kezet....nálunk vagy egy bolt, egy cba, ahol semmilyen péksüteményt nem vehetsz el Temagad, pult mögött áll a néni, és kiszolgál, kesztyűben, fogóban.múltkor egy pasi meg elkezdett morogni, hogy ő nem akar itt sorban állni, stb..pedig szerintem minden hol így kéne!tök higiénikus!és ráadásul helyben sütik, úgyhogy még a szállításkor sem köpködik össze.

Boldi nem volt velünk az uh-n, mert épp alvásideje volt.már megmutatja a kisbabát a pocakomban, ha kérdezem, és nagyon érdeklődve nézi a pici babákat.jövő pénteken megyünk genetikai uhra, ott megint láthatom a Prünytőt.
Danyu, irígyellek a 4d miatt!!!!!én nov. végét szemeltem ki, mostmár alig bírom, de megpróbáljuk kivárni.pedig már most is, a sima uhn annyira kivehető volt a kis arca!!!!!

oltással kapcs.én most délután fogok beszélni a dokibácsinkkal, mert ma kapjuk a 18 hó oltást, meg a bárányhimlőt, és megkérdezem, hogy akkor most mi legyen.én nem oltanék....de az ő véleményére nagyon adok.....remélem, ő is azt fogja mondani, hogy ne :D


hú, de jó ,megnyugodtam, hogy más kisfiúk is élnek ilyen nagy medvetalpakkal, mint az én Boldim....és Ti milyen cipőt szoktatok rá venni?mert ránk nem jó sem a szuperfit, sem semmi olyan, ami keskeny.egyetlenegy márkát találtam, ami jó rá, a bambulini, a humanicban lehet kapni, olyan 8-10 ezer egy cipő, de nagyon jó minőségű, és kényelmes is.csak hozzánk közel enm sok humanic van, ezért mindig egy tortúra a cipővásárlás, ezért érdeklődöm, hátha valamelyikőtök tud még tippet adni.

képzeljétek, nekem még mindig alig van hasam, nem is akarják elhinni, hogy már mindjárt a 20. hetet töltöm. :D eddig 3,5 kilót híztam, szerintem az mind a cicimre ment, tegnap mondta a barátnőm, hogy úgy nézek ki, mintha most jöttem volna szilikon műtétről. :D mondjuk nekem nagyon szerencsés ez a helyzet így, mármint, hogy a Babócska inkább befelé helyezkedik, mert elég gázos porckorongkopásom van, és ha nagyon előre húzna a hasam, nem bírná a terhelést a gerincem, és szerintem nagyon fájna.

A gyerkőcös képek csodaszépek!!!!!!!imádok ilyeneket nézegetni!!!!és így tűrik a fotózást???le a kalappal!én a férjemet hat lóval sem tudnám elvontatni a fotózásra, utálja. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Kép a hasadról? :) Meg a többi kismamátl is ám :)
Vendég
 


Sziasztok

Danyu remélem jobban van picurka!

Angie összeszorult a szívem ahogy olvastam a soraidat, én hiszek ebben... :cry:

mmarya én tök hülye vagyok ezekhez a szerkesztésekhez! nagyon szép a családod! és profi lett a szerkesztésed! :lol:

ez az oltás dolog nekem sem tiszta... de mi nem adatjuk be...

Zsiga szedi c vitamint, cebion multit, oscicolloculumot és mégis lebetegedett :cry: de most már jól van.. asszem.. remélem. olyan hüélye időjárás van.. egyszer fúj a szél egyszer az eső esik..

Többiek remélem jól vagytok! mindenki! lett új kismamink? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is vagyok.
Visszaolvastam, de olyan sokat írtatok mióta nem voltam képtelenség mindenre reagálni.

Bolti taperolás: szerintem is felháborító, de én nem mertem volna szólni. :evil: :evil:

oltás: mi se adatjuk be. Az itteni kampányolás is elég gáz. Pont itt. A doki végső kérdésre adott válasza is kitérő, általánosít. Szóval szerintem ez mindent elmond.

Boni: hasonló cipőben járunk mi is. Zsombi is szedte a c vitamint. Aztán mégis megbetegedtünk. Mi még betegek vagyunk, bár már kezdünk kilábalni belőle, remélem.

Tényleg, lett új kismami? Lassan átcsúszünk 2011-re, no nem baj :). Babásodásra fel!!!

Szép hétvégét mindenkinek.
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Azér tmég jó pár hónapunk van, hogy 2010-es babánk legyen ;)
Vendég
 


Hát igen, van még pár hónap, hiszen akik most fogannak, azok júliusban fognak születni :lol:

Kri Zsombinak is jobbulást!
Vendég
 


Boniko!De szép vonalzód van!"házi készítésű"? :)

Kép

Kép
linus
 
 


Danyuci!
Dehogy haragszom, sőt, örülök, hogy nem felejtettek el. Pedig néha azt éreztem, mert 6 hét alatt eddig még senki nem kérdezte meg, hoy vajon mi van velem. Pedig elég oszlopos tagja voltam a topiknak, és még a táblát is én kezdtem el. Persze, lehet, hogy ez a normális. Az élet megy tovább, és mindenki a maga dolgaival foglalkozik. Mondjuk, én nem ilyen vagyok. A fő topikomból (Fogamzás/Babaprojekt előtt állók) a mai napig keressük egymást pár emberkével, és ha eltűnik, akkor utánaérdeklődünk.

Moti!
Én Falcon ciőt vettem eddig Szilárdnak. Elég jó széles a lábfejlnél, és sosem panaszkodott Szilárd, hogy szoritaná. Nem is tudom, volt-e más cipőnk, csizmánk, szandink. Az Asso-t is nagyon dicsérik.
A gerincproblémád miatt akkor annak örülni kell, hogy a hasad inkább befele nő. Majd lehet, hogy nyomni fogja a belső szerveidet, de legalább a gerinced nem megy rá.

Nmarya!
Nagyon aranyos vagy! Majd néznem kell képeket, és ha végképp nem boldogulok, akkor elküldöm neked. Előre is nagyon köszi!!!

Boni!
Én is adom Sziszkónak a Cebiont, meg mézet egy-egy kanállal, mert nagyon folyik az orra, és már egyet-kettőt köhög is. Kiváncsi vagyok, mi lesz a végkimenetele, de apa ma már ágyban van, rendesen elkapta.

Kri!
Ahhoz, hogy 2010-es babánk legyen, még van majdnem 6 hónapunk. Mi ugyan nem próbálkozhatunk még decemberig, de nagyon bizom benne, hogy 2010-ben szülni fogok. márciusi teherbeesés = decemberi születés. Erre gyúrunk :wink:

Jobbulást a betegeknek!!
Vendég
 


Elszomorít az emberi butaság... :oops: :roll:
danyuci
 
 


Volt itt egy bejegyzés (az utolsó), ami már nincs itt :shock: :shock: :shock: Valami bogyra írta, és valamit reklámozott. Törölték a hozzászólását? :roll: :roll: Ilyet is lehet?
Vendég
 


Danyuci :?: :roll: :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudom emlékeztek-e még rám...kicsit eltűntem :oops: :oops: :oops:
A gépünk egy kalap sz@r :( megint hetekig nem tudtuk használni..apa mindig ver bele életet...most megint sikerült.


Angie!

Nagyon sajnálom ami veletek történt...kicsit át tudom érezni...bár én csak 9.hetesen vesztettem el a magzatot(talán emlékszel rám a márciusi topicból)
Kitartás!!
Igazából sztem elég egy mensit megvárni és megint hajrázhattok a babára!!

Nekem a műtét utáni első ciklus nem sikerült,most vok a 2.ciklus 26.napján...jó lenne ha nem jönne meg szerdán...majd meglátjuk.Szerdán tesztelek.

Kivel mi újság?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Hogyne emlékeznék, mintha még priviztünk is volna egyszer, talán :roll: Én nem merek próbálkozni, férjem sem menne bele. Neki a doki szava szent. Azt mondják, hogy a méh ugyan helyreáll 6 hét alatt, de a hormonháztartás miatt érdemes várni. Jövő hétfőn megyek dokihoz, majd ő megmondja, hogy mit lát odabent.
Te egyébként könnyen teherbe esel? Mert én nem, és rettegek a várakozós hónapoktól.
Vendég
 


Szia Panni!
Végre előkerültél!!! :wink: :lol: :lol:
azt hittem, hogy már sikerült, aztán olvastam másik topic-on, hogy nem jött össze. Most drukkolok, hogy sikeres hónap legyen a hátatok mögött. :D :D
Én jövő héten vagy utána héten megyek vissza a dokihoz, s megcsinálja a hormonvizsgálatot. Kíváncsi leszek, hogy kiderül-e belőle valami.
A pajzsmirizs, cukor vizsgálatom negatív lett.

Angie!
Neked is hormonvizsgálatod lesz?

Én is láttam azt a bejegyzést, vmi használt ruhák vásárlást, angliai ruhákat reklámozott. :roll: :roll: Még meg is néztem az oldalát.

A héten apa itthon van szabin.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie!

Igen én nagyon könnyen teherbe esem...ez a szerencsém.
Az én dokim meg kifejezetten azt mondta hogy simán elég a 6 hét várakozás,tul.képp egy mensit kell megvárni és újra lehet próbálkozni.Nekem Olika is úgy jött össze hogy volt egy terhességmegszakításom a 7.héten mert elkaptam egy komoly vírust amitől nagyon beteg babám született volna..szal a műtét után meg se jött a mensim és azonnal teherbe estem Olikával aki makk egészségesen született .És más is volt így itt a bneten:pl.Harivera.
Én most is arra számítok, hogy most összejött vagy esetleg a kövi hónapban :wink:

Nagyon drukkolok neked!!!!!

Annamari!

Neked is mennek a drukkok!!!
Ha rendben a hormonok akkor hajrá van nektek is,ugye?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
IIIIIIIIIIIIIIIIIIGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari! Köszi h felajánlottad a segítséget! AKkor megpróbálok egy normálisabb képet csinálni Petráról, és majd küldöm... Csak szedjem össze magam.

Panny! De jó h jelentkeztél! Remélem összejött a babó!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Panni, mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++++++++++

Sajnos nekem vacakol a pajzsmirigyem, így még nem jött össze babóca. Remélem hamar beáll a rendes kerékvágás, Zsombi rögtön összejött amikor szerettük volna, igaz akkor rendben volt a pajzsmirigyem.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Panni!
Mennek a drukkok ezerrel!
Bátrak vagytok, de én nem merek próbálkozni, pedig tűkön ülök, annyira várom! De lehet, hogy ha minden rendben lesz, akkor a férjemet megdumálom, hogy novemberben már próbálkozzunk.

Kri!
A pajzsmirigy működést hamar be tudják állítani? Máris próbálkoznátok a tesóval? Mondjuk, Szilárd is 1 éves volt, amikor belevágtunk a tesóba, és még sehol semmi :(

Nmarya!
Nem tudom, hogy lesz-e hormonvizsgálat? Hétfőn megyek dokihoz kontrollra a szülés után. Majd ő megkukkol jó alaposan, és mond valami okosat nekem :)
De akkor már neked sincs sok hátra. Hajrá!!!

Danyuci!
Minden rendben???
Vendég
 


Biribion (nem topiktag, csak olvas minket)!
Nagyon aranyos vagy, hogy írtál nekem a másik topikban. Köszönöm! És a fertőtlenítő szernek is örülök, mert annyi bóvlit lehet kapni, ami nem is az, aminek hírdetik. Ide is feltehetem a képet?

Lányok!
Én ma vagyok a 14. ciklusnapomon, de még semmilyen nyákom nincs! Csináltam tegnap este egy lh tesztet, amin van egy havlovány csík, de ha ma lenne az ovulációm, akkor már pozitívnak kellene lennie :roll: :roll: Kíváncsi vagyok, ma is csinálok kora délután egyet :roll:
Vendég
 


Angie!

Nem feltétlen szabály hogy a 14.napon van/lesz a pé-d..itt vok én is példaként..a múlt hónapban a 19.napon volt a pé,most meg a 16.napon(pedig régebben a 14.napon volt nekem is).És a 14. és 15.napon egyforna atom erős lh tesztem volt...nyákom meg 3 nappal előbb volt.
Hődet nem méred?Azzal ponotsabban meg lehet határozni a pé-t.
Ja és az LH teszteket este kell csinálni,nem koradélután!!

Birirbon pedig egy angyal(ismerem személyesen is)

:wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
A hőmet nem tudom mérni, mert Szilárd fél 6 környékén kéri a tejet, és olyankor ugrani kell hozzá, melegíteni (megissza, és alszik tovább :) ). Utána meg már nem lehet mérni. A férjemmel megosztjuk a felkelést, de nem várhatom el, hogy minden nap ő keljen fel a gyerekhez. Fel kellene 5 körül kelnem, és megmérni, de ahhoz meg órát kellene húzni, amivel a férjemet zavarnám. Szóval nem tudom, hogy csináljam. Te hogy csinálod ennyi gyerek mellett a hőmérőzést? Ha adsz jó tippet, megpróbálom :) :wink: Te milyen lh tesztet használsz? Én régen a DM-ben vettem a one-step lh tesztet, amin azt írta, hogy délelőtt 11 körül kell megcsinálni, és minden nap ugyanabban az időben. Mindenki más azt mondja, hogy este kell :roll: :roll: Most akkor nem is tudom, hogy mikor kell, és miért akkor? :roll: Most innen rendelem a netről.
Egyébként Szilárddal akkor lettem terhes, amikor azt hittem, hogy nincs ovulációm. Teljesen száraz voltam egész hónapban, egy csepp nyák. És tessék, akkor költözött be a fiam a pocakomba :lol: Előtte lh teszteltem, hőmérőztem, de beleuntam, és már csak a nyákomat figyeltem :)
(egyébként nem lakunk messze egymástól, én vácdukai vagyok, Őrbottyántól pár perc autóval :wink: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.03 10:49-kor.
Vendég
 


Ja Panni! Tudod mi furcsa nekem?! Olyan sokáig írtam a márciusi topikba, emlékszel, én kezdtem a táblát is. És mégis hihetetlenül gyorsan elfelejtettek az emberek (mondjuk téged is :( ), amit még meg is tudok magyarázni magamnak. Na de azt, hogy volt olyan is közöttük, akivel még tel.számot is cseréltünk, priviztünk, és miután elbúcsúztam tőlük, egyszer meg sem keresett :!: :roll: :!: Na az fájt, és fáj a mai napig :(
Vendég
 


Szia Lányok!
Jaj, de lemaradtam, sajnálom. annyi minden van/történik nálunk, zajlik az élet, pörgünk ezerrel, jut mindenből: betegség, munka, rokonlátogatás, szülinap, pici baleset.... na meg hogy Kevin nem hagy a géphez ülni - emiatt is nem tudtam írni. Visszaolvasni is majd csak utólag fogok!
(ez volt a magyarázkodás)
Marya
Gyönyörűek a gyermekeid, szuperek nagyon a képek, az egész család tetszik. És nagyon ügyes vagy!

Kri
Zsombinak előre is kívánok nagyon-nagyon boldog 1. szülinapot!!!!
Pajzsmirigyedre szedsz valamit? Remélem sikerül még a 2010-es évben újra kisbabát szülnöd!!!
Mindenkinek aki előtte áll a kismamiságnak, drukkolok, hiszen még tényleg van fél év a 2010-es szüléshez!

Danyu
Gondolok rád a 4d-vel kapcsolatban, nagyon szép élmény lesz!!! Nagy ölelés neked!!!

Moti
Majd megnő a te pocakod is! Sokan örülnének, ha ilyen "lassan" növekedne...... Nekem is van egy közeli ismerősöm, aki 2 hét múlva szül, de kb. akkora most a hasa, mint nekem volt 25 hetesen!!! Mégis megnőtt benne a kisbaba! (nem a méret számít!)

Benita

Kép
benita76
 
 


Angikém!
Akkor érted miről beszélek...írtam privit...

Biribon, köszi a fertőtlenítős dolgokat, én tutira beszerzem, most még van pár db, amit a barátnőmtől kaptam...orvoslátogató, de aztán kiürül a készlet...

Panny, én meg azt hittem majd egyből a csodával jössz...de akkor még lehetséges, hajrá!!!!!!!

Kri,
remélem hamar jöhet a tesó...

Annyit mesélnék, de majd talán akkor lesz időm, ha Gabim elaludt...sokminden történik...

Ma 4D...alig várom.... :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


Danyu!
Válaszoltam! Kapsz ma képet is? Ha igen, kérünk ám mi is :) Jó mozizást (jaj de mennék én is :( )
Vendég
 


Angie! Panni!

Köszönöm kedves szavaitokat! :oops: Az az igazság, hogy itt is topiktag vagyok és a táblában is benne vagyok, csak egyszerűen nem futja időből, energiából annyira fórumozásra. A márciusiba sem túl gyakran írok. De most az terhesség szempontjából aktuálisabb... :oops:
Pedig itt úgy látom, hogy nagyon kedves, szimpatikus csapat alakult ki és barátságos, nyugodt, itt a hangulat. :) Csak egyszerűen nem megy a folyamatos képben levés (most sem :oops: ) és az irogatás... De szoktam nézni ha nem is állandóan, hogy itt kivel mi van?

Panni neked nagyon drukkolok! Sokszor eszembe jutsz!

Angie rád is gondoltam, néztem is hogy mi van veled a műtét után. Szerintem mások is így vannak vele, ha nem is írták a topikban.

Ja és akinek még most aktuális... BABÁSODÁSRA FEL! :D ;)
Majd még próbálok olvasgatni, de Luca nagyon nem hagy...

biribon
 
 


Örülök, hogy többeteknek jól jött a fertőtlenítős tipp. ;) :d
Danyu! Drukk a 4D-hez! :lol:

biribon
 
 


[quote="biribon"]K írta:biribonorábban volt szó a fertőtlenítő kendőről. Most a Bauhausban vettem francia Sanytol fertőtlenítő kendőket, amire azt írja, 99,99%-ban pusztítja el a kórokozókat és akár konyhapulton, hűtőben, gyermekjátékon is lehet használni és nem kell lemosni. Klórmentes. Szóval elég jól kihasználható. Volt ugyanabból a márkából zselés kézfertőtlenítő is. Azt sem kell lemosni. (Természetes zöld tea kivonattal - Hidratál - Hipoallergén - Ph semleges - Aktív a H1N1 vírussal szemben... ) Szóval ilyet érdemes venni annak, aki keres ilyesmit. Még a kórázba is jó ilyet vinni. Én vettem mindkettőből többet is.

Kép


Itt van ez a fertőtlenítőszer, amit Biribion "reklámoz". Én tutira kipróbálom. Ha bevásárolni megyünk, és mindig letörölgetem a bevásárló kocsi fogantyúját, mert Szilárd mindig megnyalogatja. Ez a cucc biztos még hatékonyabb lesz.

Biribion!
Nem is tudtam, hogy topiktag vagy, és azt sem hogy van tábla :oops: :oops: :oops: Azon meg ne stresszelj, hogy nem tudsz jönni. Ez normális egy örökmozgó mellett. Én sem tudtam gyakran jönni, amíg otthon voltam Szilárddal. Most csak azért folyok a csapból is, mert itt ülök a gép előtt, és két prezi gyártása között mindig benézek, és mindig nyitva van a babanet :)

A csapat pedig nekem is nagyon tetszik :wink:
Vendég
 


Angie,
gyermeked hogy veszi az akadályokat???
Kri szokott néha egy táblát bedobni, bárki bekerülhet, csak küldd el neki az adataidat...
danyuci
 
 


Angie
Ezeknek a fertőtlenítő szereknek én is utánajárok, szimpi nagyon és én is megőrülök a bevásárlókocsiktól, kilincsektől, mindenféle emberek keze megjárta dolgoktól. :shock: Még magam is irtózok tőle, pláne ha a gyermekemről van szó..... Csak tudnám hol szerezzem be, majd rákeresek a neten.

Danyu
Remélem ma megmutatja magát Maszatka! :P :D :D Várjuk az élménybeszámolót!

Biribon
Hasonlóan hozzád, én is több fórumon vagyok jelen (ill. kellene képben lennem), de ez sztem lehetetlen. Ezért jövök én is ritkábban, de az tény, h mindennap eszembe juttok, és drukkolok mindenkinek és izgulok mindenkiért, és kíváncsian olvasom minden soraitokat, legyen az öröm v.bánat, jó sztori, kérdések,, aggodalmak, élménybeszámolók, vagy bármilyen "kiöntöm a szívemet nektek" dolgok, ötletek, tapasztalatok.....stb-stb.

Jó ide tartozni, én is így érzem! :P

Benita

Kép
benita76
 
 


Danyu!
Köszi a kérdésed! Hát képzeld el, ma sem sírt az oviban. Sőt, már mosolyogva, integetve vált el az apjától. Szerintem, rájött, hogy mindig megyek érte, és már bízik benne, hogy nem marad ott. Egyébként bepisilünk tőle, már hétfőn mondja anyunak (hétfő, szerda, csütörtök a mamás/papás napja), hogy anya majd jön értem az oviba. Még el sem vittük, de már azzal vigasztalja magát, hogy én érte fogok menni. Cuki a drágám. Jaj de imádom!!!

Benita!
A kép feletti üzenetben benne van, hogy a Bauhausban és a DM-ben is lehet kapni. Nehogy nekiállj a neten keresgélni :wink: :lol: (ja, bocs, a DM-et a másik topikba írta)
Több topikba írogatni csak az olyannak lehetséges, mint én, aki számítógép előtt ül egész nap (mert odaköti a munkája :wink: :( ), és egy kattintásba telik 15 percenkét benézni :oops: :oops: Pedig rengeteg a munkám, de szerencsére vakon gépelek, és egy ilyen üzit beírni kb 3 perc. Annyi szünet pedig nekem is jár, főleg, hogy nem is cigizek, és nem járok óránként cigiszünetekre. Én ide járok a cigiszünetben :wink:
Vendég
 


Angie
Kösz a gyors választ, akkor majd a dm-be veszek cuccost.
Jó h nálatok megoldható Szilárd óvodáztatása, és h nektek már valahol sikerült az "elválás". Én félek tőle előre, bár még egy jó fél évig itthon lehetek vele. Te hol és mit dolgozol?
Régen én is sokat írtam (több évvel ezelőtt), amikor melóztam. Valóban könnyű volt két levél közt bepötyögni bármit és tényleg jobban képben voltam. Gyors- és gépíró vagyok én is, ezért nem gond oldalakat írni pár perc alatt. Csak az időm lenne több, de sebaj, ahogy tudok, írok.

Marya
Nekem valahogy nem megy a képszerkesztő program. Hogyan kell beilleszteni a kiválasztott keretet v. képet???? HELP!!!!

Beni

Kép
benita76
 
 


Benita!
Nézd meg ezt, hátha sikerül.
http://photofiltre.weboldala.net/01/
Egy kis videó a beillesztésről. Én is innen "tanultam meg". :lol:
Én is tanultam a suliban gyors és gépírást, bár nem használtam utána sehol. De azért nem volt rossz, hogy megtanultam, a rutin bennem is azért bennem van, hogy nem két ujjal pötyögök. :lol: :lol:

Képzeljétek!
Múlt héten szerdán (28-án) leadtam a DM-ben a fotó megrendelésemet, 263 db 9x12-es, és 5 db 20x27-es képekre. Elvileg pénteken késznek kell lennie, 3 nap alatt elkészül.
Bementem szombaton, nincs, bementem hétfőn nincs, ma is bementem azt mondták ma sem jött. Mondtam a csajnak, hogy nem lehetne-e őket telefonon felhívni, s megkérdezni, hogy hol van, mi van vele? Erre megpróbálta felhívni, s nem vették fel a telefont. :twisted: :twisted:
Elkértem a telefonszámot, hogy otthon én is megpróbálom megkérdezni. Szomorúan haza ballagtam, s itthon telefonálok, erre mondja a srác, hogy már pénteken elküldték, s ott van a Dm-be.
Gyors öltözés, s irány vissza a Dm-be. Mondom a csajnak, hogy azt mondták, hogy már péntek délután megérkezett.
Segítettek megnézni, s persze, hogy nem találtam meg, mikor nem is írták rá a nevemet!!!!!
:twisted: :twisted:
Annyi volt rajta, hogy dm drogeria mark. :roll: :roll:
Aztán megnéztem a posztereket, kettő kisebb nagyítás volt, mint a többi, meg a cd-met sem adták vissza.
Holnap újra telefonálhatok az ügyfélszolgálatra.
Amúgy szépek lettek a képek. :D

Nyugodtan, aki szeretne képet csináltatni, szívesen megcsinálom. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem is tetszik a társaság!!!

Panni!
Akkor holnap, ugye????? Már alig várom, hogy jelentkezz!!! :D :D
Drukkolok nagyon!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!

Igen holnap :wink:

Angie!

Lh tesztből én olyat használok amit Esthajnakcsillagtól rendelek(fogamzás/lh tesztek)..a DM -be kaphatók nekem nagyon drágák...egy ciklus alatt elhasználok 6-7-8db-ot is...Csillagnál asszem most 115ft /db+postakölytsgé..a DM-ben ettől sokkal de sokkla több.

És tényleg este kell!!Én már ki is próbáltam egyszer...megcsináltam ugyanazon a napon du és este is..este sokkal erősebb csíkos lett.

Van hogy nekem sincs erőteljes nyákom...sőt tisztán emlékszem hogy Olikácval sem volt..szal ez sem törvénysuerű.

Én úgy oldom meg a hőmérőzést hogy amikor apa kel(fél6)akkor gyorsan megmérem..általában Olika nem kel 7 előtt,a nagyok meg kibírják ha várniuk kell :wink:

Biribon!

Kösz nekem is a fertőtlenítős tipptt!Én is veszek a DM-ben.

Danyu!

Remélem hogy holnap jöhetek a csoda hírrel:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is csatlakozom a nagyon elfoglalt kismamik táborához :lol: De komolyan, nulla időm van magamra (és ebbe a kategóriába tartozik, hogy internetezzek).Pedig tényleg nagyon jó kis csapat van itt.A januári kismamák topikba is írtam, de...hát hogy fogalmazzak...szóval egy kicsit (mindig) lényegtelen dolgokról megy az eszmecsere.Hiába, itt látszik, hogy senki nem első gyereket, tehát a lényegre koncentrálunk.

Babásodás: Angie, neked írtam egy hosszú levelet, de aztán nem küldtem el.Nem ismerlek, nem tudtam, hogy reagálnál, mindenesetre nagyon sajnálom, ami történt veled, de én nagyon hiszek abban, hogy semmi sem véletlen, és ha utólag is, de magyarázatot kapunk mindenre.Nekem is volt 2 és fél év hiába való várakozás után vetélésem, igaz még picike volt /voltak (valószínűleg ikerpár), 6 hetes, és teljesen természetes módon távoztak el, szerencsére nem kellett kórházba mennem.Aztán még fél évet vártunk, és kaptunk egy tökéletes kisfiút, karácsonyra, Szentestén :lol: :lol: A három év alatt hihetetlen sokat változtam, változtattam az életemen, a hozzáállásomon stb.Így, utólag azt mondom: megérte.És talán pont emiatt érzem még nagyobb csodának, hogy hugica is úton van.Megint megélni a csodát.Bár így terveztük időben, mégis azt hittem, majd várni kell rá.A pozitív tesztet az 5. házassági évfordulónkon adtam át ajándék gyanánt :lol: a férjemnek.De ahogy te is írtad: nem is gondoltátok, hogy Szilárd épp akkor fogan, amikor megtörtént.Hát épp ez benne a szép, szerintem....Hogy ők döntenek...
A megtermékenyüléssel, babavárással kapcsolatos orvosi hozzáállásokról nem fejtem a véleményemet(pedig van), mert a végén azt hiszitek, valami szekta tagja vagyok :wink:
Na, már megint hosszúra sikerült.Szóval csak annyit szerettem volna mondani a tesóra váróknak, hogy sok-sok szerencsét mindenkinek, és higyjétek el, Tesó tudja, mikor kell érkezni, hogy mindenkinek a legjobb legyen :wink:

Panny: Most látom, neked is (többek között)Kristófod van :D

Kép

Kép
linus
 
 


Panni!
Váááárrlaaaak!!!
Nálunk nem ilyen egyszerű, mert én korábban kelek, mint apa. Ezért nem tudom, mit csináljak. Van, hogy Szilárd is később kel, ma például 6 után kérte a tejet, amikor már fent voltam. De van, hogy hamarabb ébred, mert pisilnie kell, és akkor szól. Na, majd kitalálok valamit.
Egyébként hihetetlen, de olyan száraz vagyok, mint a Szahara :roll: Szó szerint semmi!

Linus!
Engem nagyon érdekelne a véleményed, és nagyon sajnálom, hogy kitörölted a nekem szánt leveledet. Engem nem könnyű megsérteni (mondjuk, ha megírod, hogy te bunkó, buta liba, akkor talán :wink: ), úgyhogy legközelebb nyugodtam, ami a szíveden-a-szádon módon írhatsz nekem.
A megtermékenyüléssel, babavárással kapcsolatos orvosi hozzáállásokról pedig légy szíves, fejtsd ki nyugodtam a véleményed, mert innentől kezdve nagyon érdekel, felcsigáztad az érdeklődésemet :wink:
Abban tejelesn igazad van, hogy a tesó tudja, mikor kell jönni, de amint látom, nem vagyunk egy korosztály, és az én betöltött 38 évemmel nem lenne jó, ha az a tesó úgy gondolná, hogy 5 év múlva jönne legszívesebben. Ezért kell egy kicsit rádumáljam, hogy gondolja meg magát az időhúzással kapcsolatban :lol: :wink: :lol:

Nmarya!
Ez durva! Nekem is már rengeteg ilyen fotóelőhívásos sztorim volt. És rám is vár egy pár száz fotó kidolgoztatása, mert Szilár egy éves kora óta nem csináltattam egyet sem. És hát én sokkal jobban szeretem az albumot forgatni, mint a gépben a kicsimilliónyi képet néhegetni.

Azt hiszem Linus jól megfogalmazta. Itt jól érződik a hangulaton, hogy már mind anyukák vagyunk, higgadtabbak, megfontoltabbak. Ezért annyira jó itt lenni :)

Szép napot mindenkine!
Remélem, a gyerekek ma hagyják az anyukájukat egy kicsit a gép közelébe menni, mert különben én nagyon fogok itt egymagamban unatkozni :wink: (nem mintha nem lenne elég munkám)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.04 12:46-kor.
Vendég
 


Itt is vok...

A teszt:pozitív :wink:

A júliúsi történtek tükrében még nem élem bele magam nagyon..majd ha lesz szívhang is(aztán jöhetnek a további parák :wink: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Én is nagyon régen voltam.....nálunk is zajlik az élet 8)

Most lábalunk kifelé a doki szerinti ÚJ vírusból :shock: :roll:, ha jó volt a diagnózis, akkor no para senkinek, mert tényleg ledönt a lábadról, de semmi extra...
Kristóf kezdte egy hete, hívtak a suliból, hogy menjek érte, majd én folytattam (nekem összvissz 2x2 óra napközbeni fekvés jutott), sajnos Marcust is ledöntötte szombat estére, vasárnap nagyon szarul volt, még hétfőn sem evett egy falatot sem (inni szerencsére ivott), s tegnap már evett, ivott, játszott :wink: remélem, hogy ennyi volt..Apuka vár még, azt mondta megvárja még lesz aki ágyba hozza neki a mézes teáját :lol:
Nem ettünk semmilyen gyógyszeret, max. paracetamol, lázcsillapító, izzadás.....
Remélem, hogy egy kicsit megnyugtattalak Benneteket!

Panny - drukk mára!!
Danyu?????? mi volt a 4d-n?

Én is szeretnék még 2010-re babáááát....Marci április 1-én "jelentkezett" 2007-ben, s december elején született, úgyhogy még van idő!!

Angie- Neked is drukk hétfőre!! Nagyon együtt haladunk :wink: én szombaton megyek dokihoz, s nekünk is várnunk kell még egy hónapot.
Én kaptam is fogigátlót, rögtön a műtét utáni napon kellett kezdenem, már lassan az első levél végén tartok....úgy hiszem, hogy még egy levéllel szedek, s aztán zöld út.....

Marci hajnali ébredése után még mindig szunyál (hál Istennek nem lázas), most már megyek megnézem Őt....

:arrow:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?