Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!
Eladó az alábbi hinta, ára 16 e forint. Az én babám imádta, most már nagyon aktív és nem marad meg benne, nagyon jó vétel, újonnan is 20-22 e forint és teljesen olyan, mintha nem is használtuk volna, egy karcolás sincs rajta, elemmel adom.
Priviben érdeklődhet, akit érdekel!

Jellemzői:
* 9kg-ig használható

* 3 pontos biztonsági öv
* huzata levehető,könnyen mosható
* könnyen összecsukható,utazáshoz ideális
* 6 beállítható dallam
* állítható hangerő
* kellemes fényjáték
* a baba is aktivizálni tudja a dallam funkciót az oldal játékokkal
* 8 sebességes hinta funkció
* oldalán akvárium játék
* erős műanyag hordozófül
* könnyen kezelhető gombok
* zene-fény-mozgás--állítható összfunkció
* 0 hónapos kortól
* 4 db bébielemmel működik(nem tartozék)
* közkedvelt Baby Gear termék

Kép

További jó babázást/babavárást!

Ildi

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


A 2 kepen ugyanaz a gyerek van :wink: Luca a husevo :lol: Bence egyelore a cumival harcol.
Ma vegre kijutottam a teraszra, nem fujt annyira a szel. Babakocsiban alukaltak. Setalni holnap megyunk, a lifthez vezeto ajto 2 cm-vel keskenyebb, mint a babkocsi legszelesebb pontja... meg ki kell sakkozni, hogy tudok elmenni majd segitseg nelkul setalni. holnap apaval megyunk :wink:

Kép Bence es a cumika
Vendég
 


Bencus is nagyooon szép! :)
Vendég
 

 
 

Böbi
Én se értem teljesen, hogy mi ez.
2008-ban 11.340 volt a max adójóváírás, tehát a 74-59=15e ft sehogy sem lehet. Meg én azt nem értem, hogy az adójóváírás ugye azt jelenti, hogy nem fizetsz szja-t csak e felett, és ezt ők az APEH-hel intézik. Lehet azt várják, hogy te fizesd ki nekik, aztán kérd majd vissza az apeh-tól...
pumuklii
 
 


Böbi

Nagyon durva. Nekem is volt ilyen, de csak 3000 FT.-ról volt szó, én azt azonnal befizettem. De a te eseted más. Azt kellene elérni, hogy levonják abból, amit még ki kell fizetniük. Legalább te már tudod miért nem kapod.
A telefonszám engem is érdekelne.

Vicuskának gratulálok!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


A mai napon úgy döntöttem h véget vetek az izgalmaknak és2770g súlyommal és 49cm-es termetemmel megérkeztem a nagyvilágba.A mamával együtt jól vagyunk!Andris Marci


Szívből gratulálok!!!Kicsit elöbb jött ez a pöttöm fiúcska! :lol: :lol:

annus11
 
 


Én meg azt hiszem megpályázom a topik hírhozói címét! :oops: :lol: De imádok tudósítani!!!!! :lol: :lol:

annus11
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Vicuska Lillája (nem tudom hogy kaptatok-e már képet :oops: ):

Kép
madiani
 
 


Lányok,én már nem tudom követni a babaesőt,de Mindenkinek szeretettel gratulálok és minden jót kívánok!!!!!!!
Mivel később csatlakoztam,így a "régi-újakat" nem is ismerem,így csak a fejem kapkodom.
Mi ma voltunk 4d-n,a lepény sajna már 3. fokú,Lóci egy héttel tűnik kisebbnek a koránál,de örülök,hogy eddig is húztuk. A lányaim jóval nagyobbak voltak,de én sem voltam akkoriban ilyen "vén".Szerintetek mennyire gáz a lepény így? Ha nagyon elérne,túlérne,akkor beindul a szülés,nem tud bajt csinálni?
Olyan édesek a babák képei,tegyétek fel továbbra is őket,olyan jó gyönyörködni bennük!!!!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Sziasztok!

Adraci, szeretettel gratiulálok! Az Andris a legszebb név a világon! :lol:

Lilla nagyon édes! Még nem kaptunk, madiani, köszi!

F. ancsi, szerintem a lepény csinálhat bajt, ha stikában leáll, de ha tudatában vagytok az érettségnek, és az orvosotok kiemelten figyeli, akkor szerintem nem lehet gond!

Király, a gyermektelen tábli 2 részessé változott!!! :lol:

Lilien, mostmár gyere ki szépen a mamából!!! 8)

Incike, veled mi a helyzet?

Emese sms-ezett Picihenivel, neki szerintem szólt volna, ha lenne valami. Emese nincs hír, ugye?

Petra, tök büszke vagyok magamra, én rájöttem, hogy mind a két állatos képen Luca van!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jajj, Mozza, Mniki bocsi!
Lilen csak maradjon ahol van, Lilának kellene már előkerülnie!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Vicuskának és Adracinak nagy-nagy gratula!!!

Henire küldtem egy üzit, a héten nem jelentkezett, amint visszaír, jövök :)

Petrus, Kozmak,
nagyon jók a képek!!!!!

emese1979
 
 


szofi: okés, semmi gond, Lilien maradjon még egy hetet legalább, Lili meg már bujjon ki tényleg!!!

Ancsika80 hírek (látom nem nagyon jön) elment a nyákdugója (most már az igazi, taknyos cucc, és mindezt reggeli közben ecsetelte) néha fájdogál, de úgy érzi még nincs itt az idő...tudom...megvár minket :oops:

MA TELIHOLD (vagy holnap? :oops: ) meg front is, meg meleg is...húúú

Kép
Kép
mniki84
 
 


sziasztok!!

megint csak gratula az ujdonsult anyukaknak ! :)

En most jovok CTGrol...
a doktor ur kedves volt, kozolte 56-os rucikkal NE keszuljunk :)
3400g a becsult suly most..
BPD 98mm
OFD 112mm
HC 331mm
AC 331mm
FL 75mm

ha esetleg kibujik a hetvegen a front es a meleg hatasara egy ideig jo lesz ra az 56os :)
a kiirt idopontom meg tuti rossz.. de nem irjuk at :D
mondtam neki h jovoheten szeretnek szulni,hatha nem lesz addig 4 kilo :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Adraci Gratulálok Nektek!!!
Jól beelőztétek a csapatot,dehát ha ennyire sietett a kislegény. :D
A lényeg,hogy jól vagytok,tündéri a képen!!!! :D
sok tejecskét,jó egészséget nektek!!

Petrus,Kozmak!Nagyon szépek a babák a képeken!!!

Ma estére valahogy olyan rosszul vagyok,hányingerem van,
gyengének érzem magam.Nem tudom mitől lehet.
Tiszta rossz a közérzetem. :( :(
Remélem reggelre jobban leszek.

Szép estét minden Mamának-babának!!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Adraci! Áldott e világra érkezést nektek!

Nagyon szép ez a kislány is! Köszönjük a képet!

Mindenki, akinek ideje szülni, mostmár aztán tényleg hajrá! Különben a tábli vége kénytelen szülni helyettetek!

Fabri, remélem, hamar jobban leszel, de ilyenkor már mindig azzal is számolni kell, hogy bármi másmilyen állapot, mint ami a megszokott, jelezheti, hogy közeleg a szülés. Pl. hányinger is elő szokott fordulni... :)

Hű, mennyi baba van már!

Szofi, Petrus, én is rájöttem, hogy Luca az 2x! Bencének olyan fiús vonásai vannak. :wink:

Heni engem is nagyon érdekel... Remélem, minden rendben velük!!!

Mi jól vagyunk, kislegény nagyon jó baba, szinte sosem sír. Úgy tűnik, Isten tudja, hogy nekem ilyen nyugis babákat kell adnia, biztos nem bírnám a gyűrődést egy nyűgös poronttyal... :roll: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.08 18:43-kor.
Vendég
 


Adrinak én is gratulálok!

Hol van kép a babájáról?
A második számú orvosomnál szült. A hétvégi melegfront alatt én is szívesen szülnék, akkor össze is futnék Adrival a kórházban. :)
Az utolsó beírása ma az volt, hogy keményedik folyamatosan a hasa. Úgy látszik nem jósló volt, mint én hittem.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Akartam írni, hogy hihetetlen mennyien vagyunk. Apor fórumán itt a babaneten kb. 15-20-an voltunk. Itt meg 46-an vagyunk a táblázatban. Hihetetlen.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Igen, a szülésznőm azt mondta, hogy májusban szokott mindig a legtöbb baba születni. Meg szeptemberben. Vagy okt.? Már nem emlékszem pontosan...
Vendég
 


Sztem, de lehet, tévedek, Fabri azt gondolta Lilla képéről, hogy az Adriék Gáborja. Tudtommal a kiskrapekről még nem érkezett fotó.
Vendég
 


Adraci
GRATULÁLOK ANDRISHOZ!
1 nappal előttem voltál a táblában :-)
pumuklii
 
 


A szülésznő nekem is azt mondta múltkor, h a május elég nyüzsis szokott lenni :))

Heni nem írt még vissza, rem minden kkés Velük!

emese1979
 
 


Sziasztok!

Na, most adom fel. Már nem tudom követni a babaesőt. :oops: Szóval:

MINDEN ÚJDONSÜLT ANYUKÁNAK ÉS BABÓKÁNAK GRATULÁLUNK MI IS!!! :)


Én ismét alig aludtam az éjjel. Szabályos görcseim voltak. Aztán kb.2h-kor beálltam a zuhany alá, fél óráig ott voltam, majd beestem az ágyba, és elaludtam. Reggel 7h-kor ébredtem... Nappal ok., most meg ismét leszakad a hátam... Kezden unni, de nagyon...

Kép
szkitty
 
 


Kitty, sajnálom, hogy nehéz ez a váradósság neked... :roll: De nemsokára kibújik az a cserfes babó! :wink:
Vendég
 


Dóri!Szerintem az a "baj", hogy az előző 3-at szinte meg sem éreztem -csak a hasam nőtt.. :)
Most meg semmi nem jó, mindenem fáj, és ez irtóra bosszant!!!
Na, nem hisztizek tovább...

Kép
szkitty
 
 


..és GYÖNYÖRŰEK A BABAÁK!!! :)

Kép
szkitty
 
 


Köszönjük a képet Lilláról!!!Nagyon édes baba!!!

Kitty!
Inkább örülj h csak a4.et érzed meg :lol: Másnak az első is kínlódás!Szerencsés vagy!!!

Maumau!
Hát tényleg szép méretek!!!Na de majd kiderül ha kinn lesz!Lehet h tovább is tudjátok majd az 56os rugit hordani! :wink:

Fabri!
Biztosa hülye idő is közrejátszik h rosszul vagy....jövőhét elejére meg lehülést is monda ha jól hallottam!Lehet megint készülni!


Na Iza baba ma 3340g!!!!Ugye 3270el született,a kórházban 3140el adták ki.Előző hét szerdán itthoni mérlegen volt 3130g.Szóval szerintem szépen hízik!
Kép

annus11
 
 


Annus!!
Iza baba tunderi :))
Jo lenne ha nekunk is lenne ekkora hajunk
:shock: :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Én is akartam írni, hogy aranyosak a babákról a képek!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Niki

Hogy vagytok?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Még nem olvastam vissza teljesen, csak megláttam a nagy hírt!
Adraci! Igazán megleptél! Nagy-nagy gratula Andrishoz!
Én meg tiszta para vagyok, Adracival egy napra voltunk kiírva. Kezdem erősen érezni, hogy fogy az időm. Szereztem pénzt, holnap elindulunk vásárolni, bár a férjem még nem tudja. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Lilla és Iza gyönyörűek. Iza annyira cuki ezzel a sötét hajjal. :lol:

Az én kislányom -a pocaklakóra gondoltam- annyira ficánkol, majd kirúgja a ház oldalát. Néha attól félek kirúgja a magzatburkot. Nekem a hétvégén még nagyon sok dolgom van, addig remélem bent marad még.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Iza nagyon aranyos!!! És tényleg szépen gyarapodik! :wink:
Vendég
 


Reny

Nekem is nagyon aktívak, én is arra gondolok, hogy megrepesztik a magzatburkot. :)

Szívesen szülnék vasárnapról hétfőre. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika ezen nem csodálkozom, hogy neked is eszedbe jutott. Ők mégis csak ketten vannak, és szerencsére nem is kicsik. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny

Igen. :) Szerintem képesek rá. :) A védőnőm szerint óriási már a teher, lassan egyszer csak elfolyik a víz.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Az legalább egyértelmű jel lenne és nem kéne befeküdnöd. Remélem vasárnapról hétfőre megszületnek a babáid!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a friss mamiknak és babáknak. Jó egészséget és sok tejet nekik.

Eddig nem tudtam írni, mert a nyulunk elszabadult és szétrágta a kábelt. Nem lett semmi baja csak net nem volt, amíg apa haza nem ért.
Nos, hazajöhettem még, de 2-3 naponta jelenésem van. A fájásaim hol erősebbek, hol nem. Azért a dokinak is kikerekedett a szeme, hogy még nem szülünk, de megnyugtatott avval, hogy lehet hétvégén majd beindul a melegtől. Végül is a kötelező időt kibírtam és nem szültem meg előbb, mint lehet a kinyílás ellenére.
Pedig már én is babáznék megint és Marci is hiányolja az ágyból az öcsit, apa meg mást is hiányol a babán kívűl :oops: .

Kép
Kép
incike
 
 


Incike! Jó ez az elszabadult nyúl sztori. :lol: :lol: Édes pofa lehet. Apának meg már nem sokat kell bírnia, ha jól számolom max. 7 hét. :roll: :wink: :lol: Már ha egyre gondolunk. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Helló!!!

Iza milyen édes!!

Maumau, hát nem semmi méretek. Nem kaptál frászt??

Csajok, én is kezdek dolgokat picit érezni. Volt már 1-2 keményedésem (nekem eddig nem volt semmi), meg ilyen késszúrásokat lent... De szerintem - és ez a megérzésem - nem fogok szülni még legalább 2 hétig.

Csanád ma egész nap alig akart mocorogni, már izgltam is, aztán most meg 2 órája fent van, és eszméletelnül tapos...

A májusi babaesőn én nem vagyok meglepve! Szerintem sok embernek a nyári nyaralása nem múlik el nyomtalanul... Végre napsütés, pihi, stb. Mi 10 nap Törökországi tömény relax után hoztuk össze ezt a kislegényt!

Na jó, jó éjt mindenkinek!!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi! Nálunk is a törökországi nyaralás után jött össze. :D Úgy látszik a hely varázsa lehetett. Én legalábbis imádtam Törökországot!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hát, ez aranyos, hogy mindketten Törökország után fogantak! :)

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


1 óra múlva lesz 2 hetes Danó! :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Ma ismét korán keltem,de legalább elmúlt a tegnapi rossz közérzet.
Dóri!Köszi,hogy gondoltál rám,de nem indult semmi.
Legalábbis eddig.
Igen,azt hiszem már én is elveszítettem a fonalat, :oops: babák-képek ügyben,de mostanra tisztáztam. :wink:
Szóval gyönyörűek!!!

Reni!Nagy bevásárlás?! :shock: Kajás,vagy még babacussos?Mi is ma megyünk kajás cuccokért,remélem még együtt. :)
Bár apa egyedül is ügyesen vásárol. :D

Anika!Neked aztán tényleg tündériek a csajok! :)
Nagyon jól birod velük,sztem ritka,hogy ikrek ilyen szépen bent maradjanak az utolsó hetekig. :D
Akkkor drukk-drukk,hogy vasárnapról hétfőre... :D

Na,még visszamászok az ágyba...

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Anika,Reny!

Én mindig mondtam h nekem nagyon aktív Iza odabenn,mondjuk nem jutott eszembe h szétrugja a magzatburkot...de úgy látszik mégis ez lett...már írtó kevés helye lehetett odabenn....

Iza nevében köszönjük a dícséretet! :wink:

Fabri!
Helyes,pihizz csak!Addig amíg teheted :wink:

Szofi!
Nekd hogy telnek a napjaid?Mióta nem dolgozol mivel foglalod el magad?

Dóri!
Gratula a 2 héthez :wink:

Incike!
Örülök h otthon vagy!Most már nem lehet baj!Nyugodtan jöhet kifelé a babó!!!! :lol:


Izáról:
Még nem alusszuk át az éjszakát...vagyis 1óra után még 4kor felkelt...de csak pelust cseréltem és visszaájult...aztán 6kor keltünk.
Amúgy ügyesen kiveszi a cumit a szájából és arréb teszi :lol:
Apukáját meg már megismeri,elégedett arccal szemléli,mint aki azt mondja h jééé,téged ismerlek vhonnan :lol: :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Incike!
Tudom,hogy nem nyugtatja a Párodat, de nincs egyedül ezzel a kérdéssel...
Az enyém is kivan már teljesen. Ha nem lenne ez az égő érzés,akkor nekünk még lehetne, de így... :oops:

Fabri!
Tegnap este én is úgy voltam,mint Te! Magamat sem bírtam kikerülni! Annyira rossz volt a közérzetem,hogy majd meg őrültem, csak nekem még a hányinger,és a jóslók is társultak a dologhoz.
Éjjel meg a drága fiacskám keltett vagy háromszor! Hol csak be akarta magát fészkelni közénk, hol a lámpa kellett neki a wc-ben, hol pedig az orra vérzett!

Szóval nekem szuper éjszakám volt! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jó reggelt!!
Tegnap hazajöhettünk mi is!Megszenvedtünk,mert mire a súlyt elérte,addigra besárgult,így kékfény kellett,meg gyógyszer.A gyógyszert itthon is adni kell,szerdán kontroll vérvételre megyünk.
Most Hanna 2350gr,szépen hízik.Egyelőre nagyon jó kisbaba és gyönyörű.Majd valamikor rakok képeket is.
Én még fáradt vok,a kórházban etettem,fejtem,én is ettem,így napi 4 órát ha aludtam.
Az első nap itthon.........hát,Grétit nem láttam 5 napja.....teljesen megváltozott.Apás és önálló.Olyanokat mond...Eleinte nem közeledett hozzám,de este már kellettem.Kicsit féltékeny a szopizásokkor,de megérti.Hannát imádja,túlságosan is!Egy pillanatra sem hagyhatom felügyelet nélkül.
Nekem még szopikor görcsöl a hasam meg néha amúgy is,meg tegnap óta kicsit a vérzésem is vissza tért.De ugye itthon többet mozgom mint benn,meg ott az idegtől nem figyeltem görcsölök e,meg kimerült is voltam.Aki már szült,az vérzik még?Pocak meddig fáj?Tegnap voltunk 1 hetesek,akkor normális dolgokat érzek?Szültem már de totál zizi vok.
Sajna visszaolvasni nem tudtam csak épp 1 oldalt.Annus köszi a táblit!
Így szeretnék gratulálni:Tinunak,Panndinak,Évamamának,Heannak,Harhajnak,Bencusbabusnak,Vicuskának,Adracinak!
Így 2 gyerekkel elég necces,alig van időm,meg tegnap azért anyuék,anyósék,még dédiék is itt voltak a fürdéskor.Remélem ma már nyugisabb lesz,bár anya jön segít.Most kell is,mert Grétinek még sokszor kell dolgokat magyarázni.
Majd jövök!Pocakosok kitartást!
Szüléstörténetet Apa már leírta,de majd a blogra felteszem,csak nem tom mikor!
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ja!Köszönöm nektek hogy nem felejtettétek el Grétikém szülinapját!!!!!Majd valamikor a napokban tartjuk,csak kicsit pihizem.Az a nap szörnyű volt benn,mert még anyák napja is volt!Gréti bejött megköszöntött......nagyon sírtam.De most már minden jó.
Így szülés után ultra érzékeny lettem,mindene bőgök.......
Puszi!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!

6 hétig fájdogálhat a pocakod,hiszen a méhednek vissza kell húzódnia az eredeti méreteire!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: