Új privát üzeneted érkezett!

Esztót ma nem engedik haza. Nem szül, de mégsem. Szegényke, pedig nagyon szeretne.

Mozza, én 3 hónap után kaptam az első táppénzt, úgyhogy lassan neked is megérkezik...... Én azóta sem kaptam. :roll:
Én is kétnaponta szőrtelenítek, hátha, de a hajmosás nálam is ritkábban játszik, majd megint úgy járok, hogy jó zsír :roll: osan megyek, de legalább most lenövésem nincs. Mindenesetre tettem be sampont meg balzsamot a csomagba! :lol:

Szilvi, én hétvégén szülök! :-) Max hétfőn! :-) Iringónak már mondogatom! :-)
Vendég
 


Ja, és Esztó gratulál a friss anyukáknak!
Vendég
 


Böbi: Én is hétvégén szeretnék szülni. Legkésőbb. De inkább ma :D

Mozza: Szerdáig nem megyek a kórházba, de ha addig nem jön ki a kiscsaj, akkor 2 naponta NST. De jó lenne, ha erre nem kerülne sor. Voltam Én már eleget ott, most már csak szülni szeretnék menni. Hátha a nagy meleg, ami jön kisegíti a csajokat a pociból. Lehet nem szeretik a hideget :) Domokos Tamás a dokim.

Esztónak kitartást!!!

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 

 
 

Böbi!
megelőztél :)
s éheztetik Őt :wink: kiakadt milyen kevés kaját kapnak 8)
a dokija megnézte,nem hatotta meg h. szalonnázi szeretne,holap is bemegy megnézi s talán hv-re hazaengedi :)

KépKép
viranka
 
 


sziasztok!

Gratulálok, tinunak, heannek, kozmaknak és évimamának! :)

kutyafüle: Lara napról napra többet eszik: hétfőn még 590-et, kedden 655-öt, szerdán 670-et, csütörtökön meg 725-öt evett. Szóval nem annyit eszik mint amennyit kellene a 3220g x 150ml-t. Lassan már 2x annyi megy le neki :)
Amúgy Lara 8-10x eszik egy nap, van hogy 3 óránként, de van, hogy 2-2,5 óránként kéri, pedig az adagja 70 és 90 között van. Éjszaka is kelünk kb ugyanígy.

Jajj és olyan jó én is egyre többet tudok lefejni, tegnap már a 880 ml-t sikerült összehozni és már 4 dl beraktam a fagyóba :), de még így is 160 ml ott van a hűtőben a köv, kajálásra :) Kiváncsi vagyok Lara megissza-e majd a fagyasztott tejcsit Édua ki nem állhatta :)

Nálunk is volt nyűgösködés tegnap délután sok, volt neki a déli mászkálás, meg a délutáni tescozás :), aztán apánál sem volt jó, csak anyánál tudott aludni, bőrkontaktus ugyebár :) apa mégsem olyan sima mellkasú :)

Szorítok mindenkinek! :)

mozza a kiscsaj tényleg bevárja a 30 fokot :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


viranka tegnap én is megkívántam a szalonnát, csináltam isteni túrós csuszát, férjem akkora adagot lenyomot, hogy csak néztem, azt mondta ilyen finomat még nem evett :)

vanni-ról senki sem tud semmit?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mindig elfelejtek valamit :)

fürdés: mi fürdetjük és a köldökcsonk is beleér a vízbe, semmi baja nem lesz, utána jól lekezelem alkohollal és hintőporral :)

Nálunk nincs sírás fürdéskor, nagyokat figyel, még az öltözést is egyre jobban bírja, már pelenkázáskor sem sír :)

A köldökcsonk még nekünk sem esett le, de védőnő tegnap is megnézte, azt mondta minden oké vele, már nem sok tartja :)

Annus én tegnap babáknak való körömcsipesszel levágtam nagyjából a kis körmét Larának :), férjemnek nem hagyom, ő az Éduáét is tövig levágja :)

Böbi nálunk is elég húzós lesz ez a hónap, még múlthónapban a cégtől kaptam pár napra a betegszabit, de most már a táppénzt akkor várhatom, pedig már a leadástól számított 1 hónap letelt, lehet hamarabb megkapom az anyaságit mint a tp-t.

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus úgy látom te sem nagyon bírsz nappal aludni :)

nekem is főznöm, teregetnem, meg vasalnom is kellene aztán erre most egy órám, inkább fekszek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na a kórházi kaját ne is mondjátok!!!UGye én péntek hajnalban ettem 1 kiflit,utána semmi!!!Legközelebb szombat délben volt kaja.Mivel pépeset kellett ennem így egy kis krumplipüré(krumplit nem nagyon látott)és kis darálthús...Ezt másnap is megkaptam ebédre.Na meg mellé vmi leves...1-2 zöldség úszot benne.Reggeli és vacsi általában 1-2 zsömle,és hozzá ilyenek voltak h 1 joghurt v 1 tejföl v 1 vaj...v 1 szelet sajt...Mikor már leállhattam a pépessel,hozta be nekem rántott húst meg sült krumplit :lol:Ja a legjobb a répafőzelék volt benne vmi hússal :lol:
Ja és mondták h gondoljuk az éhezőkre,mi meg h teljesen átérezzük a helyzetüket,mert h mi is éhezünk :lol: :lol:


Mi a mai séta alatt beszaladunk a bababoltba és veszek ollót,aztán ha alszik nekiesek én is a körömvágásnak....

annus11
 
 


Ja igen,már 1 órája készülök aludni,de ilyenkor nem igen megy....meg nem is vagyok fáradt,csak estére...8-9 körül le tudna ragadni a szemem.... :roll: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Rengeteg apró ruhácskát töltöttem fel, gyertek nézzétek meg.
A legtöbbet csak egy gyerkőc hordta! Smile Sőt sokak még az angliai boltok polcán is megtalálhatóak, tehát igazán újszerűek! Smile




Kép
Kép
Kép
bogyra
 
 


Sziasztok!

Vicuska megkért, hogy hozzam a jó hírt: :D
9 óra 11 perckor császárral megszületett Lilla. 3700 gramm és 58 cm.
bessy76
 
 


Vicuska gratulálok a kislányodhoz! :)

annus az ollót nem találta meg a lányom, ugye ez készletben volt, csipesz és olló :)

tegnap a tescoban vettem Larának 2 db-os kisnadrágot 505,-ft-ért :) kiárusítás van megint itt nálunk :), csak kisssapit nem találtam, mind nagy a fejére :(, délután mi is mehetünk bababoltba, mikor megyünk Éduáért :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Vicuskának nagy gratula!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Hétfőn nem megy véletlenül valaki CTG-re a SOTE I-re???

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Vicuska, sok szeretettel gratulálok! Sok boldogságot!
Vendég
 


Kozmak és Vicuska!
Örömmel olvasom,hogy nálatok is megérkeztek a babyk! :lol:
Mindkét családnak gratulálok,és jó egészséget kívánok!!!
Boldog babázást!!!!


Na,én mára kidolgoztam magam,megint mosás(még jó,hogy a gép...)teregetés.Nekiestem a tűzhelynek,és a fürdőnek,de annyira elkezdett keményedni és fájni a hasam,hogy végül csak elnagyolva tisztítottam,és úgy döntöttem,hogy pocak nélkül majd könnyebb lesz. :?
2-re jön a fodrász befesteni a hajam.Még le kéne kapnom a szőrit a lábamról és hónaljról,hogy az is meglegyen.
De most muszáj kicsit feküdnöm,mert nagyon nyomiz a kiscsajszim! :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


fabri vigyázz azért nem kell ilyenkor már a világot megváltanod :)

nekem még most is néha furcsa, hogy le tudok hajolni, nem kell óvatoskodnom, hogy be ne keményedjen a pocak :), be kell valljam néha azért hiányzik, soha nem leszek már várandós :(, de örülök, hogy itt van az egészséges kislányom és vigyorog rám :), és jó, hogy vége a parakorszaknak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Közvéleménykutatás: Szerintetek hogyan kezeljem lányomat, mikor Lara elkezdt sírni teljesen kibukva magából hangosan és idegesen mondogatja, hogy hallgattasátok már el, miért ordít meg hasonlók :(, hiába mondom neki, hogy a kisbabák csak így tudják megértetni magukat, még ő sem érti ezt, már azt is mondta, hogy elmegy megint inkább a nagyanyjához :(, már nem is alszik velem, már az sem érdekelte, hogy egyedül kell aludnia, de végül a férjemmel alszanak most egy szobában én meg a kicsivel :)

Amúgy meg ha elmegyünk valahová, akkor mutogatja, simizi és szépen beszél a hugihoz, főleg ha alszik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!
Értettem,pihenek! :wink: :lol:
Nagy lányodnál szerintem picit féltékenység van,hiszen megszokta,hogy Ő van nektek egyedül.
Persze,gondolom mondtátok Neki,hogy jön a tesó,és egyformán fogjátok Őket szeretni,de azért neki több idő kell,hogy hozzászokjon a megosztott szeretethez.
Férjecském keresztlánya már 11 éves és nem is egy városban lakuknk,mégis kérdezte már többször a nagyszülőket,hogy azért Őt is fogják szeretni,ha megszületik a baba?
Amikor a sógornőm oda akarta adni a kiságyba való zenélőt,azt mondta,hogy neki erre még szüksége van.
De Ő is várja azértHannát,csak eddig egyke volt a családban.A Te lánykád még sokkal kisebb egy főleg közvetlenül a családban van a picivel.Azt gondolom,ez természetes,neked gondolom,nehéz most,de hidd el hamarosan hozzá szokik majd a picihez.
Lehet nálunk is lesz ha majd hasonló,ha tesó érkezik,de elméletben a fejemben az van,hogy majd bevonom a baba körüli teendőkbe(pl.hozza oda a cumit,stb.)mert Ő már ügyes nagylány-fiú,és a kicsi még semmit nem tud.
Jaj,most nézem milyen hosszú lettem,elnézést :oops: :oops: !
Persze a kétbabás anyukák bizti jobb tippeket tudnak adni. :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


a júniusi topic is elkezdte a babaesőőőt!!!!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekukk innen a Szent Imréből, sajnos visszaolvasni ennyi oldalt a 2 nap távlatából lehetetlen! :(

Viszont azt hiszem, mindhármunk nevében beszélhetek:
szóval Tinu és Hean is velem együtt köszöni a sok gratulációt és a jókívánságokat! :)
A két lány egy szobában van, úgyhogy "egymásra találtak", én meg naponta látogatok!
Tinu pitty-putty megszült, Hean egy kicsit rázósabb volt, de majd ők mesélnek! Mindenki jól van amúgy!
Ha minden igaz, mi Bencével már holnap mehetünk, csak be ne sárguljon addig!

A többi új mamának is gratulálunk, sok egészséget nektek!

Annus: neked pedig külön köszi az adminisztrációt!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Vicuska!
Szívből gratulálok!!!!!!Na végre egy kislány!!!!!Hurrá!

annus11
 
 


Huu, alig tudom kovetni a babazaport, de minden kedves ujdonsult mamanak es babanak sok-sok boldogsagot kivanok!!!

Etetes:
150 g/kg ugyebar... nah en az elejen meregettem, orara ebresztgettem oket de ha nem voltak ehesek, nem ettek, csak kinlodtunk... se szopi, se tap, semmi nem kellett.. ha ehesek voltak, ettek, es szoltak is elotte... jo hangosan :lol: ugyhogy lealltam a meressel, akkor kapnak, ha szolnak, kiveve este. Mert ha az egyik felebred, akkor miutan megetetem, a masikat is felebresztem, mert azert este 1,5 orankent kelni nem olyan poen :)))
Jah, kiszaradas... ha nem aluszekony, rugalmas a bore, ha felkel, jol eszik, nem sarga, akkor nem KELL beletomni az adagjat.

Sokmindenben valtozott az allaspontom, miota rajottem, hogy a babak nem olvassak a tankonyveket :lol: :lol:

Furcsi
Nekunk is belogott a vizbe a csonk, utana alkohol+hintopor :wink:
Vendég
 


Kép oroszlan vs. zelefant

Kép oroszlan vs. tehen
Vendég
 


Kozmaknak és Vicuskának hatalmas gratula!!!!!!!!!!!Vicuka Lillája ezek szerint nem akart 2 óra alatt előbújni, de a lényeg, hogy már kint van....és milyen szép méretekkel!!!!!!!!! :D

Édua!
Nem akartam írni, de sztem a feltett képeken egy kicsit látszik is, hogy a nagylányod durcás.....sztem még szoknia kell az új helyzetet....mostmár van egy tesókája is.
Sztem ha minden este, vagy amikor a picitől van rá egy kis időd, szánjatok időt arra, hogy 2esben legyetek Éduával, menjetek el fagyizni, vagy játszatok valamit, csak anya és nagylánya.

Már a júniusi topicban is elindultak a babók???? Bakker, én meg még áprilisra voltam kiírva....kislánykámnak megszavazhatjuk sztem a 'legragaszkodóbb lusti baba' címet. 41+3-nál járok!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

Picit megint parázok....ma a szokásosnál jobban vérzek....pedig tegnap amnio után absz. nem volt sok, ma meg.... :oops:
De manóci mocorog, fészkelődik, szúrkál, rúgdos...jól érzi sztem magát. Holnap megint amnió, na majd kiderül...mit nem adnék, most +1 ujjnyi tágulásért...hátha.....

Annus!
Nagyon ügyi vagy, hogy így bírod....mennyit alszol egy nap? Nem vagy fári?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.05.08 12:17-kor.

Kép
mozza
 
 


Petrus, igen, én is így gondolom, csak mi nem vagyunk úgy kéznél magunknak, mit te... :) Mármint én pl. inkább próbálom "tankönyv szerint" csinálni a dolgokat (na, nem egészen... :) ), mert én vlsz. nem tudom eldönteni, hogy mikor van tényleg baj. És én a saját orvosunkra vagyok bízva, saját felelősségre semmit sem tehetek, mert őt fogja terhelni egy nehezebb eset, ha vmit elrontok... De paramami nem vagyok változatlanul. :)
Vendég
 


Petrus!

De édik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jól elkapták az állatkákat! :lol: :lol:

Kép
mozza
 
 


Petrus! Csodaszépek a képek! :)
Vendég
 


Mozza, a holnap nincs olyan messze, és hátha már tényleg benttartanak! Én már a hírekről is lemondok, ne hozd őket, inkább majd a kis Lilivel együtt csak! :wink:
Vendég
 


Vicuska! Gratula nektek, jó nagy kislányod lett!

Petrus! Annnnnnyira édes ez a két kép!!!!!! :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Petra!
Nagyon édik a kis oroszlánok!!!!Zabálnivaló mind a kettő!!!Tök jól bírod akkor a 2 picurt :wink: Nagyon ügyi vagy!!!Le a kalappal!!!

Mozza!
Rendeben,majd meghirdetünk pár kategóriát,és akkor a te babád tuti nyeri a leglustibb címet :wink: Az h mennyit alszok...passz!Azt nem szoktam mérni :lol:

Én amúgy nem ébresztem Izát soha.De ugye nincs is rá okom.Szépen kel ő kb 3 -4 óránként,eszik is rendesen,nemis sírdogál csak picikét ha nem kapja rögtön a cicit :lol: 8)

És ma vagyunk 2 hetesek!!!Most jöttünk vissza a sérából.Anya és apa fagyizott is :wink: :lol:

annus11
 
 


Vicuska, gratulálok!

Bencusmamus, köszi a beszámolót, ez tök jó, hogy Tinu meg Hean egy szobában vannak! :-)

Ildi, nekem mindenki azt mondja, hogy nagyobb korban már nincs féltékenység, lám-lám, ez sem igaz mindenkire. Kitartást és törelmet kívánok Eduához, előbb utóbb biztos beáll a rend.
Mi is ilyen felosztásban fogunk aludni! :lol:
Befogjátok Eduát segíteni? Pl fürdetéskor, hogy tartson valamit, stb. Állítólag ez sokat segít, de már én sem hiszek el mindent a könyveknek.

Petrus, nagyon jóóóóóóóóóók a képek!!!!!

Ma megint 2.5 órát játszótereztünk, igyekszem minél többet kényeztetni a nagylányomat. Most alszik, addig túrógombócot fogok csinálni.
Vendég
 


Annus, kaptál ollót? Én csipeszezek.

Apropó körömvágás, nagyobb babásoknak: Gyöngy a mai napig ordít, ha vágom a körmét, patakokban folyik a könnye. Nálatok volt ilyen? Amint abbahagyom, odaadom neki a csipeszt játszani, azonnal elhallgat
Vendég
 


Böbi! Amina a kezéről engedi, hogy levágjam, semmi gond nincs vele. A lába viszont... Úgy ordít, mintha legalábbis az ujját akarnám levágni, nem a körmét. Szerencsére nem rugdos, de veszettül sír. Én nem tudok vele semmit csinálni, hiába magyarázom, hogy nem fáj, Apa is próbálta már szórakoztatni közben, de hatástalan. Abban a pillanatban ahogy vége a körömvágásnak, elvágták a sírást is.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Böbi!
Igen kaptam!Olyat vettem amihez van csipesz is meg reszelő.Egyenlőre az ollóval próbálkozom majd..

annus11
 
 


Marci sem szereti a körömvágást, de már nem cirkuszol annyira! Nagyon vékony körmei vannak, így hamar beszakadhat. Egyszer-egyszer előfordult, és fájt neki. Így tudtam mire hivatkozni!
Nem mondom, hogy nem rángatja a lábát, de nem annyira vészes!
Mesét néz közben, hogy lefoglalja magát. Persze azért hallgatom, hogy jujj,ez fáj! :D

Féltékenység!
Macika 3 és fél éves. Átjött a lányom az "Apjától" 3 napra. Hazafelé amikor vittük, Anyukámmal ültek hárman hátul a kocsiban, és Viki elaludt a Mamának dőlve! Az a nézés,amit Maci előadott, leírhatatlan. Amint Viki kiszállt a kocsiból, Macin látni lehetett azt a felszabadult örömöt,ahogy gondolja, hogy na végre,ettől is megszabadultam. Pedig szereti Vikit, és nagyon ritkán találkoznak, na de akkor is konkurencia!!! Most a kicsit alig várja. Akármi új dolog bekerül a Pöttöm helyére, azt azonnal észreveszi, megfogja, tapogatja. A múltkori Apával való párbeszéde tündéri volt!
-Mi ez?
-Csörgő!
-Akkor én majd csörgethetem a Babának,jó?
:D
Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy ő is nagyon féltékeny lesz majd Petyára, hiszen mégiscsak osztoznia kell majd az időn, a figyelmen, és a türelmen is. Az,hogy ahogy szól,ugrok, meg fog szűnni,hiszen nem dobhatom el a kicsit rögtön ha éppen szoptatok, vagy hasonló. Ennek a feldolgozásához bizony nem kevés idő kell nekik! Nem marad más, csak a türelem!

na szép regényt írtam, bocsi! :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


lányok Édua legszívesebben abban segít, hogy tömjük be hugi száját a cumisüveggel :) ha sír, egyből rohan a hűtőhöz a tejért :)
remélem kialakul majd valami normálisabb hozzáállás és ahogy nőnek összeszoknak majd, hiszen most még Édua sem tud mit kezdeni egy síró kis csomaggal :), bár tegnap a hordozót is fogta és egyedül hozta volna ha bírta volna :)

mozza tiéd a legragaszkodóbb kiscsajszi díja, aki nem akarja megmutatni magát :)

petrus nagyon édes a két kis gyerkőcöd :)

én sem ébresztgetem, az előbb meg jól átvert a csaj, nem szoktam első nyikkra felvenni, aztán most sírt, be a cumi a szájába én addig kimentem melegíteni a tejcsit és mire vissizajöttem visszaaludt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


KOzmak, Vicuska GRATULÁLOK a babákhoz!

Körömvágás nálunk pár hónapja megy simán, addig kézen meg lábon is nagy ordítás közben sikerült csak. Most az van, hogy a kisvakond összegyűjti és Maja kidobja a kukába... (Kisvakondos könyvre vágom rá).

Itt volt barátnőm 2.5 hónapos lányával, egy álomgyerek. Egy hangja nem volt, szopizott, fél órát nézelődött, elaludt a teraszon a mózesünkben. Hihetetlen. Én meg csak irigykedtem, hogy Maja nem ilyen volt, meg reménykedtem, hogy Kolos ilyen lesz :-)

Dejó, hogy Tinu meg Hean egy szobában van. Jó dolguk van nagyon.

Maja megint szivat az alvással, kimászkál az ágyából. Ma beraktam az utazóágyat, hogy abban kell aludnia, ha kimászik, kiváncsi vagyok mi lesz...
pumuklii
 
 


Vicuska, Kozmak, nagy-nagy gratula Nektek a kislányokhoz, sok tejcsit és minden jót!!!!!

Körömvágás: én már sort kerítettem rá egy babaollóval (mikor Manci aludt), közben férjemuram felettünk óbégatott, hogy rosszul tartom az ollót, meg megvágom az ő pici lányát... :lol: :lol: Azt hittem, összepisilem magam! Érdekes egyébként, hogy a kezén már kétszer is vágtam, nagyon gyorsan nő, a lábán viszont szinte egyátalán nem! Amúgy a lábkörömvágástól gyerekként én is berzenkedtem, ennek köszönhetően a kislábujjamon elég fura lett a köröm... :? :roll: Na de nem untatlak titeket a szépséghibáimmal! :lol: :lol:

Bencusbabus, Tinu, Hean, aki hallja, adja át a többieknek is: sok-sok puszi, kitartás, nemsokára mindenki mehet haza babázni! Alig várom már, hogy újra találkozzunk! Bálint doki szülés utáni relaxot nem tart? :lol: :lol:

Édua, kicsit ijesztő ez a testvérféltékenység, pedig én is nagyjából ilyen korkülönbségre "gyúrok" a két gyerek között...

Petrus, a zseboroszlánok tüneményesek, jól elkapták az állatok grabancát! Előtted pedig tényleg le a kalappal!!!! :D

Kép

Kép
zsüci
 
 


Vicuskának gratula!

Edua/Ildi, a Szt. István úton vettem pici sapit, nem a kínaiban, hanem annál visszább vmivel.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


igért képek.
Kép Kép Kép [/quote]
kozmak
 
 


vki te tiszaújvárosi vagy? a kiskedvencbe akarom megnézni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na mára is jutott a bosszankodnivalóból. Megkaptam az OEP-től a várva várt levelet. Ugyanis decemberben már táppénzen voltam, de ők még utaltak nekem gyedet, 59 ezer forintot, amit visszakértek, de a levélben már 74 ezret kértek vissza. Én megfellebbeztem, hogy oké, hogy visszakérik, de én csak 59ezret kaptam, erre ma jön a válasz, hogy igen, 59-et kaptam, de akkor is 74-et kérnek vissza, mert az adóelőleget ebből már nem vonják le. Ez jogos?????
Valamint, hogy addig már nem kapok egy fillért táppénzt sem, ameddig ezt nem fizetem be!!!!! Miből, amikor feléltem? Már ettől jóval többel tartoznak, nem vonhatják le?
Persze telefonon nem lehet őket elérni, a múltkor valaki írt egy közvetlen számot, amit esetleg felvesznek, azt nem tudjátok megadni?
Bocs, ha hosszú lettem!!!
Vendég
 


Kozmak!

nagyon tündéri a leányzó!!!Mégegyszer grtaula hozzá!!


Böbi!
Sajna én nem értek hozzá...de elég kacifántosnak tűnik...tényleg levonhatnák,nem lenne egyszerűbb???

Na mevolt a kaja.Iza már 90et szopizik,most ennyi kell neki :lol: Meg levágtam akörmét...amennyire tudtam..persze azuram nekem is h milyen béna vagyok,meg h adjam oda neki...hát ügyesebb is volt nálam az bizti :oops: Tovább tartott a körömvágás mint a szopi :lol:

annus11
 
 


Ildi, szüleim tuviak. Én már általános után eljöttem a városból. Húsvétkor voltam "otthon", akkor vettük a sapikat.

Böbi, sztem nem kérhetnek többet, mint amit utaltak. Ha elcseszték, az ő hibájuk, Te nem fogsz ezért "büntit" fizetni. Reklamálj!!!!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Köszönjük a jó kivánságokat.Viszont kivánunk minden a
anyukáknak,babáknak jó egészséget,és sok tejcsit! :wink:
Majd még teszek fel képeket.
kozmak
 
 


VICUSKA, GRATULÁLOK LILLÁHOZ SOK SZERETETTEL!!!

Ildi, köztünk a hugicámmal 5 év van, és mikor megszületett, kaptam egy új babaát. Nagyi varrt neki pólyát, volt kis pelusa, cumisüvege. Anya mindent csinált az igazi babával, és közben én is mindent az enyémen, így közös volt a móka, mindkettőnknek volt babánk...

Mozza, kíváncsi vagyok mit hoz a holnap. Remélem a gólya erre repül végre!

Sok puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, szuperek a képek Petrus meg Kozmak!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: