Új privát üzeneted érkezett!

Kutyafüle! Dórinak igaza van, ettől függetlenül lazulj és szoptass. Amikor ébren van mindig próbáld meg rátenni a cicire. Sárga még Riki? Én pl. sosem tudtam mennyit eszik, mennyit hízik, max. hetente mértük, többet nem. Minél többet van testközelben, annál többet fog szopizni. A bőrkontaktus is elősegíti a szopit. Ha ébren van kösd magadra, vagy tartsd a karodban amennyit csak lehet.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ok Reny,köszi!!!! Próbálom akkor.Nem sárga.A kórházban a születése napján volt ici-picit,de még kék fény sem kellett.Azóta semmi.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ha nem sárga, az jó. Akkor próbáld amit írtam, hogy minél többet legyen kedve szopizni. Menni fog meglátod, ügyes Anyukája vagy.

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

De akkor ne aggodalmaskodj, ha nem nyugtalan, akkor nem kell erőltetni, csak lehet, hogy akkor a nyugtalanságára jó megoldás lesz a kis plusz kajcsi! :wink:
Vendég
 


Böbi!Nekem meg csokis Wienettát hozott Apa,még van belőle pici. :D De a lányom éppen még jelez,hogy enné tovább... :wink: :lol: Épp most beszéltem a meg Hannával,hogy a holnapi napot még bírja ki,mert jön a barátnőm huga(fodrász)egy utolsó festésre,és hát ugye Ő sem akarja,hogy anyája lenőtt meg nem mosott hajjal várja ŐT?! :lol:

Ha meglesz a frizu,akkor utána bármikor jöhet. :D
Ma még végig pórszívóztam,felmostam,mindenét kivasaltam,
csak a viráglocsolás van hátra.

Eszto!Hajrá,mennek a ++++++++ energiák!!!!

Mesi!Igen,akkor kb.egyformák a babók. :D
Ha maradunk egyben,akkor hétfőn nézi újra a dokibácsi,
hogy mekkora. :)
Később még bekukk,hátha siet ma ismét egy baby. :lol:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Megszületett Albert Áron 4330g és 60cm.Anya és baba is jól van!


Gratulálunk!!!!!

annus11
 
 


Hean, gratulálunk! Isten éltessen benneteket!
Vendég
 


Hú, jó nagy baba lett Áron! Most ő a legnagyobb, igaz?
Vendég
 


Hean gratulálok

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hean
Gratula a legnagyobb topicbabához!
pumuklii
 
 


Na most akkor!!!

Evemama, Susycat, Hean, mindenkinek nagyon örülök, és szeretettel gratulálok, minden jót kívánok!!!

És van még egy hírem Hean-ről!!! Sikerült neki ezt a kis óriásbébit természetes úton megszülni!!! (Igaz azt írta, hogy vákum és egy méretes vágás is kellett), de szerintem innentől kezdve senki ne aggódjon, hogy kifér--e a gyerek. És ami nekem nagyon pozitív példa: tudta, hogy nagyon nagy, és hogy Alíz császárral született, és mégis hitt benne, hogy sikerül a szülés, és tényleg sikerült!!! Annyira, de annyira jó!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hean! Nagy gratula óriás Áron babához!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Most Hean példája lebeg előttem, remélem nekem is sikerülni fog simán! Tényleg nagy gratula neki, kemény meló lehetett, de itt az eredmény. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jajj, de örülök, hogy Heannek sikerült a normál szülés!!! Reny, neked is fog! :wink:
Vendég
 


Hean, hatalmas gratula a bébihez, legyen sok tejcsitek!!! És mindenekelőtt: le a kalappal előtted a szülés miatt, fantasztikus csajszi vagy!!!!

Kutyafüle, szerintem bízz Rikiben, ha éjszaka nem akar enni, akkor ne erőltesd! Pár napja már TündérLola is csak 6x eszik naponta, éjszaka nincs rám igénye. :? Nekem is voltak pararohamaim, hogy nem eszik eleget a gyerek, nem fog hízni, egyszer már majdnem bőgve hívtam fel a védőnőt... aztán megpróbáltam erőltetni a kajcsit, szegénykém szopizott is (mi mást tehetett volna, ha már az arcába volt tolva a cici) :lol: , aztán visszabukta az egészet. Ettől függetlenül az első itthon töltött hét alatt 22 dkg-t hízott... :shock: :shock: A mérésről pedig annyit, hogy mérleg és mérleg között is van különbség, úgyhogy én a helyedben a kórházi adatot nem venném figyelembe, hanem nyitnék egy "tiszta lapot", és csak az ugyanazon a mérlegen mért adatokat hasonlítanám össze!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Hűűű, de jó!! Mennyi új kis mukika! Mindenkinek szívből gratulálok és sok-sok boldogságot a babázáshoz!

Szoptatásos témák: hajajj, annyira nehéz téma. Különösen igaz, hogy ahány ház, annyi szokás :), de leginkább, hogy nincsenek egyetemes jótanácsok. Sőt, általában az ember kizárólag két véglet között hallgatja az okosságokat: mérd - ne mérd, hetenként - evésenként, ébreszd - ne ébreszd, időre - igény szerint... De ami ebben az egészben megnyugtató, hogy nyilván mindenki a legjobb akarata és tudása szerint adja a tanácsokat, vagyis minden módszer és ötlet jó lehet. De legjobb, ha az ember a sok tanács között magára hallgat, de úgy, hogy a parákat és bizonytalanságokat száműzi az életéből. Babázni, szoptatni jó, munkára fel :)! (És az legyen a legnagyobb baj, ha éjszaka alusztok :))))).)

Mozza, kitartás!!!!!!!! Ne add fel, 9 hónapig bírtad, ez már csak egy-két nap, és ha mind ketten jól vagytok, akkor ne foszd meg magad (és a babát) a természetes szüléstől! Ami remélem csupa jó élménnyel fog (végsősoron :)) gazdagítani és minél hamarabb :)!

Mi meg megvagyunk, csak az egész családban végigvonul épp a vírusos garatgyulladás + nátha, meg láz, meg ilyenek. Most mennem is kell, mert jön az orrszívás + altatásos ceremónia.

Mindenkinek jó éjszakát, Mozza Neked jó szülést!
kalloni
 
 


pingi: koszi a linket!! holnap megyek dokihoz meglatjuk mi lesz.. de nekem ez a gyanum,hat kivancsian varom :oops:

hean gratula!! igazan oriasi lett :D

Esztonak meg mar igyis ugyis csak par nap kerdese !! :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Hean!Az tuti,hogy a topic legnagyobb pasija címet viszitek!!! :D
Óriási gratulációóóóóó babusodhoz,és persze neked a természetes szüléshez!!!
:D Sztem sokunknak adtál erőt,és bátorságot!


Na,lépek,nagyon örülök,hogy még benéztem,és újabb baba hírrel aludhatok! :D

Jóéjt!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Kutyafüle

Hívd fel a védőnődet. A 150 hetente nem árt. Lehet azt fogja mondani éjszaka is szoptasd meg. Én tisztába tettem, akkor felébredt és utána jól szopott, ha szerencsém volt visszaaludt, nem mindig. Nem tudom én mit tennék. A napi folyadékmennyiség legyen meg, nagyon fontos. Engem a gyerekorvosom akkor a kiszáradással riogatott, de állítólag azért, mert egy kisbabát a körzetében sürgősen kórházba kellett vinni és meg volt ijedve. Mindenesetre engem úgy megijesztett, hogy én bizony szegény Aport éjjel sem hagytam 4 óránál tovább aludni. Azt mondta nagy baba, ne csak a napokkal számoljak, hanem hogy nagy.

Heannak gratulálok!!!

És azok a babák valóban kiférnek ne aggódjatok. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


HEAN! Huh, ez nem semmi! Naaaaaaaaaaaagy gratula!!! Irtó ügyesek voltatok Áronnal! :))

Kép
szkitty
 
 


Én azt hittem ma könnyen megúsztam. Képzeljétek a főorvos üzent utánam, ha a kórházban járok, akkor látogassam meg. :(
A jövő héten befekszem, de már hétvégére nem.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Adraci? Hogy vagy? Minden rendben volt?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Csajok, csak beugrottam jó éjt kívánni erre az izgalmas napra!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Én még nem alszom, görcsöl a hasam. Szerintem semmi komoly, lehet, hogy nem kellett volna több, mint fél liter eperturmixot meginni. :? Most aztán itt fogok gubbasztani. Remélem a természet hamar elintézi és mehetek aludni. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, remélem, mostanra már sokkal jobban vagy! De minden esetre jobbulást!!!

Mindenkinek szép, jó éjszakát!
Vendég
 


Köszi Dóri már jobb. Azt hiszem lassan én is lefekszem. Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok! Kozmak párja vagyok.Örömmel jelentjük be,hogy megszületett a kislányunk, Anna. Súlya:3180g,hossza:53cm. Anya,és a baba jól vannak.
:)
kozmak
 
 


Na tudtam, hogy nem kell elmennem még aludni. Gratulálok Kozmak és Anna sok boldogságot nektek!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Lemaradt! 21óra 10perckor született meg. Császárral.
kozmak
 
 


Anna Apuka! Kérünk majd képeket is ha lehet.

Most már tényleg alvás. Jó éjt!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Teszek majd!
kozmak
 
 


Sziasztok!

Hean, és Kozmak!

Nagy-nagy gratula az ifjú néphez! Sok erőt,és kitartást kívánok!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kozmaknak és Annának gratulálok!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Kozmak!
Gratula Annahoz !! :wink:

ma ki szeretne szulni ? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hean és Kozmak! Gratulálok! Ügyesek voltatok!

Anika, még mindig nem voltunk a kórházban, itt ugyanis hajólehelyezés, meg bútorcsere folyik... :lol:
Szerintem hamarosan átmegyünk, mert délután is dolog van!

Viszont: eléggé gyakran keményedik a pocakom és a szokásosnál sokkal jobban fáj... Valakinek valami ötlet?

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!
Eszter még 2in1 állapotban :) éjszakája "kissé" rossz volt horkoltak Ő ettől nem tudott aludni,mire elaludt volna keltették szívhangot hallgatni :? fájások nem erősödtek,rendszertelenek,ment NSt-re :)

napsugarast :)
vera

KépKép
viranka
 
 


viranka!

es bent tartjak vagy mehet utana haza? :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Hean, Kozmak
hatalmas gratula Nektek, sok boldogságot és tejcsit!!

A képeket majd várjuk :D :D

Vera,
köszönjük Esztóról a tudósítást! Szegénykének jó kis szobatársat sikerült kifognia :? :roll:

Adraci,
sztm nézd, van-e benne rendszeresség!

emese1979
 
 


Jó reggelt!

Hean és Kozmak gratulálok!

Köszi lányok az orvosos infokat. Kitty, ha jövő héten nem úgy sülnek el a dolgok, ahogy kellene, lehet, h elkérem a dokinénid számát, köszi. :) Emese, emlékszem, h milyen bunkó volt a dokid. Jelenleg nem tom, h az enyém ezt tudhatta-e előre... mindegy. Vmi biztos lesz, a cukim bent nem marad...reméljük, szép élményként marad meg az egész.

Lassan nem tudom követni ezt a pörgést, ahogy potyognak a babák. Tök jó!

Éhes vagyok, de nem tom, mit egyek.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kozmak, gratulálok! Isten hozta Annát! Kozmak-apa, várjuk a képeket! És neked is gratulálunk!

Adraci, ha eddig ilyesmit nem éreztél, akkor tényleg jó lesz figyelni egy darabig, hogy pontosan mit is érzel... :wink: Stopper...

Viranka, köszi! De akkor most ott kell maradnia? Meddig??
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Kozmak!
Szívből gratulálok!!!Ha lesz időd gyere és mesélj!!!na meg kérünk képeket!!!!!

Mi nem aludtunk az éjjel vmi jól...nem tom mi volt a baj,most épp alszik,szóval megyek én is....


Ja és csajok,tessék belehúzni!!!!A fiúk nagyon beelőzték itt a lányokat!!!!! :wink:

annus11
 
 


Eszternek továbbra is mennek a drukkok!!!!

Piciheninek vajon megvan már a baba???Úgy volt h elöbb meglesz,nem?Jó lenne ha tudnánk róla vmit...

Krém is eltűnt nagyon!!!

annus11
 
 


Adraci

Most már nem baj, ha keményedik. Közeledik a szülés azt jelzi. Nekem is keményedik a hasam, de ritkán. Majd megkérdezed nekem, hogy hétfőn este hogyan rendel? 17-19-ig? Köszönöm. Elmegyek hozzá és kedden befekszem. Már nem bírom, hogy utánam is üzennek. Nem akartam én senkinek sem kellemetlenséget okozni, de nem fogadom el, hogy problémamentesen is bent kell lenni hónapokig, csak azért mert ikrek.

Annus
Jó pihenést!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó reggelt!

Hean, szívből jövő hatalmas gratuláció, büszke vagyok rád, hogy ilyen nagy méretű babát megszültél!!!!!!

Kozmak, Annához is sok boldogságot kívánok!


Mozza, még mindig minden nap mosod a hajad és szőrtelenítesz? :-) Én pont aznap mentem volna fodrászhoz, amikor Gyöngy született, jó kis lenövéssel szültem. :-)

Anika, nekem már olyan minuszban van a bankszámlám, hogy jajaj....

Annus, pedig azt mondják, a fiúk a lustábbak.... Viszont látom, hogy a tábli elejébe kerültem. :-)
A bukás eltarthat egészen addig, ameddig nem tud ülni a baba, de lehet, hogy csak átmeneti a bukása Izának.
Vendég
 


Esztónál megvolt a vizit, de még nem mondtak neki semmit. Újabb fájás nem volt, így talán hazaengedik.
Vendég
 


Böbi: Jól kiürült előlünk a táblázat :shock: Vicuskának és Zsuzskának is meglesz ma a baba elvileg. Lassan már tényleg Mi jövünk. De ezek a topic-csajszik lustábbaknak tűnnek Nekem mint a fiúk :D

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Jó reggelt!

Helyzet nálam változatlan....2in1.....holnap csinálnak amniót, meg flowt is megint....jaj de jó, az lesz a 7.amniom....tök buli..... :?
És a tegnapitól még mindig vérzek (már több mint 1 hete olyan mintha mensim lenne :shock: ....9 hónap alatt jól elszoktam tőle... :? )
Ma még a szokásosnál is többet keményedik a pocim...lehet hogy talán beindul valami hétvégén...háthahátha.... :roll:

Böbi!
Szőrtelenítés a napi vizsgálatok miatt még mindig játszik :roll: ....de a napi hajmosás.....áááááááá...... :lol:
:lol: :lol:
Te hogy vagy?
Nekem még mindig nem utalt a TB....február óta..... :x

Kép
mozza
 
 


Sziasztok,

Huh, már megint jó kis babaeső volt látom beindultak jól a májusi babák.

Hean, gratulálok neked, azt hiszem nagyon boldog lehetsz most hogy, sikerült a természetes szülés.A baba pedig szép nagy lehet!

Kozmak, gratula neked is és várjuk a képeket!

És drukkolok mindenkinek a továbbiakban is pláne akik ott a tábli elején vannak. :D

Én is görcsölgetek ma de remélem csak olyan beképzeltek mert a férjem ép ma ment el Temesvárra, most bennem van a félelem kicsit.De éjjelre haza is jön persze.

Szép napot nektek, végre ma nagyon szép idő van.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sissy!
Nálad mizujs?
Mikor mész a kórházunkba?????
Ki is a dokid?

Kép
mozza
 
 


Sziasztok lányok!

Kozmak, GRATULÁLOK Annácskához! Kozmak-apa tényleg hozz képet!
Eszternek én is nagyon szorítok!

Hihetetlen, hogy május 8-ára már több, mint 20 babánk van!
És 30 még csak eztán fog érkezni!

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: