Új privát üzeneted érkezett!

Millye, köszi, hát nem vagyok túl boldog ettől a visszértől, de ez van! :?
zsu83
 
 


Tali szerintem nekem is jó, és én is a sziget mellett voksolnék... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsu83 azért mész orvoshoz, hogy megnézze és írjon valami orvosságot rá? Mert ugye szoptatsz azért kérdeztem... szedsz C vitamint? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

 
 

Millye, nem akarok rá gyógyszert, csak meg akarom mutatni egy orvosnak is! Majd a homeós szereket vetem be! :wink:
zsu83
 
 


:cry: :cry: Fáj a fogam!!!! :cry: :cry:
szinte minden évbe ugyan akkor járok orvoshoz...tavaly is épp ilyenkor húzták ki a fogam... :? és tükörbe ugyan az fáj mint a tavalyi....kérek időpontot a kedvenc dokinktól...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsu: :cry: sajnálom a visszereket!!

Mist: Gratulálok a gyönyörű Csajokhoz, Tamara annyira tetszik!!!!PErsze Natasa is!!!!!!

Kép
kaandi
 
 


szegény Zsancy!
Néztem a képeidet Petráról, tényleg jól mutatna egymás mellett a két kis vasgyúróóóóóó!!

Kép
kaandi
 
 


Tali: most tudtam meg, hogy az egyik 18-i vizsgám 19-én lesz, úgyhogy nekem legfeljebb a 17. lenne jó. Illetve jún. 20 után bármi.

Zsancy: te mennyit szedsz az urtica-ból? Nagyon helyesek vagytok vasgyúró Petrával :)

Zsu: viszér :(

Julcsi: ha gondolod jövő héten valamikor beugranék hozzátok Marcikával, hogy odaadjam a pelust, mert aztán lassan kinövik ezt a méretet a törpik. Mit gondolsz? Én inkább valami olyan baba-mama tornára mennék, ahol a babákat is jobban bevonják, Marcika nem igazán értékeli, ha csak úgy lerakom, főleg idegen helyen. Itthon jól el tud lenni bizonyos ideig, de máshol nem annyira.

Mist: csajok nagyon szépek!!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Kaandi: Botiról is rég láttunk ám képet!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


millye:a sapi nem tudom honnan van,mert úgy kaptam egy barátnőmtől!szerintem tök ari benne Bazsalikom,de szerintem mindben nagyon helyes!egyébként,mi nagyon kevés dolgot veszünk Bazsának,mert a nővéremnek van egy szinte napra-Leon 2008.03.04.23óra57perc,Bazsa2009.03.05.19óra20perc-egy 1évvel idősebb kisfia,így minden tőlük jön!mindjárt rakok fel róla képet,annyira gyönyörű gyerek!

bogi:mi ma már biztosan csak 4x fogunk enni,mert Bazsa reggel 8-kor evett,majd fél11-kor elaludt,egy óra múlva én is elaludtam,és fél2-kor ébredtünk fel,szóval tutkóra kimarad egy kaja ma!De életében most először evett meg 190-et a gyermek,marha éhes volt a drága és egy huzatra kiszipákolta.utána csak feküdt az ölemben és szuszogott,nagyon helyes volt!

mist:nagyon szépek a kislányok!

zsu:sajnálom a viszeret!még,jó,hogy millye itt van nekünk boszinak!

zsancy:a fogfájhás szörnyű!gyorsan futás a dokihoz!

mennem kell,mert Bazsa tiszta ideg,hogy nem tud megfordulni!

Kép
nilabali
 
 


íme a kép Leonról, nővérem legkisebb fiáról,mert van neki három is! Kép kékszemű szépség!


zsancy.nagyon jó a rendszámtábla!

olyan hülye idő van,de el kell mennünk boltba,azt hiszem kipróbáljuk a hordozókendőt, bolt közel van,ha Bazsalikomnak nem tetszene akkor hamar itthon tudunk lenni!kíváncsi vagyok!

később még jövök!

Kép
nilabali
 
 


szisztok!

mist! :):) a csajok meg gyönyörűszépek :)
fogfájás: valami van a levegőben...kiesett a múltkor egy tömésem, semmi gond nem volt vele, nem szaladtam dokihoz se, mert fenn a terület nagyon gáz, és kell a régi doki, aki tudja mit szartak el...(gyökértömésnél a fogdoki átszállt a másik fogam idegcsatornájába..., azóta ha hozzányulnak azokhoz a fogaimhoz kissé lezsibbad a kezem, iszonyat fáj, pedig már nincs ideg...stb) nah mindegy, nem mentem tömetni..hát ma durrant! annyira fáj, hogy meghalok :(:( kibírhatatlan, már sírtam majdnem jógán, mert persze ott indult el :( algopyrint vettem be, csúnya vagyok, de nem bírok így Vincivel sem, nemhogy majd a nagyokkal....engem kisértenek a fogaim :( mindet ki kéne húzni, és műfogsor kell!!!azzal nem lesz gond sose :lol:
most épp nem fáj annyira amúgy :) Emelett meg nagyon félek menni a fogorvoshoz :(:(:( most.

Tali! nekem elvileg jó a 19. és én a Margitszigetre szavazok...
megyek, vinci felkelt :)
Szép napot, és küldjetek légyszi egy foggyógyító tündért :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Anyukámnak is sok visszere van, úgylátszik örököltem tőle a hajlamot! :cry:

Zsancy, sajnálom a fogadat! :cry:

Nilabali, nagyon szép a nővéred kisfia! :)

Ikverus, szegénykém, küldük a foggyógyító tündért, meg Zsancynak is! :wink:
zsu83
 
 


julcsi: nekem a 17 jobb, apa éjszakás és eltud vinni napközben, már végig olvasva látom többieknek a 19. Elviekben az is megoldható, de apa csak akkor kavar ha tuti a 19.

ladmon: Füge most reggel 7-kor kel, de úgy hogy keltem, reggeliután visszalszik 1-2 órát és 10:20 körül eszik,majd ebéd előtt is elpilled 30-60 percet, 14 körül kaja és idáig utána volt a
nagy alvása ami mostmár nincs. Nagy nehezen alszik 30-90perc között majd kaja,20 körül fürcsi, ölben,játszin fürcsi után is elalszik,
és 21.15 körül kajál alvás reggelig. Szóval jobb lenne ha lenne
két "normális" alvása napközben nem ilyen tagolt, de ha reggel
tovább hagyom aludni nem jön ki az 5 kaja, a 4 viszont kevés, mert
nem bír 4 órát kaja nélkül.

nilbaba: jó képek. Nálunk is volt hogy kimaradt kaja. Én is imádom amikor jóllakottan szuszognak

stelly: ugyanúgy, ladmonnak fenn ecseteltem. A reggeli alvása az amikor én is szuszanok,tv-t nézek,netezek nyugiba. Persze napközben is ide jutok, de akkor mellettem van, vagy játszin.Nem tudom hogy varriáljak, lehet hogy megvárom vele a főzelékes, tejpépes időszakot, és akkor jobban lehet a kaja idővel játszani.

mist: nagyon szép kiscsaj!!

amy: sajnálom

millye: Lusta rétes: Hozzávalók: 30 dkg liszt, 20dkg porcuki,2 csom.vancukor,1/2 csom.sütőpor,10 dkg vaj, ezeket összemorzsolod, kivajazott tepsibe megy a fele a tészának, rámorzsolsz 25 dkg túrót, gyümi ismét 25 dkg túró és a tetejére a maradék tészta. 3 tojás,2 dl tej,2dl tejföl összekever, tetejére önt és mehet a sütőbe. ááááááááá előbb írtam hogy alszik az ágyában nos már nem :cry: :cry:

zsancy: nagoyn jó képek

Ikverus,zsancy: nekem Millye ajánlott a fogamra homeost és használt, ugyan én is vettem be algopyrint, de egy szemet egész nap, azért jó arány.

Kiscsillag alszik az ágyában :shock: :shock: igaz hogy csak 20 perce, de legalább addig megmostam az új krumplit és be a sütöbe, előtte meg még annyi türelme volt hogy a csirkecombot is beraktam. :shock: :shock:

Kép
budabo
 
 


jaaaaaaaaaaaa de Fügi már kétszer megcsináltam hogy hátról hasra fordulás után vissza is tudott fordulni!! alakul ez :lol: :lol:

Kép
budabo
 
 


kaandi:
mondtam én hogy össze illenek :wink:
Zsu 83:
Viszér :shock: áááááá remélem semmi komoly....
Köszönöm a fogtündért....jövöhét szerdára kaptam időpontott,nekem is a tömés esett ki...de annyira még nem fáj..én panodilt vettem be,a házi doki azt mondta azt lehet szoptatás alatt is szedni persze mértékkel azért...
Zsufi:
Én a ricinusos bogyót szedem,napi 2x5-öt este meg reggel...napközbe nem tudom beveni mert eszek iszok és valahogy mindig tolodik az idő..de én evvel a 2xi szeddésel is megvagyok elégedve.
Ikverus:
Jobbulást neked is...a 2jómadár....nekem se valami jóminőségüek a fogaim pedig vigyázok rájuk..a doki szerint erröl nem tehetek hogy hamar romlik... :? én is elgondolkoztam már egy új fogsoron...persze valami tutin..nem pohárbauszoson:lol: Szegeden van állitólag egy nagyon jó klinika...altatásal megoldanak mindent(kábitásal)
Elgondolkoztam hogy felveszem velük a kapcsolatott
Füge nagyon ügyi!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsu83Majd írd meg, hogy mit mondott az orvos :wink: sajnos a visszér örökletes...

Zsancy, Lkverus küldök foggyógyító manót +++++

Nilabali Nagyon helyes a nővéred fia és azok a kék szemek :shock: :D nagyon ari!

Budabo köszi a receptet! Te is mindennap főzöl? Én ma gombalevest csináltam, rántott májat és sült krumplit... :D ne is mond az átfordulást... amióta forog azóta parázok... már sehol nem lehet otthagyni... :shock: mert legurul...

Hallgattátok már a bóbitát folyamatosan? nekem már az agyamon jön ki... de a fiam ezen alszik és ahogy vége van már nyílik a szeme.... úgyhogy már 1 órája folyamatosan a bóbita szól... :shock: :shock: :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 15:18-kor.
Vendég
 


Zsuzsi, jöhetnek kavarodva, megoldom 8)

Kaandi, ha Zsuzsi férje esetleg nem, tudok egy lányt, aki valószínűleg vállalná Boti fotózását! (szintén hivatásos fotós)

Foggyógyító tündérek szétküldve nektek, csajok! (jaj az egyik legszarabb dolog a fogfájás, meg a fogdoki szerintem...)

Akkor úgy néz ki, sziget legyen, nekem is jó :D
Időpont: a héten van az utolsó masszázs, úgyhogy egyelőre hétköznap bármikor jó 26-a kivételével.

Bogi, sajnálom a napirend-parát - azér kérdeztem, mert a kajákkal nekem is variálni kell, hogy kijöjjön az öt, mert a kisasszony magától még nem kérne enni délután, mikor adok neki.

Millye, az még mindig jobb, nálunk én éneklem a bóbitát a fahangommal. Szegény gyerek :roll:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Írtam már az előbb, de úgy látszik h eltűnt :shock:

Ha akarnám sem tudnám Olit megkínálni tejjel, mert megfulladna,
úgy folyik. :D

Amy, nagyon sajnálom a kutyusotokat! Teljesen át tudom érezni
a helyzetet... :cry:

Zsancy, Petra aztán tényleg húsos! Azért szerintem vigyázz,
nehogy tényleg baj legyen a szivecskéjével. :) (bnőm kisfia 8 hónapos, és ő 8 kg)

Kép


Kép
gjéti
 
 


Bogi, nagyon ügyes Füge! :lol:

Millye, próbálj meg más zenét berakni! :wink:

Szoni baba is nagyon szép! :lol:

Gjéti, hát ez csoda, hogy így megindult a tejci! :lol:
zsu83
 
 


Amy: Sajnálom a kutyust nagyon!
Majd azért gyere mihamarabb!!

gjéti: Ez simán lehet. Olvastam, hogy még egy évvel a szoptatás befejezése után is előfordulhat tejfolyás.

Zsu: Hülye visszér! :evil:

lkverus, Zsancy: Hülye fog! :evil:

Bogi: ja, ez így elég zűrös megváltoztatni. Nálunk ugyanez van, ha ez megnyugtat. Sakkozni kell, hogy min. 5 kaja meglegyen és ehhez fel kell kelnie 7-8 körül. Ez ált. megy is, csak ő már nem alszik vissza utána rögtön, mint "régen", csak játék után.

Észrevettétek, milyen vicces, hogy 4 hónap távlatából képes az ember olyanokat mondani, hogy "amikor még kicsi volt", meg "régebben"... Röhej! :D

Képek még mindig csodásak, örülök, hogy végre a Tamara/Natasa tesópár is megjelent a színen! :) Nagyon szééépek, az tuti!! :)

ladmon
 
 


Ja, Leon tényleg szépség és látom, már pakol rendesen... :D

ladmon
 
 


zsancy: fogorvos áááááááááá rettegek tőle, a kábítás nem is
rossz ötlet, de biztos horror

millye: jaja,mi lesz ha kúszni fognak prá hónap múlva, Lacussal már néztük mi nagyon veszélyes rá nézve, és mit kell eltenni, eltüntetni,átalakítani...Nem főzök mindennap, de most megkivántam a sült combot, új krumplival. És voltunk vásárolni, vettem salátát fogok magamnak saláta főzeléket csinálni, egyedül eszem, mindenki utálja..Bóbita..én Halász Jutkát szoktam néha főzés közben, de Ákos és Charlie még mindig jobban bejön.

babanyul: ne irigykedj, én kiegyeznék ha még nem izmozna ilyen korán. :oops: Szoni édesen fogja a cumit, ő sem engedi el. Füge is nappali alvásnál cumizik és már majdnem alszik amikor kitépi a szájából majd próbálja vissza de az még nem sikerál

stelly: nálunk a kaják meg úgy néznek ki hogy 7-kor,10-kor 135, a másik három kaja 170 és simán tudna még enni néha. És négy órát nem is bír ki. Szerintem akkor fogok változtatni ha kap majd más kaját is. Most még csak almalevet kap, talán fogok adni neki a husijából is. Szerintem nem baj na nem eszik ötször ha eleget eszik és szépen hízik, fejlődik.

zsu:köszi
:oops:
ladmon: és neked Eszti alszik rendesen napközben? Én is szoktam mondani hogy amikor kicsi volt és régen, és mindig mosolygok,hiszen még csak alig múltunk három hónaposak.

Kép
budabo
 
 


Sziasztok,

én ma voltam fogdokinál a fájós fogammal, elkezdte a gyökérkezelést, jövő szerdán kapom a végleges tömést. Fáj még, de ez már más fájdalom, és a lelkiismeretem is jobb már, hogy rászántam magam a fogdokira.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babanyul édi-bédi Szoni! :D

Zsu83 Próbáltam betenni más zenéd... de a fiam győzött :D :D másfél óráig bírtam... utána én győztem :D :D

Ladmon nekem is volt egy ideig tejem amikor abbahagytam a lányomnál a szoptatást :roll:

Stelly :D

Budabo vannak sejtéseim, hogy mi lesz ha elindul a fiam... lányom a hűtőt és a szekrényeket szerette kipakolni akkor mindig nagyon nagy csend volt... na akkor tudtam, hogy valami rosszat csinál... :D saláta főzelék :?: :?: az meg mi :roll:

Monic80 hamar rendbe jön a fogad! örülök, hogy elmentél! :roll: esetleg vegyél be Chamomillát vagy Calendulát az segít ha gyulladt is a fogad. :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Fogdoki kövezzetek meg, de nekem nincs semmi bajom a fogorvossal... :D mármint én nem félek a fogorvostól... én még pocakosan is voltam nála mert tartottam attól, hogy romlani fognak a fogaim terhesség alatt és inkább átnézettem... Férjem szerint mazochista vagyok... :lol: Kínosan ügyelek arra, hogy rendbe legyenek a fogaim... 1 fogam hiányzik, de az is megmenthető lett volna, ha normális orvoshoz megyek... :? :oops:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Gyönyörűek a babák!!!
De bocs lányok ma nem voltam,vagyok toppon!!!ISZONYATOSAN FÁJ A FOGAM!!!!
(tehát együtt érzek) :twisted:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


millye: én pánikolok a fogorvostól! a szüléstől nem féltem úgy mint ahogy félek a fogorvostól, pedig mennem kéne. Minden tiszteletem a tiéd hogy ilyen bátor vagy. A salátafőzelék a zöld salátából készül,megfőzöm,sűrítem,turmixolom. Zöld és finom. Mondom én hogy vmi nem kerek a napirendünkel. :oops: Fügi ma rajtam kenguban 30 perc ebéd körül, majd délután ágyikóban 30 perc 15 óra körül és most lenn vendégek, mindenkitől üvöltött, mama ágyán megkapta a cumit és azonnal aludt. TEHÁT fáradt és mégsem tud rendesen aludni. Felkeltettem :oops: utána is nyüszizett,most olvas a játszin. Mindjárt fürcsi, remélem az éjszaka a szokásos lesz.

Kép
budabo
 
 


szegény fogfájósak én a múlt héten szenvedtem. Andrea jók a képek a közösben.

Kép
budabo
 
 


Budabo Lehet, hogy ez a dolog fogorvosfüggő is... nekem nagyon jó fogorvosom van... szerintem van aki azért is fél a fogorvstól mert csak akkor megy ha fáj mert ha fáj akkor gyulladt ha gyulladt akkor jobban fáj a kezelés... vagy nem is tudom... lehet nekem a fájdalomküszöböm is magasabb... Amikor ilyen napja van Fügének akkor nem próbálsz neki napközben is adni Chamomillát? Nekem ha nyűgösebb mindig beválik...

Andrea17 sajnálom a fogfájást! Én meg jövök itt a nem félek a fogorvostól sztorival... :( :oops: küldök foggyógyítótündért! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Fogfájós anyukáknak jobbulást!!! +++
Én is átéltem már pár dolgot a fogaimmal a műtét óta... :roll:

Kép


Kép
gjéti
 
 


millye: napközben még nem próbáltam....

Kép
budabo
 
 


Nilabali: Bazsalikom és Leon nagyon helyesek!
Zsu: sajnálom a visszeret!
Szegény fogfájósok :( .
Millye: lányodat mennyi ideig szoptattad? Fiatal koromban én sem féltem és becsülettel jártam félévente ellenőrzésre. Mostanában sem a félelem miatt nem megyek, hanem mert nem találok egy nekem megfelelő fogorvost (nem a pénz miatt, v. elcseszte a fogam, v. bunkó volt)
Amy: szegény kutyus :( , milyen szép volt.


Ma 1 éve, h 2 csíkosat teszteltem :D
kreiszi
 
 


Jééééé, Alex ma 3 hónapos, 3 hetes, 3 napos :lol:
kreiszi
 
 


Bogi: Szerintem jól alszik nappal Eszterem. Viszont lehet, hogy szerinted nem. Ugyanis van két kisebb (1/2-1órás) és egy nagyobb (2-3 órás) alvás. Viszont nem tudni, melyik lesz a nagyalvás és van, hogy elmarad és akkor előfordul hogy 4* alszik. És ezen szerintem nem nagyon lehet változtatni.

Millye: Óóó, én is nagy fogorvospárti vagyok, félévente kontroll meg terhesen bölcsességfog eltávolítás nehogy begyulladjon... De én nagyon-nagyon-nagyon parázok, mert iszonyatosan romlékony fogakat örököltem...

Zabbantottam kukoricát, egy egész konzervdobozzal. Na kíváncsi leszek. Ma ugyanis ordenáré-minimáltáplálkozást folytattunk. Úúúúúútálom!!

Éljen a 3-3-3-as Alex!! :D

ladmon
 
 


Huhh, mennyi fogfájós! :( Ez most járványként terjed? :shock: Jobbulást Nektek!
Enyém doki szintén szuper, érzéstelenítés nélkül töm többnyire és soha nem fáj igazán.. :)

Leon nagyon szép de Bazsa még gyönyörűbb! Gondolom, Neked is! :wink:

Zsufi, írok privit.

Cuki Szoni, ahogy bűvöli a játékait! :wink:

És a legfontosabb: Zsuzsi Drága, fantasztikus utazást, igazi feltöltődést, nagyszerű élményeket kívánok Nektek! Vigyázzatok Lénusra és Magatokra, várunk nagyon vissza! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Jajj, mindig elfelejtek valamit...
Bogi, azt már észrevettem, hogy minél fáradtabb a gyerkőci, annál nehezebben alszik el, és a várakozásokkal ellentétben annál kevesebbet is alszik!
Tehát Füge a 3 órai alvás után még aludt volna. Azért visított (plusz még a vendégek extrabónusz ingernek...). Szerintem....

ladmon
 
 


Ja, és az izzasztó feladat, aminek újra nekiugrom: Naszóval, indítványozom, hogy a tali a június 30-ával kezdődő héten legyen. Most jöhetnek az ellenvetések! Egy nap csak összejön... :roll:
Margitszigetben viszont megállapodni látszunk, juhéé! :)

Zetibebi, gyere majd és mesélj Zétiről, aggdunk ám Érte!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Mai napom :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Végre mindkettő alszik, férj nincs itthon :(

Ma voltunk oltáson, csak addig üvöltött míg megkapta. Egy hónap alatt 340 g-ot hízott csak. Doki szerint belefér, 500 g a "norma". Védőnéni kifelé jövett odasúgta, jövő héten jön és megbeszéljük a szopi témát. Alig várom......... :?

Majd holnap visszaolvasok, megyek beájulok az ágyba.

Jó éjt!

Kép

Kép
hel29
 
 


Gjéti: én ezt akkor sem értem, légyszi magyarázd el! Ha nagyon jön a tejci, akkor lefejsz és már szoptathatsz is... Vagy nem szeretnél?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi: Margitsziget ok. Nekem időpont akkor jó ha apa tud vinni.

ladmon: kiegyeznék én a félórás szunyákkal ha lenne egy nagy mint nálatok :shock: idáig ez így is volt. Amióta hazajöttünk Debrecenből azóta nem alszik déluátn nagyot, pedig ott is jól aludt.

zsu: viszérre vmi krém amit lehet szopi alatt? bár nem igazán értek hozzá.

kreiszi: :lol: :lol:

millye: te hogy főzöl mindennap????? Andrisod jó alvó? Akkor főzöl? Vagy odarakod magad mellé?

Megpróbálunk apával "gyilkos elmét" nézni, esetleg egy kis masszírt is kisajtolok,bár kevés az esély.

Kép
budabo
 
 


Jajjmáár! Ezért caplattam vissza, hogy megkérdezzem Zetiverával mi van!

És ha már itt vagyok: Zsuzsi ti tényleg holnap utaztok??!! Én abban a hitben leledzettem, hogy jövő péntek!
Mert akkor minden jót- szépet- ügyesen- magatokra vigyázva stb!! (Húú, mérleget visztek?? :D )

Most már jóicc!

ladmon
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam, ma éjjel nem is látok neki mint a múltkor az fix, tegnap éjjel egyetlen huncut órát aludtam 8)

Megjártuk a hematológiát, kicsit kezdek megkönnyebbülni. Ezúton szeretném megjegyezni hogy hihetetlen fantasztikus ott a csapat, a nővér, a doki, mindenki, abszolút gyerekbarát, nem futószalag-munkát végeznek, Zéti játékot is kapott :shock: mindent szépen érthetően elmagyarázott a doki, nem kellett nyaggatni.
Szóval. Ő is azt mondta, hogy átesett Z egy víruson, azt kiheverte de a csomó makacsul ott maradt. Azt mondta hogy bíztató, hogy a csomó nem nőtt tovább, már hónapok óta ugyanakkora. Holnap mégegy vérvétel, megnézik milyen vírusa volt, hasi-nyaki uh, mellkasröntgen, megnézik a többi csomóját is. Jaj ha tudnátok micsoda megkönnyebbülés, tiszta ideg voltam az utóbbi napokban, de szerintem már nektek is az agyatokra mehettem az állandó Zétizéssel és armageddon-hangulattal :oops: Apa is izgult nagyon, totál átérezte a dolgot. Tudom pocsék pedagógia, de lehet hogy megfűztem apát hogy kapjon a kis beteg egy hatalmas doboz legót 8) :wink:

A topikbabámról alig írtam mostanában.
Alvásritmus romokban, a kajázás viszont zökkenőmentes, amennyire szépen eszik annyira sz.rul alszik, így tökéletes az egyensúly :D
Tornázik, megfigyel, dumál, vigyorog, dagi, csikis a pocakja, és imádja Zétit, így tudnám összefoglalni :D
Tej elég, lekopogom, hihetetlen hogy képes vagyok saját erőből ilyen dagin tartani. (Zétit nem sikerült anno.) Tápszert mikor nyavajogtam még pár hete akkor kibontottam, összesen öt kanállal fogyott belőle, én fogom meginni mert lejárt a három hét. (Tök fincsi, kapuccsínó helyett iszom a felbontott tápszereket :D)
Pontosabban az igazsághoz hozzá tartozik, hogy ma délelőtt egy étkezése tápszerrel történt amíg Zvel a kórházban voltunk, anyósomnál kellett hagynom.
Éjjel nekiálltam fejni hogy legyen neki tej amíg külön vagyunk de csak 80 ml-t tudtam összeszedni kínkeservesen az amúgy csoffadt kis veterán cicijeimből :oops: Szinte sírtak hogy hagyjam már abba a fejést :D Már marharég nem fejtem. Persze ahogy lenni kell, amint befejeztem a fejést Oli felébredt és éhen akart halni :lol: És amin lehidaltam hogy egy kicsit megszívkálta és úgy megindult neki a tej hogy alig győzte. Micsoda vákum van benne erősebb mint a kis kézi aventemben. (jaj regény, bocsi :oops: )

Hát szóval így éldegélünk csendesen mostanában, nappal hármacskán elvagyunk, éjjel ölben séta és küszködés, volt hogy több mint egy órán át játszottuk Olival hogy leteszem-sír, felveszem-megvigasztalom, leteszem-sír, stb. Csak azért aludt el akkor mert belefáradt. Az a baj, hogy mikor fáradt vagyok akkor következetlen leszek. A türelmem vasból van, azzal szerencsére nincs gond, nagyon ritkán akadok ki, akkor sem kiabálok hanem inkább elvonulok és apára hagyom őket. Viszont a következetesség...

Nah megyek, ledöglök, bár Oli nyög...egy órája alszik. Nem értem miért ébred fel annyiszor. Fogok neki venni homós kúpot fogzásra. Zétinek nem vált be, de Olinak hátha beválna. Szerintem viszket az ínye, fájni biztos nem fáj mert nem sír csak nyögdécsel meg liheg.
Tényleg megyek, regény vége :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Most látom hogy hiányoltok, imádlak titeket!!! :D :D :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Na, én is azért néztem még most vissza, h Zvera írt-e és tessék.
Örülök a jó híreknek! Irigylem a türelmedet, nekem nem lenne ennyi. Az álommanó felétek is járhatna már!

Zsuzsi: jó utat nektek!

Julcsi: elvileg jó az időpont.
kreiszi
 
 


Azta mennyit írtatok, esélytelen most elolvasnom, csak átfutottam.

Amy: annyira sajnálom, részvétem, tudom min mész keresztül. :(

kaandi: benne vagyok a taliban, akár babástól is ha nem fog fagyni... :D Ma is lenn voltunk, nagyon sasoltam, és meg is örültem, hogy látlak, de nem ti voltatok... :(
Kávét én Efe születése óta nem is ittam, de annak a kávézónak nem lehet ellenállni. :)

Gjéti: aztaaaaaaa :o Ilyen áradatra vágyunk mindannyian szerintem. :D

Tali: 19. nekünk a 4 hós oltás, szóval kilőve részünkről... De másban benne vagyok, akár több taliban is... vagy ez rossz felvetés? Ha fogad valaki minket, akár megkérem apát reggel munkába menet repítsen be Bp-re valamikor, nekem már ennyire talizhatnékom van... :roll:

Babák rettentő édesek! Bazsalikom hétről hétre egyre helyesebb kisfickó! :) Nicko: te kicsikéd is gyönyörűséges volt a keresztelőn! Örülök, hogy visszajöttél!

Mist: én is sokat gondoltam rátok ám! Szépségesek a lányok! :) Efémnél is megvan a pontos kelés, mindegy mikor fekszik, nálunk 5:00... Már gondoltam rá, hogy valamelyik szomszédnak ekkor szól az ébresztője, csak én nem ébredek fel rá, ő meg igen...

Zsuzsi: szép utat nektek, érezzétek nagyon jól magatokat! Léna a te pici lányod, a te pocakodban növögetett, a te húsod véred, neki a te tejecskéd a leges legfinomabb és legjobb a világon, más eszedbe ne jusson, ne butáskodj!

Millye: alvós és új nem alvós videó is nagyon szuper, de lehet már írtam, kicsit összefolynak a dolgok... :D

Erika:
röfögős pasi lehúzhatná magát, megnézném ahogy ő hord ki és szül meg egy gyerkőcöt, utána röfögjön a bunkója... :evil:
Jó kis élményem volt a minap egyébként, megtaláltam a legnagyobb nadrágot amit akkor hordtam, mikor megismertem páromat... khmmm, hát kb. 1 lábam férne a 2 szárába egybevarrva. :? Emellett az a furcsa, hogy most jobban érzem magam a bőrömben mint akkor, akkor kövérebbnek hittem magam, mint most... Azthiszem kisfiam kitöltött egy hatalmas űrt az életemben, neki köszönhetem, hogy most sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok (és fáradtabb de mindegy :D).

Mára is van egy sztorim: :D
Evés közben rotyi. Tisztábatevés közben Efe lepisili magát. Ruhacsere. Közben magaalá kakil. Törölgetés közben telibepisil engem is. ÉÉÉs zárásként a fürdetővízbe is jutott még abból a pislantásból. :lol: De most apa is itthon volt és nem egyedül "mókáztam" a gyerekkel. 8)
Én egyébként kezdetektől fürdettem egyedül is. Nem nehezebb szerintem, az első hetekben meg különösen jobb volt így, mert kiemelkedő veszekedésforrást jelentett, mert teljesen más elképzeléseink voltak róla apócával. :roll:

Kép
Kép
elif
 
 


Kaandi, Sanyi szívesen lefotózna titeket, egyeztetünk majd :wink:

Ladmon, ma utoljára kitomboltam magam a mérlegen, mert holnap lejár az 1 hónap bérlés, reptérre útban visszavisszük. Hiányozni fog a kis drága, bár szerencsére az elkövetkezendő napok annyira eseménydúsak és mások lesznek, hogy remélem eszembe sem jut. Mikorra meg hazaérünk, leszokom róla... :roll: Mert egyébként Léna- igaz ő 3 hét alatt, de annyit "hízott", mint Helga Barbija. Sajnos az én hibám megint, az utóbbi időben szépen lassan lekoptak a napi rutinból azok a praktikák, amik a múltkor a tejcit megindították. Szóval tanulság: szünet nélkül kell bevetni minden fortélyt ahhoz, hogy legyen .Most lesz vagy másfék hét megint, mire visszaküzdöm (mert nekem nem úgy van ám, ahogy a nagy könyvben, hogy a kínálat 48órán belül követi a keresletet. :? )
Szóval megint ricibogyó, tea, fejés, sűrű szopik, lucerna, madártej, rántott leves, ráolvasás, stb... :D

Na csajok, megyek szundizni, holnap még egy olvasás erejéig csak jövök, de nagyon sok dolog maradt holnapra. A gép 18.50-kor száll fel, úgyhogy aki integet felfelé, annak visszaintegetek :wink: . Nem kerülünk viharba, nyugodt utunk lesz, a gép kifogástalan állapotban, a személyzet a helyzet magaslatán. Léna nagyon jól bírja az utat, Sanyi szuper képeket készít. Ja, és ablak mellett ülünk. (így jó, Stelly :wink: ?)

Egyébként szinte úgy fogok itt lebzselni, mintha otthon lennék, nem menekültök tőlem, há-há-há!
Julcsi, Móni, köszönöm a meleg szavakat 8) !

Millye, az Apis Mellificaból csípés után mennyit kell bevenni nekünk és mennyit Lénának?

Foggyógyítós-végigalvós-tejcitermelődős(kiv Gjéti)-éjszakát mindenkinek!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Elif, édes vagy, köszi!
Kreiszi, neked is!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Igazából mióta itt vagyunk kint én azóta nem félek a fog dokitól....de érzéstelenítő nélkül nem engedek semmit se.Annyira bátor nem vagyok...igaz jó a fájdalomtűrő küszöböm de akkor sem...

Elif:
kisfiad igazi kis gézengúz..nagyon aranyos...rafinált
Nálunk a pelenkázás az tuti hogy 2pelusos.... :) mindig épp akkor pisil be mikor épp kiveszem a pelust és igy komplett ruhacsere is dukál mellé...pedig minden gyorsaságomat beleteszem,de ő még gyorsabban pisil :lol:
G.Zsuzsi:Nagyon szuper utat...érezzétek jól magatokat!
Léna nagyon szépen fejlődik és csak rád van szüksége....

Kismama újságba ezt olvastam épp:(szúnyog ,darázs,hangya,és társai ellen)
Boszantó ezek az állatkák,de mielött nekiállnánk szétpermetezni egy két rovarirtószert nem árt tudni hogy némelyik veszélyes méreg.Veszélyes a szétpermetezésük.
-2008 aug.tól megtiltották a klórpirifoszt,metomilt,alletrin és S-bioalletrin tartalmazó szereket.AÁma bolton lévő készletet a termék szavatósági idejéjig lehet kapni.a tudatos vásárlok honlapján megtalálható a betiltott szerek listája.
http://tudatosvasarlo.hu/cikkek/1013.
Érdekes hogy a betiltott szerek közt a legtöbb "bio"terméknek van feltüntetve,ezek szerint ez sem garancia :cry: sokan csak a szúnyog és a rovarirtó szere gondolnak ilyenkor de ide tartoznak a moly és a tetű irtó szerek is. abetiltott szereken kívül a szakértők a cypermethrin,permetrin,d-fenothrin hatóanyagú szereket sem ajánlják :cry:
Leghatásosabb ellenszer a szúnyogháló,légycsapó,molyok ellen a levendula... :D
Ezt csak azért irtam le mert múltkor téma volt a rovarok..és én csak most tudtam meg melyik rovarirtószer tartalmaz veszélyes anyagokat...gondoltam lehet köztetek is akad olyan aki nem tudta..
ZVera:
Nagyon ügyesek vagytok..fantasztikus anyuka vagy...ennyi kitartás ami benned van ..nem mindenkinek adatik

Petrácska fürcsi elött kidölt ...azóta alszik19-óra óta(fürcsi igy kimaradt)Én ilyenkor nem bolygatóm meg,nem ébresztem fel az édes álmából....tudom lehet sokatoknak ez fura...
Pedig mostmár igy közel éjfél felé jó lenne ha felkelne mert szétdurran a cickom,fejni nem merek mert murphy törvénye hogy épp akkor ébred meg.Nálunk az éjjeli alvásal nincs gond szépen átalusz az éjjelt.Sőt panaszkodtam hogy napközben sem igen alszik...hát most két napja többet alszik a kelleténél...
:)
Föleg azóta hogy vettem neki egy Elefántos alvós rongyót...egyik képen is szerepel...Elalvásnál én úgy vettem észre hogy igényli is...könyeben elalszik este is vele...Szinte hozzá bújik.De mikor már elaludt én elveszem töle..nem merem otthagyni...mert volt hogy rárakta a kis arcára...
Na mostmár megyek én is alukálni....mindenki alszik nálunk csak én nem...
Jaj Bogi...."gyilkos elmék" IMÁDOM megvan az összes évad....Imádom az ilyen jelegű filmeket nagy kedvenc még a CSI Helyszínelők(de csak az amibe a Grissom játszik) :D Ebböl épp most hajtom a 7.évadot....
Na jó éjt mindenkinek!!!
Jó utat Zsuzsi!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?