Új privát üzeneted érkezett!

mist! de jó hogy írtál!!! Persze hogy emlékszünk :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép az összes baba a képeken, Léna meg különösen az új gyönyörű ruhácskáiban!

Julcsi: Az összehasonlítás kedvéért teszem fel ezt a képet Attiláról:

Kép

Zsancy: Köszi a linket, és ne parázz a tejen, a védőnéni majd mond valami bölcset!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


mist: :lol:

crocus: helyesek vagytok!

ikverus: nálunk közölték hogy body is le, de azt én akkor sem, a múltkor is ablak csumára nyitva, huzat...stb. Nálunk a dokinő az első oltásnál 5 perc alatt lerázott, másodiknál korai időpontra mentünk akkor megmértek,megviizsgáltak rendesen.

zsancy: ne izgulj!!!!! volt nálunk is egy anyuka akinek nagyon jól hízott a picije, neki azt mondta a gyerekorvos esetleg menjenek el babaúszásra, de majd meglátod mit mond neked

Kép
budabo
 
 

 
 

crocus: olyan szép nagy szemei vannak attilának és olyan helyesen néz :wink:

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Andus, nagyon sajnálom a nyuszit! :cry: :cry: :cry:

Zsancy, ne idegeskedj, Bencus is már 7130g, és kinövi lassan a 68-as rucikat is! Szerintem nemsokára amúgy is lelassul a babák gyarapodása!

Nilabali, ügyik voltatok este! :)

Helga, lehet hogy csak rosszul mért a mérleg, Bencus is néha úgy ugrál a mérlegen, hogy csak harmadszorra sikerül normálisan lemérni! :)

Millye, nem lázasodott be Andris, ugye?
Ne is mond, sok fini kaja, imádok szoptatni, de ha egyszer befejeztem, akkor biztos teleeszem magam a tiltólistás ételekkel! :)

Zsuzsi, Te nagyon szuper Édesanya vagy, mindent megteszel Lénáért! Léna ilyen alkat, nem nagy étvágyú, hidd el nem rajtad múlik! Guszta nagyon a muffin!
Léna pedig csudihelyes az új rucikba! :lol:

Nagyon édes Vinci! :lol:

Alex is nagyon cuki fürcsi közbe! :lol:

Andrea, örülök, hogy Hanna nem lázasodott be! :)

Nilabali, nagyon édes Bazsa, már most nagyon tud udvarolni neked4 :lol:

Oltás,tanácadás, hát nálunk is beadja a szurit a dokinő, aztán vatta, vihetem a gyereket, felöltöztetni a váróba kell már! :?

Mist, de jó hogy írtál, sokat gondoltam már Rátok, hogy mi lehet veletek!

Nagyon szép Attila is! :D
zsu83
 
 


Zsancy - :lol: koran reggel jol megnevettetel! Csak meg egyszer tisztazando - nem jon meg a kovetkezo baba! :wink: Bar en ilyen ven fejjel sokat nem varhatok, de az iden meg biztos nem.

Mist - hat persze, hogy emlekszunk. Tali nehany ev mulva ok (sot meg hamarabb is ha egyszer vegre hazajutunk), de kerunk Natasarol is kepet, hogy megmutathassam Andrewnak, ha felebred. :wink: :D

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok, megint eltűntem egy hétre, de olvasni sem volt időm, nemhogy írni :(
Elszökött a Ropi kutyánk, (ő az 1 éves németjuhász) és őt hajkurásszuk minden szabad percünkben. Sajna eddig sikertelenül...
Ladmon, köszi a választ, én is elkezdtem méricskélni Csongit, de pár nap után feladtam, mert csak magam idegesítettem. Súlya alapján 1 l tejnek kéne lecsusszanni, na szerintem ha 700-at eszik egy nap az már jó. Hízik, két hét alatt megint felugrott 35 deka, szóval nem hiszem, hogy éhezik. A legújabb, hogy két slukk után kiköpi a cicit és ordít, csikar a kis hasa szerintem, egyfolytában nézelődik, nem tudom, hogy lesz ebből így Fruzsi mellett 6 hónapos koráig kizárólag szoptatás... A cumit tobábbra sem fogadja el, anyatejjel sem, nehéz eset. Zombi vagyok, néha szívesen kifutnék a világból aludni pár órát zavartalanul :) Éjszaka továbbra is 2-3x ébred, kelés kb. 6kor. A foga is tuti beindult, mert nyálzik és rágcsálja a kis kezét.
Remélem, mindenki másnál alvás van éjszaka!
Nem tudom, téma-e még a fogyás: nekem ez a maradék 3-4 kg nem mozdul, mondjuk tény, hogy sokkal több édességet eszem, mint eddig...hogy mikor fogok eljutni edzeni, ami segítene, nem is tudom...talán majd következő életemben.
Tesztelés: én kínomban a múlt héten már csináltam egyet, hátha azért köpi ki a cicim Csongi...de negatív szerencsére. Egyre kisebb esélyt látok arra, hogy valaha vállaljunk egy harmadik gyerkőcöt. Tényleg, a csapatban kik a vállalkozó szelleműek és mikorra szeretnék a kistesót?

Kép
Kép
abencze
 
 


Lányok, el kell mesélnem, h mi történt reggel!!!
7 előtt arra keltem fel, h valami folyik a pólómból. De szó szerint...
Mintha nyakon öntöttek volna egy vödör vízzel.
Kimentem a fürdőbe, h megnézzem mi az isten az... és mi volt?
Tejci... de annyi, h húúú! Épp h hozzá érek a mellemhez, csak úgy lövi ki a tejet :shock: fáj is eléggé, de nincs begyulladva... szerintetek
ez most mi? :roll: :)

Kép


Kép
gjéti
 
 


Annyira édesek ezek a kis babók!!! :D

hirtelen én is azt hittem Zsancy hozzászólása miatt, h Hajni terhes. :lol: hát ez vicces :D

Kaja: nálunk ugye bármi jöhet, mert nincs szopi :( Bár ameddig volt,
addig semmi nem ártott Olinak!

Nah megyek, ébredezik a kis Pocok. :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


gjéti:???????????????? :shock:

Kép
budabo
 
 


Helloka,
zsancy, én is kicsit berezeltem Botikám súlya miatt, mi már a 8 kg-t is elhagytuk......, nagyjábók összeszámoltam, összesen napközben 700g eszik kb....nem értem, talán zsíros a tejem??!!!! Valószínű....de azért nem fogom én sem diétáztatni, az is biztos, és egyébként nem olyan kövérke, hanem egyszerűen husika.... :lol: :lol: :lol: , mondjuk ma reggel 6-kor kelt, lemértem és 210g evett, de napközben kb 100-120 max...Összeillenek Petráddal! :lol: :lol: :lol:

Mist képzeld épp tegnap jutottál eszembe,h rég írtál, meg, h mi lehet Natival + Tamival.... :lol: :lol: :lol:

Léna nagyon édike az újonnan szerzett rucikaban, Attila is nagyon jóképű kispasi!!!

Tegnap felbontottam az egyik bébidesszertet ( sütőtök+alma) kb az egyharmadát kiszedtem, először furcsálta, de mivel az almát már ismeri - csak másként,általam resszelt almát-, de megette, most kelt az előbb, nem tudott elaludni, rájöttem mitől, szóval a sütőtök megtette hatását, kakált akkorát, pedig tegnap is volt mosakodás.... :shock: :lol: :lol: kétnaponta szokott kakilni!

Ha elfogadjátok az én szavazatomat én a Margitszigetre voksolnék.... :roll: :roll: , + info, mivel akkor már szünet lesz a suliban,így egy fiatalember társulna hozzánk, LKverus,gondolom Nálatok is. Játékok készenlétbe!!! :lol: :lol: Épp arra gondoltam,h mennyi mindent kell vinni oda is majd!! :lol: :lol:

Én még itt ülök pizsiben, felraktam 1 kv-t,csak nincs kedvem egyedül inni..... :cry: :cry:

Abencze nagyon sajnálom,h zombi vagy Te is, majd csak javul a helyzet!!!!! :)
Háát ha vmivel fiatalabb lennék,és nem lenne már 3 gyerekem, valószínű,h bevállalnék még 1et... :roll: de sajna banya vagyok már, idén szept.ben már a 39-et töltöm be.....és nem szeretnék annyira kicsi korkbséget, szóóóóóvalllllllll :cry: :cry:

Kép
kaandi
 
 


Gjéti: hát ez nem semmi, ennyi kihagyás után egyszerűen csak úgy beindult??? Mitől??? Most akkor szopiztok majd újra?!!! Azért ez nagyszerű,nem?!!!! :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


kaandi: ha lefőtt, idd meg velem! Én is itt kávézgatok egyedül a gép előtt.... :D

ladmon
 
 


Ladmon: :lol: :lol: nem jössz ide???? :lol: :lol: :lol:

Tényleg Gabi és Elif szombaton kv-óóóóóó???? mondjuk du 3????? De ha igen,még egyeztetünk!!!

Kép
kaandi
 
 


Helló Csajok,

mi újabb horror éjszakán vagyunk túl, úgyhogy ma első felindulásból vettem Urtica-t, hárha tényleg a tejcivel van baj. Ti mennyit szedtek belőle?

De a jó hír, hogy voltunk ortopédián, és Marcika lábát teljesen gyógyultnak nyilvánította a doktornő!!!!! Hurrá, mégsem kacskalábú!!!!!!!!!!!!

Nicko: a Bea barátnődnek végülis nem jött be a topik? Mert felrakott egy képet, és azóta nem jelentkezett :(

Ügyesek az egyedül fürdetők, én is mindig frászban voltam, amikor egyedül kellett nekiesnem, mert ilyenkor olyan kevésnek tűnik a két kéz, amivel rendelkezem :D

Léna nagyon cuki az új ruhákban!!!!

Tali: hát nekem 2 hét múlva elég gáz, mert 18-án lesz 2 vizsgám, meg 20-án is egy. De hát olyan időpont valszeg nincs, ami mindenkinek jó lenne :wink:

Mist: de jó, hogy jelentkeztél, képeket kérünk!!!!

Hajni: nagyon édes Andrew is, jó, hogy mostanában néha benézel!!!

Gjéti: lehet, hogy te majd most kezdesz el szoptatni??? :lol:

Kaja-téma: nálam az eper, málna teszi be a kiskaput ill. a borsó kukorica és bab. Hát ez van 8)

Abencze: mi akkortájtra tervezzük a kistesót, amikor Marcika 2 éves lesz. Éltes koromból kifolyólag tovább nem kellene várnunk. :lol:

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


olyan pipa vagyok ezekre a homeos cuccokra, pontosan a kiszerelésére, már a múltkor is majdnem sikerült,de ma igen, olyan ügyesen szétszóródott a kövön a konyhában, szidtam aki kitalálta,mint a bokrot, persze nem magamat... :shock: :lol: , de tényleg nagyon barmok,nem?? Nem egyszerű kinyitni és szórni belőle... :cry: :oops:

Kép
kaandi
 
 


Ne viccelj, medis házba??!! Dehogynem!!!
(Csak addigra elhűlne a kávéd... :lol: )

ladmon
 
 


Tali: én is a Margitszigetet támogatom inkább, mert Stelly-ékhez elég nehéz lenne kimenni.

Stelly: a Rudi-s papírokat küldjük el postán, vagy mikorra kellenek?

Julcsi: a múltkor írtad, hogy voltatok baba-mama tornán. Milyen volt, az Arany Jánosban voltatok? Már én is nézegettem, azért kérdezem :)

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Gjéti, hisz már szoptathatsz újra, nem? Vagy szedsz olyan gyógyszert, ami miatt nem lehet???

Abencze: Sajnálom! Idővel csak jobb lesz, ahogy nagyobbak és érettebbek lesznek. (Én is ebben reménykedem, mi sem tartozunk sz átalvós babák közé. :( Persze nekem nincs mellé egy kétévesem.. :oops: ) Gondounk ám Rád! Este szeretnél neki pótlást adni és nem fogadja el cumisüvegből??? Mert akkor ez jó megoldás lehet: http://www.medela.hu/Specetetok/Sns/frames.htm

Attila és Marci tényleg hasonlítanak! Ezek után mondanom sem kell, hogy nagyon édes a nagylegény! Ő is jó hosszú, nem?

Tali: Újabb variációk: 17-e és 19-e (nekünk oltás van 18-án... Nagyon bízom benne, hogy összejön, nyilatkozzatok!) Megbeszéltem Apával, elvisz hétközben is Stellyékhez, szóval ha az mindenkinek jó, legyen úgy. Nagyon köszönjük a felajánlást még egyszer!

Lénus gyönyörű az új rucikban! Ezt az Amytől kapott bodyval is variálhatod! :wink: (Meg szabad kérzedni, hogy mennyiért lőtted őket? :oops: )

Hahó Mist, kérünk képet a Gyönyörűről!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sorstársam, Zsufi!!! :? Mi a fél 2 és fél 5 közötti időtartamot töltöttük nagyjából ébren. Szuper volt! :roll:
Aranytízes torna jó, annyi van vele, hogy a Gyerkőcökkel csak egy kis éneklés, mondókázás van a végén, addig ők nagyjából játszanak, nézegetnek egyedül, míg mi tornázunk. Mondjuk szól a zene, ott vannak mellettünk, fel lehet őket bármikor venni, meg lehet etetni, szóval ez jó! Marci hallgatta a zenét a múltkor és nézegetett, játszogatott, szóval jól bírta. Én tervezem, hogy néha megyek majd, nyári szünet van július 1-től.

Millye: Mi is tervezünk csinálni egy összeállítást Marcinkról, nem lenne gáz, ha a Cserháti számot ellopnánk? Nem találtunk ilyen jót... :oops: A Gyereket mi szolgáltatjuk! :lol:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Bogi: Én nem kötöttem eddig ne oltás után a combit. Akkor kell, ha fáj neki.
Hajni egyébként arra a részre gondolt a cikkben, amelyik a módokat írja le. Mittudomén: told el egyik nap 20 perccel az lefekvést, a kövi nap még 20 perccel stb.
A napirendeteken konkrétan mit akarsz változtatni?

Millye: Borsó nem, kukorica meg simán? Akkor bírná az a borsót is...
(Ma én is kipróbálom ám a kukoricát, hátha tényleg növeli a tejmennyiséget... :) )

Zsuzsi:
lelkifurdi ismerős, de baromság is. Én minden betöltött hónap után roppant büszke vagyok magamra, hogy eddig sikerült csak tejjel kihúzni. Szóval te is inkább innen közelítsd meg a dolgot! Nemsokára már 4 hónapja!!!
Léna meg a nyári ruhából kikandikáló mini lábfejével... Áááá.... :D

Julcsi: az jó meló lehet. Tényleg!

Helga:
Tesó hol családsegít?

Vinci baba aranyos nagyon, Alex oly boldog, Bazsalikom cuki, Attila meg szépnagyszemű édes!

kaandi: tekerd a szádba!

ladmon
 
 


én is kávézok éppen!nem ugranátok inkább ide? :lol:

Bazsalikom elaludt,ezért most gyorsan pakolom a többi képet,aztán pihizek egyet,mert a hasam megint fájdogál....

Kép már Bazsalikom is megfogdozza a dolgait Kép buksifejű gyerkőc Kép nagyon szereti a szőnyegét Kép belefáradt a nagy játékba Kép szörnyen koncentrál a lelkem.....
na mára ennyi,nem fárasztalak titeket több képpel,most legalább két hétig úgyse hozok,bár ma ár csináltam egy jó sorozatot....

szép napot csajok és babócák!nálunk esti félhomály van és orkán szél,elég lehangoló!

Kép
nilabali
 
 


Elegem van a csuklásból. Van még valakinek ilyen nagyon csuklós babája, aki szinte minden nap csuklik??? A pocakban is állandóan, mikor nagyon pici volt, naponta többször is, szóval látom én, hoyg ritkul, de még mindig bosszantó, és persze gyakran akkor jön rá, mikor épp aludnia kéne, és nem tud tőle elaludni!!! :( kééész.

Nila, jún.13-án, szombaton? De jó :) remélem, nagyon jól fogod érezni magad! Bazsalikom addig nagymamázik?
Ügyes voltál az egyedül fürdetéssel :)
Bazsalikom pedig tüneményes, bármikor jöhet róla kép :)
Meg persze kép az összes babáról bármikor jöhet :D

Erika, hú akkor te is mész bulizni, bár neked úgy nézem, még kicsit többet kell addig aludni, mint Nilának :wink: rendes nagyon a férjedtől :)

Julcsi, a hétvégével az a gáz, hogy nekünk az összes már be van szervezve augusztus közepéig (megyünk Balcsira, jönnek nagyszülők, megyünk haverokhoz, jönnek haverok, szülinapi bulik, jógás babás-mamás találkozó, stbstbstb) két szabad vasárnapunk van, de akkor meg szerintem örülünk, ha kicsit össze tudunk bújni apával :oops: Szóval itt a hétköznapnak van esélye.
Mondjuk tény, hogy Budapesten kívül vagyunk, de kereken húsz perc alatt van itt az Árpád-hídtól a sárga busz, onnan meg még tíz perc séta vagyunk. Jó, persze, menetrendet kell nézni, de az út nem nagyon hosszú.
De nekem persze tök jó a Margitsziget is, szóval nem erőszakoskodom! :D

Nicko, bejelöltelek iwiwen :)

Bogi, hogy álltok napirend, meg kajálás ügyben?

Millye, borsólevest a puffasztás miatt nem eszel? Azért kérezem, mert én szombaton nem bírtam magammal, és bablevest főztem (baromi jól sikerült, Tomi majdhogynem könyörgött, hogy a amaradékot hadd egye meg másnap :lol:), nagyon aggódtam Adri pocakja miatt, mert elég hasfájós, de nem volt semmi gáz. :lol: :lol: :lol: hehe gáz, mi? :lol: de tényleg, minden OK volt.

Andus, nagyon sajnálom a nyuszikát! :(
Kevés kajcsi - reggeli első kettőnél sír Adri, hogy éhes, de délután nekem is figyelni kell, hogy egyen, mert magától nem kér, és ő se eszi meg az elvileg előírt mennyiséget, de gyönyörűen gyarapszik. Meg ahogy Zéti képeit elnéztem (amiből megjegyzem, már elég rég tettél fel ide frissítést :wink:), nem kell aggódni miatta, hogy éhezik :D

Zsancy, tényleg a védőnőt kérdezd, hogy mit gondol, ő ért hozzá, rengeteg kisbabát látott, biztos tud mondani valami okosat :) vagy biztosít róla, hogy makkegészséges kislányod van, ne aggódj :D

Léna milyen éééédes ebben a tündér-ruhában :D

Mist nocsaknocsak :D jó, hoyg jöttél :D tessék képeket is hozni Natasáról ám! (meg lehet Tamaráról is persze!)

Gjéti :lol: ez jóóó :lol: sok mindentől lehet, hogy hirtelen több tejcsid kezd termelődni :) tényleg, nem úgy volt, hogy a térded miatti bogyók kapcsán elfogyott a tejcsi, és tápszereztek? Jól hangzik, hogyha mégis visszajött :)

Zsufi, Rudipapírokat 13-án megyek beváltani, szóval ha nem lesz addig tali, akkor igen, postán légyszi. Most nem emélkszem, hoyg elküldtem-e már a címem, úgyhogy mindjárt elküldöm.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Én rájöttem a csuklás okára. Kedvenc Eszterem akkor csuklik, ha bukik és visszanyeli. Annyira kevés jön vissza, hogy még látható nyoma sincs, de már kifigyeltem, hogy utána kezdődik a csuklás.

ladmon
 
 


nálunk is ladmon akkor van csuklás

Kép
kaandi
 
 


Na akkor most, hogy jól megkávéztunk közösen, elmegyek, mert gondolom ebédre már nem vártok... :D

ladmon
 
 


Mi történne,ha a férfiak esnének teherbe?

A világ teljesen megváltozna.
Például:
A szülési szabadság 5 évig tartana,teljes fizetéssel.
A terhességi csíkoknak már rég volna ellenszere.
A normál szülés régen túlhaladott módszer volna.
A terhességgel járó hányinger a legfontosabb nemzeti közegészségügyi probléma volna.
Minden fogmazásgátló 1oo százalékosan hatékony volna.
A csecsemőket addig tartanák kórházban,amíg szobatisztává nem válnának.
Többé nem gondolnánk,hogy milyen nagyszerü dolog ikreket szülni.
A randevúról a fiúknak este 1o-re haza kellene érni.
A terhesség egész ideje alatt ágyban lennének.
A pozítiv terhességi próba esetén automatikusan járna a rokkantsági
segély.
A nök kormányoznák a világot.

Na most már tényleg lépek kaját főzni, mert ez így nem állapot!! :)

ladmon
 
 


Abencze, remélem előkerül a kutyusotok!
A tejci biztos hogy elég ha 35 dkg-t gyarapodott egy hét alatt Csongi!

Gjéti, azta ennyi kihagyás után beindult a tejci! :shock:
Ez nagyon jó hír, akkor újra szoptatni fogod Olit ugye? :wink:

Zsufi, örülök, hogy rendbejött Marcika lába! :)

Tali, nekünk a 17.-e nem jó az tuti, mert akkor oltásra megyünk! :cry:

Nilabali, nagyon édes Bazsa, ahogy játszik! :lol:
Pihengess, remélem minden ok!

Ladmon, ez jó!!!!!!!! :lol:
zsu83
 
 


Annyira meghatódtam a meleg fogadtatáson, hogy íme közkívánatra Duci-Juci:
Kép

[/img]

Kép
mist
 
 


Verus, mi elég gyakran beszélünk, remélem, tényleg emlékszel még :lol: .

Zsu, múltkor nézegettem a képeket, nagyon helyes nagyfiú Bence.

Gjéti, nem próbálkozol újra a szopival?

Stelly, igen, szégyellem magam a lógásért, igyekszem gyakrabban benézni... Nálunk a csuklás egyébként minden kacagás után menetrendszerint érkezik, Tamara is ilyen volt, elég vicces.

Kép
mist
 
 


Andi, Julcsi, és akit még érint: megnyugtatásul: mi sem alszunk :lol: ! Éjszaka általában 2x eszünk, és reggel 5.20-kor ébresztő :? . Az a vicces, hogy mindegy, mikor fekszik este, az 5.20 akkor is fix. Úgyhogy inkább lerakom fél hétkor...

Kép
mist
 
 


jól teszed Mist, legalább fél7 től tudsz egy kicsit pihizni,....persze,ha a másik hagy egy kicsit....
akkor még nem is lehet egy szavam sem Botikámra, fél9-9 től durmol egy nyikk nélkül 4 ig minimum,de általában 5-fél6 ig, akkor eszik és még alszik 7-fél8ig kb.....( na jó azért a 4 igen változó, volt mikor 3 volt, néhány napig, a legjobb mikor fél7 ig nyomja megállás nélkül)
De az ember ugye telhetetlen és én meg irigykedem Stelly-re, Zsuzsira, Ladmonra ,zsura stb......bocsi ha vkit kihagytam.
Pedig a másik kettőhöz képest egy mormota ám, írtam már korábban,hogy Erik volt a csúcstartó... :cry: 3éves koráig piszok rosszul aludt, Dani egy fokkal jobb volt, ő csak másfél éves koráig.....szóval Boti hozzájuk képest KIRÁLYfi!! :lol: :lol: :lol:

Ja és Erik másfél éves korától bölizett, mentem dolgozni, nagyon rossz volt így kelni és elindulni,magamhoz térni....de megszoktam persze............mindent meg lehet ám szokni,csak a jót könnyebb! :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Andi, igen, jó a nyugodt este... Tamara is nagyon rossz alvó volt, elmúlt 3, mire rendeződött a helyzet, de ő is nagyon korán kel reggel. Nálunk 6-kor már talpon a család :lol: . (Egyedül én tudnék aludni, ha tehetném, akár 10-ig is.....de régen is volt már :lol: ).

Kép
mist
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem elkiabáltam tegnap, hogy jobban van Bertus.

Tegnap este örökre itt hagyott minket.

Kép

Még nagyon friss a dolog, lehet, hogy egy ideig nem fogok jönni, ne haragudjatok. Aki már átélt ilyesmit az pontosan tudja min megyek most keresztül, aki nem, az úgysem érti meg.

Nyugodj békében drága Nyanyuskám!!! :cry: :cry: :cry:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Gerendai Zsuzsi gesztis muffin nagyon guszta lett! Hétvégén én is kipróbálom köszi Lkverus a receptet!! Ne legyen lelkifurdalásod! Biztos, hogy nem tehetsz róla! Léna ilyen alkatú! :wink: Csodaszép abban a kalapban! Jó kis rucikat vettél neki! A Vaterán lőtted?

Budabo Nagyon szívesen! :wink: igen, kérem a receptet!!! :roll: én például zellerkrémlevest nem csináltam még soha... :oops: :D Mi nem a váróban vetkőzünk hanem bent a dokinál. Akkor csináljunk fürdős mappát a közösbe? szavazzunk és a zenét is döntsük el, hogy mi legyen.... :wink:

Lkverus Nagyon aranyos Vince ahogy pancsizik! Látom terjed a hasonpancsizás :D :D :D :D nagyon klassz a vasutas nadrágja!!! :lol: hát tényleg gáz az orvosotok! Nekünk a dokinő nagyon aranyos, nem kapkod segít megvizsgálja tetőtől talpig, belenéz a szájába, hogy nem-e piros a torka stb. és csak utána oltja be...

Kreiszi édes Alex pancsizós képe!

Andrea17 örülök, hogy Hanna nem lázasodott be. Mi sem nem lázasodtunk be igaz fél hatkor felkelt szopizni, de utána 9-ig aludt(tunk)... :D

Zsancy olyan jót mosolyogtam ezen a terhességi gratuláción :D :D :D

Nilabali ügyik vagytok a fürdetéssel! :D nagyon jók a képek Balázsról! :wink: főleg az a büdösbogár póz! Hol vettétek a sapit? :D

crocus Attila nagyon helyes szép szemű baba :wink:

Zsu83 nem lázasodtunk be :D egész éjjel bent volt neki a melltartóbetét borogatásnak. :roll: na igen... borsóleves, zöldbabfőzelék meg székelykáposzta lesz a kaja :D :D :D

Gjéti de szuper, hogy van tejed!!!! :D de akkor miért nem szoptatsz? szeded a gyógyszereket?

Abencze én szívesen bevállalnám már a kis tesót, de a szoptatás élménye akkor elmaradna... :( sajnálom a kutyátokat! sajnos nekünk is tűnt el kutyánk.... :(

Kaandi simán bevállalhatnál még egy babát! :wink: A homeós cuccokat úgy kell adagolni, hogy nem veszed le róla a kupakot, fejreállítod és úgy tekered s amikr megvan akko veszed le a kupakot, így nem hullik szét és rögtön a kupakból be tudod venni... egyébként sem szabadna a kezedbe adagolni csak műanyagkanálba. Te hogy veszed ki belőle?

Zsufi74 szuper, hogy meggyógyult a lába a fiadnak!

Julcsi-79 nyugodtan megcsinálhatjátok a Cserháti számmal az összeállítást... engem nem zavar!!! nincs lefoglalva az a zene :lol:

Ladmon a kukoricától semmi baja nincs... de nekem meg sok tejem lesz tőle :wink: lehet teszek egy próbát.... borsóból... :?

Stelly a fiam is mindennap csuklik... a hasamban is állandóan csuklott... én adok neki cicit és elmúlik... :D már a család azzal piszkálja, hogy direkt csuklik, hogy cicit kapjon :D Igen borsólevest a puffasztás miatt nem eszek... de lehet kipróbálom... csak nehogy megbánjam... :shock:

Mist ezt a képet a lányodról betettem a videó összesítőbe nagyon helyes :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Amy81 nagyon sajnálom! :( szép kutyus volt... :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


jól teszed Mist, legalább fél7 től tudsz egy kicsit pihizni,....persze,ha a másik hagy egy kicsit....
akkor még nem is lehet egy szavam sem Botikámra, fél9-9 től durmol egy nyikk nélkül 4 ig minimum,de általában 5-fél6 ig, akkor eszik és még alszik 7-fél8ig kb.....( na jó azért a 4 igen változó, volt mikor 3 volt, néhány napig, a legjobb mikor fél7 ig nyomja megállás nélkül)
De az ember ugye telhetetlen és én meg irigykedem Stelly-re, Zsuzsira, Ladmonra ,zsura stb......bocsi ha vkit kihagytam.
Pedig a másik kettőhöz képest egy mormota ám, írtam már korábban,hogy Erik volt a csúcstartó... :cry: 3éves koráig piszok rosszul aludt, Dani egy fokkal jobb volt, ő csak másfél éves koráig.....szóval Boti hozzájuk képest KIRÁLYfi!! :lol: :lol: :lol:

Ja és Erik másfél éves korától bölizett, mentem dolgozni, nagyon rossz volt így kelni és elindulni,magamhoz térni....de megszoktam persze............mindent meg lehet ám szokni,csak a jót könnyebb! :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Millye, arról lemaradtam: a videót hol lehet megnézni?

Kép
mist
 
 


millye azt mondod? :lol: :lol:

igen én is így csináltam,nem a kezemmel, mikor a tetejét akartam lehúzni és a "kupakból" a számba önteni....na akkor szétcsúszott kicsit lejjebb, stb................a fele így kipotyogott! :cry: :cry:

amy részvétem a kutyus miatt!!! :cry:

ducijuci meg egyszerűen gyönyörűséges!!!!!!!!!!! :lol: :lol: mist "akkor tudjuk miről beszélünk" ( alvás előző gyerek) :lol: :lol: :roll: :roll:

Kép
kaandi
 
 


Kaandi :D :D :D jól van na :D :D :D nem okoskodni akartam , de van aki úgy veszi ki a bogyót, hogy a tenyerébe adagolja... azt hittem így potyogott mellé :D :D :D

Mist a videót itt tudod megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=m1k9b8-DwOs
Natasa idő szerint a kettő perc kettő másodpercnél van (2:02) :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


hajnski:
Gondolom reggel kikerekedett a szemed mikor olvastad a topikott :lol:
gjéti:
Ez nagyon szupi hír...
kaandi:
megnézném a két dundust egymás mellet :D Versenyezhetnének kinek van nagyobb hurkája :lol:
Botikát akkor mi le is stopoltuk magunknak.
Amugy én is jártam már igy a bogyóval.....
:wink:
nilabali + mist
Nagyon édesek a gyerekek...olyan jó a képeiket nézegetni...nemrég még együtt izgultunk ki lesz a sorban a következő aki megy szülni....most meg már itt vannak... :)Nagyon repül az idő
amy81:
Nagyon sajnálom a kutyusodat :cry: átérzem a fájdalmadat,nekünk 13év útán ment el Tinus...nagyon rossz volt hogy nem lehettem ott vele...szinte vele nőttem fel,annyira ügyes okos kutyus volt,imádta mindenki a gyerekekhez is nagyon kedves volt.Unoka húgom játéklapáttal etette kutyatáppal...a kislány akkor volt 3éves. Igaz ő rotti volt,sokan azt hiszik egy vérengző fenevad ez a fajta pedig nem...csak nevelés kérdése....ha lehetne én mindig ezt tartanék....
Próbálj meg pihenni,ne idegeskedj,ott van melletted a kis csöpséged.

Lányok köszönöm a biztatást,megprobálok lenyugodni igaz nem birtam tovább, és irtam egy e-mail a dokinak aki 20perc útán válaszolt is....ő is azt irta hogy a hizás nemsokára lefog csökeni...."de mikor?"és hogy nem kell aggódnom,adjam úgyan úgy a picinek tovább a cicit ahogy eddig,igénye szerint.Tudjátok az a baj hogy én bolhábol is elefántott csinálok...gondolom elégé idegesitő lehetek..bocsika.
Ja amugy a csuklás nálunk is minden napos..de a hasamba is az volt..ha nem csuklott már furcsáltam...én adok neki egy két kortyocska tejcsit és el is múlik...
Borsó,bab,káposzta nekünk mehet simán...nem lesz petrának semmi baja töle...elején is a kapucsino és a marhahús volt a múmus...ma már ez is a múlté,de ha rizst eszem én úgy vettem észre akkor kevesebb a tejcsim...
Dobok én is fel magunkról 1-2képet!Elnézést ha kicsit sok lettem! :oops: Kép haza felé egy pihenőbe..kicsit már koma voltam Kép ilyen lett a rendszámos kocsija....itt elégé elterjedt Kép tegnap a kezébe adtam a könyvet,fogta is jó darabig aztán elengette Kép sonkásom Kép alváshoz készülödünk

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Millye, "jaj úgy élvezem én a strandot......"

Amy, nagyon-nagyon sajnálom a kutyusodat!!! :cry:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Amy, részvétem a kutyusod miatt! Nem is tudok mit mondani...

Köszi a bíztatást megint csak, Zsu olyan kedvesen írtál :oops: . Kicsit el vagyok csüggedve ezen a tejdolgon, de végül is igaz, amit Ladmon mond, csak bánt, hogy nem felhőtlen a dolog, és zavar, hogy mindenki újszülöttnek nézi Lénát! Persze, tudjuk, Csenge is ekkora volt, meg én is picurka vagyok, de hát akkor is...naaa.

Eszter, Sanyi öösszerendezte a széthagyott túrórudi papírjaimat, amik nem is voltak széthagyva, csak külön válogatva amelyiknek betettem a pontjait, és amelyiket még nem. Szóval most össze vannak keveredve :oops: . Így is jó? vagy mi legyen? :oops:

Julcsi, a vaterás cuccok szerintem jó pénzért voltak, 2 nyári gatya, 4 felső, 1 kantáros farmer, 1 napozó, 1 nyári ruha, 1 kapucnis pulcsi,2 pár bőr cipő, 2 vászon sapi, 1 horgolt sapi volt össz 13 ezer pénz. tök újak, mind márkás(next...) :oops:

Mist, gyönyörű kis Ducijucidat miért nem mutogatod sűrűbben?

Vinci meg a vonatos szerkóban igazi kis vasutas!

Bazsa is és Atti is nagyon kis karakteres legénykék!

Na megyek titkárnőset játszani, Sanyi írja a Magyar turista c folyóiratban mindig az utolsó oldalt, és most az utazás miatt előbb kell leadni a cikket, úgyhogy most hihetelen sebességű gépírásommal beverek 4 oldalt... szép lesz...

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Mist, gyönyörű nagy baba Natasa! :lol:
Köszönjük szépen, átadom Bencusnak is az üzit! :wink:

Kaandi, ma mi is ébredtünk egyszer, igaz Bencus nem! A légzésfigyelő bejelzett, illetve csak pittyeget, kb. 5 másodpercenként, lemerült benne az elem, éjjel 1-kor cerkaelemért kutattam a lakásba! :?

Amy, nagyon sajnálom a kutyust! :cry: :cry: :cry:

Millye, örülök, hogy nem lázasodott be Andris! :)
Szupi ötlet a fürdős kép! :lol:
Képzeld, ma este megyek dokihoz, mert kijött a lábamon egy visszér, már elég régóta fájt, de ma reggelre eléggé kidudorodott! Nincs rá valami homeós ötleted! :roll:
Valószínű hogy a terhesség alatt alakult ki! :?

Zsancy, nagyon ügyes Petra ahogy tartja a könyvet, Bencusnak is volt már ilyen próbálkozása, de hamar leejtette! Nagyon vagány a rendszám! :lol:
zsu83
 
 


Gerendai Zsu, fel a fejjel, Léna egy nagyon szép tüneményes kislány! Bencust meg mindig idősebbnek nézik a koránál! :?
zsu83
 
 


Zsuzsi,párod vállal fényképezést? ha igen mennyiért? :roll: :roll: mindkét gyerköcről voltak készítve fotók 6 hósan és 1 évesen.... gondolkozom rajta.......remélem jól emlékszem,h fotós?????????
rengeteg képünk van,de szinte alig papíron, hátránya a digi képeknek.....
annak idején ahogy hazaértünk a kh-ból már csöngettek is...most senki.... :roll:

Kép
kaandi
 
 


Amy: AMikor itt voltál, én láttam, hogy milyen szeretettel beszélsz a kutyusaitokról, láttam, hogy nagyon közel állnak Hozzád... Igazán, nagyon sajnálom!!! :cry: :cry: :cry:

Huhh, Zsuzsi, tök jó, mutathatnál többet is! :wink: Akkor megvan a nyári ruhatár, nem?

Mist: Számat befogtam, nehéz éjszakák után nálunk 7-kor van kelés. Azért az mégis jobb, mint az 5.20... :shock: Este korán lefekszel, gondolom.

Tali: Ok, akkor hétközben. 19-e??? Pénteki nap (Zsufi?). Ha ez nem, akkor június vége, mikor Millyeék visszajöttek. Nekem jó Üröm és Sziget is, döntsön a többség.

Kaandi, Zsancy, Mist: Én nem aggódnék. Szuper a tejetek, és kész! :D
Zsuzsi, Ladmon: A helyetekben sem, amíg az orvos nem aggódik. (Ti is alacsonyak és vékonyak vagytok) É az orvos nem aggódik, ugye?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Na, még egy kép a csajokról:

Kép

Kép
mist
 
 


Zsancy vagány a rendszámos babakocsi! Aranyos Petra!

Stelly én is erre a számra gondoltam... nem a Nagy Feró előadásában... :D :D :D csak gondoltam :wink:

Gerendai Zsuzsi Tegnap amikor oltáson voltunk ott is volt egy 2 hónapos baba, először azt hittük, hogy újszülött mert olyan pici törékeny volt. Ők azon lepődtek meg, hogy mi 3 hónaposak vagyunk mi meg, hogy ők 2 hónaposak... minden baba más és más, nem kell aggódni mert előbb utóbb megnőnek... felesleges stresszelned mert Léna így szép ahogy van! Te is picike vagy... :wink:

Zsu83 lassan nekem is ideje lenne elemet cserélnem a légzésfigyelőbe... nem szeretnék megint repülőrajtban kiugrani az ágyból :D Vannak érfalerősítő bogyók CALCIUM FLUORATUM 9CH napi 2-3x5 bogyó, SEPIA 15 CH 2x5 bogyó. Ha feszül, fáj álláskor járáskor akkor HAMAMELIS 9 CH napi 2x5 bogyó. Vissza nem nagyon fog menni... nekem is plasztikázták már a lábamat... szóval csak olyan bogyók vagy gyógyszerek vannak amik a vénákat erősítik és így talán nem jön ki több illetve a fájdalmat enyhítik vagy egy kicsit visszahúzzák, de hízásra erőlködésre ismét kijön sajnos... :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Tali, nekem 19.-e ok, és jobb lenne a sziget!

Mist, nagyon édesek együtt a lányok! :lol:
zsu83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?