Új privát üzeneted érkezett!

Andi, remélem rendeződik a nappali alvása! Nekem mind a kettő 2 éves korában lerendezte a délutáni alvást annyival, hogy nincs. Pedig milyen jó is az a pár óra nyugalom délután!:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Tegnap voltam UH-n és nagyon szépen terpesztett a mi kicsifiunk:-)
Minden eredménye szuper szóval nagyon boldogok vagyunk.

Sajnos apuka nem tudott jelen lenni, mert Amerikában van két hétig, de 4 hét múlva már ő is jöhet a következőre.

Kérdeztem a dokit, hogy miért nem érzem még, hogy mozog? Azt mondta ez tök normális kb. a 20-21. héten fogom mivel első baba.

Olyan jó volt látni a babát:-)

Ti hogy vagytok?
szunner
Vác
 
 


Szunner! Ezt jó, hogy írtad, mert pont ma akartam megkérdezni a dokit, hogy miért nem érzem, hogy mozog....nekem is első baba és már nagyon paráztam, hogy nem érzem. Mondjuk olvastam a neten is, hogy aki túlsúlyos ( 75kg) és mellső falon tapad az a 21.hétnél előbb ne is aggódjon, csak jó lenne már érezni.... :roll:

Drukkoljatok kérlek ma 5-kot megyünk UH-ra.....remélem minden rendben lesz, ez a nagy genetikai UH...... :roll: :roll: :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

 
 

Szunner, gratula a fiúhoz :)

Én nem izgatom magam ezen, hogy nem érzem, mert sosem éreztem eddig, és mindig láttam a monitoron, hogy mozog :) Amúgy meg szerintem már az agyunkra fog menni, hogy nem lesz nyugtunk :)

Dana, ne izgulj, minden rendben lesz :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki Erről az jutott eszembe, hogy olvastam egy másik topicot, nem itt hanem azt hiszem az Indexen, ahol a vége felé járó kismamák vannak. Ott írta az egyik, hogy a baba mániája, hogy mindig a veséjébe rúg és általában ezt akkor teszi, amikor éppen már elaludna és nap mint nap :D utána meg azt írta, hogy most már jobban örülne, ha kint lenne és nem bent :D , mert egyszerűen nem tud aludni és hulla fáradt minden nap.

Háááát valami ilyesmi várhat ránk is...majd decemberben visszaolvasok - emlékeztess rá !!! ;) - , hogy itt paráztam a mozgások miatt :lol: amikor majd hasonlóakat írok/írunk....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Viki, Szunner! Gratula a fiúcskákhoz!!

Akkor most egyenlőre... a fiúk vannak többségben... ?? :) :) :)



latogato1983
Pomáz
 
 


Hát kb. Meg amúgy is azt mondták, hogy a 21. hét körül kell érezni. Az meg hol van még... Mondjuk repül az idő. De akkor is.

Dana, amúgy is észrevettem már, hogy te mindig, mindenen izgulsz. Kicsit lazulj le, és kicsit nagyobb bizalmat mostmár! Ilyenkor már nagyon kevés baj történik, hidd el, nem véletlenül mondják az első nemtudom hány hetet kritikusnak. Próbáld meg élvezni, mert mindjárt vége lesz!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Megvettem a babakasszás 4d ultrahangos kupont :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Dana,
ne izgulj, én a betöltött 20. hétnél éreztem először Emesét!

Viki,
én is most vettem meg a kupont :) Mikor tervezitek?
Tényleg klassz, hogy ilyen jóban vagy a férjed volt feleségével. Azért ez a gyerekeknek, főleg a nagyfiúnak igen hasznos.

Andi,
jó lesz nektek hétvégén pancsizni, mi lagziba megyünk, húú de nincs kedvem 40 fokban :( :(

Szunner,
még nem is üdvözöltelek asszem :) Üdv itt. És gratulálok a fiatokhoz! Neve megvan már? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Dana, nyugi, minden rendben lesz :) Szorítunk :)

Szunner, gratulálok a kisfiúhoz, nálatok mi lesz a neve??

De jó, szerintem mi is megvesszük a kupont, de mi csak szeptember közepe felé megyünk el, mert akkor már érdekesebb lehet a mozi :D

:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Én kb négy hetente járok nőgyógyászhoz, következőre augusztus utolsó hetében megyek. Gondolom utána is kb négy hét múlva kell mennem, úgyhogy gondoltam a kettő között, szeptember második hete körül. Aztán majd meglátom meddig bírom, lehet előbb :oops:
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Szunner, gratula a kisfiúhoz!
Dana, gondolok rád, mindjárt mész UH-ra! Majd írj, mi volt, kíváncsiak vagyunk! A mozgáson meg tényleg ne aggódj, az elsõ babát tényleg átlagosan a 20. hét körül szokták érezni a kismamik. Emlékszem, Alízzal anno én is a 20. héten éreztem! Majd a következõnél elõbb fogod!

Fáradt anyukákhoz én is csatlakozom, képtelen vagyok kialudni magam, 2x kelek pisilni (jó ebben benne van a dinnyeszezon is, és sajna csak este van módom enni), de hajnali 4-5 körül ha felébredek, már nem tudok visszaaludni, mert beindul a gépezet, h mit is kell aznap csinálni az irodában...max fél órával óracsörgés elõtt alszom vissza, na az a legbrutálabb. Utálok vergõdni hajnalban, egyik éjjel 4-tõl egészen kelésig olvastam... Szóval Nóci, el nem tudom mondani, mit adnék egy akkora alvásért, amit írtál!

Ja, és holnap lagziba megyünk. Fogalmam sincs, hogy fogom kibírni akár a menyasszonytáncig is...plusz én vezetek ugye... apának most 2 évig jó dolga lesz, hiszen a szopi is eltart egy ideig, amíg tutira nem iszom. Pedig néha úgy lecsúszna egy kis vörösbor! Nektek nincs ilyenetek az alkohollal? Egyáltalán nem vagyok egy nagyivó, de a minõségi vörösbort nagyon szeretem.

És mostanság a savanyúságot. 1 hét alatt betermeltem anyósom 3 literes mézes vegyes savanyúságát egyedül! Néha önmagában ettem, és a levét külön megittam. A család meg csak bámult... :shock:

M.
mandula29
Pécs
 
 


Mandula,

nekem sincs kedvem a holnapi lagzihoz :) Az egyetlen jó, hogy nekem nincs jogsim, így nincs választási lehetősége az uramnak :D

Sajnálom az éjszakákat. Hanyadik héten jársz? Csak hogy a pisilés vajon enyhül-e még.

Én most sütök holnapra sütit, meg kukoricát főzök, meg tésztát - negyvenezer fok lett a lakásban :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Hát sajnos a strandolás ugrott. A hétvége nagy részében családlátogatás lesz helyette... :(

De találtam a közelben egy játszóházat, ahol elméletileg Nóri is tud már játszani. Jó lenne, ha végre korabeliekkel is találkozna. Csak idősebb és fiatalabb gyerkőcöket ismerünk.

Mandula! Nekem azt mondta a dokim, hogy nagy néha egy deci vörösbort lehet inni. Most nem kívánom, de egyébként nagy vörösbor rajongó vagyok. :) Helyette már kétszer ittam egy-egy pohár 2%-os almás sört...

Nem tudom ki hogy van vele, de én már alig várom a karácsonyt! :D
andi1982
 
 
 
 
 


Karácsony, énisénis :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Andi csatlakozom én is nagyon várom a karácsonyt :lol: :lol: :lol:

Amúgy szerzet be valaki valamit a babánák már!?

Én ma pont azon gondolkodtam, mik azok a dolgok amik kellenek a babának a ruhán és bútorok kívül!?

Nem írna meg valaki!?!

Meg pl. Pelenka melyik a jó mennyit érdemes venni vagy pl a popsitörlő stb...ilyenek!!!Koszi :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci,

még nem vettem neki semmit :) Elször is tudni akarom a nemét :)

Pelenkát ki kell tapasztalni, van, akinek a Pampers tetszik, van, aki meg azt utálja. Én kicsiben a Huggiest nagyon nem szerettem, kemény volt, vagy nem is tudom. De most nagynak meg tök jó. Szóval majd próbálj ki többet. De a DM-es Babylove-ot is van, aki használja és szereti. A Tescós az katasztrófa, egyszer vennünk kellett, hát lép egyet a gyerek és zörög az egész :D
Popsitörlőből szerintem tök jó a DM-es, mostmár régóta az van, de az elején olyat érdemes, ami ilyen ultrahiperszuper sensitive. Rájuk van írva. Akkor nekünk asszem Nivea volt vagy mi.

Hát kell textilpelenka neki, jó sok. Meg egyszerűbb játékok, pl. csörgő az ágya fölé, babakocsiba stb., ha akartok. Színes dolgok, kendők, ilyesmi, azokat szeretik. Érdemes cumisüveget is beszerezni az elejére, sosem lehet tudni. Mondhatni a cumisüveg is kötelező. Van, amelyik kórházban kérik is. Őőő. Cumi esetleg. Törcsi. Előke, de az ráér. Meg egy csomó mindent úgyis fogtok kapni rokonoktól, barátoktól :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noemiolah-nagy 2012.08.03 16:55-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Kendő, hogy hordozhasd. Pólya, ha akartok. Takarók.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Nóci!

Kiegészítem a Noémi által írt dolgokat saját tapasztalatommal:

-pelenka: az első hónapokban nekünk több próba után a Pampers Premium Care jött be - sajnos elég drága, de pamutos a belseje, sosem pirosodott be a popsija, krémeket sem használtunk rá. Amikor már elkezdett szilárd ételt enni, akkor a Huggies és a Libero vált be, illetve nappalra elegendő a DM saját márkása is.
-popsitörlő: Dm-es, vagy Huggies, illetve a Pampers vált be. Árban is ezek jók.

-hordozó kendő: barátnőm nagy fan, de ők 3 félét próbáltak, mire megtalálták a megfelelőt, ha van ismerős, aki használja érdemes az övét kipróbálni, mielőtt belefektetsz

-nekünk nagyon bevált a járóka, két hetes korától múlt hónapig használtuk. Amíg pici volt, addig aludt benne, majd később eljátszott, kúszott-mászott, abban tanult meg felállni is. Később arra volt jó, hogy amíg nem tudtam szem előtt tartani, biztonságban volt benne. pl. zuhanyzás alatt, amíg gyorsan összedobtam valamit, takarítás közben. Mondjuk nekünk egyben van a konyha és a nappali.

- játszószőnyeg - nagyon jól elvolt vele.

- hinta - nekünk elektromos volt, de állítólag nagyon jó a bölcső hinta is. Mindkettő fejleszti az egyensúly érzéket.

-törölköző: nagyon jó a kapucnis, de legjobban a tetra szívja a vizet. Mi azt tettük a kapucnisba.

-takaróból vékony és vastag, ezt mi főleg nappal használtuk, éjszakára a hálózsák volt a tuti

-szoptatóspárna: szoptatáshoz is jó, de én nagy pocakkal csak azzal tudtam aludni, azóta sem szoktam le róla. Ha a mikrogyöngyöset vesz az ember, az mindenféle formára hajtogatható.

-fürdetőkád, de állítólag nagyon jó a fürdetővödör is. Amikor már tudott ülni nekünk volt fürdetőkarikánk is és tök jó volt, hogy szabad volt mindkét kezem a játékhoz, illetve nem kellett végig a kádba hajolnom.

-vízhőmérő (ha nem akarod a könyöködre bízni :), lázmérő (nekünk flexi végű van 700 Ft-os)

- az ágyba rácsvédő hasznos volt, a baldachin csak dísznek volt jó, a zenélő forgót csak kb. 2-3 hónaposan kezdte el élvezni

- imádtam a pelenkakukát (csak drága bele az utántöltő zacsi)

-légzésfigyelő és babaőr. van aki nem tartja fontosnak, én ismerős baba esete miatt mindenképp akartam. a babaőrt máig használjuk, mert nem hallanánk meg nélküle, ha felébred

-cumisüvegből nekünk a mellbimbós formájú cumis NUK vált be, az Aventestől majd megfulladt (ömlik belőle a víz), viszont a szelepes itatóból az Avnetes volt a nyerő

-mellszívó nekem elektromos Medela van, de sajnos nem vált be (túl nagy hozzá a mellem). Most meg akarom tanulni kézzel fejni a tejet...

Ezek voltak kb. amit mi vettünk és használtunk, de első gyereknél az ember sok felesleges dolgot is megvesz, illetve van, aminek később érzi csak szükségét. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Tényleg, pelenkakuka, az nagyon jó, mi is használtuk. Tényleg drága :(

Játszószőnyeg igen, az is.

Járókánk nekünk volt, egyszer raktam bele, nálunk mindig szabadon volt, nem tudom, ez jó-e :)

Babafigyelő tök jó, főleg, ha nagy a lakás :D Légzésfigyelő is, bár én nekem annyira macerás volt, hogy egy idő után kikapcsoltam. Mert minden kivételnél ki kellett kapcsolni ugye a csipogást, és a készülök tök elérhetetlen helyen volt, mert csak oda lehetett/tudtuk rakni, és így meg csipogott meg nemtom :D Na szóval ennyit rólam :D

Fürdetőkád persze, az nekem bútor :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is mindenkinek nagyon köszönöm a drukkot!!!!!!!!!

Megjöttünk az UH-ról, a dokinő szerint az a jó kora amit itt mutat a vonalzó, azaz a 19.hétben vagyunk, minden rendben volt, kedden vissza kell menni még egy UH-ra, mert nem volt valami rendben a géppel és nem tudtuk megcsinálni a nagy genetikai UH-t,a mi viszont nagyon fontos lenne. Viszont, megmutatta magát a KISASSZONY :lol: :lol: :lol: :lol: szóval, erősítjük a decemberben születendő lányok sorát. A dokinő szerint 99%, hogy kislány, de azt is mondta, hogy volt amelyiknek fütyije nőtt és csak a 8. hónapban derült ki :lol: :lol: :lol: de ez elég egyértelműnek látszik. Szóval Alíz lesz :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana! Gratulálok! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Karácsony, énisénis :)


Én is , én is !!!!!!!!! :D

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Andi, köszönöm, nagyon-nagyon örülünk neki! Úgy voltunk vele, akármi is lesz, mindegy csak egészséges baba legyen :-)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Andi, ez annyira szépen összeszedett hozzászólás, hogy kinyomtatom.... :idea:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Viki, igen mindig ilyen voltam, kicsit izgulós, még a főiskolán is volt, hogy ezért húztak meg, mert tudtam mindent, tök sokat tanultam, de egyszerűen semmi sem jutott eszembe és hiába kérdeztek, SEMMIT sem tudtam mondani....Hát ilyen vagyok..... :oops:

Bizony, igazad van, félidőnél járunk lassan, akárhogyan is nézzük, úgy elrepült a zebracsíkos teszttől az idő..... eltettem emlékbe :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szunner! Gratulálok a kicsi fiúhoz!!!!!! 8)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Mandula! Alíznak hívják a kislányodat? :lol: :lol: Nekünk is Alíz lesz, nagyon tetszik a név, hogyan becézitek? :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Olvasom, hogy mandula betermelte a savanyúságot :lol: , olyan furcsa, nekem semmi sem kell úgy nagyon-nagyon....szóval lehet a kívánós rész még várat magára :P

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana!

Köszike, Nórám születése előtt ugye 3 hónapig feküdtem, mindent elolvastam babakelengye témában. :D
Egyébként, amit biztosan állíthatok; lányos anyukának lenni szuper! :) Remélem a kicsi fiammal is ilyen elégedett leszek majd! :)


Mandula! A savanyúságot én alapból imádom. Nemrég savanyú káposztáztunk a kislányommal és egy üveggel befaltam a kedvenc csemege ubimból! :lol:
andi1982
 
 
 
 
 


Nekem a tejfölös dolgok jönnek be, savanyùsàg nem.

Tegnap làttuk a Batman-t. Nagyon izgalmas, de sok benne a szörnyű jelenet...

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Csajok, ezt nem hiszem el!!!

Múltkor már ugye panaszkodtam a Dóri 4D ultrahangra. Hát most feltették az "I"-re a pontot!!

vasárnap 10:30-ra hozzájuk lett volna uh időpontom, mert lényegében az utca aljában vannak., és csak egy gyors "csekkolás" szerettem volna a kiscsajról.
Este fél 8-kor felhív a pasi, hogy bocs, de elromlott a gépük.
Pasi: - átírom magát a III. kerületi Csillagvár rendelőnkbe.
ÉN: - köszönöm, ne írjon át, mert az nekem nagyon messze van, és az uh után Szigetsztmiklósra megyünk tovább, ami pont ellentétes irány.
Pasi: - akkor átírom délutánra a Csillagvárba ( !!! )
Én: - ne írjon át, mert a délután nekem nem jó és a Csillagvárba nem akarok menni., mert messze van.
Pasi: - Rendben, visszhall ( és letette)

fél perc múlva újra hív

Pasi: - Vidékről is járnak hozzánk uh-ra, mgának csak + 12 km lenne a Csillagvár. Plusz 20 perc, ennyit igazán rászánhatna!!! ( na itt már eldurrant az agyam)
Én: - Köszönöm, de nem!! és ezen nem is szeretnék tovább vitatkozni, mert minden sarkon van uh rendelő intézet, akkor nem utazom valamiért + fél órát.
Pasi: - AKKOR JOBB IS HOGY NEM HOZZÁNK JÖN!!! NE IS JÖJJÖN HOZZÁNK SOHA, MERT MAGÁBÓL ÚGYSEM LENNE HŰSÉGES PÁCIENS!!!
Én: jól van,. viszont hallásra!

na erre varrjatok gombot! én úgy felhúztam magam!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Nekem a tejfölös dolgok jönnek be, savanyùsàg nem.

Tegnap làttuk a Batman-t. Nagyon izgalmas, de sok benne a szörnyű jelenet...

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


omg, honey...gyerekipar...

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Honeymoon! Basszus ezek tényleg nem normálisak! Remélem jó nekik, hogy elvesztettek egy pácienst és vele még jó párat, aki ezt olvassa...
andi1982
 
 
 
 
 


honey! Annyi ilyen hely van már, hála Istennek, hogy nem érdemes rajta ennél többet rágódni :) Pukkadjanak meg....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Csajok, én meg ma szerintem egy kisebb napszúrást kaptam.... :? :? Hiába ittam vagy 4-5 liter vizet meg locsolgattuk magunkat folyamatosan, szépen leégtünk és most alig bírunk aludni.... Remélem holnapra jobb lesz :shock: :?
bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Dana, vigyázzatok magatokra, remélem, nem komoly! Igyál továbbra is sokat! Amúgy meg gratula a kislányhoz! Csatlakozom: jó lányos anyukának lenni! "Alíz-anyukának" is! :lol: Szép nevet választottatok! Mi nem igazán becézzük, nem az a becézhetõ név (a Lizi kifejezetten nem tetszik, én azt az Eliza-hoz kötöm, ami egyébként nem rossz név), meg az Alízka sem nyerõ, ezt néha nagyszülõk azért használják. Az Alíz olyan egyszerûen elegáns, ahogy van. Persze millió más beceneve volt és van, ebbõl a Buci állandósult apa és köztem, de már kinõtte a kezdeti "golyóságát", most úgy megnyúlt, lassan kezdjük is elhagyni. Érdekes, ha más használná, zavarna is, meg az a ripacs Stohl jut még eszembe róla, de valahogy a lányunk kapcsán olyan természetes volt.
És látom, hosszú "í"-vel írod, na ez nálunk küzdelem volt a kórházas névregisztrálós néninél és a polgi hivatalban is, mert csak rövid i-vel volt a listájukon. De azért sikerült! :D

Honey: döbbenet, amit az UH-ról írtál! Még egész szolidan kezelted a végén! Én úgy beolvastam volna nekik! Bár sokszor én is lefagyok a döbbenettõl, és csak utólag jut eszembe, hogy milyen frappáns dolgokat kellett volna mondani. Tényleg felejtsd el õket!

A tegnapi lagzi minden várakozást felülmúlt, abszolut kellemes csalódás volt, így 3 körül értünk haza. Most iszom is a levét a 40 fokos benti hõmérséklettel megspékelve. Képtelen vagyok bármilyen házimunkára. :?

Nóci: többiek jól összeszedték a dolgokat. A pelenkára tényleg igaz, h végig kell próbálni, kinek mi jön be. Én a pamperst utáltam, az egyetlen, amitõl vörös lett a feneke, pedig aloe veras volt. Nálunk libero és dm babylove volt a tuti. Törlõkendõ meg nivea, azt hiszem, de ebbõl csak utazáshoz, mert itthon mindig fürdetõkrémet elkentem kis tál langyos vízben és vattapamacsokat használtam, sokkal jobban szerette. Meg jóval olcsóbb is, gyógyszertári vattából. És egyáltalán nem olyan macera, mint aminek tûnik.

M.
mandula29
Pécs
 
 


Noémi, most töltöm a 16-ot kedden, lassan már javulnia kellene a pisilésnek, csak ugye a dinnye is rásegít.....
Ja, lassan kellene vonalzót csinálnom. Még sosem volt ilyenem.

Tényleg, Viki: még a múltkor írtam privit, megkaptad?

Andi: igen, sok helyrõl én is azt hallottam, olvastam, h minimális mennyiségû bor v sör nem árt, szóval néha 1 kortyot iszom apáéból a vasárnapi ebédnél, ha épp nagyon jól esne. Erre a dokim is legyintett.
mandula29
Pécs
 
 


Helló Lányok, kinek írhatok privátot, aki már nem az első gyermekét várja és válaszolna nekem egy kérdésre, csak nem itt akarom feltenni.....mert hát izé....nyilvánosak vagyunk... :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana! Nekem nyugodtan, de szerintem ezzel itt mindenki így van! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Dana,
Jöhet nekem is!

Mandula,
Gondolhatod, hogy lefagytam!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jó reggelt!!!!

Bdana: gratulalok a kislány hoz :lol: Alíz szép név :wink:

Honeymoon: na én tuti vissza hívtam volna és a jó büdös be elküldtem volna anyának beszél igy :shock:

Mandula : kösz k akkor több pelus próba lesz :wink:

Érdekes milyen sokan írtátok a Dm-es Babylove pelust nem gondoltam volna...és a Rossmannak a pelusa!?!?!


Én amugy ma meg jártam a kórházat (havonta egyszer időben!!!!lekell adnom hogy veszélyeztet terhes vagyok és táppénzen vagyok Kuldonben Bem kapok pénzt!!!)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Na bemegyek és kórházba és kiderül ma már nem dolgozik s dokim...csak a magánba :? Persze Gondolkm ha oda megyek akkor egyből megvizsgál és uh is csinál, ami nem gondd, csak most anyagilag nem erre számítottam :oops: Meg jövőhéten amugy is megyek uh-ra...na sebaj szóval ma du 6 orvos :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok,

Dana: Gratulálok a kislányhoz!!! Alíz szerintem is szép név :)

Honey: Ez felháborító, hogy így beszélhetnek, hát komolyan mondom, ez nagyon durva... Szerintem én sem bírtam volna ki szép szavak nélkül.

És akkor egy kérdés: Ti hogyan oldjátok meg, ha egy-egy vizsgálatra kell menni szabadságot vesztek ki a munkahelyen?

Július 1-től változott a törvénykönyv, előtte volt olyan, hogy a kötelező vizsgálatokra elengedték a kismamákat, de most semmi :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Sziasztok !!
Bocsi, hogy írok, de én is januárban várom első kicsikémet !!
És csak azt szeretném megkérdezni, hogy valakinek nincs baja esetleg a pajzsmirigyével, mert nálam most vennék észre és nagyon szomorú vagyok, hogy gyógyszit kell szednem :-(
Köszike És mindenkinek szép napot drága Kismamák !!
milkaaa
 
 


Livike: én nekem ebből a szemszögből szerencsém van mivel veszélyeztett terhesként táppénzes vagyok!!!

Milkaaa: hol tartasz a terhességben!?!Van rá gyógyszert nem árt a magzatra!!!Nem kell félni!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Milkaaa, nekem is pont ma reggel írtak fel hormont a pajzsmirigyemre, nyugodtan lehet szedni terhesség alatt. Ha indokoltnak tartják, és felírták, mindenképp érdemes beszedni!

Én ma jól el vagyok kenődve, a ch számolgatós diétát újra kell kezdenem, szigorúan tartva, és a pajzsmirigyemre is hormont kell szednem az eddig jódpótlás helyett. Ezek mellett meg nagyon megvisel a front, gyenge vagyok, alig bírok mozogni, és persze dolgozom :(

Dana, gratulálok a kislányhoz, amikor olvastam tegnap mobilról kicsit irigykedtem, mert én is kislányra vágytam, és mi is Aliznak hívtuk volna. Én rövid i-vel akartam egyébként, hogy angol nyelvterületen se legyen problémája vele :)

Pelenka, popsitörlő és egyéb babadolgok után (is) érdemes a tudatosvasarlo.hu oldalon végignézni a termékteszteket... Én magunkra sem használok semmilyen mérgező anyagot tartalmazó kencét, a babára sem fogok. Popsikenőcs pedig a shea vaj lesz :) Vigyázzatok nagyon még a gyógyszertári fürdetőkkel is, mert sokszor az egész kőolajból van és attól lesz a babák bőre tiszta kiütés, meg ekcéma. Még gyerekorvosoktól is hallom, hogy Johnson és Nivea a legszarabb, tele van minden sz*rral, érdemes utána nézni.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Livi, engem elengednek akár kötelező, akár nem kötelező a vizsgálat. Nagyon rendesek :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Kedves noci85 és viki1983 !!

Nagyon aranyos vagytok !! Köszike szépen a kedvességeteket, hogy írtatok :-)
Én most vagyok 16- hetes az első picurral :-) És nagyon izgatottak vagyunk e-miatt, dehát egyszerűen fantasztikus érzés kismaminak lenni :-)
Remélem majd amikor megszületik akkor is ezt mondom majd :P :P :P a sok éjszakázás után :roll:

Na mindekinek szép napot az év legmelegebb napján kitartást és sok folyadékot mindenkienk majd még jövők !!!! :) :)
milkaaa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: