Új privát üzeneted érkezett!

Na megjöttem az UHról. Papírt nem kaptam a vérvételre. Csak jótanácsot,hogy hazudjam azt,hogy hazaköltöztem, és akkor megcsinálják, de eredmény nem biztos,hogy meglesz időben.
Fasza....akkor most menjek vagy ne???

Bébi széép még mindig. :) Jó volt látni.

Fürdőruha woman secretes. Sima , nem terhesekre való, de legalább egyrészes.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Most utálni fogtok... én nagyon jókat alszom :wink: :lol: :lol: :lol:

Én alaighanem megállok egy császármetszésnél... azért úgy gondolom, hogy nem véletlenül nincs cippzár az ember hasán :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:03-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Évi! De te egyszerre letudod a mi ötéves tervünket....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

 
 

Én se tenném ki magam sok császárnak.
De 3as ikreknél érthető,hogy elég egy. :)

Ma voltam egy 7hetes babánál. Őt örökbefogadták. Egy hetesen kapták meg. Mondta az "anyukája",hogy azt a 6 hetet amíg visszakérhette volna a szülőanyja totál rettegésben élte. És most olyan édes volt! :)
Éééés annyira pici a baba. Hihetetlen. Mikor nőtt meg a lányom ennyire????

Ég a gyomrom...hülye gyros.... :/ :/

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi, hülye töltött paprika......... :shock: Nekem eddig nem volt semmi bajom, úgy néz ki akkor ezután lesz.... :? :x Egész nap tettem-vettem, főztem, takarítottam, holnaptól meg meló, de nagyon elfáradtam....és zavar a hasam már...de ez legyen a legnagyobb gondom :) csak egészséges legyen a végén a kisasszony :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Lábdagadásnál jó lehet a torna... javítja a vérkeringést!


1. A lábujjak „marokba” szorítása (1/2 perc)
Feküdjön hátra, és lábát fektesse magasra (tegyen például párnákat vagy összehajtott pokrócokat a láb alá)! Szorítsa össze és nyissa szét az ujjait olyan gyorsan és erősen, ahogy csak bírja! Képzelje el, hogy egy odatartott ceruzát kell minduntalan megfognia és elengednie. Ha nincs lehetősége hanyatt feküdni, akkor a gyakorlat munkahelyen, sorban álláskor, buszon, tehát mindenütt végezhető.

2. Lábkörzés (1 perc)
Hanyattfekvésben húzza fel a térdét, emelje fel alsó lábszárait, és körözzön gyorsan két lábszárával egymással ellentétes irányban. A lábkörzés után – mely körülbelül fél percig tartson – tegye le e lábát, és többször egymás után hajlítsa be, majd ismét nyújtsa ki térdét!

3. Párna összeszorítása (1/2 perc)
Feküdjön továbbra is felpolcolt lábakkal! Szorítson össze lábfejeivel egy párnát, emelje meg, majd ismét eressze le!

4. A vér kipréselése a vádliból (1/2 perc)
Továbbra is fekve maradva hajlítsa be az egyik lábát csípőben és térdben! Kulcsolja át ujjaival a behajlított láb bokáját, majd lassan nyújtsa ki a lábát, közben kezeit engedje feljebb csúszni. Ujjaival préselje végig a lábát egészen a lágyékig. Végezze el ugyanezt a gyakorlatot a másik oldalon is, majd még 3-4-szer mindkét lábával! Ezt a gyakorlatot különösen a lelkére kötjük. Adott esetben ülve is elvégezheti, de ne mulassza el.

http://www.haemostasis.hu/betegtajekoztato.aspx

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Jó reggelt!

Mi ez a pangás? :roll:
Mindenki nyaral?
Mi itthon vagyunk, kissé szenvedek ettől a hidegfronttól. Elég sokat keményedik, görcsöl a pocakom. Tegnap el is mentem soron kívül a doktorhoz... a magnézium mellé kaptam még Diaphyllint...

Bdana
Évi! De te egyszerre letudod a mi ötéves tervünket.......

Nekünk is a kb. 5 éves terv fog megvalósulni... mi elég sokat vártunk ezekre a babákra... :?

Rebelen
Jó ez a torna!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:03-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Egyébként meg izgatott vagyok :oops: :wink:
Délután találkozom Izával és Ircsivel :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:04-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Na micsoda titkos tali!!! :)
Kérünk majd képeket!

Én vagyok, olvasok, csak senki se ír.
Róza nem aludt, így én se. Megyek ma fodrászhoz, meg bnőzni. Remélem ellesz Rózi, mert nincs kire hagyni, így vinnem kell magammal.
És jövő héten lehet, hogy sokkal hamarabb visszamegyek Pestre. Ugyanis elfogy a hely itt vidéken, és nemtudom hol leszünk.
Kell a külön hely Rózi miatt...de ez kedden megszűnik. Utána kiváncsi leszek a kivitelezésre.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Hazajöttünk, megvagyok, de a nagy pihenésben úgy elfáradtam, hogy majd holnap megnézem, mennyit és mit írtatok. :oops: :)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Jó reggelt!

Pitypang
Nincs sok visszaolvasni való! :?
Jó pihenést!

Tünde
Családból senki nem tud Rózira vigyázni pár órára? Nem nézik, hogy esetleg jó lenne neked is egy kis kikapcsolódás, pihenés? :roll:
Miért nem lesz külön helyetek?
Lehet, hogy akkor tényleg jobb lesz, ha hazamentek... és akkor még nem kell máshoz sem alkalmazkodnotok... :?

Tegnap volt Debrecenben egy mini tali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Iza, Ircsi, egy októberre ikreket váró kismama és én :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon jó volt! :wink:
Kár, hogy olyan igazi topiktalálkozót nem tudunk szervezni a nagy távolságok miatt. (Nekem pl. Budapest már a világvége... ahova a madár is 3 napi hidegélelemmel megy... :oops: :wink: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:04-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Még egy álmatlan éjszaka... De már mindegy is.
Fel kellene vennem az esküvői ruhát,hogy el kell-e menjek venni egy újat! Remélem azért még bele tudok bújni.

Arra abszolút nem emlékszem, hogy hányra megyek a kozmetikushoz, ezért 9re odaállítok. Hátha bejön. :) :)

Évi: Taliban az lesz a legrosszabb később,hogy Te 3 gyerekkel még közelre se mész majd olyan könnyen. :/
Azért remélem lesz Pesten néha... édes nézni együtt a babákat.

Tegnap végül amúgy bejött mamám, így rá tudtam hagyni. Ami jó is volt, mert 2,5órát ott ültem a fodrásznál. Persze nem ment minden tökéletesen, a hajam mára szétment, a gyereket mama megetette valami zsírral, és egész este sírva szart....Ez mami...már nem is lepett meg. Csak sajnáltam csóri gyereket.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Hát tényleg nem írtatok sokat... :(

Kedden megyünk 4d-s uh-ra, már nagyon várom. :D

Éva, annyira kíváncsi vagyok, hogy mekkora lehet a pocakod. :oops: :lol:

Rebelen, hátha tudsz nekem segíteni... nagyobb adag vérhígítóval szúrom magam, de kész vagyok tőle. Konkrétan nem tudom hova beszúrni... Múltkor már majdnem elsírtam magam, mert annyit bénáztam. Már nem tudom úgy összecsípni a bőrt, mint korábban, mert ugye a Baba már jóval nagyobb, és ahol még meg tudnám fogni magam, ott mindkét oldalon akkora csomó van, hogy esélytelen ott is. Mit csináljak? Ráadásul tegnap visszaspriccelt a cucc egy része... :cry:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:05-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Aztarohaaadt!!!! :D Ez marha nagy!!!! :D :D :D :D
Nagyon durva

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: UUUUHHHHHHHHHH, csatlakozom Tündihez.....nekem is ez volt az első gondolatom, hogy " azt a rohadt......"

hát én meg sem szólalok, nekem olyan kicsi a hasam :) Minjááááá csinálok képet, csak összehasonlításképpen :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Nem tudjátok, hogy milyen vitamin lehet a mustárban? Mert pár napja mindent mustárral eszek, a vajas kenyeret, a májkrémes kenyeret, a virslit, a pizzát.....és úgy egyébként is magában... :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Íme:

Kép

Kép

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana
Nálam is sláger a mustár :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:06-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Évaaaaa!!!!!!!
:shock: :lol: :shock: :lol: :shock: :lol: :shock: :lol: :shock: :lol:
Köszi a képet! És milyen szép vagy! :wink:

Bdana, te sem panaszkodhatsz. Szép nagy a pocakod! :D

Na, mindjárt és is megpróbálkozom egy képpel.

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Kép

Kép

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Ajajajajajjjj, nem tudtam, hogy ezek ekkorák... Nem vagyok profi a témában, mit kell csinálni ahhoz,hogy ezek kisebbek legyenek???

:oops:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Naaa!!! Pocakkééépek!!!
Végre-végre!!!! :)

Nem nagyok ezek pitypang! :) Legalább látjuk!!! :)

Én majd teszek esküvőset, ha feljön a ruhám....reggel elég necces volt, üres gyomorral. :( Félek. De semmit se találtam helyette. Na megyek fürdeni.

Szépek vagytok!!!

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Pitypang! Így elnézve mindenki gömbölyödik rendesen :lol: :lol: :lol: :lol: hááát de Éviiiiiiiiii!!! Az valami hihetetlen szép pocak! Minden elismerésem az övé! 8)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Évi, ez igen, hatalmas, szép :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Nagyon szépek a pocakok! :lol: :lol: :lol:

Pitypang
Csomós részeknél próbáld árnika krémmel kenni. Az csökkenti a gyulladást. Nekem a progesteron injekciós hátsómat szépen rendbeteszi...
Kicsit oldaltabban, lentebb próbálgasd inkább beadni...

Tünde
Esküvői ruhás képet kérünk majd!

Éva
Jó lehetett a találkozó :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Köszi, Rebelen, új nap, új remények. Amikor beszúrom, mindig arra gondolok, hogy most nem kell ezzel foglalkoznom 24 órán át, ettől jobb lesz a kedvem.
Bocsi, ha m,ár írtad, de van valami különleges oka annak, hogy még mindig kapod a progeszteront?

Tündi, ahogy Rebelen is írta, várjuk a képeket! :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Sziasztok!


Olvaslak benneteket de mindig elmegy a nap mire írnék :oops: :oops: :oops: Nem baj októbertől itthon leszek és lesz időm :D

Nagyon szépek a pocakok!!!!

Dreibabys!INekem az volt az első gondolatom "Te jó ég mekkora lesz a végére" :shock: :shock: Olvastam,hogy a szeptemberieknél már megvannak a 3-as ikrek 34.hét neked is simán meglesz :wink: Tényleg neked nem kell befeküdni majd előre,hogy szem előtt legyél a dokidnál?

Tündi!Képeket kérünk ám az Rólad!!!Jöttök haza?

Dana!Én is vonzodom a mustárhoz de amúgy is imádom :D Szép a pocid :wink: :wink: És még nem is gratuláltam a kisasszonyhoz!!!De jó akkor csak lesznek Csajok is decemberbe :lol: Aliz nagyon szép név!!!

Pitypang!Nálatok végül kiderült,hogy végül mi is van a lába között??Másik fórumon az egyik Csajszinak azt mondták fiú a genetikán meg egyértelmű,hogy kislány :roll:


Én is végre félidős vagyok!!!! :D :lol: Voltam genetikán kisasszonyt 322g-ra saccolták szép hosszú lábai vannak :lol: (manöken alkat lesz mint a nővére)Csücsült mondta az uh-s nő én meg "Oh akkor nem látszódik a neme" erre egyből dehogy nem kislány így már vettem is neki egy kisbadyt :D

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Mindenkinek szépen kerekedik a pocakja :lol: :lol: :lol: :lol:

Rebelen
Én is kapom a progeszteron injekciót. Jegelem, kenegetem a hátsómat, így egészen elfogadható a helyzet.

Pitypang
Progeszteron tartalmú injekció tanulmányok szerint segít a koraszülés megelőzésében.

Kata
Doktor nem híve a befektetésnek, amíg komoly indok nincsen.
Szép neve lesz a kislányotoknak! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:07-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Szia, Kata! Még mindig nem tudunk biztosat a Baba neméről, de talán kedden kiderül. :D

Akik eltűntek, hova tűntek? Pl. Viki? És mások?

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Jó reggelt!

Itt nagyon hideg van, alig 10 fokot mutat az ablakban a hőmérő :cry: :evil:
Nem bírom ezt az időt, mindenem fáj :cry: :evil:

Pitypang
Progeszteront azért kapom, hogy ezzel talán megelőzhető a koraszülés...

Kata
Gratulálok a félidőhöz és Zorkához!

Én most egy kicsit depis vagyok... decemberben ilyen idősen születtek meg a kislányaim... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Rebelen!
Most minden rendben lesz!!! Nekem is azon a bizonyos héten volt egy komoly hullámvölgyem, és szerintem semmi nem tűnik el nyomtalanul (talán nem is kell), de most nem lesz semmi gond! Gyönyörű karácsonyaink lesznek a legszebb karácsonyi ajándékokkal! Eddig is nagyon ügyes volt a kisfiad, ezután is nagyon ügyes lesz!!! :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


:( :( Rebelen! :cry: Ez annyira rossz lehet!


Képeim nincsenek az esküvőről, majdcsak lesz valakinek. Amúgy szar volt..
Az meg,hogy Peti szinte csak kétszer 2 órát volt Rózival az még rosszabb. És mi még egy hétig itt vagyunk, utána meg Ő megy el. Még a szülinapomra se jön haza, pedig az már az utolsó nap lesz a bicajtúrából, és csak a péntek esti melóját kellene lemondania. Na mindegy, én remélhetőleg ettől még megünneplem egy Orczy kertes Hiperkarma koncerttel. Nincs kedvem egy semmittevős szülinaphoz....így is elég rossz a hangulatom. :/ :/

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi újra itthon, naggyon naggyon szuper volt a kiruccanás és nagy szerencsénk volt sok mindenben, kint nagyon jó hangulat volt még az utcákon is, én még ilyet nem láttam soha, párommal romantikáztunk is ráadásul a gyerekek is jól érezték magukat a nagyszülőkkel. Úgyhogy teljes kikapcsolódással kezdek neki a szeptembernek, vagyis a még hátralévő nyári napoknak. Ugyanis hamarosan mi is esküvőre megyünk, bár már csak apróságok kellenek, mint pl. becsomagolni a nászajándékot, amit imádok, de még ki kell találjam milyen csomagolása legyen.
Aztán a három napos ünnep a gyerekekről fog szólni, hiába, azért van egy kicsi lelkifurim :oops: , de hát ennyi kellett és még kitalálom, hova menjünk. Valami vizes dolog, ha jó idő lesz, ha nem akkor állatkert, ilyesmi. Tüzijátékra szoktatok menni? Mióta gyerekeink vannak nem járunk, és szerintem ez így marad, bár majd ha ők nagyon követelik úgyis muszáj lesz. NEkem nem hiányzik egyáltalán. :roll:

Tündi!

Sajnálom pároddal a konfliktust, ha volt egyáltalán, vagy csak neked estek rosszul dolgok? MEgbeszélted vele? Én úgy vettem észre, hogy a pasiknak meg kell mondani a problémákat, különben csak azt látják, hogy duzzogunk és nem tudják miért. HA most elmondod neki, akkor hátha jövőre magától is észbe kap. ;)

Évi!

Így látatlanban is tetszik a dokid, ahogy hozzááll a dolgokhoz. Milyen jó, hogy nem kell előbb befeküdnöd!!! Én is mindig azt hallom, hogy az ikreseket berendelik előbb, biztos, ami biztos.

Pitypang!

Sajnálom az injekciós zűröket. :( Egyszer a szurkálásnak is vége lesz, jól állsz a dolgokhoz. Mindig reggel szoktad beadni magadnak?

Dana!

Én is imádom a mustárt. MOstanában mondjuk nem eszem, de amikor a hányingeres időszakom volt, akkor szinte csak azt bírtam megenni. ÉS imádtam takarítani (én sok mindent ecettel takarítok), mert csak az ecet szagát bírtam elviselni. VAgyis rossz szó, hogy elviselni, mert kifejezetten szeretem és szeretem azóta is. Még jó, hogy párom nem irtózik tőle, így simán tudok vele takarítani. :)

Nekem kifejezetten tetszik ez az őszies időjárás, szeretem az évszakváltásokat. Tudom, ez még nem az és erre a hétre is meleget mondanak, de jó volt, hogy kicsit megmutatta magát az ősz, olyan jó hangulatom lett tőle. :)

Lassan vége a nyárnak, nekem hihetetlenül gyorsan elment, mondjuk program volt bőven. Kezdődik az ovi, bölcsi aztán már november, én már akkor tervezem készülődni a Karácsonyra, nem is az ajándékozásra, inkább a lakásdíszítésre, imádom. Nem akarok idén sem lecsúszni róla. :) HA minden készen van, akkor már jöhet a baba. Hamar itt lesz, már alig várom. :)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Én kértem, hogy jöjjön haza. :) Nem várom h kitalálja, mert amit mondok azt is elfelejti, nemhogy még találgasson. :/ :?

Tüzijátékra én se járok. Utoljára szerintem 2005ben voltam. Én félek ekkora zajban.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Gyors életjel, mert várnak a fiúk, megyünk ki focizni, ígérem visszaolvasok nemsokára. :wink: A szüleim voltak nyaraltak Balatonfüreden 1 hetet, lejártunk hozzájuk, aztán nálunk oltak 1 hetet, aztán megünnepeltük Bence 2. szülinapját, most pedig végre Tomi van szabadságon, így élvezzük a hármasban töltött időt, szombaton Füreden voltunk a borheteken, holnap megyünk Kehidára pancsolni, hétvégén barátnőmékkel találkozunk, vasútkiállítás és még egy élményfürdőzés nagyszülőkkel. :)

18 hetes genetikai uh-n minden ok volt, szerencsére rendes doki volt, több mint fél órát bent voltam, alaposan megnézte Kistesó minden testrészét, a szívét, agyát, veséjét többször is, zárt a mellkas, a hasfal, a gerinc, orrcsont mérete is szuper, sehol semmi eltérés, minden a legnagyobb rendben, teljesen egészséges, úgyhogy most már megnyugodtunk!!! :) Védőnőnél is voltunk, +5 kg-nál tartok, 1-gyel több, mint Bencével ilyenkor anno, de ez nem panasz. :wink:

Hoztam én is félidős pocakfotót, igaz az már 1 hete volt, meg egy kistesó fotót is:

Kép

Kép

Később még jövök, pocakfotókat láttam és szépek, szépen kerekednek! :) Dreibabys a tiéd hatalmas, nekem is az volt az első gondolatom, hogy mekkora lesz ez még a végére!

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Koszi az erdeklodest :) mi telkezunk, csak olvasgatok. Itt napokig nagyon sz*r ido volt, szetfagytam :(( azert jo igy is ;) csut-pentek melo, aztan 9 nap szabi, akkor vegig ferjemmel kettesben :) varom mar :) (most baratokkal es negy gyerekkel vagyunk...) sajnoa telefonrol valamiert nem minden pocakfotot latok, pedig majd megesz a kivancsisag....

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


De jó, hogy jelentkeztetek!
És Barbcsi, nagyon örülök, hogy minden rendben van!!!

Izisz, tök jó, hogy a kicsinyeid jól elvoltak, amíg távol voltatok!
Szuri: régen reggel adtam, most legutóbb azt írta a doki a receptre, hogy a déli órákban... Ez nálam fél 5... De vissza kell szoktatnom magam reggelre, mert a kontroll vérvétel mindig délelőtt van, és az injekció beadása után 3 órával kell levenni a vért.

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Rebelen, írtad az árnika krémet. nekem a pocakomra kellene kellene, oda, ahol a Baba van, ez nem gond? A nőgyógyász azt mondta, hogy jegeljem. De nem gond, hogy gyakorlatilag a Babát jegelném???

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Jó reggelt!

Pitypang
Babácskád nem a bőröd alatt van, hanem mélyebben... jól védett lakóhelye van :lol: :wink:
Attól nem fog lehülni, ha a szúrás helyére pár percre odateszel jeget! Nem folyamatosan kell jegelni, hanem inkább naponta többször pár percre...
Krémmel se a babát kened... :wink:
Nekem pl. rendszeresen kell használnom testápolót. Az egész testemet bekenem, a pocakomat is. Kicsi fiam szereti, amikor a pocakomat kenem, simogatom... ha ott tartom a kezem pár percig, oda szokott koppanni... jelez, hogy "anya, jól vagyok". Érzi, hogy van bennem egy kicsi aggodalom... :oops: :wink:

Tünde
Lehet, hogy a párod még nem nőtt fel az apasághoz? Nekem nagyon furcsának tűnik, hogy ennyire magatokra hagy... :?

Izisz
Jó lehetett a kikapcsolódás!

Barbcsi
Boldog szülinapot Bencének!
Jó, hogy jelentkeztél! Szépen növekszik a pocakod! :lol: :lol: :lol:

Viki
Jó szabadságolást!

Nekem letelt a szabadság, dolgozom újra....

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Rebelen: Csaknem! :) Volt már rá ideje! Egyszerűen csak pasi (szerintem). Ő azt az oldalt látja, hogy csak ez az egy hét van neki az évben amit a haverjaival tölthet. Ami persze jogos...de nekem sosincs egy hetem gyerek nélkül, és ha lenne is terhes vagyok szóval sokra úgyse mennék vele.
Csak rosszul esik,mert csak szülinapom lesz, és tényleg alig találkozunk ebben a hónapban.

Édes lehet babád!!! :)

Barbcsi: Jó fiatal vagy! :) Bár nálam még így is idősebb, de csak pár hónappal.
Pocakod szép, és nagyon vékonynak tűnsz.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Jó reggelt :)

Barbcsi, nagyon csinos vagy :) És tényleg nagyon vékony vagy :)

Tündi, Peti :( Nekem nagyon sokat segít Zoli, ha itthon van, sokat gyerekezik, bár ennyi gyerek mellett muszáj is :)

És ma 4D :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi!

De jó, mozizol! :)

BArbcsi!

Nagyon jól nézel ki! ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Panndi: :) Irigyellek. Én is próbáltam időpontot kérni rá, itt csabán, de mivel itt csak egy helyen van, így nem tudnak szeptember előtt fogadni....na mondom fasza....

Kép

Eddig nem láttam más képet az esküvőről amin rajta lennék. A pasi a Péterem! :)

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors életjel! Most jöttünk haza Szilvásváradról, nagyon jól éreztük magunkat! :D

Most visszaolvasok, aztán írok bővebben...

Addig én is teszek fel egy pocakképet...bár nem oldalról készült és csöppet homályos...de azért a lényeg látszik.
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Sziasztok! :D
Ha még lehet,csatlakoznék hozzátok.Néha olvasgattam a fórumot,mikor nem éreztem semmit,és erőt adtak a megnyugtató válaszok.
Holnap 24 hetes leszek a pici lánykámmal,dec.5-re vagyok kiírva.Nyíregyházán fogok szülni.
Máris lenne egy kérdésem:aki szedi a progeszteron injekciót,hol szerezte be?Nekem felírta az orvos,Proluton Depot 250 gr a neve,de itt a patikákban nem is hallottak róla.
Nagyon szépek a képek,boldog babavárást mindenkinek!
lili72
lili72
 
 


Üdv Lili! Gyere rendszeresen! ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Lili: Nem ismered a vörös lányt a képről?
Ő is nyíregyi, és pont ismer egy kismamit, aki egyidős terhes velem. :)
Gyere nyugodtan!! :) Üdv köztünk!!!

Én ma fos vagyok amúgy. Csak unatkozom , meg internetezek. Szerencse, hogy Rózit elfoglalja mamám.

Kép

Kép

És mai képek!

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


:lol: Látom, hogy unatkozol! :D Tábla! :lol: :lol: Jó ez a felső amúgy! ;)

Ilyenkor kell elmenni fodrászhoz, kozmetikushoz manikűröshöz, vásárolgatni. :) Tudom, nálad ez már letudva, mert esküvő volt. :) Akkor lakásszépítgetés, előrefőzés, hirtelen nekem ennyi minden jutott eszembe...ha itt lenne valaki aki lefoglalná a kölköket. :lol: (most persze még alszanak, de nem sokáig már)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Mi is voltunk ma 4d-n! :lol: :lol: :lol:
Minden tökéletes, és tuti, hogy kisfiú!!!! Láttam! Még meg is mérte neki a szonográfus. :oops: :D

Üdv, Lili!

Megint sok szép pocakos képet látok! :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: