Új privát üzeneted érkezett!

proba

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

:oops: jól nem jelentkeztem a héten, de most gyorsan visszaolvastam :)

Kicsidodi, Kriszpiri üdvözöllek titeket!!! :D Készülődnek akkor a nyári babák is a topikpa: szuper :D

Szóval, nekünk hétfőn megvolt a tanácsadás, meg az Uh-t is rögtön megcsinálta a "doktorbácsim": mostmár fejvégű fekvésben van a baba, a magzatvíz mennyisége átlagos
BPD 83mm Fl: 60mm OFD:100mm Súlybecslés:1715 gr (aznap 33+3 hetesek voltunk)

A vérnyomásom rendben volt:120/80 :) és az utóbbi két hétben megint híztam 1 kilót. Most az indulóhoz képest +8,5 kg-nál tartok..
Még nőgyógyászati vizsgálatra kell elmennem majd jövő héten :roll: aztán pedig dec 1-vel nekünk is kezdődik az NST :? bár nekem a két másik fiút is mindig úgy kellett piszkálni :roll: sose ott akartak mocorogni...

Név: valószínűleg maradunk a Benedeknél, de még mindig nincs teljesen lebeszélve :(

Szép estét mindenkinek, Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kriszpiri, látokm sikerült. :) Ügyi!

Nekem NST jövőhét csüt.-től kezdődik. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

 
 

Kép első este
Ez az első este készült szombaton!
Már leesett a köldökcsonkunk tegnap előtt!
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Kriszti!

Örülök, hogy megvolt az uh, annak meg pláne, hogy befordult a kisfiúcska. Mennyivel születtek a nagyobbak?

Zsuzsi!

Nagyon szép a kislányod! Az orra egyenesen imádnivaló :D

Alexa!

Ne keserdj el a tápi miatt, még lehet, hogy beindul rendesen a tejed, és abba tudjátok hagyni! Megvallom őszintén, én még mindig hiányolom a képet a kisfiadról :oops: Tudom, hogy nincs sok időd a pici mellett, úgyhogy nem szemrehányásként írom, csak szeretném már őt is megcsodálni.

További szép estét, jó pocakosodást, boldog babázást! :P

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!
Köszi Aida :)
Üdv Kriszti
mné zsuzsi nagyon ari a babád grat

Kép
kriszpiri
 
 


Köszönjük a dicséreteket!
mné zsuzsi
 
 


Tegnap este fürdés előtt jólakottan!
mné zsuzsi
 
 


Kép
mné zsuzsi
 
 


Mné Zsuzsi Nagyon édi a pici lány :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Olyan borzasztó idő van. Ti hogy bírjátok? Nem hozott Reninek babát a hó??
Meg akartam nézni, hány napos túlhordásnál tart, de nem láttam a vonalzóját :cry:

Pihizzetek!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennye :Nem tudok Reniről semmit,csak várom az sms-ét :)

Nagyon rossz az idő,kénytelen voltam már sapkát sálat venni,pedig amióta az eszemet tudom utáltam a sapkát,de nagyon hideg volt.
Kicsit sétálgattunk Párommal az Europarkban...nem volt több 2 óránál de Én teljesen átfagytam..

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: nagyon jó fotók a csöppségről - annyira ééédes :D

Rennye: Bálint 2900, Dávid 3150gr-mal született, nem voltak óriásbébik....(csak érdekességkép a párom is és én is ilyesmi súlyokkal születtünk)
Kicsinek találod a picúrt a súlybecslésen? Nézegettem én is az átlag már 2 kg körül van ebben az időben, de az orvos nem mondta, hogy gond lenne... :wink:

Jó éjszakát mindenkinek :D

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi:Nagyon ari a babád :D

Bocsi,hogy nem reagálok most mindenre csak bekukkantottam kicsit.Mostanában sajna nem sokat alszok éjszaka :cry: Így nappal szoktam,ha tudok.Mi még mindig 2in1-ben.Már egyre nehezebb.A hír rólunk annyi,hogy dokim elkeserített kicsit az UH szerint csak 39.hetesek voltunk múlthéten.Így azt mondta,hogy ha dec.3-ig nem szülök akkor dec.3-án reggel bekell feküdnöm és megindítják.Hát remélem,hogy erre nem kerűl majd sor és a héten már babázni fogok.Szombaton meg viccelt minket a picur.Fél3-tól 6-ig 5perces fájásaim voltak beültem egy kád melegvízbe és erre meg elmúlt :cry: Tegnap óta meg iszonyatosan fáj a derekam olyan mensisen.A hasam alja meg majd leszakad már a babó súlyától,mert már olyan lent van nyom mindent.Képzeljétek még a pisi is csurog :oops: :oops: :cry: És szinte állandóan pisilési ingerem van alig tudok elmenni emiatt itthonról :cry: Ma megyünk délután dokihoz CTG-re.Remélem minden oké lessz.Vérképem vizeletem jó lett. :D

Bocsi,ha hosszúra sikerűltem :oops: Remélem mindenki jól van!Bizti jobban mint én :cry:
reni_24
 
 


Sziasztok!
Reni!KItartás!Biztos hogy pisi ami9 csurog?Nem a magzatvized kezdett el szivárogni?Hogy számolták így el a szülés időpontját?
Nemsoká már te is babázhatsz!Kitartás!!!!
mné zsuzsi
 
 


Reni 24 reméljük most már hamar tul leszel rajta :( és jobban leszel

Kép
kriszpiri
 
 


reni_24: Ne keseredj el,drukkolunk Neked.
Várom sms-ed :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Ne aggódj Reni, mindjárt meg lesz a bébike :D
És itt jön az, hogy mennyire igaz a +/- 2 hét. Sajnálom, hogy így elszámolták, de akkor is mindjárt eljön a Ti időtök!!! :P

Kriszti!

Valóban feltűnt, hogy kisebb az átlagnál, de az ugye csak átlag. Azért kérdeztem, hogy mekkorák voltak a nagyobbak, de ők szerintem tök normál súllyal születtek. Elvégre a 3 kg a "tankönyv méret". A lényeg, hogy egészséges(ek) legyen(ek)!

További szép napot! (És Reninek gólyalátogatást. A többiek tartsák még bent egy picikét a picikét :wink: )

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Syasztok!


Rennye:Tudom és ne haragudj!De ha elküldöd az email-od akkor neked is tudok képeket küldeni email-ben!Ha az jó?
Sok pusszi


Reni:Megkaptad a képeket?
Ne keseredj el már tényleg nincs sok hátra!Próbálj meg lazítani,és piheni!De ha van valami akkor írj,mert már bármikor jöhet!Drukkolok!Pusszi

Kép
alexa116
 
 


Köszi Alexa!

Megírtam priviben.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Most értem haza a dokitól és képzeljétek milyen szemét volt úgy megvizsgált,hogy azóta jönnek ezerrel a fájások.Lehet,hogy már éjszaka meg lessz a baba.A nyákdugóm tuti elment.Alig bírtam haza jönni.Még jó,hogy párom itthon van így ezen nem aggódom.Szurkoljatok nagyon!!!!
reni_24
 
 


Reni: bocsánat, hogy így ismeretlenűl, de írtam Neked privit. Ha van egy pici időd, olvass bele :wink: És nyugi, a dokid valószínű "segíteni" akart......(tudom, ez most hülyén hangzik.....)
bluebox
 
 


reni_24 Szurkolok :))))

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Pocimaci!

Emmának boldog névnapot!!

Reni!

Egyetértek Mártival, nekem is így segített a dokim Norbinál. De ezt már azt hiszem említettem is valahol. Sőt, én kértem őt, hogy vizsgáljon meg jóóó alaposan, mert szülni akarok. Hát nekünk bejött :wink: :D :wink:

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Reni_24: a soraidat olvasva nekem is az ugrott be, hogy nem a magzatvizet érzed-e csordogálni :) - pláne, ha az orvos jól megvizsgált, lehet, hogy tényleg meglesz már akár most este a babácska :D :D :D Drukkolok nektek :D :D :D

Alexa: én is elküldeném az e-mail címem priviben, kíváncsi lennék a csöppségre :wink: Jó?

Szép estét mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Ugyan nem vagyok topictag, de nagyon drukkolok Reniért, most olvastam a novemberieknél, hogy már a kórházban vannak és 4-5 perces fájásai vannak :P :P :P :D :lol:
Nagyon gyors szülést kívánok Neki :P És persze megy a drukk :wink:
bluebox
 
 


Megszületett Reni:24 Kisfia Krisztián :)
1:34 perckor 3750grammal:)
Gratulálok Reni :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Reni!!!!

Gratulálok Krisztiánhoz!!!!Várunk vissza!

annus11
 
 


Én is nagyon gratulálok Krisztiánhoz :P :P :P
Csak segített a dokibácsi :wink:
bluebox
 
 


Gratulálok Reni :D

Kép
kriszpiri
 
 


Reni!Hatalmas nagy Gratula!
Jó nagy lett a babád!Végre te is babázhatsz!Nagyon jó egészséget kívánok nektek!
mné zsuzsi
 
 


Reni!

Gratulálok Krisztián babához!
Szép méretek! :wink:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Veletek többiek mi a helyzet???
Valakinél valami változás??

Kép
kriszpiri
 
 


Velem olyan helyzet van, hogy iszonyatos jóslóim vannak pár napja reggelente.. Ha így halad lassan szülünk vagy csak szimplán megőrülök. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida:
Nem kérdezted a dokid,hogy mit lehetne tenni????Vagy ezzel semmit nem lehet tenni???

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Syasztok!

Reni:Gratulálok!Mondtam hogy érdemes vární! :oops: :lol:

BfKrisztina,Rennye:Küldöm a képeket! :lol:

Kép
alexa116
 
 


Nem kérdeztem.. :roll:

Helyzetjelentés: Nagyon erős fájásaim vannak megint, hívtam a szülésznőm. Azt mondta mérjem és hívjam ha ciklikusan 3-4 percenként jönnek.. Lehet ma baba lesz? :roll: Pedig még bent kéne picit maradnia.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Syasztok!

Aida:Most háy perces fájásaid vannak?Drukkolok nagyon! :oops: :lol:

Kép
alexa116
 
 


Hát most még olyan mérhetetlen.. először folyamatos volt most úgy össze-vissza.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


sziasztok.

végre ide is beenged :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: napokig csak olvasni tudtam.

reni:

végre.gratulálok.szép súlya lett a kis lusti srácnak.

alexa:

nekem is elküldenél pár képet?a mail címem elküldöm priviben.aztán élőben is meglesném Kristófot.holnap vagy holnaputánn.

voltam ma uh-n.hát nem túl jó híreket kaptam:

a lepény már csak eléri a méhszájat.ez jó.viszont rengeteg ciszta van rajt.mutatta a doki,egymás hegyén-hátán vannak.az uh-s azt mondta mikor kérdeztem hogy ezzel mi a teendő hogy gyakran kell nézni mennyire "szaporodnak"de majd a kezelőorvosom mondani fogja.
dokim tisztára az ellenkezőjét mondta,idézem:
-ezzel nem kell foglalkozni amíg a baba rendesen fejlődik és lehet ha más nézné nem is látszódnának a ciszták

szerintem a lepény nem lesi meg uh előtt hogy ki ül a székben.tehát ha ott vannak akkor ott lesznek akárháyn doki is nézni meg.nem is hívott vissza uh-ra.majd csak a 32 hetesre kellene mennem.kicsit úgy éreztem nem ad az uh-s doki szavára.de hát azok a szarok nem foglalkoznak euzzel.szépen elborítják a lepényt aztán ki tudja mi lessz.most nagyon nagyon mérges vagyok a dokimra.ha kért volna lóvét sem adtam volna neki.

nem tudom eldönteni hogy a dokim hülyének néz-e vagy mi van vele.anyós ismerőse most itt van győrben már beszéltem vele hogy hívja fel és menjünk el hozzá.meg egy 4D-t is beütemezünk jövő hónapban.

aida:

nyugtatásul írom hogy ismim kislány a 35.hétre született és 4 nap utánn szó szerint kidobták őket a kórházból,szépen szopizik és nődögél.ráadásul nála nem is fejlődött a pocakban rendesen.kis sújal született(2240 ha jól emlékszem)a te babád már bizti nagyobb.

Alex,ahogy selytettem lecsücsült a pocakban,remélem nem nagyon fog neki tetszeni és szépen megfordul.

na jól kiírtam magam.

dobok egy tegnapi poci fotót is:

Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Aida:reméljük nemsoká tul leszel te is rajta szurkolunk

Kép
kriszpiri
 
 


Reni : gratulálok nektek! Várjuk majd tőled is a részletes beszámolót, és ha lehet, képeket :D :D :D :D

Aida: minden rendben lesz nálatok is! Ha idáig egyben maradtatok már nem lehet semmi gond :wink: hiszen "végigkeményedte" a pocid az egész babavárást :roll:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Syasztok!

Ettike:Oks!Küldöm a képeket!De már kezdtelek hiányolni,és már hívni akartalak hogy mi van veletek!De majd írj vagy jelez hogy mikor érsz rá vagy hol?
Amúgy ne idegeskedj a ciszták miatt!A Patriknál is voltak?Majd írj!Puszi!

Bfkrisztina,Rennye:Megkaptátok a képeket?

Kép
alexa116
 
 


alexa:

megkaptam a képeket.nagyon helyes kiscsávód van.és nagyon hasonlít rád.
Patrikkal semmi gondom nem volt a terhesség alatt,a végét leszámítva.de az meg ugye toxémia volt.

nekem ma vagy holnap lenne jó mert párom 10-10 ig dolizik.ahogy nézem ma még jó idő is van.majd írj sms-t hogy jó e ma mondjuk 3 kor az erzsébetben.

Kép
Kép
ettike
 
 


Alexa! Én nem!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Végre eljutottam idáig,h írjak.....Emma mellett nem sok időm van. :)
Nem is tudtam visszaolvasni még azóta az oldalt, majd talán ma este. :oops:
Látom új tagokkal bővültünk! :D Üdv nektek!
Ó! És most látom:
RENIIII!!!!!!!!!! GRATULÁLOK A BABÁHOZ!!!!!!!!!!!MOSTMÁR TE IS BABÁZOL!!!! SOK TEJCSIT, VÁRUNK VISSZA MIHAMARABB!!!!!!!!
Rennye: köszönjük! amúgy ápr.19.-én ünnepli majd. :lol:
Ettike: kíváncsi vagyok,mit mond az ismerősöd a cisztákról...azt olvastam, ezek fel szoktak szívódni, persze tudom, h ez most téged nem nyugtat meg. Viszont ha nem bízol a dokiban, nem biztos,h nála kéne szülnöd.... :roll:
Aida: mi a helyzet veled? elmúltak azóta a jóslóid??????
Alexa: hogy érzed magad? milyenek a napjaitok? lehet rosszul emlékszem, de nem Krisztofer-t szerettetek volna? honnan jött a Kristóf? (amúgy nagyon szép név, mostanába nem túl gyakori). ha elküldöm privibe az e-mail címem, nekem is küldesz képet, ha ráérsz?
Nyuszitappancs: sikerült megoldani az albérletet????? szörnyű,h mire nem képesek az emberek!!!!! :evil: most nézem, a kiírásod szerint majdnem aznapra vagy kiírva, amikor én születtem...csak én 5.-én.... :) de jó! te skorpió vagy, és halak lesz a fiad, én meg halak vagyok, és nekem meg skorpió a lányom... :lol: (majd kérek egy kis használati utasítást tőled... :lol: )
Zsuzsi: milyen nagy haja van a lányodnak!!!!!! :shock: :D nagyon szép baba! mikor ünnepli a névnapját?
Annus: lassan tudni fogod majd a baba nemét.. :D (ha jól emlékszem nemsoká kell menned genetikai uh-ra,ugye???)

Mi már rendesen cicizünk, bimbóvédő nélkül. És végre használhatunk Infacolt, azóta csend van és béke.... :lol:
megyek, éhes a lány, :roll: majd ha tudok,akkor jövök...

Kép
pocimaci
 
 


Igen elmúltak, kicsit fájogatok még de alig-alig. Hasmenés is elmúlt. Holnap NST meglátjuk.. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Szia Pocimaci!
A névnapunk jun.10.-én van!
Remélem jól vagytok!
Mi is szopizunk.Szerencsére van tejem csak a kisasszony néha csak cumizna rajta és nem is szívja.Perzse van cumink is és azt csak néha hadja a szájjában!
mné zsuzsi
 
 


Syasztok!

Rennye:Nem tudom miért nem,de ha van iwwed akkor azon is fent van a pici képei!Ha az jó?Vagy ha nem kapod,meg őket,de én elküldtem! :oops: :lol:

Pocimaci:Köszike,mi is jól vagyunk,növögetünk!A napjaink jól telnek,és békésen!Nektek?Milyen az anyaság?De jól emlékszel!Hát ez egy hosszú történet!A lényeg az hogy akkor dőlt el amikor már kint volt,a szülőszobán!Nem tanácsolták,mivel,nem magyar név és a dokim,is a Kristófra szavazott!Aztán meg már nekünk is megtetszet a név!Hát így lett Kristóf!Vicces mi? :lol:
Persze,küld csak!Aztán meg majd te is mesélj ha lesz időd!
Puszi

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!!

Alexa Én sem kaptam képet :(
De ha megmondod nekem a teljes neved akkor megkereslek iwiw-en:)

pocimaci:Igen....de ujabb időpontunk is van ami február 26 :)

Skorpió: huhhhhaaa:) Nem a legjobb természetűek :)Makacsok,önfejűek na és nagyon bosszúállóak :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?