Új privát üzeneted érkezett!

Itt vagyok, még nem olvastam vissza, lehet csak holnap fogok, majd meglátjuk mennyi időt hagy a férjem a gép előtt. Pókerezni akar.
Dokinál minden ok, a CTG egyenes vonal, méhszáj tök zárt, C3000. Baba becslt súlya 3130 gramm. A BPD 90 mm, erre emlékszem, a papír kint a táskámban, de Apa altatja Aminát, ezért nem mászkálok. Ja és a streptom sajna pozitív lett. :? Szülésnél kapok vénás injekciót. Hát asszem ennyi.

Megpróbálok visszaolvasni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu,
igaz,holnap van, de:
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Reny,
sajnálom a streptot :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Sziasztok!

Rég nem jelentkeztem, de hát net nélkül sajnos nem megy a dolog. Mindenkinek gratulálok a babójához és kitartás azoknak akik még egyben vannak! EGyébként Danikával mi is egy testben vagyunk még. :)

Minden jót mindenkinek!

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


21:00kor megszületett Kulcsár Fruzsina,3730 g 55cm.Nagyon szép és jól vagyunk!

Szívből gratulálok!Mondtam h ma lesz a nagy nap!!!

annus11
 
 


Panndi! Számomra a szivárgás ellenére egy újabb meglepi Fruzsi érkezése. Nagyon-nagyon nagy gratula nektek!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Panndi és Fruzsi
gratulaaaaaaaaaaaa :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na, most hoztam én is Panndi üzenetét, nekem is elküldte. :)

Panndi, gratulálunk Fruzsihoz! Isten éltesse őt is, meg az egész csodálatos családját! :wink:
Vendég
 


Ez is gyors szülés lehetett, du. 4-kor még itt volt. Remélem én is max. ennyi időt töltök szüléssel. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Harhajnak szeretettel gratulálok!!!


Ma nagyon felidegesítettek a kórházban. Ugye nincsen itthon az orvosom. Voltam NST-n. A babák szívhangja tökéletes. Mondta az éppen ügyeletes szülésznő, hogy nekem 10 hete a kórházban kellene feküdnöm, és hogy én mennyire felelőtlen vagyok. Ezután horrortörténeteket mesét, hogy mi történhet a babáimmal stb. Majd jött egy másik szülésznő, az folytatta. Aztán egy orvosnak alá kellett írnia a papíromat. Ő is elmondta, hogy felelőtlen vagyok, ő is rémisztgetett. Aláírtam egy papírt, hogy már pedig én nem fekszem be. Nagyon ideges lettem. Az orvos aztán csakúgy megjegyezte, hogy nagyon szép a görbe, tökéletes a szívhang.

Arra gondoltam közben, hogy hétfőn elmegyek a 2. számú orvosomhoz és megbeszélem vele a továbbiakat.

Mondta ez az orvos azt is, hogy az ikerterhességet a 38. héten meg kell szakítani császármetszéssel. Mondtam neki, hogy két fejvégű babám van és én természetesen akarom megszülni őket.

Adraci
Ugye hétfőn rendelni fog az orvosunk? :) Mikor?

Csadra
Jó, hogy jelentkeztél.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Ja és nem egyszerű súllyal született. 3730gr, abból a pici pocakból, hihetetlen.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Panndinak is gratulálok!!

Nem semmi nap.

Nagyon álmos vagyok, most nem tudok visszaolvasni.

Jó éjszakát nektek! Mozzával mi van? És Vannival?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika nem csoda, hogy felbosszantottak. Nem is értem hogy merészelnek ilyeneket mondani, pláne úgy, hogy tök probléma mentes a terhességed. Jól tetted, hogy nem feküdtél be.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gratula Fruzsihoz!!! Szép nagy kislány lett! Tényleg rejtély számomra, hogy Pandiban hol lehetett. De remélem, majd rak magáról szülés utáni fotót is, hogy lássuk a befelé növő hasát. :lol:

Akkor a mai mérleg - egyelőre - 2 baba? :wink:

Anika: szerintem meg azok az orvosok és szülészek felelőtlenek, akik ilyeneket mondanak neked. :twisted:

Kép
Kép
tinu
 
 


Inci: neked akartam még írni, hogy nagyon szomorú, amit a szüleidről írtál. :cry: Nekem életem legnehezebb időszaka volt, mikor mindkét szülőm egyszerre lett tropa. Szerencsére legalább az egyikük normalizálódott 100 %-osan, de nekem akkor nagyon nehéz volt feldolgozni és megérteni, hogy nem én tehetek róla. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Na még egy utolsó hsz mára. :)

Esztó: köszönöm a szülinapi köszöntést. Persze most nem is ez van a fejemben, hogy holnap betöltöm a 35. évemet (hűűűűűűűűűűűűű), hanem, hogy vajh megszületik-e a fiam. :P

És akartam még egy képet felrakni a szopis babazsákomról. Egyelőre még csak Tünci heverészik benne időnként (persze csak úgy csinált, mint aki alszik :lol: ).
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Ne is mondjátok. :evil: :evil: :evil: :evil:


Tinu
Isten éltessen! Te is jól bírod. Holnap van a születésnapod és akkora vagy kiírva? :)
A kép nagyon jó és a fotel is nagyon tetszik.

Nekem gyanús Mozza eltűnése.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Nekem is gyanús Mozza, de már többször becsapott minket. Hát addig csak drukkolok, míg nem kapunk vmi hírt róla. :wink:

Anika! Sajnálom, hogy felbosszantottak! Meglásd, minden rendben lesz! :wink:

Igen, én már rég mondtam, hogy Panndinak negatív hasa lesz szülés után... Rettentő kíváncsi vagyok... :)

Tinu! Nagyon szép vagy a képeken! A szemüveg is jól áll, de nekem nagyon tetszel! :) Már ne értsetek félre... :lol: A fotel meg tök jó nagylányoddal! :) Éééééééés: Isten éltessen, boldog szülinapot! (Talán Csongornak is? :) )

Esztó! Gratula a vizsgádhoz! Nagyon ügyik vagytok!!!

Szia, Csadra! Jó, hogy írtál! Amikor csak tudsz, jelentkezz, várjuk felőletek a híreket!

Zili! Köszi az infókat! :) Tök jó, hogy lehet rátok számítani! :wink: És nagyon örülök, hogy semmi nagyobb baj nem lett! Azért ijesztő lehetett végigélni! De mostmár nemsokára együtt lehettek mind! Marcinak gondolom hiányozhatsz nagyon... :cry:

Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Kutyafüle! Vajon hasfájós Riki? Mert, ha igen, akkor van rá több szer is, ami segíthet. Mi beszereztünk Espumisan-cseppet, mert Samunál az jött be annó, és ki tudja, lesz-e hasfájás, de ha nem válik be, sokaknak az Infacol segített. Nekünk az nem volt jó. Különben ha 6x eszik csak, lehet, hogy azért sír, mert gyakrabban enne, éhes... Az ilyen pici babák általában 3 óránként szoktak enni, naponta 8x. De 7x minimum... A 60g még így az elején elég neki, de lassan lehet, hogy már többet követel. Szóval, ha egész nap sír, lehet, hogy csak az a baja, hogy éhes! :) Már nem azért írom, mert úgy érzem, hogy okosabb vagyok nálad ilyen messziről... :roll: Csak próbáltam válaszolni a kérdésedre... :)
Vendég
 


És hányszor elfelejtettem: Ildi! Nagyon aranyos az összes kép rólatok! Szépek vagytok!

Kamilla is nagyon szép babó!

Petrus! Nagyon jó a jóllakott-elégedett családodat látni! :wink: Csak szopiznak zseboroszlánjaid? Jól bírod! :)

Mi küzdünk az elég tejért, de nem adjuk fel, és azért eddig még csak-csak ment! :)

Na, befejezem tényleg...
Vendég
 


Jó reggelt!!Micsoda örömteli hírekre jövök!!!!
Panndi!!!Gratulálok Fruzsihoz!!!Jó egészséget és sok tejet kívánok!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Zdori!!!Jajj,én biztosra veszem, hogy okosabb vagy nálam!!!!Egy babával már mindenképpen tapasztaltabb.Azt hiszem egyébként rosszul írtam én le pontosan mi is zajlik.Szóval 4 óránként eszünk.7,11,3,7,11 meg ha éjjel kel, bár a ma éjjelt végigaludta. :lol: :lol: És csak 6-kor kelt.De természetsen, ha magától ébred,akkor etetem,nem órázok,de nem igen kel magától evéshez,hanem kelteni kell.És 4 óránál többet nem szeretnék várni,pont mert picike.Szóval a reggeli evés után elalszik.A 3 órási után is,és az esti 11 órás után is.Viszont a 11 és a 7 órás evés után fent van,ami tudtommal azért normális,hisz ők sem alukálnak állandóan.A baj ott van, hogy mikor fent van ilyenkor sír.És nem használ semmi.Dajkálás, járkálás vele,simizés, babusgatás,zene,stb csak időlegesen használ,aztán rákezdi.Bár tegnap este a cumival elvolt egy darabig. Azért nem gondolnám,hogy éhes,mert 60g-ot szopizik,és utána büfi,és mikor ezek után leszeretném tenni jön a sírás.
Na hátha így sikerült pontosan leírni a dolgot.De nem akarom sírni hagyni,mert a szívem megszakad.
Bocs,ha hosszú lettem. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt,

Mozza este még otthon volt, nem ment el titokban szülni.

Hát nem semmi Fruzsi mérete :) Panndi jól eldugta :)

Tinu,
ugyan, alig múltál 18 :) Szeretnéd ha ma születne Csongor?
Jó a szopis babzsák. De nem nehéz felkelni róla?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ja Emese!Stella nagyon aranyos volt.Izgatott lett,szaglászta,én meg igyekeztem megszeretgetni.Sajnos most tényleg nincs időm még rá,de igyekszem nem elhanyagolni és vagy kap egy kis jutalomfalit,vagy simizem a ráérő időben vagy csak kotyogok hozzá. :lol: Pelust nem tudtam küldeni,mert a korára semmit nem engedtek be. :cry: Ki meg végképp nem lehetett hozni semmit.Lányok,elképesztő állapotok vannak odabent.Egyszerűen se ruhácska,se pelus,se semmi nincs bent.Kértem Algopyrynt és nem tudtak adni.Én annyira sajnáltam ezeket a babákat.El is neveztük őket csövi-babáknak. :cry: De tudom nem tehetnek erről az ott dolgozók,de tényleg az embernek a szíve összeszorul. :cry:
Egyébként úgy örülök.4-en voltunk egy szobában(csütörtökön már annyian voltunk a gyerekágyon, hogy a hetedikről nem tudták lehozni a frissen szült anyákat csak a babákat) és ugye mind a 4-en korások.Az egyik szobatársam tegnap elengedték,a másik talán ma mehet.A harmadik meg esetleg pénteken.Annyira szorítok értük!!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Látom, beindult a babaeső! :)

Harhaj, Panndi! Naaagy gratula!! Sok boldogságot Nektek és családotoknak!

Kutyafüle! Próbáltad már a pociját simizni? Nem nagyon feszes? (=Akkor görcsölne szegénykének...) De szerintem egyszerűen csak még szokja Riki a külvilágot. Hiszen még csak most született...

Ildi! Hozzád 2x jön egy héten a védőnő?!? Ezt hogyan bírod? :shock: Én tuti elküldeném.. Vagy nagy barátságban vagytok? Mert akkor más...

Kép
szkitty
 
 


Kutyafüle! Én teljeses hülye vagyok a témához.. Mi az, hogy "korások" voltatok? Először a koraszülésre gondoltam, de hát Riki nem volt koraszülött!! :oops:

Kép
szkitty
 
 


jó reggelt!
na, én is megkaptam Panndi sms-ét, és rohantam megírni :lol:
GRATULÁLOK HARHAJNAK ÉS PANNDINAK A BABÓCÁKHOZ!

Dóri!
Szopiznak többnyire, néha 1 etetésnél tápszert kell adni, de igyekszünk :wink: Dani nagyon cuki kis minimanó :)

Nah, éhesek :)
Vendég
 


Panndi írta h 19:50kor csengettek a szülőszobánál és 9re meg is lett Fruzsi!Szóval villám szülés kategória!!!!

Tinu!
Boldog szülinapot,,szopi fotel szupi,majd remélem dobsz képet akkor is ha már használod! :wink: És szép nagy pocit növesztettél!!!Pici lányod pedig csuda helyes :wink:

Anika!
Én leütöttem volna vmelyiket az tuti!!!Idióták :evil:

annus11
 
 


Panndi
GRATULÁLOK Fruzsihoz! Hihetetlen, hogy Fruzsi a legnagyobb baba eddig!

Tinu
jó a szemüveg. Tüci meg jó nagy lány, inkább 3 évesnek tippelném, ha nem tudnám, hogy 2 múlt.

Dóri
Hogy tudod a 2 gyerek napirendjét összeegyeztetni? Délutáni, esti alvások? Egy szobában alszanak?
pumuklii
 
 


Kép
Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Harhajnak és Panndinak a babákhoz! Fruzsi tényleg szép nagy lett! És milyen gyorsan kibújt, és szerencsére magától!
Ja, és szeretettel gratulálok az Apukáknak is! :D

Tinu: Boldog szülinapot!!!

Mi ma megyünk NST-re. Ahhoz képest, hogy Nórit többször úgy kellett visszatartani, most meg nagyon jól érzi Magát odabenn. Még a végén túlhordás lesz :shock: Bár nem tudom, hogy engedik-e, hiszen a lepény már 4 hete is III-as volt. Na majd meglátjuk mit mond a doki.

Nagyon aranyosak a babók a blogon!

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Tinu! Boldog szülinapot! (Eddig azon agyaltam, hogy mit felejtettem el az előbb... )

Kép
szkitty
 
 


Még v.mi: Anika! Ezek a dokik tök hülyék! Minden ikres azért küzd, hogy minnél tovább bennmaradjanak a törpök, Ő meg azt mondja, hogy ki kell szedni őket?!? Úgy, hogy orvosilag SEMMi nem indokolja?!? Ezen én is totál kiakadtam!! Remélem, sikerül egy normális dokit találnod így, a finisben! Tényleg, a "fogadott" dokiddal mi a helyzet? Vagy megint lemaradtam?..

Kép
szkitty
 
 


Kép
Kép
Kép

Egy pár ember eltűnt....kérlek jelentkezzetek!!!! :lol: :lol:

annus11
 
 



Panndi, gratulálok én is Fruzsihoz, szép nagy baba lett és gyorsan jött ő is!!!


Tinu, boldog szülinapot!!!
Jó a pocis képed nagyon.

Én is voltam dokinál tegnap Bpd 92, a súlyt 3300 gramra becsülte, a lepény 2 fokban érett, és megvagyok rővidúlve ennyi, minden ok amúgy a baba szépen be van illeszkedve.

Anika,hát durva amiket mondtak neked.

Dóri, Danó nagyon cuki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára agi25 2009.05.06 08:51-kor.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Panndi!
Gratulálok a szép nagy babához!



Érdekes, hogy nekem a lepényt sosem mondják, hogy milyen. A császár hegének vastagságára is úgy kérdeztem rá, ha nem szólok, nem nézik... :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tinu!Boldog szülinapot!!!
Annus!!Ha lesz időd,megteszed,hogy javítod a születési adatot?? :oops:
Szkitty!A kora az valóban a koraszülött osztály.Oda kerül át minden baba a gyerekágyról,akivel bármi gond van. Szerencsére valódi koraszülött(34 hetesen született) csak azt hiszem 3-4 volt a 19 babából. Egyébként próbáltam azt is. Lehet, hogy tényleg csak szokja,csak annyira sajnálom szegénykémet,ahogy vigasztalanul sír. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle

Mi ez a korás? Én sem értem. Leírtad már, csak nem találom?

Kitti,
Ne is mondd, még ma is idegesítenek rettentően. Ahelyett hogy örülnének, hogy problémamentes ikerterhességről van szó.
Ez az orvos csak az ügyeletes volt, szerencsére köze sincsen hozzám. Van az orvosom messze, van a 2-es számú orvosom, ugyanaz mint Adracinak, ő csak a héten nincsen. Ha a héten szülnék akkor sem kellene az ügyeleten, mert akkor hívnának egy harmadikat. :) Szeretnék inkább a jövő héten szülni, de ha még sokat stresszelnek... Most péntekig feléjük sem nézek. :)
Hétfő este fogok találkozni az orvossal és vele megbeszélem hogyan tovább. Lehet a jövő héten befekszem , de előbb nem.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Tinu

Isten éltessen!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó reggelt!

Tinu! Boldog szülinapot!

Annus! Május 12. CTG a kismamis tábliba. :lol: Köszi.

Ma biztos lesz egy babánk, sőt már lehet, hogy van is. Bencusbabusnak ma lesz a csaszi.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Panndi! Szeretettel gratulálok Fruzsi babához! Ügyesek voltatok!

Kép
f.ancsi
 
 


Tinu
sok boldog szülinapot!

Annus
én is öregedtem egy évet a tábla készítése óta. Maja meg 2 lett.

Én is indulok lassan a kórházba (UH, bakt.teny, NST).
pumuklii
 
 


Valaki,akinek van tapasztalata nem tudna segíteni?Vagy ritkán etetem???De így is ébreszteni kell az evéshez. :cry: :cry: Plííííz!!!Segítsetek!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt! :D

Panndi!
gratula Fruzsihoz!jó gyors szülés volt :P


Tinu!
Boldog szülinapot! :D

Bencusbabusnak drukk a csaszihoz! :)

Mozza??????????????????????? :roll:
nálam semmi változás. :?
Vendég
 


Kutyafüle!
Riki nem sárgult be?Akkor szoktak aluszékonyabbak lenni!
Nekem Iza most 2 óra múlva kért kajcsit :lol: :shock: előfordul az ilyen :wink: Én meg azt hittem a hasa fáj :roll: de csak éhes volt!
Én úgy szoktam,ha felébred akkor rögtön cicire tezsem,evés közben és után büfi,aztán peluscsere,aztán vagy bealszik vagy még nézelődik picit!Azért is sírhat h teli a pelus!Én ennyivel tudtam szolgálni...még 2 hete se vagyok anyuka :oops: :wink:

Javítom a táblit,azt hittem átírtam,de úgy látszik csak akartam :lol: :oops: :lol:

Ancsi!
Te hogy vagy mostanság???

annus11
 
 


Annus,
nekem pénteken ctg (8-a)

köszi.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus!
én meg már 34 vagyok :oops:
Vendég
 


Panndi, gratulálok Fruzsihoz! Ügyesek és gyorsak voltatok!
Tinu, boldog szülinapot! Jó az új szemcsi!

Akartam még mást is, csak lyukas az agyam...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Olyan jó titeket újra olvasni. :) Ha csak egy napig is, ugyanis a férjem egy napra tudta hazahozni a mobilinternetet egy kis tesztelésre. :( Most meg vasalás helyett itt ülök és kihasználom a helyzetet.
Úgy várom már én is hogy a kezemben tarthassam Danikát, de azért nekünk még van két hetünk, ha minden igaz. Danika már 3104g-os volt tegnap, 93-as fejátmérővel, a CTG mindig tökéletes és szerencsére a méhszáj is elkezdett puhulni talán a málnalevéltea jótékony hatására. Ugyanis az orvos még 2 hete azt mondta hogy olyan mint a beton. :shock: Homeós bogyókkal is készülök rásegíteni a szülésre. Használta valaki közületek szülés közben?
Sajnos a sceptococcus tesztem pozitív lett, így antibiotikumot kapok majd szülés közben. Remélem Danácskának azért nem lesz semmi baja.

Remélem a közeljövőben nekünk is lesz netünk, így újra vissza tudok jönni közétek!

Mindenkinek szép napot!

Csadra

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Kutyafüle!
Ja javítottam,csak ide nem frissítettem az első táblit,szóval átírtam!csak jól emlékeztem,de jó h szóltál!

A másik tábliba is beírtama CTGket,na meg h öregedtünk :wink: Bár egyszerűbb lenne mindenkihez 18at írni :lol: :lol: :lol: Hiszen úgyis annyi itt mindenki :wink:

Csadra!
Remélem hamar tudsz majd jönni!!!A lényeg h mindenoké a fiúcskával :wink: Várunk mielöbb a jó hírekkel!!!

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: