Új privát üzeneted érkezett!

millye: akartam kérdezni, hogy miért kell bekötni a lábukat szuri után? Én idáig nem kötöttem be, de nem éreztem csomót Fügcsinél. tudatlan vagyok :oops:

Kép
budabo
 
 


Budabo Az oltás helyén mérsékelt duzzanat, pír és érzékenység alakulhat ki és ez fáj nekik ezért jó ha hideg vizes borogatást teszel rá... én ahogy atűt kivette már tettem is oda a melltartóbetétet :D szerintem fent van 1 kivételével az összes, de nézd meg légyszi :wink: nem mondod hogy csak most eszel???? Fogyózol? NEM ÉÉÉÉÉÉÉR!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Budabo milyen sütit csináltál? :shock: :D "nyálcsorgatós smile" :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

 
 

bogi:senki ne néz hülyének a napirend mizéria miatt4én is hasonló cipőben járok,bár eléggé kiszámíthatóak már a napjaink4mi is csak 5x eszünk és kevesebbet mint,Füge,nálunk nagy szám,ha a Bazsalikom megeszik 160-at,de max csak 1xegy nap,a többi kaja 90-150 váltakozik,sőt van olyan hogy fürcsi után csak 70-et eszik,mert beájul,de így is alszik reggelig.de így is fejlődik rendesen,ezért nem parázok.viszont más folyadékot csak nagyon keveset iszik,talán napi 30ml babateát,de van,hogy egy kortyot sem.

millye:Andris igazi kis hős!mi egy hét múlva kapjuk a következő oltást!

úgy félek előre már az esti fürdetéstől,egyedül még sose csináltam és Bazsa is sírdogál mostanában fürcsi közben!

n megyek bfejezem a főzést,csináltam pörit,borsólevest és carbonarát spagettivel,de még a levest be kell fejezni és a mátáson is kell igazítani,Bazsa lesz a kukta!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali te is ügyi vagy, hogy ilyen fini kaját csináltál! Én egy darabig nem ehetek borsólevest... legalábbis addig amíg szoptatok... pedig nagyon szeretem... :D Remélem Bazsi is ügyi lesz oltásnál! Most ő is egyet kap ugye? Majd írd meg, hogy hogy sikerült a fürdetés! Apa dolgozni van? :shock: :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Szegény Hanna, és Andris! Látszik Andrison, hogy nagyon elnyomta az oltás!

Hajni, szép a kép! :)

Nilabali, ügyesek lesztek a fürcsivel! :wink:

Millye, borsólevest én is nagyon szeretem, de mindent a szoptatásért! :wink:

Bogi, egyél nekem rendesen!
zsu83
 
 


Lányok, azért nagy megkönnyebbülés nekem, hogy olvasom, hogy nem mindenki babája eszik nagy mennyiségeket.
Zéti kb 3 hete alig eszik, 50-60 után sokszor kiköpi a cicit, nagy nehezen tuszkolok bele még. Nálunk a legnagyobb mennyiség 140 ml, ez napi 1*, meg kb napi kétszer 100 ml, a további 3 kajálás pedig 60-80 között mozog.
És soha nem kér enni, mindig én nézem, hogy na, kaja idő lenne.
Holnap megyünk védőnénihez, kíváncsi vagyok mit mond erre.
Én úgy mértem, hogy kb 600 grammot hízott az elmúlt egy hónap alatt.


Ma el kellett altatni a nyuszit, nagyon beteg lett. Várom a dokit, hogy hazahozza, és eltemetem :cry:

Ő volt az:

Kép

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Andus70:Ne izgulj Hanna is 630g-ot hízott és azt mondta a doki,hogy tökéletes,meg ez baba függő szerintem!
A nyuszit pedig nagyon sajnálom :(

nilabali:ne izgulj biztos nagyon ügyi leszel a fürcsinél!!! :)

millye:köszönöm a segítséget

phpBB: Kép
andrea17
 
 


millye:igen apa dolgozik,mióta Bazsalikom megszületett még mindig hazaért fürcsire,de ma nem fog,bár előbb hívott,hogy talán mégis itt lesz negyed9-kor,nem tudom kicsi fiam bírja-e addig4most annyira küzd a játszószőnyegen,nagyon szeretne kúszni,de csak kűzd nagyon és pipa mert nem éri el a játékát4olyan aranyos,mindjárt megzabálom,csak nem akarom megzavarni a nagy erölködést!

köszi lányok a bíztatást,remélem minden oké lesz4most hívom apát,hogy mi a helyzet,mert nem szívesen húzom az időt,mert kajára nagyon fáradt lesz a gyerkőc és majd nem akar enni!

mindenkinek nyugis éjszakát,még lehet fürcsi után benézek!

Kép
nilabali
 
 


Nah ideértem végre...
Nálunk mindenkit megbolondított a nyár asszem. :lol:

Sajnálom Amy kutyusát, és Andiék nyusziját! :(
Hel pacija meg nagyon szép, és nagyon imádok lovagolni. :D

András nagyon édes lett az új hajával. :wink:
Verus gyerekei pedig annyira aranyosak így együtt. :D
A sütije meg nagyon szép volt. :P
Andrew-t régen láttuk, nagyon helyes pasi lett belőle. :lol:

Remélem nem hagytam ki senkit... :roll:
Millye köszi, h már mi is szereplünk a vidiben. :)

Kép


Kép
gjéti
 
 


csajok most mértem Petrát
még nincs négy hónapos de 7780g :shock: :shock:
Olvastam 8hósan kéne 7500g lennie és 71cmnek
Na hát ő nem 8hónapos és nincs is 71cm-er :? Pedig 5ször eszik egy nap,és nem is mindig eszi ki a cicit van hogy csak iszik.9-én jön a védőnő,beszélek majd vele.Azért ez rengeteg,nem szeretném ha szívbeteg baba lenne.Elég izzadós is,akkor ezért....
Mit csináljak?Vonjam meg töle a kaját?ááááá tiszta ideg vagyok...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy:ne idegeskedj!petra nagyon édikiscsaj és úgy tűnik egészséges és vidám kiegyensúlyozott gyerkőc,nem?dehogynem!szerintem nincs min aggódni,nem vagyunk egyformák!normális a védőnőd,ő majd biztosan mond valami okosat neked!nyugi!

és képzeljétek,megvolt a fürcsi és a vacsi és Bazsalikom egy hang nélkül volt és már alszik is!olyan büszke vagyok magamra!bár biztosan közrejátszott,hogy most a fürdőszobában volt a pancsi,egyébként be szoktuk vinni a kádat a szobájába és ott fürcsizik,de mivel én nem bírom el a kádat vizestől ezért kint fürdettem,beletettema kádat a zuhanyba és simán ment minden!

andrea:sajnálom a nyuszit!

Apa most indult haza,mostmár tényleg jó éjt mindenkinek!

Kép
nilabali
 
 


áááááááááááááááááááááá minden eltűnt :evil:

Babanyul: Kaáli Intézet :)

Nalibali=házitündér :) Én ma semmit, de semmit nem csináltam :oops: Mármint házimunkát. Az előbb írtam férjnek sms-t, ha jön haza hozzon kaját :lol:

Zsancy: ne aggódj! Petra baba így érzi jól magát, neki is le fog lassulni a növekedése. NO PARA!

Jelentem a mérlegfüggőség babaneten terjed :? Egy hét alatt mínusz 100 g :( Holnap védőnéni + oltás, kíváncsi leszek mit mond.

Tegnap nem bírtam Barbival, csináltam neki este 100ml tápszert. Megkínáltam, és nézett rám: Anya! Noooooooormális vagy???MIEZ??? tekintettel :D Marad a 2 óránkénti cicizés :shock:

Kép

Kép
hel29
 
 


Mindkettő alszik :D Jejeje!!!

Megyek iwiw-re garázdálkodni :lol:

Kép

Kép
hel29
 
 


Köszi Nilabali de engem azért mégis aggaszt ez a súly...mert hát elégé izzadós is..akkor ezért mert túlsúlyos.És ha szívbeteg lesz?
A védőnénink nagyon aranyos kb 60éves,de nagyon jó fej..nem az a gyöpös gondolkodású.Igaz ő már 2hónaposan megjegyezte hogy Petra elég húsos,de akkor mondott rá úgy nagyon semmit...lehet azt hitte megáll majd a hízása
Lehet gonosznak néztek de 18:30kor evett,és megfürdettük..azóta nem kapott enni,és el is aludt.
Szegénykém úgy sajnálom...gonosz egy nő vagyok..milyen anya az ilyen aki elveszi a cicit...
:cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsu83 hát igen elnyomta az oltás... de remélem nem lesz lázas este.. most mértem de csak 36,5... na igen borsóleve tiltólistán egy csomó más kajával... Pl. székelygulyás... töltött káposzta...

Andus70 Borzasztóan sajnálom a nyuszidat... csodálatos állatka volt... :(
küldtem privit a videószerkesztővel kapcsolatban. :roll:

Andrea17 :wink: :D de tényleg szólj ha nem menne! :roll:

Nilabali remélem apát meg tudtátok várni a fürdetéssel! :wink:

Gjéti köszi a fiam nevében! Nagyon szívesen! Előre szólok, hogy kell majd fürdős kép... :D

Zsancy nehogy megvond a kaját tőle! Majd ha kúszik mászik akkor már nem fog hízni ennyire.... :wink: minden baba más és más egyik nehezebb másik soványabb (csak anyatejet kap?)! Ez hülyeség, hogy 8hósan kéne 7500g lennie és 71 cm-nek a fiam is már 7 kiló és 3 hónapos... szóval ne olvass hülyeségeket!!! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: és mikor jöttök vissza? Mert ahogy itten szerveződnek a dolgok, szerintem megvárunk... :lol:

Helga: De éjjel azért nem 2 óránként, igaz??? :shock:
Amúgy ilyen "ugye nem akarod tápszerrel kiszúrni a szemem?" pillantásban már nekem is volt részem... :D (Marci életében kb 4x kapott tápszert és ez volt még egy próbálkozás... Szóval nem éhes, nem ezért kel éjjel)

Zsancy: Szerintem se aggódj, én ismerek Gyerkőcöt, aki így fejlődött. Aztán nagoyn lalassult...

Andus, nyuszit nagyon sajnálom...

Hanna hasmenése jobban?

BARBINAK IS BOLDOG HÓFORDULÓT!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Millye: Andris ezekre érzékeny vagy preventive nem eszel? Mert én eszem ilyeneket és Marcinak kutya baja! :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi-79 június 22-26-ig leszünk Balcsin... ha nincs hiszti meg miegymás... szóval utána nekünk jó...vagy előtte... :D ahogy Zsuzsiék is visszaérnek... nem is tudom ők mennyi időre mennek...? :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ja, ez a borsó dolog nekem sem tiszta!

ladmon
 
 


Amúgy Zsancy, ne legyél már gáááz!!
Nehogy ne adj neki enni!

Nálunk pont mondta a védőnő a múltkor (hehehe, persze nem nekünk...:D), hogy az anyatejes babák gyakorlatilag korlátlanul hízhatnak, nem szólnak érte, csak ha tápit kap. Mivel tény, hogy később a cuki, husis, dagi anyatejes babák hamar leadják, amit felszedtek!!

http://www.babanet.hu/szak/friss10.php
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ladmon 2009.06.03 20:46-kor.

ladmon
 
 


Ja, és a szívproblémákhoz legalább hosszú éveket kell dagadni, nem megy az pár hónap alatt!! :D

Nilabali: egy zseni vagy!! Jeeee!!!! :D

Helga: Izgi, de reméljük csak átmeneti dolog... Méricskéled a kajákat is vagy csak a súlyát heti 1x?

Andus: engem meg nagyban megnyugtatnak a ti kajaértékeitek.
Viszont nem tudom, mi lesz velem.... Apa nem engedélyezi 9-e után a mérlegelést! Már most az összeomlás határán állok!!! :cry:

ladmon
 
 


Julcsi-79 megmondom őszintén, hogy nem mertem kipróbálni... tartottam tőle, hogy fájni fog a pocija... ezért úgy döntöttem, hogy nem kísérletezek... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ja, Ladmon, Neked akartam, hogy huhh, Te ilyen nagy voltál, hogy már családsegítőt vezettél? :shock: Amúgy lenne közös témánk, én a gyermekvédelemben dolgozom(tam). :roll:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


No, most már elteszem magam holnapra :wink: :!:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Csak kicsike Családsegítőt... tehát górécska voltam csak.... :lol:
Te mit dolgoztál?

ladmon
 
 


Ladmon, köszi a privit, megprószálom.
Tiltott kaják? Nekem sincs ilyen. Kezdettől fogva bármi jöhet, hála istennek. Ki sem bírnám :shock:

Zsancy, ha gondolod és a védőnéni is gondolja, mi szívesen átveszünk Petrától 1 kilót :wink: .
Merthogy nagyon csepp az én drágám, nálunk nem volt meg a 600 egy hónap alatt :roll: . A 150 ritkaságnak számít(ált.reggel), a 100-nak örülök, általában 80 van két ciciben egyszerre. De így 6-7x kell ennünk /nap, hogy azért legyen valami. Lehet, hogy ennek tápszer lesz a vége. Csakhogy nem is akarna többet enni, próbálom többször lefejt tejjel pótolni, nem kéri, nyugton alszik nappal is 3-4 órát, éjszakákat végig, létezik, hogy ennyire van csak igénye? Olyan lelkifurdalásom van, hogy szerintem ha más szoptatná, most nem itt tartana a súlya. Nem jó a tejcsim ,vagy nemtom! :? :cry:

Tali: mi 16-án jövünk, ha Millyék 22-én mennek, közte van pár nap, szerintetek? ...és nagyon jól esik, hogy megvárnátok, komolyan meghatódtam... :oops:

Megcsináltam a gesztis muffint, rögtön 2 adagot, hát, ha akartok finomat enni, ne habozzatok! :wink:
Kép
És a vaterázott cuccok. Már ami jó most, a többi inkább 3-4 hónap múlva lesz jó
Kép ...ha majd kánikula lesz...

Kép 2 ilyen gatyó, 2 felső, két kalapka

Kép

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Leginkább elveszett gyerkőcöknek kerestem családot- értsd örökbefogadás... és nagyon-nagyon szerettem! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ladmon: csak heti egyszet mérem. Legalábbis eddig....pedig nekünk van itthon saját mérleg. :shock:

Enyém nővérem is családilag segítő (lehet, hogy ismeritek egymást?? :wink: )

Julcsi: az éjszakát átalussza, mostanában este 8--fél 9 kor alszik és reggel 6 köröl kel fel. De nappal két óránként éhen akar halni. Persze az is hozzátartozik, hogy kb. 5 percig hajlandó enni, utána rengeteg fontos nézelődnivalója támad :?

Kép

Kép
hel29
 
 


Füge ágyban, apa éjszakás, most tudok olvasni......

millye: köszi az oltás infót. Majd megnézem gmail-t. Dehogy fogyozom, 10után megint csavi hazajöttünk, Füge ebéd én nekiálltam főzni-sütni, és délután lett kész a zellerkrém leves, meg a sütiből nassoltam. Lusta rétest csináltam, pofon egyszerű és bármilyen gyümivel varriálható. Ha kell szólj megy a recept.

andus: sajnálom a nyuszidat

nilababa: gondolom én hogy más is van így ezzel, csak még nem tooommmmit csináljak, majd alakul, majd Fügém is alakítja, de most szerintem neki sem az igazi, bár a franc se tudja. Reggeliután nagy szunya, aztűn estig 2-3 rövidke, viszont este-éjjel jól alszik. Ügyi voltál fürcsivel, nekem is ment úgy ahogy leírtam.

helga: nekem egy ismerősöm most akar a Káliba menni, egy másik viszont eljött onnan. Neked mi a tapasztalat? persze csak ha nem gond hogy kérdezek.

nilababa,andus: hiába eszik Füge sokat, grammra nem gyarapszik nagoyn, szerintem tök mindegy mennyiket esznek, amíg nőnek,fejlődnek nincs gond.

zsancy: azért ez nem semmi teljesítmény Petrától!! Esetleg próbálj neki más folyadékot adni - víz, tea- hátha akkor kevesebbet eszik, lehet hülyeség, de acicit ne vond meg, azt nem tudod szabályozni, nagy étkü.

Kép
budabo
 
 


gerendai zsu: nagyon édi Léna!!!!!!!!! tök jó a kalap

Kép
budabo
 
 


Lénácska gyönyörű! Nagyon klasz rucik :)

Budabo: nekem csak pozitív tapasztalatom van a Kaálival kapcsolatban, igaz mi 4 éve jártunk oda. Nem tudom változott-e valami azóta és hogy a doktorok cserélődtek-e. De ha van kérdés nagyon szívesen válaszolok :wink:

Kép

Kép
hel29
 
 


Látom terjed a gesztenyés muffin :):):) Télleg nagyon fincsi :)
fürcsiztünk millye módra :):
Kép
kicsit nagy türcsit doptam be alá, egyedül akció volt, apa épp ment a nagyokért a vizilabdára :) Nagyon tetszett Vincinek, és ivott a vízből veszettül, de nem nyelte félre :) pacsált rendesen :) Szóval bejött...sőt, így könyebb volt bekenni a fürdetőkrémmel is :) Hanyatfekve hiáynzott neki a nagy víz, máskor majd úgy fürdik :)

Léna, meg a rucik! Hát bomba csaj!
amúgy is a Léna az egyik kedvenc nevem....

Turiztam multkor egy gatyót, ha már apa vasúttervező...:
Kép
van még egy helyes kabátkánk, ami Andrisé volt az is vonatos....:) majd lefotózom :) Akkor apa még a mávnál nyomult...

tiltott kaja nekem a hurka az epém miatt, meg a káposzta, vince miatt, amúgy borsó, gomba, bab, karfiol jöhet, semmi baja a gyereknek, de a kelkápics kikészítette múltkor :(
Apa beszólt ma, hogy lassan leállunk a cicizésről, és jöhet a köv. gyerek....tátott szájjal meredtem rá....azt hittem lecsapom :):) Hát szopi nem fejeződik be, és köv. gyerek sem jön se lassan, se gyorsan :shock: Még ezt se éltem túúúúúl!

oltás: nálunk nagyon genyó doki van, oltást benyomja, le se ragacsolja, anyukának mondja, nyomja oda a minivattát...gyerek üvölt, fel se tom venni, mert nyomom a lábára a cuccost....a régi doki Bpen(imádtuk) már előre bekészített nyomókötést, ő ragacsolta be, azonnal fel lehetett venni nyugtatni a babát.... hát most én bekészítek kötést rá, és ha a köcsög nem ragacsolja rá, akkor majd én. :(ja, és meg se vizsgálja agyereket oltás előtt, szinte rá se néz, csk meghallgatja a tüdejét, oszt ennyi...se fütyikukker, se a szájába nem néz be....áááááááááááá hagyjuk is. Egy link alak. de más nincs itten, van még egy nődoki, na az ennél is rosszabbb.

na, megyek alukálni. Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Gyerek agyban, ferj kimenot kapott - en meg netezek vasalas helyett... :oops:

Bogi - a napirenddel kapcsolatban mintha remlene, hogy Ladmon rakott be meg regebben egy linket arrol, hogy hogyan lehet a napi alvasszamot csokkenteni es a napirendet alakitani. Nekem nincs meg, de emlekszem hasznos volt. Ha szepen megkered Ladmont es megvan meg neki, akkor biztos belinkeli neked. :wink:

Nilabali - az egyedul furdeteshez vallveregetos szmajli :D

Kajaval nalunk csak a voroskaposztatol volt baj, szoval minden kapifelet kiirtottam az etrendbol, aminek a parom is nagyon orult, mert o sem szereti. :roll: Massal nincs baj - borso ilyesmi megy gond nelkul.

Andus - nagyon sajnalom a nyuszit. :(

Zsancy - en is ugy tudom, hogy cicibol etetessel nem lehet tuletetni a babakat. Cumisuvegbol azert igen, mert ugye azert nem kell 'dolgozni' a babanak, ott a gravitacio vegzi a munkat. Mi is mar het kilo folott vagyunk es a kisfiam egyaltalan nem dagi. Gondolom azt a fel kilot kevesebb mint negy honap alatt fogjuk meghizni, szoval valoszinuleg 8 honaposan nehezebbek leszunk. :wink:

Zsuzsi - muffinok nagyon szepek. Annal mar csak Lenocska cukibb az ruhacskajaban. :D Ez a gesztenyes dolog mar akkor is izgatta a fantaziamat, amikor Verus eloszor felrakta. :P
Jo utat nektek! En egyszer voltam Finnorszagban (ugye oda mentek?) de sajnos csak egy fel napig. :( Balti tengeri hajos koruton ennyit szantak ra, raadasul meg az eso is esett. :evil:
Csinalj sok-sok kepet!

LKVerus - Vinci furcsis kepe is nagyon edes! :lol: Nalunk az oltast a nover adja be es mindig keszit elo o is ragacsot meg vattat. Tenyleg nem valami figyelmes a dokitok. :(

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Nilabali: ügyesek vagytok!
Andus: szegény nyuszi :(
Zsancy: Petra jó kis vasgyúró, majd nem fog már ennyit hízni, ha elkezd kúszni-mászni. Fogyókúrára mégsem foghatod. Apa meg tényleg nehéz eset, de a lényeg, h ti így szeretitek :D
Zsuzsi: Léna nagyon cuki, csini ruhákat lőttél. Ugyan, ne legyen lelkifurdalásod!
Kaja: káposzta, karfiol nem okozott nálunk se gondot, a borsót meg utálom, így azt nem nehéz kihagyni, viszont amikor még hasfájós volt Alex, a paradicsom és kukorica nem tett jót, de ma már az is okés.
Hajni: szépek vagytok!
Stelly: köszi a talihely felajánlást!
Julcsi: nekem a hétvégék nem jók, mindig van vmilyen program, vendégeskedés v. vendégvárás. 17,18,19 nekünk jó.
kreiszi
 
 


pancsizni jó:
Kép
kreiszi
 
 


G.Zsuzsi:
Szívesen akár 1,5kg is... :D
Nem tudom de lehet az én tejem túl zsíros(de lehet nincs is ilyen)
Szívesen küldenék teleportálva tejcsit.... :)
Petra csak cicizik,kb 4-5x volt hogy kapott pótlást de az sem táp volt.

Ladmon:
Köszi az infót!A szívbetegséget úgy értettem hogy esetleg megterhelődik mert túlsúlyos...de lehet ilyen sincsen...
Nem fogom Petrát fogyikúrára csak nem adtam neki fürcsi útán egyből enni,mert az túl korai lett volna,de 21órakor felkelt és kért enni,de igazából nyammogott rajta..akkor mitöl hizik??? :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Halihó!

Végeztem a melóval, gondoltam bekukkantok, de annyit írtatok, h képtelen vok reagálni, örülök h végig verekdtem magam a hszokon :wink:

Mindenki babája cudálatoszan céép :)
Nicko, ne menj Te csak sehova, ide tartozol közénk :)
Lkverus - püben küldd a címed és küldök neked meglepit (ha szeretnéd, de tudom h szeretnéd :)) vagy járjatok felénk és kukkants be, akkor személyesen adom oda :wink:

És a legfontosabb amit szerettem volna:

[quote="hajnski"]E írta:hajnskin ma reggel teszteltem pozitivat es ha minden jol megy jovo februarban erkezik a babank. :lol:

Remelem nem vagyok ezzel egyedul... :roll:


Ez volt a topiknyitó üzenet. Köszönjük neked Hajnski :)
Boldog szülinapot a topiknak és sok sok hszást :)

Igaz, ekkor nekem még fogalmam sem volt róla, h nálunk mi a szitu :wink:

KépKép
hugic
 
 


Lehet lemaradtam valamiről vagy elkerülte a figyelmemet,de jól értelmezem hogy HUGIC és HAJNSKI-éknál jön a második baba????
SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!Nagyon szuper hír!
:D

(lassan elérkezik aza nap mikor én is elöször teszteltem
:D pont apa szülinapja volt)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsancy: nem, ez a tavalyi topicnyitó üzenet volt...Hugic ezt idézte...

Kép
cserkészkolbász
 
 


Zsancy:Szerintem sem kell izgulnod uncsitesóméknál is ekkora súju volt a leányzó és most,hogy már mászik,pörög-forog ezerrel már nem is látszik,hogy milyen dundika volt :D egyen csak,ha jól esik neki,meg szerintem imádni valók a kis hurkás gyerkőcök :lol:

Hugic,Hajnski:Én is lemaradtam erről!!!!De Nagy-Nagyon Gratula :lol: Vigyázzatok ám magatokra!!!!!!!!!!!!!!!

Léna nagyon dögös a rucikba,ha jön a jóidő nem győzöd majd dugdosni a fiúcskák elől :D

nilabali:na látod,tudtuk mi,hogy gyi leszel a fürcsinél :D

kreiszi:Alex,de édi látom nagyon nagyon élvezi a fürcsit!

ikverus:vince igazi nagy fiú ebben a vonatos szerelésben,várjuk a kabátkában is!!!!!

millye:ma nekiugrok a képeknek és ígérem szólok,ha elakadok,mert nem vagyok egy gépzseni :? Andris,hogy visete az oltás utáni éjszakát??
Hálaisten Hanna végig aludta és nem lázasodott be :lol: Ez a ti gyógypusziatoknak köszönhető!!!!Ezért mégegyszer KÖSZÖNJÜK!!!!!!!!!!!!!!!

hel29:mostanság Hannának is mániája a nézelődés cici közben és így van,hogy elég hosszúra nyúlik az evés!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Na mielőtt mindenki gratulál Hanskinak én értettem félre a dolgokat....
Bocsika :oops:
És akkor Hugic sem babás...na jó Kis kalamajkát csináltam...pedig én már azt hittem!!!!!!!
Látszik nagyon reggel volt mikor ezt olvastam...még nem láttam teljesen...
Még egyszer bocsika.... :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


jó reggelt!

zsancy:megnyugodtál már?

kriszi:Alex tök ari a fürcsi képen4bárcsak Bazsa is így élvezné a pancsit!de biztos eljön majd az az idő is!

zsuzsi:Léna igazi tünemény a rucikban!jó utat nektek és sok-sok képet kérünk!

millye:nem ért haza apa,de ügyik voltunk Bazsalikommal,minden simán ment,és apa most mondta,hogy ma sem fog hazaérni,valószínűleg!este nagyon szomorú volt,hogy nem látta ébren Bazsit és sokáig állt az ágyánál és nézte őt,meg többször ment neki jóéjtpuszit adni!olyan aranyos volt,és én úgy szeretem őket!

dobok gyorsan egykét képet és megyek mostmár felkeltem a kicsikémet,de nem úszátok meg ennyivel még hozom a többi képet is! Kép mostanség erre vándorol és jégcsap a kezecskéje Kép így ébred a drága,hát nem zabálnivaló? Kép próbálkozik ,de inkább csak bohóckodik anyának Kép sapkában Kép és megint sapisan lehet elnézést kellene kérni a sok helyért,de nem tudok válogatni és van ám még........

Kép
nilabali
 
 


helga: köszi, ha esetleg barátnőmnél felmerül vmi írok

ikverus: én is készülök a muffinodat megcsinálni!!
nagyon édi a nadrág, de a pancsis kép viszi itt is a prímet.
Nálatok két doki is van?? Na nálunk egy, és kötést az oltás
után még soha nem csinált, de nem is mondta és le sem
ragasztja, én nyomom a vattát, fél kézzel tartom,nyugatotm
Fügit és persze öltöztetem. Nem tudom máshol hogy van, nálunk
a váróból már puci pelenkán kell a kicsiket bevinni a gyorsaság
miatt. Nekem ez annyira nem szimpi


hajni:
köszi, le is mentettem Ladmontól, csak azzal ami abban
van az a baj, hogy ott négy kaja van csak. Meg az elég más
lenne a mostanihoz képest és ekkora váltást nem akarok, amúgy
szimpi lenne nagyon. Na ezt most jól megmondtam.. :oops:

kreiszi: alex is szeret fürcsizni

millye: lassan csinálhatsz fürdős vidit is
:wink:

Kép
budabo
 
 


Na azt hiszem sikerült a közösbe feltennem egypár képet!!!Majd még rakok többet is!!!
Így már nem kell szegény millynek kutatni a képekért :)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


nilabali:Hanna is így kidugja a kezecskéjét,de van,hogy a lába lóg ki :lol:
Nagyon édes Bazsi és ahogy huncutkodik anyának...zabálni való!! :D
A hellyel meg ne törődj,olyan jó nézegetni küldj csak még többet!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Nilabali:
Próbálok higgadt maradni,de mindig valami hülyeség felmerül bennem.Már gondoltam valami betegségre is hogy talán azért duci...áááá hülye vagyok tudom,ne nézetek hülyének,(ismét jól meg aszontam)de tegnap kicsit kiakadt a szemen mikor láttam a súlyát és legutobb 3hete mértük akkor irtam nektek hogy 7010g....most meg 7780g...durva..(próbáltam a neten útána járni a ideális hizásnak...de irnak minden félét...úgy is kell mennem a dokinkhoz,ő egyben a gyerekorvosunk is..kikérem majd a véleményét.Igaz ő minden találkozáskor készít Petráról egy növekedési grafikont és hát ő már az elejétől fogva a normálistól egyel feljebb volt,de azt mondta az is normális..vagyis nem gond az... )Apja szerint túletetem..de hát isten az atyám csak akkor adok neki enni mikor kér és muszáj..ez kb 3,5-4óránként van.4kor evett utoljára és még alcsizik a manókám.
Felébredt a mucikám!!!! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Sziasztok!

Gondoltam, dobok egy rövid bejelentkezést, hátha van, aki még emlékszik ránk. :D

Megvagyunk, de inkább csak a skype-ig jutok el, itt nincs időm visszaolvasni.

Zsancy, ne aggódj, Natasa sem egy pillesúlyú, közeledik a 7,5 kilóhoz, igaz, nálunk a cicizés gyakorisága miatt ez nem nagy meglepetés :lol: . Ennek megfelelően különösebb tornamutatványokra (úgyis mint kúszás, forgás) nem vállalkozik, de majd eljön annak is az ideje.

Zsuzsi, Léna nagyon helyes baba, nyugi, ő meg behozza majd szépen a lemaradást.

Hajni, Andrew gyönyörű, pár év múlva összehozhatnánk egy találkozót a gyerekeknek. :wink:

Kép
mist
 
 


Andus, sajnálom a nyuszit... :cry:

Kép
mist
 
 


iwiwen garázdálkodtam, és akit találtam megjejöltem...sok időm nem volt ugyan :)

Budabo: nálunk kb. ugyanez a szitu, csak nem kell levetkőztetni előre, de kimenni már pelusosan kell, meg a body rajtunk van, azt le se kell venni....:(

hugic: ment a privi :) Jajj annyira kiváncsi vagyok :D

zsancy! ne spannold magad a súly miatt!!!! anyatejes baba nem tud elhízni!!!!!!!!nagyon hamar leadja mejd, mikor mászkál, és akkor meg nem győzöd etetni, hogy legyen rajta valami a csonton kívül :):) Szóval nyugi, és ne gondolj betegségekre!!!!!!!!!

Bazsi nagyon édi :) sok sok képet még!!!! Én is mindig telerakom az oldalt :):)

és hát boldog szülinap a topiknak!!!!!!!!!!!!Köszi hajnski! Anniyra jó kis cspat jött itt össze :) imádok olvasgatni, meg jó kiírni magamból a hülyeségeket :) Bírom a fejeteket csajok:) És annyira édik a babócák :):) Szóval minden tutijó!!!!!
Én nagyon várom, hogy mikor esz a folytatás....mármint tök kiváncsi vagyok kinek lesz először mégegy bébi, és mikorra :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?