Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Kirmon
Szuper!!! Istenke (na és a gólya) hozott közöttünk!Kép A mensi előtti érzés jó sokáig megmarad ám, de ne ijedj meg tőleKépA pisilés meg hajjajj, beindul ámKép

Andi
Pussz Bencusnak isKép Drukkolok a rapporthoz és a szép gatyókhoz is.Kép Én most cipővadászatba kezdtem, mert MÉG kényelmesek a 10 centis sarkú cipők, de tartok tőle, nem sokáig. Najó, már most sem mindig.Kép
Csütörtökönként 4-kor a SOTE I-en Fellegi Ádám (Ő egy nagyon jófej zongorista) magzat-koncertet ad kismamiknak és kispapiknak. Megnézzük pl. a jövő héten? Felhívom Őket és megkérdezem a pontos kezdést. Fellegi Ádám zongorakoncertjeire jártam a Zeneakadémiára - fergeteges a bácsi, imádnivaló! Babáink (az én Névtelenkém és a Te Lili-Bencéd) már bizony hallanak - a magzatvíz vezeti feléjük a hangot! Erre emlékeztettem is életem párját, amikor tegnap egy cifra átok hagyta el száját a közlekedési dugóban.Kép

Linda
Tuti a tábla, köszönjük. Jesszom, dobogós vagyok??? Andi, Nektek nem módosította a baba korát a doktor bácsi a legutóbbi UH-n? Nem vagy "idősebb" Te is pár nappal?Kép Lindus, jót mosolygok a zacskós történeteden: ám praktikus! A 6. héttől a 13-ig TESCO-s zacsival az anyósülésen utaztunk mi isKép Kép

Csak dolgozni ne kelleneKép Ma nem sikerült bejönni 8-ra, oly nehéz volt az ébredés. Ti hogy vagytok a reggeli felkeléssel?

Szilvus
és a 15+5 napos Névtelenke
szilvus
 
 


Sziasztok!

Tegnap mégis sikerült bjelentkeznem a Praxisba, úgyhogy a végleges időpontom november 6. este 19 óra (hogy kispapi is el tudjon jönni, ne egyedül menjek már mindig, szegény eddig csak egyzser látta). Igaz, kicsit még messze van ez az időpont, de azt mondták, hogy a 20. hét tökéletes, mert már sokat lehet látni a babából, de még egyben lehet látni a képernyőn, mert nem olyan nagy és meg tudják nézni pl. a nyitott gerincet, farkastorkot, nyúlajkat, stb. Beregisztráltam itt a neten, kaptam egy regisztrációs számot, ezt is bediktáltam, így ezer froncsi kedvezmény lejön a 8ezerből. A Győrfi Miklós fogja csinálni, ő radiológus.

Voltam ma a védőnőnél, a következők történtek: először is ami a legfontosabb, meghallgattuk a baba szívhangját(!!!) CTG-n..Kép először csak a köldökzsinór pulzálását sikerült elkapni, atán a szívverését is, meg jó nagyokat rúgott ls forgolódott, először azt hitem, hogy a gép recseg-ropog úgy, mint amikor a rádió nem jó állomáson van, de a védőnő elmagyarázta, hogy ez a mozgását közvetíti...Kép aztán elmászott onnan, nem tetszett nekiKép Nagyon boldog voltam!Kép

Mértünk vérnyomást, testsúlyt, most már én is híztam 2 kilót, de azt mondta, hogy az még rendben van, beírta a leleteim eredményét, beszélgettünk még erről-arról, magzattal való kommunikációról, amit te is írtál Szilvi, a terhestornáról, stb.

Jövő kedden pedig AFP vizsgálta, reggel megyek dokihoz beutalóért, aztán irány a vérvétel...

Szilvi!
nekünk maradt a kora, nem lett módosítva, de szerintem még így is talán többnek saccolják, úgyhogy maradjon ez a hivatalos számítósdi..Kép

Tegnap otthon már arról beszélgettünk, hogy amíg ki nem derül, hogy Bence vagy Lili, addig valami köztes megoldást kell találni: BencLi például...Kép na nem, ez csak tréfa volt, de jót nevettünk....

Szilvi,

a jövő hétre nem merek még esküdni, de érdeklődd meg lécci és visszajelzek majd!

Őszintén szólva nekem nagy kedvencem Eros Ramazotti és azt hiszem, elmegyünk a koncertjére, ki tudja legközelebb mikor jutok el...3 évvel ezelőtt is voltam, szeretem a zenéjét és főleg azt, hogy olaszul énekel.

És legvégül, de nem utolsósorban én is üdvözlöm körünkben az új "pocakost" és minden jót kívánok!Kép

Most búcsúzom, megyek hazafelé!
Andi
bagandre
 
 


Sziasztok!

Gabi! Megnéztelek az albumban, nagyon szimpatikusak vagytok, és már milyen nagy a pocakod!!! Nagyon jól látszódik a baba!

Kirmon! Jajdejó!!!! Sziaa! Végre nem én loholok a végén, bár nem sokkal vagy utánam, csak pár nappal. Mikor volt barnázás?
Én Pumuklira emlékszem, hogy sokáig volt a végén a táblának, emlékszem mikor 7 ill. 8 hetes volt, mostmeg tessékKép
Amúgy én is nagyonvárom, hogy túl legyünk a 12.héten, dehát ki ne várná ezt.
Nálam kb. a 7.hét után elmúlt az állandó fáradtság érzése. Nálad még megvan?

Szilvus! Látod, feltörtél az élreKép Remélem nem kell már sokáig zacskóznunk, szivesen mellözném már.

Sziasztok, Linda(9+1)
Ime a végre kibövitett táblaKép:

Kép
linda
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást Kép Olyan jó látni magunkat a táblázatban Kép

Linda,
érdekes, kezdetben mindig nagyon fáradt voltam, állandóan aludtam volna. Most hol így vagyok, hol úgy. De ha rámjön az alhatnék, csak ledőlök és szuszogok egy sort Kép ez az előnye annak, hogy itthon pihizgetek. A barnázás akkor volt, amikor először meg kellett volna jönnie, igazából akkor le is mondtam arról, hogy babánk lesz, pedig addig nagyon úgy éreztem, hogy laknak, aztán isteni sugallatra csináltam egy tesztet, és hát pozitív lett, úgyhogy gyorsan spuri a doktorhoz, aki persze semmit nem látott, de 1 hét pihenést javasolt. Akkor másnapra elmúlt a barnázás, de amint visszamentem dolgozni, előjött megint. Úgyhogy most 13. hétig mindenképp itthon kell lennem, de én azt se bánnám, ha ebben a taknyos-csúszós időben már nem kellene visszamennem. Ez majd elválik.

Andi,
nekem is nagy kedvencem Eros Ramazotti, imádom, fűztem is a páromat, hogy menjünk el, de ezt most így már kihagyjuk, vigyázni kell a minimanóra nagyon.

Lányok, nektek meddig tartott ez a mensi előtti derékfájós-pocifájós-hisztis időszak?

Sziasztok, vigyázzatok magatokra!
Móni
8+5 Kép
kirmon
 
 


Sziasztok!

Voltam szombaton UH-n, a doki 27mm-es petezsákot látott, benne 8mm-es embriót, a kép a profilomban. Szívdobogást is láttunk. Volt utána némi rózsaszín egészen hétfőig, de mivel tegnap meg ma már nem volt semmi, megnyugodtam.
Nem kicsi a 8 mm a 7+5. napon?
Mostmár akkor jelentkezek én is a táblázatba, aug. 5-én volt az utolsó mensi, ma vagyok 8+2, Debrecenben lakom, fogalmam sincs kinél szülök majd, de valószínűleg a Klinikára (DOTE) megyek majd.
A babanetes kalkulátor május 11-et jelez a szülés várható időpontjának, a hugom május 12-t számolt, a doki meg máj. 13-14-et mondott.
Védőnőnél még nem jártam, a dokim azt mondta, hogy mostmár lassan, a 12. hét előtt valamikor menjek el, jelentkezzek be oda is.

Kirmon!Kép
Én is használok Utrogestant. Mert 3 éve próbálkozunk és volt már 3 vetélésem valószínűleg progi hiány miatt, a 47 nap volt nekem eddig a maximum, ezért most nagyon reménykedek, hogy minden rendben lesz. Milyen dózisban kapod?
Nekem a poci fájás éppen múlik, de most kezdődik a derékfájás. De nem bánom, kibírom, csak végre minden rendben menjen!

Leone

KépKép
leone
 
 


Sziasztok!
Akkor most már én is bejelentkeznék. Már egy ideje olvaslak ám benneteket, de a mai UH-ig vártam inkább a bejelentkezéssel.
Ma vagyok 11+1, utolsó mensi júl.15.
A mai UH szerint a gyerkőc 4,1 cm (CRL).
Én 29 éves vagyok, hat éve házas, de a férjem 6 hete elköltözött itthonról. Úgyhogy mi sajnos így várjuk a babánkat.
A bejelentkezéssel azért is vártam, mert májusban volt egy 5-6 hetel spontá vetélésem, ezért most aggódtam. De már kezdek megnyugodni.

Mariann
tmarianna
 
 


Szia Mariann!

Orulunk, hogy jottel!
Miert koltozott el a ferjed pont most mikor a legnagyobb szukseg van ra?
Elso gyerek?
Irjal meg!

Kirmon,

a pocifajas, derekfajas nekem is van, most a 13 heten is, ez a harmadik terhessegem es az elozoeknel nem emlekszem, hogy ebben az idoben lett volna. Nem faj olyan nagyon, hogy ne birnam, csak aggaszt, hogy nehogy valami problema legyen.

Ildiko
kildiko
 
 


Jóreggelt Mindenkinek!Kép

No, öröm olvasni ma az irományokatKép Minden új kismamit soksoksok puszival üdvözlök, Móni, Leone, Mariann!!Kép Kép

Andi
OK, felhívom otthon a Művész urat, mi jártunk hozzá régebben házikoncertre is, aztán beszámolok, mikor lesz a SOTE-n a cucc. Védőnénihez én csak okt. végén megyek újra, mert szabin van addig, de kiváncsian várom a CTG-t, olyan jó lenne hallani a kis szivének a hangját.Kép Dokihoz hétfőn megyek, szerintem kedden pedig azonnal AFP-re, bár akkor már 16+4 napos leszek, no remélem ez nem gáz. Újabb ok az aggodalomra. Hát igy lesz ez már végig?KépA plusz 2 kilót tartom, "grapefruit" formában. A gatyókáid milyenek lettek?Kép
Ramazottit én is bírom, mikor lesz a koncert?

Linda
Hihetetlen, emléxem amikor legalul kullogtam a magam kis 6 vagy 7 hetével talán?Kép Zacsit még kb. 3-4 hétig tartsd az ülésen, de remélem nem kell használnodKép

Móni, Lenone
Nekem a 6. héten (azaz az elmaradt peteérés idején) volt 2 csepp vér majd 2-3 napig halványbarna folt. Rémülten hívtam a doktort (mert ugye ilyenkor össze-vissza olvasunk mindenfélét) aki megnyugtatott, hogy ez normális ebben az időben. Semmi bogyót nem kaptam rá. Elmúlt 3 nap múlva. Ne izguljatok, ám pihenjetek sokat ha az orvos úgy tanácsolja! Nem ugrálni, nem emelni!Kép Vigyázzatok magatokra.
Nekem nem volt derékfájós-hisztis időszak. A "mindjártmegjön" érzés viszont sokáig.! 10 percenként rohantam a WC-be és néztem a bugyimatKépKép Kép Lenone, nekem az első UH-n a 6. héten 6mm volt a kicsike, szerintem PONT JÓ a méretedKép Mariann, szomorú amit irtál a férjeddel kapcsolatbanKép Most, hogy jön a kicsi, változtatható ez a helyzet? Nagyon remélem. A legeslegjobbat kivánom Nektek, nagyon vigyázz a babára.

Nincs kedvem dolgozni...Miért van ez? Na utánanézek, nem késő-e az AFP a 16+4 napon...

Puszillak Benneteket!

Szilvus
15+6
szilvus
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy így megélénkült a topic és többen is bejelentkeztek!Kép Linda, asszem készítheted az új táblicskót, újabb nevekkel... mi meg szép lassan kiöregszünk így a 16. hét felé közeledve, ugye Szilvus?Kép

Mariann, megdöbbentett, amit írtál, nem lehet most könnyű...Akarsz róla beszélni vagy inkább ne kérdezősködjünk?

Úgy örülök, készülnek a nadrágjaim, most egyelőre kettő, talán hétvégére meg is lesznek, még gombokat be kell szereznem az egyikhez, szombaton megyek még egy próbára. Egész csini lesz és tök jól bővíthető viszonylag nagy pocakig, csak a popóra meg combra nem hízzak (márpedig hajlamos vagyok rá), mert akkor fuccs a naciknak, törökbugyogót meg nem akartam varratni...Kép

Egy kis OFF: hétvéégn nálunk nagy vendégeskedés lesz, most ünnepeljük a családdal a szülinapomat és mi főzünk a párommal. Nincs valakinek véletlenül egy jó receptje borjúhoz (combot sikerült vennem). Köszi

Üdv
Andi
bagandre
 
 


Sziasztok lányok!

Móni! Jó hogy elmúlt már a barnázás, tényleg pihenj. A gyógyszert hanyadik hétig kell szedned? 14.-ig?
Nálam az idöszak amit irtál, az még tartKépKép
Tegnap úgy fájt a derekam, hogy alig birtam felkelni, bár lehet, hogy csak egy rossz mozdulat volt az oka, azóta nem fájt.

Leone! Jajdejó, hogy te is jössz!KépKépKép
Szerintem a 8 mm nem kicsi a 7+5 napon, mert én 6+6 voltam dokinál és 3,7mm-es CRL-t mért.
Védönönél még én sem voltam, de a jövö hétre már be vagyok jelentkezve hozzá, utána meg jöhetnek a "kellemes" kis vizsgálatok, vérvétel, EKG és társai, semmi kedvem hozzájukKép Na mindegy, ez van.

Mariann! Ez örület, hogy mennyire megszaporodunk ma! Dejó! TE ugyan elém jössz a táblázatba, de nem baj, a lényeg, hogy gyarapodjunk!
A férjeddel van esély, hogy kibéküljetek és visszaköltözzön?
SZülés idöpontjára ápr.21-et irtam, az jó?

Andi! Nagyon szivesen csinálnom ám a táblát az új nevekkelKép!

Linda

Kép
linda
 
 


Sziasztok!
Már könnyebben tudok beszélni a dologról, mint néhány hete, de azért nem egyszerű. Azt hiszem jó úton haladok a történtek feldolgozásában, de még hosszú időt fog igénybe venni.
Szóval a történet nagyon röviden a következő. A férjem azért költözött el, mert már nem szeret és nem akar velem élni. Sajnos ennek úgy kellett kiderülnie, hogy elköltözése előtti 1-2 hónapban igen különösen viselkedett. Értsd ez alatt, hogy mondjuk éjfél előtt soha nem ért haza stb. Én persze sejtettem, hogy valami nem oké, de semmi konkrétumot nem tudtam. Aztán rájöttem, hogy megcsal, mégpdig az egyik barátnőmmel. Ezt persze azonnal megmondtam neki. Másnap elköltözött, mondván már nem akar velem élni stb., jobb lesz így.
Tehát ő már lezárta magában a kapcsolatunkat, nem hiszem, hogy az álláspontján változtatni fog.
A körülményekhez képest igyekszem normális kapcsolatot fenntartani vele, mégiscsak a gyerek apja. Hogy a jövőben, ha meglesz a pici hogyan tud ez a dolog funkcionálni, fogalmam sincs. Mindenesetre sajnálom, hogy így alakultak a dolgok.

Szépen gyarapodott a táblázat, ez tök jó.

Még valami. Reggeli rosszullétről többen írtatok, de van valaki aki nem reggel van rosszul, hanem mondjuk délután és este. Velem ugyanis ez a helyzet. Mikor felkelek remekül vagyok, aztán úgy kettő féle kezdődik a hányinger, a telítettségérzés/éhség, és persze az elmaradhatatlan álmosság.

Mariann
tmarianna
 
 


Linda!
Április 21 nagyon jó.Kép
tmarianna
 
 


Sziasztok!
Leone, Mariann, de jó, hogy Ti is csatlakoztatok Kép

Utrogestanból nekem a kúpot kell alkalmaznom, napi egyszer. Majd jövő hét kedden megyünk doktornénihez, és akkor remélem lesznek vizsgálatok, vérvétel stb, és elmondja majd, meddig kell még használnom. Meg akarom azt is kérdezni, hogy a férjem 0 rH pozitív, én 0 rH negatív vagyok, mikor néznek majd ellenanyagot. Arról esetleg nem tudtok, hogy valahol néznének toxoplazmát kismamiknak is? Mert hamarosan kertes házba költözünk, és a házzal jár egy cica is Kép

Leone,
szerintem is teljesen jó a babócád mérete, ne izgulj miatta Kép Képzeld, én is debreceni voltam, négy és fél éve költöztem Bp-re.

Mariann,
nagyon sajnálom, hogy így alakult a férjeddel Kép , de most legfontosabb, hogy a kis pocaklakódra gondolj, és próbáld meg a lehető legnyugodtabban átvészelni ezt a nehéz időszakot. Ha esetleg segíthetünk valamiben, nyugodtan öntsd ki a szíved!

Andi,
sok boldog szülinapot kívánok így a hétvége előtt Kép

Linda,
majd meséld el, milyen volt a védőnőnél, lassan nekem is esedékes lesz, remélem, nem egy kőkorszaki szakit fogunk majd ki Kép

Szilvus,
szerintem a 16+4 nap nem késői, de az AFP-re amúgy se adj túl sokat, tudod, mennyire megbízhatatlan, csak idegesítik vele a kismamikat!

Ildikó,
írtad, hogy ez a harmadik terhességed, akkor már nagyon tapasztalt vagy ebben a témában Kép A másik két lurkó hány éves? Kisfiú, kislány?

Na, mára eldugultam, mert velem lesz tele a topik, puszi mindenkinek!

Móni
kirmon
 
 


Mariann,
azt elfelejtettem írni, hogy ha émelygek, az nálam is délutáni program, de nekem az ELevit nagyon bevált, ha beszedem semmi bajom sincs.
kirmon
 
 


Mariann,
csodalni valo, hogy ilyen targyilagosan tudsz irni a dolgokrol. Azt hiszem a ferjed nem erett meg meg a gyerekre, s azt sem lehet tudni, hogy valaha is meg fog-e ra erni. Remelem van segitseged a csaladban, vagy baratno akire szamithatsz.

Kirmon,

harmadik baba, de meg tobbet izgulok vele mint az elozoekkel. A lanyok 7 ill. 11 evesek es nagyon varjak a kicsit.

Ildiko(13+1)
kildiko
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy így felélénklt a topic, már azt hittem el fog halni utánpótlás híján...Kép

Kirmon!
Ellenanyagot nekem a 12. heti vérvételnél néztek, de amennyire én tudom, ma már ez nem jelent problémát, ha az Rh faktorok nem egyeznek meg, emiatt ne izgulj.

Meglátjátok, még pár hét és a 12-13. hét után ezek a kellemetlen tünetek mind eltűnnek, igaz, én nem voltam egyáltalán rosszul azelőtt se, csak a gyomrommal küzdöttem. Nálam sajnos az maradt meg, hogy nem tudok igazán jól enni, nagyon válogatós vagyok, keveset eszem és nem túl jóízűen (viszont anyu főztje mindig lecsúszik..Kép).

Ma megyek újból terhestornára, azért jó lenne, ha nem egyedül lennék megint, mint múltkor, igaz, annak is megvan az előnye, ha az embernek kvázi "magánedzője" van..Kép

Szép napot Mindenkinek!
Andi
bagandre
 
 


Sziasztok!

Jó látni ismét egy Kismama-dús táblázatotKép

Andi-bandi (ezt a Benc-lire kreáltam)Kép
Szivesen mennék veled, de a 3/4 6 (=azt irtad akkor kezd) nekem elég késői, lévén én biza lelépek 1/2 5-kor. Hol van pontosan? Szerinted meg tudok ott állni kocsival, vagy elég zűrös? Ha meg lehet állni, MEGYEK!! Fellegi Ádám baba-mama koncert: minden héten csüt. 16:00 óra SOTE I. Klinika, találtam 1 jó cikket is szivesen elfaxolom (ha elment a Bossom hivlak egy faxszámért). Ja, és INGYENES a koncert, ami manapság ritkaKép
AFP-re a MÁV Rendelőbe mész kedd reggel?
Borjúreceptet nem találtam otthonKép a www.lap.hu oldalakon vannak főzéses témák, érdemes rákeresniKép

Mariann
Kár,hogy igy alakultatokKép NagyonKép Remélhetőleg fenntartható egy jó kapcsolat a gyermek érdekében Kép Én drukkolok ám értetek!Kép Az émelygéseim nekem is inkább estefelé voltak, a gyomorégés pedig egész nap. reggel viszonylag könnyű volt az ébredés. Este nyögtem az ágyonKép

Móni
KösziKép Tudom, sajnos az AFP arra IS jó,hogy a kismamik frászt kapjanak. Csakazértse izgulunk (ugye Andi?) hiszen minden OKKép

A védőnénivel jó nagy szerencsém van ám!Kép Öcsémet is Ő "védte" hajdanán, igy aztán 24 éve ismer engem és annyira boldogan fogadott, hogy ihajjKép Anyunak már mondta is, hogy majd Őt is hivja szivhangot hallgatni.Kép Szóval szervezik az életemet a hátam mögöttKép

Ma megyünk egy barátnőm 5 hónapos nagylányát "nyúzni", hadd gyakoroljon a leendő apukaKép

Most pedig ebédke!Kép Addig is pusz Nektek

Szilvus
(ma 16 !!!!!!!)
szilvus
 
 


Sziasztok!

Mariann! Nagyon szomorú, ami most veled történik, ha megszületik a baba, szerintem vissza akar majd menni hozzátok a férjed. A barátnöddel azóta beszéltél? Most vele van?
Nálam nincs kimondottan reggeli rosszullét, nálam ez attól függ, hogy mit eszem és mikor, mert pl. eszek 2 fürt szölöt, akkor attól fordul fel a gyomrom, vagy futok, akkor attól, vagy ha autóban ülök. A telitettség érzés nálam is este éri el a csúcspontját.

Móni! Én is kiváncsi vagyok már a védönöre, olyan fiatalos volt a hangja a telefonba. De leginkább a kiskönyvre vagyok már kiváncsiKép

Szilvus! Lassan félidös leszel már! Hjaj, dejó neked!

Linda
Itt egy tábla, de csak Szilvus kedvéért!Kép
linda
 
 


Sziasztok, szép reggelt!Kép

Linda és Lányok,
Köszönöm szépen az elbocsátó szép táblácskát!KépKövessetek hamar ám Ti isKép
Ma megyek doktorhoz, holnap reggel vérvételre. Nagyon kíváncsian várom, mekkora már a baba, aki képzeljétek tegnap este MOZGOTT!!!!Kép Azaz mozgott Ő eddig is, de tegnap este határozottan éreztem! Összetéveszthetetlenül! Nem bélmozgás, nem gyomorkorgás, hanem apró, finom pici, "pöcögtetések", mintha a sziv dobogna, de persze nem szabályosan. A kezemet a hasamra téve éreztem csak, este, nyugalomban. Olyan boldog vagyok!Kép

Sziasztok,
Szilvus
(16+3)
szilvus
 
 


Sziasztok!
Gondoltam visszakukkantok rátok! De látom szinte minden rendben van. Bár egy kicsit lehetne hosszabb az a Táblicska, de így is NAGYON SZÉP!

Mi jól vagyunk, nincs semmi hír a neméről, de már nem is izgat. Múlt héten voltunk kispapival is nagy UH-on, és minden egészségesnek látszódott, és az is biztos. AFP értékek is teljesen jók, szóval minden OK.

Szilvus
Gratula a mozgáshoz, nekem csak múlt szombaton mozdult meg, illetve én tudtam megkülönböztetni minden mástól. Akkorát rúgott, hogy azt hittem leesek a székről. De ez érzés nagyon klassz! A koncert engem is nagyon érdekelne. Esetleg a mailcímedre küldhetnék egy faxszámot??

Mariann
Nagyon nehéz lehet most neked, és ez az amúgy is ingatag elő pár hónap biztos kimerít majd. A férjed miatt ne aggódj, legalább is szerintem. 6évet nem lehet összehasonlítani egy (barát?)nővel. Fellángolás, átmeneti riadalom stb. Vszinű te is elhibáztál dolgokat (ne haragudj. hogy ezt mondom), várd ki,amíg nyit feléd, és akkor esetleg meg tudod mutatni, hogy a dolgok mára egészen másként néznek ki (ha ez igaz!). A konfliktus mindig mindkét félen múlik, tehát uannyi esélyed van helyrehozni, mintha a te szerelmed halványult volna el iránta. Nem osztom az igét tovább, csak nagyon szeretném, ha család lennétek újra...

Na eldugulok, éljenek az újak és nagyon várunk minden kispocist és nagypocist a 'Frissben'

Judit
holophernes
 
 


Sziasztok,

Judit
PERSZE, várom a fax-számot!! Lányok, akit érdekel a koncert, küldjön nekem egy fax-számot és elküldöm a Nők Lapjás cikket. (ksz@wap.hu). Csütörtökön megyek is a koncerte egy 27 hetes kismama kolléganőmmel, valamint Andival. Menjünk minél többen!
Köszönöm a jókívánságot...Kép Kép Juditom, neeeeeeeem bosszantalak, de a mai UH-n az én csöppségem bizony megmutatta ki is lesz ŐKép Egyértelműen kiderült (persze a doki igy mondta: majdnem bizonyos, hisz a szülésnél derül ki), hogy egy KISFIÚ izeg-mozog a pocakombanKép Szóval Neked tovább drukkolokKép

Lépek lassan haza, holnap AFPs vérvétel. A testsúlyomat persze nem írták rá, majd lemérem este.

Puszi Nektek!

Szilvus
(16+3)
szilvus
 
 


Sziasztok!

Szilvus! Mondanom sem kell, hogy nagyon irigyellek! Olvastam, hogy már kb. 8 hetes kortól elkezdenk mozogni a babák, csak nem érzik az anyukák. Én is mindig arra gondolok, hogy biztos jókat rugizik a lábával, csak nem érzem. Na majd ami késik nem múlik!

Judit! Örülök, hogy minden rendben veletek, a nemére jobb is, hogy nem mondtak semmit, mert a rendes UH-n sokat szoktak tévedni a dokik, érdemesebb a 3D-sUH-n megnézni, ott nem lehet eltéveszteni. Tervezed, hogy majd mentek?

Lassan telik ugyan az idö, de minden reggel örömmel jövök rá, hogy egy nap ismét eltelt, és közelebb kerültem a végéhez, holnap betöltöm a 10.hetet. Olyan jó már. Viszont reggel még mindig horpadt és homorú a hasamKép, estére meg szerintem a 25 hetesek is irigyelnének, akkoraKép De olvasom, hogy ez csak a módosult emésztés miatt van.

Kezdek hinni abban, hogy létezik kivánósság. Tudjátok mire vagyok ráizgulva? A kolbászra és a málnaszörpre. Elég furi, nem igazán dijjaztam ezeket régebben. Tegnap bevásárolni voltunk, és mindenféle kaját pakoltam bele a kocsiba, pl. megérztem a sav.káposzta illatát, azonnal vennem kellettKép Nem tudom, hogy ez a terhességtöl van, vagy amúgy is most kolbászt ennék...Mindig ezt találgatom. Csúnya elhizás lesz ittKép

Linda
linda
 
 


Sziasztok!

Szilvus, gratula!!!!! De jó, hogy már érzed őt mozogni, és ilyen hamar! Olyan kiváncsi vagyok, milyen érzés lehet! Biztos nagyon megnyugtató! És kisfiú! Volt valami megérzésetek a nemével kapcsolatosan? Leszel még itt, vagy már friss kismami leszel? KépKép
Linda, én egyféle kaját egy hétig eszem. Két hete bundáskenyér volt a csúcs, múlt héten krumplipüré tükörtojással, most meg paradicsomos káposzta. Tuti van kívánósság Kép

Lányok, drukkoljatok, holnap 6-ra megyünk a dokinénihez, remélem, minden rendben lesz, bár nem tudom, UH-ot csinál-e. Biztos kell majd vérvételre mennem meg védőnénihez Kép Nektek van már kiskönyvetek?

Móni
9+3 Kép
kirmon
 
 


Sziasztok!

Kepzeljetek en mar egy par napja erzem a pici mozgasat, pedig meg csak a 14. heten vagyok. Eloszor azt hittem csak kepzelem, de nem mar a kezemmel is erzem.
Most en is azt mondom, hogy kivanossag van, az elozo ket terhessegemmel nem volt de most kivanom a szlamit es mas zsiros dolgokat amit amugy soha nem eszem.
Mit szoltok 16 hetesen erdemes-e 3D-s Uh-ra menni, ugyanis mi akkor leszunk Pesten a quartett teszt miatt es akkor, ha erdemes elmennek erre is. Amugy 12 hetesen mar voltam egyszer.

Ildiko
kildiko
 
 


Sziasztok
Mindjárt megesz a sárga irigység, hogy ennyien éreztétek már a kicsit, mikor én csak 2hete élvezkedem... Ami meg a nemét illeti, azzal meg gondban vagyok. Első pillanattól azt gondolom, hogy fiam lesz, de azt is szeretnék. Szóval nem tudom elkülöníteni a vágyamat a 'valós' megérzéstől. Állítólag a kismamik 70%ban megérzik a baba nemét. Jobbak vagyunk mint a lottó, bár itt vmivel kevesebb a lehetőség Kép A persze a dokim nem látott semmit, de azt súgta, hogy szerinte lány, de nem bizonyítható, sőt 3Dn is voltam már 14-15hetesen, de ott sem látták a nemét (bár azt hiszem többet nem megyek, ld '3D-s' topic). Igazi rejtély marad Kép
Ami a kívánósságot illeti szerintem is van, de figyeljetek azért oda, mert nagyon el tud szaladni a ló ilyenkor. Nekem is a káposzta No1, meg minden ami leveses, szóval szószos cuccok, meg LEVESEK. Régen nem voltam nagyon ráállva, most addig fajult ez az állapot, hogy nekiláttam főzicskélni leveseket is!! Bár tegnap jó is tonhalas saláta volt a befutó... Na már mindenki éhes, akkor jó munkát végeztem KépKépKép
Judit
(20+6)
holophernes
 
 


Sziasztok!

Linda!
A táblicskó ugyan elmaradt, de annyira nem bánom, hogy még nem kell itthagyni benneteket, tegnap ugyanis betöltöttem én is a 16. hetet..Kép

Ma reggel voltunk Szilvivel AFP-n, elvileg 10 nap múlva ígértek eredményt. Genetika UH-ra csak a 19. hét elején kell mennem, addig türelmesen várakozni kell...

Nahát, tényleg kezdelek titeket irigyelni, hogy ennyien érzitek a mozgást, én még semmi ilyesmit nem éreztem (állítólag elől fekő méhlepénynél ez így is van rendjén)...

Nálam már elmúltak ezek a kívánós hetek, most már teljesen normalizálódott a helyzet. Olyan, mintha szinte teljesen problémamentes lennék...Kép

Jövő hét után azon a csonka héten pihenek otthon egy kicsit, megkértem a dokimat, hogy írjon egy igazolást a körzeti orvosnak, de nem hiszem, hogy probléma lesz a kiírással. Úgyhogy okt. 18.-tól (figyelem, ez munkaszombat lenne, a 24.-ét kell ledolgozni, ami szabadnap lesz) otthon leszek egy hétig, pihengetek, olvasgatok és magammal foglalkozom végre meg a picivel. És utána már csak összesen 8 hetet kell dolgoznom, már alig várom, hogy leteljen, elkezdtem a visszaszámlálást!Kép

Jaj, most végre finomat ettem, krumplis tésztát csemege ubival, utána meg házilag sütött sütit anyutól..Kép olyan ritkán eszem igazán jóízűt...

Puszi
Andi
(16+1)
bagandre
 
 


Sziasztok!

Andival túlvagyunk az AFP-s vérvételenKép Többi ugyanaz: eredmény 10 nap múlva, nekem okt. 23-án doki, s együtt megnézzük az eredményt.

Kirmon, Linda
Tuti, hogy Őt éreztem, mert azért MÁS, mint a bélmozgás. Ma reggel a Kispapi is odatette a kezét, s azt mondta mintha érzett volna 1 kis pöcögtetést. Korán kelt a kis fütyis. Móni, drukkolok, perszehogy minden OK lesz! Majd számnolj be! Kívánósság van hát. Én halat ettem állandóan pedig FUJJDEÚÚÚTÁLOM. És "nemkívánósság" is vanKépNálam sajnos az édességre, pedig nagyon szeretem.

Judit
Csak most láttam a szept. 26-i emiledetKépVálaszoltam. Igazad van a megérzéssel kapcsolatban: én valahol éreztem, hogy kisfiú, de csak azért, mert mindenki azt mondta, hogy nekem csakis lányom lehet. HööööKépAzért a papának dagadt a kebleKép

AndiKép
Pulykaraguleves és mákostészta volt az ebéd. Most meg szőlő, de nagyon nyamvadtKép Kedvet kaptam a szabihoz, lehet, követlek, végülis csak 3 napról van szó azon a héten.

Puszi Mindenkinek, egyetek ha jólesik és amennyi jólesik!Kép (Jaja, a R.Rékának nagyon kis vékonyka babája lett, tehát éheztette!)

Szilvus
16+4
szilvus
 
 


Szilvus
R.Réka??? HOL, hol, Hol??? Én is akarok csámcsogni, hol találom?
holophernes
 
 


www.tv2.hu, bár undorító hozzászólások vannak.
Én sem szeretem a szülőket, de azért gusztustalan amit ott a névtelen hozzászólók művelnek.
Névtelen
 


Sziasztok!

Mától kiskönyvtulajdonos vagyokKépDe jövö héten már menni is kell a hivatalos terhesrendelésre, mert most csak a könyvet adták ide és kitöltöttek egy csomó adatot. Jövö héten állitólag kapok majd egy csomó beutalót mindenféle vizsgálatokra. Kép
Indul a kinzásKép

Kirmon! SZoritok, hogy minden rendben legyen a dokinál, de ugyis úgy lesz. Én ma megyek, én is nagyon várom már. Nálam tuti nem lesz UH, csak majd a nucha szürés, én arra gyúrokKép

Ildi! Dejó, hogy érzed a picurt! Mellsö v. hátsó fali a lepényed? Szerintem menj el 16 hetesen 4D-s UH-ra, ha van rá pénzetek, én nem hagynám ki, legszivesebben minden héten mennék(én még nem voltam), csak tudnám kifizetni.

Judit! a halra visszatérve, nálunk szardinia volt tegnap a vacsi, utána már ellent tudtam állni a kolbásznakKép

Andi! Akkor ma pótolom a táblázatot! Jó neked is, hogy még ilyen elöl vagy!

Ma ismét szölöbeszerzö körútra indultam és a zöldséges mondta, hogy vége a magyar szölönek, mostmár nem leszKép Olyan szomorú vagyok, mert én eddig föleg szölön éltemKép

Linda

Ime a tábla:Kép
linda
 
 


köszi Névtelen. Tévedtem, mégsem akarok csámcsogni. Tényleg ocsmányakat írnak az emberek. Megyek inkább pocakot növeszteni egy kis almával
holophernes
 
 


Sziasztok!

Linda,
Először is Gratulálok a kiskönyvedhez, most már van mit nézegetni. Én legalábbis 2 naponta bizos előveszem.
A volt barátnőmmel azóta nem beszéltem. Tudtommal egyébként a dolog még mindig tart köztük. A férjem ma utazott el 1 hétre melegebb éghajlatra, pihenni. Állítólag egyedül (mert a volt barátnőmnek most épp nics pénze nyaralásra, ő meg ugyan nem fogja kifizetni neki - mondta a férjem). Remélem, távol mindenkitől át fogja gondolni egy kicsit a dolgokat, hátha....


Kiss Ildikó,
szerencsére a családomra és a barátaimra számíthatok. A szüleim pedig a szomszédban laknak.

Holophernes,
Én is hibáztam a kapcsolatunkban, ez tény. De hidd el, annyira azért nem vagyok/voltam kiállhatatlan, hisztis, stb..., hogy a világ végéig kelljen futnia (vagy legalább is egy másik nő ágyáig). Végül is beszélni is lehet, ha valami nem jó, vagy úgy érzed nem működik.
Arra én is gondoltam, hogy esetleg átmeneti riadalomról, pánikról van szó. Ugyanis a férjem nem igazán akart gyereket. Már évek óta felmerült időnként a kérdés, de közös megegyezéssel halasztottuk mindig. Aztán idén év elején úgy döntöttemé, én már nem halasztok tovább, lesz ami lesz. Végül is 29 éves vagyok, 9 éve vagyunk együtt. Elkészült házunk, autónk is van. Azt gondoltam mind anyagilag, mind lelkileg készen állunk a gyerekre. (Úgy látszik lelkileg csak én).
SZóval ő nem igazán akart gyereket, sokszor beszéltünk a témáról, és én azt hittem, ha nem is repes az örömtől, de kezd megbarátkozni a gondolattal. Végül is eljött velem az Optimális Családtervezési Központba, és a gyerek az ő tudtával is készült.
A pánik talán az első terhességemnél indult be igazán. Akkor szembesült vele, hogy ez most tényleg komoly. Igaz, amint megtudta, hogy terhes vagyok, szinte rögtön el is veszítettem a babát.
Egyébként én is szeretnék egy család lenni vele megy a gyerkőccel. De fogalmam sincs, mit tegyek, mit tehetek, mi a jó ebben az esetben. Úgyhogy most várok, és igyekszem többé-kevésbé "semlegesen" és "normálisan" viselkedni. Értsd ez alatt, hogy nem hisztizek, nem hivogatom telefonon, nem kiabálok rá és a barátnőjére kigyót-békát, nem vágtam szét az összes ittmaradt ruháját (egyik barátnőm ötlete voltKép ).

Szilvi, Andi
Nagyon helyes, hogy szabira mentek. Én itthon dolgozom, és őszintén csodálok minden kismamát, aki reggel felkel, utazik, dolgozik min. 8 órát, ismét utazik. Én nem is tudom, hogy bírnám-e.

Tud valaki valamit Pumukliról, 26-a óta nem jelentkezett be.

Mariann
tmarianna
 
 


Sziasztok!

Szilvus!
Az én babám is ilyen vékonyka/kicsi lett(2850gr és 47cm + csaszi), pedig nem éheztettem és nem is tornáztam, 12 kg-ot szedtem fel.Kép(158cm-emhez 52-ről kezdtem) RR-nél én nem is vártam nagyobb babát, hiszen ő sem egy nagydarab és amennyit felszedett nem is lehetett volna nagyobb, szerintem...
Mellesleg én szinte pont a lányom méreteivel születtem...Kép

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


Sziasztok

Mariann
Nagyon jól csinálod, hogy nem pánikolsz, és nem hisztizel, azt meg főleg, hogy értelmetlen teátrális (kigyó-béka, ruhaszaggatás stb) jelenetektől távol tartod magad. NAGYON BÖLCS! (Azért remélem pár tányért földhöz vágtál, mikor magad voltál!) Igazad lehet, hogy gyerekpánik, és vszinű az is, hogy az első pocakmozgsá, vagy az UH megteszi majd a hatást. Akkor sem zaklatva kellene hívnod, hanem mintegy érdeklődve, hogy a héten mész UH-ra, és gondoltad érdekli őt a kis kukkolás. Lehet, hogy az elsőre nem jön el, de a végén megpuhul. Bízzunk bennne! A konkurencia meg nem hiszem , hogy tud anyit adni, mint Te, szóval miatta ne izgulj. Nem ő volt olyan bombasztikus, hanem a pocaklakódtól ijedt meg! Nem kész még rá! (Vszinű, hogy ezért is ment el az első baba) De most marad, és apa is fel fog készülni KépKépKép

Többieknek meg hatalmas pusza és jókedv, most visszarohanok dolgozni, de előtte:
Kép
J
holophernes
 
 


Sziasztok,

Pumukli a múlt hétre jelezte, hogy nem lesz. De valóban még ezen a héten sem jelentkezett.

Szilvi
természetesen nem bántásként szántam, távol álljon Tőlem bárkit is kritizálni, pláne ismeretlenül. Ne haragudj, ha úgy tűnt, és esetleg Magadra is vetted. Főleg, hogy jó eséllyel indulok jómagam is a 172 cm-mel és kezdő 53,5 kilómmal. Csak annyit próbáltam sugallani, hogy a várandósság alatt nem az a legfontosabb, hogy napi 10 órát tornázzunk és az alakunkra vigyázzunk. Szóval télleg SORRY.

Mariann
Annyira jó lenne otthon, de hát a piszkos anyagiak...Kép! Annyira szerencsés vagy, dolgozhatsz akár végig is, ráadásul otthon vagy Kép

Eldugultam...Kép
Sziasztok,
Szilvus
szilvus
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Első sorban Lindától, de ha más tud segíteni, kérem tegye meg.
Szeretnék egy táblicskut szerkeszteni, és nem igazán megy. Vagyis a felrakás. Linda, küldenél e-mailben egy táblicskut, hogy lássam milyen a formátum, a kiterjesztés stb...
Köszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szilvus!KépKépKépKépKép
Abszolút nem bántódtam meg!!!! A mosolygó fejecskékkel is ezt akartam jelezni. Nem azért írtam, inkább nosztalgiáztam egy kicsit itt nálatokKép, mivel más témában már nagyon nem tudok beleszólni a beszélgetésbe.Kép Én spec. nagyon nem vagyok oda RR-ékért, de ez más lapra tartozik...
Az viszont tény, hogy a rendszeres(nem terhestorna) nagyon veszélyes, ezt egy nőgyogyi nyilatkozta a TV-ben, hiszen a lepény keringését nemhogy jobbá, hanem rosszabbá tudja tenni.Kép Nem tudom, hogy miért lett RR-nél csaszi, de gyanítom, hogy valami hasonló áll a háttérben.Kép
Várlak a Friss-ben!!!Kép

Bogi!Kép
Anno én kezdtem el itt a táblicskut, ha gondolod segítek, csak írj!

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


Szilvi!
SEGÍTS!!!!!!!!!! Kép
Előre is köszike!
Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szilvi
mail ment

Fbogi
Szilvi naygon ügyi, szóval hallgass rá. Én is nála tanultam Kép
holophernes
 
 


Bogi, Judit!
Mailt még nem kaptam meg, de 1/2 3 -kor el kell indulnom a dokihoz és ki tudja mikorra érek haza. Szerintem csak holnap tudom megnézni a leveleimet.

Bogi!
Szivesen segítek!

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


Szilvi
Akkor yoKép M1ek a frissbe pocakosodni. Tettem is ma érte 1 kis krumplifőzelékkel+párizsias pipimellel.

Judit
mail ment, fax megy, telefon megy du.Kép

És most énis m1ek. Dolgozni kell. Micsoda gazság!

Szilvus
szilvus
 
 


Bogi!
Mailt küldtem

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


Sziasztok!

Holophernes
UH-n már voltunk múlt héten. Akkor semmi különös reakciót nem fedeztem fel rajta. Igaz, elég rossz minőségű volt a kép. Kispapa egy kavicshoz hasonlította utána, és hát volt benne igazság. Majd elcibálom legközelebb is, mert ha máshoz most nem is, de ehhez ragaszkodom. Hátha...

Még én sem nagyon híztam eddig, a meglévő ruháim még jók. (Igaz, sosem szerettem a szűk cuccokat.) Pocakom sem nagyobb, mint eddig volt Kép. Én biztos valami brutál súllyal fogom végezni, igaz az indulás sem kévés. 182 cm-hez 82,5 kg társul.
Gyors pocakosodást mindenkinek! És már a munkaidőnek is vége mindenkinek, remélem

Mariann
tmarianna
 
 


Sziasztok!

Én is elolvastam a tv2-s oldalt RRékáról. Elég durvák a beszólások, azért ennyire nem kellett volna.

Mariann! szerintem jó, hogy próbálsz józanul viselkedni, mert pl. egy ruha összevágás csak elmérgesitené a helyzetet, meg a hisztizés is.

Bogi, oké elküldöm, bár nekem nem sok melóm volt vele, mert Judit nekem anno átküldte a táblát és én csak javitom és frissitem, de azért átküldöm.

Szilvi! Én pl. minden nap futok, orvosi engedéllyel, söt javasolta is külön, a könyvek is azt irják, hogy a mozgás a kismamának és a babának is jó, hiszen a felgyorsult keringés révén több oxigénhez és tápanyaghoz jut a magzat.
RRéka szerintem nagyon jól tette, hogy sokat sportolt és ha neki jól esett akkor az a babának is jó lehetett. Szerintem semmi köze ennek a császárhoz, ha 9 hónapig feküdt volna akkor sima szülés lett volna? Nem sok összefüggés van.

Linda
linda
 
 


Bocsi lányok kicsit OFF:

Linda!
Orvosilag a NORMÁLIS testmozgás nem ellenjavalt, de a túlzott mozgás mint feljebb írtam ront(hat)ja a a lepényi keringést, egy orvos nyilatkozta nem én és szerintem tök igaza van.
Nem tudom Te hány km-t futsz naponta, de RR nem 2-3-at, hanem annál jóval többet futott és mellette még rengeteget edzett. Én csak azon lepődtem meg, hogy 30 akárhány hetesen büszkén nyilatkozta RR, hogy még minden edzését meg tudja tartani és mellette x km-t fut és még x órát kondizik.Kép Én erről a fajta túlzott mozgásról beszélek. Én is rendszeresen tornázok, de kizárólag olyat, amit terheseknek állítottak össze, nem véletlen, hogy "másállapotnak" is szokták nevezni a babavárást, hiszen nem tehetsz mindent ugyanúgy, mint azelőtt. Persze a félidőig talán minden maradhat a régi, de utána(saját tapasztalatból mondom), hogy sokmindent már nem bír úgy az ember mint azelőtt és a szervezet rögtön jelez, hogy ÁCSI!
Ja, a csaszi a legtöbb élsportoló esetében várható, mivel nem igazán tudnak tágulni...ezeket ismét nem én találtam ki, van 1-2 orvos ismerős a környezetemben.Kép Biztos vannak azért kivételek...

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


Sziasztok!

Csak szeretném mindenkinek elújságolni, hogy ma megyünk Szilvussal délután 4-re a Klinikákra Fellegi Ádám kismamáknak szóló koncertjére! Már nagyon várom, kíváncsi vagyok, milyen lesz...

Én most sok újdonságról nem tudok beszámolni, hacsak arról nem, hogy a vérvétel helyén egy jó nagy lilás-kékes-feketés foltom lett, nem tudom, mitől és hát rendesen is fáj...

Ma reggel elkezdtem kenni magam a Milupa terhességi krémmel, remélem beválik, habár az úgyis csak a végén fog kiderülni...

Tegnap elhoztam a varrónőtől a második kismamagatyót is, hát igazán idétlenül és formátlanul érzem magam bennük, de nincs mit tenni..Kép lesz itt még nagyobb pocak is..Kép

Most megyek egy kis céges ügyintézésre, utána meg otthon ebédelek anyukáméknál, valahogy az esik a legjobban, már alig várom...Kép

Jó étvágyat nektek is!

Puszi
Andi
bagandre
 
 


Sziasztok Kismamik!

Andi
Bizony megyünk! Hivlak előtte, hogy hol találxunk, mert metro-val megyek, asszem jobb, ha nem szerencsétlenkedek a kocsival.
Vérvétel helye nekem is lila foltKép Pedig olyan szépen vette le a néniKép

Szilvi
Bizony, erről beszéltem én is! Saját tapasztalat: Huszonéve sportolok állandóan, nem is könnyű vállfajait (RSG, kézilabda, tenisz, fitness, testépítés, napi több edzés, futópad, stb), s egy hete a lomtalanításkor nem is cipekedtem, csak lépcsőztem. Társasház, harmadik emelet, nincs lift. A MÁSODIK fordulónál szólt a gyerkőc (alig 16 hetesen), hogy ÁCSI! Begörcsölt a hasam, összegörnyedtem - utána fekvés, képzelhetitek a riadalmat. Másnap csak délután jöttem be a mhelyre. Szóval lányok - én is azon a véleményen vagyok,hogy lassan a tempóval a MÁSállapotban.Kép Még annak is aki úgy gondolja, bírja.

Lassan ebéd. Hihetetlen mennyire fel tud dobniKép pedig csak a céges "kantinba" megyek.

Jók legyetek!

Szilvus
16+6
szilvus
 
 


Sziasztok,

Andi
Barátnőm esküszik Milupa krémre. Állítása szerint a vége felé 2 nap alatt elhasznált 1 flakkonnal. De csíkjai nem lettek. Igaz, túlnyomórészt ez alkati kérdés is. Azért biztos sokat számít a krém is.

Mariann
tmarianna
 
 


Sziasztok!

Mariann, szerintem is szupi csaj vagy, az a lényeg, hogy a tartásodat és a büszkeségedet őrizd meg! Én is azt gondolom, mint a többiek, hogy pillanatnyi beijedésről lehet szó, amin legkésőbb a babuka megszületése változtatni fog. Én mindenesetre nagyon drukkolok nektek. Ha úgy alakulna, visszafogadnád? Egyébként én a múltkoriban mutattam képeket a páromnak, hogy kb. így nézhet most kis a manócska, és ő azóta csak guppinak hívja Kép

Linda, gratula a kiskönyvhöz! Milyen vizsgálatok várnak most rád? Mi az a nucha szűrés?

Andi, Szilvus, érezzétek jól magatokat a koncerten, majd meséljetek! Képzeljétek, én mióta babát várok, folyton Hungáriát hallgatnék Kép Szerintem a baba jót bulizik benn a pocimban Kép

Kedden voltunk dokinéninél, de nem vizsgált meg, azt mondta, feleslegesen most nem macerál, hanem jelentkezzek be a védőnőhöz + a kórházi védőnőhöz is, és ők fognak majd irányítani a további vizsgálatokra, mi pedig egy hónap múlva találkozunk. Végülis nem bánom, hogy nem gyomrozott meg Kép
Tegnap pedig Anyukám meglátogatott Debrecenből, olyan jó volt, sütött nekem házi Rákóczi-túróst meg libamájat, nyamnyam, megyek is enni, ha befejeztem a kisregényemet. Ja, és megkaptam tőle első kismami-melegítőnacimat, mert eddig mindig a férjemét nyűttem, és most vett nekem olyat, ami csak lazán gumis derékban, és nagggggyon kényelmes mindkettőnknek Kép

Még annyit szerettem volna megtudakolni Tőletek, hogy foglalkoztok-e esetleg a kapcsolat-analízissel. Nemrég olvastam a Lelki köldökzsinór c. könyvet, és nagyon izgalmasnak tűnik a dolog, csak kíváncsi lennék, mennyibe kerülhet egy-egy foglalkozás.
Puszi mindenkinek, jó pocakosodást Kép
Móni
(már majdnem 10 Kép, de még csak 9+6)
kirmon
 
 


Sziasztok
Szilvus, Andi
Én is odamennék, nem hagyjatok ott! Nem tudok telszámot, szóval várjatok meg, légyszi-légyszi Kép

Móni
ajánlom figyelmedbe Raffai féle kapcsolatanalízis. Én még nem próbáltam, de egy pocaktalin Kis Buksi ( 'Friss kismamák' topic) nagyon érdekeseket mesélt róla, még fénykép is készült róla,mikor megmutatja hol tartotta a kis ikerit, mikor első ízben találkoztak. Valamelyik archivban kell lennie egy telefonszámnak is, keress rá a keresővel.
Az a májacska, meg a Rákóczi túrós állati jól hangzik. Azt hiszem meg van a vacsimenü, bár kispapi nem rajong a májért. Áldozatokat kell hoznia néha, igaz?? KépKépKép

Mariann
én is Milupát használok, bár nem túl sűrűn. Szagtalan, kellemes, könnyen felszívódik, és nekem is csak csíkmentes mamik dícsérték Kép

Ennyit gyorsan mára belőlem, remélem Andi és Szilvi olvastak engem, nem akarok lemaradni a koncertről!

Pusza és pocisodjatok ügyesen
Judit, öregdiák
(20+1)
holophernes
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: