Új privát üzeneted érkezett!

Ercsi, Nagyon szorítottam, hogy így legyen :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Sziasztok Csajok, megjöttünk az ultrahangról.

Minden rendben volt, annyira mozgott, hogy nehezen lehetett mérni és nincs egy rendes fényképünk sem. Aztán hosszas kérlelésre megmutatta, hogy ő bizony egy KISFIÚ :lol:

A megérzéseimmel kapcsolatban azt hiszem, hogy átértékelem a dolgokat, mert én végig kislányt éreztem... :oops:

Jaj, annyira jó volt látni. Levették az afp-hez a vért is, két hét múlva lesz eredmény, 4 hét múlva kell újra mennem.

Kicsit magas itthon a fiúk aránya hozzám, egyedüli lányhoz képest :roll: Remélem elkényeztetnek :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki, gratulálok a kisfiúhoz!
Hízás: én sokáig fogytam, azóta nem mértem magam, valójában rettegek ráállni a mérlegre. Majd a védőnő...

Kép
Kép
Kép
oui
 
 

 
 

Viki, de jó, GRATULÁLOK!!!!:)

Ercsi:))))
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Ercsi,
de örülök, hogy hazamehetett!

Viki,
de jó, de jó :) Akkor Zalán? :)

Hízás: nekem most kb. 3 kiló, ami durva, lehet, hogy már 4 is. Emesével összesen híztam 7-et, bár most 15 kilóval kevesebbről indulok :D :D MIndenesetre 10-ben maximáltam magamnak.

Bölcsiben napocska lesz E jele, elég kaotikus volt a szülői,most még tele vagyok szorongással és stresszel, remélem elmúlik.

Jó éjt!

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Ercsi, jobbulást nektek!

Noémi, hát egyenlőre úgy tűnik, de a hétvégén szerintem átnézem a neveket mégegyszer, más lesz így, hogy élesben megy a dolog :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Honeymoon:igen pikk-pakk megtalálom!!!

Bdana: gyere hogy milyen volt a hang ;)

Viki: szóval te meg abban voltál hogy tuti kislányt érzel?!Akkor nem csak en lepődtem meg,hogycsalódottam a megérzés
?!Én is a megérzés fiú volt aztán kislány lesz :) de vhogy nem tom de kicsit még mintha bizonytalan lenne...lehet nem lennék bizonytalan ha ismerősnél Nem
n fordult volna elő hogy a 24 heten közöltek Óhhh kisfiú elotte meg kislányt mondtak nekik!ugyan abban a korhazba jarunk...Láttátok rendesen a fütyülőt?;)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Füles, kérdezted a nyaralást: végül a Balcsin foglaltam le helyet egy nyaralóban, ismerősökkel együtt, remélem jól sikerül majd! 5 nap lesz.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Nóci! Nagy csalódás volt.... :( Semmit sem hallottunk, csak a bélmozgásokat, mondjuk rá van írva, hogy inkább a 28.héttől javasolt a használata....vagy lehet én csináltam valamit rosszul :cry:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Nóci, ez nagyon egyértelmű volt!

A doki végig mondta, hogy ha látunk is valamit, az nem lesz biztos.

Aztán nem láttunk semmit, akárhogy néztük, nem volt hajlandó mutatni a lába közét, már tökre csalódott voltam. Aztán doki mondta, hogy kimegy egy percre, addig hátha meggondolja magát a gyerek. Visszajött, és ahogy rátette a hasamra az ultrahangot, rögtön a gyerek úgy helyezkedett, széttette a lábát (kis szófogadó még a lelkem :lol: ) és úgy hagyta. És annyira egyértelmű volt, hogy mondta a doki, hogy itt már nincs több bizonytalanság :)

Nem tudom egyébként eldönteni, hogy végig lányt akartam és azért éreztem, belemagyaráztam, vagy tényleg rosszul éreztem. Az biztos, hogy meg vagyok lepődve rajta, hogy ennyire félreérzek dolgokat. Bár nem is nagyon lehetett volna más, a férjem a kezdetek óta úgy hívja, hogy "A kis Bélus"...

Oui, biztos jó lesz a balcsi :) Mi szerdán megyünk egy hétre a telekre (nem balcsi, eger környéke), barátokkal és négy gyerekkel! Hát biztos nagyon el fogok fáradni!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki, én is Eger mellett vagyok épp, anyuék itt laknak, úgyhogy a Zsóryban rendszeres látogatók vagyunk a gyerkőcökkel!

4 gyerek?? Akkor neked van kiken gyakorolni!:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Bdana jó helyen kerested!?!?
Ugyan az tetted meg ami ide be linketél???
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Viki: értem :wink: Nevek vannak!?!?!

Oui: jó lesz egy kis pihi :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Oui, mi az a Zsóry? :oops:
Igen, a "mienk", és a barátaink három gyerkőce :) Már nagyobbak, 10, 8, 5 évesek.

Viszont ma megyünk férjem exfeleségéékhez babalátogatóba :) Egy másfél hetes csöpp fiúcskához :)

A nyerő név a Zalán. Még másodikként a Zétény sorakozik. De még átnézzük, bár tegnap átolvastam, és nem tetszett ennél jobban semmi. Amit még jónak tartok, csak valami miatt nem jöhetnek szóba: Balázs, Botond, Barnabás, Ádám, Bálint, Levente, Máté. Ezek a közeli családban, vagy a nagyon közeli ismerettségi körben vannak, vagy nagyon nem illenek a vezetéknévhez. Ami még nagyon tetszik nekem, de a férjemnek nem, az a Szilárd és a Kristóf.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 



bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Viki! Gartulálok! :) Én is kislánynak éreztem, de elég valószínű, hogy fiú lesz. Majd megkérem a dokit jövő héten is, hogy kukucskáljuk meg kicsit.

Oui! Mi is Balcsira megyünk 13-17-ig. Alig várom már! Valahogy sosem tudom megunni a Balatont, ez biztos valami gyerekkori jó emléknek köszönhető!

Ercsi! Örülök, hogy minden rendben!

Noémi! Szerintem Emese remekül fogja magát érezni, valószínűleg az anyukáknak mindig nehezebb ez a helyzet. De persze én is előre félek, hogy mi lesz, ha eljön a mi időnk!
andi1982
 
 
 
 
 


Viki, az egy fürdő!:) Mezőkövesd mellett van. Lehet, hogy ti Eger másik "oldalán" szoktatok lenni!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Igen, megnéztem most a térképen, pont a másik irányba van :)

Én is imádom a Balatont :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Köszönöm a drukkot!!!! Most már azt hiszem megnyugodtam.

Zsóryban azt hiszem egyszer voltam gyerekkoromban. Biztos tetszett.

Viki! Gratula a kispasihoz!!! Szerintem nagyon hamar megszokod a gondolatot, hogy fiad lesz. Aztán majd azt fogod furcsálni, hogy érezhettél eddig lányt. A Zalán gyönyörű név!!!

Qui, jó nyaralást nektek!!!

Babuci vasárnap óta nagyon sokat mocorog, egyre többet. Olyan fura. Megint új dolognak érzem, pedig nem új. De valahogy most teljesen másképp élem meg ezt a terhességet. :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


Viki gratulálok :D

Jajj de várom már én is a jövőhetet :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Én meg a pénteket....délután 5-re megyünk UH-ra 8)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Viki, gratulálok a kicsi fiúhoz! Borkát lánynak éreztem(annak ellenére is, hogy fiúpárti voltam), Kincsőt meg sokáig fiúnak! De már adhatnának nekem bármennyi fiút, nem adnám a lányokat:)

Oui, most a Velencei tónál nézegetek valami nyaralóhelyet. Eddig sajnos csak olyat találtam, ami messze van a strandtól.

Noémi, tavaly uezt éltem át amit most te, pedig Borkát csak 2 napra írattam be a bölcsibe. Direkt a végére kértem a beszoktatásra. De egyszert ez is eljön, vagy most, vagy majd az ovikezdésnél. Próbáltam túltenni magam az érzéseken, mert úgy gondolom, annál rosszabb a beszoktatás.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Bdana: hát igen ez nem jó :oops: Ott van a hirdetésben is hogy 28-40 hét között :oops: Nem ismerem ezt...de ami nekem van és még te is belinkkeltél az s 12 héttől van és én meg is találtam akkor :oops:
Ohhhhh basszus olyan nem volt a vaterán!?!? :oops:

Ki mit főz ma!?!?!kernek ötletet!!!!

Amugy én mostanában Nagyn szar passzban vagyok, ti nem??!
Semmiért jó, hiszti sírás folytogat....a lakás romokban hibá csinálok minden nap rendet mosok porszivozas stb...
Lett egy új ágy amit persze ki kellene takarítani...tökömnek :oops: Van kedve 235x200 agyat sínálni :oops: :x Aztàn ameddig ez próba alatt van a másik a baba szobában na ott meg minden most mint egy raktár...ahhhhh hányingert kapok :cry:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Hát én voltam a hülye, rácsaptam az elsőre és ez lett belőle, sebaj, jó lesz a 28.héttől is.... :?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Noci, kitartás, akkor most ülj le és pihenj egy kicsit, aztán újrakezded. Én ha nagyon szarul vagyok, akkor pinteresten nézegetek valami kedvemre valót. Nézd, összegyűjtöttem itt babás dolgokat, kicsit szörfölj :) http://pinterest.com/haypalviki/baby/

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki,
Gratula a kiskukishoz!! Hidd el, szerelem lesz!! Szerintem tényleg igaz, hogy az ember másképp szeret egy fiút és egy lányt! Nem jobban, csak másképp.

Bdana,
Nekem is ilyenem van. Sajna egy kalap f... Jó pár dermedt órát okozott még a 28.hét után is!
Most én is vettem a teszveszen egy olyat, mint nocinak van. Elméletileg, mire hazaérünk, már meg is lesz.

Vasárnap 10-re megyek uh-ra, mert megkattanok attól hogy nem érzem a gyereket. Soha nem voltam parás anyuka, pedig ezt leszámítva minden terhességemben görcsöltem, véreztem. Most semmi bajom, és mégis..... Nem értem magamat!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Nóci!

Ezzel semmi gond sincs! Dolgoznak a hormonok, sokszor fáradt, ingerlékeny, nyomott ilyenkor az ember. A kellemes időjárás sem segít... Nyugi lesznek olyan szakaszai is, amikor majd kicsattansz az energiától és pörögsz egész nap! A vége felé meg rád jön a fészekrakó ösztön és naponta kétszer pakolod át a baba cuccait.

Viki! Nagyon édesek a képek! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Honey... Én tegnap halálra röhögtem magam rajta, hogy a doki azt mondta, hogy ez a gyerek egy igazi sajtkukac, egy percre sem állt meg. Én meg SEMMIT nem érzek ebből, sem tegnap, sem máskor. Talán néha, mintha egy icipicit :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Kaja: nálunk rizseshús lesz és uborka saláta. Remélem kitart két napig. Ilyenkor nincs kedvem főzni.
andi1982
 
 
 
 
 


Ja, kaja: én tegnap paradicsomos húsgombócot csináltam krumplival.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki,
tuti el leszel kényeztetve :)
Paradicsomos húsgombóc, nyami :)

Oui,
férjed most itthon van? Mikor mentek nyaralni?

Nóci,
ez tök természetes! Nekem is van olyan nap, hogy egy szalmaszálat nem tudok keresztbe tenni. Ilyenkor ne csinálj semmit, nézz meg egy filmet, igyál valami finom limonádét, relax. Majd kipucolod azt az ágyat, nem sürget senki!!

Dana,
sajnálom, hogy így jártatok azzal a szívhangfigyelővel :(

Honey,
azta, vasárnap uh? A dokidnál? Minden rendben lesz!

El is felejtettem mondani, mikor múltkor a tünetek kerültek szóba, hogy nekem van egy, ami mindent legyőz: egyszerűen nem bírom kialudni magam! :evil: :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Ebéd: ratatouille. De volt lasagne is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Dana, én a múlt héten voltam a védőnőnél, és az ő profi cuccával se tudta megtalálni a szívhangot, csak a köldökzsinórt hallottuk. Nem tudom a tietek milyen, de az övé ettől még le tudta mérni a baba szívhangját gond nélkül, és ki is írta, de hallani végig csak a köldökzsinórt hallottuk. Szóval ne aggódj, ez a profikkal is megesik :)

 Pregnancy Ticker
zzeldi
Piliscsév
 
 


Zeldi,kösz :wink: hát remélem pár hét múlva jobb lesz a helyzet :) Pedig jópofa kis kütyü...legvégső esetben megy a Vaterára ahonnan jött, csak én beleírom a tapasztalatokat, hogy ne érje a vevőt meglepetés.... :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Noemi, ez soron kívüli uh, nem a dokim csinálja, magánba megyek. A férjem azt mindta, nem bírja nézni, hogy egy jól sikerült uh után 2 héttel már be vagyok feszülve és nyomi vagyok. Amíg nem érzem minden nap, addig inkább menjek el 2-3 hetente uh-ra.

Viki, az enyèm gyerek is izgága az uh-n, mégsem érzem. Ez még nem is zavarna annyira, ha:
- nem a 3. terhességem lenne- amikor ugyebár jóval előbb érzhető a baba
- a 13-14. Héten sokkal jobban, sokkal többet érztem. Most kaja után is , hanyat fekve, koncentrálva néma csend.
Ezért is vettem meg azt a ketyerét, hogy ne kelljen uh-ra rohangálni

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Köszönöm aranyosak vagytok :wink: Most aludtam egy jó órát Jol esett :D
Ebéd végül rakott krumpli lesz :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


ez az alvâs dolog... én is mondtam az orvosnak, hogy nagyon fàradt vagyok. mi lehet az oka, elvileg a 2. trimeszterben energiabomba kellene h legyek. ő is arra tippelt, h kevés az alvás. ùgyhogy tényleg fontos a pihenés!!! hasznàljàtpk ki, ha van időtök:).

Noèmi: most itthon a férj, de én a gyerekekkel anyuèknâl:). holnap jön, pèntekre szabit vett ki.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Rettenet sokat írtatok, amióta nem voltam... gyõzöm olvasni!!! Sajna én a munkahelyemen nem tudok fórumozni, nagyon szigorúan nézik az internethasználatot. Este 7 fele hazaérek, örülök, h van 1-2 óra a gyerekkel, de mire leteszem, totál hulla vagyok, sokszor úgy vágyom rá, hogy olvassalak benneteket, de nincs lelki erõm bekapcsolni a gépet, csak beájulok az ágyba. Az ólmos fáradtságom már rég elmúlt, meg szerencsére az összes 1. trimeszteres tünetem is, de a fáradékonyság még itt van... :evil:

Ercsi! Örülök, hogy meggyógyult a kisfiad!

Viki, gratula a kisfiúhoz! Mi a lányomnál 100%-ig biztosak voltunk a fiúban, aztán lány lett. Kb.1 hétig emésztettem, azóta meg nehezen tudnék elképzelni mást, mint lányt. Ennek ellenére most megint erõs fiú érzésem van. meg a családnak is... Sõt, Alíz közölte, hogy õ kisöcsit szeretne. Mi tegnap mondtuk meg neki, voltam dokinál meg védõnõnél, doki tök rendes volt, csinált UH-t is (pedig csak 15. hetes vagyok, most elvileg nem lenne), és láttuk, nagyon cuki volt, de persze nem mutatta meg magát... :( Így most még 3 hét a genetikai nagy Uh, akkor talán.

Egyébként nálatok hogy megy egy magánrendelés? Mindig van UH vizsgálat? Egyáltalán van UH a dokinak? Én egy vidéki nagyvárosban élek (Babóca, már ketten vagyunk vidékiek :lol: ), ennek ellenére csak 1-2 dokinak van a magánpraxisában UH-ja. Én most váltottam dokit, mert a korábbi külföldre ment, de az újnak is csak azért van, mert áttette a magánrendelését egy magánklinikára, régen nem volt neki sem. Az összes barátnõm (fõvárosi, vidéki) hüledezik ezen, mert náluk mindenhol van, és gyakran használják is. Volt olyan is, aki azt mondta, hogy a havi rendszeres méhszájvizsgálatot is UH-val nézték, nem tapintással... Nektek mi a tapasztalatotok?

Egyébként megvan a 12.hetes véreredményem a komitesztnél, minden tök jó, down 1:1900, edwards: 1:50000, alacsony kockázat. Mondjuk nem izgultam, m a tarkóredõ is 1 mm volt.
Honey: én is ugyanígy vagyok, alig várom már, h rendszeresen érezzem (már mintha lett volna vm, de bizonytalan vagyok), és ezért is akartam én is ezt az Uh-t (szerencsére nem kellett kérni sem). A 2. babánkat a 16. körül kezdtem érezni, lehet, h õt is majd csak akkor.
De ne izgulj, minden ok! De majd jól megnyugszol, ha megerõsít az UH. Én is azt ígértem a férjemnek, hogy leakadok majd errõl az UH témáról, ha már rendszeresen érzem...
Szerintem a paramamiságunk is szépen elolvad majd így idõvel. Én határozottan érzem, hogy már csak kicsit vagyok paramami!

Én amúgy 4 kilót híztam, most vagyok 70kg (és 174 cm), nekem az álom a max 12kg, de szerintem több lesz. Alíznál 18 kg volt, ami 2 híjján le is ment, de csak lassan. Szerencsére nekem a szopi egyenletesen vitte és nem hozta a kilókat.

Hvgén Balcsin voltunk, Alíz is imádta, egy kis vizicsibe lett tavaly óta. Ez felettébb megnyugtató, m 2 hét múlva Horváto.-ba megyünk, tavaly a legutolsó nap tudtuk csak beimádkoznia vízbe, addig csak kavicsozott a parton. Remélem, idén más lesz!

Ja, és üdv az újaknak! :D Nem mintha én eddig olyan aktív lettem volna, de most jó hosszúra sikeredett ez... grat annak, aki idáig elolvasta :lol:

Aki megy UH-kra, írjatok, ki mit látott! Majd lassan töltõdik a tábla is, nem? Viki, küldök majd privit.

És igyekszem nem 1 hét múlva jönni csak legközelebb. Most viszont beájulok, így jó éjt mindenkinek!

M.
mandula29
Pécs
 
 


Sziasztok!

Mostanában 2x1 hetet voltam távol otthonról (és az internettől) - hát ez alatt jól felhalmozódott az olvasnivaló! (Nem akartam írni, amíg be nem hozom a "lemaradásomat" olvasás terén.)

Örülök, hogy alapvetően mindenki jól van. Gratula a jó eredményekhez!

Én most épp 2 UH között kb. félúton vagyok: a 12 hetes július elején volt. Akkor lányos zavaromban meg sem kérdeztem, hogy látszik-e már, hogy fiú vagy lány, annyira megörültem annak, amikor mondta a doki, hogy felszívódott a haematoma. (Szinte hihetetlen, hogy ahhoz képest, hogy ez elején majdhogynem közölték, hogy a következő terhességre kellene koncentrálni, mert ebből nagy valószínűséggel nem lesz semmi, most egészséges kismamaként élhetek!)
A következő (18 hetes) UH pedig aug. 13-án lesz. Mocorgást még én sem érzek - pedig már a 17. hetet taposom. De mindegy: a nadrágjaim már alig jönnek rám - bár olyan szép nagy pocakom még nincs, mint amilyen képeket felraktatok.
ekruzs
 
 


Mandula, örülök, hogy jól vagytok.

Nálunk van saját uh a rendelőben és minden alkalommal, ha megyek (4 hetente kell) megvizsgál vele. Egyszer voltam két alkalom között, mert izgultam, aggódtam, akkor is rögtön nézett uh-val. Sőt, mindig azzal is kezdi.

Én tegnap voltam (16+3) és megint 4 hét múlva kell mennem, nekem úgy látszik kimarad a 18. heti. Bár elég alaposan méregette tegnap az egyes részecskéket külön-külön.

Én 10 hetesen nagyon ráparáztam és elmentem, hogy nézze meg. Akkor előtte már megígértem magamnak, hogy ha minden rendben lesz, akkor nem fogok hinni az aggódásomnak, mert nem érzem jól. És így is lett. Azóta nem is nagyon szoktam aggódni amúgy. Legalábbis azon, hogy minden rendben van-e, azon nem. Egyébként pont ezen nevetek, mert a barátnőm is mindig ezt mondta (4 hónappal van előttem), hogy majd ha megmozdul... Aztán most azon parázik állandóan, hogy mozgott-e, mozog-e eleget. Szóval szerintem nem körülmény, hanem paramamiság-faktor függő a dolog. Én iszonyatosan aggódós hipochonder vagyok, de valamiért a terhesség alatt azóta a 10. heti ultrahang óta nem aggódom. Inkább a szülésem és az első 6 héten.

Ma voltunk babalátogatóban egy 10 napos babánál. Nagyon kis pirinyó volt :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Hû, még más is ébren van?? De csal az óra 2 órát, vagy mi... :shock:

Ekruzs, nagyon örülök, hogy ennyire szépen rendbe rázódtak a dolgok! Ez egyébként tényleg olyan erõt tud adni, hogy igenis a bizonytalan dolgok is teljesen átfordulhatnak! nekem is van egy barátnõm, mindkét terhességénél vérezgetett, aztán túlhordta mindkettõt, és gyönyörû gyerekei vannak!

Viki, azt hiszem, én is kezdek szerencsére úgy lenni mint akkor te az után a bizonyos 10. heti UH után. Remélem, tartósan.

na, tényleg megyek. Még ki kell teregetnem egy mosást is, ááááááááááá :x
mandula29
Pécs
 
 


Ja, és Viki, ez elég példaértékû, ha ennyire jóban vagytok a férjed exével, h mentek babalátogatóba, meg minden!
És, hogy tetszett a pirinyó manó? Nekünk is lesz nemsokára! :wink:
mandula29
Pécs
 
 


Hát azért nem volt mindig ilyen rózsás a helyzet, mondhatom... De mostanra jóba lettünk.

Nagyon édes kisbaba! És olyan kis pirinyó! Rám mosolygott :)


Ekruzs, ezek nagyon-nagyon jó hírek!!! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Újra itt, mától újra dolgozom. Még olvasó üzemmódban.

K.



latogato1983
Pomáz
 
 


Jó reggelt!

Ma már egyszer korán fent voltam 7 körül aztán ugy vissza aludtam, hogy fél1 kor arra ébredtem, hogy már NAGYKN sokszor egymás után rezeg a telom :oops: :lol: Férj, már lázban volt, tudja Hogy van ugy tudok aludni na de ennyit :roll: :lol:

Kinek hol telik a mai nap?!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci! De jó neked, hogy tudtál aludni! Én is próbáltam, de ebben a melegben nem tudtam visszaaludni.

Reggel voltunk egy kirakodós vásáron itt a könyvtárban és vettünk a kislányomnak beleülős úszógumit és karúszót, hogy tutira vízbiztos legyen.
Vasárnap valószínűleg lemegyünk a Velencei-tóra az Ökostrandra. Egyre nehezebb elviselni ezt a meleget, minden nap fáj tőle a fejem..
andi1982
 
 
 
 
 


Nálunk munka egész nap.... :( Viszont holnap megyünk a telekre anyuékkal. Mondjuk lesz mit csinálni, de mégiscsak pihenés lesz...

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Andi: de jó lesz egy kis fürdés nektek :wink: Érezzétek jól magatokat!

Viki: kitartás a munkához, mindjárt vége! Jó pihit hétvégére anyudékkal!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mai program: túlélés, mert Mira már negyedik éjszakája rosszul alszik. Nem szokott ilyen lenni, sztem valami kis vírust összeszedett... Nappal szerencsére jól van, de a kialvatlanság nálam nagyon nem nyerő.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Nóci! Köszi, valóban ránk fér! :)

Oui! A kialvatlanság borzasztó, remélem hamar rendbe jön Mira alvása!
Nálunk épp a nappali alvás nem megy, ettől persze hiszti van és fáradtság. Mostanra ez mindkettőnkre igaz...
andi1982
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: