Új privát üzeneted érkezett!

Bizony-bizony. Mi nem vagyunk házasok. ÉS ha Peti vezetéknevét akarjuk akkor kell a papír.

Izisz: Jót fog tenni ez a pár nap gyerekek nélkül!!! Nem kell aggódni, nem lesz semmi bajuk. :)

Hármaskocsi :) Szép vállalkozás. Én megértem, hogy előbb kipróbálnád, de az ebay.es dologgal egyet értek. Nagyon sok jó dolog el se jut ide.

Panndi: 2.5 kiló :) Ez nem is hízás. Ebből a gyerek fél kiló, fél kiló a többi cucc...plusz a melled... szinte fogytál.

Mi megjártuk Rózikával az Allee-t. Vettem egyrészes fürdőruhát (ugye a múltkori beruházás felesleges pénzkidobás volt) vettem egy cipőt az esküvőre, egy öv szerű cuccot a ruhára, vettem még sminkecsetet...és kész!!!! Megvan minden, kivéve a pénzem! :oops: :oops: Drágább volt a cipő mint a ruha...na mondjuk az tényleg olcsó volt.
Ezek után elmentünk a kozmetikushoz, kiszedte a szemöldököm, meg gyors gyanta, és most Róza alszik...én meg rohanok tovább az itthoni dolgokkal.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Második laptető. Mehetek szülni.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi!

ÉS mit csinált Róza a kozmetikusnál? :shock: Én sose megyek ilyen helyekre a gyerekekkel, mert szétszednék az üzletet. :lol: Mondjuk nekem már egy ruhavásárlás is probléma velük, mert ha bemegyek a próbafülkébe, akkor kint ordítanak, bent meg állandóan kimennének. Vicces lenne így egy fürdőruhát, vagy bármit felpróbálni. :lol: Ki be járkálnának. :lol: Inkább maradnak itthon nagyszülőkkel, apával, vagy babysitterrel. Nálam a kozmetikus meg maga a teljes pihenés. Szól a halk zene, (jó az arctisztítás része nem egy leányálom) arcmasszázs, néha majdnem el is alszom. :lol:

Jó, jó tudom, te gyantáztatni voltál. :)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 

 
 

Rózi addig játszik a szobakutyával. Eteti , labdázik vele, és mindent szétszed. De sajnos én nemtudok nélküle elmenni, mert mire Peti hazaér addigra már semmi nincs nyitva. Így muszáj elviselnie.
A próbafülkét Ő se csípi...nyafog közben, de ha kap enni, vagy egy vállfát akkor elvan amíg végzek.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Én is gyerekekkel járok nagyon sok helyre, nőgyógyászhoz, fodrászhoz, fogorvoshoz, ahova épp kell :lol: Azzért nyilván egyszerűbb nélkülük, ha megoldható :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Izisz
Kényelmi szempontból ragaszkodnék ahhoz, hogy mindhárom gyerek babakocsiban legyen...
Babakocsiban 2 gyerek+1 rámkötve+a közlekedős hátizsák... és már csak a viharlámpa hiányzik :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:01-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Panndi!

ÉS a nőgyógyásznál, fogdokinál mit csinálnak a gyerkőcök? Volt, hogy én is gondoltam rá, jobb ha elviszem, de mit szólna az orvos? Amikor sebészetre mentünk a gyerekekkel, akkor is mindig mentek a gipszelő asztalhoz a szerszámokhoz, pedig miattuk mentük gyereksebészetre, de két szót alig tudtam a dokival beszélni miután megvizsgálta. Amúgy a gyerekorvosnál is ez van, de hát ezekre a helyekre nélkülük nem mehetek és senki semmit nem szólhat, hogy így viselkednek, mert gyerekek. De egy felnőtt orvos nem akad ki, hogy valahogy miért nem tudod elpasszolni a gyerekeket ilyenkor? Pl. el sem tudom képzelni, hogy amikor csináltak egy koronát az egyik fogamra, csak a mintát vették le, de azt az időt is hogy bírták volna. Mert kozmetikus hagyján, de itt azért fontos, hogy minden jól sikerüljön, ne zavarják meg az orvost.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Évi!

Akkor ezt is másképp gondoljuk, mert nekem kényelmesebb lenne "csak" egy duplát tolni, plusz rámkötve a gyerek (hátizsák lehet babakocsira rögzíthető táska is) A duplát is sokkal nagyobb erőfeszítés tolni, mint a szimplát, nyilván logikus, csak azért írom, mert nekem nagy megkönnyebbülés volt visszaváltani szimplára amikor már úgy gondoltam elég a testvérfellépő. Mondjuk én most is néha hordozom még a 13 kilós leányom, mert néha kényelmesebb, gyorsabb így kiugrani valahova a közelbe ha sietünk, mint babakocsi be, előszobából kitolni az utcára, közben a nagyobbat kergetni, hogy merre van. Így meg csak gyorsban felkötöm, másik kezét megfogom és már indulunk is.

ÉS melyik babakocsi tetszik a legjobban? VAgyis igazából egyik sem? Az a háromkerekű elég dögös. :) Bár nem nagyon olvastam el, mit tud. Egymás előttit, vagy mellettit szeretnél?

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Adókedvezménye stémában senki nem tud segíteni? :oops: :(

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang Én nem, mert nálunk nem is én vettem igénybe. Jobban jártunk így. Visszamenőleg biztos van egy korlát, hogy hány hónapra adják meg. Nemtudom ez mennyi lehet. Könyvelő esetleg tud benne segíteni, vagy ha telefonálsz az illetékes szervekhez.

A fodrászom nem dolgozik szombaton....nagyon jó lesz...így nemtudom, hogy fog állni a hajam az esküvőn. Valószínűleg úgy mint akit robbantottak. :lol: :lol: :lol: :lol:

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Hát, elvannak :) Fogászaton csak két gyerekkel voltam, álltak az ajtóban, vigyorogtak, és vártak :D A nőgyógyásznál meg érdeklődtek az ultrahang után, mindegyik gyerek ennél a dokinál született, bírja őket :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi!


Vigyorogtak és vártak... :roll: Ahha...értem... :roll: Nálunk ilyen csak akkor van, amikor azt várják, hogy vajon mikor veszem észre, hogy mit műveltek már megint a szobájukban, vagy valahol máshol a lakásban... :lol:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Pitypang!

Lehet, hogy tudok segíteni, rajta vagyok az ügyön, de nem ígérem biztosra.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Tündi!

Másik fodrász? Mit szeretnél csináltatni? Szerintem ha nem akarsz vele te otthon foglalkozni, akkor jobban jársz, ha keresel egy másikat, aki dolgozik szombaton. Egy egyszerű frizurát csak nem tud elszúrni nem? Én is csak azért megyek majd, mert nem akarok itthon ezzel foglalkozni, de előre mondtam neki, hogy semmi beszárítás, vagy ilyesmi, megyek úgy ahogy vagyok és tűzze fel kontyba, hogy elegáns legyen, úgy szeretnék kinézni, mintha én csináltam volna itthon, hogy megdicsérjenek milyen ügyes kontyot csináltam :lol: summa summárum, nem szeretnék vetekedni a menyasszonnyal konty terén, mert egyes fodrászok hajlamosak túlzásokba esni. :lol: A sminken is gondolkozom, lehet, hogy ahhoz sem lesz kedvem... :roll: :oops:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Adókedvezmény: jövőre kell majd az adóbevallásnál érvényesíteni, pontosabban visszaigényelni, én annak idején az adójóváírást intéztem így minden évben. Februártól lehet a bevallást beadni, március 1-jétől van kiutalás asszem, bevallás benyújtásától/beérkezésétől számított 30 nap a határidő, nekem eddig mindig a 30. napon utaltak... :) Mi is ezt fogjuk tenni, én a saját munkahelyemen nem mondtam még el a várandósságot, hosszú történet, de majd a 24. hét után. Majd jól jön jövőre az a pénz egyben...Tulajdonképpen nem oszt nem szoroz egyelőre, jövő májusig gyesen vagyok.

E-bay: én két babakocsit is vettem onnan, minden tökéletes volt, és az itthoniakhoz képest féláron.

Izisz: megértelek, mi sem aludtunk még külön soha a lányomtól, én is be lennék rezelve, hogy mi lesz. De a gyerekeknek gondolom meg se kottyan, sőt, csak mi kerítünk nagy feneket neki... :)

Évi, azért az tök jó, ha lesz segítséged! :)

Dinnye: szerintem az nem génkezelt, hanem nemesített, nem csak magról lehet növényt szaporítani... Meg azért van abban a dinnyében mag, csak kevés meg ilyen kis fehér puha, mi vettünk a héten belőle Flóra miatt, de neki azokat a kis fehér picike kis magkezdeményeket is ki kellett szedegetni ugyanúgy, szóval nem nyertünk vele... :D

Lányok... rajtam ma reggel kitört valami fertőzés. Szerintetek? Van tapasztalatotok esetleg?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nutty 2012.08.03 18:57-kor.

Kép
nutty
Budapest
 
 


Nutty!

Én amondó vagyok, hogy azzal még semmit nem veszítesz, ha elmész ügyeletre. Inkább menj el, mintsem baj legyen. (ha nem nagyon durvák a tünetek én canestennel szoktam kenni, aztán vagy segít vagy sem, gondolom ha nem gomba akkor hiába, de azzal sem teszel rosszat)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Nutty, köszönöm.
Utóbbi témában nem tudok segíteni.

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Dana, mizu?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nutty 2012.08.03 18:57-kor.

Kép
nutty
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is mindenkinek nagyon köszönöm a drukkot!!!!!!!!!

Megjöttünk az UH-ról, a dokinő szerint az a jó kora amit itt mutat a vonalzó, azaz a 19.hétben vagyunk, minden rendben volt, kedden vissza kell menni még egy UH-ra, mert nem volt valami rendben a géppel és nem tudtuk megcsinálni a nagy genetikai UH-t,a mi viszont nagyon fontos lenne. Viszont, megmutatta magát a KISASSZONY :lol: :lol: :lol: :lol: szóval, erősítjük a decemberben születendő lányok sorát. A dokinő szerint 99%, hogy kislány, de azt is mondta, hogy volt amelyiknek fütyije nőtt és csak a 8. hónapban derült ki :lol: :lol: :lol: de ez elég egyértelműnek látszik. Szóval Alíz lesz :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Pitypang! Én könyvelő vagyok és szívesen segítek, de még ráér, mert ha csak nem vagy egyéni vállalkozó akkor jövő májusban kell leadni a bevallást, ha az vagy akkor februárban. Mind két esetben jár persze az adókedvezmény.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Na kivettem az előző hsz-ból ami nem lényeges, visszahívott az orvosom, hétfőn vár szeretettel, addig kamillatea és take it easy... :) Még egyszer köszönöm a válaszokat!

Dana, szuper jó, gratulálok! :D

Kép
nutty
Budapest
 
 


Nuty, beelőztél, nekem is ezt mondta pont a doki, hogy üljek bele egy kamillateás fürdőbe - ne forróba - mert nekem is volt ilyen, egyébként azt mondta, hogy ez egy gombás fertőzés, de ne ijedj meg, olyan gomba ami egyébként is van az emberi szervezetben(Candida), csak ilyenkor jobban elszaporodik valami kémhatás megváltozása miatt. A kamillafürdőtől nekem 1 (!) nap alatt elmúlt és nem kentem be semmivel, azóta sem jött vissza!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana!
Nagyon örülök!!!
És gratulálok a kislányhoz!!!

Nutty, örülök, hogy te is kaptál megnyugtató tanácsot!

:wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Dana!

Se írni se olvasni nem tud idegen, csak csapattagok. Szerintem várjuk meg míg mindenki hazajön a nyaralásból, aztán legyen egy újabb körkérdés és vágjunk bele a zárt topicba. :lol: :P Én vállalok minden szervezést, azt is, hogy visszanézek minden nap ide, hogy aki esetleg még szeretne csatlakozni, felvehetjük. Vaaaagy, minden zugolvasó most jelentkezzen!!!! :lol:


Ízisz, oké, akkor térjünk rá vissza aug.végén, eleinte úgy gondoltam, hogy minek a zárt csoport...de aztán rájöttem jobb lenne, de ha nem lesz úgy is jó, akkor majd a kényesebb témákról marad a privi... :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


csak hát pont a kényesebb témákat tök jó lenne megbeszélni, mert szerintem többeket is érinthet. Én zártat szeretnék, de persze alkalmazkodni is tudok.

És gyönyörű név az Alíz, Bdana! :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Köszi Dana! :) nekem valszeg bakteriális lesz, múltkor legalábbis az volt, és nagyon hasonlóak a tünetek, akkor kaptam semicillines-boraxos kúpot, és gyönyörűen elmúlt minden panaszom. De én örülnék a legjobban, ha "csak" gomba lenne :).

Kép
nutty
Budapest
 
 


Zárt: én támogatom, nyíltba nem szívesen teszek fel képet pl., és zártban a nevemet is aláírom, kiseskü-nagyeskü... :D Szóval ha mindenki kinyaralta majd magát, én is örülnék, ha elvonulnánk...

Kép
nutty
Budapest
 
 


Gratulálok a magukat megmutató kislányokhoz, kisfiúkhoz! :lol: :lol: :lol:

Olyan jó érzés, hogy mindenki eljut már a félidőhöz komolyabb gondok nélkül :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És hamarosan már a babahírek jönnek! :wink:
Olyan gyorsan telik az idő....


Éva, Ircsi
IGEN!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Megírom pü-ben a telefonszámom :wink:

Kép Kép KépKép
tisabelle
 
 


Tegnap hívtak a triumphból , megjött a melltartóm. Még minusz 7500....és ma is vettem bababodyt. :) Édes H&Mes!
úgy imádom a fiúruhákat. Akármennyit ott tudnék hagyni értük. Ha nemtudnám h az 56os méret milyen sokáig jó lesz.... :lol: :lol: :lol:

Tegnap már nagyjából bepakoltam. Ma még kicsit szedelőzködök, és remélhetőleg összehozunk valamit keresztlányomékkal, mert ha ma nem, akkor egy hónapig még tuti nem....NA nyomok egy alvást.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Barbcsi, hogy vagytok?

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Sziasztok!

Viki
Nagyon jól nézel ki és aranyos a body is :lol: :lol: :lol: :lol:

Ircsi
Jó utat! :lol: :wink:

Éva
Én néztem az ebay-t. Ott se nagy a választék 3-as kocsiból :cry:

Zárt topik
Én azt mondom, hogy azok legyenek benne, akik tagok. Úgyhogy a mostani zugolvasók, akik szeretnének csapattagok lenni még most jelentkezzenek!!!!

Bdana
Régen mi is szerettünk volna 3 gyereket. Most örülök, hogy lesz legalább egy.
Neked ha császár lesz, mennyi császárt "enged" a doktorod? Általában 2-nél többet nem igazán szeretnek a doktorok... Következőnél gyúrjatok az ikrekre! :lol: :wink:
Gratulálok Alizhoz!

Izisz
Hordozós nekem se jön be hosszú távon. Nem mondom, hogy egyszer-egyszer nem fogom kipróbálni, de jobbnak tartom a babakocsit... :?

Tünde
Te aztán pörögsz ezerrel :lol: :lol: :lol:

Nutty
Hogy vagy?

Elég sok az eltűnt :cry:
Jó lenne, ha jelentkeznének!

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Kép
Kép

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Hohóóóó! Rebeleeen!
Szééép! :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang, szívesen segítek, írj privit vagy ide a kérdéseddel :)

Rebelen, szép pocak :) Tegnap rólam is készült fotó, majd felteszem, ha ráérek :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Rebelen: Megint ez a mosoly! :) Szééép!

Rajtunk itt a rohadás...nem bírom ezt a meleget. Már akkora a hasam, hogy óóóó.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Nagyon széééép!!! 8)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Lányok, lábdagadás ellen mi a teendő? Tegnap nagyon bedagadt :( Nagyon fura érzés volt, még soha életemben nem történt ilyen :(

Hoztam pocakos fotót :) Kép

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Lassan beértek a pocakmérettel!!!

Szép poci!!! :)

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Viki, de szép vagy te is!
Az én pocakom sokkal kisebbnek tűnik. :?

FÉLIDŐ!!!:lol: :lol: :lol:

(Pár napig nem leszek, nyaralni megyünk.)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Sziasztok!

Viki

Nagyon szép kis pocakod van már! :D

Rebelen

Neked is mekkora pocakod van...akkor én már fel sem teszek, mert kb. akkora, mint a tiéd. :lol:

Na jó, ez csak vicc volt, majd teszek fel, mert csináltunk is, csak hát a fényképezés az mindig könnyebben megy, mint a letöltés. Az lustaság miatt lassabban megy. :lol:

Zár topik
Benne vagyok!

Tegnap voltam védőnőnél. Ő volt kb. a 4. akinél jártam (helyettesített körzet vagyunk, védőnő híján).Szerencsére viszont ő volt a legnormálisabb is. Ő nézett vizeletet is (minden rendben) és megkértem, hogy nézzünk már szívhangot, mert ugye nekem még nem olyan erős Lilla aktivitása és van, hogy nem is érzem minden nap. Rendes volt és néztünk...normálisan itt nem nézik. De a lényeg, hogy minden rendben volt...megtaláltuk rejtőzködő kicsi lányunk. :D

Holnaptól mi is elutazunk és hétfőig nem leszek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Eddig akkor mindenki benne van. Legalábbis senki sincs ellene. :)

Pitypang: Félidő!!! :) :) Hogy telik tényleg az idő.

Kép: Szemből is látszik már,hogy jön a tesóóóó!!
Kép

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi, mindig olyan csinos vagy :wink:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Rebelen, Tünde, Viki
Nagyon jól néztek ki! :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó pihenést a nyaralóknak! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:02-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


én nemtudom,hogy lehet, de a terhességem egyik legelviselhetetlenebb tünete,hogy nem kapok éjszaka levegőt. Most se tusok aludni. Meghalok.

Itthon amúgy nem olyan pihentető ám. Senki se veszi át Rózit,csak néha keresztanyám,de ő meg melózik így ez se sok. :( és itt nem túl gyerekbarát a lakás így egyedül se tudom hagyni 5 percre se,mert tuti valamit összetör vagy valahonnan leesik...
Holnap megyek uhra. Azaz ma.:) hatha ad papírt a vérvételre egy itteni doki.
Ha meg nem,legalabb latom öcsit.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Tündi! Ezzel én is pont így vagyok, olvastam, hogy lehet ezért is vannak rémálmaim, mert nem kapok levegőt, nagyon rosszul alszom és van olyan is , hogy felébredek olyankor amikor te ezt írtad és utána már nem bírok visszaaludni. Ha hétvége van nem gond,de hétközben ha melózni kell és korán kelni akkor már gázosabb....nem tudom, hogy ez ellen tudunk-e valamit tenni,.... :?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Lányok, hogy írjak jó hírt is :) Tegnap voltunk genetikai UH-n meg tanácsadáson, mindent a lehető legnagyobb rendben találtak és 100%, hogy kislány, mert nagyon megmutatta magát. Pontosan 20 hetes és 3 naposnak mondta az adatai alapján az UH. Most nyugi van, legközelebb a 24.héten kell majd menni cukorterheléses vizsgálatra és utána két múlva UH-ra a 26. héten, szóval most nyugi van. Megbeszéltük a császár részleteit is nagyjából, a lényeg, hogy a 36. héttől figyelni kell nagyon, mert onnan beindulhat a szülés és akkor tuti menni kell, ha nem indul be akkor a 38.-39. héten - a vizsgálatok függvényében - megcsinálják a császárt. ( dec. 17-22 körül ) Hát ennyi! Este csinálok képet, teszek fel.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Nálunk minden oké, nagyon jól érezzük magunkat, gyerekek is bírják otthon, majd mesélek, csak picit be akartam jelentkezni, meg olvasgatni.

Szép fotókat tesztek fel, mindenki nagyon csinos. ;)

Viki!

Sokat pihentesd a lábad! Polcold fel,éjszakra mindeképpen. Alma, petrezselyem.....hirtelen ennyi jutott eszembe ami hajtja a vizet, de nézz utána neten, hogy még mi az ami jó ilyenkor. Egy biztos, hogy semmiféle vízhajtót eszedbe se jusson beszedni, mármint gyógyszerre gondolok, mert az árthat. Viszont ezek a zöldségek gyümik jót tesznek. És ami nagyon fontos még, sószegény, de ha bírod, akkor sómentes étrend.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Dana: Örülök a jó híreknek!!!! :)

Én mára már elfáradtam azt nincs még dél se. 6kor felkeltem végleg...minnyá megyek talira, aztán meg dokihoz.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Tündi, az a h&m-es 56-os body szerintem egész sokáig jó lesz ám ;), mert azok jóóóó nagyok. :) Flórára 98-as bodyt adok (ha kap még), de a hm-es 86-osok simán jók rá. :)

Rebelen, enyim doki császárra azt mondta még anno a szülőszobán kacsintva, hogy ő ismer olyan anyukát, akinek 5 volt. Mondjuk ez szerintem extrém, de a 4-et úgy tudom, hogy ha alsó haránt metszésben műtenek, akkor általában bevállalnak. Na most megint a mosolyod az első, és a második, amit észreveszek, az a poci, pedig az se semmi... :)

Hű, Viki, te is belehúztál... :) Szép poci! :) Vizesedésre egy almanap és sok lábpolcolás, ami nálam bejött annak idején. Vízhajtó tea ilyenkor nem jó, még a csalán sem, mert az a magzatvizet is hajtja...(? asszem)

Pitypang, gratula a feléhez neked is! :) (Nekem is már csak két nap... ;) )

Tündi, szép vagy! :) És tök jó ez a fürdőruha!

Én hétfőn megjártam a dokit, jövő hétfőn megyek vissza az eredményért, hogy mégis mi a fészkes nyavalya tört ki rajtam, de ez a kamillateás fürdés egy áldás - és hülye vagyok, hogy magamtól nem jöttem rá, pedig hát a kislányom is azt kap a fürdővizébe, ha kicsit piros lenne az alváza...

Jó pihenést mindenkinek, a héten mi is lazítunk... :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Nutty, nekem azt mondta pont tegnap a Nega doktornő, hogy 4 csaszit simán, de az 5 a max. Hááát azt hiszem nem fogjuk kihasználni az 5 alkalmat, már csak a korom miatt sem, szerintem már nem férne bele és hát 5 gyerek szerintem már főállású anyát kíván. A férjemmel hármat szeretnénk....de egyenlőre szülessen meg ez a pici, aztán majd meglátjuk :)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: