Új privát üzeneted érkezett!

Remélem, nem múlt el, és rendszereződtek. Lehet, hogy már a baba is megvan lassan??

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Bocsi a belekotyogásért!
Csak egy nyereményjátékot szeretnék a figyelmetekbe ajánlani.

http://hogyanalszol.dormeo.hu/index.asp ... &sid=50976
jnmesi
 
 


Naaaaaa :?: :?: :?:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

 
 

Sziasztok..

Reni24....remélem már meg vana babó,bár sms-t még mindig nem kaptam:(

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nézzétek meg ha ráértek: http://kismamaknak.hu

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát sajna elmúltak a fájások :cry: De kb.3-4 órán keresztűl tartott,de mégis itt vagyunk még 2 in 1-ben :cry: Ma hajnalban is voltak 10-8-7 percesek,de elaludtam és nem tudom meddig tartottak,de nem volt hatásos,mert most nincs semmi :cry: Tegnap voltam dokinál minden rendben van velünk hál istennek.Hétfőn kell mennem megint,ha addig nem lessz esemény.A hajnali keményedések már párosultak görccsel is meg derékfájással is,de úgy látszik nagyon nem akarja picurom még a dolgot :cry: Azért nem voltam tegnap,mert már eléggé fáradékony vagyok meg a menéstől nagyon fáj már a derekam és kevesebbet tudok már itt ülni :cry:

Reni,nyuszitappancs:Köszi a drukkot aranyosak vagytok :D Ha lessz valami írni fogok sms-t hisz megigértem :D Ti,hogy vagytok?

Remélem mindenki jól van!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Syasztok!

Reni:Sajnálom hogy,nem történt semmi,de én azért még drukkolok!
Megírom privibe a számom,és ha lehet és nem gond megírod ha lesz valami,sms-ben.Nagyon szurkolok és nagyon kiváncsi vagyok!Előre is kösszi!Pusszi

Kép
alexa116
 
 


alexa:Köszönöm szépen rám fér a drukk :) Mert már kicsit kezdek elkeseredni :cry: Elmentettem a számod :D puszi

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni, ne keseredj el, egyszer úgyis kijön az a bébi! :) Amíg meg bent van, biztos lehetsz benne, hogy jól érzi magát odabent. ;)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jaj, de kár!! Én már úgy reménykedtem...

DE KITARTÁS!! :D :D :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Aida! Hihetetlen, hogy Te is már mindjárt mész Ctg/Nst-re!! Onnantól olyan gyorsan repül az idő... Noli baba végül szépen kitartott szerencsére :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni, igen így van. :) Örülök, hogy eljutottunk idáig, sőt most már az az érzésem, hogy olyan jól érzi magát odabent, ki sem fog jönni, csak a kiírt időpontban. :? :)

NST egyébként jövőhét szerdán esedékes, akkor találkozom először a szülésznőmmel.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Az mindjárt itt van. És jól is vagy? Gondolom a pocid még hatalmasabb, mint a bogrács-partyn volt :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Nagyon hiányolom ám Kristóf babáról a képeket!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jól vagyok köszi. Pár napja sokat meg erősen feszülgetett a hasam, de most alább hagyott és most nincs semmi.

A pocim szerintem azóta nem nőtt túl sokat. :roll: De azért van, Noel alig fér már el, olyan nagy. Mindenhol ő van. Jobb bordám alatt, bal bordám alatt, húgyhólyagomnál. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Sajnálom Reni hogy még mindig nincs semmi!De majd hétvégén mert jön a hideg!Hátha ez meg a te frontod lesz!
mné zsuzsi
 
 


Akkor igazi focista fiú :D A hólyagodat a borda-kapuba akarja belőni :lol: Mekkora kábé???

Zsuzsi!

Hogy vagytok? Kaphatnánk még képet? Léééééccccííííííí

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok.

Reni_24 azthittem már megszültél :)



Bocsi,hogy nem reagálok semmite de nagyon szar kedvem van.
Átvertek az albérlettel
Elkértek 100ezer Ft-ot és azt mondták,hogy dec 1-jén költözhetünk,erre a Nő eltünt,se pénz se albérlet a gyerek meg mindjárt itt van!!

Most albérletet keresek minden hol,Nem tud vki segíteni??????
Szivesen várok minden lehetséges lakást.....lehetőleg olcsón :(

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Syasztok!

Reni:Ne keseredj el!Mert azt a baba is megérezheti!
Már tényleg bármikor babázhatsz! :lol:
Drukkolok és örülök hogy elmenteted a számom,mert így legelább az elsők között tudok lenni aki gratulál neked!
Sok puszi

Nyuszitappancs:Hát elhiszem hogy már nincs valami jó kedved,nekem sem lenne jobb!De tettél bejelentést vagy valamit?Nincs róla papír hogy oda adtad neki a pénzt?
De ne idegeskedj!
Ha valami van írj!Pusszi

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, hogy erősítsem a kismamákat, mert látom, többen is megszülték a csöppségüket, és kevés a "babahordozó" :mrgreen: !
Én amúgy nagyon is "20 körüli" vagyok (alig töltöttem be a 21-et).
Május óta vagyok férjnél (párom 29 éves), egyetemre járok.
4 (+4) hetes terhes vagyok, egyenlőre csak számításaim szerint, holnap lesz az első ultrahang, alig várom :mrgreen: !
Ez lesz amúgy az első babánk, kis úttörő, és ahogy "áment" mondtunk a babaprojectre, egyből összejött!

Egyelőre ennyit rólunk!

puszók nektek

(segítenétek hogy szúrjam be a vonalzó linkjét, hogy ne csak az aktuális üzenetnél jelenjen meg, hanem mindig? Köszi.)

Kép
kicsidodi
 
 


kicsidodi Üdv köztünk :)


alexa: dehogy írtunk papírt,annyira megbíztunk benne ,ráadásul ismerős volt....Már nem érdekel,minden napom albbérlet kereséssel telik de csak lesz vmi,most találtam egyet így van kettő ,egyet jövőhéten nézek meg,egyet meg holnap hívok fel,hogy egyáltalán kiadó-e még....

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi!
É lehettudok egyet!Kertes házrész Erzsébeten.Mi is ott laktunk 2 évig,azt hiszem pont kiadó,de ha gondolod megkérdezem neked!Nagyon jó kis környék!Szerettem ott lakni,csendes meg van ott minden kis sétával!


Reni!
Meddig várnak a babára?Megindítják ha nem jön a héten?Vagy mit mondtak ezzel kapcsolatban?

annus11
 
 


Sziasztok!!

Kép[/url]
kriszpiri
 
 


Sziasztok


annus rendben örülnék neki ha megérdeklődnéd...:)Előre is köszönöm.

Kriszpiri Üdv itt,bár sztem ismerjük 1mást :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


annus de engem az is érdekelne,h mennyiért kiadó???Mekkora??És,hogy milyen fűtés??

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sztem is valahohogy ismerős voltál :D
kriszpiri
 
 


Hogy kell csinálni h a szalagom mindig bent legyen?
kriszpiri
 
 


:) Amit csinálsz azt bekell illeszteni a profilodra és elmenteni.......Vhogy jobban elmondani nem tom,nekem is úgy segítettek annó

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Kicsidodi, Kriszpiri! Üdv itt, és gratula a babákhoz. Legalább lesz még több pocisunk :D

Nyuszitappancs! Sajnálom ezt az albérletes dolgot... :evil: De biztos rendbe jön minden, ne idegeskedj!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Nyuszi!Írtam privit!!!

annus11
 
 


Na és itt jön hogy mentem el :?


Kép [/url]
kriszpiri
 
 


Üdv Rennye és köszi :D
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk az ultrahangról: "Uterusban 4 mm-es petezsák ábrázolódott. (grav.s. 4-5 d.)"
Tehát kb. 4-5 hetes a terhesség az ultrahang szerint és ez így is van (4+5), szóval tökéletes ütemben fejlődik !

De jó lesz látni majd, mikor ver a pici szive... :roll:


pusza

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kicsidodi,Kriszpiri!
Üdv itt!

Dodi!
Gratula az első uhhoz!!!Hamarosan szívhang is lesz!Mikor kell visszamenned a dokihoz?

annus11
 
 


Syasztok!

Kicsidodi,Kicsidodi,Kriszpiri:Üdv itt köztünk!

Nyuszitappancs:Hát az nem jó,de azért ne idegeskedj!A babával mi a helyzett és veled?Remélem minden rendben,és jól vagytok!Sok pusszi és kitartáss!

Kép
alexa116
 
 


alexa:Sajnos nem tudok nem idegeskedni,nyakunk a baba és sehol semmi!! a baba nagyon jól van :) kis örök mozgó:)

Veletek mi a helyzet??

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Annus!

Köszi-köszi :wink: , dec. 1-én megyek újra, addigra épp 6+1 lesz az apróság, remélem lesz szívhang. Szerinted nem kéne pár nappal eltolni, hogy tuti legyen? :oops:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok !!Most jöttem genetikárol a kis drágám halálra ijesztett ugy tünt h nincsenek lábai!
Később derült ki h örök mozgo mint az apja (nyuszi ezt neked nem kell bemutatnom) kiskezévek ugy kapálozott h nem volt meg a lába mire meg lett addigra ugy döntöt mindent megmutat végén már csak a talpai látszodtak olyan jo érzés volt :cry: :D
kriszpiri
 
 


Kriszpiri Grat a genetikához :)

Nekem annó genetikán a szívhangot alig találták és rámjött a frász

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


kicsidoci, kriszpiri:
Üdv közöttünk!

kriszpiri: azóta már segítettek hogy mindig bent legyen a szalag?? Ha nem szólj és segítek.

Mai pocikép, (34. hét 6. nap, azaz már majdnem betöltött 35 hetes poci)
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: Nem semmi nagy pocak egy ilyen vékonyka lánynak :))))))))


reni_24 hol vagy??:))))))))))))

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Egyedül Én nem tudok aludni?? :roll: :x

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Én sem alszok még. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida és miért nem??????:

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Mert ilyenkor még soha nem szoktam :) Most megyek lassan.. Amúgy is nagyon jósolgatok jó lesz pihenni.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jósolgatsz??????Bővebben??
Lassan Én is meeek!!
Mostanság Én is ilyestájt fekszem le,hamarabb nem megy de reggel 6-7 között felkelek vmiért de visszaaludni nem megy!!!
Jó éjt aida :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Jósolgatok = erős jóslófájásaim vannak.. Úgyhogy hajrá pihenés ágyikóban. :D

Jóéjt!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja értem aida....hamarosan Neked is megvan Noel :)

Jó éjt Nektek

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Syasztok!

Nyuszitappancs:Az nem jó de ne add fel!Lesz ez még jobb is!
Bár tudom könnyű ezt így kívülről mondani! :oops:
Mi jól vagyunk bár ahhoz hogy,hízzon a pici pótlást kell neki adní,mert hiába van tejem,nem elég,kevés!Sajna,pedig én tápszer ellenes vagyok,de mivel muszáj!Így legalább hízik!Pusszi és vigyázz magadra!

Kép
alexa116
 
 


Aida nem sikerül addig is mindenkinek Üdv
kriszpiri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?