Új privát üzeneted érkezett!

Ebédet nem főztem, rossz feleség vagyok, Gyurika ette anyu tegnap rántott karfiolját (remélem, legalábbis, mert nem voltam itthon, mindig hazajön ebédre 1 órakor, fél kettőig tart az ebédideje), én meg megettem a mégisfellehetettszedni pizzát és anyuék tiramisujának egy részét. Most én jól befaltam mindent, nem is vagyok éhes! Most készítek olyan pitét, amilyet a múltkor a kukába kellett küldeni, remélem, most jó lesz. Meg is nézem.

KépKép
benó
 
 


Bocsi, már megint laptető! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Évit visszajelöltem! Köszi a bókót, csak a kicsi nem stimmel mert 183 cm magas vagyok!
A pici pirospaprika a rántásba beleborult, a fagyasztot fasirt sem volt valami fini. Fürdő kitakarítva, jöhet az ujjabb áradat! :evil:

Nincs kedvem dolgozni menni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muzsuzska
 
 

 
 

Azt hiszem nyügös vagyok!!!! Nagyon!!!!!!!!!
muzsuzska
 
 


Néha te is csinálhatsz nem tökéletes kaját, nem? :D :D :D Biztos, nem annyira rossz, csak magadtól többet vársz el! Elhiszem, hogy nem akarsz menni dolgozni! Minden tiszteletem a tiéd!

KépKép
benó
 
 


Úgy irigykedem a vonalzókra, de én most nem tudok készíteni!
muzsuzska
 
 


Én is nyűgös vagyok, csak nekem nincs mentségem, neked meg van.

KépKép
benó
 
 


Csináljak neked?

KépKép
benó
 
 


Fogd rá az ídőre vagy a pitére vagy a takarításra!
muzsuzska
 
 


Jó, most már értem, na. Miért nem számolod a ciklusod kezdetét a tegnapelőttől, vagy mikortól, amikor elmúlt rohadt piri?

KépKép
benó
 
 


És mit írnál rá: utólsó piri első napja:január 12,Ciklus hossza kb90 nap!! :D :D :D
muzsuzska
 
 


Aranyos vagy , de kivárok!!És remélem nekem is lesz!
muzsuzska
 
 


De ha megadod az adataidat priviben, szívesen belépek helyetted és megcsinálom, ha szeretnéd. De neked is menni fog, leírjam neked, hogyan kell?
www.lilypie.com
Trying to conceive és ott megvannak a lépések (asszem így)
1. lépés: kiválasztani az állatkákat
2. lépés: a hátteret
3. lépés: mikor volt meg utoljára, hány napos szokott lenni, ott írj be valamit, most a te esetedben végül is tök mindegy, aztán pedig a középső kódot másold be a profilodban lévő aláírás négyzetbe

KépKép
benó
 
 


Akkor csinálj olyan vonalzót, hogy hány hónapja vagytok együtt a Királyfival! Az legalább pozitív is, vidám! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Oké, akkor beszéljünk másról. Milyen érzés babanetezni? :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Na, mi van, mégis csinálsz vonalzót? :D :D :D :D Jól teszed, ha igen! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Csináltam, de hol van?
Babanetezni? Hát azt hiszem sejted,hisz írtam egy párat már!

Kép
muzsuzska
 
 


Na, mi ez a szép kis nyuuuuuuuszika? :D :D :D :D :D :D Klassz lett nagyon! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Na megvan! Benó kettő középső volt! :D

Kép
muzsuzska
 
 


De miért 19?

KépKép
benó
 
 


Királyfival csináltuk!

Kép
muzsuzska
 
 


Ügyesek vagytok, ezek szerint itt van ő is! Helló, Királyfi! :D :D :D De akkor is miért 19?

KépKép
benó
 
 


:evil: :evil: Van!! És kész! :evil: :evil:
Ez nam valós még!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Legyen húsz?

Kép
muzsuzska
 
 


Bocsika! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ez .... jó volt, hogy mérges fej van és kész mérges fej!!!!! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Királyfi üdvözöl!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Idegesítselek még? Mi van a nyuszi háta mögött? Egy pad?

KépKép
benó
 
 


Köszi, Királyfi! :D :D Az én pasim is mindjárt hazajön, és nyakon fog vágni, hogy itt ülök! :oops: :oops:

KépKép
benó
 
 


Szerezz neki valami tök izgi játékot és azzal el lesz!

Kép
muzsuzska
 
 


Vagy légy Te a játékszere! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Tényleg, alszotok még a vízágyon? :D

KépKép
benó
 
 


Áá, arra gondolsz, hogy kenyerezzem le a Gyurikát valamivel? :D Á, most nem lehet, piri itt ólálkodik. :evil:

KépKép
benó
 
 


Hát a pad az ovúlációs napra van ott!

Nem idegesítesz! Az idegesít,hogy dolgoznom kell menni!

Kép
muzsuzska
 
 


Jaj elfelejtettem! Akkor nincs több tippem!

Kép
muzsuzska
 
 


Velence biztos jo lesz. :D Mi minden hetvegen Balatonon leszunk mert annyi udulesi csekket kaptunk. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ez komoly, hogy padot rajzolnak a peteéréshez? Minek? Hogy oda lehessen leheveredni? :oops: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Szia, Évi! A Balaton is nagyon jó, az üdülési csekk is biztos szuper. Miért raktál hozzá fancsali fejet? Nincs pirinek előjele? Remélem, nincs! :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Akkor tenyleg nem stimmel a kicsi!En 174 cm vagyok de te meg nalam is nagyobbra nottel. :lol: :wink: Nekem nagymamam 158 cm.Ra szoktam mondani hogy olyan kis aranyos.Szo szerint. :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nálunk nem divat üdülési csekket adni a dolgózóknak!

Kép
muzsuzska
 
 


Évi, vigyázz Benó kötözködős formában van!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem raktam fancsali fejet.Lehet hogy a te geped nem azt mutatja mint az enyem?????????????? :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Miért csak leheveredve lehet?

Kép
muzsuzska
 
 


Nincs piri elojel.De majd csak 19-en kell megjonnie!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


na Benó most írd azt Évinek, hogy nem fog 19-én pirizni!

Kép
muzsuzska
 
 


Majd visszakotozkodok!Az elozo cegemnel en sem kaptam soha! :cry: De jo hogy eljottem onnan! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nem akarok dolgozno!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Kép
muzsuzska
 
 


En se! Pedig en nem is ejszakara jarok.Azt tuti nem birnam. :? En is tapos vagyok!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


benó! Nem kérdezel miért zöld?

Kép
muzsuzska
 
 


Es most tudtam meg hogy az eves orvosi vizsgalat pont a szulinapomon lesz.Hat van ezeknek szivuk?!? :evil:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Benónál biztos hazajött Gyurika! Azért van csöndben!

Benó: Mond neki, hogy velem beszélgetsz és addig angolozhat!Ja Gábor üdvözli!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?