Új privát üzeneted érkezett!

bocs hogy bele vau

Kép

Kép
napsugár035
 
 


napsugár!
Ne irigykedj. Bár én is sóvárogva nézem a nagypocakú barátnőmet, aki 3 hét múlva fog szülni. De! Arra gondolok, hogy a pocakomban a picinek rengeteget kell fejlődnie, és ez bizony hosszú hetek, hónapok alatt fog megtörténni. Neki kell még sok-sok idő, hogy megszülessen. Ez az a gondolat, ami tartja bennem a lelket! Pedig már úgy puszilnám az arcocskáját.
Tele vagyok aggodalommal, hogy minden rendben van-e vele odabenn?
Nagyon nagyon nehéz.
Bízom benne, ha már érzem a mocorgását, akkor sokkal könnyebb lesz!
Higyjünk benne! Hm?
szeder74
 
 


Lanta, Holka nagyon szépek a kislányok!

Barifelhő!
Szerintem míg meg nem nyugtat egy jó orvos, addig menj, az a legfontosabb.

Kép
Kép
petra1980
 
 

 
 

Nekem 13 és 17 évesek a lányaim. :lol:
Vendég
 


luca!
Azt a mindenit:)
Nem semmi!
Akkor a nagyobbnak nemsokára jönnek az udvarlói..csak győzzétek elhesegetni őket:)
szeder74
 
 


Á, nem hessegetem el, felajánlotta, hogy majd megnyírja helyettem a füvet, meg segít kényeztetni a babákat.Megtartjuk! :lol:
Vendég
 


Most már kezdek megnyugodni. Tudom igazából, hogy hiába megyek. Csak rossz érzés, hogy mindenki beszámol róla, hogy az 5. héten látszott neki, nekem meg valami folt, amire nem tud mit mondani. :cry: Azt se mondta, hogy kisasszony szedjen folsavat, vitamint, akármi is történjen nem árthat.
Igazából ezt csak az idő oldhatja meg. Úgyhogy leszerelem a családot, ha senki nem beszél róla, akkor tök jól vagyok. :D
barifelhõ79
 
 


szeder74!
Nagyon szép a babód! Milyen jól kivehető már a kicsike! :) Szerintem sokan vannak így, hogy tele vannak aggodalommal, de már kezdek én is pozitívan gondolkodni, hogy miért ne lenne minden ok?Mondani mindig könnyebb, de akinek át kell éreznie, nehezebben valósítja meg. Én is nagyon várom már hogy kezdjen nőni, és megmozduljon, de az még sajna arrébb van.

Holka!
Örülök hogy babával minden ok, várom a sztárfotót. A vérömleny meg majd csak felszívódik. Sok pihi, folyadék!Nagyon szép a kislányod.

Üdv. Barifelhő!Én is azt mondom, menj el másikhoz. Szerintem ártani biztos nem fog. Az biztos nem tesz jót, ha halálra idegesíted magad miatta. Sok sikert a következő vizsgálathoz, és mindenképpen számolj be róla! :D Egész biztos jó hírekkel fogsz visszatérni!

Nagyon aranyosak és rendesek a kistesók, nagy tesók.
Milyen érzés azoknak, akiknek már nagyobbak a gyerekei újra kismaminak lenni?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Barifelhő!
Vitamint egészen biztosan szedhetsz már most is, hiszen ezeket a terhes vitaminokat már a teherbe esés előtti hónapokra is ajánjlák.
Különféle vizsgálati módszer létezik, hogy megállapítsák a terhességet.
Mikor előszőr voltam, 2-3 hetesen, nekem is csak annyit mondott a doki, hogy fennáll a gyanu. 5 hetesen még mindig semmi. Mondjuk kis maszatka volt már, ami látható volt.
De hidd el, ami késik nem múlik. MIndenkinél más a mérete az adott időpontban.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Épp gondolkodom, hogyha megnyugtatom magam. Van egy pozitív tesztem és majd meglátom hogy mi lesz. Természetesen szedem a folsavat, veszek terhesvitamint és 2 hét múlva a saját dokim megmondja, hogy van-e valami vagy nincs. Ha ez valóban baba és minden rendben van, akkor látszani fog, ha meg nem akkor sajnos ez van. Persze pozitívan állok hozzá. :D A családot meg elnémítom! :)
barifelhõ79
 
 


Micsoda hülyeséget írtam! :D Máshogy kezdetm a mondatot és nem olvastam át. Köszönöm a megnyugtató szavakat. Jó helyre csöppentem, látom! :o
barifelhõ79
 
 


Barifelhő!
Nézd meg Lanta UH felvételeit! Hihetetlen,alig látszik valami 6+5 naposan, csak a petezsák, és milyen gyönyörű gyerkőce lett. Meg a mostani is!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Barifelhő!

Ne aggódj! Most van egy pozitív teszted és ez a lényeg! Még nagyon fiatal a terhességed. Szerintem túl korán mentél dokihoz. Nem jó az, ha ilyen korán piszkálgatnak. 2 hét múlva már biztos látszani fog a baba! Talán már szívhang is lesz. Nekem 6+3 hetesen már volt szívhang. Én úgy tudom, hogy a 6. hét végén kezd lüktetni a kis szívecskéje.

gwini
 
 


Csajok! Hihetetlen mennyit nőnek 1 vagy 2 hét alatt!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Én sem kértem az első UH-n képet, de úgy örültem, hogy hallom a szivét. Meg igazából nem is tudtam, hogy az SZTK-ban nyomtatnak-e ki. Lehet, hogy nem is adtak volna

Az én kicsimnek se volt sok haja cca 1 éves koráig, most meg már szép kis copfos
Kép

Kép
Kép
csibe21
 
 


Köszönöm Lányok! :o Most már minden oké. Biztos a hülye hormonzavar. Reggel olyan bőghetnékem volt, pedig okom sem volt rá. Van egy fantasztikus párom, és elsőre sikerült produkálnom a pozitív tesztet, úgyhogy egészséges is vagyok. A többi meg majd alakul. :D Veletek meg még könnyebbe vészelem majd a nehézségeket és remélem minél ritkábban előbukkanó nyugtalanságot.
barifelhõ79
 
 


barifelhő!
Figyu csak! Talán hasi ultrahanggal nézték a babát?
Mert! Akkor tényleg nem látszik semmi! Nekem még a 9. héten is hüvelyi ultrahanggal nézte a doktornőm!
Azt mondta, hogy úgy lehet biztosan látni, mert még olyan pici, és a ponos méretét is csak hüvelyi ultrahanggal lehet megmondani. Később már a hasi uh. is jó. Úgyhogy lehet ez okozhatta a nézeteltérést! Nem? Nyugi! Nyugi!
szeder74
 
 


csibe!

Nagyon szép lánykád van:) Ha kislányokat látok mégjobban erősödik bennem a rózsaszín álmom:)
szeder74
 
 


Nem, hüvelyi uh volt. Majd elválik. Most március 4-ig ki kell bírnom.
barifelhõ79
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy nem sűrűn jövök de vagy alszok,vagy eszem,vagy szenvedek az émelygéstől,vagy a család követel és még lakásfelujítunk is. :?

Napsugár!
Végre valaki aki hasonló korú terhes mint Én! :D

Barifelhő!
Ne izgulj,nem lesz semmi baj!Elárulom,hogy Én kb:3 hetes terhes voltam amikor egy tesztelés után elrohantam a dokimhoz.Persze nem látott semmit az uh-on és kicsit se nézett hülyének. :D :oops: Aztán csináltam még 3 tesztet :) ismét doki,de már másik és 5 hetesen látszott egy kis fekete folt a méhembe.Remélem köv:uh-on már dobog ott valaki! :? Szerintem is nyugottan szedjed az Elevitet abból baj nem lehet,viszont picurnak meg szüksége van rá! :wink:

Bagzerka!
Anyós. :evil: :shock: A többiek jól vannak?Tartjátok a kapcsolatot? :)

Nagyon szuperek a képek !ha megengeditek Én is teszek fel a szőke hercegemről. :D
Kép Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Helló lányok!

Üdv Lulu! mi egy idősek vagyunk. (mármint a babáink)

Barifelhő! Én is egy kis türelemre bíztatnálak! hidd el látszani fog majd több is! még korán van!

Én elég rosszul érzem magam a bőrömben. Nem fizikailag, a rosszulléteket elviselem. De lelkileg nagyon magam alatt vagyok. Mindig rossz a kedvem, feszült vagyok, szorongok, különösen a munka miatt. És állandó lelkiismeretfurdalásom van, hogy a baba miatt sem tudom összeszedni magam. A férjem már rám pirított, hogy nem enged dolgozni, ha így folytatom. Remélem a hétvége kicsit rendbe tesz!

Üdv mindenkinek!

Kép
blúmi
 
 


Koszonom az udvozleseket!

26 eves vagyok, elso babankat varjuk.
Hogy ti mennyit jartok doktorhoz :roll:
En a pozitiv teszt utan kertem idopontot, 3 hettel kesobb, 8 hetesen voltam ellenorzesen.
UH-ra majd a 18-19. heten kell menni.

Nagyon jok a kepek :lol:
Vendég
 


Hahó Csajok!
Megint jó sokat termeltetek! :)

No,hát ma megvolt a "nagy bejelentés" a munkahelyen. A közvetlen fönököm aranyos volt, a "Nagy Fehér" (manager) viszont eléggé kikelt magából. Hát nem is vártam mást...
A kolléganöktöl persze jött az "én tudtam" "énmondtam" stb,de ök aranyosak voltak (aztán kitudja, mit gondolnak :P )

barifelhö :)
Én a helyedben visszamennék, ha nem is holnap, pl a jövö héten. Föleg meg ha görcsölgetsz. (vagy eztnem jólolvastam?) arra szedjél magne B6-ot

Pusz mindenkinek

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Nagyon aranyosak a gyerkőcök és szépségesek :lol:

Barifelhő csatlakozom az előttem szólókhoz szerintem sem lesz ott semmi gond! Minden a legnagyobb rendben lesz! :lol:

Blúmi Én is ugyan ezeket érzem, plusz nem vagyok képes csinálni semmit csak nagy erőfeszítések árán. Minden nagyon nehezemre esik, és ez már nagyon idegesít mert nem csinálja meg senki helyettem, és csak egyre nehezebb lesz nekiállni gondolok itt pl. takarítás!!! Még főzni csak-csak. De a takarítás most ha addig nem vállalja be addig a lánykámat addig nem megy :evil:

Kép
Kép
lanta
 
 


Kép


A leendo szulok
Vendég
 


llerica!
Hogy,hogy a 18-19.héten mész csak uh-ra?Neked a 12.héten nem mérnek tarkóredőt? :shock:

Blúmi!
Én is magam alatt voltam pár napig a meló miatt de aztán a védőnő meggyőzött.Ne foglalkozzak most semmi mással csak a bébire koncentráljak mert Neki se jó ha stresszelek.Gondolj erre Te is kérlek!Csak semmi stressz,minden jóra fordul,minden jó lesz,pozitív gondolatok! :)

Barifelhő!
Ha még mindig görcsölgetsz akkor tényleg uzsgyi a doki mert méhen kívüli is lehet!De nem lesz az!!! :wink:

Lányok mára búcsúzom.Mindenkinek jó éjt!

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Most jöttem a dokitól, azt mondta szépen növöget :D
És felírt még duphastont, hát ennyi, azt mondta 12 hét környékén lesz az újabb UH.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Sziasztok!
Blúmi, akkor már Te is alig várod a jövőhetet gondolom, akkor töltöm a be a 11. hetet és kezdem a 12.-et. Utána pedig nyílvános lesz a baba, ha minden úgy akarja:) vagyis az uh rendben lesz. Sajnos sokan várják már, hogy kilépjek a sorból, vállalkozásban dolgozom és páran pályáznak a helyemre, úgyhogy több éves kemény munkámat kell "feladnom" és nagyon sokat idegeskedem én is emiatt. Úgyhogy megpróbálok én sem sokat idegeskedni, elvégre ez egyik életünk legszebb szakasza, nem?

Nektek 11. hétben érezhető a szeméremcsont felett a kidomborodás, keményedés, vagy csak bebeszélem magamnak?

Üdvözlök mindenkit!
Szép napot:)
lulu
lulu79
 
 


Sziasztok!:lol:
Hogy aludtatok?

Judit, Bálonak boldog névnapot! :wink: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt Lányok! A végső döntésem, hogy elmegyek a normális dokihoz pár értelmes mondatért. Szerencsére a görcsök elmúltak, csak néha érzem a hasam és az is leheletnyi finomságú. Szerintem, ha valaki terhes gyanús :D, akkor csak illik pár jótanácsot mondania a dokinak. Én ezt hiányolom igazán. Ha nem vizsgál meg, az sem baj. Úgy érzem ettől megnyugszom. 2-től rendel a doki és szerencsére ma 12-kor végzek, így időben be is tudok jelentkezni. Majd beszámolok. Ez a nap gyorsan elröppen és holnap végre pihenhetünk! :D
barifelhõ79
 
 


Bari, szorítok Neked!
De úgyis minden rendben lesz! :lol:
Gyere ám a hírekkel, várunk!
Vendég
 


Lulu!

Vasárnap mi is betöltjük a 11. hetet és kezdjük a 12.-et. Tök jó! :D
Nekem ilyen "lassan telik az idő" szempontból a 5-7. hét volt nagyon gáz, de azóta valahogy jobban megy. El sem hiszem hogy már 8 hete tudom hogy lakónk van. :D
Még egy hét kb. nekünk is és 12 hetes UH. JIPPIJÉÉ! :lol:

Aham, én is látom érzem a kis kidomborodást. :D
Nekem első baba, uh. tartják az izmok még, de már így is látom hogy nő ott valaki. :) Érezni is érzem a Babót, főleg akkor ha felhúzott vagy keresztbe rakott lábakkal ülök, vagy hason fekszek. :D Tök jó érzés! :)

Luca!

Fél 9-től mély kómában. :D
Éjjel felkeltem egyet a folyó ügyek miatt, de 6-ig úgy aludtam mint akit agyonvágtak. És még mindig álmoska vagyok. :lol:

Kellemes napot mindenkinek!
Nálunk ma nem volt olyan hideg, mint tegnap reggel. Hiába, jön a tavasz és a pocak mutogatás! :D
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Jó reggelt lányok!

Nem tudom mikor távozik az életemből Vuk,de ez a reggeli 2-3 rohangálás már nagyon kikészít. Azt hittem, hogy a 12. hétben már nyoma se lesz v. legalább csökken, ehhez képest rosszabbul vagyok, mint az elején :( :( :(

Ileriva!
Üdv köztünk és gartula a babásodáshoz!
Valamit rosszul mondott az orvos, mert tuti, hogy a 11-13. héten meg kell csináltatni a down-kór szúrést (Uh-vizsgálat), a 16. héten meg az AFP-t. Szerintem soká van az 18-19. hét. De ez csak jótanács.
Én hétfőn leszek 12 hetes és az én orvosom ragaszkodik, hogy pont aznap legyen az UH vizsgálat. Ez a tarkóredő méret miatt fontos!!! :wink:

Kép
Kép
a.m.
 
 


Szia Dia!

Írta nekünk a Saxi, hogy Te is várod a kistesót! Itt is gratulálok Neked!!!!!!!!!

Puszi Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


hahóó!
na épp elszállt....
üdv az újaknak!! gratula a babákhoz! :)
a nagyok meg széépek!!!

én meg nem tûntem el, csak annyira hulla vagyok hoyg csak na!!
asszem "normalizálódott" a vérnyomásom a terhességhez, mert kb du-ra alszom is, csak nyitott szemmel! szóval lehet, nem ártana egy kávé néha, perzse csak a szokásos light-os, egy cm kávé, méz és egy bögre tej bele :D

ezt nézzétek, tegnap csinálzuk :O:O 10+1....
Kép
nem durva?????? a gyermek maga kb 3cm lehet, akkor mi a többi??? jó, jó, zsír, de ennyi???? :P

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Üdv az újaknak! :)

Ilerica: Szerintem is kérdezz rá arra 12. heti genetikai UH-ra, én is úgy tudom hogy az kötelező.

Eddig megúsztam Vuk-ot de most hogy kijöttem a megfázásból, elmentem végre vérvételre, mikor hazaértem újra megtapasztaltam milyen jó dolog is üresgyomorból a savat kiadni...
Remélem ez csak ilyen egyszeri akció volt Rizsi részéről amiért chipszet ettem tegnap vacsira :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Szép jó reggelt KISMAMIK!

Ugye milyen jó minden nap úgy ébredni, hogy kismamik vagyunk??? :D :D :D

Üdv minden új kismaminak és új pocaklakónak!

Bari!
Így van! Ha úgy érzed, hogy el kell menned az orvoshoz, akkor ne halogasd! Sokkal jobb hétvégéd lesz, mintha várnál még. Hátha ettől az orvostól megnyugtató szavakat kapsz legalább, mégha nem is látod v. hallod a picit. Ahogy Roni írta: Ami késik, nem múlik! Nemsokára láthatod és hallhatod ŐT!

Roni!
Nagyon fura! Nekem olyan mintha életemben nem lett volna ilyen. Az én fiam is már elmúlt 12 éves. 13 év távlatában pedig már minden elhalványul. Az ember előveszi a régi kiskönyvét és próbálja kisilabizálni, hogy kb. ennyi idősen meg annyi idősen hogy is volt. Amire viszont jól emlékszem, hogy a 4. hónap végén kezdett valami kis (de nagyon minimális) poci látszani. Most pedig??? Mint akkor 5 hónaposan. :roll:

Bagzerka!
Akkor nem vagyok egyedül ekkora hassal? :lol:
Alvással ugyanígy vagyok, csak én munka közben (is) alszom nyitott szemmel. :wink: Amikor ébren vagyok, akkor pedig itt vagyok. Hogy mikor dolgozom??? Szerintem előbb utóbb itt is meg fogják kérdezni.
Otthon is hiányolnak már: ahogy hazaérek szinte már alszom is. Ez van...!


Én is kiváncsi vagyok.
Luca, Szeder! Mit szóltak a nagytesók. Sőt Luca! Mit szóltak hogy 2?

Üdv: Anikó

Ui: Ja és úgy tűnik hogy múlik ez a szörnyű puffadás is. Csak nem merem elkiabálni. Vagy már el is kiabáltam???

Kép
Kép
konan
 
 


bagzerka: este neekm is kb. ilyen....és már behúzni sem tudom, asszem már lassan reggel is ilyen......:)))
éljen nem csak nekem nő már mint az őrület.mondjuk előtte is volt hasi, de most másabbb.... :)

Kép
winona
 
 


éljen Konan, Neked is ekkora már a hasid, super!!!én is azt hittem h. csak én járok már ekkora hassal.Tegnap meg is kaptam, h. híztál??mondom igen, és még mennyit fogok.. :D kedves személy.....igen az elején még olyan béna h. nem tudni, h. dagadt, vagy terhes, hacsak valaki nem 50 kg. mer akkor látszik h. terhes.

Kép
winona
 
 


Winona!
Velem 2 perce közölték, hogy: kicsit mintha kiszélesedtél volna, nem???
Tegnap: mintha híztál volna!
És igen. Én sem vagyok 50 kg. A védőnő mért három hete 64 kg-t. Azóta nem jártam mérleg közelében, csak halvány sejtésem van róla hogy ez igencsak több már. Főleg hogy legkevésbbé sem jellemző rám, hogy étvágytalan lennék, sőt!!!
És ilyenkor még olyan rosszul esik hogy azt mondják híztál. Ugye? Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny mostanában (ezt már a párom mondta)?

Kép
Kép
konan
 
 


winona!
ezt pont reggel egy joghurt után csináltuk :lol:
na ez bíztató hoyg ti is ekkorák vagytok 8) tegyetek máá képet akkor hoyg kinek mekkora, az olyan jóó látni!!
noooo :)

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


oké, hétvégén csinálok képet!majd felrakom!
engem nem érdekel....h. ha azt mondják híztam....mert majd pár hét múlva már egyértelmű lesz a kismamahas! :) majd meglátják!

Kép
winona
 
 


engem sem érdekel, bár még nem mondták, pedig nem vagyok egy beszólós :lol: :roll:

ma nem dolgozom, így ilyenkor vagyunk együtt simivel egész nap meg szombaton, de ma közölte hoyg vigyem be bölcsibe mégis :cry: 8) így letk kis szabadidôm, mondanom sem kell, eddig réém hasznosan töltöm.... :P pedig tervek vannak hogy mit kéne, de legszívesebben itt ülnék pizsiben egész nap. mondjuk eddig ezt is teszem.... na azért csak összedobok egy ksi rakottkrumplit, azt kívánom, és a reggelim már kiürült, szóvalé jöhetne is a következô fogás :D:D

páááá
jó napsütéses napot mindenkinek!!!!! :)
bgz

Dia! igen, néhánnyal tartom a kapcsolatot, jól vannak, szinte mindnek már 1 év körüli a második babó!!! :)

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


húúú, ez a rakottkrumpli dejóóra sikerült!!! jól megraktam juhtúróval, majd elgondolkodtam hoyg az vajon nem szerepel-é a nem listán.... eddig nem találtam, és hát meg is ettem egy jó nagy adagot. meg ha megsütöttem jóól, fél órán keresztül, akkor nagy baj nem lehet??? nem??
szóval jelentem, jól laktam :D:D

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


sziasztok :D

Barifelhő :)
Örülök, hogy elmúlt a hasfájás. Mesélj majd mit intéztél ma a dokinál.
Csibe :)
Ari kislány Merci. Neki már elmondtátok kistesót?
Nálunk a sima rendelésen is adnak mindig fotót.
Ildi :)
Huncut kisfiú Dominik, gondolom már szépen dumálgat egész nap.
Blumi :)
Nagy ajándék,hogy ez a pici babó most beköltözött a pocakodba. Most rá koncentrálj. Aztán 2-3 év múlva újra dolgozhatsz 35 éven át unásig.
Ilerica :)
A 12 hetes tarkóredő vizsgálat tényleg fontos. Vidd magaddal a leendő aput is.
Petra :)
Gratu a szépen növő babához. Miért kell szedned a Duphastont?
Lulu :)
Már nekem is van ott kis duzzanat!!
Minyu :)
Meddig tervezed,hogy dolgozol?
Luca :)
A csajszik biztosan sokat fognak segíteni a babák körül.
a.m, Starlak :)
Szegénykék. :( 12-14 hét körül általában egyik napról a másikra elmúlik a rosszullét.
holka
 
 


Bagzerka :)
Pocak már nálam is alakul. 2 hete csak kismami övvel tudom csak felvenni a régi ruháim.
Nekem végtelen szerencsém van anyósommal,mert a 3.szomszédunk és imád főzni. Minden nap hoz nekünk főtt kaját és mindig megkérdez minket mit kívánunk. És nem csak most,hogy feküdnöm kell hanem általában ez jellemző a mindennapokra. :lol:

Szeder :)
Drukk,hogy a 3.gyerkőc „rózsaszín” legyen.
Mi is 3 babát tervezünk. És régen úgy gondoltam, hogy azt el tudom képzelni, hogy 3 lányom van de azt nem ,hogy 3 fiú!!! Ennek ellenére Heninél is azt hittem fiam lesz és most is csak fiúban tudok gondolkodoni.



7 hét múlva tervezem,hogy megyek 4D-re és akkor megtudom ki lakik benn...
Én azt hiszem nem bírnám ki a 40.hétig meglepetés babának tartani. Úgy már sokkal személyesebb a kapcsolat ha nevén tudom őt nevezni.
holka
 
 


holka!!
dejóóó! irigyellek anyósod miatt! nagy kincs!

egész nap csak döglôdöm... :roll: semmi kedvem mást tenni! most viszont kéne mennem manóért, jááj, hajmosás meg minden elôtte. remek...

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


bagzerka
tudom :lol: ,megis becsülöm!!! Kölcsönösen szeretjük egymást. :)
holka
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a dokitól, sajna csak helyettes volt... :( de legalább nem vizsgált meg. Felirta a gyógyszert, aztán "előjegyzett" UH-ra és a következő vizsgálatra: március 7-re. Húúúú de messze van még!!!

Bagzerka, az én pocim is hasonlóan gömbölyödik :D Nem hiába, a második baba előbb látszik :lol: Ha itthon vagyok nem feltűnő, mert melegítőben vagyok, de ma is felöltöztem "rendesen" és bizony így már látszik.
Képzeljétek, ma a turiban elcsábultam egy kismama farmer-halászgatyára! :D :oops: Mondjuk a kisrucik láttán eléggé vissza kellett fognom magam.... először is Balázsról maradt egy csomó, másodszor nem tudom milyen nemű lesz és csak akkor kell néhány új darab, ha kislány lesz! - amit remélek! :D

Mindenkinek jó hétvégét, nálunk buli lesz, a férjem szülinapját ünnepeljük, úgyhogy bizti nem jövök!!! :lol:

Kép
Kép
netti77
 
 


Holka, szerencsére az én anyósom is ilyen... minden nap küldi a kaját, holnapra pedig rétest süt!!!

Na, mostmár tényleg lépek....

Kép
Kép
netti77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?