Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!

BOSZIBABA!!!
Mégegyszer gratulálunk nektek!!!Nagyon édesek a videók, a fotókon pedig nagyon szépek vagytok így hárman!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Az első fotó(amikor még véres-mázgás) a kisfiad lehet, hogy az év fotója címet is elnyerné!! :) :D :)
Nagyon vigyázzatok egymásra!!Kívánunk nektek sok tejcsit és jó egészséget!!!!!!!

Judit és Zsebi

Kép
Kép
judithappy
 
 


Boszibaba!

Nagyon araynosak vagytok! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Boszibaba gyönyörűek vagytok! Nagyon édes a kis bébi, én meg sárgulok folyamatosan az irigységtől :cry:
De mindegy, kitartok, hát most már nem maradhat benn olyan sokáig... :roll:
Megyek visszaolvasok az előző oldalon is, aztán majd írok még, egyenlőre csak be akartam jelentkezni, hogy nehogy valaki is azt gondolja, hogy szétváltunk... :lol:
Nincs olyan szerencsém :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

Hát lányok ha jól látom akkor tényleg simán beelőztök még néhányan... :cry:
bacilivi, köszi a tippet, én mindent kipróbálok...tegnap megittam a narancsos grépfruitos gyömbéres dolgot, hát várom a hatást...remélem meglesz :P
Benkoka, ráér nyáron is nálunk a festegetés :lol:
Na de nem, viccet félretéve, nem azért mondtam, csak tényleg nagyon ügyes vagy! Pátyi nagyszülők? Hol, merre? Lehet tök közel voltál tegnap hozzánk? :D
Olyan kicsi a világ...egy másik fórumon is beszélgetek egy Pátyi kismamával és most derül ki, hogy nővéremékkel ismerik egymást, egy egyetemre járnak...tökl furi, de tök jó :D
Na megyek egnézem apát mit ügyködik a kertbe :)
És remélem ma már nem is jövök többet, és majd csak üzenek, hogy megszületett Kiruci :)...(álom álom szép álom :lol: )

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Akíra:Köszike!Ma is terveztem,hogy dekorálok,de ma valahogy nem áll jól a kezemben a ceruza! :D Inkább takarítok továbbra is,bár már nagyon nehezemre esik.Tegnap ablak pucolás volt,elkapott a csinálhatnék ebben a szépidőben.Pátyon a Zrínyi utcában voltam,ott laknak a nagyszüleim,a pizzéria közelében van.És ha belehúztok egy kicsit ebbe a születés dologba,akkor lehet,hogy összefutunk pár hét múlva az utcán,amikor tologatod a babádat, merthogy szülés előtt két héttel odaköltözünk a nagymamihoz a párommal.Onnan közel van a kórház.Szóval mindent bele!!! :D

Boszibaba:Tegnap menéztem a videókat és hát meg kell mondjam,adtál erőt bőven a szüléshez,mert az az érzés, amit az arcodról leolvastam.... :D Baromi boldog lehettél abban a pillanatban,látszik,hogy elérzékenyültél.Biztos nem volt egyserű a szülés,de ez az érzés mindent megér.Köszönöm,hogy megosztottad velünk! :D
Vendég
 


:D :P :lol: :D :lol: :P SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MEGJÖTTÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TÖK JÓ MINDEN, KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A GRATULÁCIÓKAT, NAGYON JÓL ESTEK, CSAK ÁT FUTOTTAM AMIKET ÍRTATOK, UGYHOGY HA AZÓTA VALAKI MÉG MEGSZÜLT ANNAK GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
IGEN ELÉG HAMAR MEGLETT, CSAK SZÖRNYEN FÁÁÁÁÁÁJT!SOKKAL NEHEZEBBEN VISELTEM MINT AZ ELSŐ KETTŐT, DE LEHET, HOGY CSAK ÉN VAGYOK NYAVAJGÓSABB!MOST ITT VAN AZ ÖLEMBEN, CICIZIK. :lol: :lol: :lol: :lol: IMÁDOM, ÉS GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰ!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!

Csak benéztem.. Ma reggel a fiammal is az ügyeleten indítottunk,sír és sír.. Jaj,de elkeserítő,ha betegek :(
Akíra,jön a hidegfront :lol: :lol: Hátha.. :D

Boszibaba:
Tündériek a képek! A videót még nem néztem meg,de meg fogom!

Megint felsírt a fiam,úgyhogy megyek.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


MAJD ÍROK BŐVEBBEN, ÉS MEGPRÓBÁLUNK VALAHOGY FÉNYKÉPET IS FELTENNI.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


AZ IWIW-en, A FÉRJEM RAKOTT FEL MÁR KÉPEKET A BABÁRÓL, AZ ISMERŐSEIM KÖZT :BÁTORI SÁNDOR NÉVEN MEGTALÁLJÁTOK, MAJD ÉN IS RAKOK AZ ÉN OLDALAMRA.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Kép

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


ÉLJEN SIKERÜLT FELRAKNI KÉPET :lol: !!!!!! Kép ITT ÉPPEN CSAK KIBÚJT!!!!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


:P :lol: :P :lol: Kép

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Anzsika :)

Még egyszer gratulálok Gergőhöz !
Szép baba.

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Anzsika!

Nagy gratula Nektek!!!!
vedresandi
 
 


DOJIKA, ANDI,
KÖSZIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!

tinnyei:Gratulálok a kisfiadhoz!!!
Nagyon szép,és nagy baba!!!
Bocsi,hogy nem figyeltem eléggé,de irtad,hogy már szültél kettőt.
Tényleg rosszabb volt ez a szülés?Csak mert én is a 3-ikat várom.
Az ember azt gondolná,hogy könnyebb a sokadik...

Barbamami:Jobbulást a kisfiadnak!!!!
Nagyon rossz lehet szegénynek,hogy ilyen beteg,no meg nektek is.

Akira:Azt hittem már babás hirre jövök,de látom te még mindig itt.
Sebaj,kitartás!!!!Most már biztos,hogy csak pár nap max,és foghatod a picurkát :D

Mindenkinek szép hétvégét,jo babázást,jó és könnyü szülést!!!!(remélem lesz ilyen)

Kép
dorcacs
 
 


Anzsika!

Még egyszer hatalmas gratula Nektek!
Sok tejcsit és jó egészséget kívánok!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Anzsika, hát gyönyörű a kisfiad!
Istenem de jó is nektek!
Boszibaba tényleg nem semmi ami leolvasható az arcodról...az a büszkeség ahogy ránézel...nagyon irigy vagyok már rátok!
Remélem igazatok lesz és a hideg front vagy az ujhold beindítja a kis lustaságomat!
Nem igen szeretném ha meg kéne indítani...az annyira természetellenes! :cry:
Benkoka, akkor tényleg lehet, hogy összefutunk, mert én itt lakom a Petőfi S. utcába, tehát pont merőlegesen a Zrínyire :)
Tök jó, szeretem, hogy ilyen kicsi a világ :lol:
De hogy néhány hét múlva én babakocsit tologassak... :lol: Jó vicc :D
Örülök, ha addigra megszülök :D
Na de félre a tréfával, remélem, hogy összefutunk :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák, gratulálok hozzájuk!
Boszibaba nagyon jók a videók. A szüléstörténet se semmi, de azért talán egy kicsit hosszúra nyúlt ez a vajúdás :cry:

Akíra, tegnap nem tudtam jönni, és azt hittem ma már nem leszel itt... Sebaj, hátha a front...

Én is tartok tőle egy kicsit, de hátha nálunk még azért nem indul be a szülés...

Tegnap voltam áramlásvizsgálaton, szerencsére minden rendben, a lapényem II-III. fokban érett (ez annyira már nem jó) és a magzatvíz az átlagosnál kevesebb (szerintem ez sem hangzik jól). A doki azt mondta nem akar befektetni, mert attól még nem bújik ki előbb, sőt én azt hallottam, hogy mivel ott csak fekszik az ember, még tovább bent marad. Szóval mennem kell CTG-re hétfőn és szerdán, és még pénteken vagy szombaton is, és majd kiderül. Azt mondta, ha a hétfői CTG nem jó, hívjam, és megbeszéljük, mivel nem lesz bent a kórházban, hogy mi legyen. Lehet így is úgy is felhívom, hogy nem akar-e megnézni valamikor ultrahanggal is.

Marci szerencsére még mindig sokat mozog, már várom az estét, mert akkor indul be igazán. A hasam fájdogál rendesen, de nem rendszeres fájásokról van szó, szinte folyamatos. Nem tudom mi ez. Tegnap voltunk "bulizni", csak öregesen, és ott is mondták, hogy már látszik a számon és az arcomon, hogy nemsokára szülök. Ijesztő, de lehet ez lesz a legjobb. Elvégre már csak pár nap, és 37 hetesek leszünk.

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikole, hát én drukkolok, hogy minden ugy legyen ahogy te szeretnéd!
Nem lesz semmi baj ha előbb kijön :)
Én azt mondom, hogy ilyenkor már nyugodtan...
Szóval szerintem a lényeg, hogy a babónak jó legyen! Olvass el mindent a megindított szülésről, hogy hogy zajlik (én is ezt teszem) és készülj fel :)
Ha meg magától indul meg ilyen korán akkor meg még jobb, akkor tuti, hogy készen áll az életre :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Tinnyei:Gratulálok!Sok tejcsit és egészséget kívánok!

Akíra:még mindig,szegény már biztos nagyon türelmetlen vagy.Nekem is az utolsó napok voltak a legnehezebbek lelkileg...Szorítok nagyon,hogy mihamarabb meglásd a picikét!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Szerdán voltunk 32 hetes uh-on és a következő értékeink vannak:

BPD: 84 mm
Fejátmérő: 288 mm
Becsült súly: 2150 gr.
Átlagos magzatvíz, placenta az elülső falon tapad, I. fokban érett.
DOPPLER vizsgálat: Normélis magzati keringés

Van valakinek 32 hetes adata?

Nem tudom hol van az az oldal amin meg tudnám nézni, hogy mennyi idősnek felelünk meg, mert a doki is mondta, hogy hatalmas nagy gyerek.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Tinnyei:
Gratulálok a gyönyörű kisbabádhoz :D .
Irigyellek,de már nekünk sincsen sok hátra :D .

Kép

Timi
tftimi
 
 


ANcsa:
Visszakerestem az egyik leletemet.Csak a 31.hétről találtam ha az megfelel.
Nekünk:
BPD: 77mm
Becsült súly: 1646gr
Fejátmérő: 269 mm

Kép

Timi
tftimi
 
 


:D :P :lol: SZIASZTOK!!

úJRA KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A GRATULÁCIÓKAT, MINDEN NAP VÁROM, HOGY EGY RÖPKE PERCRE NETEZHESSEK, HOGY MEGNÉZZEM, HOGY VAGYTOK, FINISELŐSÖK:HAJRÁ ÉS KITARTÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AZDORCACS!!
éN ÚGY ÉREZTEM SOKKAL NEHEZEBB VOLT MINT AZ ELSŐ KETTŐ, DE IDŐBEN GYORSABB, A NAGYON KEMÉNY FÁJÁS AZ KB 1,5óra LEHETETT, DE AZT HITTEM MEGPUSZTULOK!!!lEHET, HOGY ÉN NEM BÍROM MÁR ÚGY A FÁJDALMAT, NEM TUDOM,
A LÉNYEG, HOGY MEG VAN ÉS EGÉSZSÉGES!!!!!!!sAJNA SZÜLÉS KÖZBEN EL TÖRÖTT A KULCS CSONJA DE A DOKTOR NÉNI AZT MONDTA, HOGY NE NAGYON FOGLALKOZZUNK VELE MERT MAGÁTÓL SZÉPEN BE GYÓGYUL, AZ ELSŐ PÁR NAPBAN MÉG VOLT EGY KIS SZÍVZÖREJE, DE MIRE JÖTTÜNK HAZA A KÓRHÁZBÓL MÁR NEM VOLT SEMMI BAJ.
a SZÜLÉS TÖRTÉNETEM NEM OLYAN HOSSZU, MIVEL ELÉG HAMAR LEZAJLOTT, DE RÖVIDEN!
VASÁRNAP ESTE 10 ÓRAKKOR KEZDŐDTEK A FÁJÁSOK, 1 HÚSZ PERCESSEL AZTÁN KB 4-5 10 PERCES KÖVETKEZETT EZEK MÉG OLYAN KIS FINOM FÁJÁSOK, HOGY ÉREZTEM ÉS KICSIT MEGÁLLTAM DE MÉG SEMMI NEM VOLT, AZTÁN 11 ÓRA KÖRÜL MÁR 5 PRCESEK JÖTTEK AKKOR LEFÜRÖDTEM, SZÓLTAM A FÉRJEMNEK, HOGY KEZDŐDIK, APA KEZDŐDIK!!!!!!!ÉS ELINDULTUNK, KB:ÉJFÉLRE BE ÉRTÜNK A KÓRHÁZBA, OTT AZ ADMINISZTRÁCIÓVAL ÉS A VIZSGÁLATOKKAL MIKOR MEGVOLTUNK BE VITTEK A SZÜLŐ SZOBÁRA AKKOR MÁR 2 PERCES FÁJÁSOKKAL ÉS NYÍLALÁSOKKAL, EZ MÁR AZÉRT KICSIT SZÖRNYŰ VOLT , JA ÉS 3 ÚJNYIRA MÁR TÁGULTAM, FÉL KETTŐKOR MEGJÖTT A DOKIM ÉS BURKOT REPESZTETT, EKKOR JÖTT A FEKETE LEVES !!!!NA INNEN MÁR EGYBEFOLYTAK A FÁJÁSOK NEM VOLT KÖZTE SZÜNET ÉS SZŐŐŐŐRNYŰŰ VOLT!!!ÉS A LEGVÉGE:3 ÓRAKKOR PONTBAN 3-4 TOLÓFÁJÁSRA MEG LETT AZ ÉN KIS GYÖNYÖRŰM!!!!! :D :P :lol:
ETTÖL A PILLANATTTÓL KEZDVE SEMMI NEM SZÁMÍTOTT CSAK, HOGY EGÉSZSÉGES, ÉS HOGY VÉGRE TÚL VAGYOK RAJTA!!!!
nA ENNYI, LEHET MÉGIS KICSIT HOSSZURA SIKEREDETT, BOCSIKA
.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Kép ITT Kb:2PERCES A BABA.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Hello LÁNYOK!

Anzsika: nagyon szép babád van! Gratuállok!!! Nagyon ügyes voltál!

Boszibaba: megnéztem a videókat is. Hát, nagyon édesek vagytok!

Akíra: sokat gondolok rád! Remélem most már nemsokára babázhatsz! Kitartást!!!T

Mindenkinek jó egészséget és türelmes várakozást!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

ANZSIKA:Gratulálok Gergőhöz,nagyon szép nagy baba!Nőjetek nagyra és sok boldogságot!Azért én remélem,hogy azok a bizonyos fájások nem olyan szőrnyűek,mert én már egyre jobban félek!

Tegnap egész nap fájdogált a pocakom,szerintem a medence csontok tágulását érzem,szúrt,meg nyilallt a hasam allja.Meg olyan érzésem is van néha,mintha meg akarna jönni.Tud valaki tippelni esetleg,hogy mi lehet ez?Megpróbáltam lesikálni tegnap egy szekrényt és hát le kellett térdeljek hozzá a földre,de utána még rosszabb lett.Már alig várom a szerdai ctg-t,hátha mond a doki valmi bíztatót,esetleg,hogy már nincs sok hátra. :D

AKÍRA:Merre vagy???Csak nem baba van?Én remélem,hogy igen! :D

ANCSA:Nekem 31 hetes leletem van:

BPD:82 mm
TAD:84 mm
Femurhossz:62 mm
Súly:2200-2400 gr.
Vendég
 


Tinnyei
gratulálok a babához, tényleg nagyon gyors szülésed volt.
Ezek szerint minél többet szülsz annál jobban fájnak a fájások? nem valami megnyugtató, mi is 3-at szeretnénk.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Én csak Ancsának hoztam egy kis segítséget. Táblázatok, amiből meg tudja nézni a baba méreteit. Hátha ti is tudjátok használni

Koda a 2006-ban akarok szülni topikból:)

Már mentem is:)

http://www.med.upenn.edu/fetus/gestage.html

http://www.awog.it/tabelle/bpd.htm

http://209.85.129.104/search?q=cache:j3 ... clnk&cd=34

http://64.233.183.104/search?q=cache:QI ... lr=lang_hu

PDF formátum:

http://209.85.129.104/search?q=cache:t8 ... clnk&cd=29

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Gyonyoru ido van, nem? Csak beugrottam igazabol, amugy inkabb az erkelyen vagy a kertben lebzselek, gyujtom a napsugarakat, tartalekolok a jovo hetre.

Nalunk minden OK, azt leszamitva, hogy nem tudom, normalis-e, hogy most mar minden nap csuklik a kicsi. Van, hogy 3-szor is. Mit tudtok errol, azon kivul, hogy gyakorol lelegezni, meg hogy a magzatvizbol kortyol ilyenkor :?:

Akira, mindent bele, mindenki neked szurkol! :wink:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Tinnyei grat a gyönyörű babához! :lol:

Nekem elejétől fogva kevés sajnos a tejem,mert Gabika nagyon nagy étvágyú! 100-110 ml-t megeszik egy étkezésre. Potólom tápszerrel.
A védönő elég bunkó volt. Elmeséltem neki,és közölte,hogy nem érdekli,hogy kevés a tejem,akkor se fog felírni a dokinéni nekem tápszert,hanem etessem egyfolytában,óránként! IDIÓTA!!!!
Akkor mikor pihen,és én is mikor?
Holnap jön,majd mesélek,hogy mi volt!
Akíra még semmi? Akkor holnap megínditják vagy mi lesz? Én úgy tudom 1 hetet várnak rá.

tegnapi 1 hetes képek:

Kép
Kép

Sírás:
Kép

Lábikó:
Kép
Kép

Kezecske:
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Újabb videó,ami első nap készült a kórteremben: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=HMBVWphSkY8

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anzsika:
Lenne némi kérdésem... Mivel te is a 3.-at szülted,mint ahogy én fogom...
Szóval milyenek voltak az utófájások??? Mert azt hallottam,hogy így a 3.-nál már elég pocsék a helyzet..
Neked az előző szüléseid is ilyen gyorsak voltak? Vagy esetleg számíthatok arra,hogy hamar túl leszek a szülésen?? :roll: :roll:
Hát ez a megállapításod,hogy most jobban fájt a szülés,kicsit elkeserített.. Mert reménykedtem benne,hogy így 3.szorra már majd csak "kipottyan"... Na ja,reménykedni azért csak szabad,nem? :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Csajok érdeklődnék tőlletek, hogy milyen a jóslófájás? Éjszaka háromszor felkeltem és hullámszerű kicsit görcsös fájdalmam volt a szélgörcshöz hasonló de elmúlt magátol megilyedtem kicsit. Volt nektek hasonló? Nem korai ez még nállam ha az is?



Kép
rena10
 
 


Sziasztok

Na megjöttem a "nagy utazásból", és csak jöttem, gondoltam beköszönök! :)

Remélem mindenki jól van!

Puszi


Eliza


UI: Gratula a friss anyuciknak :), nagyon sok egészséget, boldogságot és sok tejcsit kívánok nekik! :oops: :P

Kép
elizabeth25
 
 


sziasztok!

boszibaba!aranyos kisbabótok van,és nem úgy nézel ki,mint aki most szült.

Tinnyei:gratula!jó nagy babád lett!

rena!én pont a múlt héten irtam,hogy már nekem is van.

a jóslófájásokról jó leirás van a www.pampers.hu oldalon.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ancsa: a mi 32 hetes adataink:

BPD: 82mm
Haskörfogat: 27 cm
FMR: 58mm


Akíra: Baba? :lol: :lol:

Ma megyek dokibácsihoz remélem minden rendben lesz majd este benézek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Lányok a jóslófájások olyan mensi szerű görcsök?

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Ancsa:Nekem 33 hetes adataim vannak,de azért leirom én is.
Bpd:85mm
ac:273mm
Fl:62mm
Hc:300mm
Ofd:105mm
suly:2011g
A dokim azt mondja,hogy olyan 3400 g körüli lesz a baba,de szerintem nem lesz akkora.
A méhlepény nekem is I-es.

Barbamami:Mi ujság veletek?
Hogy van a kisfiad?Remélem már sokkal jobban!!!!!

Akira:Merre vagy?Csak nem?Mindig te vagy az első akit nézek.
Drukkolok nagyon!!!!!!

Elizabeth:A josló fájás szerintem a keményedésekre értendő.
Érezhetően megkeményedik a pocakod,és ilyenkor még kissebb is lesz.Rendesen összehuzodik.
Mensis görcsök nekem az előző terhességemnél voltak,néha elég durvák,és attól féltem,hogy koraszülött lesz,de tulhordtam egy héttel.Szerintem minden terhességnél mások a tünetek.Az is lehet,hogy nem terhesen most kéne megjönnie,nem?Nekem mindig akkor voltak igazán a görcsök.

Kép
dorcacs
 
 


Na szép jó reggelt!
Hát ha valaki is arra tippelt, hogy én már babázok...hát még mindig nem... :cry:
Valószynűsítem, hogy magától nem fog megindulni...holnap megyek ctgre megint (voltam pénteken is meg tegnap is) és holnap megvizsgál a dokim, és beszélek vele, talán mond valamit, hogy mi lesz, hát mindenképpen rákérdezek, hogy most akkor meddig is akarjuk ott hagyni a kiscsajt...reménykedek benne, hogy ha semmi nem lesz ma se akkor holnap megindítja, vagy legalább befektet és szerdán indítja...mert én is azt hallottam, hogy egy hetet szoktak várni, ami ugye ma van... :roll:
Bár gondolom, hogy ezt is orvosa vállogatja...hát őszintén, bárhogyis, de szeretnék már túllenni rajta!
Tegnap is meg tenap elött is éjjel fura érzésem volt...alig tudtam elaludni, reménykedtam, hogy készülődik, de hát ugy látszik nem...
Olyan érzés volt, mint ha hullámozva menne lefele, és préselődne kifele...de hát abba is maradt egy óra alatt...szóval nem tudom mi lehetett...mert nem keményedés volt...
Na mindegy, nem akarom megint teleírni az oldalt, megyek reggelizek valamit, aztán jövök még :)
Ja, hát Anzsika, Boszibaba gyönyörűek a kis lurkók! Gratula hozzájuk :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hello Mindenki!

Kepzeljetek, a mult het ota nem kellett senkit kivennem a tablazatbol!
Akira, helyzet?
Igy allunk most:
Kép

Joslofjasok:
Ha jol ertettem a kulonbozo forrasokbol, azok maguk a kemenyedesek, amik fajdalommal nem jarnak, csak olyan hataresetig felfujt lufinak erzed tole a pocidat, es hat azert kellemetlen.

Tena:
Gyakran lehet olvasni a korhazi csomagban, hogy nemcsak ejszakai egeszsegugyi betetet kell vinni, hanem Tena-t is. Eleg rutintalan vagyok szerencsere ebben a kerdesben. Ez jobb? Mit tudtok rola?

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Ja, elizabeth, nekem is szoktak lenni menzi szerű fájásaim! És mellette meg a keményedések is, szóval szerintem mindkettő normális! Nekem már elég rég óta vannak ilyen fájásaim! Ha jól emlékszem már január vége felé voltak...szóval no para! Mindenkinek más és más a jelzés! Ettől még szerencsére nem születik meg hamarabb :)
Hisz látod én rekordokat döntök :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


macsek!

"Kepzeljetek, a mult het ota nem kellett senkit kivennem a tablazatbol!
Akira, helyzet? "

Hát én is szomorúan látom magam még mindig a táblázat tetején... :cry: :lol:
Egyik szemem sír a másik nevet...főleg a -7napon :lol:

Tena! Azt mondják, hogy nem elég az éjszakai, szóval én is vettem másikat, bár nem Tena a neve, de rá van írva, hogy szülés utáni első napokra, ugyhogy remélem azért az jó lesz :)
Na most már tényleg megyek megetetem a kis prüntyőkét :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!!!

Nagy gratula Anzsikának és Boszinak!!! Jó egészséget Nektek,ééédesek a babók!!!

Macsek! Én vettem egy adag TENA supert,azt mondta a gyógyszertáros, ezt szokták vinni szülés utánra. Brutál nagy,de állítólag az első napokban félelmetes mennyiségű a vérzés,ezt persze én még nem tudom. Meg vettem hozzá rögzítő bugyit,meg 2 csomag eldobható bugyit is a brendonban.

Jóslófájások: a jóslók a szülést megelőző 2-4 hétben jelentkeznek,és keményedéseket jelentenek,nem görcsöket. Mindenhol ezt lehet olvasni,és a dokik is ezt mondják. Ha menzi szerű görcsök nem jók,mondjátok a dokitoknak és pihenjetek! Főleg a 30. hét körül még koraiak. Szerintem tényleg pihenjen sokat,aki ilyet érzékel.

Rólam annyit,hogy elvileg 8 napom van még,de remélem,hogy kibírja bent ápr.2-ig,akkor lesz telihold is,én kinéztem azt az időpontot. És akkor el is tudnánk költözni nyugodtan. Hát elég hardcore lesz ilyen mozgásképtelenül költözni,pakolni,takarítani,de majd összeszedem a barátokat...Viszont egyelőre tényleg semmi előjele,hogy hirtelen megszületne Samu baba.

Kép
babzsák
 
 


babzsák, én drukkolok nektek, hogy akkor jöjjön a kis Samu amikor már nektek is jó, legyen olyan szófogadó mint Anzsika kisfia, megvárta apát, és csak verseny után indult neki :lol:
És kívánom, hogy ne legyen olyan szófogadatlan mindt az én kis hercegnőm 8)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


:P :lol: :D SZIASZTOK.

ITT VAGYUNK, JÓL VAGYUNK.!

BARBAMAMI!

AZ UTÓFÁJÁSOK, KICSIT FÁJNAK FŐLEG AZ ELSŐNAP, DE IGAZÁBÓL NEM VÉSZES! AZ ELSŐ FIAMNÁL AZ AZ IGAZI KEMÉNY FÁJÁS 3 óra VOLT, A MÁSODIKNÁL 3,5 óra és ugye most 1,5, de hangsújozom; én csak a kemény fájásokat számolom.HA MOST ELEJÉTŐL VÉGIG SZÁMOLNÁM AZ ;ESTE 10 kor KEZDŐDTEK ÉS HAJNAL 3kor megszületett ÍGY SEM OLYAN SOK IDŐ. DE MINDEN SZÜLÉS MÁS, ÉS REMÉNYKEDJÜNK, HOGY TÉNYLEG KIPOTTYAN A KIS BÉBID!!!!!! :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!

Boszibaba, gratulálok! Tinnyei, nagyon édesek a képek!
Akíra, kitartás! Gondolj arra, hogy bármelyik pillanatban úgy dönthet a pici lány, hogy elindul.

1174295538.63.ppt

Megpróbáltam egy pocakos képet feltölteni, hát, majd meglátjuk, sikerült-e. Kb. két hete készült, tehát 33 hetesen.

Mit tudtok arról, hogy császár után mennyire vérzik az ember? Akkor is szükséges lehet Tena betét? Én még csak normál éjszakai betétet vettem. A kórházi csomag nagyjából összeállt, két táska, és már egy gombostű sem fér el benne. Megőrülök, ha át kell pakolnom.
Vendég
 


A képet a számokra kattintva lehet megnézni. Sajnos máshogy nem tudom feltenni, mert csak diaként tudtam lekicsinyíteni.

Kép
Vendég
 


AKIRA!!!!
KITARTÁST, DRUKKOLUNK NEKTEK!!!!!!!HIDD EL AKKOR FOG
KIBÚJNI MIKOR Ő AZT A LEGJOBBNAK LÁTJA!!!!!!!!ELHISZEM, HOGY TÚL LENNÉL MÁR AZ EGÉSSZ HERCEHURCÁN, ÉS ÖLELGETNÉD MÁR A KISHERCEGNŐT!!!!!!!!!!!!!!!
AZ ÉN KIS HERCEGEM ÉPP ITT SZOPIZIK AZ ÖLEMBEN!!IMÁDOM!!!!!! :P :lol: :D :lol: :P [/color][color=red]

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: