Új privát üzeneted érkezett!

Móni: ügyik vagytok :wink: én most berágtam ismét összekutyulták az egészet :evil: :evil: tudom minek adom oda az összeset :oops: :lol: tök jo ha néha szol meg tetszik neki :wink: meg h Laura is tudja már mire kell használni :wink: ha egy dolog beindul :lol: :lol:
Timi: ötletem sajnos nincs :( nálunk a 2 év volt a vizválaszto, most ugye volt ez az esti moka, de koppkopp, én még sokat várnék az összes fogacska kibujva történettöl... :wink: hááát passz :(
Zsófi: akkor probáld meg mondani neki hátha máskor is használ :wink:

megvettem az állatkertes belépös dvdket a visszaigazolo emilben már jo árat irtak szoval semmi gond :lol:
mi ma a MUPA-ban voltunk a babazenén, ma annyira nem jött be csajoknak pedig végggre ott volt a hárfa amit multkor annyira hiányoltak, de érdekes mert a többi gyerköc is elég zizi volt ma...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Schüssler sót mondta, a 7-est. ez magnézium, segít ellazulni, mert a kisasszony álmában is rúgkapál rendesen. Reggel-este 1 tablettát elszopogatva vagy vízben feloldva. Majd meghozatom a gyógyszertárral, ha sikerül lejutnom, aztán kipróbáljuk.

Móni: Réka ügyes, nálunk is így működik, Hanga belepisil ügyesen, Alexa meg csak ugrál le-föl, de nem megy bele semmi. Én a nyarat várom, szerintem akkor sokkal könnyebb lesz, mint most a rengeteg ruhával, meg érettebbek is lesznek rá.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: 2 éves kor nálunk is vízválasztó volt, sokkal rosszabb lett minden. :lol: Kicsit fordítva működünk. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

:lol: :?
ez a homeos jol hangzik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


DM kartonos pampers 7200 feb16tol
jol felemelték :? és lehet h kuponnal még mindig olcsobb mint máshol :?:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hahó!

Erről a sóról már valahol régen hallottam én is jókat.Nekünk ugye alvással nincs gond,viszont eddig volt egy dobálózós gyerekem,most van kettő :evil: Noémi eltanulta Balázstól,délben már raktam el a pudingos kanalakat,Noémi odaadta,Balázs szokásos elhajította valahova,nyugodt tudtam maradni,elmondtam neki,hogy mennyire mérges vagyok ezért,ő bocsánatot kért,erre indulnék a mosogató felé,Noémi ki akarja húzni a kezemből a kanalat,mondom elviszem elmosni,azt mondja,csak még le akarja nyalni,odaadtam,erre azzal a lendülettel behajította az asztal mögé a sarokba.Na nálam meg elszakadt a cérna.Mostanában ő kap a mérgemből,mert ő csakazértis csinálja,miután látta,hogy a Balázsra is mérges voltam érte,de még normál hangon közöltem vele...Noémivel már nem megy...

na akkor én is jól kipanaszkodtam magam :lol:

Mi még kicsit taknyosan,érdekes,ugye kb 2 hete kezdődött,akkor vízszerű volt,aztán másnaptól már pórszívózható volt,tegnapig,és tegnap megint vízszerű,egész nap tötörlgettem neki,de porszívóni megint nem igazán lehetett és úgy éreztem nagyon orrhangon is beszél,és talán totál tele van az orra,de ma 3 pórszívózás alatt alig jött valami,lehet meggyógyult?Van akinek a végére visszajött ez a vizes cucc?Már nagyon unom a porszívózást,meg szegény ő is,de jön,csücsül a fotelba,és hagyja ügyesen.

Móni,milyen puzzlet raknak?Hány darabos?Fa?Van alatta kép?

Ja,és köszi a noszogatásokat,legalább megmaradt minden 1 sapin kívül :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Köszi a pampers infót.Sajna így felment az ára,szerencsés akinek már nem kell :lol:

Lányok hajrá bilizés,középiskolára már mi sem leszünk pelusosak :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: de nekünk még kell ugye :? :lol: sebaj majd alakul :wink: van még idő :wink: azért remélem nyárra rendeződik a dolog :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: jaj de ügyi h hagyja orrszit :shock: :shock:
ne is mondd...a "hülyeség" az tényleg nagyon ragadós :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: nem mondod, hogy csak 1 sapi ment el?! :shock: Tudom, nem vígasz, de nekem két csakazértis gyerekem van. Így viszont hol egyiknél, hol másiknál szakad el a cérna. Ja! És ha valamelyiknél elszakad, akkor a másik csakazértis. Ebben az esetben meg anyósom is hallja a hangomat. :oops:

Babus: én most tescoban bevásároltam liberoból, szerintem olcsóbbra jön ki, mint az akciós pampers, bár kuponnal nem biztos,. csak nekem mostanában nem jönnek a pontok. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,mindkettő hagyja már,csak ugye Badának nem folyik,amikor hazajövünk a szánkózásból azért ő is rászív magának egyet,egyedül,Noéminek azért én szívom,mert közben maszírozom az arcocskáját,úgy jobban tisztul.
Ja,még alváshoz pelusoztok?

Timi,ha a tetykoban vásárolsz nem is jön pont a dm-esre :lol:
Cucc mind elment,Zsófi és Móni bevásároltak :lol:

Minden reggel úgy kelek fel,hogy ma nem hoznak ki a sodromból...este meg azt mondom,na,majd holnap! :lol: Nekem eddig Nono nagyon jól viselkedett,lehet azért,mert eddig kiabáltam Balázzsal,és inkább nem próbálta ki,de most,hogy látja nem nyelem le keresztbe a tesót,próbálok nyugodt maradni,hát ő is kipróbálja milyen ördögfiókának lenni :lol: A mai napig rettenetes sírásba tör ki ha rászólok hangosabban,és sírva mondja,anya bocsánat,béküljünk ki...

Ma ebédnél bableves,Noémi válogatja a csipetkét,és csak azt eszi.Adtam enyémből is,erre azt mondja,"kössz anya,jó,hogy nem kell mindig szólni érte :lol: " Apa meg nagyokat ásít,Balázs:"ne izgulj,mindjárt alszunk :lol: "

Párbeszéd,szobából hallgattam:

Bada,tied telefon?Igen!Cserélünk?Oké,cseréljünk.Ezt megbeszéltünk...nem kell mindig vitatkozni...megbeszéltük,minek mindig vitatkozni,mi ügyesek vagyunk,megunom,visszaadom...

KépKép
noba
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz! nem gyenge dumájuk lesz.. akarom mondani van....

Móni
KépKép
reunion
 
 


tényleg bevásároltunk? nem is figyeltem, mindent mi vettünk meg? :?
ez még nem a vásárlós időszak, még csak most lesznek a béremelések, meg majd áprilistól csökken a fűtés számla

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz!akkor Noémi sem tudta nagyon hova tenni, hogy Balázzsal nem kiabáltál vele meg elszakadt a cérna? nem?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jaja,lehet korai volt feltenni a cuccokat,sebaj,majd újra tavasszal.

Hát,igen,biztos érdekes lehet Noéminek,hogy nem ugyanazt kapja,mint a tesó,tényleg nem igazságos,de ő eddig nem volt ilyen.Balázs nem a következményre gondol mikor eldobja,de Noémi konkrétan a következményt várja...hát megkapja...na majd holnaptól vele is nyugisabban intézem.

KépKép
noba
Budapest
 
 


ááá megacukidumák :wink: :lol: :lol:
jaja alváshoz kell még...bár már vannak száraz pelusok eddig az sem volt :lol: meg bevallom igy télen a fene se akar bibelödni az állando ágynemücserével :oops: :oops: :oops: 1x probáltuk 1 hétig nem sikerült majd joidöben lehet addig nem eröltetem :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: :lol: :lol: :lol: Jó dumák! :lol: Pelust Dm-ben szoktam venni, de valahogy így sem gyűlnek a pontok. Csak most vettem tescoban, mert jó áron volt-van a libero.

Nekem is kéne noszogatni, majd priviben küldök linket ki mire nyomjon egyet-kettőt. :wink: Max, majd tavasszal újra rakom, ha ti vinnétek! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: nálunk az éjszakát nem bírják a pelenkák, újabban már egyik sem. A Dm-es még a legjobb, meg a libero, de utóbbi átázik, pedig 6-os. :shock: Lidlis jól hangzik, lehet, hogy kipróbálom!

Lányok szobában játszanak, egyszercsak hallom Hanga dalra fakad:: Nonócska-Nonócska, hitázik a Nonócska. Hinta palinta, hitázik a Nonócska. :lol: Hát amit Nonótól kapott macit hintáztatta és neki énekelt. Erre Alexának sem kellett több ő is fogta a Badától kapott macit és énekelte, amit a Hanga, csak Badácskával. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: nem látom, hogy nyomtál. Rossz lehet a rendszer? Én is nyomtam még reggel neked.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, :lol: :lol: :lol:

Zsófi, :lol: :lol: :lol:

Babus,jaja,menni fog.Egyszercsak nem engedik a pelust felrakni :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Köszi Lányok! :)

Csajok mennek aludni, Hanga kétségbeesve: hol van Nonó, hol van Nonó? Én kicsit értetlenül mondom, hogy Nonó otthon van. Gyerekem arca merő kétségbeesés, lemez megakadva holvannonózik. Hát a macit kereste, mert a nappaliban rátalálva örömujjongásban tört ki és ölelve a macit ment aludni. Eddíg kizárólag a rongyija volt ilyen fontos neki. :shock: :lol:
Nyulasz: asszem nagyon ideje lesz összehozni egy talit! :lol:

Törpikém: csak nem behavazódtatok? Régen voltál! Jól vagytok?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, :lol: jaja! :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi puszil mindenkit, betegeknek jobbulást kíván, olvas, de írni ma sem valószínű, hogy fog. (aki valentín-napozik ugye) Jól vannak, bölcsiben bárányhímlő járvány van, nem kicsit fél, hogy elkapják, pláne, hogy ő sem volt még.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ajjaj :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: de ha Benyus lett volna Bálint, akkor hogy lett mégis Benedek?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Aha, akkor már értem!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: az jó! :) Én nagy dilemmában vagyok. Mindenképpen mennek idén oviba, csak azt nem tudom hová. :? Van egy darab helyi óvoda, amiről csupa rosszat hallok és ugye majd költözünk is Velencére, csak nem tudom mikor. :? idén, vagy jövőre?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


nem olyan jó ám az 5:55 :evil: :evil: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: hajrá ovi akkor :wink:
Timi: irasd be Öket aztán meglátod h tetszik meg h alakul :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: kíváncsi leszek mit mondanak Nektek, minket nagyon elhessegettek tavaly...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: de idén már kötelező 3 éves kortól, legalábbis a minap azt hallottam. Tavaly az óvodavezető mondta, hogy nem baj, ha szeptemberig még nem töltik be a 3-at, be kell iratkozni és fel is veszik őket. Létszám után kapják a támogatást. :wink: 5:55 úúúúúú, mi 6:45 és Alexa jött utolsónak. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi 2014töl (de fogggalmam sincs ezt h fogják kivitelezni :shock: :?)
na az jol hangzik akkor :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Én is úgy tudtam, hogy 14-től, de itt minden 3 éves gyerek anyukája azt mondja, hogy idéntől, én meg nem vitatkoztam, de utánanézni még nem tudtam. De én mindenképpen akarom, hogy menjenek, úgyhogy mennek is! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: :lol: Nekünk 2013-at mondott a gnő

Móni
KépKép
reunion
 
 


itt is Zsófi :wink: na jó látni lehet de nagyon rákezdett...elmentünk somatért rossmannba akcijoos naná h nem volt persze :evil: :evil: és kb 4-5ször probáltam feljönni kocsival mire sikerült némi kuplungszaggal sikerült is :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Itt is nagyon hordta a havat, a szél maradt, hó már nem esik.

Babus: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tegnapelőtt túrófánkot sütöttem délután, tegnap muffint, mára krumplispogit rendelt apa. Miért is csodálkozom, hogy hízunk?! :lol:
Hangát mostanában könnyebb ruházni, mint etetni, olyan súlya van, le is mérem este fürdés előtt. Reggeli két nagy szelet majkrémes kenyér, ebéd leves, ha szereti mindet, ha nem szereti csak a felét eszi meg, a másodikból mindíg duplán kér, van, hogy 3x. , uzsizik, vacsira megint benyomja a 1-2 nagy szelet kenyeret. :shock: És tényleg mindent megeszik, abból is eszik, amit nem szeret kimondottan. :shock: Eddíg is evett, na de ennyit?! Mi lesz így? A gatyánkból kizabál minket a gyerek. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


aztaaa :shock: :lol:
Timi milyen az a túrófánk? olajban kell sütni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


:lol: :lol:
nálunk tényleg fej-fej mellett haladnak Csajok kiloban is centiben is mennyiséget eszikben is vagy h mondjam :lol: bááár mostanában Tami jobban eszi a zöldséget-gyümölcsöt Lalu ezekben jobban válogat :? de kenyérből Lalu picivel többet eszik
aszem pihizek egyet Makikkal nem esett jol a koránkelés :oops: :oops: :oops: :lol: he felkelnek ugyis le kell menni hogolyozni sztem :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: igen, olajban kell sütni, lekvárral szokták enni, mi cukros tejföllel jobban szeretjük. :)

Zsófi: hát Alexa evészetét inkább hagyjuk is, bár a héten egész jól evett -magához képest.koppkoppkopp. :lol: De olyan pille Hangához képest. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tök jó! Süt a nap és havazik-már megint. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


juj olyan jot szánkoztunk itt a feljáron :lol: elengedtük csajokat h egyedül csusszanak nagyon tetszett nekik mondták h jo moka :lol: és végre nem minusz 10 volt :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Hol van mindenki?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jó reggelt ;)
én még csak olvasóban :oops: :lol: már megint 6kor kukorékoltak pedig azt hittem h jol elfáradtak a szánkoban...hát nem :lol: :lol: gondolkozom, h elmenjünk-e pelusért, de egyelöre nagyon fuj a szél :? azt meg nagyon nem szeretik makik :cry: most azt gondolom ilyen áron talán nem kapkodják el...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és fözni is kellene vmit...aszem soska lesz krumplival meg rántottával

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sóska nyami! Enyémek nem szeretik. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: igen, légyszi! Vérszemet kaptam! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: