Új privát üzeneted érkezett!

Babus: ami nekünk van, az most "csak" 10. Nagyon drágák, az tény. :( Majd gyűjtünk rá. Viszont nem fáznak benne és nem öltöztetem őket valami vastagon alá, egy vastag harisnya, egy rövid ujjú body, egy vékony vagy közepes vastag pulcsi, egy polár kardigán, nyakvédő.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hali!

Ideértem én is,behavazva :lol:

Timi,és Hanga hogy aludt el este Alexa nélkül?Én ettől az egytől tartanék csak :roll: Örülök,hogy jól sikerült.Ja,és hátadnak is! :D

Törpi,jutott már a hóból?Vagy küldjünk? :lol: Tényleg,bölcsiztek már?
Ja,én is akartam ám írni,hogy azért manapság majdnem minden dokihoz lehet időpontot kérni!Persze én se szívesen megyek dokihoz,megértelek.

Babus,a lányok mondták,hogy fáznak az overálban?Az etirel is olyan vékonyabb,de én is csak egy vastagabb harisnyát(leggings),egy ujjatlan v. rövidújjú body,vékony hosszúújjas poló,és egy pulcsi amit adok rájuk.Ja,és körsál,az mindig.IMÁDOM!Ha mozognak,akkor azért szerintem elégnek kell lennie :roll: Amikor rájuk adom néha a decathlonos vastag sínadrágot,és kabátot,akkor alig tudnak mozogni.

Zsófi,akkor már nem szikrázik a szánkó? :lol: Na,jól bevásároltál,én még a tavaszi cipőt sem merem megvenni :oops: :lol:

Móni,akkor most otthon?Sajnálom,hogy hányt is szegényke,az mindig olyan rémisztő.

Azért a szájuk elé ne tegyetek ám semmit a gyerekeknek,gondolok sálra,vagy bármire,mert könnyen arcüreggyulladást kaphatnak.Vagy ezzel nem mondtam újdonságot? :oops: :roll: 8)

Mi köszönjük ugyanúgy,Noémi tiszta takony,tegnap délelött kimentünk a hóba,nagyon élvezték :D Ma meg a Camponába kellett elszaladni egy sapit kicserélni,meg sterimárt venni,rosszabb nem lett neki,meg be sem lázasodott szerencsére...vagy nem szerencsére,mert akkor pusztultak volna a bacik :roll: na,ki tudja melyik a jobb :?

KépKép
noba
Budapest
 
 


látod Nyulasz én nem kötöttem oszt jol megfagytak :oops: :oops: :lol: :lol:
na erröl még én se hallottam :shock:
nem fáztak de adtam melegitögatyát is, de nem volt meleg a lábuk, na jo jéghideg sem, de a minusz 6-8 vagy nemtom mennyi volt szombaton hideg volt kicsit melegebben azaz plusz viszont jo akkor én is csak harisnyát adtam
Zsófi hu hogy tudod belöni a lábméretet? én a ruhát is csak most végre tényleg az a tetykos méret kell ahány évesek :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

A száj elé kötött sál nemcsak felesleges, hanem ártalmas is lehet, hiszen így a kicsi a hűvös, tiszta levegő helyett használt levegőt szív vissza, amely nyirkos a kilélegzett párától. A kilélegzett pára pedig az arcocskán csapódik le.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,na akkor ezt kitaktikáztad :lol: Hát,úgy legyen :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Hó már esik, de hordja a szél, mint állat, meg sem marad igazán, csak jég formájában a terasz kövén :?
Csajok ma már bölcsiben, nagyon jól érezték magukat, örültek, mert végre voltak a többiek is, hisz eddig szinte üres volt a csoport.

Timikém, nagyon örülök, hogy rendben a derekad, de sajnálom, hogy nem jók az előrelátások.

Bocs, hogy csak olvasóban :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: Hanga simán elaludt Alexa nélkül. Őt nem igazán zavarja, hogy vannak-e mellette vagy nem, ha álmos, alszik. :D
Ezzel a sállal nekem is újat mondtál, mondjuk enyémek el sem viselik, ha odakötöm, letolják az álluk alá, viszont a nyakuknál tutira melegen tartja. Ebben a szélben azért szerintem jó, ha van, odafogja a kapucnit. Mi tegnap is kint voltunk délelőtt-délután. Alig lehet őket bevonszolni, annyira imádják és én sem fázok, mert a szánkót nagyon gyorsan kell húzni, különben jön a kiabálás: Gyorsabban! :lol:

Tegnap este 9-kor mentem aludni. Nem tudom mikor lesz vége, ennek az éjszakai műsornak. Alexa katasztrófa. Mamánál alvás előtt is ez volt, úgyhogy semmi nem változott. Van néhány jobb éjszakánk, aztán megint ugyanaz. Aludni akarooooooook! :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hahóóó :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: na köszi az infot :wink:
Zsófi: hu nagyon profi vagy ;) ugy legyen akkor ;)
Törpi: na de jo akkor végre bölcsi :lol: Te is meggyogyultál???
Timi: remélem azért jol alakulsz a jövöben is nagyon drukkolok :wink: de pl. vmi mütét segithet majd a dolgon? persze csak majd

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


http://www.ikerkutatas.club.hu/

Ti tudtátok h van ilyen? :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: az első teraszról kénytelen voltam lelapátolni, mert oda keveri be, ott volt vagy 10 cm-es megint reggelre, de már megint telehordta, mehetek ki. De lightosan csinálom, csak letolom a lapáttal, nem emelgetem. :wink:

Babus: passz. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Törpi,éljen a bölcsi :D És hajrá hóesés! :wink:

Timi,na akkor jól aludt mindkét manód :D Ezek jó kilátások,és akkor egyik mehet mamához,másik anyóshoz :lol:

Móni,nem jó a kabát,szörme nélkül sem,mert nagy.De nem is lehet levenni a szőrmét róla.Meggyógyultatok?

Lányok,nem igazán indulnak be a licitek,a lányos csomag szeretném ha legalább kétezer lenne, a fiús nyolcszáz, a mellény ezer,a sapik ezer.A kabátok mamáé,az nem lényeg,meg nem is egyforintos,viszik akkor jó,ha nem,akkor se baj.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus,arra szemészeti vizsgálatra beneveznék.Ha jobb idő lesz,fel is hívom őket.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: milyen szemészeti vizsgálat? :oops: lehet vmit nem olvastam :lol: mikor járnak le aukciok?
Zsófi: na ez furi h csak egypetéjüek :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi,ja,de Babus lányai pont ilyenek :lol: Babus,a főoldal alja felé láttam,Mária utcában csinálják.

KépKép
noba
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol:
Nyuszi az 2011 es nem? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,de tavalyi,de csak nem mentek nyugdíjba,mindegy,egy hívást megér majd.

KépKép
noba
Budapest
 
 


na majd mondjad lécci, nekünk is kellene majd menni szemészetre már tul vagyunk 1 éven :? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


oké,majd írom,ha beszéltem velük.Lehet holnap meg is próbálom. Na,mi is jól kiszánkóztuk magunkat,ahol régen laktunk apa is meg én is gyerekkorunkban,a camponával szemben a hegyen,ott van jó kis szánkózós domb.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Hahó,ma mindenki behavazott?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jó reggelt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jó reggelt!Milyen bőbeszédű mondenki :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


:lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ez igen! Befagyott a szókincsünk? :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: basszus, nem hangzik jól. :( B-nak vajon mitől ment a hasa? Remélem semmi komoly! Már milyen az, hogy vizsgálja az orvos a gyerekedet, úgy fogják le -eleve, hogy jönnek ahhoz, hogy lefogják a gyereket, pláne, ha ott vagy és nem mehetsz oda. Jól tetted, hogy odamentél! :evil:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,komolyan gerincérzéstelenítéssel? :shock: ne helyivel szokták? :roll: hű,az nem semmi.Sajnálom a bölcsis sztorit,hát tényleg úgy csinálnak,hogy lássad,nélküled is megoldanak mindent,jól tetted,hogyodamentél!B-nek jobbulást!Hogy vette,hogy ő nem ebédelhet?

Lányok,kérhetnék noszogatósakat?Nagon befagytunk egyforintoknál. :?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: majd noszogatok, épp ma néztem rá, hogy mikor jár le.
Voltunk ma felétek és megállapítottuk, hogy nálunk sokkal nagyobb a hó. Pedig nem is lakunk messze.
:shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányok délután anyóséknál voltak, este mentünk értük. Mama kicsit sértődötten mondta, hogy Alexa közölte vele: "nem alszok itt mamánál, megyek haza apához, anyához." :shock: :D :D :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok%!
Zsófi! hűű nagyon sajnálom, ennyire nagy az a visszér, hogy műteni kell?
vagy mitől függ, hogy venoruton gél v mútét? :oops: gondolom ez a két véglet :oops:
Benyusnak jobbulást! jó hogy jártok bölcsibe

úgy néz ki elment a babakocsink, igaz 2 héttel korábban megváltás lett volna, de most is nagyon jól jött
remélem el is viszik az a biztos ha már nem lesz itt

Nálunk továbbra is szar a helyzet, Réka nagyon nem javul, én is hulla beteg, és + még éjjel sincs alvás

ma volt szülői, 2013 tól 3 év 1 naposan, irány az ovi, úgyhogy mindenképpen be kell iratkozni az oviba
csak tudnám melyikbe????
nálunk is lesz farsang, febr 13 :shock: :shock:
mondták elteszik későbbre, ha nem tudja valaki beszerezni a ruhát és
zárt !
mint kiderült a legtöbb ilyen rendezvény zártkörű, szülő nem kell hogy menjen
ahhoz képest hogy a neten az van bármikor betekinthet a szülő a bölcsi életébe ez elég fura nekem

Timi! remélem már te is fitten lapátolod a havat
gondolom ugysem állod meg

Nyulasz! oksa én is megyek besegítek, Ti jól vagytok?

Babus! meggyógyult már az arcocska (nem tudom melyik lánykádé :oops: nem tudok visszalapozni)
ilyen mínuszokban fél óra alatt is simán kicsípi a hideg

Móni
KépKép
reunion
 
 


ja nekem is van egy fiús nadrág csomagom 100 ft-on :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok,

hóhelyzetjelentés: volt, és már nincs is :? Szánkózni nem voltunk, majd hétvégén, ha esik, ha nem. Van egy műhóval szórt pálya, oda elvinném a csajokat.

Ők jól, már épphogycsak fújják az orrukat. És a fújáson nagy hangsúly van. Emma végre megtanulta kifújni az orrát. Na még nem olyan profi, mint Míra (aki a porszívónál is jobban kitisztítja az orrát egy-egy fújással), de végre nincs porszívó elővéve és így ordítás sincsen.

Én gyógyulóban, én is már csak az orromat fújom.


Timi, de jó! Jól esett a kicsi szívednek, mi? Látod látod, legjobb otthon, hiába zizi néha Alexa, azért Veletek szeret a legjobban.
Hólapátolás? Hát nem vagy semmi, Te nő! :lol: :lol:

Móni, nagyon sajnálom, hogy Ti is ebben a ramaty cipőben jártok, hogy nem csak a csajszi, de Te is beteg vagy. Iszonyú, mikor erőd nincs ellátni mindennapi teendőket, nemhogy szegény rosszul lévő Rékát is :( Remélem nem neten terjedő volt a vírus, és tőlünk kaptátok :wink:

Zsófi, szörnyen hangzik ez a műtét :shock: Én is arra lennék kíváncsi, mi alapján döntöttek a műtét felől?
B-t sajnálom! Nem mondták, hogy másnak is lett volna valami hasonló a bölcsiben?
Dokis dolog furi lehetett, de nagyon szeretem a józan kritika nélküli meglátásaidat. Csak tisztelni tudlak ezért a hozzáállásért (iszonyú messze van ez az én hisztis bölcsibe beszoktatásomtól :oops: )

Nyuszi, nem tudom a teszes felhasználómat sem :oops: De látom a többiek tudják magukat aktivizálni, nem rajtam fog múlni a businessed :lol:
Kicsit irigy a szánkózásért :oops: :wink:

Babus, köszi fb hsz-t :wink:

És pár kép a mai napról :wink:

Kép
Kép


a kép címe: A nyuszi farka
Kép

És amikor anya kreatív :oops: :lol: :lol: :lol:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Köszi lányok!Priviben küldjem a linkeket vaterára,vagy ide? :roll: ű

Móni,sajnálom,hogy nem javul a helyzet.Mi legalább alszunk. :?
Ezt már én is hallottam,itt nálunk az egyik oviból,hogy zárt körűek a rendezvények,nekem is olyan fura :shock:
Küld a linket,pont egy nadrágcsomagra vágyom :wink:
Babakocsit mennyiért sikerült?Nem fura?Én még majdnem bőgtem is,mikor elvitték,pedig jó ideje nem használtuk,de valahogy mégis,hogy már ilyen nagyok,már babakocsink sincs,és szinte most születtek...

Timi,nekünk ennyi hó is bőven elég :lol: Na,látod,a gyereknek buli mamánál,de azért csak tudja,ki az anyja-apja :lol: :wink:

Zsófi,hát igen,hason,tubussal :shock: :lol: én helyi érzéstelenítésre gondoltam :roll:
Van még hasmenés?Vagy jobb a helyzet?

Törpikém,te hogy vagy?Nyomjátok a bölcsit?Jelmezek készen?Kérünk ám majd képeket!!! :wink:

Babus,mizu?

Én délelött elmentem velük szánkózni,autóval mentünk,mert azért nincs olyan közel a domb,de nagyon élvezték.Odaértünk,és egy lélek sem volt,nagyon örültem,jött egy barátnőm anyukájával,kislányával,meg egy unokatesóval,és egyszercsak megjelent egy csoport gyerek,vagy ovodás nagycsoport,vagy iskola első osztály,hát én olyan mérges voltam,a játszón is mindig kifogtam az ilyen csoportokat,épp elég volt utána kerülgetni a sok gyereket.Mondjuk nem maradtunk sokáig max 3/4 óra,mert Noémi elég taknyos volt,és mondta is,hogy menjünk haza,de gyönyörű napos idő volt.Hármasban csúszunk a szánkóval :lol: Tényleg,mikor tudnak majd egyedül?Babus,Törpi még ti is felültök mögéjük? :roll:
Mindjárt rakok néhány képet.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi :lol: :lol: :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


De kis cukik :lol: olyan megszeppenve állnak ott :lol: Farkinca is király :wink: az utolsó képet nem értem :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,ez a kertünkben(ja,kesztyűt tudom nem így kell,csak elfelejtettem,és már lent nem akartam szarakodni vele :lol: kertbe jó volt így is :oops: )

Kép

Gyere már Nonó!Jó csak folyik az orrom:
Kép

A dombunk felülről:
Kép

és alulról:

Kép

Nonó húznááá Bazsit :lol:

Kép

Bazsi tudja is,húúúúúúúúzzz Bazsi,mert ha elengedsz, a Camponánál állok meg:

Kép

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ja,utolsó kép hátterében a való villa :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, de jók ezek a képek!!!!!!

Utsó képen a "lap-top"-okat én csináltam nekik, cipősdoboz tetőből. Ezt jelenti a kreativitásom :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,ja :lol: én igazinak néztem :lol: :lol: :lol: :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, mondjuk en meg a valo villat nem ertem :oops:

Azota is az overaljaitokban gyonyorkodok.

Na jo ejt! En a reggeli bekoszonesre sajna mar nem vagyok kepes :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,a reggeli beköszönés már nekem se megy :lol: amióta nincs rácsos ágy,nem kelek 6-kor,hogy kávézgassak,meg netezzek,mert azóta könnyebben megébred Bada,és kijön.Így 7-re állítom a telefonom,aztán kávézok,de netezni már nem marad időm.

Az utolsó képen,ott lenn a völgyben van egy kupola,az a való világ villája :lol:

Overálok :lol: és milyen drága volt :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

aludtunk!!
na csak ki kellett panaszolnom magamból

Törpi! de édesek! :D :D :D
a laptopot én bonbonos doboznak néztem, aminek felnyílik a teteje :lol: :lol:
a windows logó is tökéletes....

Nyulasz! de jó nagy dombotok van felülről nem is látszik
reunion76 a nevem a teszen is

Móni
KépKép
reunion
 
 


mi kicsit taknyosan :? nekem fáj a torkom is aszem nem birom a hideget :oops: :? de aszem megint én lettem a legbetegebb
Nyulasz: nekem is jöhet emilben link ;) mondta Apa h valahol itt van a villa Nagytétényben ezek szerint tényleg :lol:
olyan 1es szánkojuk van, a decathlonos, Apának az tetszett azt vette, van egy normális is Anyuméknál de nem jutottunk el h elhozzuk
mi tegnap csak sétáltunk kicsit maszat után
Móni: köszi igen végül 1 napig volt piros el is mult, kentem neogranormonnal, azt találtam itthon
én is ugy hallom, h ritka h szülöket beengedik bölcsibe-oviba a rendezvényekre, talán csak kari meg anyáknapja a fix, furi nekem is
Törpi: itt is mondom édesek ;) jelemzt Te kreáltad végül? nagyon kis csini lett :wink:
mutiii laptopról egy közeli képet sztem nálunk is bejönne :oops: :lol:
Zsófi: hát furi nekem h nem is szolnak h doki lesz, de ügyi voltál :wink: mütéthez meg majd drukk ;)
Timi: pihi volt akkor délután?
Mindenkinek aki érintett továbbra is jobbulást ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


letöltöttünk egy állatos játékot telora, állatok képei vannak és ha megnyomod hangot ad, nagyon jopofa, csajok egyedül :oops: :shock: bekapcsolják, nyomják, utánozzák a hangokat meg mondják h milyen állat, ha nem tudják kérdezik, h ez milyen állat :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

De jó képek!

Törpi: ügyes vagy, jók a jelmezek, na meg a laptop! :lol:

Nyulasz: de jó domb, bezzeg felénk nincs, így mi húzzuk őket, ők meg kiabálnak, hogy gyorsabba, mi meg loholunk. :lol:
Képzeld! Tegnap a camponaban láttam két ugyanilyen overálos gyereket, majdnem oda is futottam, de valahogy fura volt, mert mintha nagyobbak lettek volna kicsit, mint a tieid, meg nem veletek voltak, hanem egy idősebb párral. :shock:

Móni: nem lehet ott a szülő a farsangon? :shock: A ruhával kínlódjál, de meg nem nézheted? :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: én ugy tudom maradhatnak akkor is ha már 3 évesek szoval sztem jo a 2013 julius (persze lehet h mehetnének oviba ha felveszik öket) sztem pl Vandáék is még bölcsisek ök most lettek januárban 3

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi! A bölcsöde nem dobhatja ki a gyereket tanév közben szerintem
vagy mire gondolsz?

Móni
KépKép
reunion
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: