Új privát üzeneted érkezett!

nektek mik most a top kaják? nekem: sajtoskenyérpaprikával, fasírt, krumlipüré, koviubi, sportszelet, fagyiiiii.

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Natasa :D
Nekem kenyér vajjal és párizsival, fasíííííírt, és édes tejes-túrós dolgok :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Ja és a barack, főleg a kopasz :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 

 
 

barack is!, de szigorúan max 2 egyszerre. de milyen má': sportszelet, életembe' nem ettem!

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Sziasztok!

Natasa, koviubi nálam is nagy favorit. Meg smack levest napjában többször tudnék enni, jóóó csípőősen. Továbbra is megmaradt a hamburger, ma a lányoknak főztem ebédet én meg vettem magamnak zsírtóltocsogósduplaburgert.:)))

Noémi, pénteken hívtam a genetikust, de még semmi.

Kaja után szoktam érezni Kismaszat mocorgását, meg este lefekvéskor. Szombaton volt 1 hete, hogy először éreztem, rá 2 napra már rendszeresen érzem minden nap. Olyan jó, mert már a férjnek is mocorgott, rendes gyerek:)

Hétvégén családi találkozón voltunk, jól elfáradtam. A gyerekek annyira fel voltak pörögve, este későn aludtak el, eléggé élvezték a bulit.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Sztem a csípős nem árt, majd a vége felé kell vele vigyázni, állítólag szülésindító hatású. Nem szeretem, így nem is próbáltam:).

Nálam a medvesajt pirított kenyéren paradicsommal a favorit, meg a gyümölcsök. Csak semmi extra, amúgy is egy unalmasan se nem csípős sem ne egzotikus ételeket szerető ember vagyok. A férjem meg Jamie Oliver mániás, néha szegény ki is akad, miért nem eszem a főztjéből. Most rá lehet fogni a terhességre:).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


nálunk 2 hete a joghurt volt, most a szilva és a barack. Napi 1 kilót simán betolok :) Ja és vajas kifli paradicsommal.

bdana mit írtak mért nem jó a csípős (én is nagyon szeretem)

livike29 köszi a linket, nézek egy rakás várandós naptárat, most majd egyel többet :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zzeldi 2012.07.31 09:07-kor.

 Pregnancy Ticker
zzeldi
Piliscsév
 
 


"Először olyan érzés, mintha egy pillangó rezegtetné szárnyait a hasadban, vagy buborékok pattognának – még nem t űnnek igazi mozdulatoknak, inkább rebegéseknek."

Buborékosat már éreztem, de nem voltam benne biztos, hogy a gyerek, vagy a beleim...
zzeldi
Piliscsév
 
 


Rosszullétesként jelentkezem! Még mindig tart hőhullámokkal tarkítva, ráadásul a kellemes időjárás még a migrén gyönyöreivel is megörvendeztet...

Kaja nálam: gyümölcs (szilva, barack, dinnye), zöldborsóleves, téliszalámis szendvics és főleg a hideg dolgok esnek jól. Citromos víz, és csemege uborka szintén favorit.
Illetve szülinapomra egy rakás gumicukrot kaptam húgomtól, most abból nasizok pár szemet, de szerintem a szülésig kitart, mert annyira nem izgat most az édesség...


Ja és képzeljétek a kicsi lányom legújabb szokása, hogy a pocakomat simogatja. Bújós lett az elmúlt hetekben egyébként is, de nem tudom, hogy ez annak a része, vagy érez valamit.
andi1982
 
 
 
 
 


Zeldi, én is mindig megnézem az öszeset, mert persze tök nem egyformákat írnak :) Buborékérzésről engem a védőnéni biztosított, hogy az bizony már az lehetett :D Viszont elkiabálhattam a dolgot, mert azóta nagy csend van odabent :D

A csípős úgy tudom azért nem jó, mert most a babák már mindennek az ízét érzik, amit megeszünk. Ettől függetlenül én is csípős imádó vagyok, nem tudok erről lemondani. Az olvastam, hogy mérsékelve nem okoz gondot.

Szóval próbálom türtőztetni magam :D

Nálam mindenféle savanyú dolog bejön :D Savanyú cukor, savanyúság :D Emellett, a paradicsom és mindenféle gyümölcs. Pár héttel korábban amikor még volt, akkor a szamóca volt a porondon :D
Most ezt a helyet a barack vette át :D mindenféle formában, őszi... sárga.. kopasz.... :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Sziasztok!!!!

Bdana: pontosan ugyan az van nekem :wink:

Natasa: Kovi uni kilo számra, édes pepperoni :wink: Sárga dinnye, nektarin, hagymás tejfölös chips óvatosan nem mindig :oops: :lol:

Én holma megyek védő nénihez kiváncsi vagyok hol tartok súlyban. Nem nagyon vettem észre hogy híztam volna...

Viki: gyere majd mi volt :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Natasa! Nálam mindegy csak csípős legyen - megjegyzem epekövem van de amióta várandós vagyok nem bántott, sőt....azóta tudom enni a csípőset - aztán jöhet még a kávé is....sajnos állati alacsony a vérnyomáson 70/60 körüli és a doktornő napi kettőt minimum előírt, de ez nem is jelent problémát ,mert nagyon kívánom....

Zöldségek közül: paradicsom, erős paprika ( lecsó formájában is )

Gyümölcsök: Szilva, barack, ananászkonzerv....

Viszont amit eddig nagyon szerettem és 4 hónapja egy kortyot sem iszom, az a tej....pedig imádtam a kakaót...Kávéba kavarósat iszom, szóval abba sem teszek plusszba.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Zeldi azt írták, hogy megindítja a szülést, de gondolom ahhoz nem ennyi csípős kellene, mint ahogy a napi két kávé sem árt remélem... :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Zeldi! és csajok.... én még nem érzem a mozgását, remélem nincsen baja...nagyon-nagyon ritkán valami kis motoszka, de nem tudom megkülönböztetni a bélmozgásoktól.... :? Gondolom a túlsúlyom és a mellső fali tapadás miatt halmozottan nem érzem. Pénteken megyünk UH-ra, drukkoljatok, hogy minden ok legyen....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Ercsi! Jobbulást a fiadnak, remélem hamar meggyógyul ....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Nekem a Dokinéni azt mondta, hogy inkább a 20. hét után számítsak arra, hogy észreveszem a mozgást. Azt mondta, korábban általában azok veszik észre akiknek nem ez az első várandósságuk - mert ők tudják, hogy mit kell érezni.
Szóval még semmi gond. A bugyborékolás szerűt én is csak 1-2x éreztem, és még mindig nem vagyok meggyőződve arról hogy az Ő volt...
zzeldi
Piliscsév
 
 


Nóci! Körbe néztem a Vaterán és tegnap rendeltem egyet 5000Ft-ért, aztán lehet mi is csak kétszer fogjuk használni, ahogy az eladó írta ott, akkor majd továbbadom :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Akkor az ígért pocakfotóm. Mondjuk nem vagyok egy vékony típus, ami szerintem látszik is, de azért ez már terhespocak szerintem...
Mondjuk a kismamanadrág elég sokat dob a dolgon :D:D

Kép 17+4

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Livike, nem semmi pocak! :)))) Én most úgy érzem, hogy eléggé megindult a növekedésben, mi egyidõs terhesek vagyunk, te is érzel ilyent? :) Egyértelmûen látszik rajtam is,hogy nemcsak jól laktam :)

Ma bejelentette egyik kolléganõm, hogy õ is babát vár, 12 hetes. :) Így az osztályunkon már ketten vagyunk... és lehet, hogy még nincs vége :D
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Livike, tényleg szép a pocak! Pár hónap múlva majd sóhajtozunk nagyokat, hogy milyen könnyű volt még, mikor ilyen kicsi volt a hasunk!:)
Babóca, de jó, lesz kivel beszélgetni a babás dolgokról bent! Az szuper!

Elfogyott a tej, lementem a boltba a kicsivel, hát a babakocsiba beugrott egy hagymás-tejfölös chips és egy kóla is (nekem) :oops:
Olyan furcsa, hogy egy korty a szörnyű nedűből, és máris jobban van a gyomrom. Persze túlzásba nem esem, egy hónapja volt utoljára ilyen...

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Jaj Csajok, olvasgatom, amiket írtatok a kajákról... Én pont ma döntöttem el, hogy holnaptól újra szigorúan diéta van, mert nagyon elszaladt velem a ló és félek, hogy nem tesz jót. Cukor értékekben jó lett a terhelésem, de szerintem az inzulin magas, bár ezt majd pár napon belül megmondja a doki és meglátjuk...

Amúgy nálam a favorit a ropogós kifli vajjal, frissen főzött istenifinomjó házi baracklekvárral :) És még az őszibarack.

Egy ideig meg a kókuszos dolgokért bolondultam. :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok,

Csatlakozom hozzátok, nagyon jó kis topic ez:-)
Január 11-én fogok szülni, ha minden jól megy. Ő lesz az első babánk.
Pest környékén lakom de mivel a dokim az egyesben van ezért ott fogok szülni.
Csütörtökön megyek a 18 hetes UH-ra remélem kiderül a baba neme:-)

Remélem befogadtok:-)
szunner
Vác
 
 


Kaják: nekem nagyon mennek a gyümölcsök, zöldségek, sajnos a csokit is kívánom újra, de max. napi egy (nem tábla :) ) szelet. A tejes dolgokat és a húsokat nem nagyon kívánom, de azért próbálok néha eszegetni belõle. Amit nagyon kívánok néha, az valami jó kis krémes sütemény. :/

Van olyan köztünk, aki már hízott? Mert sokan írjátok, hogy a kezdeti súlyveszteség még nem jött vissza.

Üdv. szunner! :)

Kép

Kép
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Szia Szunner, üdv itt, persze, hogy befogadunk :)

Én talán 1kg-val vagyok most több, mint az elején. De előbb még fogytam kb 3-at :)

Ma UH, nagyon várom!!!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok,

Köszönöm :D :D
Babóca, igen, az utóbbi 1-2 hétben marha nagyot nőtt a pocakom. Egyik héten még jó volt rám a kedvenc szoknyám, most már nem :(

Oui, olyan aranyos volt amit írtál :D Jól megmosolyogtam :D

"hát a babakocsiba beugrott egy hagymás-tejfölös chips és egy kóla is (nekem) :oops: "

Ilyen nekem is szokott lenni, most pl. a gabonás omlós keksz, vagy a savanyú rágó :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára livike29 2012.07.31 09:00-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Viki! Megy a drukk az UH-ra!!!!! 8)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Babóca.....huuuhhh....én plussz 7kg-nál tartok.... :oops: :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


szunner üdv itt :D

Viki szorítunk :D:D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Üdv szunner!

Hmm..egyidősek lehetünk,mert én meg pénteken megyek a 18 hetes UH-ra :D

Nagyon várom már, mert én még nem érzem a mozgásokat és még azt sem tudjuk, hogy fiú-e vagy kislány. Szóval remélem minden rendben van és csak jó híreket kapok ahogy te/ti is :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Lívi! Nagyon szép pocak 8)

Ha pénteken rendben lesz minden az UH-n én is csinálok fotót, addig babonából nem... :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana, köszönöm :D
Babonából? Igazság szerint először még én is babonás voltam, de rájöttem, hogy akár a 9 hónap végéig is lehetnék az. Most azért, mert ez a vizsgálat jön, aztán meg a másik vizsgálat... Valahogy felülkerekedtem a dolgon :D
Persze ez az én gondolatom :D

Várjuk a pénteki pocakfotódat :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Bdana:
igen akkor kb. egy idősek lehetünk. Tökjó:-) Én sem érzek semmi mozgást, de nem aggódom, mert első baba, ilyenkor később szokták érezni. Illetve nincsen túl sok időm rákoncentrálni, hogy bugyborékol-e a hasam:-P Elég sokat dolgozom és ilyenkor nem tudok másra figyelni, de ez nem is baj, mert nincsen időm agyalni :-)

Hízásos téma:
Már megijedtem, hogy mindenki fogy... háát én nem. Szarul voltam meg hányingerem volt nagyon az elején, de egyszer sem hánytam szóval hipp hopp felugrott 1,5 kg, azóta figyelek jobban a kajálásra így most 2 kg plusznál tartok. De ha azt ennék amit csak akarok ez már 12 lenne :oops:

Majd mindenki számoljon be az UH-ról nagyon kiváncsi vagyok kinek mit mutat a baba:-)
szunner
Vác
 
 


livike29:
szép pocid van, az enyém is majdnem olyan mint a tiéd:-)
Majd csinálok róla képet jól
szunner
Vác
 
 


Dana, te biztosan nagyon vékony vagy :) azért gyarapodtál ennyit :)

Viki, de jó neked, hogy uh-ra mész! Várjuk utána az élménybeszámolót! :) Én majd jövõ szerdán megyek... alig bírom kivárni :D

Én a kezdõ súlyomhoz képest (64 kg) még egy kiló mínuszban vagyok, de voltam 2-3 hete 60 kg is. De a pocakom alakul :D és annyira élvezem!!! :)
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Szunner![

Akkor ezek szerint én tartom a rekordot 7 kg-val... :shock: :shock: :shock:

Nálam ez genetikai sajnos, mindenki a felmenőim között nagy darab. Kb. 1,5 éve voltam a negatív rekordomon, amikor 55-60kg voltam, de annak is megvolt akkor az oka és nem azért fogytam le mert akartam...egyébként az átlag súlyom mindig olyan 70-80kg környéke volt, bármit csináltam!

Szülés után azért úgy hallottam elég sokat levesz a szoptatás majd...

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Babóca! De aranyos vagy :wink: Hát nem tudom, hogy a 167cm-hez az induló 70kg mennyire arányos.... Sosem voltam sovány :) , akármit csinálok, hízok....genetika. Vagy éhezek és akkor lefogyok :(

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szunner, fotót, fotót, fotót!!!! :D:D:D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Dana!

Sajnos az utóbbi években nekem is problémám van a súlyommal (én speciel stressztől hízok). De a szoptatás tényleg fogyaszt, ha normálisan eszik az ember. Sajnos csak 4 és fél hónapig tudtam szoptatni Nócit, de 4-5 kilóval kevesebb lettem, mint teherbeesés előtt voltam. Az más kérdés, hogy télen sajnos visszahíztam, de most két gyerekkel nem lesz alkalmam sokat pihenni. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Dana :), nem a súly a lényeg, hanem hogy egészséges legyen a pici :) Én talán 14 évesen voltam 65 kg alatt, azóta se. 4 éve lefogytam, aztán ahogy rendezõdtek a dolgaim, szépen visszahíztam. Év végén megint eléggé gáz voltam, majdnem 80 kg :(, aztán szerencsére rájöttem, hogy így nem jó (165 cm magas vagyok). Kenyér, lisztes dolgok ki, cukrot kicseréltem nyírfacukorral, és szépen lassan olvadtak a kilók. Márciusra elértem a 65 kg-t, aztán amikor megtudtam, hogy "lakóm" van, akkor visszaálltam a normális étkezésre. Persze nem eszem most sem kilószám a kenyeret, de egy-egy szeletet megeszem, ha valamihez jól esik. Én sem vagyok valami szerencsés alkat, de szerencsére az elsõ terhességemnél nem híztam sokat, remélem, hogy most sem fogok (akkor 72 kgval kezdtem).

Amíg szoptattam, sajnos csak 6 hónapig, jobban néztem ki mint bármikor, aztán ahogy abbamaradt, 1-2 hónap alatt felugrott 15 kg :(

Szerencsére nem mindenki a vékony lányokat szereti :D

Mocorog a babócám :D
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Babóca! Ez így van, lehet, hogy megnézik a karcsú modell lányokat, látványnak én is megnézem... de szerintem a férfiak többsége szeret fogni is valamit közben.... :lol: :lol: :lol: :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szunner, üdv. itt. Én is január 11.:)
Laura, téged még el is felejtettelek üdvözölni, szia!

Eddig 4 kilót híztam, jó lenne 10-nél megállni. Én a szoptatás alatt sem tudok fogyni, egyszerűen akkor ölni tudnék a szénhidrátért. Jöhet tészta, kenyér, csoki bármi. Valamennyi kiló visszaszalad, sajnos.

Oui, nekem is a kóla nyugtatja meg a háborgó gyomromat. Tegnap is hozott a férj, meg 2 smack levest.:)

Lívi, csini poci!

Viki, gyere majd az uh után, drukk!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Hát én 168 cm vagyok és 80kg voltam mikor terhes lettem, most 82 ez nagyon sok tudom:-(
Ezért is figyelek nagyon, hogy ne hízzak túl sokat, max. 10 kilót engedélyezek magamnak. :-)
De alapból sem vagyok vékony alkatú, amikor napi 2 edzésem volt mert kézilabdáztam versenyszerűen akkor voltam 65 kg.
Mielőtt terhes lettem akkor is heti 3-at edzettem és 75-80kg. között mozgott a súlyom, de tökjó formás, izmos voltam. Sajnos 18 hete nem edzhetek úgy mint akkor ezért a formás izmos nem mondható el rólam:-)

Majd ha meglesz a baba megint edzhetek rendesen és akkor leolvadnak a kilók és lesz újra alakom, addig meg marad az úszás:-)
szunner
Vác
 
 


Sziasztok....

Én meg jártam ma a védő nénit és 1 kilót hiztam :lol: Hurrrrá :lol:
Amugy volt szívhang hallgatás jó sokáig és törpnek nem tetszett :lol: Fent volt a drága :lol: Jah és mar a köldökzsinórnak is án ám hangja :shock:

Bdana: ma kerdezte a védő néni a mocorgást...mondta hogy lehet 20 hét körül érzi meg először az ember aki az első babáját varja, jól írta Zzeldi!
Szívhang Figyelő meg mondom az őszintén amióta nincs tünetem hányinger kaja undor stb...azóta sokkal jobban örülök, hogy van ez a figyelő, mert hopp oda teszem és hallom egyből nyugott vagyok :)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci! Ma kaptam meg postán a szívhangfigyelőt, még nem tudom milyen, mert a férjem vette át, de este ha kipróbáltuk, megírom. Kíváncsi vagyok, hogy mennyit lehet hallani....Meglátjuk-meghalljuk :)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szunner! Én nem tudom mennyit engedélyezzek magamnak...nem eszem többet mint azelőtt, hoyg terhes lettem. Annyiban változott az étrendben, hogy rengeteg gyümölcsöt eszem és 100%-os gyümölcslevet iszom, ha ezektől lehet hízni, akkor ettől hízom. Bár én még mindig a terhes vitaminokra gyanakszom, most átálltam az Elevitre a Femibionról, azóta jobb az emésztésem is, nincsen annyiszor székrekedésem, sőt azóta normális. Ezen is gondolkodtam, hogy lehet az első hónapokban a Femibion "tett be" ,mert rengeteg gondom volt a hasammal..már köményteát ittam, meg egy üveg szilvalekvárt és az sem hatott....nem tudom...

Egy biztos, nagyon várjuk a pénteket, mert akkor remélem kiderül végre, hogy fiú vagy kislány és hogy tuti-tuti rendben van-e minden :)

Egyébként meg olyan sokat gondolkoztam mostanában az életen és rájöttem, hogy a legboldogabb és legszerencsésebb ember az, akire rátalált élete párja és közös gyermekük lehet. Hiszen ez egy csoda, ami két ember szeretetéből jön létre, egy új élet.... :roll: és ez mindennél többet ér, hogy van kihez HAZA menni, ahol a CSALÁD van.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


bdana,

mindenkinek annyira más a genetikája és a szervezete, hogy mindenkinél más jön be illetve máshogy reagál a teste a terhességre. Én a Gravidától voltam olyan rosszul mint Te a Femibiontól, székrekedés, folyton rosszullét és puffadás. Abbahagytam és átálltam Femibionra, azóta minden OK.
Nekem a szilvalekvár natúr joghurttal bejött esténként:-)

Igen, szépet írtál, így van, nincsen nagyobb boldogságoskodás mint a család meg ha apuka jófej:-)
szunner
Vác
 
 


Hazahoztam a fiamat a kórházból!!!!! Végre otthon van!!!! ( Most még anyuval, én is nemsokára megyek ).

Gyomorrontásféleség, aztán rá valami vírusos hülyeség. Már most minden renden van. Csak diéta meg ilyesmi. Cukorja szintén rendben. Csak szegénykém biztos kiéhezett, mert rengetegett evett délben. Húsleves volt főtt husival. Az is folyadék, úgyhogy hagytam. Viszont utána meg már össze-vissza akart mindent, hát már kicsit morognom kellett rá. Félek nehogy visszaessen. Az apja rábeszélte, hogy menjen vissza hozzá vasárnapig. Hát most esz a fene, remélem nem lesz baj. Ha neki is így fog akaratoskodni a kajával kapcsolatban, akkor bizony baj lesz. Különben megdicsértek, ami nagyon jól esett, hogy amióta (2éve) cukros, azóta kórházban nem volt. S bár ahogy visszanézték a naplót (vezetni kell a cukorértéket, inzulinadagokat, stb.), mégha volt is itt-ott probléma, amit kivédeni nem nagyon lehet, jól reagáltam rá. Szóval ez nagyon jól esett. Bár az apja is így látná!!!! De ez amint már írtam is régebben, az én keresztem. A lényeg, hogy a fiam jól legyen.


Ami a kaját illeti :
Zöldség végképp, csak párolt krumpli esetleg.
Sajt, tejtermékek, tej szintén nem.
Édesség bármikor. Persze próbálom mértékkel.
Hús, sonka már 4 hónapja nem. Rámjön a hányinger hacsak ránézek.
Sósak esetleg - csipsz, mogyoró.
Gyümölcs : ringlot szilva, dinnye- de csak néha, ha megkívánom. meg banán.
Még mindig gyötörnek a rosszullétek, és néha úgy érzem még rosszabb, mint volt. Viszont a 3 kilót, amit lefogytam, már visszahíztam. De pluszba még nincs semmi.

Üdv az újaknak! Szép a pocakfotó! Majd én is teszek fel. Ha sikerül...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


Ercsi!!!! HURRRÁÁÁ!!! Ez jó hír! :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Ercsi,
Szzuper hír! Örülök nagyon!

Viki, noci
Huuu de irigy vagyok az 1 kg hízásért!!

Noci, ezzel a szívhangfigyelővel könnyen megtalálod a baba szívhangját?

Kaja: nálam semmi extra. Nem kívánok, nem utálok semmit. Annyiban más talán, hogy többmindent megengedek magamnak, amit máskor nem.

180 cm vagyok és 62 kg-ról indultam. 2 hete + 4kg-nál tartottam, ami szerintem nagyon sok. Azóta Balcsin vagyok, és gyakorlatilag nutellás palacsintán meg lángoson élek. Ez nem hiszem jót tett a hízásnak! :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ercsi, ez szuper, hogy hazajöhetett a fiad a kórházból.
Gondolom nehéz lehet betartani a diétát, valóban ügyesek vagytok. Mikor derült ki nála, hogy cukorbeteg?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: