Új privát üzeneted érkezett!

Reginand, jól hangzik a dolog :) utazni jó.

Ti vagytok a kis gonosz ördögök a vállamon. De kitartok, és szombat reggel tesztelek a barátnőmmel. :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka!
LAPTETŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Tesztelj!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, tévéztünk. :lol: Kihasználtuk a délután gyerekmentességét. :oops:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 

 
 

Csuppancs, remélem marandó élmény volt az adás :D

Remélem, bejön a laptető fájdogál az alhasam, kapar a torkom. Ez utóbbi idegesít a legjobban.

3 nap és teszt. Jessz :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!Még 2 in1 !Pénteken felment a vérnyomásom így be kellett feküdnöm.Kicsit kibuktam ettől,de már jobb!Nagyon várom már a babókám,remélem siet ki,mert nem szeretek kórházban lenni,nagyon unalmasan telnek itt a napok!

Sokat gondolok rátok és szorítok a zebrás tesztekhez!

Ha lesz valami izgi,akkor jelentkezem!!! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


sipike: Kitartás, már nincs sok hátra és a babácska a kezedben lesz.



vicky79
 
 


Sipike, kitartás! Én tudom milyen, mert én is ezért voltam bent a végén. Az legyen a szemed előtt, hogy ott biztonságban vagytok.
csuppancs
 
 


Helenka, este tévéztünk. Délután csináltunk mást. :oops:
Te egy fakír vagy, hogy kibírod szombatig. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs! Akkor remélem ügyesek voltatok! :) Volt gyertyaállás is utána? Ne nevessetek,de az első gyereknél én még gyertyába is álltam,annyira akartuk már 1 év után,hogy mindent bevetettünk! :D
Sipike! Sajnálom,hogy felment a vérnyomásod,de a kórházban legalább jó kezekben vagy! Kitartás! Már nem sok van hátra! Várjuk a híreket! :)
Helenka! Te tényleg fakír vagy! :lol: :lol: :lol: Én nem bírnám ki! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, gyertyaállás nem, csak párna alám, meg vagy 3 óráig fekve maradtam. :oops:
Nem fűzök hozzá nagy reményeket ugyan, bár kellemesen meglepődnék. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Nekem a gyertyaallas nem jott be...
:(
20140211131327
 
 


Lányok! :D Akkor nem csak én vagyok ilyen! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Csuppancs! Azért szerintem nem árt ha most még 1-2 napig tévézés helyett mást csináltok! :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, majd meglátom mire tudom rávenni Apát. :lol:
Amúgy az a megfigyelésem, hogy tegnap reggelre leesett a hőm, a tüszőm még megvolt délután, ma reggelre meg már fölment és rendesen érzem a pf-emet.
csuppancs
 
 


Csuppancs!
Akkor ha jól értelmezem,akkor ma szabadult ki a petéd? Ha így van,jó eséllyel összehoztatok egy kiscsajt! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, igen, arra gondolok. Ez még sosem volt ennyire egyértelmű. Márminthogy hőesés és tüszőrepedés egymáshoz képest hogy van. Mindenhol mást írnak. Azért is akartam tegnap mindenképpen levetetni mindent a nőgyogyóval, hogy aztán összebújhassunk apával. :oops: Hiába mondta a doki, hogy lehet 2 nappal a vizsgálat előtt, nem akartam, mert tuti akkor nem lett volna jó az eredmény.
Kértem időpontot is értékelő megbeszélésre, 27-én megyünk és meglátjuk hogy kezdhetünk. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs! Szuper! Szerintem tuti összejött! :) Én kívánom hogy így legyen! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, aranyos vagy. A remény bennem is él, de azért készülök a másik eshetőségre is. Már csak egy vérvételem és a neurológus szakvéleménye hiányzik. Tök jó, hogy ilyen gyorsan le tudtuk zavarni. :lol:
csuppancs
 
 


Csuppancs, sztem is sikerult :)
dejo, hogy ezt igy lattad, tudod , hogy mukodik a dolog:D

nekem a hom 36,8 ugy tunik folyamatosan..
Viszont nekem nem esett le a ho, hanem egyik nap felment 36,4 rol 36,7 re..
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Nálunk nagy a boldogság, megjöttünk az uh-ról! :)

Minden a legnagyobb rendben, pontosan 12+5 napos a kicsi.
CRL: 60mm
NT: 1,7mm
Szívműködés: 156/min.
Szülési időpont maradt az augusztus 23.

Olyan kis pörgő-forgó, búgócsiga volt :lol:
Nagyon megható volt látni, hogy ott lakik a kis manónk, és ilyen kis izgága :)

Akinek még nincs a pocijába, kívánom, hogy mihamarabb érezze, azt amit ma mi, nagyon nagy boldogság!!!

Sipike! Neked kitartás! Lehet, hogy a legközelebbi bejelentkezésed már a babázásról szól! :)

Zuzmi, Neked a fele már megvan :) lassan, de biztosan követlek ;)

Lányok, hajrá! Jövök még és olvasok, és persze drukkolok Mindenkinek!!!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Reginand, nekem nagyon kevés kivétellel leesik minden hónapban a hőm. A closty szedése alatt viszont nem. TF-em sem nagyon volt, max. 1 napot, pedig alap szokott lenni a 2-3. És el is tolta a pé-t, szóval nekem marhára nem vált be. Ez a második gyógyszermentes hónap, most kezd észhez térni a rendszerem. Még érdekesebb lett volna, ha LH tesztet is csinálok, de most hőt is csak pár napot mértem. Úgy döntöttem nem érdekel. :)

Bayar, gratula! :P

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Na én még mindig ramatyul. Reggel jó kedvem volt, jól éreztem magam, ez mostanra változott.
Délután barna krémes folyás kezdődött, aprókat szédülök, olyan megrázom a fejem és kitisztul félét.
Mindjárt lefekszem, mert az álomkór is elkapott.

Nagyon reménykedek, hogy szombaton csíkozok majd.

Bayar örülök nektek és hajrá csajok!

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Bayar!
Orom Boldogsag!:)

Csuppancs, hat en most ezt is kiprobalom :) Iszom a palastfuvet es szedem a premenst. Kivancsi vagyok h. lesz-e hatasa..
20140211131327
 
 


Reginand, a Premens jó, nekünk tavaly az első levél szedése alatt sikerült a baba.
csuppancs
 
 


Megjött. 28+5. Legalább tudom, hogy ez az alap

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, sajnálom. :(

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Helenka, sajnalom..:( de majd most :D
Csuppancs, egy ujabb remenysugar :D

valaki hasznalta a mastodynon cseppeket? hasonlo mint a premens
20140211131327
 
 


Máris lejjebb ment a pulzusom 85 re :lol:

Inkább kiélvezem a Valentin napot :)

Legalább megtudtam, hogy 33 nappal kell számolnom és hogy nem kell berezelni mindentől.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka!
Sajnálom! :( Új hónap,új remény! :) Hajrá!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Bayar!
Ez szuper! Ugye milyen jó élmény látni a kis manót!? Olyan fura,hogy még milyen kicsi és mégis már kész kis emberke! :)
Hát bizony mi már túl vagyunk a felén is és hamar ideér már a vége! :)
Neked is hamar itt lesz a félidő és már érezni is fogod ahogy mocorog a pocakodban. Na az a legjobb érzés az egész terhességben! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Helenka: sajnálom! :(
de új hónap,új lehetőségek! :)

Nálunk megvoltak az erős csíkos napok,de még a 10. nap körül is,most meg pláne véres valamit tapasztalok....
Nem folyós vér,inkább vér színű "folyás"-féleség....

Remélem nincs semmi gond,csak elpattant erecske színez...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci!
Nekem is volt olyan rózsaszínes folyásom a peteérés környékén és kicsit nyúlós is volt. Na abban a hónapban hoztuk össze a kis fiúcskánkat! :)
Úgyhogy gyerünk! Tornázzatok apával! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Miket irogattok... :)

en ilyeneket sose tapasztaltam..
En annyira remenykedem h. egyszercsak sikerul..
20140211131327
 
 


Sziasztok!
Igaz nem az én tisztem,hogy megírjam,de nem bírom ki,hogy ne újságoljam el! Sipikének megszületett a babája!
Ezúton is szeretnék nekik gratulálni és jó egészséget kívánni!
:)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


És jól vannak? Mert az kimaradt :)

Ma elmentem dokihoz, mert már nagyon rosszul voltam. Egy hete hordom az arcüreggyulladást, mint kidetült. Ezért van hányingerem és szédülésem :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Természetesen jól vannak! Majd gondolom,ha lesz egy kis ideje, akkor Sipike úgyis tájékoztat minket a részletekről! De nagyon aranyos a baba! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Helenka! Jobbulást!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sipikenek gratula :)
dejo hir :)

Helenka, jobbulast! egeszsegesnek kell lenned, tudod ;)
20140211131327
 
 


Györgyi!
Jó régen írtál! Veletek mizujs? Ugye Robika már otthon van veletek és minden rendben!? Írj majd,ha még olvasol minket!
Puszi :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Eljöttem Magyarországról :( nemrég értem ide (nem írom, hogy haza, mert nekem ott van a haza, ez csak itthon, ha értitek), próbáltam gyorsan képbe kerülni veletek kapcsolatban.
Helenka, új hónap új remény!! És gyógyulj meg mielőbb. Lehet, hogy így egyidősek lesznek a babáink, én nagyon szurkolok ;)
Zuzmi, rég írtad, hogy veletek mi újság! Mekkora a pocid? Amikor az esküvő miatt szóba került a poci, megnéztem kb a 20 héttől egy csomó képet, hogy mire lehet számítani, ha esetleg sikerül, de volt olyan 20 hetes, akiről meg mertem volna esküdni, hogy pár héten belül szül, és volt olyan is (mint most az unokatesóm), aki meg mintha csak icipicit fel lenne fújódva...
Csuppancs, ez a hónap a ti hónapotok, neked is nagyon szurkolok! Olvasom, hogy tornáztatok ügyesen :)
Reginand, én kicsit úgy érzem, mintha el lennél keseredve... ugye nem? Tudom, olvasom milyen 'akadályok" gördülnek elétek, de szerintem úgyis jön az a baba! Csak pozitívan!!
Incifinci, jó volt rólad is olvasni végre valamit. Csak ti is tornázzatok rendesen, én nagyon reménykedem, hogy egy év múlva már arról fog szólni a fórum, hogy kinek hogy fejlődik a babája, mikor fordul meg és mikor kezd el nevetni :) A doki egyébként prof. Dr. Balázs Csaba, és nekem egy másik fórumon ajánlották, utánaolvastam, kizárólag jókat írtak róla (nagyon sokan, nem egy-két ember), ezért furakodtam be hozzá (szeptemberre kaptam időpontot, és mégis, fogadott most, mert valaki lemondta; nagyon boldog voltam).
Sipikének gratulálok, remélem jól vannak!
Bayar, nektek is gratulálok, picit irigykedem, hogy ilyen szép dolgok voltak most ezen a héten, de nemsokára követlek!! :)

Nem akarok senkit kihagyni, és ha megtettem nézzétek el, lyukas az agyam.
Most leírom, velem mi volt, lehet hogy hosszú lesz:
Kedden elkezdtem szedni a meforalt. Szigorúan tartom is hozzá a diétát, az első eredmény: most az volt kb az első dolgom mikor visszaértem, hogy ráálltam a mérlegre, és 3 kilóval kevesebb, mint múlt pénteken, amikor elutaztam... És ma a KFC-ben ettem, igaz számolgattam a szénhidrátot ott is, de csak az volt ehető számomra a terminálban... szóval az, hogy szigorúan tartom a diétát azt jelenti nálam, hogy tényleg nem viszek be 160 g szénhidrátnál többet egy nap, de van hogy becsúszik egy ilyen, mikor más kaját nem találok. Még csak 500-at szedek, jövő héttől 1000-et és tudom, hogy nem ilyen iramban fog menni a fogyás, de így még erőt is ad ehhez az egészhez ez a 3 kg, mert már mióta nem tudtam egyet sem leadni! Ezért most öröm boldogság.
Másik: szerdán voltam nődokinál, és bár pco-m van, de nincsenek kis cisztáim, ami nagyon bíztató, plusz ugye nekem aztért (bár rendszertelen) van mensim, tehát ez is bíztató. Az volt a 8. ciklusnapom és 6 mm volt a méhnyálkahártya vastagsága, erre is azt mondta, hogy minden rendben. Szóval onnan is boldogan ugráltam kifelé, bár kicsit megkínzott, nem éreztem túl jól magam a vizsgálatok után :)
A dokikon kívül még az esküvőszervezéssel ment a hetem: helyszín, fodrász, sminkes, ceremóniamester, fotós, menü, időpontok kipipálva, voltunk a héten 3 nap felkészítésen is, az is "kipipálva", virágos megvan már csak emailen fogunkegyezkedni, ruhát találtam, de nem foglaltam le mert nem tudom eldönteni, teljesen beleszerettem, de nekem drágának tűnik (125 ezer, szerintetek?), és nincs torta meg aprósütemény (még).
Tuti kihagytam valamit, de majd úgyis előjön. Mostantól újra itt vagyok és olvaslak titeket :)

További szép napot mindenkinek, és jó lepedőakrobatikát estére ;)

Kép
samimi
 
 


Samimi!
Köszi az érdeklődést! Velünk igazán nem történik semmi különös. Most éppen betegek vagyunk a gyerekekkel felváltva,de lassan már csak jobb lesz. A pocakom mintha megállt volna egy kicsit. Vagy legalábbis én nem veszem észre,hogy nőne.Babóca mocorog,ezért gondolom jól van. Kedden megyek uh-ra és láthatom őt újra! :)
Örülök,hogy ilyen jó hírekkel jöttél,hogy minden rendben volt a dokiknál! Reméljük nem várat sokat magára a pocaklakótok!
Esküvői ruhához nem tudok hozzászólni,mert nem vagyok képben az árakkal. Én 2006-ban fizettem az enyémért 50000 ft.-ot.
Nem tudom,hogy most milyen árak vannak.

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Simimi, koszi, hogy gondoltal ram :D
ami azt illeti tenyleg el vagyok kenodve :)
Vannak ezek, meg a gondok a melohelyen..
es meg azt sem tudom nincs e nagyobb baj.. vettem mehpempot, azt ismeritek?
mar kitalaltam a pco t is, de nem szorosodok, jobban mint alt. rendszeres a mensim, eddig LH teszt pozitiv volt, nem latott a doki cisztat, es nem is hizom jobban, ill igen, de teszek is erte :)
sportolok is, nem mindennap, de 2x probalok 3x de eddig nem volt ido.. parom jarkal dokihoz es remelem h. minden rendben lesz nala.. annyira bena lett az eredmenyenek a kiertekelese, remelem a doki majd tud mondani vmit.. 1 re van idopont.

Hogy dejo lehet sipikenek :D bar biztos nehez lesz eloszor, ugye ?

Hajra Simimi:D
es a tobbiek :d
20140211131327
 
 


Samimi, nem tudom, mekkora a költségvetése az esküvőnek, de a 125 ezres ruha nem egy olcsó kategória :)

50 ezerért még most is kiváló ruhákat lehet megvásárolni, akár Budapesten is. Nekem még jobb, mert 60 kilométerre, a határon túl 30ezer forintért is tudnék gyönyörű ruhát venni. Remélem, majd fogok is :)

reginand, próbálj jókra gondolni! Én pölö tök beteg vagyok, de egész héten a holnapi farsangra készültem és mondta is a párom, hogy úgyis elmegyünk, mert annyit melóztam érte, szuper lesz :)

Zuzmi, neked lehet már jó :) Én is simogatnám a pocakom, de még csak úszógumim van :) És még tanulnom is kellene, mert maholnap indul a suli. A melóban meg sorra rontom el a hivatalos papírokat, amit ki sem lehet dobni, hanem nézhetem életem végéig a hibáimat. Amiket meg szépen a hátam mögött százezerszer felemlegetnek.

trutty

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sipikének gratula!

Csajok, valamelyikőtök írta hogy horgol, jól emlékszem? Én most szeretnék megtanulni és szeretnék segítséget kérni! A csúszószem és a láncszem már megy. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs, sztem tobben is csinalnak ilyet :)
pl en is, de ha jol emlekszem Helenke aktiv meg :)
Tudom ajanlani a barkafonal.hu oldalt, ahol van horgoloiskola is:) le vannak irva a lepesek ill video is van hozza. Emelett youtubon is rengeteg video talalhato ezzel kapcsolatban. Bar nagyresze angol nyelvu, de sztem ha valaki nem tud angolul attol meg megerti, mert video :)
Kicsit idegesito h. sokat beszelnek benne feleslegesen :D

Helenke, persze h probalok jora gondolni, de nehez ha csak a rossz jon.. ahogy mondtam, meg a melo is...
20140211131327
 
 


Reginand, köszi! Videókat már néztem, de pont egy hülye spanyol nyelvűt fogtam ki, a felében eltakarja, hogy mit csinál. Úgy elég nehéz. :)

Fel a fejjel! Kell majd menned prolaktin szint mérés ismétlésre? Párodra mikor mondanak "ítéletet"?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Helenka! Igen nekem már van mit simogatni! :) Ne aggódj! Te is hamarosan simizheted a kis pocaklakódat! :)
Reginand! Abban igazad van,hogy az eleje azért nem egyszerű a babázásnak,ha első baba,de hamar bele lehet jönni. Az is igaz,hogy mindig tanul az ember valamit még akkor is ha már nagyobbak a gyerekek,és minden gyerek más,így mindig előrukkolnak valami új kihívással. :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Csuppancs,
most marc-1 re van idopontja egy dokihoz, de gyanitja, h. megfogja csinlatatni vele ujra a vizsgalatot, mintaadast.. Sokadszorra neztem utana es 2010 WHO eloiras szerint jo a minta, abban nem lehet hiaba. Azt olvastad h. irtam h. talaltak nala fertozest, vmi mikrobakat? az egyik talan a kullancs szortibol maradt vissza.. mindegyik olyan ami konnyen kezelheto, normal allapotban is megvan mindenkiben, de pl felfazaskor felszaporodik. En meg nem tudom mikor menjek vissza, a dokival azt beszeltuk meg h. csinalunk majd meg egy vizsgalatot, marmint vert, de nem irt vegul beutalot, majd a kov. ciklusban. Addig adok idot a premensnek. Remelem nekem nem fogja felerositeni a PMS tuneteket, bar eddig nagyon ugy nez ki..:(
Azon is gondolkozom h. dokit valtok..

Ami a horgolast illeti van egy csomo angol is, csak keresgetni kell :D

Zuzmi, remelem mielobb megtapasztalom :D

Samimi, nem irtam az elobb. sztem a ruhat ugy kell meggondolnod, h. egyszer leszel nagy valoszinuseggel kiralylany :) persze mindenkinek mast szab meg a penztarcaja..
20140211131327
 
 


Lányok, iszonyatosan felfáztam, tegnapelőtt este kicsit éreztem, tegnap már nagyon rosszul voltam, alig tudtam pisilni, pedig megittam vagy 4 liter vizet, ezért órákig szenvedtem a wc-n. Este főztem cickafarkteát (nem filterből, rendes teafűből) és beleborítottam a forró fürdőbe, ma már főztem mezei zsurlót is mellé, a kettőt együtt fogom mindjárt beleborítani.
Hétfőig itt nem nagyon tudok elmenni dokihoz, nem is igazán tudom, hogy pontosan hova (dejó is olyan helyen élni, ahol még alig makogod a nyelvet az angolt meg a németet meg senki sem beszéli...), hétfőn meg fogom kérni az egyik nő kollegámat, akivel elég jóban vagyunk, és jól beszéli a nyelvet, hogy segítsen, de addig mit csináljak még? Van valami ötletetek?
Van alattunk egy gyógyszertár, 8ig nyitva van, itthon meg van szótáram, szóval igazából ha ilyesmit mondtok, az bejöhet... tényleg nagyon szarul vagyok, ma már úgy járok pisilni, hogy közbe ordítok mint a súlyemelők, mert azt képzelem attól jobb lesz, de hát nem az.. :(

Kép
samimi
 
 


Samimi! Én is sokszor voltam már felfázva,de nekem csak a gyógyszer segített amit doki írt fel.
Ezt találtam neked a neten:

"Szia,

a patikákban vény nélkül lehet kapni a Rowatinex nevű gyógyszer, kifejezetten felfázás ellen, nekem be szokott válni, asszem 800 Ft. Attól függ, menyire vagy felfázva, napi 3-6 bogyót lehet belőle bevenni, van benne vagy 20db. Ezen kívül rengeteg víz és tea! (4-5 liter egy nap). Nekem ez be szokott vállni."
Talán a patikában kapsz ilyet!


Jobbulást!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: