Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kicsit elvesztem, keveset volt itthon a gép Kép

Kedves Sheila és Zsuzsó, köszi szépen a biztatást! Kép Igyekszünk.... Kép

Zsuzsó, én is drukkolok neked nagyon!!

Kata és Norcsi, ugye nem értem félre, ha úgy gondolom, hogy az Ildikóknak szántátok a névnapi köszöntést? Mert akkor köszi szépen!! Kép Kép

iddiko
iddiko
 


Sziasztok!

Iddiko!
Részemrõl nem értetted félre! Kép
Ha ráviszed az egeret a virágra meglátod! Kép
Én úgy tudom ebben a topicban csak Te vagy Ildikó!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Én is Neked szántam Iddikó! Csak elfelejtettem odaírni!Kép Szóval sok boldog névnapot mégegyszer! Próbálkozás hogy halad??

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Sziasztok!
Kár, hogy nem találtam meg korábban ezt a topikot - igaz, nem is internetezek csak néhány hete, úgyhogy nem csoda -, mert igazán testhez álló: 35 is elmúltam jócskán, kismama is vagyok, meg - nagy örömömre - látom, hogy ti is mind nagy családot irányítgattok. Ez valóban kellemes meglepetés volt. Ami engem illet, a legkisebb manónk 15-dikén lesz 2 hónapos, a többiek 12, 7, 5 és 2 évesek. Mind fiúk, és ez nagy bánatom, amellett, hogy persze örülök hogy egészségesek, meg minden, amit ilyenkor mondani szoktak, meg illik. De azért legalább egyetlen picike lányt úgy érzem, megérdemeltem volna.
Most egy kicsit rosszabb a közérzetem, mint a többi - végülis problémátlan - terhesség után volt, mert visszamaradtak bizonyos egészségügyi gondok: magas vérnyomás, trombocitopénia, sarokcsontkinövés - ez még fájdalmas is. Nehéz földolgozni, hogy öt gyereket kell így félig tropán ellátni, és az orvosok meg csak néznek rám és tehetetlenek, mert valójában nem tudják, miért nem javulnak az értékek.
De a gyerekek irtó édesek, a kicsike meg hízik mint a lufi. A többit majd késõbb, nehogy megfeküdje a gyomrotokat.
Most a rendszer nem fogadta el az azonosítómat, így elküldöm névtelenül, egyébként "kíváncsi" lesz a nevem, amint sikerül megértetnem vele.
Névtelen
 


Szia Kíváncsi!

Üdv a csapatban! Öt fiú!!! Hát ez nem semmi, le a kalappal elõttetek! A picihez meg külön nagy gratula! Az egészségügyi gondok meg remélhetõleg tényleg hamar megoldódnak majd, nekem is mindig van valamilyen nyavalyám sajna.Kép Nem tud senki segíteni most a gyerekek ellátásában amíg kicsit össze tudod szedni magad?
Egyszóval gyere, várunk, és jó pihenést, szoptatást, és jó egészséget!
(Amíg nem tudsz regisztrálni addig sem kell névtelennek maradnod, írd be az azonosítódba hogy Kíváncsi és akkor felülre nem névtelent ír. Ez csak egy jótanács akar lenni, ugyanis a névtelenül írók nagy-nagy zöme piszkálódik, aljaskodik a névtelenség ködében és ezért kicsit van egy rossz érzés az emberben amikor névtelen írást lát. Velem legalábbis így van, miután már sokszor vívtam csatákat gyáva, undok névtelenekkel.)

Sziasztok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Köszi az érdeklõdésedet, Norcsi. Most még egy hónapig van valaki, aki segít a gyerekekkel, de sajnos ezidõ alatt nem rendezõdik a dolog elõreláthatólag. Mindegy, addig is csak idõt nyerek. Egyébként jól emlékszem, hogy a te mamád foglalkozik kinezológiával?
Névtelen
 


Próbálkozom ezzel az azonosítós megoldással, de nem jött be. Talán nem kellene ilyenkor megjelölnöm a névtelen küldeményt? Még mindig kíváncsi vagyok.
kíváncsi
 


Ez az! Akkor nem is kell talán jelszó? De akkor mihez kell a jelszó? Okosítson ki valaki, köszi!
kíváncsi
 


Kíváncsi,
a névtelen küldemény bekattintásakor "Névtelen"ként szerepelsz, logikusanKép Ha beírsz egy azonosítót (és jelszót nem), akkor egy regisztrálatlan hozzászólóként jelensz meg, bár névvel. A hátránya, hogy ezt bárki megteheti majd, szintén a "kíváncsi" azonosítót írva be és visszaélhet a neveddel, úgy fog majd tûnni, mint ha Te írtál volna. Ez jó zagyva lett, ezért példaként majd így küldöm el ezt az üzenetet.
Ha regisztrálsz, akkor nevet és azonosítót is kell beírni, akkor azt csak Te fogod tudni, visszaéléés kizárva. Ez esetben a fejlécben a név után zárójelben megjelenik az azonosító is.
kíváncsi
 


Szia Kíváncsi!

Fenti "kíváncsi" már elmagyarázta hogy megy ez, tényleg emiatt jobb a regisztrálás, hogy ne élhessenek vissza a neveddel! Hát az egy hónap nem sok, de utána talán annyiból lesz könnyebb hogy jön a jóidõ (én bízom benne legalábbis), nem kell annyit öltöztetni a gyerekeket sem a sétához, stb.
Igen, az Anyukám foglalkozik kineziológiával.

Most mennem kell, itt nyûglõdik a fiam a kezemben!Kép

Sziasztok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Na most az a helyzet, hogy már regisztráltam a chat-en, de a társalgó nem fogadja el az ottani jelszavamat. Itt nem látom, hol lehetne regisztrálni, meg egyáltalán, hogy kell-e újra. Ez ügyben már írtam egy levelet a szerkesztõnek még reggel, de mindeddig ügyet sem vetett rám. Most egy darabig tehát ki vagyok annak téve, hogy a nevemben vaskos vélemények hangzanak el. Bár õszintén szólva ennek elég kicsi az esélye, ahogy elnéztem, többezer topic van csak ezen az egy weblapon.
Pontosan mi az a kinezológia egyébként? Nem sürgõs, csak ha van idõd, le tudod passzo9lni a kissrácot a lányoknak, vagy valami.
kíváncsi
 


A chat külön téma, itt újra kell regisztrálni.
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/[/url] , bal oldalt segédletek, ott a regisztráció.
Nehidd, hogy nem élnek vissza, nem egy példa volt már ráKép
Névtelen
 


Köszönöm a segítséget, akárki is nyújtotta.
kíváncsi
 


Iddiko!Kép

Boldog Névnapot utólag is!KépKépKép

Norcsi!Kép

Köszönöm a segítséget, hamarosan felveszem a kapcsolatot a doktornõvelKépKép

Zsuzsó!Kép

Örülök, hogy jelentkeztél, itt a helyed köztünk!Kép
mail ment!Kép

remélem Betti kisasszony azért majd néha engedi anyukáját Babanetezni...KépKépKép
nagyon várom a fejleményeket,

millió drukk megy!!!KépKépKép

Drága Virtuális Barátnõm!Kép

Annyira örülök, hogy itt /is/ jelen vagy, akár a régi szép /pocakos/ idõkben!Kép

Ígérem, gyakrabban küldök mailt is...Kép
képzeld, a "Miskolc" topicot is olvasgatom néha,/ miattad / olyan jó ott a hangulat...

de itt isKépKépKép

Kíváncsi!KépKépKép

Le a kalappal elõtted, nagyon tisztellek!KépKépKép

háát...azért egy kislány tényleg kijárt volna Neked...Kép

de majd lesz sok szép lányunokád, akiket majd kényeztethetszKép

Örülök, hogy itt vagy, gyere gyakran, ha a Picurkád alszik, én is itt szoktam kikapcsolódni/ feltöltõdni, erõt gyûjteni a további teendõkhöz...Kép

Puszi Mindenkinek: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila. Szívesen, majd számolj be mi volt. Lehet hogy hamarosan én is megkeresem majd õt...

Kíváncsi. Bizony volt már visszaélés nevekkel, úgyhogy nagy levegõ és csináld végig a regisztrációs mókát!
A kineziológia (én nem vagyok szakember ezért a saját szavaimmal próbálom meg leírni hogy mit takar) a személy fõ csakráin (tudod, amiken keresztül az energia áramlik) keletkezett blokkokat oldja. Ezért hívják oldásnak a kineziológiával történõ gyógyítást. Ha ezeket a blokkokat, gátakat (amelyek a tudat alatti szinten vannak általában, és kivetülve fizikális problémákat okoznak) sikerül feloldani, ezzel a fizikai problémák lelki okát sikerül feltárni és megoldani, így eztkövetõen a fizikai problémák is megszûnnek. Csak egy példa: a nagylányom megkapta az uszodaszemölcsöt, amit egyszerûen képtelenek voltunk kiirtani, a legkülönbözõbb helyeken nõtt rajta, a bõrgyógyásznál egyszer végigjátszottuk hogy a kínok kínját állva ki levagdosta õket de persze visszanõttek. Aztán sikerült a lelki ok feltárása, és a szemölcsök eltûntek, tehát nem az okozatot kell eltüntetni, hanem az okot megtalálni. Hasonló a homeopátia is aminek nagy híve vagyok mióta számos betegségbõl sikerült meggyógyulnunk antibiotikumok nélkül.

Jó éjt mindenkinek: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Kíváncsi!
Minden tiszteletem a Tiéd! KépKépKép
Tényleg megérdemeltél volna már egy kislányt.
Nem lehet könnyû, de le a kalappal elõtted!
Nem írtad pontosan hány éves vagy, de hidd el, én is érzem már, hogy nem 20 éves vagyok. Sokkal gyakrabban jön elõ nálam is valami nyavalya mint régen. Az utolsó szülésem után sokkal tovább tartott regenerálódni, mint az elsõ kettõnél. Nálad meg ugye csak több gyerek van. Fel a fejjel! Ahogy nõ a picurkád, annyival könnyebb lesz. De hát ezt neked nem kell mondani! Kép

A regisztrálást tényleg csináld meg, mert az elõttem szólók már rendesen kivesézték Neked, hogy miért jobb úgy írogatni.

D.V.B.! Kép
Tényleg jó újra veled, mint a régi szép idõkben.KépKép
Igaz nincs annyi idõm a gép elõtt ülni, de látom Neked sem. Kép
Igen, tényleg elég jó a hangulat a Miskolcban, sõt már kétszer talit is csináltunk. Kép
Apropó: kis kíváncsi! KépKépKépKép Ezért tudsz Te mindent rólunk... KépKépKép
Bevallom nekem is miattad szúrt szemet ez a topic (amit nem is bánok).KépKép Amikor behívtam az új üzeneteket, láttam a neved itt. Hát elolvastam, aztán én is ittragadtam. Kép

Megkaptad a képeket???

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Aranyosak vagytok, de én igazán nem érzem magam tiszteletre méltónak. Majd akkor talán, ha a fiaim felnõvén igaz emberekké válnak, én meg vén matróna leszek. De inkább szeretetre meg vidámságra vágyom, mint tiszteletre egyelõre. Aztán ki tudja, mi lesz, mire megvénülök.
Mit olvastatok mostanában? Újabban rám tört az irodalom utáni vágy. Teljesen megcsömörlöttem az aktuálpolitikai írásokban, még a jókat is csak ritkán olvasom, mert amíg megtalálom a búzát az ocsú között...Szóval, ajánljatok valami jót!
Sziasztok!
kíváncsi
 
 


Sikerült regisztrálnom, csak a profil nem akar megjelenni, ha kinyitom. Remélem, egyszer csak majd rendbe jön, aztán valamikor majd képet is képes leszek rá feltenni, addig is türelem, sziasztok.
kíváncsi
 
 


Egyébként ez a kíváncsi ugyanaz, mint eggyel feljebb, minden látszat ellenére.
kíváncsi
 
 


Kata!KépKépKép

Örülök, hogy itt ragadtál...KépKépKép!!!

Megkaptam a képeket, Dórika egyszerûen TÜNDÉRI!!!KépKépKép

Mutattam a Páromnak , Õ is el volt ájulva tõle teljesen, pedig ez nagy szó, úgy bele van szerelmesedve a lányába, hogy se lát, se hall...KépKépKép
off: régóta nem írtam a babás topicba, aztán mikor épp visszatértem volna, pont akkor zajlott ott az a bizonyos csúnya história Kép , így azt mondtam, köszönöm , ebbõl nem kérek...Kép

de azért néha beleolvasok, de itt sokkal jobban érzem magamKépKépKép
a "friss kismamák" óta ez az egyetlen topic, ahol "itthon" érzem magam!KépKépKép
és a "friss"-t is olvasom rendszeresen, valahogy visszahúz oda a szívem...Kép

csak már senkit nem ismerek onnét...de az jó, hogy Veled újra tudok "eszmét cserélni"!KépKépKép

Iddiko!KépKépKép

Köszönöm kérdésedet fentebb, Melissa ezen a héten már egész jól bírja a gyûrõdést fogzásilag, bár a felsõ fogacskák amelyekre gyanakodtam, hogy bújni akarnak, még mindig váratnak magukra, de nagyon fehérlik a fogíny...Kép

viszont, alul a két fogacska mellett ma vettem észre egy harmadiknak a csipkés szélét...Kép

Norcsi!KépKépKép

Te is kérdezted korábban, hogy miért voltam nõgyógyinál, csak mindig elfelejtem mi mindenre kell válaszolnom, talán egy kis Cavinton segíteneKép

szóval panaszom nem volt, / akkor rögtön mentem volna /,
viszont még a hat hetes szülés utáni kontrollra sem mentem vissza, Melissa pedig elmúlt 10 hónapos...Kép

úgyhogy kicsit megijedtem, hogy a hanyagságom miatt akármi is lehetne / méhszájseb stb.../ de szerencsére minden rendben, és mostantól minden évben megyek becsülettel...Kép

kíváncsi Krisztina!Kép

végképp ámulatba ejtettél: még olvasni is van idõd?Kép
hogy csinálod?Kép

én, mióta Melissa megszületett még a babás újságaimat sem tudom kiolvasniKép
de imádom én is a jó könyveket, de mostanában nem nézegettem a könyvesboltban...Kép
de ha találok valami jót, megírom, nekem sem ártana valami értékesebb szellemi táplálék...Kép

ja, és Babanet topicokat olvasok, ha van egy kis idõm, azt hiszem függõvé váltam...KépKépKép

remélem az egészséged újra a régi lesz hamarosanKépKépKép

Puszi Mindenkinek: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


ÓÓÓÓ, bocsánat!

most olvastam vissza, a fogzást anno. Zsuzsó kérdezte...
hát ez az én formám, még azt sem tudom megjegyezni: ki és mit kérdezettKép

tényleg, Zsuzsó olvasol még bennünket?

vagy gratulálhatunk a Kismanóhoz???Kép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Kata!KépKépKép

Örülök, hogy itt ragadtál...KépKépKép!!!

Megkaptam a képeket, Dórika egyszerûen TÜNDÉRI!!!KépKépKép

Mutattam a Páromnak , Õ is el volt ájulva tõle teljesen, pedig ez nagy szó, úgy bele van szerelmesedve a lányába, hogy se lát, se hall...KépKépKép
off: régóta nem írtam a babás topicba, aztán mikor épp visszatértem volna, pont akkor zajlott ott az a bizonyos csúnya história Kép , így azt mondtam, köszönöm , ebbõl nem kérek...Kép

de azért néha beleolvasok, de itt sokkal jobban érzem magamKépKépKép
a "friss kismamák" óta ez az egyetlen topic, ahol "itthon" érzem magam!KépKépKép
és a "friss"-t is olvasom rendszeresen, valahogy visszahúz oda a szívem...Kép

csak már senkit nem ismerek onnét...de az jó, hogy Veled újra tudok "eszmét cserélni"!KépKépKép

Iddiko!KépKépKép

Köszönöm kérdésedet fentebb, Melissa ezen a héten már egész jól bírja a gyûrõdést fogzásilag, bár a felsõ fogacskák amelyekre gyanakodtam, hogy bújni akarnak, még mindig váratnak magukra, de nagyon fehérlik a fogíny...Kép

viszont, alul a két fogacska mellett ma vettem észre egy harmadiknak a csipkés szélét...Kép

Norcsi!KépKépKép

Te is kérdezted korábban, hogy miért voltam nõgyógyinál, csak mindig elfelejtem mi mindenre kell válaszolnom, talán egy kis Cavinton segíteneKép

szóval panaszom nem volt, / akkor rögtön mentem volna /,
viszont még a hat hetes szülés utáni kontrollra sem mentem vissza, Melissa pedig elmúlt 10 hónapos...Kép

úgyhogy kicsit megijedtem, hogy a hanyagságom miatt akármi is lehetne / méhszájseb stb.../ de szerencsére minden rendben, és mostantól minden évben megyek becsülettel...Kép

kíváncsi Krisztina!Kép

végképp ámulatba ejtettél: még olvasni is van idõd?Kép
hogy csinálod?Kép

én, mióta Melissa megszületett még a babás újságaimat sem tudom kiolvasniKép
de imádom én is a jó könyveket, de mostanában nem nézegettem a könyvesboltban...Kép
de ha találok valami jót, megírom, nekem sem ártana valami értékesebb szellemi táplálék...Kép

ja, és Babanet topicokat olvasok, ha van egy kis idõm, azt hiszem függõvé váltam...KépKépKép

remélem az egészséged újra a régi lesz hamarosanKépKépKép

Puszi Mindenkinek: Sheila
Sheila
 


Kata!KépKépKép

Örülök, hogy itt ragadtál...KépKépKép!!!

Megkaptam a képeket, Dórika egyszerûen TÜNDÉRI!!!KépKépKép

Mutattam a Páromnak , Õ is el volt ájulva tõle teljesen, pedig ez nagy szó, úgy bele van szerelmesedve a lányába, hogy se lát, se hall...KépKépKép
off: régóta nem írtam a babás topicba, aztán mikor épp visszatértem volna, pont akkor zajlott ott az a bizonyos csúnya história Kép , így azt mondtam, köszönöm , ebbõl nem kérek...Kép

de azért néha beleolvasok, de itt sokkal jobban érzem magamKépKépKép
a "friss kismamák" óta ez az egyetlen topic, ahol "itthon" érzem magam!KépKépKép
és a "friss"-t is olvasom rendszeresen, valahogy visszahúz oda a szívem...Kép

csak már senkit nem ismerek onnét...de az jó, hogy Veled újra tudok "eszmét cserélni"!KépKépKép

Iddiko!KépKépKép

Köszönöm kérdésedet fentebb, Melissa ezen a héten már egész jól bírja a gyûrõdést fogzásilag, bár a felsõ fogacskák amelyekre gyanakodtam, hogy bújni akarnak, még mindig váratnak magukra, de nagyon fehérlik a fogíny...Kép

viszont, alul a két fogacska mellett ma vettem észre egy harmadiknak a csipkés szélét...Kép

Norcsi!KépKépKép

Te is kérdezted korábban, hogy miért voltam nõgyógyinál, csak mindig elfelejtem mi mindenre kell válaszolnom, talán egy kis Cavinton segíteneKép

szóval panaszom nem volt, / akkor rögtön mentem volna /,
viszont még a hat hetes szülés utáni kontrollra sem mentem vissza, Melissa pedig elmúlt 10 hónapos...Kép

úgyhogy kicsit megijedtem, hogy a hanyagságom miatt akármi is lehetne / méhszájseb stb.../ de szerencsére minden rendben, és mostantól minden évben megyek becsülettel...Kép

kíváncsi Krisztina!Kép

végképp ámulatba ejtettél: még olvasni is van idõd?Kép
hogy csinálod?Kép

én, mióta Melissa megszületett még a babás újságaimat sem tudom kiolvasniKép
de imádom én is a jó könyveket, de mostanában nem nézegettem a könyvesboltban...Kép
de ha találok valami jót, megírom, nekem sem ártana valami értékesebb szellemi táplálék...Kép

ja, és Babanet topicokat olvasok, ha van egy kis idõm, azt hiszem függõvé váltam...KépKépKép

remélem az egészséged újra a régi lesz hamarosanKépKépKép

Puszi Mindenkinek: Sheila
Sheila
 


Mi a francot csináltam???????

Bocsássatok meg, nem így akartam....Kép

azt hiszem jobb, ha eldugulok...

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila!Kép Nem baj, a lényeg hogy megjött az üzeneted, inkább többször mint egyszer sem!Kép

Jaaaa, így már más, én azért a 6 hetes kontrollra mindig böcsülettel visszamentem. Meg most utána is gyakran mert vártuk hogy végre feltehesse a doki a spirált, erre akkor kerülhetett csak sok mikor Bánk 10 hónapos lett, addig ugyanis nem jött meg a menzeszem.
A lényeg hogy a nõgyogyó mindent rendben talált!Kép

Én is örülök ennek a topicnak, fõleg mert anno nem ilyen céllal indult ahogy most mûködik!Kép A lényeg hogy mûködik, és hogy írunk, és vagyunk!Kép

Kíváncsi. Nekem az az igazság hogy nincs türelmem az olvasáshoz, mármint a könyvhöz meg az újsághoz!Kép Én is a topicokat olvasom meg internetezek szabadidõmben, ez teljesen ki is tölti!Kép

Most megint rohannom kell, sziasztok, írjatok!!!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sheila (D.V.B.)! KépKépKép

Csatlakozom Norcsihoz! Kép
Inkább többször mint egyszer sem! Kép

Köszönjük a dícséretet! Majd átadom az apjának, had hízzon õ! Kép
Melissa is tündéri, csak hát azóta még nem válaszoltam Neked, mióta a képeket küldted! A páromnak a hajpántos tetszik a legjobban! Ja, és azt hitte, hogy viccelek mert Patrik szerinte nem fiú! Kép Tényleg olyan édes kislányos arca van! Kép
Akkor most hány fogacskátok van? Nekünk 4, de úgy néz ki nem igazán készülõdik most több. Kép
Ja, ha ráérsz, néz be az "Ismerjük meg egymást/Kata007 képei" topicba is!

off:a babás topicba én is nagyon ritkán írok, mióta az a cirkusz volt. Kicsit ciki, hogy nem igazán vagyok ott jelen, mert miattam változtatták meg a topic címét. Persze gondolom olvastad. Szóval én is úgy voltam mint Te, hogy köszi ebbõl nem kérek. Olvasom, olvastam hûségesen, s ha engem kérdeztek válaszoltam, vagy ha valaki hiányol jelentkezem. Mint látod én a Miskolcban vagyok igazán otthon (és most már itt Kép).
Tényleg jó, hogy újra egy topicba írogatunk én is nagyon örülök neki. KépKép

Lányok (Norcsi)!
Visszaolvastam, hogy milyen apropóból indult is ez a topic anno 2002-ben. Hát valahol azért mégis témánál vagyunk, nem? KépKép Istenem, hát nem mindenki kismama. Egy meccshez szurkolótábor is kell, nem? KépKépKép

Kíváncsi!
Én türelemmel várom a profilod elkészültét! KépKépKép
Irigyellek, hogy van idõd olvasni. Dóri elõtt én is nagyon sokat olvastam. Mostanában csak a Babanetet olvasgatom Kép, na meg netezgetek ha nagyon ráérek! Kép

Mára befejezem, szép álmokat mindenkinek! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok lányok!

Látjátok, pont ez a gondom a netezéssel, hogy õrült sok idõt elvesz, de valójában értéket nem teremt. Én még kezdõ netezõ vagyok, túl sok idõmet tehát nem rabolta el, de már látom, hogy a net mindenre képes. Legalább lehetne a szabadban csinálni, hogy az ember ne folyton a lakásban penészedjen! Jó, tudom, lehetne, csak egy jó kis laptop kellene hozzá, meg egy mobilkapcsolat, meg úgy 600 ezer forint havi fix... Mellékvágány volt, mindesetre muszáj lesz korlátozni magam, mert már érzem, hogy behálóz a háló...:o)
Olvasni meg azérét érek rá, mert rá akarok érni. Igaz, lassan haladok, mert este, mire könyvet veszek a kezembe, már csak három-négy sorig jutok el, de olvasok szoptatás közben, a vécén, a fürdõkádban - bár oda ritkán jutok be -, ha lemegyek a gyerekekkel a térre. Hát persze csak úgy kétsoronként. Aztán ha valami nagyon megtetszik, és a fiúk is élvezhetik, akkor azt olvasom nekik mese helyett, most pl. a Rab ember fiait. "Vén fejjel" már nõi lapokat és babás újságokat csak akkor forgatok, ha krónikus betûéhségem van, mert - tisztelet a kivételnek -, de mind szörnyû lapos, és ugyanarról az öt témáról szól. Fogyókúra, hogy hódítsam vissza, karrier és család, szépségápolás, etc.
Egyébként "kíváncsivá" tettetek: miért indult el annak idején ez a topic, és miért nem arról szól végül? És mi volt a babás topicban?
A holnapi viszontlátásra!
kíváncsi
 
 


Kata, D.V.B.!

köszönöm a dicséretet Patrik és Melissa nevében is!Kép
Patriknak mindig is ilyen lágy /lányos/ vonásai voltak, sõt:
mikor pici volt , olyan gyönyörû szõke, angyalkás fürtjei voltak, hogy mindenki elalélt Tõle, hogy: milyen gyönyörû KISLÁNY, pedig az öltöztetésével igyekeztem hangsúlyozni a
"férfias" jelleget: farmeringecske- rövidnaci-baseballsapka,
de így is lekislányozták...Kép

végül, nagyon berágtam, és úgy 2,5 éves kora körül levágattam az angyalhajat...Kép de a helyes pofi megmaradt...Kép

a párodnak remek ízlése van, látszik, hogy ért a nõkhöz...
mármint a babanõkhöz...Kép
tényleg a fejpántos kép a legdögösebb, kár, hogy Melissa nem tûri magán ezeket a nõies cuccokat...Kép

a kutyapántról is lerágta már a kutyust, ugyanis most
"kutyaláz" tört ki rajta, egész nap mondogatja: "hu-hu",
úgy is ébred, tegnap du. szólt a párom, mikor épp "függtem" a neten, hogy: "már ugat a lányod..."Kép
odáig jutott a kutyuimádat, hogy minden állat láttán "hu-hu"-zik, a macskáinkat is így hívja...

ha kimegyünk sétálni, vadászom a kutyákat az utcán, hogy örüljön / nekünk még nincs ebünk/.Kép

tettem fel a profilomba Melissáról egy tegnap készült képet,
mostanság így jár-kel a kisasszony a lakásbanKép

érdekes, amennyire nem voltam a bébikomp híve, annyira bejött!Kép
én sosem vettem volna, ezt a "járgányt" kölcsönkaptuk...
azt hittem, Melissa nem fogja tudni mire való, de 5 perc múlva profi lett belõle...most meg már csak úgy száguld...
és begyûjt minden számára izgalmas tárgyat amit épp elér,
de a tv-távirányító mindenképp kell a komfortérzetéhez...Kép

ilyenkor olyan átszellemült arccal jön-megy...Kép na, ezt örökítettem meg!Kép

megnéztelek Benneteket az "ismerjük meg egymást" topicban,
hááát teljesen odáig vagyok Dórikád képeitõl, Tündér ez a kislány!Kép és Dancsi és Anita is nagyon szépek, igazán büszke lehetsz a lányaidra...Kép

csak félve kérdezem meg, bár tudom az álláspontodat , és azt, hogy mennyire megviselt Téged a csaszi: azóta nem gondoltál rá, hogy....esetleg...gazdagítod a világot mégegy ilyen szép és okos emberpalántával?KépKépKép

ugye, nem haragszol, hogy megkérdeztem?Kép

puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Kíváncsi!
Hát meg akartam kérdezni, hogy tudsz olvasni szopi, WC és fürdés közben. Kép Csak mert Dóri mellett semmit nem lehet csinálni (max. TV-t nézni) szopi közben, mert akkor az õt is érdekli. WC-re együtt járunk Kép, úgyhogy ott is kiszedné a kezembõl. Fürdõkádban fürdés közben... Te jó ég olyan létezik??? Én már azt sem tudom milyen az. Én csak Dórival együtt lubickolok mostanában, amúgy meg csak zuhanyra van idõm, erõm. Kép
Aztán rájöttem, hogy a Te legkisebbed még csak 2 hónapos, na meg nem vagy még netfüggõ! Kép
Majd leszel, csak gyere közénk gyakran!!!
Tényleg jó, hogy ránk találtál!

Sheila (D.V.B)! Kép
Látom édeset ebédeltél! Ragadt az ujjad a billentyûkre, azért írtál ilyen sokat??? Kép
Annyira jó volt olvasni, mert az utóbbi idõben olyan szûkszavú voltál! Kép Látom újra a régi vagy és olyan jóóóóóó!!!!!

Tüneményes Melissa ezen a képen! És mekkora haja van...! Kép
Mond, hogy a Bíró Ica kazettát nem célzásként raktad oda neki! KépKépKép
Nekem a két lánynak volt bébikomp, de Dórinak nem vettünk. Õ olyan klasszul közlekedik négykézláb, hogy fölösleges. Na meg nálunk sehol nincs hideg járólap.

Hogy tudsz ilyen butaságot kérdezni, hogy megharagszom-e mert feltettél egy kérdést??? Rááááád???? Kép
Gondoltam rá, de mindig oda lyukadok ki, hogy inkább nem. Tudom ellenkezik a véleményem a topiccal, de én nagyon szeretném még az unokáimat is szeretgetni, babusgatni fitt nagymamiként. Na meg jó lenne nem csak a fiatal éveik alatt együtt lenni még a lányaimmal.
Meg persze mi van ha nem teljesül a vágyam és megint lányom lesz??? Szegény párom nem gyõzne ruházni ennyi nõt! Kép

Na mára befejeztem, mert még rámfogod, hogy ragad az ujjam! Kép

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kíváncsi. Szóval a topic anno problémamegoldó topic-ként indult, mint mondjuk a diabéteszes vagy pajzsmirigyes topic (azokban járatos vagyok azért ezekkel hozakodtam elõ), tehát nem volt egészen mostanáig egy ilyen napi szinten levelezõ, nemcsak az adott problémával foglalkozó, levelezõ, "élõ" topic. Az volt a kérdés, és erre jöttek a válaszok pro és kontra hogy nem felelõtlenség-e 35-ön túl gyermeket vállalni. Én magam is hozzászóltam e tárgykörben, ezért tudom hogy indult. A legelejét már a szerkesztõ törölte, ezért az nem is található az archívumban. Mindegy, most a vége a lényeg, hogy most beindult!Kép
Jaaaaaa, úgy könnyû, aki még nem függõ! Én már azon igyekszem hogy tudom magam kissé visszafogni a netezéstõl!Nõi lapok brrrrr. Még mikor indult, akkor a meglepetést olvastam aztán mikor egyre több lett benne a reklám, és kevesebb a nyeremény, meg az elcsépelt tévésorozatokkal meg egyebekkel kezdtek hosszú oldalakon át foglalkozni akkor leálltam az olvasásával. A Kismamával is így vagyok, mostanában csak magukat ismétlik, most már elõ sem fizettem rá, pedig 1995 óta lelkes olvasója voltam, de már ez sem a régi szerintem!Kép

Kata. Akkor ezek szerint Te már csak szurkolótábor leszel?Kép De azért ha majd meggondolod magad, mi is szurkolni fogunk a fiúcskáért!KépMegnéztem Dóri babát, nagyon szép kislány, gratula hozzá!

Sheila. Nagyon aranyos a kislányod! Nekünk a bébikomp nagyon bevált az összes gyereknél, nem vetette vissza õket a mászásban sem, viszont nagyon jó volt arra hogy a még mászni nem tudó gyerek ilymódon egész jól elvolt több percen keresztül. Hosszabb ideig már csak ritkán bírták, de ez is sokat jelentett.

Akit érdekel rólunk is vannak képek az Ismerjük meg egymást rovaton belül Norcsi és kis családja címszó alatt. Képek frssítése folyamatban!

Jó reggelt mindenkinek, sziasztok!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Ezen már magam is kezdek gondolkodni: tényleg, nem felelõtlenség negyven körül gyereket vállalni? Különösen most, hogy bizonyos jelek arra intenek, nem bízzak csak meg annyira a testem állóképességében. Hozzáteszem, anyukám 41 volt, amikor az öcsém született, és azonkívül, hogy adottság nála a lezser gyereknevelés, minek hála az öcsém az elmúlt 20 évben azt csinált, amit akart, rendben mentek a dolgok. No de ha arra gondolok, hogy nekem, negyven körül is milyen nagy segítség, hogy van anyám, fõleg lelkiekben, az öcsém meg ezt nem biztos, hogy meg tudja még tapasztalni...? Meg a másik, hogy majd amikor Kelemen - õ a legkisebb - iskolába megy, akkor olyanok közé megyek szülõire, akik a gyerekeim lehetnének. Ez hiúsági kérdésnek is tûnhet, de az is elõfordulhat, hogy a gyereket ugratják majd miatta. De legfõképpen az aggaszt, hogy megtörik az egészségem, és akkor nem tudom majd azt a törõdést nyújtani nekik, amire szükségük van. Talán ezért is helyezem elõtérbe most a léleképítõ dolgokat, mert meggyõzõdésem, hogy a lélek állapota kihatással van a testre is. (No és a test állapota kihat a lélekre is.) A zárójeles megjegyzés azért került kalodába, mert arra aztán tényleg nincs idõm, hogy mozogni járjak, pedig égetõen szükségem lenne rá. Sajnos nem tudok kiszakítani a napból erre másfél-két órát, ennyi kellene, hogy eljárjak valahová mozogni, magamból pedig nem tudok annyi erõt meríteni, hogy itthon, vagy a parkban mozogjak rendszeresen.
Hát, mára ennyi. Majd megnézem én is a babáitokat, ha egyszer megtalálom a kérdéses oldalt.
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Egész héten nem volt itthon a gép, alig gyözöm bepótolni a lemaradásomat Kép

Még egyszer köszönöm szépen a névnapi köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok!! Kép Kép Igazán jólesett, ellensúlyozza a totál közömbösséget, amit a kolléganöim részéröl tapasztalok Kép

Szia Kiváncsi, hadd üdvözöljelek én is Kép Minden elismerésem az öt fiúért! Kép

Részünkröl folyamatos a boldogság, Misibaba imádnivaló (mint persze mindnkinek a sajátja Kép ), és már a legutolsó pici kétségem is eloszlott afelöl, hogy kell még egy baba. Szerencsére a doki levele is megnyugtatott ma reggel, a citológiai leletem negativ lett. Képzeljétek, a doki levelet irt, névre szólót, udvariasat, maradok tisztelettel stb.... én ilyet még nem láttam, pedig már jópár nögyógy szakemberrel volt kapcsolatom. Tisztára olyan érzésem van, hogy megyünk a vadnyugat felé Kép

Most viszont kisfnököm éhes, úgyhogy mennem kell. Puszi mindenkinek, igyekszem majd gyakrabban jönni.

iddiko
iddiko
 
 


Kíváncsi!
Ahogy elnézem, nagyon jól megfogalmaztad amit én is érzek. Vagyis, hogy miért nem szánom rá még egy babára!

Hát ezért maradok én továbbra is már csak a szurkolótáborban. Kép

Norcsi!
Megyek megnézlek benneteket, mert elég régen jártam már "nálad"!

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok anyukák!
Kicsit visszaolvastam az irásaitokat. Mindenkit üdvözlök, 42 éves és hét hetes kismam vagyok. A negyedi gyermekünket várjuk, a meglévõ három gyermekek a profilomban! Voltam huszonévesen is terhes, olyan természetes és magától érthetõdõ volt minden, voltam harmincöt évesen is terhes, akkor már egy kicsit húzósabb volt, de annyira vágyunk még egy kicsire, hogy megpróbálkozunk egy új kis élet teremtésével mégegyszer. Mindent meg is teszünk érte, hogy rendben menjen a dolog, s ha a sors is mellénk áll, õsszel már újra egy kiságy fölé hajolhatunk a férjemmel. Idõnként majd benézek hozzátok, hátha lesz hasonló állapotú anyuka itt. jó egészséget mindenkinek, a piciknek és a nagyobbaknak jó kis játszadozást evaeva
evaeva
 
 


evaeva! Kép

Szia földi! KépKépKép
Üdv köztünk! Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Drága Katám!KépKépKép

Lécci ne vedd el a kedvemet Melissa kistesójától...Kép

az mind igaz amit írtál, egyetértek a gondolataiddal,
DE: én HAMAROSAN ( 2004. október ) szeretném megszülni az új babát, az nagyon gáz??Kép ( 2,5év korkülönbség lenne köztük ...)
annyival ásatagabb leszek 2,5 év múlva??Kép
akkor is, ha egészséges életmódot folytatok??Kép
és ha bevetném a Bíró Ica kazit is, esetleg napi rendszerességgel??Kép
( egyébként az is Melissa "zsákmánya" volt, végre elõkerült, mert Anya elkezdett dolgozni a "testszépítésen", így a kisasszony elérte a bébikompból...)

szóval: én töretlenül szeretném a kistesót, a férjem is vágyik rá...
de persze maximálisan megértem és elfogadom z érveidet...Kép

ja, és kiszámoltam, hogy ha minden jól megy, esetleg még unokázhatok is, ha mégsem, majd "odafentrõl" vigyázom az eseményeket...

egyébként nõi lapokat én sem veszek, bár bevallom, néha belesandítok egy-egy Story-ba, / anyukám veszi mindig /

viszont a Fitt Mama tök jó szerintem...Kép ,
meg a Shape / érdekemben áll/na olvasgatni, de Melissám nem tûr meg semmiféle sajtóterméket a kezemben, bezzeg a sajátjában...brrrKép/

szóval, én is csak soronként araszolok, mint Kíváncsi...Kép

Evaeva!Kép

Úgy örülök Neked!!!Kép
megnéztem a profilodat, és egy gyönyörû szõke Tündérkirálylányt, egy csinos ifjú hölgyet, és egy jóképû fiatalembert láttam...Gratulálok hozzájuk, és persze az új kisbabához is!!!KépKépKép olyan szépen fogalmaztál...Kép

köszönöm Mindenkinek a dicséretet Melissa nevébenKép

Zsuzsó megígérte, hogy küld sms-t, ha megszületik Bettibaba...KépKépKép szurkoljunk nekik!!!KépKépKép

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Ilyen nincs, elszállt amit írtam!!!!Kép Hogy a fene enné meg!!!

Szóval akkor elölrõl!

Evaeva! Nagyon gratulálok a döntéshez és a pocaklakóhoz is!Kép Nagyon szép család vagytok, és mint látom lesz itt segítséged bõven! Gyere gyakrabban, szívesen látunk!Kép

Kíváncsi. Hát igen, olvasgasd el a topic archív írásait ezzel kapcsolatban, szerintem nagyon jó érvek hangzottak el a másik oldal mellett is (tehát hogy miért jó a késõi korban való gyermekvállalás) nálunk az Anyukámat a Nagymamám 42 évesen szülte, és hol lennék én ha õ anno nem úgy dönt hogy megszüli! Sajnos õ már nagyon régen nem él, de akkoriban azért nem ilyen körülmények között éltek, voltak terhesek (neki sok gyereke volt, sajnos a háború, meg az akkori viszonyok miatt sok gyerekét még csecsemõkorban elvesztetteKép) és persze szültek. Nem vigyázott az egészségére, ez azért ma már sokkal másképpen van. Én tehát bizakodok, és nem tántorodom el a negyedik babától!

Iddiko. Nagyon jó hírekkel szolgáltál, a dokid meg kész úriember, klassz hogy sikerült megtalálnod!Kép

Bocs, de most már tényleg rohannom kell, pláne hogy kétszer kellett ezt az üzenetet is megírnom!Kép

Jó hétvégét mindenkinek: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Ez az ásatag nagyon tetszett - ide most egy felkiáltójelet képzeljetek el, elromlott a billentyûzetem. Elolvasnám én az archívot, de Norcsi úgy tájékoztatott, hogy toeroelve vagyon - oe sincs a klaviatúrán. Magam is próbáltam utána nézni, ezt azt találtam is, de valószínû, a legérdekesebbekrõl lemaradtam. Azt hiszem, nem csak a korom int óvatos viselkedésre, hanem, mint már sokszor említettem, a megroppant satoebbi. Meg aztán az is, hogy az év férjem drága egy ember, nem iszik -krónikusan, nem dohányzik - sokat, nem kártyázik - de mást sem játszik, nem koep az asztalra - de még csak nem is táncoltatja, de egy is sok neki, nemhogy hat.
Ez azonban legyen az én bajom. Inkább az érdekel, hogy ti hogyan éltek, mit csináltok, mit és miért vállaltok - a sok gyereket én azért, mert nem bírok ellenállni az újszüloetteknek. Ez persze merõ hülyeség, hiszen az újszüloettség, ahogy én szeretem, csupán egy-két pillanatig tart. A szülés pedig, nálam legalábbis, koezel egy napig. Õrjítõ. Félek, és mégis akarom. Szerintem nem is vagyok épeszû. De hogy toebb is legyen, ahhoz már gyenge vagyok /?/
kíváncsi
 
 


Szia Kíváncsi!

Igen, lehet hogy pont a legérdekesebb hozzászólások lettek már törölve, nem néztem meg tüzetesen, csak láttam hogy az eleje már hiányzik. Minden igaz amit írsz, és nem is csodálkozom ha most így látod,de remélhetõleg teljesen rendbe fogsz jönni! Én is pont így vagyok, hogy az újszülötteket imádom, mindig szeretnék egy kisbabát a közelemben látni. És az is igaz hogy ez hülyeség, de akkoris, olyan aranyosak, olyan jó babázni. Nekem a szüléseim tényleg nagyon gyorsak voltak, úgyhogy ezzel nem volt gond, a terhességeimmel annál több, és mégis, ennek ellenére akarok majd belevágni ismét. Értelmiségi pályán dolgoztam (meg majd akarok is még) és egyáltalán nem érdekel a karrier, ezt a kollégáim nem tudják felfogni ép ésszel, itt jó ha egy gyereket vállal a többség, de sokan annyit sem!Kép Én is szeretném ha fel tudnánk a gyerekeket nevelni, együtt a férjemmel!

Na ismét mennem kell, majd benézek írtatok-e még!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál és sajnos semmi jele, hogy a mi tündérkénk el szeretné hagyni a meleg zugot. Nagyon jól érzi magát odabent. Eddig nagyon akartam, hogy elõbújjon, most pedig azon drukkolok, hogy 23.-áig élvezze a pocak melegét, mivel az orvosom elutazott és akkor lesz legközelebb. A férjem is örülne, ha 21.-e után születne a kis tündér, mivel akkor kos lenne és a párom is az.
Sajnos mostmár elég nyûgös vagyok, de remélem ezt az egy hetet még kibírjuk.

Sheila!
Tündéri Melissa a kazival.KépKépKép Nagyon tetszik, hogy mindig olyan vidám vagy.

Evaeva!
Örülök, hogy ismét többen lettünk és gratulálok a picurhoz.KépKép Nagyon szép a családod.
Feltétlen írd meg, hogy milyen nemû lesz, hogyha kiderül. Csináltok genetikai vizsgálatot?
Engem nagyon megnyugtatott, bár maga a vizsgálat nem volt egy kellemes élmény.

Mindenkinek jó hét végét!
Zsuzsó
Zsuzsó
 


Szia Zsuzsó!KépKépKép

Megadrukk megy....KépKépKép

biztos szófogadó a kisasszony...Kép
ha már fiatalságot nem lehet, igyekszem legalább a humoromat megõrizniKép

még annyit akartam írni Neked tegnap, hogy a kisfiad el fogja felejteni, hogy Õ tul.képp fiút szeretett volna...Kép

Patrik is így van vele, most már örül, hogy Hugicája van!Kép

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok mindenkinek!
Errõl a genetikai vizsgálatról, ha már átestél rajta, irhatnál nekem egy kicsit bõvebben, ha van rá idõd Zsuzsó, mert jó lenne tudni elõre a lehetõségeket, igaz az orvosom biztosan mindent el fog magyarázni, de azért egy anya szemszögébõl is más ez a kérdés. mindenkit üdvözlök eva
evaeva
 
 


Sziasztok lányok!
Norcsi, megnéztem a topicodat, irtoo aranyosak a gyerekek! Bánk mekkora? Talán nem sokkal idõsebb az én legkisebbemnél. Egyébként melyik az az értelmiségi pálya, amelyiket a gyerekek miatt könnyen feledsz?
Kataoo7, nem csoda, ha alig van idõd, látom, teleírod a Babanet összes topicját! :o)
Zsuzsoo, szurkolok, hogy könnyen és simán menjen! Mikor tudjuk meg, ha meglesz a kislány?
S ti, többiek, mindannyian: mivel foglalkoztatok, mielõtt babázni kezdtetek?
Pá holnapig!
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsó, nagyon szurkolunk, hogy kitartson a bébi, beszélgess vele, biztos sikerülni fog! Aztán mindent bele, császárra meg ne is gondolj mint lehetõségre!

Kíváncsi. Nagyon köszi, aranyos vagy! Néha irtó rosszak, ez persze a képeken nem látszik, ott mint megannyi angyal virítanak!Kép Bánk 16 hónapos múlt elsején, csak ilyen nagyocska!Kép Jogász vagyok és bíróként dolgoztam, meg fogok is majd valamikor terveim szerint. De csak MAJD.

Megyek, mert vacsi közben vagyunk, csak beugrottam olvasgatni.

Jó hétvégét, legalábbis amennyi még hátravan belõle!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Kíváncsi!
Az idõpontokat is nézted??? KépKép
Többnyire csak este van idõm, ha Dóri elalszik...
Látod, én már függõ vagyok! KépKépKép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Evaeva, a genetikai vizsgálatról viszonylag friss élményeim vannak, pont egy éve estem túl rajta: a méhlepényböl vett mintát nézték (korionbiopszia a hivatalos neve), mivel elmúltam 35. A vizsgálat elött egy éjszakát benn kellett tölteni a kórházban (Schöpf-Mérei), de csak azért, hogy reggel ne idegesen, fáradtan, utazás után legyünk ott. Hatan voltunk egyszerre berendelve, futószalagon történt az egész. Egy érzéstelenitö injekció a hasba, amiböl csak egy pici szúrást lehetett érezni, és utána már semmi mást. Egy UH monitoron figyelhettem, ahogy a doki magyarázta, hogy hol a baba, hol a lepény, hol a méh fala, hol a tü, ugye látom, milyen messze van a baba a tütöl? Nagyon érdekes volt, amint megjelent a tü a méhfalnál, a baba azonnal elkezdett az ellenkezö irányba húzódni Kép Nem volt fájdalmas, inkább csak kellemetlen az egész, olyasmi miatt pl. hogy a legelején lekenték az egész hasamat fertötlenitövel, aztán ráirányitottak egy ventillátort, hogy hamarabb megszáradjon, és emiatt nagyon fáztam. Kb. 2-3 percig tartott az egész. Két orvos volt jelen, nagyon emberséges volt mind a kettö. Utána szépen vissza kellett gyalogolni az egy emelettel feljebb levö szobába, és egy órányit feküdni. Délután már haza is mehettünk, az eredmény kb. 2 hét alatt készült el. Azt a bejelentkezéskor külön megkérdezték, hogy akarjuk-e a baba nemét megtudni.

Ennyi, ha van még kérdésed, szivesen válaszolok.

Üdv,

iddiko
iddiko
 


Összekevertem a neveket, bocsánatot kérek!!
Iddiko! Köszönön a leirást, remélem nekem is simán megy majd, még annyit, hogy hány hetes terhes voltál ekkor??? evaeva
evaeva
 
 


Sziasztok!

Brrr! ezzel a genetikai vizsgálattal kapcsolatban leginkább az aggaszt, hogy be kell feküdni a kórházba miatta,
nem akaroooom!!!Kép

nélkülem itthon káosz van/lenne a cicákat és Melissát nem nagyon gyõznék a fiúk egyedül...Kép

Kíváncsi!Kép

kérdésedre válaszolva: a babásság elõtt /és most is/ a párom cégének könyvelésével, és egyéb adminisztrációjával foglalkoztam, plusz a bengáli macskáinkkal /jelenleg öten vannak a nagyok, és tizennégy apróságunk született a közelmúltban/ így nem unatkozom, de szeretem csinálni, sok örömet okoz...Kép

...és így nyugodtan vállalhatok talán mégegy babát, mert egyébként is itthon dolgozomKép

fentebb írtátok, hogy az újszülötteknek nem tudtok ellenállni...Kép
nos, számomra is van egyfajta varázsa az üjszülött babának, de többnyire úgy elrepül az elsõ pár hét/hónap, hogy mire igazán élvezni kezdeném a dolgot, már pár hónapos babám vanKép

úgyhogy nekem igazából az az idõszak a kedvencem, mikor már rohamosan fejlõdik a kis "tudománya", mint most Melissának


Drága Virtuális Barátnõm!Kép

Norcsi!Kép

Meglátogattam a fényképalbumodat, gyönyörûek a gyerkõcök!Kép

Bánk olyan kis férfias már mostKép

Nem csodálom, hogy szeretnél még tesókát!!!KépKépKép

Iddiko!Kép

Az orvosod tényleg egy különleges ember, szurkolok, hogy hamarosan visszatérhess hozzá, pozitív teszt birtokában!Kép

Off: tegnap itt voltak a szüleim, apám nálunk helyezte el a kocsijukat, mert panelben laknak, és felbontották az aszfaltot a parkolóban...õ meg kizárólag az ablak alatt akar parkolni, hogy szem elõtt legyen az autója...Kép

emiatt sehova nem járnak vele, még Karácsonykor sem jöttek ki hozzánk, nehogy ne legyen közeli parkolóhely, mire hazaérnek...Kép

szóval, most eljöttek, és apám inkább rágyújtott, hogy ne kelljen bejönnie a házba...Kép
anyu bejött, és Melissázott kb. fél órát, aztán a párom hazavitte õket...

apám be sem jött megnézni az unokáját...Kép
nem számítottam tõle sok jóra, de azért ez nagyon rosszulesett...Kép

Sheila

Puszi Mindenkinek: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila, nagyon rossz lehet ha a nagyszülõk ilyenek az unokákkal. És fõleg hogy egy rohadt parkolóhely miatt, vagy ez inkább csak indok?Kép Nálunk az Anyu hetente legalább háromszor van nálunk de tényleg segít is, amiben csak szükséges. Így azért könnyebb nekem is a rengetegféle dolgot intézni!Kép Szépek lehetnek a cicák, de nálunk azért inkább kutya-pártiság van!Kép Köszi a dícséretet, hát ez a kis férfiember most is mint mindig már megint éppen az ölembe kéretzkedik felfelé!Kép Olyan raffinált lett az utóbbi idõben, mindenben utánozza a lányokat, gondolom ez ismerõs Nálatok is!Kép

Igen, ez a befekvés engem is elborzaszt, a harmadik terhességnél is attól féltem hogy mint az elsõ kettõt nem úszom meg befekvés nélkül, mármint a terhesség idején! De megúsztamKép Én a Schöfiben szültem, hát azok a viszonyok amik ott vannak mindennek mondhatók, csak nem rózsásnak.

Iddiko, nem tudod melyik dokik csinálták a vizsgálatot? Csak érdekelne, köszi!

Na megyek is, most ennyire futotta, sziasztok! (Anna itt áll a sarkamban mert emilt akar írni az Anyunak, nagyon ügyes, megtanult egyedül olvasni meg írni, ma elõrukkolt azzal hogy végigmondta az ABC-t, és már emileket írogat!Kép De olyan jópofákat!Kép)

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

evaeva, a 16. héten voltam a vizsgálat idöpontjában. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy csak igy utólag tudok ilyen könnyedén beszélni róla, akkor iszonyatosan be voltam rezelve, de nemcsak én, mindannyian féltünk. Ami persze teljesen jogos, mégiscsak egy beavatkozás...Az akkori társaságból többekkel is találkoztam késöbb, volt, akivel egyszerre szültünk, és senkinél nem okozott a vizsgálat semmi bajt.

Norcsi, Villányi föov. csinálta. Utána még voltam nála egy UH-on, videóztunk is, rendes volt. De a kórház borzalmas... Kép

Sheila, köszi a drukkot Kép Megértem, hogy rosszul esett a nagyszülök viselkedése.... én is hetekig bánkódtam, hogy az anyukám nem jön annyit Misihez, mint a nagyfiamhoz. Aztán felfogtam, hogy mégiscsak megöregszik ö is, nemcsak mi változunk (71 éves).

Napsugaras szép hetet nektek! Most hirtelen nagyon jó kedvem lett, észrevettem, hogy újab három ibolyám széndékozik virágokat nyitogatni Kép

iddiko
iddiko
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: