Új privát üzeneted érkezett!

telefon33, aug 6 már csak pár nap és itt van, még 2 munkanap, aztán hétvége biztos gyorsan eltelik, és máris itt van.

Nekem még 2 hét az első dokilátogatás, aztán hogy ne legyen egyszerű menet, ő csak beutalót az az UH-ra, nem ő végzi el rögtön akkor, de remélem hamar lesz UH-n szabad időpont.... éljenek a rendelői "körök", hogy külön kell uh-ra menni.... No mindegy, úgy döntöttem, hogy addig nézek olimpiát és utána már el is érkezik a dokilátogatás :D
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok

tacska gratulálok:-) szép méretekkel rendelkezik a babád:-)
Kislányod hogy van?
Lassan nekem is el kell kezdenem időpontokat foglalni vérvételre és uh-ra is, de még nem jutottam el odáig.

sziszianyu üdv köztünk:-) Én se bánnám, ha most sikerülne a kislány, drukkolok neked:-)
Gratulálok, szép méretekkel rendelkezik a te babád is:-)
Kombinált szűrés: én a helyedben megcsinálnám. 33 ezer Ft...tényleg durva.

gerianya hála Istennek, hogy minden rendben van a kisbabáddal, tudom mit éltél át. A lényeg viszont az, hogy nagyon jó híreket kaptál:-))) Édes a képen:-)

hajni gratulálok a picurkához:-))))
talinn
 
 


ljankaa kitartás, nekem is 2 hét és mehetek uh-ra, már alig várom:-)

Nekem továbbra sincs nagyon tünetem, ami nagyon érdekes, hogy elmúlt a farkaséhségem. Estére vagyok úgy, hogy egy lovat meg tudnék enni, na akkor senki ne álljon a hűtő és közém :lol:

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 

 
 

Kemse borzasztóan sajnálom, ami veled történt, kitartást kívánok neked és hidd el, hamarosan újra sikerül majd teherbe esned és könnyebben elengeded a mostani babát...

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Sziasztok Kismamik!Hogy vagytok ma reggel?Ma megint nagyon meleg lesz :o
Engem is érdekelne ez a kombinált szűrés...Ez vérvétellel történik?Én tegnap voltam először védőnőnél és mondta, ha akarom megcsináltathatom.Említettem a férjemnek is és ő szerinte csak csináltassam meg.Hétfőn megyek az első vérvételre és majd megkérdezem a dokimat, hogy mi a véleménye erről és mennyibe kerül.Állítólag a csekket a doki adja és előre fel kell adnom.Én úgy tudom ez a vizsgálat kb. 10-12.000 Ft.
Mi jól vagyunk a védőnőnél is rendben volt minden. :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

A kombináltteszt vérből és egy közel 30 perces uh-val készül el. Nekem a doki megmondta hova menjek és ott ennyibe kerül. semmit nem kell fizetni csak a végén és mint kiderült lehet egészségpénztárral is. Így úgy tűnik, hogy megcsináltatom!

Huh én ettől melegtől nagyon kivagyok :-( Ha nem émelygek ami teljesen áttevődött estére akkor szédülök, de kegyetlenül :-(
És ha arra gondolok, hogy jövő héten dolgoznom kell még rosszabbul vagyok :-( Pedig január 1-ig muszáj dolgoznom, hogy jó gyedet kapjak!

Valaki ma megy uh-ra?

Kitartást mindenkinek ebben a nagy melegben....

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok,

Szeretnék csatlakozni hozzátok én elméletileg most vagyok a 7 hét környékén második babámat várom van egy 1 éves kisfiam.
Látom beszélgettek a genetikai tanácsadásokról.
3 féle teszt van(kombinált,integrált és 4-es teszt)
Kombinált:UH+vérvétel ezt csinálják a 12.héten 9000.-
Integrált:Ez 2 vérvétel 12.héten és a 16.héten ebből a 2 vérvételből számolnak 19000.-
Itt 2 leletet kapsz,de a második a biztos.
A 4-es tesztet én nem csináltattam meg annó mert az azt hiszem a 33000.-
Nálunk elég rossz eredményt kaptunk a kombinált vérvételnél így kellett megcsináltatni az Integrált vérvételt.És utána elindult a lavina.De hála a jó égnek jó lett a vége.
A tesz neveit lehet hogy keverem de majd megnézem ha fölébredt a fiatal úr,mert bent vannak a papírjaim a szobába. :-)

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Szia Judit0823!Szeretettel üdvözöllek a kismamik között :lol:
Köszi az infókat a tesztekről!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Szia Judit0823! Üdv itt :D Nálatok se lesz nagy korkülönbség :lol: A Fiam és a Kislányom között 1 év 10 hónap van. Az eleje nem lesz könnyű, de később nagyon megéri, mert jó barátok, és játszópajtások lesznek :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Hozzánk meg jött egy Kismacska :roll: (pont jókor....) Tanácstalanok vagyunk mi legyen vele, mert nagyon okos aranyos ragaszkodó Kiscica (2-3hónapos lehet) de van ugye a toxoplasma para, meg hát 3 hét múlva megyünk vissza Máltára...

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Szia Judit!

Üdv itt! :-)
De jó hogy jártas vagy a tesztekbe. már fogalmam sincs akkor nekem mit csinálnak, mert 33.000-be kerül. Tegnap jelentkeztem be és kb a bugyim színét nem kérdezték mire a végén nagyon pontosan megmondták, hogy 08.23-án 12-re kell mennem és azt mondták más lehetőség nincs , mert ez a legjobb időpont a vizsgálatra.
Nekem elvben azt mondták ez a kombinált teszt. Csak ahogy írtad a 33 ezret megkérdőjeleződött bennem.... Vagy csak lehet a legdrágább helyre küldött a doki????

Anitja!
Én nem fogadnám be most. Veszélyes! és később a baba csillog szemére is ugrani fog.
Én tavaly ősszel befogadtam egy kicsi cicát. később nagyon sok problémánk lett belőle. Hál istennek sikerült neki egy szerető gazdit találni és most hogy babát várok nagyon örülök, hogy így döntöttünk. Pedig a szívem szakadt meg érte....

Málta?! De jó!!! Nyaralás? Utazást bírni fogod?

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


judit0823, üdv közöttünk!

Én ma reggel iszonyatosan rosszul voltam. Boltban voltam, és azt hittem, hogy haza se érek. Út közben is le kellett ülnöm. Elszédültem, levert a víz. Volt valakinek ilyen?

Szerencsére hétfő hamarosan itt van, mert már nagyon várom az uh-t :) Ki megy mostanában uh-ra?

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Telefon33!Én is ugyanígy voltam ma reggel a boltban :wink:
Előtte nem reggeliztem, szerintem ez volt a baj.De szerencsére bicajjal mentem, így gyorsan hazaértem és ettem is!Most már semmi gond!A terhesség előtt se bírtam a meleget, pláne most!Nekem nagyon alacsony alapban a vérnyomásom (100/70),mondta is a védőnő, hogy sokszor egyek keveset és mozogjak sokat :D
Vigyázzatok Magatokra!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Vigyázzatok magatokra ebben a melegben, én mondjuk szerencsére nem vagyok szédülős, de nem lehet kellemes nektek... Meg hát igyatok sok folyadékot :-)

Judit neked is boldog babavárást, biztos jó lesz a gyerekeknek, meg majd belerázódtok a két picibe. Nővérem és köztem is 1 év 10 hónap különbség van, és valahogy csak felnőttünk :D, aztán még harmadiknak jött öcsénk is 2 és fél év után...
ljankaa
Budapest
 
 


hajni1980, én szeretem a meleget :) csak nem bírom :) Mióta picilány megszületett, azóta nem bírom. Addig a 40 fok volt az, amit szerettem :)

Nagyon várom a holnapi uh-t :) Most fogom megkapni a beutalókat is majd. Meg a védőnőt is most kell majd felkeresnem. Remélem minden rendben van odabent :)

Ki hányadik hétre tervezi a 4D-t? Én ezen gondolkoztam, hogy mikor érdemes, amikor már a nemét is meg tudja mondani a doki.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok Mammikák, sajnos kórházból jelentkezem :( hajnalban elkezdtem :cry: nagyon vérezni, a Baba jól van egyenlöre, de feküdnöm kell szigorúan és progeszteron hormont kapok, valószínû leesett hirtelen a hormonszintem, és gyakorlatilag menstruálok :cry: sajnos volt ilyen a Kisfiammal is, de a 8. héten és nem volt ilyen erôs vérzés... Holnap jelentkezem még, remélem jó hírekkel :D próbálok pozitivan hozzáálni....

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


anitja, reméljük, hogy jó hírekkel jössz, és minden, de minden a legnagyobb rendben lesz!!!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Anitja!

Hogy vagy? kicsit már enyhült a vérzés?
Nagyon drukkolok Nektek!
Legyél pozitív máshogy nem is lehet, de ha volt már ilyen akkor bizti minden rendben lesz.... Nagyon drukkolok és küldöm a pozitív energiát felétek!!!!!!!!!

Többiek hogy vagytok? Én nagyon csehül :-( nem bírom már a meleget!!! :-((((( És holnap dolgoznom is kell már menni és akkora a pocim, hogy meg is kell mondanom pedig a 12 hetet ki akartam várni, de látszik le se tagadhatom....

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Anitja, minden jót neked, sugárzom én is a pozitív gondolatokat feléd!

sziszianyu, erőt a holnap reggeli munkába menetelhet. Ha esetleg nincs nagyon öltözködési előírás, akkor próbálj meg valami lazább fölsőt felvenni és akkor talán még nem kell elárulnod a "titkod" :-). Azt hallottam, hogy a holnapi nap csúnyán meleg lesz, de aztán normális hőmérsékletre visszamegy...
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok, köszönjük a drukkokat, segített :wink: ugyanis ma kiderült, hogy haematománk van, az vált le, de szerencsére a Picurral szemben, ugyhogy se a méhlepény, se a Babuci nem sérült. Szigorú fekvés és progeszteron gyógyszer mellett ma haza is engednek :D
Puszi Lányok, olyan jó, hogy vagytok :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Szia Anitja!

Nagyon sokat gondoltam Rátok!
Örülök, hogy jobban vagy :-) Tartsd be a szigorú fekvést amennyire lehet.
Segítséged van a másik két gyerkőcre?

Többiek hogy vagytok? Megy ma valaki uh-ra? Annak nagyon drukk....

Én úgy ahogy vagyok. dolgozom ez meghatározza a hangulatomat :?

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


anitja, szuper, hogy minden rendben van! Fekvés, fekvés és fekvés! Persze amennyire gyerkőcök engedik!

sziszianyu, én ma délre megyek uh-ra. Szerintem megint ott fogok ülni vagy két órát...

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Telefon!

Remélem már bent voltál!? És hamarosan jössz a jó hírekkel :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok Kismamik!Hétvégén nem nagyon értem rá felnézni az oldalra, csak most látom mennyi minden történt!
Anitja örülök, hogy minden jól alakult :D Csak vigyázz nagyon magadra!!!
Telefon33, várjuk a beszámolót!!!
Sziszianyu még én is dolgozom....Nekem is jobb lenne otthon ebben a melegben...Én is múlt hét közepén mondtam meg a főnökömnek, hogy kismama vagyok, persze másnapra már tudta mindenki :lol: Én azért árultam el, mert csütörtökön védőnőhöz kellett mennem a kiskönyv miatt, ami kellett a mai vérvételemhez...És, ha már megyek a védőnőhöz, akkor persze már többen látnak :D
A mai vérvétel lezajlott, 1 hét múlva meglesznek az eredmények és mehetek belgyógyászhoz, fogorvoshoz is :wink:
Mi is szeretnénk menni 4D-s ultrahangra, kb. a 24. hét környékén...
Pussz Nektek!Vigyázzatok Magatokra!!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

Meg is jöttem az uh-ról :) 9 hetes és 3 napos a baba,
crl: 25,2 mm. terhességi időnek megfelelő nagyság. jó fetalis mozgás és szívműködés, szikhólyag látható.
Nyakiredő mérés szeptember 17-én, AFP pedig 08. 23-án.

Megkaptam a beutalókat is.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok lányok!

Már egy hete nem tudtam feljönni. Hogy vagytok?
Én pénteken megyek ultrahangra, már nagyon várom! :)

anitja örülök, hogy semmi baj.

Láttam, hogy szó volt a down kór szűrésről.
Az első szűrés vérvétel+uh 9000 Ft és ha az orvos kéri az eredmények után akkor a kombinált plusz 22.000 Ft.
33.000 Ft rengeteg érte, még a sejtbank is 25.000 Ft-ért csinálja teljes egészében.
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok,

Vagyok én is csak egy kicsit sűrű volt a hétvége.
anitja:örülök hogy jobban vagy,remélem tudsz pihenni egy kicsit.

Krisztiánnal nekem is volt vérzésem a 8 héten,de szépen rendeződtek is a dolgok.
telefon:De jó hogy te már itt tartasz,már beutalók és időpontok hú de várom már.
Sziszianyu:végül elmondtad a munkahelyeden?Mit szóltak?

Én még nem tudom mikor szólok a munkahelyemen hogy akkor mégse megyek vissza jövőre :-)

Ezek a teszt árak egyébként érdekesek,ha külön külön csináltatod a két tesztet olcsóbb mint ha egyben fizetetted ki, barátnőm is most csináltatta meg neki is 33e-volt így nem 2 leletet kapott csak egyet és egybe kelet kifizetni az árát.
Dolgozóknak kitartást lassan vége, én is végigdolgoztam Krisztiánnal a terhességemet a 8.hónapban is csak azért hagytam abba mert koraszülött lett a drágám.
Egyébként biztos hogy már volt róla szó de ki hol szül?

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Sziasztok!

Telefon!
De szépek vagytok :-) De figy nem kevered az időpontokat? Mert először van a 12. héten a nyaki redő és a down kór szűrés a 16-18 héten meg az afp. így szerintem agusztusban a nyaki redőre mész. csak azért mert mi majdnem egy idősek vagyunk és én is aznap megyek. :-)

Megmondtam a főnökömnek. :-) Nagyon jól reagált én meg marhára megnyugodtam :-)

Én a II. nőin szülök :-)

Hát nekem ennyibe kerül... :-( mindegy hál istennek ki tudom fizetni...csak azért sokkalom. De meg van az időpont is. 08.23 12:00 :-)

Anitja!
Hogy vagytok??

Most egy kicsit jobb idő lesz :-) Mindenkinek kitartást :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok
Remélem, midenki jól van és a babák szépen növögetnek.
Én tegnap megmutattam egy könyvben a Nócinak hogy hogy néz ki most a tesója és megijedt tőle, azt mondta, "mérges az arca".
Lehet nem kellett volna. Pedig már baba formája van.
Nekem is már durván látszik a hasam, nagyon gáz. Persze, mindig fel is vagyok puffadva.
Most olvasok egy könyvet, a "Szülés, ahol én irányítok" címűt, a természetes, fájdalom nélküli szülésről szól. Nagyon érdekes a számomra, mikor azt írják, a szülésnek nem kell fájnia és bárki el tudja ezt érni. Ismeri valamelyikőtök ezt a könyvet?

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


Sziasztok :D
Sziszianyu persze a Kedvesem segít mindenben, sőt Ő az aki nem is enged felkelni, a mosást is sutyiban indítottam el :oops: de már a Nővérem teregetett ki, jött ma is, és holnapután is, Anyukám holnap jön, szóval igen van segítség bőven, egyébként a Gyerekek is nagyon lelkesek, segítenek sokat, értik, hogy a Kistestvérükkel most feküdnöm kell :D

Telefon33 jól belehúztatok :lol: szerintem is fordítva vannak az időpontok, előbb a nyakiredő

Tacska én is mutattam Noelnak, és azt mondta, hogy még nem annyira szereti :lol: ő is csúnyának tartotta :lol:

Judit0823 Noellal én is 8 hetesen feküdtem kórházba vérzés miatt, de akkor nem volt ilyen erős és darabos (most nagyon ijesztő volt), mondom én, hogy fiam lesz :lol: ezek a Fiúk igénylik a törődést :lol:

Tegnap a kórházban az uh-os nagyon kedves volt, sokáig nézegettük a hasam, Kisbogyót cseppet sem zavarta a hematóma, ficánkolt-izgett-mozgott, nagyon édes volt, ééééés 32mm :D
Sajnos a kórházfelvételnél egy hülye nőt kaptam ki, aki bénázott az uh-gal, semmit nem mondott, csak a vizsgálat végén azt, hogy 99,9%, hogy a Baba elmegy :shock: :shock: :shock: - na gondolhatjátok mennyire ki voltam borulva... - ennyit arról, hogy orvosok milyen bíztatóak tudnak lenni... :evil: persze nem hittem neki, hülyének gondoltam, és bíztam abban, hogy nem lesz semmi baj. Nincs is 8) :lol: 8) :lol:

Egy egész zacskónyi "gyógyszert" szedek: progesteron hormont, magneb6-ot, rutascorbint, c-vitamint, terhes-vitamint :lol: :lol: (csak attól félek megint óriásbébim lesz - Natasa 4500gr volt :roll: )

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


judit0823, bocsi, tényleg igazad van! :lol: Most néztem, hogy kevertem a két időpontot. Sote II szülök.

tacska, de édes Nóci :P A könyvet én nem ismerem.


anitja, 32 mm az nem semmi méret! :lol:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Jó reggelt Kismamik!Végre egy kicsit hűvősebb van!!!!
Anitja örülök, hogy jobban vagy!Jó nagy már a babócátok! :D
Telefon33, örülök, hogy minden rendben van!
Sziszianyu, én vas megyei vagyok, Celldömölkön fogok szülni.Esetleg valaki vas megyéből?
Hát nálunk a Pocaklakónk az első baba lesz, nagyon várjuk már!Képzeljétek, nálunk a nővérem is kismama, a 3. babáját várja és 6 hét van közöttünk :lol:
A tesómnál ikrek vannak és megmutatta nekik az ultrahangos képet és azt mondta a kerifiam, aranyos,csak még elég csontos :o
Ha valaki megy uh-ra beszámolót kérünk!
Szép napot!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok! Ma voltam a védőnőnél, jövő szerdán megyek vérvételre, jövő hét pénteken belgyógyászat. Utána a nyakiredő, majd uh. Lesz egy pár köröm :lol:

Ki hogy van a mai napon?

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok:-)

Elromlott a számítógépem és nem tudtam jönni...

Telefon de jó neked:-)) én még mindig nem voltam védőnőnél, pedig már igencsak illene.
Én már nem érzem azt a rettentő fáradtságot, amit eddig, éppen ma vagyok 11 hetes, más is van így ezzel?
Nagyon szép méretekkel rendelkezik a babád, gratulálok:-)))
Az Arnival a 15-16. hét környékén voltunk 4d-n és nagyon klassz volt:-)) Egyben láttam, ahogy igazi kisbaba már akkorákat bukfencezett odabent, hgy még apa is meglepődött:-)) és a szonográfus már akkor látta, hogy kisfiú, úgyhogy a kistesóval is jó lenne a 16. hét környékén menni. Igazándiból azt szeretném, ha az Arni is látná, hogy egy igazi kisbaba van a pocakomban és ez a baba lesz az ő testvére. Így talán könnyebben megértené:-)

Anitja hála Istennek, hogy minden rendben van! Akkor tényleg pihenj sokat, bár elhiszem, hogy 2 gyerek mellett nehéz. Ti már elmondtátok a gyerekeknek a kistestvért? én még nem merem, majd 2 hét múlva. Sajnos csak a 13. héten csinálják meg nekem a 12. heti uh-ot. Így volt időpont a kórházban:-(((((((
Annyira nem aggódok, mert az Arninál is így mentem, csak egy kicsit csalódott vagyok, jobb lett volna már jövő héten megtudni, hogy jól van a picur odabent.

Tacska már hallottam a címét ennek a könyvnek, de nem olvastam még.

Sziszianyunekem is az a bajom, hogy már nem tudom felvenni a ruháimat, ma muszáj volt elővennem egy kismama nadrágot, pedig még nem akartam. Már feszül rajtam minden és nincs az a bő póló, ami eltakarja a pocakom.

Judit0823 Üdv itt köztünk és gratulálok a kistestvérhez:-)))) Mi a szíved vágya, természetesen azon kívül, hogy egészséges legyen?:-)

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


talinn, én a nagylánynak már elmondtam egy hete, kicsinek ma mondtam el. Örültek nagyon. Kicsi simogatta hasam, és mondta, hogy majd találkozunk idekint, ha kivesz a doktorbácsi :lol:

Hát már nekem is sok ruha van, ami nem jön rám. Olyan, mintha lenyeltem volna egy sárgadinnyét :lol:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok:)

az újakat Isten hozta, megjöttünk tegnap előtt a nyaralásból, de sajnos nem volt időm előbb jönni.

anitja, gerianya, picit visszaolvastam, és nagyon megijedtem, de őszintén örülök, hogy mindkettőtöknél jóra fordultak a dolgok! :D :D

telefon, gratulálok, látom most voltál uh-gon!
nekem még rám jönnek a ruháim, de a kis " sárgadinnye" pocak már nálam is kezd egyre jobban látszani.

tegnap mi is voltunk uh-gon, 11 hetes van az uh papíron, crl: 38 mm. annyira édes volt, keze-lába egyfolytában járt, az orvos egy normális fotót nem tudott róla csinálni. Megnézte a kezecskéit, lábacskáit, volt, hogy a talpát mutatta:) nézte a köldökzsinórt, minden ok.
14-én, kedden hívtak vissza 12. heti nyaki redő vizsgálatra, meg integrált tesztre, így az Istenhegyi géndiagnosztikát le is mondtam, nem tudtam, hogy itt is csinálják.
Védőnőhöz csak 22-én megyek. Végül is eldöntöttem, hogy a Róbert klinikán fogok szülni, Nyéki doktornál.
Visszaolvasok még, aztán jövök vissza, puszi Nektek!

Kép
kisbaby
 
 


most nézem a vonalzómat, az uh gép szerint meg 11 hetes?

Kép
kisbaby
 
 


Hajni1980Az nagyon jó, hogy a Nővéreddel együtt vagy Kismama és együtt Babázhattok majd :lol: :lol: :lol:

TalinnIgen, mi már rögtön az elején elmondtuk a Gyerekeknek :lol: Noel emlékszik még Natasára is amikor a hasamba volt, hihetetlen memóriája van :shock:

Gerianya Hol vagy :?:

Kisbaby Nekem is egy héttel többet mondtak UH-on, mint amennyit a vonalzóm mutat

Hogy vagytok? Azért jó ez az enyhe idő, jókat lehet aludni :D

Mi jól vagyunk, sokat fekszem, sőt igazából egésznap fekszem :oops: De most legalább van időm dolgozni a blogomon 8)

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Sziasztok!
Kisbaby!Jó nagy már a babócátok :D Gratulálok!Nyaralás hogy telt? Nem voltak rosszullétek?
Hogy érzitek magatokat?Mi holnap belépünk a 9. hétbe és sajna a hányinger is előjött, szinte egész délelőtt van, de még elviselem :lol:
Még azt szerettem volna kérdezni Tőletek, hogy vízbe abszolút nem lehet menni?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

Én mászkálok vízbe :-) A legeljen még balcsiban is voltam most voltam strandon is még az otthoni medencét is élvezem. Megkérdeztem a dokimat azt mondta a méhszáj azért zárt hogy ne menjen semmi a babához és hogy ne feledjem terhesség nem betegség :-) A Benussal is voltam még balcsiba és semmi baja nem lett. A dokim azt mondta csak a szaunát, termált nem szabad! :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Na végre sikerült egy képet feltölteni magunkról :lol: Nagyon le kellett kicsinyíteni a képet :?
Sziszianyu!Köszike szépen a választ!Ki megy mostanában uh-ra?
Mi majd csak 28.-án megyünk, a 12 hetesre....

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Hajni, köszönöm jól telt a nyaralás, persze kis kellemetlenségek voltak, hányinger, meg az állandó fáradtság, székrekedés....
Én minden nap többször fürödtem a tengerben, csak arra vigyáztam, hogy inkább árnyékban legyek. Mondjuk a napot nem nagyon bírom a terhességem óta. Most a Balatonon vagyunk, itt is szoktam fürödni.
Sztem a természetes vizekben lehet úszni, inkább medencébe ne menj be.

Jó a kép, szépek vagytok :D

Kép
kisbaby
 
 


ezt a " reggeli hányingert" biztos férfi találta ki. nekem egész nap tart, sőt este jön igazán..

Kép
kisbaby
 
 


Hajni, tényleg jó a képed, bár meg kell hagyni hogy elég picike, de azt hiszem a lényeg az sugárzik rólatok :-). A napozással vigyázzál, árnyékban legyél inkább, a vízbemenetelt nem tudom, de én is inkább azt olvasgattam, hogy a természetes vizek okésak

anitja, milyen blogod van, már ha nem titkos?

Jó olvasni továbbra is az UH beszámolókat. Jövő héten már én is eljutok a dokiig, aztán remélem az UH-n is hamar kapok időpontot és az is meglesz jövő héten :-)
ljankaa
Budapest
 
 


Kisbaby és ljankaa köszike a kedves szavakat :lol:
Hát igen, május 26.-a volt életem legszebb napja, de jövőre lesz még szebb is :)
Ez a hányinger engem is elkísér szinte egész nap :( Tegnap este alig tudtam vacsorát főzni....De ma is csak kéne, mire a férjecském hazaér :wink: De kitartás kismamik, talán már lassan elmúlik...

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Hajni1980 Szépek vagytok :D

Én is úgy tudom, hogy a természetes vizekkel nincs gond.

Ljankaanem titkos, sőt: www.anitja.blog.hu
kismamáknak pedig: http://anitja.blog.hu/tags/r%3Aj%C3%B3g ... %C3%A1knak :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok ma?
Én ma voltam ultrahangon, nagyon édes a pici tökre izgett-mozgott amikor bejött a párom meg elfordult :)
Cuki nagyon!:))
Nekem most kezd elmúlni a hányinger szerencsére. A hideg paradicsom nekem sokat segített amikor rosszul éreztem magam!:)
Kellemes estét!!
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 


Szép jó reggelt kismamik!Olyan jó a reggeli pihizés!
Anitja hogy vagy?
Elvira00 gratula !Te most pontosan mennyi idős terhes vagy?
Mit csináltok ma?Én nagytakarítást tervezek...
Vigyázzatok magatokra! :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Jó Reggelt Mindenkinek,
remélem jól vagytok!

Gerianya?

Elvira,, gratulálok! A hányinger mintha múlna, de lehet hogy csak tegnap volt jó napom.

Hajni, Óvatosan a nagytakarítással, nehogy meghúzd a pocid :D

Mi még a Balatonon vagyunk, de mára elromlott az idő, ezért kirándulunk egyet Badacsonyba. Jövő kedden megyek integrált tesztre, nyaki redő vizsgálatra, de biztos minden rendben lesz.. remélem

Telefon, hogy vagy?

Anitja, elkezdem olvasni a blogodat, jó, h írtad! Veled minden ok?

Kép
kisbaby
 
 


Fúúú én ma émelygősen :? de amúgy jól vagyunk köszönjük :lol:

Elvirade jó, hogy láttad a Babádat fickándozni :D olyan édesek, már én is alig várom, hogy érezzem a hasamba :D
Noelt 16 hetesen éreztem először, Natasát már sokkal előbb, kiváncsi vagyok most mikor :lol:

Hajnide nagytakarítanék én is, főleg egyedül nagyon imádok :oops:

Kisbaby hideg a Balaton? sajnálom, hogy rossz időtök van, bár szerintem a Balaton rossz időben is gyönyörű :D
Nekem 23.-ra van időpontom genetikai UH-ra
Badacsonyról jut eszembe:
jajjj Lányok én annyira kívánom a szőlőt :roll: szerencsére Anyukám ma megérezte csak keveset hozott :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: