Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Madaran nagyon sajnálom, ami veled történt! Bízom benne, hogy minél előbb újra pocakosodni fgsz! Gyere majd kérek a hírekkel akkor :)

Zsani! Pontosan át tudom érezni, hogy miért is töprengesz a kérdésen. Nekem most 7 hónapos a lányom és már 8 hetes terhes vagyok. 15 hónap lesz a két gyerekem között. Egy héttel ezelőttig én sem tudtam mit is tegyek mi a legjobb... Nekem édesapám akkor annyit mondott, hogy mind a két döntésem helyes és jó és mind a kettőnek vannak veszélyei ezáltal rossz és helytelen. Ami az én esetemben pluszban fentáll, hogy anyukám már sajnos nem él. Az első babámat sem látta (szülés előtt 2 héttel hunyt el). Így nekem csak apukám van akire a férjemen kívül tudok támaszkodni (sajnos anyósomékkal egyre rosszabb a viszonyunk, teljesen más világnézetük van és nemfogadják el, azt ahogy nevelem a lányomat, így rájuk nem is akarok támaszkodni). Mi se lakunk túl nagy lakásban, de sok jó ember kishelyen is elfér alapon mindent meglehet oldani. Egy dolog miatt nem az abortuszt választottam. Védekeztem, mégis terhes lettem. Ennek (tudom sokan ebben nem hisznek) de oka van... Valamiért az élet így akarta. Anyukámnak volt abortusza és még 20 évvel később is sírt miatta, hogy megbánta, hogy akkor elvetette.... Így én ezek mellett úgy döntöttem, hogy nem akarok ugyan így járni. Ráadásul van 9 hónapunk a "nagytesót" felkészíteni arra, hogy "kistesó" érkezik és hogy majd segítsen nekünk :)
A lányom már nevet, ha a pocaklakóról mesélek neki, pedig továbbra is csak 7 hónapos :)
Egyébként a végső igent nálunk a gyerek mondta ki :) Letettünk elé két egyforma játékot középre a gyereket. Egyik volt az ien, másik a nem és ahová megy először.... Felvette az igent, majd felnevetett :D
Szilly ötlete nagyon jó ezt mi is csináltuk, tény nem ennyire részletesen leírva, mert nekem már az elején eldőlt :)
Nem akartam nagy litániát írni, meg kioktatást, remélem nem is olyan lett, csak a bennem lévő érzéseket írtam le!

Bárhogy döntesz az a JÓ döntés, ebben biztos lehetsz!

Viki

Kép

Kép
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


Viki...az én apukám a 38.héten halt meg,pontosan tudom mit éltél át :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Madaran sajnálom ami veled történt!

Köszönöm lányok a biztató szavakat. Higgyétek el nagyon nehéz, minden nap sírok adöntésemen, de sajnos így kell döntenem. Már az orrom is vérzik, mihejt sírni kezdek.

No meg nektek nem írtam. Másik ok amiért félek megtartani, szteroidot szedek és ,m eg olyan allergia gyógyszert amitől a gyerekemnek születési rendellenessége is lehet, nagy valószínűséggel. Na megyek jóéjt

Kép
Kép
zsanimanó
 
 

 
 

Madaran nagyon sajnálom. :( Remélem minél hamarabb összejön majd az újabb baba.
Viki akkor neked sem könnyű. Ez, hogy a picúr döntött nagyon aranyos ötlet! :)
Zsani akkor ezek szerint már döntöttél... hát sok erőt a döntésedhez.
Kig120 már akartam kérdezni, hogy hogyhogy Te írsz ide és nem az anyuka? Nem azért mert zavar, csak úgy érdeklődés képen. :) Még nem találkoztam apukával itt a babaneten, bár biztos vannak azért.:) Ez olyan jó egyébként, hogy ennyire nyitott vagy ilyenekre.

Zsuzsi
Kép
Kép
torpimano
 
 


Sziasztok.
(regebbi felhasznalo vagyok, csak egyelore nem akarom felfedni 8) )
Lenne egy kerdesem, hatha tudtok segiteni.

Mindig 25-26 naposak a ciklusaim, es sosem maradt meg el egy menstruaciom sem.
Ez a 3. honap,h probalkozunk a babaval.
Ma vagyok a 29.napon, meg nem jott meg. A 25-26 napon vegig azt ereztem,h meg fog jonni, majd elalszok egesz nap, es egyebkent is van egy par tunetem (persze lehet csak áltunet….), de 2 tesztet csinaltam eddig, es negativak.
Szerintetek lehet h sikerult a baba, vagy esetleg nem is volt valamiert peteeresem?
Vagy ha volt olyan ‘’mindjart megjon erzesem’’, akkor valszeg peteres is megvolt?
Megorulok….
abcdef
Adony
 
 


Sziasztok.

Nem tudom még nálam hogy alakulnak a dolgok,de hátha tudnék csatlakozni :)
Tegnapi napon teszteltem egy halvány pozitívat 10-es érzékenységűvel.A mai nap viszont mintha kicsit halványabb lett volna,max ugyanolyan.Viszont csináltam jóstesztként ovutesztet...az erősödött.Magamról annyit,hogy 32éves vagyok,van már egy 7éves lányom és egy 9éves fiam :)

Üdv:andi
tandi26
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Csajok!!!!!

MEGTARTOM A PICIT!!!!!!
[/b]

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


NAGY BETŰKKEL AKARTAM KIÍRNI!!!
nA MÉGEGYSZER: MEGTARTOM A POCAKLAKÓT!!!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


EZ MÁR TUTI, CSAK MOST MÁR A JÓISTEN IS TARTSA MEG NEKEM!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Zsanimanó.

Gratula,és nagyon örülök a döntésednek :)
Látom amúgy Te is szolnoki vagy.Ki lesz a dokid?

Üdv:andi
tandi26
Szolnok
 
 


Sziasztok!

abcdef és tandi üdv itt. Drukkolok, hogy baba legyen a pocakotokban.
Zsani örülök a döntésednek, jól döntöttél. :) Az előzőekből bocsi, de én már azt olvastam ki, hogy másképp döntöttél. De örülök, hogy tévedtem. :)

Zsuzsi
Kép
Kép
torpimano
 
 


Hát nem valami pörgős a topik... :cry:

Zsuzsi
Kép
Kép
torpimano
 
 


Zsani, sok-sok puszi érte! Üdv mindenkinek!

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Zsani! Nagyon örülök a döntésednek! Gratulálok hozzá!!! :) Üdv a megtartó pocakosok között :D

Az újaknak is örülök, bízom benne, hogy a pocakotokban lakó legyen! :)

Kép

Kép
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Abcde, a világért sem szeretnélek elkeseríteni, de ez még bármi lehet. 25-26 napos ciklusaim voltak mindig is, de tavasszal, mikor belevágtunk a babaprojektbe, a ciklusom hirtelen kitolódott. Első hónapban majd'megőrültem mikor több nap késéssel megjött, azt hittem korai vetélés. Aztán megismétlődött, és megint, és megint, míg rájöttem: a ciklusom tolódott ki. Védőnővel beszéltem erről később, azt mondta, sok nő számolt már be ilyen jelenségről. De persze nagyon-nagyon drukkolok, hogy nálatok ennél sokkal jobb hír miatt legyen az elmaradás! Tudod pontosan, hogy mikor voltatok együtt? Onnantól számítva 10 nap múlva a tesztnek ki kell mutatnia a pozitívat, bármikorra is várod (nem várod) a menstruációt!

Zsani, de jó, hogy így döntöttél! Annyira örülök!

Madaran, őszintén sajnálom. Iszonyú lehet ilyet átélni. Kitartást neked, és remélem mielőbb összejön egy újabb terhesség, amivel célba is érsz. Ha el is búcsúzol most tőlünk, kérlek, mindenképp jelentkezz majd a jó hírrel, amikor itt lesz az ideje!

Rólunk: én is búcsúzom, de sokkal jobb dolog miatt, és csak ideiglenesen. Holnap nászútra megyünk (évekkel ezelőtt házasodtunk, de eddig nem jött össze a dolog). Mivel az elmúlt két hétben nagyon sok nyavalyán estünk át (epegörcs 2 is, vírusos hasmenés, stb.), így parázom kissé, hogy milyen lesz az út, de azért remélem a legjobbakat. Októberben jelentkezem ismét :)

(vonalzó törölve 2011.12.11-én...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilly 2011.12.11 18:06-kor.
szilly
 
 


Sziasztok!

Hétvégén vendégeink voltak!

Üdv az újaknak!

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Madaran
Sajnálom :cry:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Zsani
Örülök, hogy így döntöttél! :lol: :lol: :lol:

Nálunk egyszerre lesz két kicsi... 52 négyzetméteren lakunk, 4. emeleten... és lift nincs...
Nekünk is majd komolyan kell logisztikázni, de majd megoldjuk!

Szilly
Érezzétek magatokat nagyon jól!

Kép
jessica80
Budapest
 
 


sziasztok!
én is eltűnőben voltam...2évesem eléggé kitölti időm, vagy totál kidőlök. Befőzök mellette és kerteket rendezünk, próbáljuk baba-gyerekbarátabbá tenni a ház környékét.
Nekem tünetek erősödnek, 6hétbe léptünk, hányinger, alig eszem, szédelgek, és a kedvencem a fáradság:Phamarabb alszom mint akit altatok:)
dokit ma hívtam,sajna nem vette fel, holnap újra próbálom.
örülök a babamegtartásba, sajnos ma már az válik normálissá, hogy nem ideállisak a körülmények, hiába nyomja a média, környezet a tudatunknak, de sokmindent meglehet oldani, igen, sok lemondással, legalábbis így gondolom.
megyek, még van varrnivalóm is:)
jóéjt
csengobarack
Csór
 
 


Abcdef!

Miattad írtam most. Peteérés nem csak 14 nappal a menstruáció előtt lehet. Vannak váratlan időpontban is. A teszt, a beágyazódás kezdete után kb 10 nappal már kimutat(hat)ja a terhességet. Van akinek több idő kell hozzá.
Szerintem ha tudod mikor voltatok utoljára együtt, akkor ahhoz adj 4 napot, mert annyi ideg simán életképesek a spermiumok, és még tizet, mert legalább ennyi idő kell a peteérés után, hogy a szervezet termeljen annyi hcg hormont, amit már a vizeletből is ki lehet mutatni. De akkor még a legtöbb esetben igencsak halvány a tesztcsík. Szóval ha biztos akarsz lenni benne, akkor még plusz 4 nap. Akkor már látszódnia kell a teszten, ha van baba.
Szóval utolsó együttlét + 18 nap, és ha akkor is negatív a teszt, és nem jött meg, akkor menj orvoshoz!
Vendég
 


sziasztok
nálunk vírusok ütötték fel a fejüket,fiam,férjem..már múlóban...nincs is időm terhesnek lenni :)

Üdv és gratula az újaknak!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


táblázatunk
újaktól kérnék majd adatokat :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szisztok.

Ma reggel csináltam Medi-lab tesztet...határozott pozitív :)
Ma délután felhívom a dokimat,azután többet tudok.

Üdv:andi
tandi26
Szolnok
 
 


Szilly szép utat kívánok! Érezzétek magatokat nagyon jól. :) Hova utaztok amúgy?
Évilány jobbulást a betegeknek! Te nem kaptad el ugye? Így hogy apa is beteg nem lehet egyszerű. A férfiak betegen elég nehéz esetek tudnak lenni.
Nekem az émelygés inkább estefelé jelentkezik. Iszonyú fáradt vagyok még napközben, de éjszaka meg nem tudok aludni. :evil: A fél éjszakát ébren töltöm és forgolódok.
Ha az ideális körülményekre várnánk, akkor szerintem nagyon kevesen szülnének csak. :D

Zsuzsi
Kép
Kép
torpimano
 
 


Tandi gratulálok!!! :D

Zsuzsi
Kép
Kép
torpimano
 
 


Evilany.jobbulást nektek.

Szilly nektek pedig jó utat.Biztos nagyon szuper lesz minden.

Na,felhívtam a dokit...jövőhét pénteken kell menni.Nem is bánom,hogy nem előbb...de NAGYON várom már....huu de soká lesz :roll:
tandi26
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Gratula az újaknak, Zsani örülök a döntésednek!
Én nagyon rosszul vagyok 1 hete, állandó éemlygés, hányinger. :?
Nekem október elején kell mennem megint uh-ra.
annaanyu
Debrecen
 
 


:D Sziasztok! Hál'istennek úgy alakult az élet, hogy csatlakozom hozzátok! 2012 május ha minden jól megy. :D
judyt28
 
 


Judyt.Gratula neked is.Mikorra várod kb? hányadik gyerkőc?

annaanyu.Én meg azt furcsállom,hogy nálam semmi :( -egy picit átveszek tőled.oks?

Üdv:andi
tandi26
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Üdv minden újnak!

Zsanimano!
De jó! Örülök, hogy így döntöttek, bár megértem a másik dontesed is.

Szilly!
Nektek meg jó utat! Majd gyere mesélj!

Madaran!
Őszinte egyutterzesem!

Abcdef!
Amit Cathrin irt, aban van vmi. Nekem van olyan ismerősöm, aminek mind3 gyerkőcét a 7. Hét után mutatta csak ki a teszt. Szóval sztem meg bármi lehet.

Velem semmi extra, hol jobban, hol kevésbé jobban emelygek. Ha emelygek azon nyavalygok, ha meg nem akkor meg azon jár az agyam, hogy miért nem, ugye nem lesz semmi. Nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz a következő UHn. Maradok meg mindig így rejtve. Mar nem sokáig remelem.

Lilypie Pregnancy tickers
inkognito4
 
 


sziasztok!
huh, lányok, kegyetlen éjszakám volt. Mint Zsófival az elején most is még meg is fáztam,de,hogy hol...levegőt nem kaptam, megittam 3liter vizet, pisijárat....hányingerrel körítve, pedig megint tegnap 2 almát bírtam lenyomni...
ma még ennyinél se járok..még a konyhába se bírok menni, minden szanaszét, utálom, de a szemem is alig bírom nyitvatartani... messze lesz még az este:(
remélem azért ti jobban vagytok
dokit tegnap hívtam,sajna nem vette fel, még próbálkozom...
csengobarack
Csór
 
 


Sziasztok!

Itt áll a bál. Nekem nincs időm terhesnek érezni magam. Állandóan futok a gyerek után. Tegnap a kommpal rohangált én meg utána. Meg főztem is, meg mostam, mosogattam. Képeljétek állandóan a sütőajtót nyitogatja. Van rá valamilyen zár, mert nagyon zavar, hogy kárt tehet magában. Na meg az egész cipős szekrényt magára borította, kétszer is, de a komp felfogta és így semmi baja nem lett. Ma porszívóztam, de hát ő is jött a fenekemben és egy óvatlan pillanatban a porszívócsövet magához rántotta. le is horzsolta fejét. Na mennem kell, mert ébredezik. Nagyon eleven, nem fél semmitől, mint ilyenkor senki sem. puszi!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Sziasztok!

Mi ez apangás csajok? Senkiről semmi hír? Dokilátogatás? UH?

Oké, velem sem történt semmi extra, de nem is nagyon szeretnék még írni magamról. De attól még ti írhatnátok!!!

Lilypie Pregnancy tickers
inkognito4
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál, minden rendben volt. Azért még nagyon picike...

Évi! Adatok a tábliba: 27 éves, Budapest, építőmérnök/tolmács, Máv kórház, dr Spánik Gábor, május 20. név: Barnabás/Patrícia

Non-stop hányinger....

Üdv az újaknak! Azt néztem, hogy táblázat alapján mindenkinek második baba, kivéve akik elsőre dupláznak, de a végeredmény így is ugyanaz :-)
Vendég
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék.....

a második babót várjuk:))))2008 nyarán volt egy méhenkívülim,elvesztettem az egyik petevezetőm,majd decemberben első próbálkozásra összejött a kislányom,most vele vagyok itthon,december óta próbálkozunk,mostanra sikerült összehozni,dokinál múlthét kedden voltam UH-n,6+3 volt akkor szóval mostanra 7 hetesek lettünk,volt szívdobogás,és ott volt a kicsi babszem a petezsákban:)))))
A poén hogy a legjobb barátnőm kb 10 hetes,így együtt fogunk babázni...
Pécelen lakunk és az uzsokiban fogok szülni,Dr.Halász Domonkosnál,aki egy nagyon jó orvos....


Hányingerre igyatok colát!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2011.09.26 08:13-kor.

sutimano76
 
 


a vonalzóm kicsit többet mutat nem tudom miért:(((((

sutimano76
 
 


sziasztok
hát itt tényleg nagy a pangás...ki merre? Mindenki jól van?

Én jól voltam eddig,de tegnap sajna alvadt véres vérzés,majd barnázás jelentkezett :arrow: ügyelet :arrow: baba él,7 hetes 4naposnak felel meg(1 héttel kisebbnek mérték,de az kizárt mert tudom mikor készült) viszont a méhszáj fölött egy 14x13 mm haematoma...ha kiürül,jó,ha továbbterjed,nem... hasam görcsöl szinte folyamatosan. Utrot kaptam,és ne emeljek,köszi,ezt egy 13 hónapos mellett.Ma este megyek a saját dokimhoz,majd átbeszéljük ezt a dolgot.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evilany Berninél nekem is volt ,de nekem kiürült,igaz 2 hónapot feküdtem.......

sutimano76
 
 


Sütimanó,háááát.köszi... :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evilány!

Átérzem az aggodalmad, nekem hatalmas haemathomám volt Norbikával, kétszer be is fektettek, én duphastont kaptam. Hát igen a kímélet nehéz, de muszáj! Amivel csak tudsz könnyíts a dolgodon!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


én is duphastont kaptam,de tény hogy nem volt egy kis 1 évesem,akivel játszani,meg emelgetni kellett....van segítséged???

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Halkan szeretnék csatlakozni hozzátok!
Igaz orvos még nem erősítette meg,de több teszt már igen.Szóval remélem,hogy minden oké odabent és májusi babánk lesz nekünk is.

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


sziasztok!
jövő hétfőn megyünk uh-ra, dokihoz:) már alig várom
nálam még mindig álomkór, hányinger, szagokra allergia....+tegnap nagyon durva migrén:(
ma nagyon valóságos filmet néztem, az új sjp-est, tényleg egy dolgozó anyai káosz:)
csengobarack
Csór
 
 


Voltam a dokinál,nem tartja komoly gondnak a haematómát,szerinte az elmaradt 2.menzesz(bár annak nem most volt ideje,de nem vitázok)okozhatta,gyakori a 8.,12.hétben. Ki fog ürülni,barnázás,enyhe vérzés lehet,erős vérzés vagy görcsök esetén doki.Optimista a terhességgel kapcsolatban.Fizikai kímélet javasolt,de a gyereket felvehetem hiszen az "kötelező" is,tudja. De ne most nagytakarítsak,kiránduljak,ugráljak...házasélet nuku...3 hét m.ctr.
UH nem volt mert nem jó a gépe,de tegnap úgyis néztek a klinikán.
Utro,Magnézium menjen.

És ő egy odafigyelős,alapos doki(lásd előztő terhesség)
Igy holnap megyek kiskönyvért a védőnőhöz :) és kérek időpontot a 12.hetes UH-ra,lehetőleg a dokimhoz.

táblácskánk
Újaktól is kérnék adatokat :)Mindenkinek gratulálok!

tekergők merre járnak?Mindenki jól van?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evilany akkor ez jó,de azért vigyázz:))

sutimano76
35
pécel
máj 7.
baba neve ???
uzsoki
2.baba
Berni

sutimano76
 
 


Szaporodik a társaság :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk minden rendben. Babák növögetnek, émelygés múlik.
Alapvetően jól érzem magam. Most nagyon boldog a lelkem :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi
Vigyázz magatokra!
Én úgy tudom, hogy az ilyen haematomákkal vigyázni kell, érdemes feküdni! (tudom, egy kisbaba mellett ezt nehéz megvalósítani :? )

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Jessica,mindkét orvostól rákérdeztem és nem kell...annyit mondott hogy fizikai kimélet,ne ugráljak,nagytakarítsak stb.
A vérzés teljesen elállt (de nem az lenne jó ha vérezne,ürülne..? :? )

Jessica te mikor mész legközelebb dokihoz?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Itt olvasgatva a hsz-kat, hát lehet, hogy nem is érdemes felfednem magam, mert nagyon kilógnék a sorból! :lol: De ha már a melohelyen elmondtam, akkor azért felfedem magam.

Lilypie Pregnancy tickers
inkognito4
 
 


Na végre!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: