Új privát üzeneted érkezett!

Vikianya
Én úgy tudom, hogy a terhességet az UM-től számolják. Nekem így írják a 4+6-ot.
Amit írtam napok z is UM-től számolva van. (29. nap az 4+1)

Ma az UH-n mindent elmagyarázott, megmutogatott a szonográfus hölgy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vagy 20 percig voltam a vizsgálóban :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


carotta Gratulálok neked és kicsit irigykedem is :oops: :) De ez nekem most ismét fura.Szinte egy idősek vagyunk 1 nap eltéréssel és nekem pl nem látszott csak a 3,5 mmes gestatios gyűrűvel ellátott pzs! Am tök butának érzem magam.De pl miért nem tudták volna csak azt írni a leletre,hogy 3,5 mm-es petezsák.Azt a gestatios gyűrűt minek írták rá.Na jó nem rinyázok.
Ma amúgy szinte tünetmentes napom volt :?
Többiek Ti hogy vagytok?
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


biceboca
Szia! Az Uj korhazban szultem es Enciulescu-hoz jartam aki a Provisan-nal rendel. A szulesre is bejott nem volt gond ezzel. De ugyanakkor a terhesseg ideje alatt nekem ugy tunt, hogy nem eleg alapos de azt mondtam hogy biztosan tapasztalt orvos es nem kell neki 1 ora hogy megnezen UH-n. Eleg hamar vegzett minden egyes alkalomma. Most is hoza mentem vissza de eleg hamar lerazott igy gondoltam hogy valtani fogok mert ad biztonsag erzetet. En is Turos-ra gondoltam nem ismerem de csak jot hallottam rola ugyhogy megprobalok hozza feliratkozni csak a szamat kell megszerezzem.
Sajnalom hogy rossz tapasztalataid voltak az elso szulesednel, valoszinu rossz szemlyzetet fogtal ki. Nekem csak pozitiv tapasztalataim voltak: a baba segitokesz volt a vajudas alatt, azutan 2 agyas szobat kaptam ahol rendes szobatarsam volt. Az aszisztensnok is segitettek es kedvesek voltak.
A Gyerekkardiologian dolgozom mint aszisztensno, 12ot 24 el igy eleg huzos ezert hamar el akarok menni szabira. Van 120 nap a "concediu de risc maternal" amit ki szeretnek hasznalni. Most is melobol irok, ejszakas vagyok es mar ragadnak le a szemeim pedig csak 21 ora. Mi lesz reggelig? :? Szertenem ha ez a periodus oszig nyugodt es kellemes lenne stressz nelkul, na meg persze minnel tobb idot szeretnek Krisztaval tolteni.
Te hol dolgozol, hogy kibirod 33-34ig hetig? Az elso terhesseggel is ilyen sokaig dolgoztal?

Kép
Daisypath Happy Birthday tickers
imolax
Abaliget
 
 

 
 

Vajon miert ilyen kicsi a vonalzom? valamit nem csinaltam jol?

Kép
Daisypath Happy Birthday tickers
imolax
Abaliget
 
 


Sziasztok!!! Nekem jan.23-24-én kellett volna, hogy megjöjjön. :) És még mindig semmmmmiiiiiiiiiiiiiiii. :)
rosszasag200
Érd
 
 


Mindenki Szia!

Ma csak olvasgattalak titeket, de nem nagyon van mit hozzászólnom. Mindenkinek sok kitartás a tünetek elviseléséhez.

Carott: még mennyit kell a kórházba maradnod? Marad benned valami kaja?
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok! Ki hogy van?
Lányok Ti tudtok aludni éjjel?Én szinte alig-alig...több órát fent vagyok :?
carotta: még mindig hánysz sokat?
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Carotta:Én ma vagyok a 27. dpo napon.Tudom hogy az UM-töl számolják a terhességet,én az szerint vagyok 5+6.De ha maga a terhességet veszem,akkor csak most leszek (holnap) 4 hetes,vagyis lehet hogy ezért nem látott még csak petezsákot???!!!Nem értek ugyan ennyire hozzá,csak tegnap számolgattam kicsit ,még este.

Rosszaság:És mikor lesz TESZT??Tesztelj.... :)

Anyamci:Én elég rosszul alszom éjjelente,nehezen alszom el,és sokat forgolodom,sokszor megébredek.

Nekem már 2. napja iszonyat hányingerem van,pedig már ma is ettem,de mintha nem akarna enyhülni....bántja a kicsi a nagyot... :P :lol:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Imolax: akkor sok-sok kitartást kivánok neked, mert nem könnyű terhesen éjszakázni!! Ádámmal mikor terhes voltam volt egy periodus olyan álmos voltam..hogy képes lettem volna a budin elaludni a munkába!!nagyon rossz érzés...
hát szerintem is, ha ugy gondolod kisse felületes Enciulescu, válts dokit, annyian vannak....és biztony jó kis összeget kell adni, minden egyes vizsgálaton, igyhát én is elvárom, hgoy akkor ránk figyeljen, és maximálisan, ne siessen, mert sokan vannak beprogramálva.
Kriszta a kislányod? mekkora?

Carotta: az jó ha minden ok, most már csak a kaja maradjon benned!!!+++++

Vikianya: igen sok ilyen lesz meg :)) bántja a kicsi a nagyot, szoktat minket,
majd ha kijönnek a kis csöppségek, addigra jó edzettek leszünk, nem alvás...meg sok mindenben....most hányinger rosszullét..ki kell birni, majd később is ha betegek leszünk, nem lesz mikor ágyba feküdni, csöppségekről gondoskodni kell...minden jól ki van tervelve...szerintem mindennekk meg van az oka, csak egyesek szerencsések, enyhe tűnetekkel megusszák :)

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


bibeboca:Tudom ,hogy mi hogy zajlik,már van benne szerencsém több mint 8 éve.... :lol: de nem bánom..,imádom a Törpjeimet... 8)

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Anyamci
Gestaciós gyűrű jó!
Vendég
 


Nem bírtam tovább, elkészítettem a vonalzót! :-)

KépKép
kaqk
 
 


Vickianya> igen tudom...vigasztalni akartalak, csak aztan mashova kalandozott a gondolatom, a vege nem kimondottan neked szollt. bocsi

Kaqk> hajrá++++, mikor mész a dokihoz végül? jövő héten?

Carotta..hogy vagy? még mindig bennt?

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


bibeboca:Nincs baj,nincs miért bocsánatot kérned.. :lol:

Carotta:Hogy vagyol???Mi az a gestacios gyürü???


Kaqk:tényleg mikor mész dokihoz???Küldök neked egy is pizitivat..és mindenki másnak is...+++++++++++++++++++ 8)

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Köszi..hát egy hét múlva. :-)

Carotta: kaja bent marad???

rosszaság tesz???

KépKép
kaqk
 
 


A gestatios gyűrű először az 5. hét közepén ábrázolódik, kis, gömbölyű
echomentes képletként az endometriumon belül, térfogata 1,5-2,0 cm3, jól elkülöníthető
a pseudogestatios gyűrűtől. A fejlődő embrió jeleként a kis, másodlagos szikhólyag
látható legkorábban. A szikhólyag a terhesség 10. hetéig növekszik, miután eléri a
maximális méretét, egy héten át nagysága változatlan, majd csökkenni kezd.
A 2-3 mm hosszú embrió a szikhólyag megjelenése után 24-48 órával
válik láthatóvá, kb. 33 nappal az utolsó menstruációt követően.

http://aok.pte.hu/docs/phd/file/dolgoza ... gozatf.pdf
Vendég
 


Én változatlanul hányok.... :? :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, nem reagálok, hulla vagyok, csak néhány szó rólunk :oops: .

Tegnap reggel rinyáltam egy sort, hogy biztos nincs vmi rendben, mert semmi bajom, egy fikarcnyi hányingerem sincs, a kisfiammal viszont piszok szarul voltam... :? . Aztán ittam egy főzött kávét, amit sose szoktam,émelygés nékül éreztem, hogy liftezik, aztán azzal a lendülettel ki is hánytam az egészet :shock: . Na, onnantól olyan iszonyat rosszul voltam, hogy még Botonddal se volt ilyen sose :twisted: . Kellett nekem rinyálni :lol: :lol: . Ma reggel megint jobban keltem, és egész nap türhető volt, de azért éreztem émelygést folyamatosan :wink: .


Minden terhesség más! Egy ismerősöm még szoptatta a kisfiát, amikor egyik reggel kicsit hányingere lett a kávéjától. Biztos ami biztos csinált egy tesztet, amiről majd' leugrott a 2. csík, aztán a doki közölte vele, hogy a 12. hétben van :shock: :lol: . Mivel szoptatott nem izgatta a menszi hiánya, és esemmi tünete nem volt! Semmi! Vagyis azt mondja elég fáradt volt, de az már az első baba születésétől így volt :lol: . Szóval no para :wink: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Na én két napra eltűnök, addig is megy mindenkinek a sok ++++++++++++++++++++++.

Nekem kicsit görcsöl-szúr a hasam, nem tudom, hogy ez tünet, vagy meg akar jönni. Remélem az első, mert több napja érzem.

Carotta képzeld a sógornőm is pont így volt mind a két terhesség alatt, őt is injekciózták, de elmúlt amikor megmozdultak a babák.
De az igaz, hogy minden terhesség más.

Jó hétvégét mindenkinek!
kaccso
Üröm
 
 


Jó reggelt!


Mi újság veletek?

Rosszaság, Kaccso
Drukkolok, hogy ne jöjjön meg!


Én változatlanul.
Apajelölt hazavitte a babaképet, bescenneli, hogy megmutathassam :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
kicsidodi: Na Én is pont így voltam vagyok :lol: Most már nem igazán fáj a pocim se a derekam se csak a cicim....se rosszúllét semmi.Szintén bepánikoltam aztán fennhangon elalvás előtt tegnap előtt mondtam,hogy szeretném ha fájna a pocim,hogy tudjam ott van az én pötyikém.Na erre egész éjjel forgolódtam és fájdogált a pocim. :lol:
Hihetetlen,hogy annak örülünk,ha rosszúl vagyunk vagy fáj valamink ami a babaára utal :shock: :lol: De én kívánom magamnak,hogy a 12.hétig legyen minden bajom :oops: :lol:
carotta: Szegénykém akkor még mindig bent vagy :? De ott legalább jó kezekben vagy :wink:
Akkor azt mondod pötyikémmel minden oké??!! Nekem 3,5 mm volt de a 4,5 hetesen tehát okés akkor.
Rávettem magam ghogy 14.-én menjek dokihoz akkor lesz 6 hetes 3 napos és akkor már sokkal bíztatóbb képet kapok odabentről.Igaz megfordúlt a fejembe,hogy hétfőn elmegyek vagy csütörtökön :oops: deeee ki kell bírnom,hogy ne érjen megint csalódás
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.16 18:47-kor.
Vendég
 


mostcsak röviden annyit irok,hogy nekem csak petezsákot látott hétfön a doki!!!!!Akkor ez most azt jelenti hogy nagyon korai a még a terhesség,vagy mi van???már annyit olvasgattam rolla,hogy már összezavarodtam.Tényleg látszik hogy szöke vagyok....
Ma vagyok a 28. dpo napon,de ha az um-töl számolom,akkor ma vagyok pont 6+0...szoval nem értem,akkor most nállam nem okéa petezsák,vagy mi van???bocsi csajok hogy értetlenkedem ,de tényleg nem értem.....
Mi van elöbb???Mi miböl következik.....??

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya
Petezsák JÓ!!!!!
Vendég
 


Vikianya!

igen, azt láttátok, amit kell :wink: . 6. héten petezsák van, 7.-en már elvileg bébike és pulzálás is :wink: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


huucsajok...ezer köszönet a megnyugtatért,tegnap ota ezen paráztam..........................
Millio pusy ,és köszönet nektek.......... :lol: :wink:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Én október közepére vagyok kiírva, ha minden jól megy. Szeretnék ide csatlakozni, de majd csak a 12. hét után. Jelenleg laborba járkálok, hogy ellenőrizzék a terhesség növekedését. Amúgy spontán fogant, de már volt tavaly egy vetélésem, úgyhogy most már csak a vértesztben bízok. Jelenleg utrogestant használok, mivel a progeszteronom alacsony volt ahhoz, hogy megmaradhasson a bébi.

Hoztam egy kalkulátort:
http://www.naptarak.com/naptarak_varand ... lator.html

Meg egy terhesség hétről-hétre oldalt:
http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

További szép babavárást! Zsebbi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsebbi 2011.02.07 19:15-kor.
zsebbi
 
 


Sziasztok!!! Nálam még mindig semmi, szerintem holnap lemegyek a dokihoz. :)
rosszasag200
Érd
 
 


Sziasztok!!!

Rosszaság:Megy a drukk ezerrel...++++++++++++++++++

Ki hogy van??Hogy érzitek magatokat mostanság????

Huu,csajok nekem egyre jobban hányingerem van.A másik 2 terhességemnél is ilyentájt jelentkezett a hányingeres,hányos korszak....De ez legalább jot jelent... 8) Éjjel is sokat fent voltam most...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Rosszaság: +++++++++++++++++++++++++ holnapra!:-)

Zsebbi: várunk vissza pár hét múlva!!! :-)


Én jól! Semmi más tünet csak a növekvő cicik, majd majd leszakadnak! :-(

még mindig nem tudom hogy mi legyen menjek e pénteken dokihoz, vagy legyek türelemmel..és menjek amikorra hívott.

KépKép
kaqk
 
 


Zsebbi!

Üdv itt :) ! Ne izgulj, ha kapod a progipótlást, már nem lesz baj :wink: .

Vikianya!

Én is egyre rosszabbul vagyok. Tegnap is hánytam, és egész nap émelyegtem, de azért tűrhető volt. Ma reggel meg megettettem a kisfiamat aztán visszadőltem, de pár perc múlva rohantam hányni :shock: :? . Ilyen még az elsővel se volt, hogy ébredéskor, éhgyomorra hányjak... És a bőröm iszonyat gáz, most már a fejem is ragyásodik faszán :twisted: .

Kaqk!

Én irigy vagyok, hogy csak a cicid fáj :roll: :lol: .
Én sem tudom, hogy döntenék a helyedben :roll: . Még most is picurka, de azért PZS már lenne, viszont igazából a szívhang a lényeg... Sztem én a helyedben az anyagiaktól tenném függővé. Sokezrekért én nem mennék most el külön, viszont én pl. ingyen járok, és úgy meg igen :twisted: . Igazából az előző volt felesleges, nem a mostani :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


kisdodi:Én is tényleg nagyon szarul vagyok.Már napok ota émelygek,de éjszaka ota nagyon gáz.Hányni nem hányok(eddig)...
A gyomrom fáj,a cicim megint nagyon fáj,és a hasam sokat szurkál,megint.Ez pedig napok ota nem volt.Neked is fájdogál a hasad???

Kaqk:Tényleg csak tölled függ hogy mikor mész dokihoz.Én azért nagyon megnyugodtam amikor a doki látta a petezsákot..... 8)

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Kitartást mindenkinek!
Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 



szia Carotta...

Hogy vagy?Korházban vagy még???

tartást Neked is...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Carotta: jók a képek, főleg, amelyiken a babácskátok van :).

Nekem még mindig semmi, remélem így is marad.

Mindenkinek megy ++++++++++++++++++++++++++++++++
kaccso
Üröm
 
 


Kicsidod: ismerőshöz, rendelésre járok =ingyenes :-) Hát lehet felhívom, megkérdezem mit szólna ha hamarabb is mennék?!

Kaccso: teszteltél? dokihoz mikor mész?

Rosszaság: teszteltél? vagy csak dokihoz akarsz menni?

KépKép
kaqk
 
 


sziasztok...

Carotta,tényleg nagyon jok a képek,még apát is meglepte,és tetszett neki is... :D

Rosszaság,Kaccso:Teszt mikor lesz,de tényleg...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kaqk:Hivd fel akkor az ismidet..én nem birnék várni.Én a jövöhét utáni hétföt is alig birom kivárni,pedig én nem tudok hamarabb menni.... :oops:
Hányadik napon vagy???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya!

Két napig egyáltalán nem éreztem a hasam, ma viszont megint szúrkál. Én örülök neki :roll: . Meg a méhszalagjaim nyílalnak néha nagyon, mikor hirtelen felállok, vagy fordulok az ágyban.
Ma éhgyomorra hánytam, egyből kelés után. Ilyen még a fiammal se volt :twisted: .

Rosszaság!

Miért mész dokihoz? :roll: Uh-n még nem fog látni semmit, max. megvizsgál és megállapítja hogy meg van duzzadva a méhed, de az nem jelent sokat :roll: . Vagy tesztelned kéne, vagy vérből nézetni HCG-t :wink: .
Tesztet nem csinálsz? Már olyan sok idő eltelt! Ki kell mutatnia, ha van baba :wink: .


Csajok, én máris híztam :( . Kicsit passzos az a farmerom, ami eddig nem volt... Pedig nem eszem többet, sőt már 4* hánytam, mégis olyan vagyok, mint egy pöffeteggomba :twisted: :lol: . Tök undi érzés. Remélem csak víz, meg gáz, meg ilyenek, nem pedig zsír :roll: .
Holnaptól diétázom :twisted: . Na nem komolyan, de azt olvastam, hogy a babának pl. egyáltalán nincs szüksége szénhidrátra, inkább sovány husikat, sok zöldséget, gyümölcsöt kell enni, azokat is kis adogokban. Magyarul egészségesen kell étkezni. Na, nekem ez már önmagában diétának minősül :oops: :lol: . Szóval holnaptól odafigyelés van, magam miatt is, és a baba miatt is :wink: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok csajok...

Kicsidodi:Érdekes mert én is igy vagyok.Napokig nem fájt a hasam,de tegnap este ota szurkál,és néha alul belenyilal,föleg amikor felállok.Éjjel ota rosszul vagyok,éjjel is 2-szer hánytam,és már ma reggel is 3-szor.Nekem a másik 2 terhességem is igy zajlott,és kb. ennyi idösen kezdödött.Totál levagyok gyengülve,szédülök is.Pedig délután meloznom kéne már menni.

Rosszaság :Egyet értek kicsidodival.

A nadrágok engem is szoritanak,bár mérleg szerint nem hiztam.Gondolom a sok fellpuffadás miatt,meg esetleg a gázok miatt.

Carotta:hogy vagyol???Még mindig korházban vagy?

Kaqk:Hivtad/hivod az ismidet?

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Köszi a sok +ot, még mindig semmi, és remélem így marad. Holnap reggel tesztelek.... már alig várom.

Rosszaság: hogy bírod ilyen sokáig, hogy nem is teszteltél és dokihoz se mentél? Biztos egy nagyon türelmes ember vagy :).

Kaqk: menjél, ha ez megnyugtat, max. megmondja hamarosan menj még egyszer

Nekem is néha szurkál a hasam és néha néha belenyilall, de ezt alig merem kimondani is, mert félek, hogy csak bemesélem magamnak a tüneteket. Eddig nem fájtak a melleim, az este óta nagyon fájnak. Nagyon várom a holnap reggelt.

Mindenkinek kitartást!
kaccso
Üröm
 
 


Kaccso.Izgatottan várom/várjuk a teszted hirét.. :lol:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Az előbb hívtam fel a barátnőmet, aki a gyógyszertárban dolgozik, hogy délután hozzon nekem egy tesztet. Ő azt mondta hoz, de szerinte csak csütörtökön kéne megcsináljam, mert lehet h addig még korai és negatívat fog mutatni. Mondtam, hogy lehet, hogy nem bírom ki addig. Szerintetek mit csináljak? Ti mikor teszteltetek? Olyan izgatott vagyok :(
kaccso
Üröm
 
 


Kaccso:Én a 10. dpo napon teszteltem nagyon halvány pozit.rá 3 napra már a 20-as,vagy 25-ös(nem tudom milyen)Corax-os kimutatta a 2 csikot,már erösebben.21.-én volt a corax-os,és 22.re nem vártam-
de mindenkinek msáhogyan müködik a szervezete.
Én sem birnám ki,és nem is birtam,soha egyik terhességnél sem.De ha esetleg negativ,akkor se kenödj el...!!!amig nem jön meg nincs semmi veszve.... :P

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Kaccso!

én 4 nappal menszi előtt már pozitívat teszteltem 10-es teszttel, aztán menszi előtt két nappalmár a 25-ös is tök pozitív volt :wink: . És félidőben volt pé-m. Mivel már késik, és tuti megcsinálnám. Max, ha mégis negatív, két nap múlva csinálsz megint. Bnőmnek menszi után 4 nappal délutáni vizeletből elég halványan lett pozi, de előtte nem csinált. Sztem reggeliből előbb is az let volna. Szóval én mindenképp megcsinálnám, vesztenivalód nincs. Max az a párszáz forint :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Úgy döntöttem, hogy startból két tesztet hozatok, hogy tudjak egyet megcsinálni még ma reggel és ha negatív, akkor majd később még egyet.

Na szóval az a helyzet, hogy meg is csináltam egyet a reggel, és kb. 10 perc várakozás, megjelent egy annyira halvány csík, hogy azt sem tudom csík volt-e vagy beképzeltem. Le is akartam fényképezni de a csík a képen nem is látszik, csak úgy szemmel, ha nagyon nagyon jól megnézem :(.
Természetesen meg fogom ismételni, és valószínűleg várok péntekig, vagy valamikor hétvégén, hogy a férjem is legyen otthon.

Köszi csajok a biztatást!
Kitartást a tünetekhez :).
kaccso
Üröm
 
 


sziasztok lányok!!!

Nemrégen jöttünk meg a dokitol.
4mm a babocánk,és már van szivpulzálása is,még én is rendesen láttam.Méhen belül van ,és minden ok.6 hét mulva kell a kötelezö 12 hetes vizsgálatra mennem.Most 6 hetes és pár napos vagyok a doki szerint.Én számitásaim szerint 6+2... 8)
Nagyon örülök neki hogy minden ok...
Délután megyünk Anyosomékhoz,elmondani a nagy hirt...ettöl viszont kicsit tartok...

Kaccso:Péntek nemsokára itt van...lesz az még erösebb is....

Többiek!!!Hogy vagytok???Tünetek,érzések???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya: ez nagyon jó hír, biztos szuper érzés. Miért tartasz elmondani a nagy hírt?
Szerintem nem péntek lesz hanem szombat és úgy érzem ki fogom bírni.
kaccso
Üröm
 
 


Vikianya: de jó! szupiii!!!miért tartasz??

Mi elmondtuk már a szülőknek..:-) örültek!

Kacso: mikor kell megjönnie??

Én aznap reggel csináltam mikor meg kellett jönnie ( 28.nap ) és szép csíkos volt!
Mindjárt itt a péntek/szombat....kibírod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

én is várom a pénteket hogy lássam csöppünket. majd péntek reggel beszélek a dokimmal és megkérem hogy csináljon egy uh-t.

nekem nem szúr a hasam, hanem olyan mint mikor 1eske el kezdett mozogni és a könyökét, térdét néha kinyomta..:-)

KépKép
kaqk
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: