Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Ő az én drágám. Ebből a pózból sose derül ki, hogy fiú vagy lány! :shock:
Vendég
 


Hahó!

Lafie! Fiú vagy lány, de nagyon kis aranyos :wink:

A táblázatban a néven még gondolkodom, hogy benne maradjon-e, mert ennél a kettőnél megmerevedtek nálunk a frontvonalak, se előre, se hátra nem megyünk :wink: Az uram szerint keressünk egy harmadikat, rá is bukkantunk a Samura, de egyre többet látok belőle itt a neten is, szóval valszeg mégse esélyes.

Drienn! Szerintem a babakocsi milyensége attól függjön, hogy mire akarod használni. Csak tologatni akarod benne a babát vagy buszra, villamosra is kell szállnotok? Ha tömegközlekedtek, akkor fontos, hogy ne legyen nehéz. Ha csak tologatod, akkor milyen terepen? Betonon vagy földúton netán? Földútra ne vegyél bolygókerekűt :wink: Ha autóba is be kell tenni a kocsit, akkor minél kisebbre összecsukható legyen. Mivel őszi-téli babáink lesznek, legyen a kocsi jól téliesíthető, lábzsákkal, ahogy kell. És az se mindegy, mennyi pénzetek van :wink: Meg még biztos van egy halom szempont, nekem most ezek ugrottak be hirtelen. Nálunk az a helyzet, hogy földutak vannak, úgyhogy mi stabil, fölfújható kerekű, batár Bergon kocsit http://www.bergon.hu/main.php?oldal=ter ... =1&level=2 vettünk annak idején Miksának, és nagyon bevált. Mondjuk 14 kg, de mi nem vittük sehová. 40 ezer körül adták akkor, de nekünk nem kellett például hordozó (autós), mert kaptunk, így erre nem kellett figyelnünk, hogy legyen hozzá vagy illeszkedjen hozzá. Nagon jól téliesíthető, aztán át lehet szerelni sportkocsivá. A tolókar állítható magasságú (hogy apuka és anyuka is kényelmesen tolhassa), és át is fordítható. Nem gondoltam volna, hogy ennek ekkora jelentősége lesz, de az volt, Miksa utálta egyszerűen, ha a szemébe süt a nap. Később vettünk egy nagyon könnyű és nagyon olcsó esernyőkocsit, azt már vittük magunkkal sokfelé. Most a kicsinek is ez a Bergon lesz. Az esernyőkocsit tovább adtuk, azt majd veszünk egy újta, de még odébb van.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok lányok!Lafie nagyon jo lett a tábli. Nevek ha tényleg kiscsaj akkor Zoé, ha netán fiu akkor Noel v.Dominik.Amaryl,Numato mi lehet talizunk a korházba szülésnél :D !Látom mindenkinél rendben minden.A hátralévö hétvégére további szép napot.Mindenkinek pocak simi :) !

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 

 
 

Sziasztok!

Lafie, nagyon édes a kép, mindegy is a nem,nem? :wink: csak makkegészséges legyen, úgyis ez a lényeg :wink:

Lányok, köszönöm a "vígasztalásokat", mozgás még mindig nem volt, bár az igaz, hogy bélmozgásszerűeket néha szoktam érezni, de ritkán....

Amaryl, az jó lenne, ha találkoznánk, hááát igen, csúszás az szinte mindig van.

Nagyon jó a tábla, a nevek Marcell és Nóra, vagy Marcell és Viktor, de a Viktor még nem biztos :lol:

Kép
numato
 
 


Sziasztok,

Lafie, jó a tábli. Nekem Szabolcs u. kórház. (egyenlőre)

Édi a bébid :)

Numato, én Rolit 20-21 hét között kezdtem el érezni.
Most meg már a 16-tól tuti, de előtte is éreztem valamit. Sőt, már kívülről is jól láthatóan mozog a hasam. Olyan édike.

Szóval nyugi.
;)

Sziasztok: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Most néztem csak, hogy tegnap volt 8.-a, ami azt jelenti, hogy benne vagyok a 6. hónapban, és még egy dolog miatt érdekes, hogy tegnap volt Liza nap is. (Persze a naptárban nincs benne. :( )
Ma voltam a védőnőnél, minden rendben, 1 kg-ot híztam 1 hónap alatt. Vajon mennyi lesz a vége?! Megkaptam a cukorterhelésre is a beutalót, amire a 24. héten megyek majd.
Most pedig munka van ezerrel. Aki dolgozik még, az meddig tervezi? Én valószínű júli végéig. Terhestornára jár valaki? Jó lenne már vmit rendszeresen mozogni...

Szirom, köszi az infókat a babakocsiról. Ahová költözünk majd, ott lesz egy kis földút, de azért főleg betonra kellene, meg szempont az is, hogy kocsiba is könnyen bepakolható legyen...

Lafie, a táblázatba beírhatod, hogy Jósa András kórház, Nyíregyháza, orvos neve: dr. Orosz. Köszi! Nagyon ari a babád! Nekem csak nyomtatott képem van. :( Te cd-t vittél a vizsgálatra, hogy fel tudd tölteni a fotót? Vagy hogy szokták ezt megoldani?

Mindenkinek további szép napot!

Drienn

Kép
drienn77
 
 


Sziasztok!

Drienn77! Én beszkenneltem a kinyomtatott képet. Nem gondoltam, hogy jól fog látszani, de hát annyira nem rossz, ha Ti is kiveszitek belőle Babit.

A baba mozgást én is a 19. héten kezdtem el érezni, de nagyon kell még koncentrálni és csak fekve, nyugis állapotba kapom el legtöbbször. Az apjának még sose sikerült odaérnie, akkorra mindig abba hagyja... :wink:

Én nem kaptam cukorterheléses beutalót, legközelebb a 24. hét betöltése után megyek a védőnőhöz, akkor már nem lesz késő? Meddig kell azt megcsinálni?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Hahó!

Köszi Lafie! Úgyis mondom a nevet, ha megegyeztünk, jó? :wink: Kórházra sem mondok semmit, pillanatnyi állapotok szerint még mindig semmi sem biztos, ezt is mondom majd :wink:

Cukorterhelés: volt egy papírom az ajánlott vizsgálatokról, de most nem találom :oops: Mintha 24.-26. hétre emlékeznék, szóval nem késtél le semmiről szerintem. De végülis felhívhatod a védőnődet!

Drienn! Én be szoktam fotózni digitgéppel a papírképet, és egész rendesen látszik szerintem.

Numato! Na, azok a bélmozgásszerűek lesznek azok :wink: Fokozatosan fognak erősödni, egyszer csak majd valódi fickándozássá válnak :D

Manó?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


sziasztok

Az előbbi írásom elszállt

Minden ok csak vendég gyerekeim vannak nincs időm majd jök.

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok! En is csatlakoznek hozzatok,nekem a nagy nap elvileg november 16 lesz.

Kép
agizsuzsi
 
 


En Erdelyben fogok szulni,Szekelyudvarhelyen,ugyanis en itt elek Parajdon, nem tudom,hallottatok-e mar rola.. itt van a Sobanya..
Ugy nez ki,hogy kislanyunk lesz( a neve Maja lesz) es az orvosom neve Dr. Kovacs
Kerlek,vegyetek be engem\minket is a tablazatba! Elore is koszi

Kép
agizsuzsi
 
 


Nem tudjatok,hogy most a vonalzon hogy tudnek modositani? Mert most mar le kellene vegyem rola a Leo nevet..Koszi a segitseget elore is

Kép
agizsuzsi
 
 


Koszi,sikerult is mar modositani rajta..

Kép
agizsuzsi
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is nem tűntem el.

Lafie!

Jó a táblázat. A babanemét még mindig nemtudjuk, mivel csak 23-án megyek dokihoz. A nevét meg anélkül se tudjuk, ha fiú, ha lány mert ezekkel gondban vagyunk.

Ági!

Üdv itt közöttünk:) Boldog babavárást.

Babamozgás: én még mindig alig érzem, vagyis alig akar mozogni, pedig már a 21. hetet kezdtem, ilyenkor a 2 fiú már röhögve ficánkolt, kicsit aggaszt, de remélem nincs semmi baja.

Cukorterhelés: nálunk általában a 24. hét körül szokták csinálni, 23-án sztem én is kapok beutalót vérvételre, már előre örülök neki.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!

Amaryl, bár én nem vagyok mérvadó, mert az első gyerekeimet várom, de én sem érzek még szinte semmit, nem hajlandók kommunikálni velem :cry:

Kép
numato
 
 


Sziasztok!:)

Ha nem gond én is szeretnék csatlakozni! Én Debibe fogok szülni, remélem nem lesz addig semmi baj.November 24-én-re vagyok kiírva.
Látom sokan vagytok hasonló hetesek, mint én.
Nagyon érdekelne a magzatmozgások érzékelése, mert én mint első babát váró anyuka nem igazán tudom mit kell érezni.Néha esténként apró lufipukkanásokat érzek,de nem tudom eldönteni hogy ez az vagy nem.Napközben szinte semmi.Kicsit parázok mert a "tanácsosok"akik a legjobbat akarják, alaposan beijesztettek,hogy már rég érezni kéne...
nos szeretném ha leírnátok tapasztalataitokat.
Mindenkinek örömteli babavárást!
Vendég
 


Hahó!

Üdv az újaknak :wink:

Vikimi! Szerintem a lufipukkanások azok azok. Kis buborékok, bélmozgásnak tűnő izék, kaparászások, ilyesmi az eleje, aztán majd egyre erőteljesebb lesz, míg végül nem téveszted össze semmivel :wink:

Amaryl! Lehet, hogy a kistesó egy nyugis kiscsaj, azért nem ugrál annyira :wink: Mit szólsz az elméletemhez?

Agizsuzsi! Leo lett volna, ha fiú?

Manó! Jelentkezz kérlek, ugye minden rendben van?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Vikimi! A Debi az minek a rövidítése, esetleg Debrecen vagy valamelyik kórház? Bocsi, hogy ilyen butika vagyok... :roll:

Lányok! Nektek mi a véleményetek az őssejt levételről?
Vendég
 


Kép


A kislányok nagyon elhúztak, 6-3-ra vezetnek!
Vendég
 


sziasztok!:)

Szirom!:)
Köszi az infót,akkor már az lehet...jajjjjj de jó!Igaz még gyenguska,de akkor is van.Ez a 15.héten jelentkezett először és azóta kicsit erősödött és tegnap olyan volt mintha aszívem dobbant volna a hasamban.
Látom kisfiad lesz,én is annak érzem,majd hétfőn kiderül.
köszi mégegyszer.

Lafie!:)
Debi igen Debrecent jelent eltaláltad, nem vagy te butus!:) DOTE szülészeti Klinika
Jó a táblázat!
:)

Mindenkinek minden jót!:)
Vendég
 


Sziasztok!
Szirom Igen a Leo nevet adtuk volna,ha kisfiu lesz de azert remenykedtunk,hogy lany.. es az eddigi uh-kep alapjan lany..
Nekem mar nagyon aktiv a kiscsaj,ma kivetelesen sokat mozgott..

Kép
agizsuzsi
 
 


Ti hany kilot szedtetek fel eddig?

Kép
agizsuzsi
 
 


Sziasztok!

Szirom!

Vagyok, vagyok, köszi, csak váratlanul és hirtelen felindulásból leutaztunk apóshoz 3 napra, holnap meg jönnek a gázosok szétverni a konyhát meg egyebeket. Telcsi nem volt, ma volt 3 hete a viszgálat, hát most már nagyon reménykedem. majd visszaolvasok, ha lesz időm.

Újaknak, üdv :D

Lafie! Tábla szuper, nagyon ügyes vagy. Kórház: Bajcsy/Dr. Gyopár

Név: Valószínű Beni , de persze ez csak becenév, még nem tudjuk Benedek vagy Bertold lesz hozzá, csak a Beni a biztos

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szirom!

Samu szerintem nem gyakori. A 2006-os anykönyvezések szerint nincs is az első 100-ban, csak a Sámuel 95. és a soma 75.

A Benedek 37. nekem ezért nem annyira nyerő, de Emma bele van zúgva.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hahó!

Manó, na végre, már kezdtem értetek aggódni :wink: Tulképp lasan be is telefonálhatnál, nem próbálod meg? Hátha mondanak valamit, legalább azt, hogy mikor postáznak.

Én is néztem a Samut a listán, én se találtam, de a júliusiaknál van kettő, az ikres topikban is láttam, ez már nekem elég. Érzésem szerint majd jól föltör. Még jó, hogy Miksa végül nem Jázmin lett, láttad, hogy hányadik a listán? :roll:

Agizsuzsi! 6,5 kg, de jobb lett volna, ha egy se jön föl, mert helyből van rajtam bőven plusz. De ez a doktor mérése csak, a védőnő mázsája többet mér szerintem, mint kéne. És mindig délután mér ráadásul.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!
Beleolvastam már régebben a topikba,de most muszáj írnom is.
Elsősorban Manó miatt.
Tegnap voltunk genetikai uh.-n,ahol kiderült mindkét oldalon ciszta van a babucink fejecskéjében.Most ki vagyunk teljesen,nemtudom mi lesz/van túl sokat nem tudok róla mi is ez.A dokim külföldön van 20.-áig,így addig nem tudok

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
lizoka09
 
 


folytatom,nem tudom miért küldte el....
vele beszélni,igaz nem is beszéltem még vele,eddig máshoz jártam,csak őt közben elküldték.
Olvastam Manóéknál is hasonló volt a helyzet,ezért írtam most.
Manó,neked mit mondtak ezzel kapcsolatban?
Egyenlőre ennyi,majd még jövök!
A vonalzót nem tudom felrakni!
Szép napot mindenkinek és gratula a pocaklakókhoz és azokhoz akik már nem azok!

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
lizoka09
 
 


folytatom,nem tudom miért küldte el....
vele beszélni,igaz nem is beszéltem még vele,eddig máshoz jártam,csak őt közben elküldték.
Olvastam Manóéknál is hasonló volt a helyzet,ezért írtam most.
Manó,neked mit mondtak ezzel kapcsolatban?
Egyenlőre ennyi,majd még jövök!
A vonalzót nem tudom felrakni!
Szép napot mindenkinek és gratula a pocaklakókhoz és azokhoz akik már nem azok!

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
lizoka09
 
 


Lizoka!

Nekünk két 16 *9 mm-es ciszta volt a baba fejében, a 17. hetes 4d uh-on vették észre. Ott azt mondták nyugi, felszívódik. De aztán 0,7 letta z afp-m ezért a sotéra kellett mennem genetikára. 3 hétre rá mentem és akkor az egyik már csak 5 mm-es volt, a másik 15 mm-es. Ott azt mondták, illetve én is láttam a tanulmányt, ha adsz mail címet átküldöm, hogy 3,5% az esélye hogy kromoszóma rendellenesség van, ezért magzatvízvételt javasoltak. Ez 3 hete volt, kedden megyünk a kontrollra, én nagyon remélem hogy pozitív példa leszünk. Elhiszem hogy megijedtetek, én is eléggé, de muszáj pozitívnak lenni, mert a 3-4% az sokkal kevesebb mint a 96-97% ami annak az esélye hogy nincs baj. :D

Azt mondták ha nincs kromoszóma baj akkor felszívódik, és semmi gonot nem okoz, a magzati fejlődés egy szakaszának tekintik és ennyi. Egyébként ez nem igazi ciszta, tehát nincs szilárd burka mint egy normál cisztának, csak a plexus ch-ban, ahol az agyvíz termelődik, ott állítólag nincs rendesen behálózva még érrel a magzati fejlődés egy szakaszában és ezért felgyülemlik ott valami folyadék, jobb híján cisztának nevezik mert folyadék, de ahogy fejlődik a baba és behálózza az ér úgy felszívódik. Keddre többet tudok én is :? Úgyhogy ne rémüljetek halálra. Ja, az én dokim egyébként szinte semmit nem mondott a cisztáról, én úgy láttam nem nagyon találkozott ilyen esettel, és mivel az afp-m miatt amúgy is küldenie kellett genetikára, így ugye meg is úszta a dolgot hogy nekikelljen benne döntenie. Neked afp mennyi? és mekkorák a ciszták? Állítólag 5 mm alatt nem is szoktak vele törődni.

Szirom!

SOTÉn nem ppostázzák, hanem személyesen adják oda, kedden a a 4 hetes kontrollon.

Jázmin jól előretört, de nézted az Emmát? 2002-ben 20 Emma született, erre most... :roll:

Egyébként tuti Samu akikről tudsz? Nem Sámuelek? Csak Samunak becézik?

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Súly: én is kb mint Szirom :oops: :lol: Ez van. Lényeg hogy egészséges legyen babuci, én most aztán igazánmegtanultam, és nem csak egy frázis.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó! Az már végülis mindegy, hogy becézik vagy így anyakönyvezték, az már csak magyarázkodás :wink: Én is mindig magyarázhattam, hogy Ágota vagyok és nem Ágnes, szóval ennek nem teszem ki a kölket.

Nem is mondtam, hogy ma 5-re megyünk 4D-re :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Lafie!

Hát nem tudom, ha van alakinek rá pénz emiért ne, nekünk sajnso most nincs ennyi :oops: A férjem szerint amúg yie lő tudják már állítnai csontvelőből is, jó, tudom a saját az jobb ugye, szóval lényeg hogy se mellette se ellne nem tudok kellő érvet felhozni, így döntenek a piszkos anygiak. Olyat is hallottam hogy csak 10 évig tárolható, nem tudom ez pl igaz e.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szirom!

Hűha, 4 d bizti jó lesz, jól megviszgáljátok a babót :lol: Én azt hiszem nem megyek már 4d re többet, mert most annyit nézik a sotén, hogy már bőven sok lesz.

Samuval igazad van, akkor marad a Zénó vagy Artúr, ami közelében sincs a 100-as listának :lol: Egyébként bevallom én az Artúrhoz húzok egyre jobban ahogy így beszélgetünk róla :oops:

Egyébként bertoldról is olvastam már itt a babaneten, talán kettőről is mégsem jut fel a 100-as listára évek óta :D Csak sajnos emma kategórikusan kijelenti állandóan hogy az ronda név, hiába emlegetem neki. Kitarta Benedek mellett... Miksa mit mond? Vagy a fiúk nem foglalkoznak ilyen határozottan ilyen témával? Férjem unokatesójáék úgy döntütték el a 2. gyerek nevét hogy felírták az esélyeseket és az első szülött kihúzott egy nevet a kalapból :D

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó!

Nem mondom, hogy nem voltunk kíváncsiak arra, hogy Miksának melyik tetszik, de nem ő fog dönteni :oops: :wink: Ő egyébként egyszer Artúrt mond, egyszer Zénót. Az uram megkérdezte tőle, hogy fogják hívni a kistesóját, válasz: "Az Artúrt? Zénónak!":) Ezt már lehet, hogy mondtam is, de annyira jó duma :lol:

Bertold mellett voksolnék különben én is, mert bár nagyon szép a Benedek, de tényleg nagyon sok van belőle. És ráadásul a Benjámint is Beninek becézik, nálatok is az lesz, mint velem volt. Nálunk a fogyis topikban Bernát van, az is nagyon szép szerintem, nem gondolkodtatok rajta?

Köldökvér: igen, én is azt olvastam, hogy most már másként is meg lehet oldani, meg azt is olvastam, hogy csak a gyerek x éves koráig lehet fölhasználni, hiába tárolják sokáig. Meg hát nem mondom, drága is eléggé. Miksának sem vetettük le, mondjuk akkor nem is lehetett, akkor volt a műsor, hogy engedélyezik vagy nem. Szóval mi nem vetetjük le.

Lizóka! Nem haragudj, nem is üdvözöltelek! :oops: Merre laksz? Nem tudsz beszélni valami rendes dokkerral?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!
Szóval...Szegedre járok dokihoz,de Kecskeméten csináltattuk a 4d-t tegnap.Ma egyik ismerősöm ajánlott egy állítólag nagyon jó genetikust Szegeden,felhívtam az asszisztensét.Ma este 8-ra megyünk.Tele vannak már,de mondtam én bedilizek jövő hétig,azt mondta menjünk ma nyugodtan.
Van egy 3,5 éves lánykám akit előbb elvittek a mamáék.Estig ott lesz.Tiszta idegbeteg vagyok,jobb lesz neki ma ott.
Férjem aki egy örök optimista,most teljesen ki van,ő is...
Egyébként ez a babauci lombik lett.
Manó, a méretek:6x6 és 4x7 mm-es ciszták.AFP:31,04,MOM:0,72 ILL. korrigált MOM:0,79.A doki tegnap azt mondta ez alacsony,mert fiú a drágám és 40 körülinek kéne lenni.Főleg mert 1 héttel nagyobb a koránál...

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
lizoka09
 
 


Manó,azt a tanulmányt légyszi küldd át,ha nem gond,mert én az éjjel 1 óráig keresgettem itt,de nem sokmindent találtam róla.
Szirom,Jánoshalmán lakom ez Bács-Kiskun déli részén van Nem messze a határtól.
Egyébként én december 1.-re vagyok kiírva,de tegnap az uh. november 26.-ot írt ki.
Lányok segítenétek,hogyan llkell a vonalzót feltenni,mert addig eljutok,hogy az aláírás mellé teszi a kódot vagy mit,de annyi...

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
lizoka09
 
 


Jutka! Én meg Bácsalmáson születtem, szóval tudom, hol van Jánoshalma :lol:
Délutáni alvásidőben jövök.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Gondoltam én is bejelentkeznék hozzátok, mint novemberi kismama :)

Elolvasgatom a topicot, aztán próbálok jönni.
Nem igérem magam sokat, de próbállak majd követni Titeket.

Kép
bodzi
 
 


Hahó!

Jutka! Ezt most kerestem neked, itt a babanetes rendelőben egy doktor ezt írja az AFP-értékekről:

"A MoMk értéket adott terhességi héten 0,7-2,5 között tekintjük a normál tartományba esőnek. A ng/ml-ben megadott AFP érték általában 20-100 ng/ml közé esik."

És én azt még soha nem hallottam, hogy egy fiúnál magasabbnak kéne lennie bármelyik értéknek, vagy mert nagyobb a koránál :shock: . Inkább a dokinak kell jól kiszámolnia, mikor küldjön vérvételre. Végülis benne vagy a határértékekben. De estére okosabbak lesztek, nagyon jó ötlet, hogy még ma el tudtok menni egy genetikushoz szerintem. Drukkolunk :wink:

Vonalzó: valahol a topik elején én már egyszer leírtam talán Szöszkének, de pl. ha a babafalván csinálsz vonalzót, az magyar nyelvű, és elég érthető a leírás a segítségben. Még nekem is sikerült :lol:

Szia Bodzi! Üdv itt!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok Lányok!Sajnos megint nem tudtam jönni,mert megint elpoták a kábeleket,és nem volt netünk :twisted: Ugy látszik ez már rendszeres lesz,habár tegnap megszálták a rendörök a falut,remélem lesz eredménye :? Jo sokat irtatok álig gyöztem vissza olvasni :) Üdv az ujaknak!Olvasom a kilók többek közt a téma.Én tegnap voltam a védönönél hát hagyuk inkább a kilo témát :oops: De halgatott tegnap szivhangot is,olyan jo volt hallani :D Magzatmozgás:nekem is már 1-re többet mozog.Aki még nem érzi annyira fel a fejjel,lesz az még aktivabb is :wink: Szerintem lesznek olyan mozgások hogy visszasirjuk ,amikor még nem volt olyan mozgékony a babuci :)

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Hali!
Végigolvastam a topikot,elég nagy bennem a káosz.Bocsi!Ennyi mindent nem tudok megjegyezni 1xe.
Szirom,köszi az infókat!Valahol a lelkem mélyén érzem,hogy nem lehet baj,de annyira félek!Bőgőzök ezerrel,még jó,hogy a lányom nincs itthon!
A vonalzók megvannak de amikor beírom a kódot,csak az jelenik meg a kép nem.ehhez már béna vagyok!
Egyébként te most merre laksz és mikor mentél el Bácsalmásról?

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
lizoka09
 
 


Mozgás:nekem a 15 héten mozdult meg a babó,anno a lányom 18 hetesen.De ez egyénfüggő.Egyébként is vannak nyugodtabb babák akik alapból kevesebbet mozognak.Anyum mondta mi az öcsémmel csak későn mozdultunk meg és szinte a végéig csak akkor fickándoztunk amikor lefeküdt este!
Kilók,én 3kg híztam eddig,Lizivel ilyenkorra 7-et!
Nevek,nálunk ez nehéz kérdés.Kicsi lányomnak is csak a végére dőlt el.Egyébként ő Lizett.

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
lizoka09
 
 


Jutka! Másold be a kódot a profilodba, aztán alul mentsd is el a változtatást! Nem ezt hagytad ki? Aztán próbáld ki az előnézetben, hogy működik-e. A profilban továbbra is csak a kód látszik ám!

Bácsalmás: 81-ig laktunk ott (rokonság most is ott), aztán Szekszárdra mentünk, majd amikor nagy lettem, Bp-.re jöttem, de most már kint lakunk a Szentendrei-szigeten. Röviden :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Akkor már rég elmentél erről.Bemásoltam,mentettem,mégse jó
sikítok!

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
lizoka09
 
 


Próbáld a másik kóddal, hátha.

Rég elmentünk, de még most is úgy mondjuk, hogy hazamegyünk Bácsalmásra :wink: (Mondjuk Szekszárdra is :wink:) Most már régen voltam, mennék is. Rendes emberek laknak arrafelé, nagyon szeretem.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


próbáltam,de ue. van.
hú de béna vagyok

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
lizoka09
 
 


Jutka!Igy probáld meg bemásolni a profilodba a vonit [img]http:link[/img] Remélem sikerül!

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Köszi a segítséget mindenkinek,aranyosak vagytok!Nehéz szülés volt,de sikerült végre!
Este gondoljatok rám4Majd megírom mi újság,de lehet csak holnap,mert későn fogunk hazaérni!

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
lizoka09
 
 


Kép

A babakocsiról.....ez a miénk,bordó-szürke.
A csajé volt,de úgy vettük,ha a következő fiú akkor is jó legyen.

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
lizoka09
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: