Új privát üzeneted érkezett!

Gratulálok Boci....hát, nekem is párásodik a szemem... :oops:
Vendég
 



Sziasztok!

Boci! Gratula! Majd gondolj erre a szülőszobán, valami kell majd éltessen :)
Fú, most már tök izgulok, 6-ra megyünk.

5+3-n okés, ha nincsen szívhang, no para :). 6+0-n ezek szerint már lehet, szóval a 6+4-emmel ma jónak kell legyek.

Vörösbegy! Várunk vissza!
normajeane
 
 

 
 

95.nap! Ejha! Nyákfigyeltél? Vagy hogyan vetted észre?

Múltkor éppen vetéltem, azért kellett vizitdíj. Kiskönyvet csak élő embrióra adnak, HCG hormon még nem elég hozzá. De ezek szerint a vizitdíj-mentességhez elég a HCG is. Jó tudni mert ha most minden okés akkor nem fogok fizetni! Max a dokinak.
normajeane
 
 


Minden rendben! Van szívhangja a picurnak :). Kértem utrot, de azt mondta a doki, hogy 3*2-t nyomjak a 12. hétig ha használni akarom. Még filózok rajta, Botival is csak 2*2-t használtam, mivel dolgoztam és igen érdekes lett volna a budiban feltenni a nap közepén :shock: .

Sheila! A 2*1-re azt mondta, hogy az nem sokat ér :? .

Kellett vizitdijat fizetni, mivel itt a SOTE-n úgy értelmezi a felsővezetés a jogszabályt, hogy amikor kiskönyved van, onnantól vagy mentes. Állítólag nem egyértelmű a szabályozás, ráadásul most július 1-től megint változás lesz!

Majd július 12-én kell menjek a 12. heti UH-ra, addig labor meg EKG meg belgyogyó.

Jóccakát!

Norma
normajeane
 
 


Sziasztok!!!

Boci, Norma Gratula!!! :)

Norma :)

Nekem szájon át kell szednem Utro-t, 3*1-t. Sokan írták, hogy "lenitit" kaptak, de én -szerencsére- ilyet.
Hát a 95. nap úgy jött ki, hogy hőmérőztem, de nem igzaán figyeltük, hogy volt-e valami vagy sem, inkább azért mértem, hogy ha 2 hétig magas, akkor lehet valami... Nálam a hosszú ciklusok miatt nem is reménykedtünk már peteérésben meg hasonlókban! :) Asszisztensnő is megkérdezte, hogy hogy lehetséges ez... Hát mondom: csoda... :)
Amúgy én is így sejtettem, hogy Kiskönyvvel fogadják csak el a terhességet. Végül is mind1, kb 1-2 alkalom lesz addig míg Kiskönyv lesz, így szerintem nem nagy vész...

Kellemes hétvégét!

Kép
Kép
sleepin
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 13:07-kor.
boo
 
 


Szia Boo,

Üdv a csapatban! 5+5-ön petezsák biztos lesz, szívhang még nem valószínű , bár lehetséges. Határeset még az 5+5. Ha még vársz 3-4 napot és akkor mész akkor már szívhang is lenne, sztem akkor több értelme van menni mert petezsákra még nem kapsz kiskönyvet, felesleges kör és pénz.
Én A SOTEII-n fogok ismét szülni, ott találtam szimpi dokit.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Norma
gratulálok a szivhanghoz :lol: :lol: :lol: :lol:

Boo
korházhoz nem tudok hozzászólni :cry: :cry:
én 5 + 3-an voltam uh-án és szép nagy petezsákot láttak :lol: :lol:

lányok nekem mindenhol elfogdták/korház,körzeti/ a papiromat és nem lkellett vizitdij :oops: :oops: tegnap nagyon rosszul voltam,egész nap fájt a fejem és hánytam,isteni volt :evil: :evil: remélem e kettő kombinációja ritkán jön majd.
ti hogy vagytok?

bibar
 
 


Sziasztok!

Boo :)

Gratula! Nekem van egy Szt. Imrés barátnőm, ha gondolod írj Neki privit (Drumka-megtalálod: Gyermekek/magzatok kor szerint/2007-2008 telén szülünk vagy valami ilyesmi a neve a topiknak)

Hát én nem tudom, hogy az Utro-tól vagy a más állapottól, de olyan vagyok mint aki 10 km-t futott... Kivagyok... egyfolytában gyenge és fáradt vagyok... Hát elmúlhatna...

Na megyek dolgozni!

Kép
Kép
sleepin
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 13:50-kor.
boo
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem...:(
Elég szarul vagyok a napokban.Nem tudok enni,inni,aludnék állandóan.Ez nekem nagyon új,Dorkával semmi tünetem nem volt.

Teát iszogatok,a reggeli tejeskávét sem tudom meginni.ÁÁÁ,remélem hamar elmúlik ez az állapot. :? :roll:

Boo
Üdvözöllek köztünk.:)
A rákszűrés,vizsgálat okozhat piciny vérzést,de az általában az utána következő órákban jelentkezik.Mindenképp kérdezz rá a dokinál,bár ha nincs görcs és azóta vérzés biztos nincs gond. :wink:

Viki
Most valahogy átérzem a tüneteidet.Nem könnyű átvészelni ezt a pár hetet.Kitartás.
Drumkát én is "ismerem".Irogatok a 2007/2008 téli babákhoz is,néha...De már oda is rég jelentkeztem be. :roll:

Norma.:)
Szuper,hogy minden rendben volt.
Vizitdíj:Nekem pénteken kértek…a terhesség megállapításáig fizetni kell,de ezután már ingyenes.

Amúgy minden okés volt nálam,csütörtökön megyek UH-ra,reggel 8ra.Most nem csinált. :(

Vörösbegy
Jó,hogy megvagy…hiányzol a létszámból.Gyere mihamarabb.

Pöttye
:) Beszereztem a Hpp Natalt.Dokim se ellenezte.Még nem ettem belőle,most úgy érzem egyből kijönne…

Megyek,csajom nem bír magával.

Szép napot
Vendég
 


Boo !

ez a rákszűrés eredménye.az én dokim felhívta rá a figyelmemet, hogy kicsit vérezhetek a vizsgálat után, ne ijedjek meg. Egyébként én is az István kórházat választottam és Gajdos Edithez járok magánba. Nagyon szimpatikus fiatal nő, okos és határozott,a Mammut mellett rendel, ha érdekel megadom a számát, itt a Babaneten is olvashatsz róla.

Körzeti védőnőt hol találok, nem tudom hova telefonáljak, ti tudjátok ?

Kép
boci1234
 
 


Sziasztok, köszönöm a megnyugtató szavakat. Nekem is mondta a drnő, hogy a rákszűréstől lehet pecsételni, csak az afuri, hogy az pénteken volt, és hétvégén nem is pecsételtem, erre ma reggel meg vérzik??? Délelőtt barnás foszlányok, de hálistennek semmi görcs!
Kedves Boci, szívesen venném a Dr nő elérhetőségét, írnál egy pár szót, és a benyomásaidat róla? (na ez jó magyartalan volt :))
Megnézem a babaneten is. A Mammut az pont jó lenne, mert Budán dolgozom a Moszkva fölött.
Védőnő ügyben passz :( Szerintem egyenlőre én vagyok a leg ügyefogyottabb közöttetek. Csak olvasok és tanulok :)
boo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 13:51-kor.
boo
 
 


Boo, a profiba kell beilleszteni ahol azt írja, hogy aláíráshoz mit akarsz betenni, oda az url címet vagy a bbcodeot kell bemásolni, írni egyet a topikba és onnantól látszódni fog.

A vérzésért nem kell aggódni, azt mondják természetes , de persze szólni kell a dokinak!!!!!!!!

Hát én kivagyok kissé.
pénteken rámjött a sírógörcs, mert kiejtettem a fáradságtól a kezemből a sóskafőzelékemet a tálból. minden csupa sóska lett,meg hát nagyon fáradt vagyok....bőgtem ezerrel és nem is ettem semmit, volt már 4 óra délután és kivoltam, szúrt a hasam,mintjha kést nyomnának belém és kihúznák............megijedtem nagyon.
el is kezdtem a duphastont szedni 2*1-et, pedig teljesen jó a progim és 2*1 magne b6-ot is szedek göercs és idegesség ellen....el is aludtam és 13 órát aludtam végig, azóta is szúr de nem nagyon....
mi ez?nem volt görcs, csak szúrt, meg most is. Nő a méhem meg a gyerek???????????
holnap megyek megint uhura.
asszem én vagyok az egyedüli, akit minden héten uhuznak.....tök ciki, de hát ez van......

mondjatok valamit, baj ez???????????mármint a szúrás???????
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Csütörtökön voltam dokinál (uh-n), és most végre látott már valakit!! A mérete (CRL: 7,4 mm) :P alapján 6 hetes 5 naposnak számolta akkor. Most így módosítottam a vonalzót is.
Egyébként kb 1 hete elég ramatyul vagyok, egyre többet émelygek, meg forr a torkom (mármint gyomorsavam van). Bár ez Majánál is így volt. De ez a rossz közérzet... Ha éhes vagyok, akkor sem esik jól a kaja, ez nálam nagy szó. Eddig akkor is jó étvággyal ettem, ha nem is voltam éhes. :? Most fordult a kocka.

Fel akartam tenni Majáról egy pötyi képet, de nem jött össze. Talán majd legközelebb.

Mariann

Kép

Kép
mariann69
 
 


Halihó!

Boo! Mindenképpen mondd a dokinak, sztem nem a levételtől volt, az azonnal jelentkezett volna, nem rá napokkal. A darabokat is mondd neki!! Valószínűleg pci hematoma lesz , de ha nem vérzel ezóta az nagyon jó jel, akkor el fog múlni. Lehet nem is fogja látni az UH, olyan kicsi.
Védőnő: a neten rá tudtok keresni, van honlapja a védőnői szolgálatnak. Oda tartozol ahová a gyerek születni fog, tök mindegy hová vagy bejelentkezve. Azért oda tartozol mert szülés után jönni fog és logikusan a legközelebbi fog jönni.
Lafead: hm, mindenképpen említsd meg a dokinak, de valószínűleg méhszalag-húzódás lesz ha más tüneted nincsen. Emeld sztem a magneB6-ot egy ideig. Azt, hogy a gyerek nő, azt nem érzed még a végén sem, csak látod, hogy nő a gombóc elöl :)
Mariann: örülök, hogy minden okés! Nekem a max amit mérni tudtunk 6 mm volt , anyira nem lehetett bevenni a bébikét, nagyon a ficakban van egyelőre. Meg valahogy ez az UH gép nem a legjobb, sztem :? .

Lego: kitartás, még max 5-6 hét, bár én ismerek két anyukát is akik még a 8. hónapban is hánytak néha. REméljük te jobban fogod viselni és elmúlik legkésőbb a 13. héten!

Én nem vagyok rosszul, reggelente émelygek picit de ha eszem elmúlik. Éhes az viszont sokszor vagyok, de étvágyam nem igazán van, úgyhogy ez igy jó párosítás.
Én ma be is szereztem a kiskönyvet hogy a vérvétel ingyenes legyen már.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


ez tök érdekes, nekem most is minden ingyen megy, pedig nincs könyvem, nem is lesz még egy ideig, babona....
mondjuk azt sem tudom, hova kell menni, majd úgy 2 hét múlva elmegyek a körzetihez megérdeklődni............
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 13:51-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo, sztem sikerült!!!!!!!!!!
Vendég
 


Boo,
Én is 5+4-nél tartok :wink:
Vendég
 


Pandácska, leírnád nekem azt az idézetet, ami a jó múltkorjában volt a tickered alján???!!!!Asszem Garcia Marquezes idézet volt, de nem bizti.....
Már csak 4 nap és kiderül, hogy ikrek-e!!!!!!!!!!!!!
Azt olvastam, hogy már megtaláltad a wc-t.....ez jóóóóóóóóóóó!!!!!!!
Vendég
 


Lafead,
Az idézet most is ott van az üzik végén csak a nevet véletlenül letöröltem.
Ne küzdj túl erősen. A legjobb dolgok váratlanul történnek.
Bizony már jó haverom a wc :lol:
Vendég
 


Pandácska:)

Szió.Csütörtökön telik le az a 4 nap?Gondolom alig várod.:)
Én is akkor megyek szívhangra,bár én vmivel előbbre vagyok.Nem sokkal. :lol:

Csajok elméletileg elég egy orvosi lelet ahhoz, h. ingyenes legyen a doki...na nem mintha áldozat lenne 2,akár 3 hetente 300Ft.:D Mindent a babáért. :wink:

Mariann
Eddig mennyi idős voltál?Bocsi de nem emlékszem pontosan.Most akkor előbbre került a kiírt időpont?
Szegényke te is küzdesz a tünetekkel.Majd megőrülök... :?
Most sütök egy kis krumplit...majonézzel,megkívántam,de nem biztos hogy lemegy.

Délben a sült cs.mell már nyersen is gondot okozott...a fűszertől majdnem kidobtam...amikor sütöttem meg totál elkábultam...
Párom örül... :roll: :(

Lafead
Direkt csinálnak hetente UH-t vagy nálatok ez bevett szokás???:)
Biztosan a méhtartó szalagok feszülnek..nálam is gyakran előfordul...

Mki azzal húz,h tuti fiam lesz...mert hogy fiúkkal sokkal erősebbek a tünetek.DE muris,mert mástól meg épp az ellenkezőjét hallom. :lol:

Megyek a krumplikámhoz.
Olvasok...

Helló
V.
Vendég
 


Lego,
Pénteken megyek :D a mai napot nem számolja bele a ticker. Most hogy rosszul vagyok szerintem biztos minden okés a pociban legalábbis ebben reménykedem :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Viszonylag új vagyok, az eleján pár írtam pár kérdést és sajnos most sem tudok többet, ezért SEGITSÉG :oops:
Mi ma voltunk a másik UH-n, elöször csak a petezsák látszott, am pedig már a szívdobogás is. 18mm a babánk:)

Fentebb olvastam, hogy a terhesség megállapítása után nem kell vizitdíjat fizetni. Nem haltam bele a 300 forintba, de nekem senki sem szólt erről, pedig már a múltkor túl voltunk a megállapításon...

A kérdéseim a következők lennének:
A legutóbb az SZTK-s doki megállpította a terhességet és adott időpontot UH-ra, de nem mondott semmit. Ma az UH után elmondta a doki, hogy minden rendben és kaptunk képet. ENNYI, aztán egy szót sem, én kérdeztem meg, hogy akkor most mi a további teendő?? nem is kaptam se terhes könyvet, semmit, azt se mondta legközelebb hova-kihez menjek. Bocsánat mindenkitől, de kissé kiadatam, hogy menniyre nem informálnak semmiről.
Kérdésemre mondott valamit, hogy keressem fel a kerületileg illetékes háziorvost és/vagy védőnőt, de annyira izgultam, hogy nem sikerült megjegyeznem mit is mondott pontosan........

Segítség, hova is kell mennem? ki mond el mindent részletesen??
Sajna egy ismerősöm sincs, akinél most baba jött volna, vagy jönne és nincs kitől kérdeznem.

Dokiválasztásról - úgy terveztem onnan választok dokit-neten található vélemények alapján, amelyik kórházba majd szülnöm kell, ez egyébként a János Kórház lesz...Még nincs dokim, ezért mindenki ajánlását szívesen veszem...

Nagyon köszi mindenkinek!!
palildiko
 
 


Paliildikó,
A védőnőhöz menjél ő csinál kiskönyvet és majd elmondja mikor milyen vizsgálatra menjél, mit egyél,vérnyomást mér stb stb.
Vendég
 


Köszi Panda, valahogy másra emlékeztem, mintha lett volna más idézeted is.....de ez is nagyon szép!

Lego, nem dirket néznek uhut, csak valahogy így jön össze....először a Kaáli, aztán egy ismerős doki, mert az enyém szabin volt, aztán az enyém, múlt héten kontroll, holnap meg azért mert én akarom, hogy nézzen meg a pénteki sírógörcs meg húzódások miatt.....de hát nem érdekel, ártani nem árt..............
Amúgy én azt hallottam, aki nincs rosszul az vár fiút....

elvileg én fiút várok?????????????
mert hát egy-két ultra büdös szagot leszámítva (diszóól szagú minden nyershús és büdös az imádott barnakenyerem, na azóta már nem imádom.....) semmi tünet..........csak ez a késszurkáló érzés.Először 3 hete volt és néhány napig tartott, most meg péntektől vasárnapig.....
Vendég
 


Palildiko, a területileg illetékes védőnőhöz kell menni, a körzetid tudja, ki az. Aztán a védőnéni mindenben segít.
amúgy ráér a kiskönyv a 12. hétig.
(nekem sincs még....)
Vendég
 


A dokinak kellett volna beutalót írnia teljes vérkép és vizeletre plusz a kismamás laborokra!!! Azt a védőnő nem tud adni!!! Milyen orvos ez???? Plusz leletet, ami alapján a védőnő kiállítja a kiskönyvedet.
Kiskönyvvel vagy terhesállományba véve, onnantól vagy hivatalosan terhes! Szóval jobb előbb megcsináltatni, az orvos is abban jelzi, ha megjelensz nála. Plusz adnia kell külön leletet.
El kell menni tehát laborba, plusz a házidokihoz a már kész laborpapirokkal és csinál belgyógyászati vizsgálatot és EKG-t. Ezek értékelését be kell irnia a kiskönybe hivatalosan. Plusz fogászhoz is kell menni. A 12. héten kb el kell menni spéci UH-ra, nyaki redősre, ezt csak jobb gépekkel tudják mérni, a SOTE-n egy ilyen masina van. És aztán a rengeteg lelettel látogatod meg a dokidat.
Én igy tudom, Botival is igy volt és most ez a dokim is igy kérte és irta a papirokat hozzá.

Kép
Kép
normajeane
 
 


Sziasztok! Én is babás vagyok és szoktalak olvasgatni titeket néha. Van néhány dolog, ami nem tiszta. Az én orvosom azt mondta, hogy vmilyen megváltozott rendszer miatt, ő nem adhat beutalót vérvételre meg hasonlókra, hanem ezért külön el kell mennem a házi orvoshoz. Ő írta meg a házi orvoshoz a kérést, hogy adjon nekem beutalót. Ez nálatok is így van? Benivel mindenhova az orvosom adta a beutalót, bár állítólag ez új módosítás. Erre a kérvényes papirkára rá van írva a labor mellett a belgyógyászati és fizikai vizsgálat is. Ez meg miből áll? Ilyenem se volt.

Palildiko! Én az első babámat a Jánosban szültem, Balog Imrénél. Szerintem ő nagyon jó orvos, bár kicsit konzervatív, de a Jánosban mindenki az. Ott nem nagyon vannak természetességpártiak, ezt arra értem, hogy pl. első szülésnél kötelező gátmetszés van, de a beöntéstől és borotválástól eltekintenek, ha ezt akarja vk.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok lányok!

Csatlakozhatok??
Van már egy 2,6 éves kisfiam, Péter, és nemrég sikerült a kistesó.
Csütörtökön megyünk dokihoz, úgy gondolom petezsák már biztosan lesz szívhang nem biztos.
3. hónapra sikerült a picur.

Ja, és a kalkulátor febr. 1 re tette a szülés időpontját, de szerintem úgyis 1-2 nappal hamarabb lesz! Beleférek még?

Üdv Mindenkinek, és problémamentes várandósságot kívánok.

Nekem egyébként egyelőre semmi "bajom", fáradékonyabb vagyok, meg sokszor álmos, de más nincs.
Vendég
 


Jó reggelt!

KAcika:)
Hát összejött???:):):) Szívből gratulálok.:)
Látod mi ahhoz képest,hogy szeptemberben akartuk elkezeni... :lol:
(2008ban szeretnék szülni topikban már találkoztunk).
Nekem múlt pénteken (6+2) nem csinált UH-t,mert hogy még úgysincs szívhang...bár én egy aprócska kis petezsáknak is örültem volna.Csütörtökön megyek én is.

Ind
Szia.Nekem doki adott mindenhová beutalót,nem a háziorvosom.Szerintem a mi háziorvosunk nem is tudná mit kell elvégezni....A belgyógy vizsgálat mellett még EKG-ra meg fogdokihoz kellett menni.A fizikális vizsgálat uaz,mint a belgyógy.

A védőnő adja a kiskönyvet!Ez 100%.Még nem voltam,de UH után felkeresem,mert utána minden vizsgálatot a könyvbe írnak.A belgyógyit is meg fogorvosit is.

Lafead
Hát ezaz...mkitől mást hallok.:D MAjd kiderül,türelmes vagyok,annyira nem érdekel...Nem is tudom mit szeretnék igazán...van 1 lányom,de most nincs kívánságom.Viszont a férjemet örökre boldoggá tenném,ha fiút szülnék neki. :) :oops:

Pandácska,húú szorítok.:) Mikor volt az utsó mensid?És akkor az is lehet,hogy többen vannak??? :wink: De izgi.:)

Körkérdés:Ki érez késztetést,hogy egy táblázatot csináljunk??Már vagyunk páran. :wink: Én nem igazán értek hozzá,pedig bevállalnám.:) :roll:

Szép napot
Sziasztok
V.
Vendég
 


Jó reggelt,
ha akartok táblicskut, megcsinálom............egy másik topikban csinálok már kettőt.............
Kell nickname, thét, van-e már gyerek (neve, mikor született), hol lakik

legyen még benne valami?
Vendég
 


Kacika
persze hogy csatlakozhatsz,milyen kérdés ez? :lol: :lol: gratulálok a kis pocaklakóhoz :lol: :lol:

Lego,Lafead
táblicsku nagyon jó lenne,legalább látnánk ki hol tart :lol: :lol:

én holnap megyek uh-ra ,már nagyon izgulok,remélem édes szivhangot hallok majd :oops: :oops: :oops:

bibar
 
 


Vörösbeggyel beszéltem tegnap..Jól van, bár azt hitte túlvan a boázós időszakon... de tegnap megint nagyon rosszul volt...
Jelenleg 8+4 hetes terhes...Nagyon hiányoztok már neki, és őt se hagyjátok ki a táblából...
nem tudom mikor jön, de ha kell info, csak írjatok, amit tudok, megírok:) Lehet, akkor meglepi lenne neki is... :)
Vendég
 


Köszi mindenkinek az infókat!!!

Utánna néztem hol van a kerületi védőnői szolgálat és időpontot kértem a házidokimhoz, remélem végre minden részletes infót be tudok szerezni tőle :)

Mindenkinek szép napot!
Ma vagyunk 8 hetesek és 5 naposak, és a táblázatot nagyon jó ötletnek tartom!!
palildiko
 
 


Szinte egyidősek Vörösbeggyel:)
De jó!:)
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 13:52-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Lego! Igen emlékszem Rád :D
Örülök hogy nektek is hamar összejött!

Bibar! Köszi :D

Lafed! Tábla jó ötlet, nálam 29 éves vagyok, 1 fiam van 2,6 éves, és 5.hét 4. napban vagyok ma. Ja, és Kecskeméten lakom.

Később még jövök, rohanunk a boltba.
Vendég
 


Kecskemét? de jó.. akkor a lakóhely szerinti topikba is vár Vörösbegy szeretettel.. Megnyitotta..de még nem sok kecskeméti írt oda.. Én is mennék.. de majd... máskor.. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Írtam de ez a *** nem tette be... Na mind1...

Szóval akartam írni, hogy táblán már én is gondolkodtam, de Lafinak nagyon szuperül megy, úgyhogy ha nem sok neki még ez is, akkor.... :) Talán még azt is bele lehetne venni, hogy ki melyik kórházban fog szülni.

(Én: 23 éves vagyok, első baba, 6+5 és Pestszentlőrinc-Jáhn Ferenc kórház)

Aranyos ez a fiú lány dilemma... :) Hát én spec. eléggé tünetmentes vagyok... remélem maradok is... Persze a természeteseken kívül (cici, poci stb.) Hallottam olyat is, hogy akinek csúcsos a hasa az fiús, akinek gömölyűbb az lányos... :) Hát szerintem ebben kb annyira lehet hinni, mint a rosszullétessben! :lol:

Na megyek, azt hiszem mást nem akartam! :roll:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Tök sokan kezdünk lenni, olyan jó! Tábla is jó ötlet.
Én 30 éves (már csak 3hétig), Kőbánya és a SOTE II-n szülök . Többi adat a vonalzóimon.

Nekem is a dokim adott mindenhová beutalót, illetve csak a laborba, mert a házidokinak elég a kiskönyv.

Rettentő éhes vagyok, nagyon gáz. De legalább rosszul nem nagyon, néha émelygek , de elviselhető mértékben.

Mi lányt szeretnénk, Lili lenne a neve. Azért a fiú is jöhet :).

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Én felhivtam a dokimat és az ügyeleti idejében mentem be az első vizsgálatra, igy baráti volt a dolog. Tényleg nem lehetett jó érzés, hogy pont nem érdekelte az örömöd őket. Mondjuk tény, hogy a szívhang lényeges pont, arra biztos örültek volna, legalább picit.

Kép
Kép
normajeane
 
 


Boo-
én is a közelség miatt választottam a dokimat, meg persze sok jót hallottam róla, állítólag az apukák is odavannak érte. Tényleg felkészült, határozott, korrekt orvos, a kolléganőm szeptemberben fog nála szülni, ő nagyon meg van elégedve vele. én eddig csak 1x voltam nála, de mielőbb jelentkezz be, mert annyira közkedvelt, h nekem is 4 hetet kellett várnom, hogy fogadjon, még 1 fontos info róla
dec. 25-től elutazik néhány napra, januárban már lesz, én bevállaltam, jan. 5-re vagyok kiírva, ha előbb jön a baba, a kollégájánál szülök.Írj, ha így is érdekel a száma.

Kép
boci1234
 
 


Sziasztok!

Remélem én is csatlakozhatok! Jan. 24re vagyok kiírva, van már egy 21 hónapos Botondom sajnos volt már 2 vetélésem is, az utolsó ősszel, eléggé izgulok, h most minden rendben menjen. Ma voltam dokinál, láttam szívhangot ez megnyugtatott picit..

A szülés nem tudom hol lesz, hivatalosan Tapolcához tartozunk -oda járok terhesgondozásra-, ahol bezárták a szülészetet, a doki szerint Ajkán, a védőnő szerint -aki Zánkán van- Veszprémben kell szülni. Szóval fogalmam sincs.

Normajeane: mi is Lilit szeretnénk Boti után :D
zs
 
 


Ez a Lili név nagyon kelendő manapság... vagy 4 olyan ismerősöm van, akinek így hívják a kislányát...
Vendég
 


Sziasztok !

mi még nem házasodtunk össze, mert nem túl nagy kedvem van ehhez a ceremóniához... de a baba kedvéért meg a családoméért :)
most rászántam magam. a templomi dologra végképp nem vágyom, de valahova esetleg kihívnám a polgármesteri hivatal emberét, h összeadjon minket, amíg nem látszik a pocakom. nincs vmi jó ötletetek , h Budapesten hol lehetne megtartani csak egy gyors összeadás és családi vacsora lenne ?

Kép
boci1234
 
 


Persze, hogy akartam még írni valamit! :roll:

Amikor bementem a dokimhoz, hogy volt egy pozitív tesztem (a meglepődésen kívül) örült, de ezt a mondatot szerintem soha életemben nem fogom elfelejtetni. Felfeküdtem ugyebár... mondta, hogy biztos, hogy terhes vagyok, de nézzük meg UH-gal is. És a monitor nem felém állt, meg amúgy is majd kiugrott a szívem, nem mertem odanézni. Bejött az asszisztens és a doki azt mondta neki: "Így kell ezt csinálni!" :lol: Kb. 10szer gratulált, még kint is! Szólnom sem kellett a képét (vagyis mikor szóltam már ki volt nyomtatva)... Szóval abszolút csak ajánlani tudom (persze 18. kereseknek, mert Jáhn Ferences)!!!!

Ezt csak arra, hogy néha egy-egy orvos mennyire "egy kalap alá" vesz minden pácienst...

Nálunk név (eddig) Laura, Lelle, Ádám. De persze még ez össze vissza változni fog! :lol:

Kép
Kép
sleepin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: