Új privát üzeneted érkezett!

..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:40-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:41-kor.
bibolya
 
 


Köszi, bibolya, én most nagyon jól vagyok, már amennyire a derekam miatt lehetek. Már nem járok be dolgozni, itthon dolgozom csak és csak keveset. A derekam iszonyúan rossz, hanyatt nem tudok feküdni egyáltalán csaka jobb oldalamon, de így viszont hamar elzsibbadok. Más bajom nincs, hízni még mindíg nem híztam, 4 kiló mínuszban vagyok a terhességem előtti állapothoz képest.
Gyerekek jól vannak? Enikő hányadikos? Nekem Dani most ment 4.-be. El sem hiszem, hogy már ilyen nagyfiú. Jó, hogy félidős vagyok, de még nagyon sok van így is hátra, úgy tartanék már ott!

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 

 
 

Kingi,

értem, miről beszélsz, ismerős szitu.
Én 100 kg-val lettem terhes, azóta 2 kg jött föl, nagyon vigyázok.

Amúgy 10 kilót adtam le a terhesség előtt.

Ami téged érint, sztem alapos a gyanú az ún. pcos-ra.
Ez a policisztás petefészek szindróma.
Jelei: hízás, szőrösödés, endokrin betegsésgek, hajhullás, peteérés hiánya, hébehóba mensi.

Nekem 100 naponta volt mensim, Senki sem tudta mi a bajom, mitől hízok holott soxor voltam kórházba , kivizsgáláson, jól tűrtem a kevés kaját, nem is eszek soka,t és híztam.

semmi megoldás, csak fogyjak, mintha olyan 1xű lett volna.

és akkor a megoldás 2006.dec=>
találtam egy jó endokrinológust aki végre nem a fogyással jött, kiderült, hogy pcos-m van súlyos inzulinreziszrtenciával párosulva.
Kaptam gyógyit, megműtöttek és mensiztem 30 naponta, majd rá 4 hónapra terhes lettem, fogyni kezdtem!!!!

DE
ehhez endokrinológus kell, nem lesz egyszerű, de ha kiderül, hogy ez a bajod, lesz megoldás a problémádra!
Vendég
 


bibolya!

Olyan szép gyerköceid vannak!


csibe!
Neked is szép gyerköceid vannak!

Én holnap megyek uh-ra!
Már alig várom!

Rakók fel egy most készült pocakfotót! Kép

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:42-kor.
bibolya
 
 


Ibolya!
Megvagyok. Visszaolvasok, és írok, amint tudok.
A súlyom még a régi, úgyhogy nem aggódok....még....egyébként kettő kiló le is ment!!! :D Azért mert nincs étvágyam itt a cégnél. Nem nagyon eszek. Összesen ma egy kisebb tányér krumplis tésztát ettem meg, azt is azért mert haza mentem, mert jött az értékbecslő (mivel házat építünk....)
Minden oké. 19.-én megyek dokihoz, remélem, hogy már látni a picurt, vagy picurkákat....!!!! :D :D :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ibolya!


Igazából nagyon sokat vártunk erre a babára,mindegy a neme! :lol: A szívem legmélyén kislány,de ha fiú az sem baj! :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Ibolya!
Visszaolvastam....kellett hozzá egy kis idő!!!
Szóval eddig én is fogytam. Már volt a hetekben, hogy elértem a 80 kg-t, sőt egy picit tovább is ugrott a mutató a mérlegen, de most 77-78 kg vagyok. A pocimon látom, hogy nőtt, sőt nagyon feszül. Azért én sem leszek semmi, mert hát mielőtt megfogant volna a Picurka, volt pocim, olyan 2-3 hónaposnak néha látszódott....Képzeljétek el most???!!!! :shock: :shock: :shock:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ja igen és egy nadrágom sem jó már rám, mind szorít...... :shock:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Cukika!

Hát igen...az építkezés munka után ott van!!! De élvezem. A mostani helyzetet viszont nem, mert a bank még mindig nem utalta az első részletet. Amit pedig eddig csináltunk a házból azt önerőből építettük. Már a karácsonyfa ott lesz, addigra tuti beköltözünk!!! :D :D :D
Néha elfáradok tényleg szellemileg, de a férjem az, aki a nagy támaszom!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Cukika! Gondolok rád hétfőn, hátha...
És szorítok, hogy minden simán menjen.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Cukika!

Én is szúrkolok érted,hamarosan anya leszel :lol:
Már én is lennék a helyedben!!!

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Cukika!

Te mikor érzeted elösször a magzatmozásokat???
Nállam nem lehet,hogy a vastagabb hasfal miatt nem érzem a bébit?Bár a múltkor mintha éreztem volna enyhén valamit!
Te voltál 4ds-uhán?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok csajok!!!

Azóktól szeretnék kérdezni,akik már szültek!!!

Voltam uh-án és mint ugye tudom vaskos a hasfalam!
Mintha kislányt láttak volna!
Lehet,hogy ezért nem érzékelem anniyra a magzatmozgást annyira?
Illetve voltatok-e 4ds uhán?
A vaskos hasfal nem befolyásolja az 4ds uhát?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Lehet, hogy amiatt nem érzed annyira, de mivel az első babát, amúgy is később érezni ilyenkor. Biztos mozog, csak nem biztos, hogy meg tudod különböztetni a bélmozgástól. Nyugi, a másodiknál majd hamarabb megérzed.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csibe!
köszi a választ!
Te voltál 4ds uhán?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy beleszólok a topicotokba csak m.reninek szeretnék segíteni: A magzatmozgásokat belülröl érzed és teljesen mindegy,hogy milyen vastag a hasfalad. Egyébként nagyon jó érzés. :lol: Nekem sajnos nem tudták megcsinálni a 4d-s uhát, mert én 120kg voltam és nem nagyon láttak semmit. :oops:
Én nem is tudtam egész végig, hogy fiú vagy lány lesz, de ez jó volt, mert meglepi lett. :lol:

Mégegyszer ne haragudjatok, hogy beleszóltam a beszélgetésbe.
Mindenkinek jó babavárást. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Cukika!

Nagyon szupi ez a kép!
Én is megyek majd 4-dre!Megnyugtattál,akkor nem befolyásolja a vaskos hasfalam a 4ds képet!
Hogy vagy egyébként?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


krisy!79

köszi a segítséget nagyon rendi vagy,és nem zavartál gyere máskor is!Én nagyon kiváncsi vagyok a nemére! :lol: És akkor mikor tudtál vásárolni a babónak?Bár az uh-án egy pillanatra kinyított a lábát,és akkor mondta a doki,hogy szerinte lány! :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:43-kor.
bibolya
 
 


cukika!

Bibolya!
Ennek örülök,akkor tényleg nem aggódom! :lol:


Cukika!
Nagyon jók a képek!!!
A klinikán fogok szülni,Még nincs dokim,de Jeneinél szeretnék szülni!! :lol: :lol: És 17-hetesen látták a nemét?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Ibolya!
Az a különbség, hogy azt a pocimat be tudtam húzni, ezt a pocimat már nem tudom.....úgyhogy maradnak a takarós cuccok......
De az is lehet, hogy jövő héten elmondom a főnöknek.....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a fogadtatást. A nemével mi azért is vigyáztunk, mert a párom azt mondta, hogy ő nem akar csalódni, mert az egyik ismerősünk így járt, hogy 8 hónapig végig kislányt mondtak és a 9 hónapban kiderült, hogy fiú. :lol: Vásárolni meg olyanokat vettünk ami unisex meg ami tetszet. Pl.: a babakocsiból v.kék és s.kéket választottunk, de ha tudom, hogy lány akkoris azt vettem volna meg.

Cukika: hogy hogy ilyen hamar készülsz arra, hogy kijön a kislány? Elvileg még van egy pár hét! :shock:

Bibolya: Köszönöm a kisfiam nevében.

Hozok nektek egy képet róla:

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Csajok!
Ma volt a védönö nállam,és azt mondta,hogy azért nem érzem a magzatamozgást mert a lepény a mellső falon tapad!Ezért nehezebb érzékelni.

KrisY!

Nagyon cuki fiad van!!!!

Hogy vagytok többiek?

Cukika?Csibe?Ibolya?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Én jól köszi, annyit mocorog a picúr, nekem a hátsó falon tapad a lepény, biztos azért érzem ennyire. Na de legalább te is megnyugodtál.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:44-kor.
bibolya
 
 


Csibe!

Örülök,hogy jól vagy!
A pocid alkul méretileg?olyan jó érzés lehet,hogy folyton mocorog a bébi :wink:

Ibolya!
A védönövel az uh-ás papíromon néztük a lepény tapadást.
Jobbulást a fiadnak!!!! :wink:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Cukika, drukkolok, ezekszerinte jóslófájásaid voltak. Akkor biztos magától is megindul majd a szülés. Túl vagyok én is a félidőn, de nagyon szeretnék már ott tartani, ahol te.
Reni, a pocakom jó nagy, van aki megkérdezi, ikreket várok-e. :shock:

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Cukika

Ez nagyon izgi!!!!
Mindjárt kint a bébi!!!

Csibe!
Ne törödj vele ,ki mit mond! :wink:
Már én is lennék ott ahol cukika :shock:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni, voltál már a 18 hetes ultrahangon? Nem tudod még mid lesz?

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


csibe!

Igen voltam,és a vaskos hasfal meg a babafekvése miatt nem látták teljesen,de egy pillantra kinyitotta lábiját,és akkor mondták,hogy kislány!!De nem tuti :shock: Majd olyan 25.hetesen szeretnék menni 4dsre :lol: :lol:
Te tudod már a nemét?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Nem tudom én sem, el akarok menni én is 4D-sre, de most nincs rá pénzem, majd egy pár hét múlva. De szerintem lány lesz. Akkor Szófia lesz a neve, viszont fiú nevünk még mindíg nincs.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csibe!

Pénz az nekem se ártana! :wink:
Nagyon szép a Szófia! Nekünk:Laura,v Martin

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!Örülök,hogy rátaláltam erre a topikra. :D Érintett vagyok a témátokban. :( A helyzet az hogy a babócát nem terveztük egyszerűen megesett...És örülünk is neki nagyon nagyon!!!! :D Viszont eléggé molett vagyok én is...Indító súlyom sajnos 100 felett volt...:(El se mondom mennyi... :oops: Lényeg hogy 100 felett...pedig régen elterveztem,hogy majd baba előtt le kell fogyni és csak utána jöhet.Hát nem így történt.Most egy kicsit oda meg vissza vagyok hogy mi lesz így majd a terhesség alatt...nem mondom hogy diétázok,de próbálok odafigyelni rá hogy mit eszek.S ha kínoz a nassolás inkább gyümölcs után nyúlok mintsem csokit egyek...pedig néha az jobban esne :oops: És az üdítőket is próbálom kiiktatni....Eddig még sikeresen. :D Helyette inkább ásványvíz!!

Hát ez hosszúra sikeredett. :oops: Egyébként első baba lesz,és 11 hetes és 5 naposak vagyunk. :)

szeretnélek még segítséget is kérni: vonalzóm már van nekem is,de hogy tudom ezt láthatóvá tenni számotokra????Más oldalakon már sikerült,de itt nem!! :(

Kép

Kép
mezsó
 
 


Szia Mezsó!

A súly miatt ne izgulj én is 100 felett kezdtem és 15 kg-ot hiztam a terhesség alatt, pedig egyátalán nem diétáztam. :oops: Amikor hazajöttünk a kórházból még plusz 5 kiló volt rajtam, bár a szopi alatt most még 10 kg felugrott ugyhogy ha abbahagyom a szopit akkor fogyókúra jön ezerrel :oops:
Láttom lassan éléred a büvős 12 hetet majd gyere és ird meg, hogy mit mondtak tarkoredőre és láttátok-e a babót az UH-n. Nálunk a 12 hetes uh volt a legjobb az egész baba kivehető volt rajta. Hogy állsz a hányingerrel?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


A vonalzód url-jét másold át a profilodba az aláíráshoz. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Szia krisy79!

Hát majd meglátjuk hogy alakul a súlyom. :) De bíztató amiket írtál...hogy te is hasonló cipőben kezdted.És 15 kg súlytöbblet után,nem estél kétségbe??Hát kíváncsi vagyok,hogy majd nálam ez hogyan alakul.Mondjuk hozzá kell tegyem,hogy a 100kg feletti súlyomhoz,185 cm magasság is társul. :) Tehát nem lehetne megmondani rólam hogy hány kg vagyok. :)

A 12 hetes UH és tarkóredőszűrés nálunk Kecskeméten nem 12hetesen van,hanem 11 hetesen volt.Tehát már túl vagyok rajta. :D Mondjuk a kórházban az UH nem volt egy nagy élmény,mert sajnos 1 képernyő volt,így csak a doki látta a picúromat én nem!! :cry: Mondjuk hallottam már róla hogy ez így megy nálunk így nem ért váratlanul...de akkor is ez szemétség!!!! :cry: :cry: A nődokimhoz meg csak a véreredmény megjövetele után mehetek,mert azt is szeretné látni.Ez kb. 13-14 hetesen fog eljönni... :cry: de ott legalább láthatom is a picúrt!!Ha nem mutatná meg akkor én fogom külön kérni tőle!!!!!!Mert látnom kell... :oops: Hiányzik nekem :oops: Hiszen 7 hetesen voltam első UH-on,és annak már 1 hónapja!!!Azóta nem láttam. :cry:

Na de az eredménye az UH-nak: tarkóredője szuper-->kereken 1 mm, az orrcsontja 2,4 mm, és a CRL-je(tehát a becsületes hossza a drágámnak): 5,3 cm. :D Jó nagy már most. :lol: Utánanéztem,az 5,3-as CRL,már 12 hetes kornak felel meg. :) De az én csöppségemet kerek 11hetesen nézték az UH-on. :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Óóóó még mindig nem oké a vonalzó!!!!!!!!! :cry:

Nektek mikor kezdett el látszódni a hasatok???Én annyira de annyira türelmetlen vagyok már!!!! :oops: még mindig nem látszik...csak ruha nélkül tűnt fel már hogy a hasam(ami eddig is megvolt :oops: )az alatt domborúbb mint volt.De mikor látszik már ruhában is????Annyira várom már!! :oops: Biztos még várnom kell egy darabig mert hát nem 2 kg vagyok,és sajnos alapban is volt egy pocim... :oops:

Kép

Kép
mezsó
 
 


IGEN!!!!!!!!! :D Sikerült!!!!!Van nekem is mostmár vonalzóm,és így ti is láthatjátok hogyan haladok az időben. :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: Ezek nagyon jó hírek a babáról bár az én dokimnál is egy képernyő volt de ott láttam a képet és a babát is. Elhiszem, hogy már várod, hogy lássad és amikor hallod a szivverését az is olyan jó dolog. :lol:
Nekem a hasam kb. a 20-22. héten kezdett látszani mert úgye nekem is nagy hasam van. A végén jó nagy pocakom volt már, mindjárt keresek egy képet neked. :lol:
Én a kilómhoz ráadásul alacsony vagyok mert csak 165 cm. :oops:
Láttom sikerült a vonalzó. :lol:
Akkor pontosan mikkora vagy kiírva?

Kép
ez kb. 7 hónaposan készült

Kép
ez a szülés előtt 1 héttel a fejemet ne nézzétek mert az borzasztó

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:19-kor.
bibolya
 
 


Szia Ibolya!

Hát bárhogy ahogy jól esik,a MeZsó néven is szólíthattok,de a becsületes nevem Timi. :D Hát örülnék én is ha csak 1-2 kg-ot híznék. :) Hallottam már másoktól is hogy nem lehetetlen... :roll: De én már csak azért is félek a hízástól,mert eléggé jó étvágyam szokott lenni ha evésről van szó. :oops: És ahhoz hogy ne hízzak,szerintem sokmindent meg kell vonjak magamtól...ami nem biztos hogy jó várandósan. :(

Húú krisy tényleg jó nagy pocid lett a végére. :D Hát nem is tudom...én még 12 hetes leszek ma holnap,akkor nyílván várhatok még egy ideig mire látszódni fog... :( Na de biztos majd akkor nekem is egyszer csak akkora pocim lesz hogy nem győzöm "cipelni". :lol: :oops:
Április 3-ra vagyok kiírva. :)
Nem írtam tegnap,hogy hogy állok a hányingerrel...Hát egész végig eddig csak hányingerem volt,de az sem mindig...Voltak napok amikor semmi hányinger,és egyéb tünetem sem volt. :D Már hányinger is ritka... :) Hányni pedig egyszer sem kellett. :D kipp-kopp lekopogom,mert sose tudhatom mi lesz ezután. :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: Ha idáig nem hánytál akkor már nagyon nem is fogsz szerintem. Akkor Te majdnem akkora vagy kiirva mikorra én voltam én Április 11-re voltam, de a kis drágám még ráhúzott 3 napot, így 14-én szültem.
Hidd el még sokat fogod cipelni a pocakot, nekem a pociban szinte csak a gyerek volt. :lol:

Bibolya: Örülök, hogy jól van a kis gézengúz nem is jó amikor beteg egy gyerek én már előre félek mi lesz ha Dávid egyszer beteg lesz. :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Ollem: Várjuk a híreket mi volt a dokinál? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Mezsó: Most nézzem Te védőnő vagy??? :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


krisy : Mekkora volt a születési súlya a kisfiadnak?? :D
Hát igen,én védőnő vagyok...lennék...ugyanis idén júniusban letettem sikeresen az államvizsgát,de sajnos még nincs meg a nyelvvizsgám.Épp a 3.próbálkozásom közepette járok.15-én volt az írásbeli,és 22-én lesz a szóbeli.És hát a diplomámat addig nem adják oda amíg nincs meg a nyelvvizsgám... :(

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: a fiam 3690g-mal és 55cm-el született. :lol:
Nem is tudtam, hogy egy védőnőnek kell nyelvvizsga :shock:
Akkor hozzátok nem is fog járni védőnő? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


bibolya írta:Kérdezd Csibét,ő félidős,de még csak talán 1 kg-ot hízott.


Csak helyesbítek, eddig 4 kilót fogytam. De eszek rendesen, cska megválogatom, hogy mit! Nekem is jó étvágyam van egyébként.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


krisy: Hát nagy baba volt tényleg. :D Jókat beszélek én is...az én picúrkám paraméterei is akkorák voltak már 11 hetesen,mint egy 12 hetes magzatnak kellene lenni. :lol: Könnyen meglehet hogy én is majd akkora babócát hozok világra. :) Az apja se törpe,meg én se. :)

Hát a védőnő sem kivétel a nyelvvizsgakövetelmény alól sajnos...nem tudom mikor lesz már végre meg,és hogyan?Mert én már nagyon unom ezt a sok angolozást úgy hogy még semmi eredménye. :cry: Ma már minden diplomához kötelező nyelvvizsga,addig senki nem kaphatja meg.

De nekem is van védőnőm. :) Minden ugyanúgy vonatkozik rám is.Nekem is kell terhesgondozásra járni,és majd hozzám is fog látogatni védőnő. :D "Akasztják a hóhért"-->azt hiszem erre szokták ezt mondani. :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: