Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Zsófi! biztos minden rendben lesz :D :D
Babus ott alszanak már lányok

Nálunk is volt reggel sírás megint, de most már a Réka is sírt, miután nem kiosontam, hanem ablakból visszaintegettem neki

na szóval ki kell használni a nem figyelő pillanatokat és elmenni csendben

Szerdán szülői értekezlet lesz, témák óvodai beiratkozás, ballagás :shock:
bölcsiben ballagás???

Móni
KépKép
reunion
 
 


Laura aludt rögtön, Réka 1. alkalommal fél -1 órát vihogott meg beszélgetett, de a gnő odaült mellé és crógatta
aztán másnap csAK 10 percig vigyorgott azóta meg szóba sem került
szerintem annyira fáradtak, hogy dőlnek be az ágyba. este 9-1/4 10 mire elalszanak kiabálás árán, és reggel meg ugye nem lehet 9-ig aludni csak 6.20-ig

Móni
KépKép
reunion
 
 


nálunk farsangról szó sem esett, láttam mindenkinek van szemüvege a szekrényre ragasztva, azt nem tudom ki csinálta ők vagy a gnők
biztos szóltak volna ha lenne

Móni
KépKép
reunion
 
 

 
 

Zsófi: :D a gondozónő tényleg tudhat valamit! :D De jó!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: szuper :wink:
Timi: nagyiknál nincs hely se meg nagyik sincsenek egészségileg ugy :cry: h 2 gyerek ott aludjon söt arra sem h hosszabb ideig ellássák öket pár orára okés itt nálunk nekem az is nagy segitség azért :wink: azért gondolom pár év mulva már okés lenne a dolog hiszen akkor nem szalad ki az uttestre szotfogad egyszoval sokkal önállobb stbstb :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: értem. Anyuéknál is rossz az elrendezés, nem tudom éjjel hogy tudna a két gyerekem ott aludni, de ez legyen a mama gondja majd legközelebb! :wink: Anyukámnak is ott van apu akit el kell látnia, félnék a kettő hisztigépet otthagyni nála most még éjjelre. :? De azért próbálkozunk. Már tavaly is nagyon szerette volna, ha ottalszanak, hát akkor most elkezdjük. :wink:

Sehol senki délután? Lefagyott a rendszer? :wink: :lol: Vagy majd jön az éjszakai műszak?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hogy sikerült az alvás?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


én még ébren,de már nincs erőm visszaolvasni,meg már csak telóról vagyok,asszem megyek aludni. Joccakát!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Badának nagyon boldog névnapot kívánunk!
:D

Nyulasz: mint a mesében, voltál is meg nem is! :lol:

Zsófi: ez szuper, hogy ilyen jól ment az első ottalvás! Mikor kezdesz dolgozni?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: mint a mesében, voltál is meg nem is! :lol:

:lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Bazsinak Boldog Névnapot!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Mi itthon, éjjel Rékának 39,3 volt a láza, nem is akart lemenni, éjféltől 2 -ig nyűglődtünk, utána meg úszott a verejtékben, de elaludt és nem akartam kelteni átöltözni
dokinéni azt mondta vírus , semmit különöset nem adott rá

már nagyon unalmas ez így
:twisted: :twisted:

Balázsnak nagyon boldog névnapot!!!!!!!

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: Rékának jobbulást! Hangának is volt ilyen 1 napos magas láza, utána rohamosan elmúlt a takony is. :shock:

Zsófi: ugye hogy tudnak a te gyerekeid aludni! :lol:

Hangának tegnap láttam egy hátsó nagyörlő fogcsücsköt, mára eltűnt, de napok óta picsog mindenen, ha csúnyán nézek rá azért is. De most már mondja is, hogy fáj és kér fájdalomcsillapítót. Még hiányzik a négy nagyörlő, jó lenne letudni, mert ez így eléggé idegölő, bár nekem ez a koktél az infúzióban az idegeimet is regenerálja, majd feldobom a labdát a dokinak, hogy párhavonta beneveznék egy kúrára, mert türelmetlenség ellen is jó. :lol:

Nagyon hideget érzek kint, pedig "melegebb" van, mint tegnap, hacsak 1 fokkal is. Kimentünk 20 percre szellőzni, de én sígatyában, beöltözve szétfagytam, bezzeg a két téli gyerekem lazán nem akart bejönni. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, nagyon ügyesek vagytok!!!! Hát sírások még biztos lesznek :( azért anyát pótolni nem olyan könnyű ám.

Móni, jaj, neeeeee! Nagyon sajnálom! Ez a tél nem igazán akar jól alakulni Nektek :( Remélem hamar rendbe jön Réka! Sok gyógypuszi Neki!

Nyuszi, Badának nagyon boldog névnapot!!!!!!!!!!

Timi, jó ez a szer akkor? :lol: :lol: :lol:
Hú, ez a nagyörlő dolog nekünk nagyon betett, remélem azért Ti jobban megússzátok.

Babus, érdekes, nálunk azért ott lehetne altatni a csajokat mindkét nagyszülőnél, mert hely az van. De nem a legkedvezőbb a szobák elhelyezése. Biztos nekem is meg kell érnem rá. Talán idén nyáron már teremtünk rá pár alkalmat

:roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi: nálunk -6 volt délelőtt, 4 körül -5 :shock: De ezt sokkal hidegebbnek érzem. Biztos jön a hó.

Törpi: nekünk kell csak igazán megérni arra, hogy ott aludjanak a nagyszülőknél a gyerekek! :wink: Anyuéknál sem ideális az elrendezés, nem tudom hogyan fog éjjel ott aludni majd két gyerek, egyel semmi gond, na de kettő 1 db heverőn nem fér el, a két matrac a földön nem fér el, ha az egyik lent alszik a másik fent, abból balhé lenne, úgyhogy passz, de valószínű, hogy ezen csak mi aggódunk és anyám pikk-pakk megoldja a helyzetet, csak ugye az elengedés baromira nehéz. Nekem már most hiányzik a Manó, hogy ott lesz szombat-vasárnap, már múlt éjjel is ezen pörgött az agyam, hát még amikor reggel jött mellém és bújt! Ki fog hajnalban mellém fészkelni?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hol volt-hol nem volt... :lol: ma is így,most végeztem a vaterával,reggeltől indul 5 aukcióm.

Móni,még délután olvastam,hogy megint... :( jobbulást!

Timi,holnapra drukk,hogy jól sikerüljön a hétvégétek! :wink:

Köszönjük a köszöntéseket :D

Bocsánat,most csak ennyi,majd olvasok is,de már megint hulla vagyok.

Ja,és Noémi orrát szívom,van is mit,de eszik,alszik,jókedvű.

Na,tényleg jóéjt,és jobbulást minden kisbetegnek!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Na,még nekiálltam müzlit enni,addig átfutottam ezt az oldalt.

Babus,nem elkeseríteni akarlak,de pár év múlva sem lesz könnyebb nagyszülőknek a kettővel.Vagy csak nálunk nem bevállalós anyós,mert a szerintem jól nevelt 6 éves unokatesóékat régóta nem láttam nála együtt,max vészhelyzetben,amúgy csak egyet vállal be.Főleg ha most nem szokják :roll: na de ne legyen igazam.

Zsófi,nagyon ügyesek vagytok! :D Hű,asszem oviválasztásnál zempont lesz,hogy lehessen meglesni őket :lol:

Törpi,jaja,tudom én,ha szembeállok az ovónővel,vagy dadussal,vagy a gondozónővel,akkor a gyereken csattan az ostor,most nagy csak a szám,gondolom ott,abban a helyzetben más :roll: :( Remélem hat az AB!

KépKép
noba
Budapest
 
 


HBO-n szét röhögjük magunkat,pár hülye szivatja egymást,nem tudom mi a műsor neve :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


JACKASS :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, azok nem szazasok :lol: sajnalom, h nincs hbo-nk.
Ab reszlegesen hat, nem mondanam, h 100%-os vagyok, most meg a legcsovem faj. Pedig ma baratok voltak nalunk, biztam benne, hogy a palinka kura hatni fog. De ahogy elnezem, csak apara :? :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz: mennyi minimumért akarod a eladni az 1 Ft-osokat? Csak azért kérdem, hogy felnyomjam majd kicsit?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt! Törpi,hát tényleg nem százasok,van amitől nekem is forgott a gyomrom,nem csak nekik :lol: hát az Ab meg a pálesz lehet nem jönnek ki egymással :lol: jobbulast! Timi,még nem tudom,majd szólok ám!köszi!Mikor indultok?szép az idő :evil: Móni,hogy vagytok?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi én is én is besegítek :lol: :lol:
csak nem találom sehol

lehet enyémet is kell majd noszogatni :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reunion 2012.02.04 11:08-kor.

Móni
KépKép
reunion
 
 


ja mi sz@rul
jövő hét itthon lesz, pedig mindig eltervezem, hogy melyik nap mit csinálok, és nem jön össze sehogy

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni,jobbulást!Látod még bölcsi nélkül is kidőlünk :roll: :evil:
enyém noba77 szólj majd te is,hogy mibe segítsünk be :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


A noba-ra emlékeztem csak a számra nem
tök jó az a bőrkabi, ( szőr nélkül) nem jó rád?
nekem is van egy csomagom, amit nem bánnék ha 5 fölé menne

mindenki szánkózik???

Móni
KépKép
reunion
 
 


ooops már nem is kell licit, mert vki tett rá

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok,

Nyuszi, hát a kombó hatása egy korai bealvás volt :lol: De szerintem ez tesz a legjobbat a betegségnek. Az már más kérdés, hogy a délelőttöt nem volt annyira poén ilyen állapotban levezényelni egyedül, jól jött volna apa segítsége, de erre esélyem nem volt :? :evil: :evil:
Teszen ezer éve nem voltam, szerintem már megint nem tudnám a jelszavamat :oops:

Móni, ismerős a dolog, én is beterveztem, mi mindent fogok abban az 5 hétben csinálni, mikor a lányok már bölcsisek lesznek, én meg még nem melózok... hát tervek maradtak nekem is :?
Éjszaka milyen volt? Hogy van Réka?

Szánkózás? Hahaha, nálunk a viharos szélen kívül semmi nincsen. Tegnap -15 körül volt, de mára -8ra enyhült. De a hó az sehol :( szomorkodok is miatta, úgy vinném már a csajokat szánkózni! Bár lehet, hogy most jobb mindhármónknak, ha ezt nem erőltetjük.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi, :lol: :lol: :lol: detto

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi! tényleg csak a déli országrészre mondták a havat
de itt Pesten is esk most, anyáék otthon Kecskemét közelében meg reggel óta nem győzik takarítani

Móni
KépKép
reunion
 
 


Igen dokinéni is azzal biztatott, hogy márciusig beszoknak majd :lol: :lol:
mindegy, még 1-2 évig úszik a lakás belefér :twisted:

éjjel megint műszak volt, most Laura hányt éjfél körül, a köhögéstől, majd Réka felkelt, kipattant a szeme és kukucskálóst játszott, meg elővette a duplot ő már akkora kialudta magát

aztán végül édes hármasban a földön matracon egymás mellett, mint régen a fesztiválokon a sátorban

Móni
KépKép
reunion
 
 


naaa Csajok gyogyujjjjjon Mindenki :wink:
juj mi olyan jot szánkoztunk (először) :oops: :lol: , nagyon élvezték Csajok, kidöltek nézik a kisvakondot nagyon elfáradtak, sétáltunk meg segitettek havat lapátolni is :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!

Mi nagyokat szánkóztunk már délelőtt is, meg délután is. Alexa anyuéknál van, hát bevallom, nagyon furcsa és nagyon hiányzik, de konkrétan le sem tojta, hogy mi eljöttünk, ő meg ott maradt, mintha ez tök természetes lenn. Kíváncsi leszek holnap mit szól hozzánk. Hanga viszont egyedül is kitesz vagy 3 gyereket. Be sem áll a szája, pakol, lefoglal. Na, ő az a gyerek, aki nincs el egyedül. Néha kérdezi, hogy Manó mit csinál.

Ja! És fel vagyok háborodva! Ahhoz képest, hogy mennyire beharangozták a hatalmas havat, ment a pánikkeltés ezerre egész nap egy árva hótolóval sem találkoztunk. Még az autópályán sem. Hát abból a brutál drága pályadíjból azért elvárná az ember, hogy néha letolják, de semmi. Amit az autók lejártak. Legalábbis M7-es Marton és Szfvár között. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Manó 8-kor már aludt, mint a tej. :shock: Elfogulatlan nagymama (anyám nagyon kritikus) jelzői Alexára: egy tündér, egy angyal, édes, aranyos, csendes :shock: :shock: :shock: Ez az én gyerekem???? Tuti??? :D na jó, tudom, hogy ha egyedül van, akkor tényleg ilyen, de innen a távolból a szívem facsarodik össze, úgy hiányzik a kis hisztibabám! :( Mikor lesz már holnap délután?!

Törpi, Zsófi: odaért a hó?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Mindenki behavazott? Olyan szép! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: nem tudom, nem hívtak meg én sem őket. Legalábbis eddíg nagyon jól bírtam, most meg már biztos szánkóznak kint. majd déli alvásnál telefonálok. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csak felhívtam őket még ebéd előtt, manó végigaludta az éjszakát, 6-kor kirongyolt, majd mama visszavitte, mellé feküdt és fél 8-ig aludtak. :D Beszéltem vele is, tiszta öröm a hangja, csak ismételgeti, hogy minden jó, jó a mamánál, jól vagyok. Mama is dettó. :lol:
Hanga meg egyedül is katasztrófa, de apa még így is azt mondta, hogy ha neki még egyszer egy egy gyerekes bármit mondani mer, addíg üti, amíg mozog, pedig nem is verekedős fajta. :shock: :lol:
Hihetetlen, hogy Hanga mennyit beszél, ha egyedül van, már zsongott tőle a fejünk, be sem áll a szája.
Nekem lefolyt az utolsó infúzió is, remélem nem lesz most jó sokáig gondom vele.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csajok heeeelp sztetek lehet a hidegtöl, h még ma is tök piros Lalu arca? :? kicsit olyan foltosan de nem evett semmi ujat lehet megfagyasztottuk szegénykém arcát? :oops: :oops: bekenjem vmivel?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: lehet a hidegtől, jó zsíros krémmel kend be, akár popsikrémmel is ha még van.

Manó nem várt minket kitörő örömmel, de azért nem volt gond a hazajövetellel, gondolom majd legközelebb már balhézni fog, hogy ottmarad a mamánál, most is mondogatta, de szolidan. Hát nem egy anyjamajma, az biztos. :( De a lényeg, hogy ő nagyon jól érezte magát és azt hiszem ennek örülnöm kell. :? :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Egy hópelyhet nem láttunk :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Koszi ;) kentem :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: nem mondod! :shock: Mára is mondja, hátha most benneteket szórnak meg kicsit!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jo reggelt ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: örülök h jol sikerült elö nagyisalvás ;)
dokihoz kell visszamenned? remélem nagyonhosszutávon jot tett a gyogyi :wink:
Törpi: hüha :shock: :shock: kiváncsi vagyok mikor lesz Nálatok
h vagytok? bölcsiztek már?
Móni: Ti h vagytok?
Zsófi: ilyen hidegben gyalog mentek bölcsibe vagy kocsival?
Nyulasz: Nono h van?
juj én nem is tudom h h lehet kimenni ez nekem már fagyhalál :oops: aszem ma maradunk is itthon :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi:akkor tényleg közel van :wink:
édeseim :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: köszi, ma voltunk bent a kórházban, megkaptam a zárójelentésemet, hát azért az MR mutatott nem túl bíztató dolgokat a jövőre nézve. most nem az okozott gondot, de jelen állapotom csak romlani fog idővel. Már két sérvem van, mindkettő eléri, amit nem kéne, de még nem nyomja, elvileg nem okoz problémát...még. :( Na, mindegy, a lényeg, hogy most rendben vagyok.

Zsófi: csak megbékélnek! Öltözést ne is mond, gondolom mire felcuccolod őket, átszaladtok, vetkőzés, hazafelé ugyanez. Ááááááááá

Ítéletidő tombol kint. :evil:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: egybeoverált én is ezért imádom, én is szoknyát adok rájuk, bárhová megyünk, csinik és csak az overállal kell megküzdeni. Két gyereknél már nagyon nem mindegy.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


overál...hát ez az aldis azért nem birja az extraminuszokat :cry: mozogni jo benne de még alá adtam harisnya-melegitögatyát is :? hát igy pont jo volt
visszasirom most Timi a tavalyit :wink:
lehet jövöre vmi melegebbet nézek :? addig meg gyüjtök :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: mi épp azt beszéltük, hogy jövőre ugyan ilyet veszünk, akár újan is, mert megéri.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


nagyon durva most az ára 14 :shock: (4 éves méretet néztem)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: