Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi: ez nem hangzik jól. :cry: Jobbulást nektek. Mi is megyünk velük délután dokihoz, Hanga megint kezd hörögni. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon
Réka ab-t kap 2 napja, majd talán hétfőn megyünk mi is


Jobbulást Mindenkinek!

Nem indul túl jól ez az év, remélem innen már csak felfelé mehet

én is megyek ma nőgyógyihoz magánba

sztk-ban szartak a fejemre, mondták csinálni kéne hormon vizsgálatokat, de nem lehet, mert a kispesti sztk-ban nincsenek ilyen vizsgálatok
mondom én meg tudom csináltatni máshol...
erre az orvos flegmán mondta, ő is meg tudná csináltatni az ő kórházában ....
na erre varrjatok gombot!!!
meg tudja, de mégsem

mammográfiára azért elküldtek, március közepére kaptam időpontot
szerintetek????

Elintéztem, hogy nálunk a kórházban megcsinálják jövő héten, de tök macera, mert nem fogadnak el máshonnan jövő beutalót

tele van a hócipőm az eü-el
a lényeg, hogy minél kevesebben legyünk
hulljon a nép, kell a hely másoknak

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok,

én is vagyok ám, de többnyire olvasóban :oops:

Zsófi, Móni, igen sajnálom, hogy ennyire nehezen akar beindulni ez a bölcsis élet, de bele fogtok jönni, biztos vagyok benne. Ez az időjárás ilyen, a legedzettebbek is lerobbannak, Ti meg mégiscsak most kerültetek nagy közösségbe. Sajnálom az AB-kat, de van, mikor nincs más megoldás :(

Timikém, szegény, nagyon sokáig kínlódsz Te ezzel a derékfájással :( Drukkolok a hétfőnek, de tudom, ez nem fog segíteni a Te félelmeiden. Azért bízzunk a legjobbakban!!!!

Nyuszi, Babus, én annyira imádom az ilyen megnyilvánulásokat, kérlek írjátok őket, okozzatok vihogós perceket nekem :wink: :lol: :lol:

Csajok hétfő óta bölcsiben, bár az éjszakáink még érdekesen alakulnak, van népvándorlás rendesen. Van, hogy éjféltől reggel 6-ig 5-6szor is kelek. Hol pisilni, hol kakilni :shock: , hol betakarni, hol a cumit megkeresni, hol az iszit megkeresni. Viccesnek is mondhatni, mikor reggel bezombizom a bankba :lol: :lol: :lol: Őszintén, nem visel meg, jókat rötyögök kínomban, aztán elindul az élet, és már kávéra sincs szükségem, hogy pörögjön a nap. Egyszer csak azt veszem észre, hogy zárul a bank zsilipje. Az egy másik dolog, hogy 9-kor viszont bealszom
:oops:
Szóval visszatérve az egészségi állapotokra, Csajok teljesen jól, hétvégi sétáinknak köszönhetően a náthájuk is elmúlt. Az megint egy másik dolog, hogy én megint dögrováson. Valahogy nem akarok rendbe jönni, mióta dolgozni kezdtem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

 
 

Móni: mindenhol ez van az eü-ben. Szomorú. Én is úgy tudok menni az idegsebészhez, hogy felhívtam őt és protekciós lévén mehetek a szobájába az osztályra. És MRI-re is így fogok menni valószínű, mert ő fog valahová bezsuppolni. Hacsak nem úgy ítéli a helyzetet, hogy azonnal ct. Remélem nem!

Törpizombi :lol: :lol: :lol: Nálunk is jön Alexa csak én már fel sem ébredek rá, vagy ha igen, akkor többnyire arra, hogy nyünyög és keres a kezével, ha megtalál odabújik és már durmolunk is. Megtanultam vele aludni. :D

Voltunk dokinál, Alexa teljesen rendben, Hangának nagyok az orrmandulái, a nyirokcsomói is kicsit, de nem piros a torka, nincs hörghurutja, sem tüdőgyuszija. Kapott orrcseppet, meg egy homeopátiásat a nagy orrmanduláira. Sajna széles az orrnyerge és ez magával hozza, hogy nagyobbak a mandulák és érzékenyebbek. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,jajj,hát jobbulást! :(

Móni,nektek is!Na,te mint eüs meg se lepődj :lol: én még néha szoktam :lol:
Hormonvizsgálat a kisteso project miatt kell? :lol: :wink:

Törpikém,bekerültél a nagy közösségbe,és lerobbantál? :shock: Jobbulást neked is! :wink:
Ja,már apukám is mondta,hogy hoz füzetet,és írjam a beszólásokat. :lol:

Timi,megtanultatok együtt aludni? :lol: Mi ott tartunk,hogy egyszer egy éjszaka átjön Nonó,és kéri,hogy takarjam be.Persze akárhányszor megébredek én is mindig tapogatózok,hog nincs-e ott valaki,de pár alkalom próbálkozás után leszoktak róla,hogy bebújjanak közénk.
Akkor Hangának jobbulást,akármi is a baja!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, latod, erre nem is gondoltam :roll: de mennyire igazad van :lol: :lol: :lol:

Timi, latod-latod, meg lehet szokni azt az egyutt alvast :wink: Bennem is erosen dolgozik a kerdes: nagyobb agy vagy kapumozgato. Egyszerre csak egy megy :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: ez rényleg fogó kérdés. :lol: Én azért e kapunyitóra szavazok. :wink:

Nyulasz: olyan jó érzés, amikor hozzám bújik, meg simogat, kicsit kárpótolva érzem magam a nappalokért.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi :lol: látod,látod,egy gyereknél egyből ez jt az ember eszébe,hogy a közösség.
Én a nagyobb ágyra szavazok :wink: Faltól-falig :lol:

Timi,na látod,ezt megértem!De én akkor sem adom az ágyunkat :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi! remélem nem lesz
drukkolok hogy minden rendben legyen

Törpi! nagyon csodállak, ilyen éjszakák után még képes vagy ügyfelekre mosolyogni és foglalkozni a problémáikkal

Nyuszi! gyerek projektről szó sincs, egy kicsit komolyabb problémától voltam lelombozódva, de megnyugtatott a doki végül

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyuszi, en is imadom Emma ejszakai bujasait :oops: lehet, h kapunyito lesz, vegulis nem en, hanem apa szorul az agykeretre, a kapunyitot meg akkor is en vagyok kenytelen helyettesiteni, ha en vezetek, meg akkor is, ha apa :lol:

Moni, en alapvetoen szerettem regen is a munkamat, es a gyes ideje alatt alltam parszor a masik oldalon... Meg annyira rossz helyzetre keszitettek fel, h pozitiv csalodas, amit talaltam. Meg mukodik a mosdo torulkozo effektus. Ha en mosolygok es valoban pizitiv vagyok, mert szerencsere tenyleg jokedvu vagyok, akkor ez tobbnyire visszajon. Azt erzem, h nagyon vagynak az emberek a jo szora, amibol keveset kapnak mostansag. Meg spannol a siker, az uj fonokom elegedettsege, es hogy latom, a tobbiekre is sikerult mostanra mar kicsit raragasztanom a jokedvemet.
Na, ez most omlengosre sikrult, de ha ebren birok maradni, akkor idegesitoen energikus vagyok :oops:

Timi, latom Te is telorol vagy :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Én nem tudtam aludni, 5 óta fent vagyok, feküdni sem bírok már, annyira fáj, meg zsibbadnak a lábaim. :( :( :(
Ennek "örömére" Hanga 6-kor kelt, Manó fél 7-kor. Csak 1 órával előbb, mint szoktak.

Móni: de ugye tényleg nincs baj?!

Törpi: na, látod pontosan ezért szavaztam a kapunyitóra (nekünk volt, csak bedöglött)! Nálunk is én vagy a nyitó, így is úgy is. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja és azt el is felejtettem! Mondom a dokinak, hogy kapnak a csajok béres-cseppet. Válasz: felejtsem el, főleg, ha felsőlégúti betegség van éppen. Adhatom, amikor egészségesek, ártani nem használ -ha már megvettem. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Timi! földön aludni nem lenne jobb a derekadnak?
onnan le sem túrnának, az faltól falig
A bérest mi is akkor hagytuk abba mikor betegek lettek, karácsonykor


Éjszakai műszak volt itt is mindig van :? mint az újszülötteknél
csak egy kicsit hangosabban adja elő a kisasszony

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: viszonylag kemény a matracom, földön félek, hogy megfázna még jobban és akkor aztán tényleg itt lenne a vég. Éjszakai műszakot sajnálom. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na,én is itt,csak főztem.

Móni,én csak viccnek szántam,sajnálom,hogy problémád van,de örülök,hogy azért jó hírt kaptál.

Törpi,akkor hajrá kapunyitó :lol:

Lassan kimegyünk,szépnek néz ki az idő.

Jobbulást mindenkinek!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nagyon szép idő van kint, sajnálom, hogy nem bírok kimenni. Csajokat elvitte délelőtt anyós sétálni meg tegnap is, legalább ők levegőznek. Korán kelésnek megvolt az eredménye, két falat ebéd után kórusban közölték, hogy elég volt, megyek aludni és repülőstarttal indultak az ágyba. Mire beértem, már betakarózva várták a cumit és már durmolnak is. :lol:

Nőgyógyász: lövésem sincs tavaly mikor voltam rákszűrésen, így azt sem tudom mikor kéne mennem megint. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sehol senki?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Én itt,csak bújom a vaterát...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,szabadidő nacira,meg Badának farmerra.Találtam egy szuper csomagot,amin nincs villámár,1ft-ról indult,2licit van rajta,és azt írta,írk egy árat,és megegyezünk,de ha van rajta licit,akkor már nincs mit tenni,ugye?eladni is kéne...lusta vagyok :oops: hogy vagytok? És többiek?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Én tegnap feküdtem, telóról olvastam -volna, csak nem volt mit. :lol:
Lányok jól vannak, orrszívás még megy Hangának meg orrcsepp, én meg szenvedek továbbra is. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Látom ma sem pörög a fórum. Én feküdnék, ha Alexa nem ugrálna az alvó Hanga fején. Derekam nem javul, ma segítségem sem volt és ez a kölök sem alszik. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


nálunk sem túl rózsás a helyzet, az éjszakáink borzalmasak
komolyan már azon gondolkodom el kell vinni Rékát valahová, kineziológushoz vagy ilyesmi
Nappal földhöz verős hiszti rohamai vannak, éjjel meg ugyanez csak megfűszerezi azzal, hogy ha megébred, akkor nem hajlandó visszaaludni
azt mondja: nem alszunk, nem jó, és az ágyáról pedig rég óta hallani sem akar
már matracon alszik ő is mellettem
csak úgy tudjuk elaltatni, ha sétálunk vele mint a csecsemővel

vagy ezt már írtam.. :roll:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: hú, hát ez nagyon nem jó. És ha egyszerűen hagynátok és rácsuknátok az ajtót? Vagy ezen már túl vagytok? Mondjuk Alexánál sem működik, de neki legalább elég mostanában este még egy utolsó -100. ölelés és elalszik. De éjjel jön és szerencsére már sokszor csak reggel veszem észre, hogy ott van mellettem. :D

Apa elvitte Hangát úszni, hát lányok! Alexával álomi így a helyzet. Aranyos, szót fogad, megállás nélkül beszél, eljátszik egyedül is. Miért nem tud ilyen lenni, ha itthon van a tesó??? Kevesebb lenne a konfliktus. Így is Hanga arca úgy néz ki, mint aki macskával borotválkozott, Manó szétmarta. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni,hű,tényleg mi lehet ez? :shock: És ha kapnának mondjuk egy új ágyneműt,vagy párnát,amit esetleg ők választhatnak ki,esetleg új alvósállatot,amit szintén ők választhatnak? :roll: Nálun mikor az új ágy lett,akkor délben ugye beindult a bulizás,mert ki tudtak jönni,mondtam nekik,hogy jön a bácsi az ágyakért,és elviszi,mert nem alszotok benne,így egy hét alatt le is szoktak a kimászkálásról.Mondjuk nekünk az új dolgoknak hatalmas sikere van mindig,legyen az bármi,hacsak egy zokni,vagy fogkefe akkor is teljesen odáig vannak,így nálunk jól működik a visszaviszem a boltba duma,ha nem fogadnak szót.

Zsófi,gyógypuszik!Jól benyeltétek :(

Timi,örülök,hogy jól sikerült a különprogram.Látod,mondtam én,hogy csodás,és a legjobb az lesz,ha meggyógyulsz,és te is ki tudsz mozdulni.
Végül aludtak délben?

Babus,hogy megy az esti új program?Jártok még maszatra?

Törpi,jobban vagy?

Tegnap el kellett szaladnom fürdésidőben a varrónőhöz,meg apum itt dolgozik nem messze,és pont úgy végzett,így hazafuvaroztam,mondom sietek,még adok nekik jóéjtpuszit,3/4-8 ra értem haza,apa kinn tévézik a nappaliban.Mondom gyerekek? :shock: Már öt perce alszanak.Jó gyors volt apa :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Zsófi: nem kéne magadat is megmutatni orvosnak? :? Jobbulást!

Nyulasz: Alexa 1-kor végül elaludt tegnap. Ha meggyógyulok? Hát jelenleg úgy érzem innen már egyenes az út a tolószékbe. Egyre rosszabb, pedig azt hittem rosszabb már nem lehet. :( Sosem lesz hétfő. :(
Apa tényleg gyors volt tegnap! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: :lol: :lol: :lol: bocsi G-től is, de itt röhögök, meg K. is. Hát igen, ez a mostani vírus valahogy elég brutál.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hát Gáborunk megint kitett magáért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsófikám, ne haragudj!!!!!! :oops: jobbulást Neked, teljesen együtt tudok érezni Veled. Csak hogy minden rendben legyen, tegnap délutánra berobbant a torkom és a takony mellé a mandulám is. :(

Fél1-kor hívtak a bölcsiből, hogy ne aggódjak, de Emma elég kedvetlen volt egész délelőtt, ebédet sem evett, de most alszik, és csak 37,1 volt a hője. De ha lehet ébredésre menjünk értük. Apa pénteken korán végez, fél3kor ott is volt értük. Persze arra a gyereknek kutya baja sem volt, teljes megrökönyödés azonban volt, mit keres ott apa. Megkeveredtek, épp a mosdóban kapta őket apa el, azok meg miután kiörömködték magukat, nem az öltözőbe, hanem a csoportba indultak vissza :lol: :lol: :lol: De apa már Mírán látta, hogy valami nem stimmel. Itthon 37,6-ot mért neki, én 5kor már csak 37,3-at. Franc se tudja mi ez, de szakad az orra szegénynek, keményen sötétzöld a cucc, AB-os orrcseppet kap. Emmának csak vizesen folydogál :? Mindenesetre anyósnak riadóztam már, hogy hétfőn nem szeretném,ha mennének bölcsibe.

Móni, rossz olvasni ezeket a dolgokat Rékáról, nem csoda, ha nem vagy nyugodt. Bár Emma is minden éjszaka jön hozzám, csak hát ugye én ágyban alszom. Hisztirohamai neki is vannak, de azért nem földre csapkodós. Nyuszi ötlete az új ágyról, takaróról nekem egész jónak hangzik. Persze ez nem hangzás csupán, hanem pénz kérdése is. Na meg, hogy Te látsz-e benne megoldásfélét.
De a kineziológus ötlete is elgondolkodtató :(

Timi, ne ijessz meg! Legyen már itt az a hétfő tényleg!!!!! Sokszor eszemben vagy. Pláne, mert két napja BA-ra ugrabugrálok itthon, a Te javaslatodra, miközben most meg még a járás is nehezedre esik :(
Külön program sikerének örülök! Érdekes, mennyire elvan Alexa Hanga nélkül. Csajaim kölcsönösen keresik egymást. A Lidli-ben nincsenek meg, ha nem látják egymást.

Nyuszi, ez igen! Apa hamar ágybapaterolta a csapatot :lol: :lol: Volt egy hosszú szabad estétek, amivel remélem Te nem az én módszerem szerint éltél, mert én rendszerint bealszom :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: jön a nagy hideg, kihalnak a bacik-vírusok remélem! Nem akartalak én ijesztgetni, nem is írtam le a teljes igazságot. :? Már ott tartok, hogy nem félek a hétfőtől, hanem nagyon szeretnék már ott lenni a kórházban.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, ennél már jobban ismerlek... ha Te ennyit írsz le, akkor az igazságot félek ismerni :( Legyen már hétfőőőőőőőőőőőőőőő!!!!!!!

Emmám extra-mega nyügös. Valami baj azért biztos van, mert önmagát is felülmúlja :? Ma ebéd utáni alvásból felébredt, majd 20 perc múlva visszavonult a szobájába és újból lefeküdt. Kétszer próbáltam levinni magamhoz, nem akart jönni. Ez nálunk nagyon nem jellemző. Ha hozzám bújhat, akkor minden más megszűnik. De most még engem sem akart. És azóta sincs formában.
Nem mellesleg múlt szombat óta iszonyat ronda a hüvelyk ujja. Állítja, hogy a kandallóhoz nyúlt hozzá, de én ezt nem hiszem. Egy égési sérülés nem így néz ki - tapasztalatom alapján :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: és mi történhetett az ujjával? :shock: Remélem nem lesz vele semmi komoly!

Enyémek ma anyóséknál voltak délelőttől, ott is aludtak -nélkülünk. Jól ment állítólag, mondjuk nagyon nem aggódtam miattuk. Most azon drukkolok, hogy ne kelljen befeküdnöm, mert akkor nem tudom hogyan oldjuk meg, bár ellátni őket most sem tudom. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Törpi,sajnálom,hogy már megnt.A környezetemben akárkivel beszélek,mindenki beteg :( És mégis milyen az ujjacska? :shock:
Ja,esténk mindig ilyen hosszú kettesben :D ,mert kb 1 hónapja 8-kor szunya van.Csak meglepődtem,hogy még a korábbi időpont sem okoz gondot nekik.
Neked is jobbulást! :wink: És azért néha próbálj meg ébren maradni :oops: :wink:

Timi,holnap már hétfő,nagyon drukkolok,hogy jó híreket kapjál,és egyszerű kezelési módot! :wink: Ügyesek vagytok a mamás alvással,irigy az ilyen jó kis segítségért.

Móni,azért nem is az új ágyat írtam,mert egyrészt nem túl olcsó,másrészt nincs mindenkinek hely,viszont egy új pizsi,alvósállat vagy párna biztos megér annyit,hátha sikerül jobban éreznie magát az ágyában.Főként,ha ő választhatja ki.Jobban vagytok már?

Zsófi,G :lol: Tényleg feliratozni kell :lol: Ti hogy vagytok?Mindenki kidőlve?Vagy azért már javultok?

Babus?

Mi tegnap szentendrén voltunk unokatesóméknál,igazi zongorán játszhattak a gyerekek,teljesen kész voltak az örömtől,hárman ültek oda a 6 éves unokatesóval,és nyomták a hatkezest :lol: Mikor unokatesóm zongorázott,akkor meg tapsolva táncolták végig az egészet,annyira élvezték.Én nagyon szeretném,ha tanulnának majd zongorázni,Balázst amúgy is nagyon érdekli a zene,és a bátyám is zongorázik,meg unokatesóm is,szóval remélem örököltek némi hallást,mert ha rajtam múlik,akkor nem lesznek zenészek :lol:

Meg szeretném ha járnának mindketten judóra,legalábbis egyenlőre ezt találjuk megfelelően,de mindenképp valami önvédelmi sportra,amikortól lehet.

Ti gondolkodtatok már ilyeneken?

Lányok,jövőhéten befagy a s.ggünk :shock: Meg kiürül a pénztárcánk a fűtésszámla miatt :( Igaz talán a bacik eltűnnek,mert egy-egy patikalátogatás is kész vagyon. :(

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: én judóztam :D Én nagyon szeretném, ha sportolnának rendszeresen. Hogy mit, azt majd meglátjuk, többfélét szeretnék nekik megmutatni, hogy megtalálják a nekik tetszőt. Hangának egyenlőre az úszás biztos, Manónak talán lovaglás és ezek mellé jó lenne valami küzdő- vagy önvédelmi sport. Na meg a zene. Én imádtam zongorázni, barátnőm tanult, nekünk nem volt rá pénzünk, tőle lestem el az alapokat. Mai napig sajnálom, hogy nem volt rá lehetőségem, ezért szeretném legalább megmutatni nekik, aztán kiderül tetszik-e vagy sem. Hű, én annyi mindent szeretnék, hogy csináljanak, szegények! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi :lol: ja,úszás mindenképp majd,és a tánc is jó dolog,aztán meglátjuk.Elképzeléseim nekem is vannak,csak legyenek kitartóbbak mint én,aki az úszást is abbahagytam,a lovaglást is,teniszt is,meg a talajtornát is. :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: lovaglás, tenisz nálam is játszott. És én sem voltam kitartó. :wink: :lol: Ja, és társastáncoltam is. Nem is értem miért nem tudok?! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!
Nyulasz! nem tudom ezek amiket írtál szinte mind megvan
nem ez a gond
az ágynemű viszonylag új, a pizsama is új, illetve szinte minden nap másikban alszanak
alvó állat nincs
nem tudom mi lehet a baj
tegnap pl 11 előtt még kisétált az ágyból, de sikerül odahívni mellém a matracra, és utána még 2-3 X feltérdelt de mindig sikerül visszacsitítani és végül is aludtunk reggel 8-ig
de 2 hete ez volt az 1. éjszaka, amikor nem volt olyan szörnyű sírás

apa ma estétől éjszakás, hát kicsit tartok tőle mi lesz, de a bölcsi talán helyre rázza, vagy lehet, hogy amiatt van?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sok minden megfordult már a fejemben nekem is mit kellene csajokkal megismertetni,
nálam 1. hely a zene, meg az idegen nyelv lenne, de sajnos itt már minden pénz kérdés, emiatt eléggé hátrányos helyzetben lesznek

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hanga 39.5-ös lázzal ébredt. :(

Hát igen, a pénz nagy úr, nálunk is le fogja korlátozni az álmaimat a gyerekekkel kapcsolatban.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni,gondoltam,hogy ezek mind megvannak,én arra gondoltam,hogy ha ők választanak maguknak,akkor mi a helyzet.Nem a szekrényből.hanem a boltból.De tudod mit próbálj meg?Menjetek el egy boltba,és mond nekik,hogy válasszanak egy-egy plüss állatot,aki ezentúl vigyázza az álmukat,és hozzá tudnak bújni.Nálunk Badának nem, volt alvósállata,nem is érdeklik a plüssök,aztán egyszer alváskor a kezébe nyomtunk egy tigrist,azóta azzal alszik,úgy,hogy átöleli.szerintem kell a gyerekeknek,mondjuk én annak a híve vagyok,hogy csak egy,és az állandóEgyébként Alexánál volt ez a sórva ébredéses dolog,Timi,ez elmúlt,ugye? Timi,sajnálom Hangát,jobbulást.mi a fene ez már megint. Zsófi,ja,pénzkérdés...sajnos.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: elmúlt a sírva ébredés, nagyon ritkán még előfordul, de már nem vígasztalhatatlan. Hogy mitől volt és mitől múlt el, az passz. Már egyszerűen csak jön át hozzánk valamikor hajnalban és ott alszik tovább. Hangának a Nurofen levitte szépen a lázát, nem tudom éjszakára adjak-e kúpot. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,meglátod fürdés után.Rméljük csak egy kósza vírus futott át rajta.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: Dzsúdó -judó (lövésem sincs hogyan írják :oops: ) enyémek már most aktívan űzik, ha jobban belegondolok. Vannak nagyon hasonló fogások abban, ahogy bunyóznak. :lol: Neked is jobbulást!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: én nem tudom hogy írják, nem néztem meg, csak Nyulasz után írtam. :wink:

Hangának hőemelkedése volt, így kapott kúpot éjszakára biztos ami tuti alapon. Pedig már az orrát is alig kell szívni. Mi lehet ez már megint? Ha nem múlik, akkor kedden megyek pisis beutalóért. :? Már ha be tudok ülni az autóba és tudok vezetni addígra. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,jaja,tényleg Móni írta.Telefonról voltam,és nem figyeltem eléggé.

Judót én is úgy néztem meg,nem tudtam én sem,hogy hogyan írják :oops: :lol:

Akkor legalább a gyerekek alakulnak,bölcsi mikor lesz?

Timi,holnapra megadrukk!Hányra mész?Jól tetted,hogy adtál Hangának kúpot.Nem lehet,hogy az usziban felfázott?

Törpi,na mi lett a hőemelkedés-taknyosságból?

Babus,ti hogy vagytok?

Móni,na hogy ment az elalvás?Akkor lehet nálatok is ez elmúlik,ahogy jöt,mint Timiéknél.Bölcsibe mikor mentek?Jobban vannak?

Ma enyémek extra ördögök voltak,nem is ismertem rájuk.Annyira érdekes,hogy ha szépen mondom,hogy mi a bajom,mit nem szabad,és miért,akkor őszintén bocsánatot kérnek,ha viszont eldurran az agyam,és meghallják a hangomban,hogy mérges vagyok,akkor olaj a tűzre,és elszabadul náluk a dili,onnan meg már én sem tudom normál hangon folytatni.Persze ma nekem se volt túl jó napom,így vitáztam velük eleget.Remélem holnapra kialusszák.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,óóóó

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsofi, nem nyugtat meg, de Emma is 3/4 10-kor kijott rotyogve, h pisilni kell :shock:
Dokihoz drukkolok!

Timi, hanyra mesz?

Nyuszi, koszi, csajok jol, jo etvaggyal, csak epp taknyolas meg almukban kohoges megy. Bar natha mar sokkal szebb szinu :oops: Emma folyamatosan ugat, semmi nem hasznal neki. Szerintem hamarosan 3an leszunk az agyban :roll: Bolcsi holnap es kedden tuti kilove, aztan majd meglatjuk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyuszi, ja, es azert nem minden este dolok ki :wink: Enyim gyerekek ma egesz kezelhetok voltak, bar ami nalunk alaphang, az nalatok mar fejvesztes lehet :wink: :lol: :lol: Mindenesetre ami engem kihoz a sodrombol, az az, hogy ezek ketten mindenert vonyitanak. Ez a megoldas minden szitura. En meg ebbe megorulok.

Timi, en kivanom, h kicsit tartosabb legyen a laz, mert ez a rapid laz nem igazan megfoghato, kezelheto. Gyurje le a betegseget, es ne hagyja sokaig dolgozni a gyerekben, mint nalunk. Bar ertem en, hogy a holnap miatt jobb lenne a laztalansag.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


haho életjel :oops:
Timi: nagyon drukkolok mára!!!
Betegeknek jobbulást :wink:
jövök majd csak sok volt a program csak olvasóban voltam :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jó reggelt!
Timi! remélem nem lesz semmi komoly drukkolok

Törpi! jobbulást! otthon tudsz maradni velük? vagy mindig van kit befognod?

Csajok már bölcsiben
sajnos nem veszi be a gyomrom a gondozójukat ma volt először, hogy rossz szájízzel jöttem el

úgy éreztem vissza kell mennem megcsókolni őket, és mikor beléptem, pont elkezdett sírni 1 gyerkőc, enyémek megrökönyödve nézték, mi a baj, nyugtattam őket, hogy nem történt semmi, mire Réka ahogy kiindultam jött utánam
szegénykém nem szólt semmit csak jött, aztán Ági néni visszatessékelte

Ja Ági néni kérte az igazolást, én meg nem tudtam miről beszél, ha senki nem mondja, hogy igazolás kell dokitól, hogy mehetnek bölcsibe, akkor honnan szívjam ki,
persze logikus, de azért 1 megemlítést megért volna a gyengébbek kedvéért,
mert minden nap telefonáltam, hogy mennek-e vagy sem

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi,drukk mára,majd írj,hogy mi volt! Törpi,azért enyémek sem angyalok,és a vonyítás ismerős :evil: :lol: Babus,na legalább élvezik a csajok a sok programot :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni,ja logikus,de nekem se jutott volna eszembe,tényleg legalább az elején megemlíthetnék,hogy anyuka,igazolást ne felejtse majd el.

KépKép
noba
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: