Új privát üzeneted érkezett!

hát meg :lol: akkor sok sikert a mamás alváshoz. :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


hú,Zsófi,ez elég rosszul hangzik.Nálunk a mexalen kúp és valamelyik szirup kombó vitte le a lázat,mikor nagyon magas volt,most nem tudom hirtelen,hogy a panadol vagy nurofen más hatóanyagú-e,de a lényeg,hogy külömbözzön.Nálunk a hűtőfürdő se sokat segített,mikor egyszer Noéminek popsiban 40.3-at mértem.Szemecske sem hangzik jól,jajj,de nagyon benyelt´tek,gyógypuszik!!! Móni,ti hogy vagytok?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: szegény Kata! és szegény ti! Gyógyuljatok!

Mamánál alvás simán ment, külön szobában. Alexát mama altatta el egy röpke fél órás beszélgetéssel -főként Manó dumálgatott, mama meg próbált nem röhögni a szövegén. Hanga szépen elaludt. És a sima heverőről sem potyogtak le. Hanga szokásos időben ébredt, Alexát kelteni kellett, olyan jót durmolt. :D Mi meg leléptünk ahogy elaludtak. Csavarogtunk Fehérváron és beültünk egy nagyon jó kis teaházba. Itthonra is vettem teát. Valami isteni teák vannak! :D Én imádom az igazi teákat. És répatortát is ettem. Nyami! :lol:
Ja! És mikor indultunk haza Manó fogta az egyik plüsst (ami az enyém volt valamikor régen) és elfeküdt vele, hogy ő ott alszik mamánál. Alig tudtam rábeszélni, hogy jöjjön haza. :( :D :( :D Kezdem érezni milyen nehéz is az elengedés. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Zsófi: nurofent, panadolt adhatsz, mert ezek fájdalomcsillapítók is. Én jobbat nem tudok, hátha a többiek igen, torokra esetleg a tantum verde spray jó lehet. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,igen,panadolban biztos van gyulladáscsökkentő meg fájdalomcsillapító,meg van a baby loof balzsam,azt a hátára meg talán a mellkasára is lehet,könnyíti a légzést,meg segít felszakadni.És ilyenkor ha bizonytalan vagyok fel szoktam hívni az ügyeletet,és akkor elmondják,hogy mit lehet,esetleg próbáld meg. Timi,de jó,akkor ügyesek voltak,nagyon.És milyen jó kis programot találtatok,igazán irigy vagyok. :wink: Móni,hogy vagytok? Babus,Törpi?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Alexa is taknyos, hőemelkedése van, holnap reggel megyünk dokihoz. Nem akarom ezt elhúzni, mert akkor sosem keveredünk ki belőle. :( Hihetetlen, hogy 2 éves korukig semmi bajuk nem volt, most meg benyelnek mindent. Tuti valami jól fertőző vírus, mert én is tüsszögök, taknyosodok. Na ennyit a béres cseppről meg a c-vitaminról, amit kapnak minden nap. Eddíg is úgy gondoltam, hogy csak beetetés és túrót sem ér, most ismét bebizonyosodott. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi :(

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,jó hallani,hogy javultok!nem emlékeztem,hogy luufnak írják,mi nqgyon rég használtuk.szemecske is szuper,akkor gyorsabban javul,mint gondoltam.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: jó, hogy javultok! Septosylt ismerem, tényleg jó.

Lányaim nem aludtak délután egy szemhunyást sem, ennek jegyében őrült hisztisek, főleg Hanga, mert ő aludt volna, talán 5 percet sikerült is neki, de aztán ő is felkelt arra, hogy a Manó a fején lovagol. :twisted: 7-kor mennek fürödni-aludni, már alig várom! Holnap meg a dokitól kérek valamit rosszaság ellen nekik! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,hű,megint nem aludtak?Na akkor álommanók ma nálunk jártak,mert enyémek fél1 után elaludta,és 3 elött pivivel keltek,meg is lepődtem,mert max 1 óra szokott lenni mostanában.

Mi kb 3 hete vezettük be a fél7 vacsi,7 fürdés,fél8 tápi,aztán mese,és 8-kor szunya.Szerintem nagyon jól bevált,és reggel sem kelnek korábban.Nekünk is több időnk van este,mondjuk velük vacsizunk,aztán még amikor elaludtak benyomunk egy csokit,fürdés...Tegnap mondja apa,hogy korán megy aludni,mert reggel hajnalban kell kelnie,azt mondja fürdik,és már nem is jön ki,megy a szobába.Mondom neki tudod mennyi az idő?20.32 volt :shock: :lol: Mi azért éjfél elött ritkán szoktunk aludni menni,ezért kicsit furi volt az időpont,de nagyon sokat számít,hogy nyertünk 1 órát este.

Móni,ugye nincs baj???

Babus,azért te is adhatnál életjelet!!!

Törpi,akkor holnap bölcsi?Meggyógyultak teljesen?

KépKép
noba
Budapest
 
 


sziasztok!
Nyulasz! nincs baj:-)
Réka még elég ramaty szegénykém

most ruhákat szelektáltam a hétvégén
csajokat próbáltam rávenni, vegyék fel a tavaly nyári ruhákat, és nagyjából belőnénk melyik lesz még jó, de szinte mind jó még, kíváncsi leszek mennyit nőnek májusig

Zsófi! jó hallani, hogy javultok, ez a kötőhártya gyulladás betyár egy dolog lehet nekünk is azt a 2. cseppet adták a múltkor mikor könnyezett L

Timi! nem alvás :twisted:
ma nálunk is álom manó járt délben

Nálunk is most karácsony óta összesen 3 hét volt takony mentes, többi végig ezzel telt
hát ez van

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni,na akkor jó,hát jobbulást Rékának!

Hú,ne is mond a ruhákat,nekem is neki kéne állnom :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Na, megvan miért nem aludtak enyémek! Lenyúltátok az álommanóinkat. :lol:

Nyulasz: mi most fél 8-kor megyünk fürdeni, szépen jön előre az időpont. Jobb így. Enyémek ugye délután azért nagyot szoktak szunyálni, nem is merem előrébb hozni az estit, tegneap alvás nélkül is simán jók voltunk a 7-órás fürdéssel, bár elringatni nem kellett őket. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,na persze,akik délután órákat alszanak,azok nem tudnak 8-kor kidőlni :lol: Bár a tegnapi nap nálunk ezt megcáfolta,lehet te is meglepődnél.Igaz nálunk megfigyeltem,hogy fél8-tól csak jobbra-balra dülöngéltek,érezhetően merült bennük az elem,ezért próbáltuk ki így.Taknyossággal hogy álltok? Zsófi,mama ügyes volt,így kell csinálni!Akkor nem is kaptak gyógyszert,ugye?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Most nézem, hogy eltűnt amit írtam délelőtt. :shock:

Zsófi: köszi, jobban vagyunk, Alexa gyakorlatilag 1 nap alatt letudta a takonykórt. Már alig folyik az orra, Hanga még eléggé taknyos, de ő is jobban van, így nem mentünk dokihoz. Ha nem lesz rohamosan jobb, akkor szerdán elmegyünk.

Küldjetek álommanókat, mert én megőrülök! Ráadásul K. ma délutános, ezek meg nem alszanak megint. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,vidd át őket mamához aludni :lol: ja,egyébként lehet picit később kéne őket leraknod,lehet ha fél órát csúztatsz,akkor jobban kidőlnek.Na én viszont lépek pihenni egy kicsit,nagyon rövidre sikerült az éjszaka.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,pilóta sapka tesztelve,örököltünk egyet,Noémin voot délelött,és nagyon jóóó!Nonónak is nagyon tetszett.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,ja igen,írtad,hogy utolag viszed a receptet.jó,hogy nem kellett AB.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: lehet igazad van, csak tisztára ki vannak már dőlve fél 12-kor, mindenen megy a hiszti, dörzsölik a szemüket, aztán ebédnél valahogy felébrednek. :shock: Amióta ez a hülye szél van, totál bolondok egyébként is. Sikerült nagy veszekedés után elaludniuk, most meg majd kelthetem őket, hogy este nem legyen gond. Valahol van nekünk is pilóta sapink, elő kéne keresnem, még tavaly vettem, de akkor nagy volt és lövésem sincs hová kevertem el. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: elhiszem, hogy fáradt vagy, B. meg igazi pasimód "tűri" a betegséget. :lol: Bocsi!

Enyémek 3-kor keltek, pedig fél 3-kor már kinyitottam az ajtót, felhangosítottam a tv-t, de nagyon nehezen ment az ébredés. Tartok az esti alvástól. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: mi van veletek? Nagyon el vagy tűnve. :?

Törpi: veletek mi újság?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: :lol: :lol: :lol: nekem lehet most fog elgurulni a gyógyszerem. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na,megvannak az elgurult gyógyszerek? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


sziasztok!
Napkitörés volt :wink:

Móni
KépKép
reunion
 
 


én már le sem írom mit művelnek lányok 2-3 napja

Ami számomra újdonság, hogy elkezdték egymást marni
minden ok nélkül is,
szorít, karmol, harap mindkettő

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz: az enyém végül nem gurult el. :wink:

Móni: és a napkitörés milyen hatással van? Azért én a mai napra nem panaszkodhatok, ma egész jó kislányaim voltak. Nálad legalább mindkettő, nálunk csak Alexa öli Hangát, az meg szirénázik ahelyett, hogy megvédené magát, bár tegnap nála is elszakadt a cérna, odasózott olyat Alexának, hogy mindannyian meglepődtünk -megjegyzem meg is érdemelte. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
nem tudom milyen hatással van emberekre, holnap ér ide a szele majd kiderül

nálunk az a gáz, hogy sokszor nem tudjuk ki volt a ludas, mert olyankor mind a kettő sírva jön
és mind a kettő vérig van sértve
:lol: :lol:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi,akkor alszanak? :lol: Ma én sem panaszkodom,angyalok voltak,és egész nap együtt játszottak.Ránk akkor így hat a napkitörés :lol:

Móni,ajaj,megvadultak? :shock: Nálunk Noéminek volt egy időszak,talán 1 hét,amikor karmolta Balázst,de elmúlt.Balázs meg harapott,de ő főként a saját kezét,amikor bepöccent Nonóra,és nem tudta hogy vezesse le a feszkót.Visított,és jól megharapta a kézfejét saját magának.Ez is elmúlt 1-2 hét alatt.Na,akkor kitartás! :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


jo reggelt!
köszi hiányolást Drágák vagytok :wink:
remélem jobban Mindenki :wink:
Nálunk koppkopp nagyjábol minden oksa probálkozunk esténként és koppkopp már jobb is a helyzet :lol: a megoldás ugy néz ki az lesz h 8körül már bemegyünk mesézni akkor isznak még utána meg van egy 15-20perc pihi amikor egyedül még mesekönyveznek igy 20.30-45 körül még tunak egyet pisilni és utána szunya :wink: na persze ez még nem 100% de igyekszünk tartani a menetrendet :lol:
itthon volt végre Apa ha meg nem tuti zizik voltak nem nagyon hagytak gépezni :? :cry: :lol: vagy fözni kellett vagy csak a szokásos :lol: ja kitaláltuk h átrakjuk a spejzban a hütöt persze nem tudta Apa megforditani az ajtot ugy néz ki más zsanér kell hozzá igy még azután is nyomozok h hol lehet kapni mert jobb helykihasználás miatt az elrendezés igy maradna csak most nehézkés kinyitni be kell mászni :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: ajaj én nagyon kiváncsi vagyok mi lesz nálunk a hiperidöjárásérzékenyeimmel :?
hu akkor rájöttek az izére a dolognak :cry: de ez is biztos lecseng :wink: nálunk talán meséltem Tami egész kis verekedös lett, mostanra már koppkopp talán lecsengett nagyritkán odacsap de tényleg csak ha elvett vmit Lalu
Nyulasz: na milyen kis ügyesek :lol: nem jártok errefelé? odaadnám a kuponokat mindjárt lejár :oops:
Timi: na mi volt este? :lol: :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Este Alexa is elaludt, bár neki kellett vagy fél óra énekelgetés-ő énekelget magának, így altatja magát. Aztán jött éjjel valamikor, egyszercsak valamiért végigtapiztam, talán a takarót kerestem, hát a drágám deréktól lefelé csupasz volt, mint a meztelencsiga. :shock: Mentem át az ágyát meglesni, nem éreztem sehol nedvességet, gyorsan vittem pelust meg nadrágot. Azért ma reggel megtaláltam a pisit a szobájukban-konkrétan beleléptem. :lol: Mostanában mindíg leveszi a pelust napjában vagy 100x, de hiába mondja hogy bilibe pisil, egy árva cseppet sem enged bele. Próbáltam a wc-t is, de oda sem, a pelust viszont kezdi nagyon utálni. :? Remélem ez is elmúlik és majd nyáron tesszük le a pelust!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: nálunk az elején ugy volt h volt még pelus és néha szoltak h pisilnek akkor levettük bili utána meg vissza nálunk ez kb április-májusban volt és kb 2 honap után mondták h vegyük le a pelust

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: én is ezt csinálom, sőt, én csak rohanok Alexa után mert mire utolérem ott van a fürdőben pelus nélkül és ül rá a bilire, de mégsem pisil bele. A pelusban meg friss pisi van, mert érzem, hogy még nedves, tehát utána szól. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sztem az már tök jo h ráül :wink: lassan de biztosan összeköti majd a 2t h oda kell pisilni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jaj tudom mit akartam irni!
A Savoyás játszoházban szerdán (remélem jol emlékszem de majd rákérdezem még1x :oops: ) 3 éves korig ingyenes!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,na akkor meg vagy te is :D a héten bizti nem jó,majd csak utána,megbeszéljük.ügyesek az estével,csak így tovább!ja,engem nagyon érdekel a játszóház infó! :wink: Timi,éjszaka érdekes lehetett :lol: Betegek hogy vannak?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Na,de nagy a csend.

Ma Noémi kiosztott.Mondom neki,összeszedtem a ruháitokat(pizsi,body,pelus,zokni),vihetitek be a nagyágyra.Erre Noémi,"anya,befejezted?Mindjárt rádborítom,és akkor sírhatsz" :shock: egyszerűen nem tudom honnan vette ezt,és egyáltalán a hangnemet,komolyan mondta,de nem tudom mennyire tudja mit is mondott.Hihetetlen,hogy a bújós,anyás kiscicám így vislekedik.Vagy ez olyan nagylányos szerinte? :roll: Persze leállítottam,és elmondtam,hogy így nem beszélhet.

KépKép
noba
Budapest
 
 


huha :shock:
nálunk is volt egyik nap magyarázom Lalunak h ne ugráljon a felmosoval le a kanapérol mert veszélyes (boszisat játszott h repül :lol: na ki tudja melyik mese??? :oops: :lol: ) erre: Anya egyél ne beszélj mert megfulladsz :shock: :lol: közben persze kajáltam :oops: de ugye musz rászolni nyomban :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Apa ma vett olyan BK kuponost, amihez elevenparkos belépö van...naná, h az van ráirva h egy alkalommal egy család csak egy belépöt használhat fel :evil: :evil: :evil: no sebaj viszont március 20ig érvényes legalább tutira megyünk 2x akkor ugyis annyira szeretik :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: azt a szöveget! :shock:

Bocsi, hogy ritkán jövök, derekam nagyon gáz továbbra is, nem nagyon tudok ülni. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Babus, :lol: Nevelni ők is szoktak,mondjuk olyankor mondom,hogy igazad van,például amikor felállok az asztaltól,de még az utolsó falaton nyammogok,Noémi szóvá teszi,hogy elöbb nyeld le! :lol: Vagy amikor bújócskáztunk,és a takarót a fejemre húztam,akkor ő is mondta,anya,nem szabad,megfulladsz.Hát igen,van ami vicces,de úgy látom még nem igazán tudják,hogy meddig mehetnek el :lol:

Mi az a BK kupon?És ha külön mentek be egy felnőtt-egy gyerek,úgy nem olcsóbb?Vagy miről szól a kupon?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,nem kéne dokinak látnia?Most azért eléggé elhúzódik,nem? :roll: :(

KépKép
noba
Budapest
 
 


Úgy hallom jön Bada...ahhoz képest,hogy este 8-kor alszanak,elég sokáig alszanak reggel.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi: :(:(:( jobbulást! hu tényleg már jopár napja kezdödött :(
Nyulasz: Burger Kingben van akcijooos kupon, h 2 gyerekmenühöz (1620ft a 2) adnak 1 ajándék jegyet
ingyen belépö 1 gyermek részére 1 fizetö felnött kiséretében, 1 alkalommal csak 1 belépö érvényesithetö családonként
ez van ráirva

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: igen én is arra gondoltam, de ki kell tölteni h név meg születési dátum :? én nem szeretek sumákolni :? végülis mindegy legalább 2x megyünk ugyis mindig reklamálnak Csajok :lol:
nálunk Tami iszonyat hisztis lett :cry: mindenért ordit de valami elviselhetetlenül :oops: minden az övé szegény Lalucit teljesen elnyomja :( és hiába magyarázok terelem a figyelmét semmi :( tegnap már mondtam Apának h csináljunk hétvégén külön programot 1-2 orácskára hátha segit vmit
az hülyeség sztetek h utána viszont talizunk? vagy már csak itthon?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


megint itt a hideg :? pedig tegnap olyan jot csavarogtunk :D hétfön elfujt minket a szél, ja elmentünk ide a Továrosba megnézni a tavat hát nem nagy szám :? kb 5 percig dobáltunk kavicsokat aztán megunták h fuj a szél :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: szerintem jó a külön program, az hogy utána hol találkoztok szerintem mindegy. :?

Hétfőn megyek az idegsebészetre, majd drukkoljatok, félek, hogy nagy a baj. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: biztos nem lesz nagybaj nagyon drukkolunk!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,jaja,különprogram,mi általában út közben talizunk valahol,nem itthon.Mondjuk egyik gyerek a camponás játszóház,másik gyerek savoyás :lol: egyébként mivel mi még csak 1x voltunk játszóházba,így nem is kérik,kicsit tartok tőle a camponába bevinni,vagy savoyába,mert akkor legközelebb gondolom cirkusz lesz :roll: inkább elevenbe,mert amúgy oda nem megyünk.

Timi,drukk,nagy drukk!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Bölcsiseink hogy vannak???

KépKép
noba
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: