Új privát üzeneted érkezett!

Azt hittem nálunk is kisüt a nap, de továbbra is nagy köd van :(
Emi minden kaja után sikítva sír, tekereg, csapkod, aztán tíz perc után kimerülten beájul a karomban :cry: Ez olyasmi lehet, mint amikor szopi közben sír, csak neki utána fájdul csak meg? :? Borzasztó hallgatni.

Gergely micsoda kis hős! :D

briell
 
 


Alvásügy: Maja mostanában 9kor kel, és ébren van a déli kajcsiig, aztán bealszik és kb fél5kor kel.. Kaja, játék és alvás fél7-7ig... akkor szép lassan nekilátunk a fürdés előkészítésének, fél8kor fürdünk, 8kor kaja.. akkor megintcsak ébren van, max 1 órára alszik be.. 11kor megint kaja, utána egyből alvás kb reggel fél5ig... eszik és alszik kb 9ig..

Jajj mi csak jövő héten szerdán kapjuk az oltást... már előre izgulok!!!
Vendég
 


Réka nem szabad izgulni, azt a baba is megérzi és izgatott lesz eleve ő is. Tessék nyugodtan lenni!

Gabi
Vendég
 

 
 

Kétszáznegyven kilós nő szült csütörtök reggel Romániában, a román orvosok nem ismernek esetet, amikor ennyire túlsúlyos nő szülését kellett levezetni.


A 25 éves nő a 2,9 kilogrammos egészséges babát császármetszéssel hozta a világra. Az anya is jól van, azonban mindkettőjüket felügyelet alatt tartják.

A nőt egy bukaresti kórházba kellett szállítani, mivel a lakhelyéhez közeli szülészeten a műtőasztal mindössze 170 kilogrammos súlyt bír el. A kóros túlsúlyosság miatt nehezen mozgó lányt a tűzoltók vezették a kórházi terembe. A szülést levezető hat orvos a szokásosnál négyszer nagyobb adag érzéstelenítőt adott neki. Orvosa valószínűnek tartja, hogy a baba nem örökli majd a beteges túlsúlyosságot.

Romániában a legsúlyosabb anyuka eddig mindössze 180 kilogrammot nyomott

Na, szóval nem is vészes a feleslegünk! :D

KépKép[/url]
domi06
 
 


:D Domi, ez jó! KÖszi a híreket!!

Briell
valószínű hogy utána indul be a levegő a kicsi pocakjában azért tekereg. DÓri is szokott ilyet (is).
Vendég
 


Sziasztok! Szerencsére láz nélkül megúsztuk az éjszakát, bár nem aludtam túl nyugodtan, amíg ébren volt popsiban nézegettem a hőt, aztán a homlokát tapiztam. Éjfélkor aludt el és 4-kor felsírt, de akkor cumival megnyugodott, majd 5-kor már kajáért jelentkezett és akkor újra popsiban mértem. Én úgy hallottam ez sokkal megbízhatóbb mint a fül/homlok/cumi lázmérők, bár tény, hogy macerás és sokat kell szegény gyereket bontogatni miatta. :roll:

Dokinő: sajnos nem tudom hogy jobban járnánk-e ha váltanánk,mert kezd úgy tűnni nekem, hogy ez a másik is csak akkor rendes, ha kapja az 5000 Ft-ot. Mikor a laboreredmény után érdeklődtem telefonon és persze a szülőnek nem adnak információt akármilyen adatot diktál be és könyörög, őt kértem meg kérdezze meg a crp-t (neki adnak infót) és azt mondta menjünk el érte a rendelőbe mindenképp, ő sajnos nem ér rá telefonálni, mert sokan vannak nála a rendelésen... :evil: :evil: :evil: Hát kénytelen voltam felpakolni a gyereket és gyalog menni több km-t a rendelőig, mert ki tudja alacsony padlós busz mikor jött volna... Kiborító, hogy csak addig rendes valaki amíg kapja a pénzt, egy telefon már nagy kérés lett volna! Szóval ő is felejtős, a többit meg sajnos nem ismerjük, így nem tudjuk jobb lenne-e?

Ja, direkt megkérdeztem a köldökről a körzetit is, szerinte szép és mikor rákérdeztem esetleg nem kellene-e ragasztgatni, mondta hogy nem. :shock: Tényleg nincs két egyforma vélemény! :x Pedig be is szereztük a vattát és a bőrbarát Mefix ragasztót.
Sárgaság: a kórházi esténken kapott leleten rajta van, hogy 2 hét múlva kontroll bilirubin, de mikor mondtam a dokinőnek, hogy még a bilirubin is magas, kérdezte mennyi, mondtam 70 és erre legyintett. Na most akkor?! :?

Most jutott eszembe, hogy ha 2 hósan nem adtak 3 oltást, akkor 3 hósan sem fogja megkapni valamelyiket! :evil: A rota között ugye 1 hónapnak kell eltelni, meg kapja majd a kötelezőt, de akkor mi lesz a prevenarral?! :?:
csillag25
 
 


Hát én nagyon szerencsés vagyok akkor a körzeti gyerekorvosunkkal, nekünk akkor se kellett fizetni, mikor kijött hozzánk Domi születése után! És nagyon kedves, bármikor hívtam segített..... :P

Csillag, köldöksérv témában meg az új szemlélet szerint nem kell tapasztani, h ne macerálja a bőrét, de a mefixnél tényleg semmi kiütés, mikor leszedem a pirosság is pár perc múlva elmúlik, de én is inkább csak a saját megnyugtatásomra ragasztom, nekem javulni látszik, de szerintem azt csináld, amit te jónak látsz, az anyai ösztönök sosem csalnak, olyat úgyse csinálsz, ami PB-nek nem jó!!!! 8)

KépKép[/url]
domi06
 
 


O'hara, köszi az érdeklődést! :) Úgy néz ki manó gyorsan felejt, az anyja már nem annyira. :oops: Csak a szokásos nappali nyüglődés, nem akar aludni, most is itt sírdogált a kiságyban egy kis nézelődés után, felvettem a karomba ott persze elaludt. Mikor letettem, fölébredt most a pihiszékben nyüglődik szegénykém mellettem és nem tudom mi baja. Nem éhes, nem fázik, nincs melege, nem fáj a hasa. Tudom: nyűgös! Lehet még is megviselték az események. :?
Most már a karomban szipog...

Vonalzók: :x
csillag25
 
 


Csillag, szerintem csak a melegfront viseli meg, nálunk is több a nyűgösködés, aztán meg hatalmas szunyák!!!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Csillag sajnos együtt kell élnünk a magyar egészségüggyel... Rettegek én is, hogy mi lesz, ha tényleg orvosra lesz szükség mert baj van... addig, amíg csak havonta látni akarja, és a recepteket felírja, oltást beadja, addig biztos jó, aki van.
AZ oltást biztosan jól adja meg, mert Zalán jól viselte. Este már a helyét sem láttam a kis lábán...

Valamelyikőtök írta a nem hőmérővel történő lázmérést... Ezért aludtam én a múltkori oltásnál Zalán mellett, hogy éjszaka ha gond van, egyből megérezzem. De nem volt :) most nemtom, hogy lesz, ugyanis az volt az utolsó alkalom, hogy nem hason aludt :shock: és a nagyágyban nem merem hason altatni :?

Domi az infód :D

Gabi
Vendég
 


Nálunk leírta a dokinő hogy 2 éves korig hogy vannak az oltások. AZt nekik kell tudni elvileg hogy hogy van. lényeg hogy szegénykék féléves korig minden hónapban kapnak vmit :-((
Vendég
 


Mi a nagyágyban is hason altatjuk Dórit ha ahhoz van kedve. Semmi baja nem lesz ha amúgy is hason alszik. Olykor én is beparázom persze de amikor látom milyen elégedett.elmúlik
Vendég
 


Manócska, igen van infraszaunánk, ilyen kis hordozható 40 ezer forintos. Még anno házassági évfordulóra kaptuk egymástól, de terhesség alatt nem lehetett használni, most megint nem. Már hiányzik. Jót tenne a bőrömnek.

Na jó, felpakolom a gyereket és megyünk ki levegőre, ott legalább bealszik...bár utálom ezt a ködös, nyirkos időt, de az ordítás sem jobb.
csillag25
 
 


Zalán ma 12 hetes :D iszonyat, milyen gyorsan telik az idő... hiszen még most született... Nem is olyan rég volt, amikor még a 12 hetes uh miatt izgultunk.

Gabi
Vendég
 


Van hordozható infraszauna??????? :shock:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Gio én asszem, hogy a 4 hós oltás az utolsó... azután már csak 15 hósan van... A rotát aki adja, az úgyis szájon át történik, tehát nem szúrnak.
Remélem, én tudom jól, mert már alig várom, hogy ne kelljen oltásra menni, pedig még csak 1 volt :oops:

Gabi
Vendég
 


Egy kérdés, ti mennyi családi pótlékot kaptatok? már nem vágok semmit, úgy tudtam 1 gyerekesek a 12 ezret kapják, de pár napja 3 hónapra megkaptam havi 24-25-öt, vagy ez nem az????
Nem mintha fájna, csak nem értem! :D

KépKép[/url]
domi06
 
 


Domi nem az egyszeri anyasági támogatást kaptad meg? Annak az összege volt hatvan akármennyi...
A családi csak tizen akármennyi.

Gabi
Vendég
 


Nem, nekem nem ezt mondta a dokinő. Íme amiket leírt:
3. hónap: a 2. hós 2. része
4. hónap: 3. rész, Prevenar 1., Rota
5. hó: Rota 2. rész
6. hó: Prevenar 2. rész
1 év: Meningococus (lehet ezt nem jól írom)
15 hó: MMR
18 hó: Ismétlő oltás (amit 2-3-4 hónapban kaptak)
19-20: Bárányhimlő (szabadon választott)
24 hó: Prevenar ismétlő
Vendég
 


Gio éljen a káosz!
A szokások ismét teljesen mások :evil: a prevenart mi megkaptuk 2 hósan, majd 4 hósan a következőt.
Az 1 évesről nem tudok, de a 15 hós stimmel! Végre valamelyik :)

Gabi
Vendég
 


Gabi, azt is megkaptam egy összegben, aztán kb egy hétre rá, egymás után jött az értesítés mobilon 2x25 ezervalamennyi, meg 1x 24 ezervalamennyi.....

KépKép[/url]
domi06
 
 


Vagy mégsem megyünk? :lol: Letettem hasra, sírt mint máskor is és elkezdtem paskolni finoman a hátsóját amire lenyugodott és beszunnyadt. 8) Éljen az első hason alvás! Valaki már írta ezt a popsiütögetést ha jól emlékszem, ezer köszi érte!
Felhívtam az "uramat" és mondtam neki hogy elvertem a gyerek seg.ét és már alszik. :lol: Szegény ledöbbent, de aztán elmondtam az igazat.

Gio, köszi hogy leírtad az oltásokat, így már van viszonyítási alap. :wink:

Na akkor megyek kotyvasztani valamit.
csillag25
 
 


Igen Domi, ilyen kis sátor szerű textil valami, belül az oldalán vannak az infrapanelek és kis székben kell beleülni, fejed van kint belőle. :)
csillag25
 
 


sziasztok

Nem tudom valaki emlékszik- e rám, néha írogattam. Én is decemberben szültem, ráadásul Najda egy napon szültünk egy helyen, igaz én császáros voltam...

Az oltások rendjét szerintem mindegyik orvos másképp csinálja. Mi pl. szerdán voltunk és 2 oltást megkapta a lányom, plusz még szájon át a Rotát. Semmi baja nem volt, bár én az oltások nagy mennyisége miatt este adtam neki egy fél kúpot. Plusz az oltás után mikor hazaértünk borogattam az oltás helyét, mivel megduzzadhat - ami okozhatja a magas hőt .

Ilyen pici babáknál popsiban mért hő a jó - levonva a fél fokot - ezt még a nagyobbik lányomnál mondta az orvos, aki lekiabálta a hajam a kórházban mikor látta, hogy hónaljban mérem a gyerek hőjét azt mondta kétéves korig popsiban a megbízható. A nagy elmúlt már kettő de még mindig popsiban mérem neki.

Mi már túl vagyunk sajna egy betegségen is, a nagy hazahozott a bölcsiből egy bacit, ami végigsöpört a családon - kivéve engem - így a picinek is kellett antibiotikum - hát elég nehéz volt szájon át adni - és még most is szívni kell néha az orrát. Csodálkozom, hogy fér ennyi váladék egy pici babába.... Bár nem olyan pici a két hós státusz 6100 gramm és 60 cm - 3700 grammal és 52 cm-rel született.

Szerintem senki ne adja fel a szoptatást, az a legjobb a babának!!! És ahogy nő a szopi ideje úgy fog lecsökkenni, továbbá ha nagy lesz nem fogod tudni soha már így magadhoz ölelni, ilyen intim helyzetbe jönni, mert nem fogja engedni... Én bizony szoptatok a család előtt, a nagylányomat -aki nyári baba volt - szoptattam parkban, strandon bárhol - lehet azt úgy csinálni, hogy se te se más ne jöjjön zavarba. kétéves koráig szopott, szoptatás közben lettem újra várandós. De mindenkinek a maga döntése persze...... ez csak az én véleményem, és én így voltam a legmobilabb a gyerekkel, mert a cici mindig ott volt. De cumisüveg, kiskanál, kistányér, mikro nincs mindig... bár láttam olyat aki komplett konyhával jött a játszótérre, én meg csak egy kiflit vittem a gyerekkel... A gonosz anya.

No lépek megyek a nagyért a bölcsibe.


Stella - bocsi ha sok voltam így elsőre...
stella2007
 
 


wow, és jó Csillag, tényleg úgy izzaszt, meg zsírt éget, mint a rendes?

KépKép[/url]
domi06
 
 


Kép
stella2007
 
 


Szia Stella, szépek vagytok. Jó, hogy 2 évig volt tejed!

Csillag, a Rotánál az a lényeg, h. fél éves korig megkapja az utolsót.

Enyém gyerkőc tuti frontérzékeny, kicsit nyügi van. Voltunk sétálni, most még félig overálban szunya, utána remélem hatalmas burkolás jön!!! :)
Vendég
 


Egyébként a Felicitas könyvben is le van írva az oltási rend, a hatvan valahányadik oldalon :lol:
Vendég
 


Stella: Jó kép! :) A betegség nagyon rossz lehetett. :( Szoptatni azt hiszem én is tudnék(fogok) bárhol. A kórházakban sokszor kellett kisszéken több ember előtt (hátat fordítva, vagy takaró mögé bújva) szoptatnom. Annyira természetes volt. :D És tényleg a lehető legegyszerűbb mód :wink:

képzeljétek legyőztem a macis forgót!!! 8) :D :D :D Végre én kaptam a vigyorokat, sikongatásokat, hö-ket, eggö-ket, váá-kat. A macik hiába mentek, zenéltek a feje mellett :lol: :lol: :lol: Eddig le se voltam tojva, ha a macik a látóterébe kerültek :)

briell
 
 


Domi, rendesben még nem voltam, így nem tudom. :oops: Kb. negyed óra után elkezd mindenhonnan csurogni a víz rólam, addig csak melegedek benne. Sajna legkésőbb a combomnál kezd hatni, először a hátamról gurulnak a cseppek... Kilóban mérhető fogyás nem volt, de talán a narancsbőrön segített.

Judy tudom, hogy fél év a határ, de gondoltuk minél előbb elkezdjük, nehogy elkapja addig.
csillag25
 
 


Sziasztok!

Andrisnak is volt köldöksérve. Azt mondták nem kell vele semmit csinálni, se nyomkodni, se ragasztani. Két éves korig orvosilag sem csinálnak vele semmit, addig van ideje visszahúzódni. Kb. fél éves korára teljesen vissza is húzódott minden külső beavatkozás nélkül.

Ilka tegnap kapta az első kötelező védőoltást és az első prevenart. Én nem adok neki megelőzésből kúpot, minek gyógyszert adni ha nem is biztos hogy belázasodik.
Csabinak egy éves kora óta nem tudok popsiban lázat mérni, mert annyira nem marad nyugton, hogy tutira megsérülne. Bár pontatlanabb ha a hóna alatt mérem, de az azért kiderül hogy lázas-e, az meg majdnem mindegy, hogy 38,4 vagy 38,6 a láza, mindenképpen tenni kell valamit.

Ja, azt tegnap mondták a dokinál, hogy gyorsan el kell kezdeni a prevenart, mert a jelenlegi készletek két-három hónapra lesznek csak elegendők, utána pedig meg fog szűnni, mert nincs rá pénz. Csak azt nem tudom, hogy akkor az ismétlőket hogyan fogják beadni.

tücsökbogár
 
 


Ezt olvassátok el,érdemes:
http://egyuttalvas.blogspot.com/

Domi!
A romániai nős info nagyon klassz.Már olyan értelemben,hogy tényleg nem kell aggódnunk a súlyfelesleg miatt :D
A csP 1 gyerek után 12.200Ft,2 gyerek után gyerekenként 13.400 (azt hiszem)

Tücsök!
Én sem adtam lázcsillapítót Hubusnak.Felesleges lázat csillapítani,ha nincs is láza.Nekünk még csak "megelőzés képpen" sem ajánlották,pont emiatt.

Briell!
Gratula a csata megnyeréséért! :D Érdekes mert nálunk meg 2 napja kezdte érdekelni a forgója.Eddig semmivel nem foglalkozott csak velünk.

Gio!
Ti egyből evés után rakjátok Dórit hasra?Csak mert Huba is úgy alszik jót,de én nem merem hasra tenni,csak kb 1 órával evés után.
Vendég
 


Stella de jó, hogy jöttél! Jöhetnél sűrűbben is!
Én könnyebben emlékszem sokunkra, mert én vezettem a táblázatokat, de előbb - v. utóbb kihagytam belőle a távol maradókat :oops:
Vendég
 


Hát lányok, tényleg mindig van valami! :evil: Az előbb kibukott a drágámból egy kis tejcsi és kicseréltem a feje alatt lévő textilpelust egy kis macis törcsire (máskor is vannak ilyen kis kendők a feje alatt) és 5 perc után tiszta kiütés lett a pofija ahol érintkezett vele. :shock: Ezt nem értem! A többi kisrucijával mostam babamosószerrel, Gabi öblítővel és még soha nem volt semmitől baja.
csillag25
 
 


Sziasztok!

igen a családi pótlék,1 gyerekre 12200ft a 2 gyerekre 13300ft..
oltás után nálunk is ajánlják a fél kúpot,én be is adtam a gyerekeknek,nem is lettek lázasak...
most megnéztem lányom milyen oltásokat kapot:
2-3-4-15-18 hónap a kötelezők
meningitec-11 hónaposan kapta,prevenar-13 és 18 hónaposan,ez után 6 évesen kap kötelezőt úgy tudom...

anda-vivibaba
 
 


Sprite
evés után én alapból oldalt teszem le kitámasztva,ebből ő hanyattfekvésbe erőlködi magát elég gyorsan, és én is szoktam várni, bár nem mértem még mennyi időt, hogy amikor már kellőképpen tekeri magát hanyatt és kiköpi a cumit percenként akkor hasrafordítom és rendszerint azonnal be is alszik
Vendég
 


Olga, lehet, én vagyok ilyen síró-pityogó, de ezt is meg bírtam könnyezni, és tiszta lelkifurim lett, hogy paterolom a kiságyba Áront. Jó, tudom, előbb-utóbb azéert kell neki a saját kis tere, de ez olyan ari volt, és valószínűleg egy ideig kell is.
Én imádom, ha mellettem van, ő is, de meg kell szoknia egyedül is.

Gabi, gratula a 12. héthez!
24-.én csatlakozunk :lol:
Vendég
 


Jah babaúszás: dokinő is mondta és most olvastam, hogy a babamedencéket nem klórral fertőtlenítik, hanem Aktív Oxigénes fertőtlenítés van és nemhogy nem okoz asztmát, hanem még ajánlják is asztmásoknak
Vendég
 


Olga én is megkönnyeztem az oldalt... Főleg, hogy a szoptatás téma elég érzékenyen érint :cry:
Zalánt én sem mertem eleibe hasra tenni, de ha esetleg bukik is, akkor is a textilpelus felszívja, semmi gond nem szokott belőle lenni.
Nappal nem egyből teszem hasra, mert játék van, de éjszakánként igen.

Csillag lehet, hogy az anyagban levő festék a hibás :( remélem rövid időn belül lesz már egy nyugis napotok!

Domi akkor passz... nemtom miért kaptál annyi pénzt.

Gabi
Vendég
 


Most még nem olvastam vissza, talán majd fürcsi és elalvás után, csak megküldték a vonalzómat! :D :D :D
Vendég
 


Gabi, már máskor is feküdt rajta, nem értem most miért, de bekentem bepanthen krémmel és már alig látszik. :) Amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan ment. Már kezdem megszokni, hogy minden nap újabb kihívás ahogy valaki írta...

Szopi miatt ne szomorkodj, Te mindent megtettél, hogy szoptathasd Zalánt. Olyan szeretettel fordulsz a kisfiad felé, hogy meg sem érzi, hogy kevesebb tejecskét kap vagy esetleg már csak tápit. Minket sokkal jobban megvisel, ha úgy érezzük nem tudunk mindent megadni nekik, de ha nincs tejcsi hát nincs. Nem érdemes keseregni miatta, egy kiegyensúlyozott boldog anyukánál többet nem is kaphatnak a kis porontyok.
csillag25
 
 


Gabi, Csillag a szívemből szólt :)

Kriszti, tök jó a vonalzód, asszem ez is fertőző lesz.
Vendég
 


Kértem én is, remélem, hamar megjön, tök izgi :lol:
Vendég
 


Textilpelustól is kipattogott. :( Most már nem értem mi van. :evil: Eddig nem ért annyira hozzá az arca hanyatt és oldalt, most meg hason nagyon belefúrja az arcát? Akkor a ruha alatt miért nem olyan, az is közvetlenül hozzáér a bőréhez. Lehet, hogy ennél az adagnál meglódult a mosógél vagy öblítő? :shock:

Kriszti nagyon jó lett a vonalzó! Olyan édes rajta Anna! :)
csillag25
 
 


Csillag
akkor nem arról van szó hogy csak odaizzad az arca?és azok a kiütések a melegtől vannak?
Vendég
 


hali

jönnék én, de nem sok időm van. Reggel a kicsivel visszük a nagyot a bölcsibe tömegközlekedéssel - ez legalább másfél óra. Amikor hazaérünk szopi, majd ebédfőzés. Aztán a délután már olyan gyorsan eltelik, négykor meg jön haza apával a nagy. Játék, vacsi, fürdés duplán, majd altatás és nagyjából én is kidőlök. Ráadásul nemsoká letelik a szülési szabi - május végén - és megyek vissza dolgozni.

Én együtt alszok a kicsivel, de csak a hajnali ébredése után. Amíg ébred a kicsi addig nem tudom egy szobába tenni őket, mert felébred a nagy - tapasztaltuk. Úgyhogy a nagy most apával alszik:-))

A babaúszás remek dolog. Mi a nagyobbikkal jártunk három hónapos korától 1 éves koráig. Úszni nem tanul meg, de megszereti a vizet, megszokja az úszógumit, karúszót, megtanul merülni. Én is féltem, hogy klóros a víz, szárítja a bőrt és egyéb problémák, de nem volt semmi. Viszont a lányom fordítva működött és nemhogy elfáradt volna, felpörgött az úszástól:-))) Remélem a picivel is tudok majd járni.

Én is készülök edzőterembe járni és én is a spinninget néztem ki. Itt a közelünkben van egy edzőterem és van az órarendjükben duci spinning szerintem azzal fogok kezdeni, gondolom az nem olyan nehéz mint a sima. Még főiskolás koromból - ami lassan egy évtized - emlékszem a spinningre, hogy nem volt egy séta...

Az szép lesz ha megint fizetős lesz a prevenar. A nagyobbik lányomnál még az első két adagért fizettünk.... Hároméves korban már nincs védőoltás? Én úgy tudom akkor is van... No de úgyis szól a doki meg a védőnő, a nagyobbik májusban lesz három éves. Most épp óvoda mustrán vagyok és kínlódom, hogy hova... Aztán meg úgyse oda veszik fel....:-(((

No lépek, csatlakozom apához egy helyszínelőkre, a csajok már kidőltek.

Stella
stella2007
 
 


Stella és Anda frissíteni szeretném a fórumos táblázatunkat. Ha írtok nekem priviben adatokat, akkor bővíteném Veletek. Kor, baba név, születési dátum, súly, cm. Kb. ennyi.

Én is kértem ma vonalzót, remélem még a hétvégén megkapom :!:

Gabi
Vendég
 


Én is kértem ...:-) Tényleg újabb fertőzés vonul végig:-)
Vendég
 


Na sziasztok!
Megint fertőző vagyok?
:lol: :lol: :lol:

Szerintem is tuti ez a vonalzó!

Csillag!
Szerintem is a melegtől lehet. De amíg elmúlig gyorsan, addig szerintem nem lehet komoly baj.

Stella!
De jó!
Akkor mi elvileg találkoztunk! Hányas szobábban voltál? Én a 208-ban. Bár inkább zuhanyzó és egyéb helyeken futhattunk össze!
Te hova jártál babaúszásra? Mert én is nézelődtem, de nem tudom eldönteni hol is lenne jobb. (Algyő vagy Anna fürdő)
Vendég
 


Kriszti, gyönyörű a vonalzód!!! :D

KépKép[/url]
domi06
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: