Új privát üzeneted érkezett!

Pingi: nekem is van kívánságlistám... 30án nekem is otthon, szentendrén, 100-120km jelenleg van a ballagása,és ha nem lennénk ott egész életembe hallgathatnám...így az kizárt..hétvégén meg itt, a faluban van páromnak nagyon sok dolga, így az is kizárt....talán 3-án este, vagy 5én szeretenék, 05.05nek jó a ritmusa:)
Kicsit magunkról: 21éves vagyok, párocskámmal az esküvőt pont mostanra terveztük, de babócánk miatt eltoltuk egy évvel:)Kb másfél éve vagyunk együtt Krisszel, aki egy Csoda:) Székesfehérváron fogok szülni, remélem a dokim felügyelete alatt:)
lonamisa
 
 


Sün Balázs! Biztos minden ok! De nyugtasd meg magad a védőnő által.

Mozza, te meg győzködd a kiscsajt! :lol:

Nem tudom velem mi van, de nekem eddig egész terhesség alatt nem fájt a pockóm, meg semmi. Erre a tegnapi Uh+CTG óta Marci tejesen bevadult és szét akarja rúgni a pocakomat. Biztos megsértődött, amiért hagytam, hogy hallja azt a neki nagyon hangos ultrahangot.

Szóval tegnap este jöttünk haza Budapestről és rohadtul fájt a hasam, meg a derekam. Szerencsére jó gyorsan elaludtam. Erre ma reggeltől folytatódik minden: a gyerek szétszed, a hasam+derekam pedig fááááj! :?

Kép

Kép
adraci
 
 


bocsánat, csak a bábakoktélhoz lenne hozzáfűzni valóm, szerintem ne idd, mert ugye hasmenést okoz, így indítja a szülést, de ez vonatkozik a babára is, belekakilhat a vízbe, és akkor császározni kell. szerintem nem éri meg. Másik fórumon itta a kismama és így járt, ő mesélte h senki ne igya mert ártalmas.

de persze Rád bízom

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 

 
 

Annus,
óriási drukk nektek, nagyon szorítok!!!

Trixi,
sajnálom a koronás dolgot, csak nem értem, hogy miért nem csinálják meg. Én egész konkrétan 3x kaptam injekciót a terhesség alatt két különböző fogdokitól, és mindkettő egyértelműen megnyugtatott, hogy nem árt a babának. Hozzáteszem mindkettő pici babás anyuka is, szóval én mebgízom bennük.
A szoptatás vége azért még elég messze lehet, a fog meg elég kellemetlen.

Esztó,
az államkincstáros papírok kellenek az anyasági és a családi igényléséhez, a tgyást meg elvileg a melóhely intézi. Nekem spec. egy ilyen oepes nyomtatvánnyal sem kell sz@rakodnom, kizárólag a MÁK-nál járok el én magam, illetve valószínűleg majd a férjem. Azért biztos, ami tuti, mindent összekészítek neki instrukciókkal együtt :wink:

KépKép
novygirl
 
 


Mozza,
én nem merném meginni ezt a kutyvaszt. Igya csak a bába, aki kitalálta...

Mona,
üdv. itt! Te is jó fiatal vagy még (így 30 felé már csak az irigység beszél belőlem :D ). Az esküvő miatt ne bánkódj, majd jövőre bepótoljátok, akkor már hármasban :wink:

KépKép
novygirl
 
 


Erzsi, akkor neked is TB kifizető hely a munkahelyed....?
Amikor szerdán voltam a védőnőnél elhadarta hogy mit hol kell intézni, de nem tudtam megjegyezni...amúgy is utálom a hivatali ügyeket.

Mona: mi is akartunk esküvőt, aztán a babára vágyás mindkettőnkben erősebb volt...Most mondjuk kell egy apasági ami macera...meg jól el is ment az idő, úgyhogy izgulunk hogy el tudjuk még intézni a jövő héten, de nem baj.
Majd lesz esküvő ha lesz rá pénz hogy olyan leygen amit szeretnénk...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Hű, micsoda hírek!

Annus! nagyon drukkolok! Ügyesek legyetek Izával!

Kép

Kép
hean
 
 


Mozza: akkor már inkább valami természetes szülésbeindító modszert választanék...szex, lépcsőzés, őőőőő hirtelen más nem jut eszembe. Utána nézek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Hello Csajok!

Napról-napra izgalmasabb hírekre jövök! :wink: :)

Annus!Megy nektek a drukkkk!!!!!!!!!!Sok ++++++++-szal!!! :wink: :D Ügyik legyetek!!Pusza!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Annusnak millió drukk megy!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
a végén még beelőz! :shock:

Mona!
üdv!lehet együtt szülünk egy helyen?ki a dokid? 8)
Vendég
 


Édesek vagytok, h nyugtattok. Próbáltam én már csokit, beszélgetést simit, tehén muzsikát (felhúzós tehén ami zenél, régen szerette nagyon, mindig mocorgott neki) de semmi. :cry:

Időközben azt hiszem meg lett a megoldás, APA :lol:
beszélt vele, simizte és most mocorog :D
Jó nem ugrik ki, de érzem, h mocorog ez megnyugtat nagyon!
(mert mint írta Pingi, nekem is számolni kell, délután 4-ig tízszer kell mocorognia, negyed órás szünetekkel, szóval az nem számít ha 3 mocorgásnak, ha 1 percen belül 3-at rúg, kettő között 15 percnek kell eltelni. Ha nincs meg akkor kórház)

Köszi a biztatást és az ötleteket még egyszer!

Kép
sün balázs
 
 


Jó reggelt!

Na kezdhetem előlről, kedves férjem ideült, bezárta az oldalt, így elveszett a kreálmányom :x

Annusnak meg a drukk! ++++++++++++++++++
Bogyó Beó, köszi az infókat, amint megtudsz vmit, gyere :) :)

Amúgy azt álmodtam, h éjjel született baba, 51 cm-errel, de már sztm minden éjjel összeálmodok ilyesmiket.

Anika,
HATALMAS pocakod van!!!!! Mondjuk ketten laknak benne :) Apor pedig nagyon édes!!!
Rakok mindjárt egy képet, most csináltam telefonnal, elég béna... de látszik, h a hasam sztm inkább visszafele nő :P :)

Hát ez a bábakoktél elég meredeken hangzik... sztm én sem innám.

Sün Balázs,
sztm mindenféleképpen azért menj el védőnőhöz, vagy csörögj rá a szülésznődre. Nekem azt mondta a szülésznő, hogyha nem úgy mozog, mint korábban a baba, akkor hívjam, mert CTG-n megnézi.

Pingi,
Nórika akkor szép nagy már, nagyon helyes :) :)

Na reggelizem gyorsan, nutellás kenyeret meg tejcsit :lol: :lol:

emese1979
 
 


Sün Balázs,
látom, közben m,egoldódott a mocorgás, örülök neki!!!!!!

Dóri,
Neked is megy a drukk mára!!!

emese1979
 
 


Pingi:Az apasági nekünk már jónéhány hete megvan, nem volt nagy cécó, de azon mosolyogtam egyet, hogy ez visszavonhatatlan és minden Apával közlik ezt:D Mintha már nem lenne eleve visszavonhatatlan,meg Krisszem ne akarta volna nagyon:)
Esküvőt nem bánjuk, egyszer szeretnénk mind2en, így örök emlék legyen, ne csak egy sima hétköznap..jövőre meg a kis gyönyörűségünk is velünk lesz:)
Novygirl: igen, 21 kevésnek számít de nagyon szerettük volna..
édesanyám ovónő, így kicsikorom óta szeretem a gyerkőcöket, családba is sok a kisgyerkőc, és jóideje pótanyáskodtam velük, így nagy gondok nem lesznek:)
Persze tartok dolgoktól, de csakmert ismeretlen dolgok...szülés,hogy fog zajlani, utána meddig fogok fájni, szopizás mennyen jól..de akkor már Szofi is itt lesz, és segítünk egymásnak, eddig is egy tündér volt a pocakba, mozgolódós, édes baba.
lonamisa
 
 


A reggeliről jut eszembe: úgy bezabáltam... :oops: Vajas kalács bolti kakóval (mert csak a boltit szeretem...). Úúúúúúúúú, ettől hízik Nórika. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi,
igen TB kifizető szerencsére. Bár egyébként ha nem az lenne, akkor is ott kellene a tgyást intézni ugyanúgy, mint a táppénznél (ha jól tudom).

Emese,
nekem ma is a tejbegríz verzió figyel :lol: Nem tudom mit szeretek rajta ennyire...

KépKép
novygirl
 
 


Sün Balázs: Örülök, hogy Apa segített...nálunk ált többször bújik el bennem nagyon, minthogy produkálja magát neki :) Igazi kis személyiségek már most, nem?
Vicuska 25: dr. Blaskó Ervin a dokim, remélem nem nagy babadömpingben fogunk szülni:) A Tiéd?


Kép
lonamisa
 
 


Sün Balázs: Örülök, hogy Apa segített...nálunk ált többször bújik el bennem nagyon, minthogy produkálja magát neki :) Igazi kis személyiségek már most, nem?
Vicuska 25: dr. Blaskó Ervin a dokim, remélem nem nagy babadömpingben fogunk szülni:) A Tiéd?


Kép
lonamisa
 
 


Annus, megy a drukk ezerrel!+++++++++++++++++++++++

Sün Balázs, vmi olyat olvastam vhol (naggyon konkrét), h szülés előtt a babák lenyugszanak - nem erről lehet szó?

MÁVosok! Jövő héten már a kórházba kell mennem uh-ra meg ctg-re. A doki adott papírt, de arról nem volt szó, h időpont kell-e. Csak odamegyek bármikor és kivárom a sort? Hogy műkszik?

Szerdán jól felidegelt a védőnő. Eleve fura nekem, h egy idegen az életem intim részeibe beleszóljon/ lásson. Szóval közölte, h ha lehet, már csak egy kilót hízzak, mert január óta 5 feljött, és csak 3-nak szabadott volna. Elvileg a végén hízik többet az ember, nem? Meg egyébként is, 10-et híztam eddig. Jól felment a vérnyomim, egészen 100/70-re :lol: Na jó, a pulzusom télleg 100-ra ugrott. Mindenestre eszem, ami tetszik. Ja, meg dörzsölgessem a mellbimbómat- az megindíthatja a szülést, azt olvastam?! ÁÁÁÁÁÁÁÁ.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jesszus, mindjárt én is megszülök, oélyan izgatott lettem! Annus, nagyon szorítok, gondolok rád, megy a ++++ ezerrel, és Iza szerintem gyorsan ki fog bújni, a kis izgága!!!

Bogyobeo, köszi az infót, ha van valami, akkor szólj megint, légyszi!

Mona, üdv köztünk!!!

Böbi, én fogom a gátmasszit csinálni hétfőtől, de a technikát csak elméletben ismerem, szóval nem tudom, hogy fog menni... :shock:

Mozza, hát sztem ne igyál ilyen trutsit, inkább az ősi modszer! Szerintem is szexeljetek, az még jobban is fog esni!

Hean, Tinu, ez jó vicces, szerintem 3-an egymás után vagyunk szerdán NST-re 8:30, 9:00, 9:30. Szóval, mikor jövök ki, biztos összefutunk Hean, de ha van kedved, várd meg Tinut, meg engem relax után, és akkor egy kicsit dumálhatnánk!!! A kórházon meg ne aggaszd magad, szerintem nem fogod túlhordani Áronkát. Megérzés. Viszont ha meg nem jön a kislegény, akkor lejöhetsz a jövő héten is relaxra, és megyek!

Anika nagyon nagy a pocód, biztos, hogy nem lesznek a babócáknak súlyproblémái!

Emese, egy kis romlott túrórudinál nincs is jobb! :lol: Különben, ha lejárt is, de nem éreztél az ízén savanyút, akkor nem vót annak semmi baja!

Sün Balázs, örülök, hogy a mocorgás megoldódott.

Dóri neked most mikor kell visszamenned?

Na jó, befogom! Annus, mégegyszer,nagyon gondolunk rád!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Mona,
az életkor relatív, hogy mi számít kevésnek. Ez mindenkinek a saját döntése. Nővérem pl. 20 évesen szült és egyáltalán nem bánta meg. Még most is tök fiatal és van egy tündéri középiskolás fia. Én egy kicsit megfontoltabb vagyok, de persze nincs jó vagy jobb verzió, mindenki maga kell tudja.
Mi szeretnénk még egy kistesót is, és pont azon gondolkodtam a napokban, hogy mire 20-30 évesek lesznek, én már elég hajlott korúnak fogok számítani.
Az meg, hogy vannak félelmeid, teljesen természetes, szerintem mindannyian, főleg az első babások így vagyunk ezzel.

KépKép
novygirl
 
 


Sziasztok!

Panndi!
Annyira nem vészes, mert gyökérkezelt a fog, tehát nem fáj, csak szokatlan, fura,hogy ott nincs semmi. És mellesleg nem túl dekoratív, de max nem röhögök tele szájjal. (hátsó, rágó fog)

Annusnak szorítunk, hogy gyorsan túl legyen rajta!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jó reggelt,

húú micsoda hírek :) Annus mennek a drukkok!!!

Mozza,
ahogy a többiek írják én se innék (jó fej vagyok, hogy belinkeltem mi? :) ) , tényleg elég rosszul hangzik. A detox az tuti lenne 9 hónap alkohol megvonás után :)
De van ott homeos koktél is. az barátságosabb.

Novygirl, Kalloni
köszi az infókat!!!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Panndi,
diplomaosztó után már jöhet Fruzsi :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok! Én is tudok most jönni,nemrég jöttem haza a kórházból. Sajnos,hétfőn megint görcsöltem,bementem és már a belső méhszáj is nyitva van egy picit. Azonnal befektettek,de tegnap elment a nyákdugó egy darabja is. Nem volt véres,olyan sárgás kocsonyás. Most hazaengedtek,de állítólag ez bármit jelenthet már. Most már nagyon elegem van az egészből,gyakorlatilag hét hete fekszem és mégis ez van. Van valakinek ilyen nyákdugós tapasztalata? Azonkívül a babára is azt mondták,hogy kicsit kicsi,szóval csak "irigyellek" Titeket,hogy milyen jól vagytok,csak én vagyok ilyen béna a csapatból. :(

Kép
f.ancsi
 
 


Viki: nekem is a kórházba kell mennem CTG-re mert csüt tudnék menni a dokihoz a magánrendelésre de nem leszünk itthon. Úgyhogy szerdán megyek szerintem.
Annyit tudok az asszisztenstől, hogy a D épület félemeletére kell menni a CTG ambulanciára (azt hiszem...), és minden nap csak délelőtt lehet menni. Ki kell várni a sort. (remélem jól jegyeztem meg...)Te melyik nap akarsz menni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Esztó!
Ja, néznének a detoxon....piás kismami gyomormosáson.... :lol:
Btw, eszembe sincs vodlás bábakoktélt inni....azért nem őrültem még meg teljesen...bár már a határán vagyok.
:lol:
Ja, ahogy valaki javasolta, inkább igya meg a Bába, aki kitalálta. :lol:

Kép
mozza
 
 


Kép

emese1979
 
 


Ancsi,
biztos minden okés lesz Lócival!!
A mi babánk is picik kissebb az átalgnál, de erről már volt szó párszor itt a fórumon, nem születhet minden baba 4 kilóval!! biztos minden rendben van a babaával!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emese1979 2009.04.24 09:34-kor.

emese1979
 
 


Pingi, attól függ, h meddig tart nálunk a tetőtér szigetelés II. ütem. Szerda v. csütörtök, amint elmentek a munkások. Ha a szerda összejönne, találkozhatnánk. Na, de nem rajtam múlik. És uh-t is ott csinálják?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ancsi: nem vagy béna :!: :!: és nem kell minden babának óriásinak lennie. Ráadásul Nórikámra is végig mondogatták, hogy milyen pici baba, ne számítsak arra hogy nagy babár szülök, aztán most meg jól meghízott, és 2,8 kg lett. És még bent van úgyhogy ki tudja menyni lesz a vége. És tényleg amikor először kórházba kerültem ( két hete asszem ha még működik az időérzékem...)még tök picúrnak mérték a babát...
A méhszáj tudod nekem is nyitva, külső és belső is 2 ujj kb 4cm) + méhnyak részben elsimulva. Eddig én is visszatartókat kaptam, de mostmeg már azt mondták, hogy örüljek a két ujjnyinak, jobb innen indulni mint nulláról.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Viki: az UH-t azt sajna nem tudom, mert nekem elvileg nem kell, csak CTG az amit a doki mondott. Ha szerdán jösz akkor fussunk majd össze :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Emese: micsoda formás pocak!!!! Nagyon gömbölyű. :)

Annsuról senkinek semmi híre?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Én is itt.Hihetetlen!!!Komolyan ilyen "mázlista" csak én lehetek!!!!!Hát először is a szerdai 50-es méhtevékenységhez képest ma még 20-ig se ment fel. Másrészt, tegnap és ma egy darab szülés sem volt, szóval üres a poszt op szoba,szóval legalább a 24-ből néhány óráig attól nem kellett volna tartanom, hogy hány mellettem valaki, ha beindul a szülés.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Pingi! Milyen visszatartókat kaptál? Nekem már nem adnak. A nyákdugód még megvan? Nekem sajnos fájdigál a derekam is.
Annus! Drukkolok!

Kép
f.ancsi
 
 


Sziasztok!

Én jól aludtam, fél 10-kor keltem. :oops:

Most iszogatom a reggeli teámat, de magamra öntöttem amikor megláttam a hírt! Annus nagyon drukkolok!!!! Gyors szülést!

Anika! TE JÓ ÉG! :shock: :shock: :shock: Rendben, hogy ikrek, de hatalmas a pocid!

Mona üdv itt!

Délutántól (kb. úgy 3-tól) nem vagyok itthon és úgy tűnik netközelben sem egészen vasárnap délutánig. Elutazunk. Kérek szépen valaki önként jelentkezőt aki értesít ha ezalatt bárkivel bármi történik. Ha Annus addig nem szül meg, akkor arról, ha más is szül, akkor arról is. Küldene nekem valaki sms-t? Fent van a blogban a tel. számom. Ha 3-ig valaki jelentkezne, én is elmenteném az ő számát.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza,
azért kiváncsi lennék, hogy ezt hogy találta ki az a bába :) valahol olvastam rumos kivitelben :) már a gondolattól hasmenésem lesz :D

tegnap délután óta én is hagyom el a nyákdugom.

Emese,
Te is jó nagyra növesztetted a pocakod :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Pingi, meg mindenki: vki=valaki, nem Viki. Béna voltam névválasztáskor. :oops: Anikó/ Ani vagyok. :)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Reny,
önként jelentkezek :)
blogon a számod?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anika,
már én is akartam írni, hogy hatalmas a pocakod. Bár nincs mit ezen csodálkozni ikreknél :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jaj mennyit írtatok :)

vki: én a MÁV-ba járok CTG-re, meg most már UH-ra is, én mindig kérek időpontot, így tök hamar végzünk. Legközelebb csütörtökön megyek, reggel negyed nyolcra UH-ra, fél nyolcra CTG-re. Rugalmasak, mert mondtam UH-n, hogy fél nyolcra megyek CTG-re, és úgy adott időpontot, hogy ne kelljen várnom :)

bábakoktél: én nem innám meg... Én Zsófival lépcsőztem, sétáltam, kitakarítottam az egész lakást, konyhaszekrényt pakoltam, ablakot pucoltam, és szex is volt, mégsem bújt ki... :lol: De legalább Apával jól jártunk és tiszta lett a lakás :wink:

Voltunk ma háziorvosnál, gyógyszertárban, boltban. A Sparban most hupikék törpikéket adnak ajándékba, hát Zsófi nagyon boldog lett tőle :lol:

Én meg elkezdtem szedni az antibiotikumot a strepto ellen. Meg majd kapom szülés közben is. Remélem Fruzsinak sem lesz baja :roll:
Vendég
 


Kutyafüle!
Bakker, nem hiszem el, hogy te is még egyben! Babóink elég jól megtapadtak. :lol:
Neked mi a terv, ha nem jön ki holnapig Riki????

Kép
mozza
 
 


Ancsi: én Bricanyl-t kaptam. Először napi 6x 4 óránként, aztán csökkentették pár nap után. Amikor hazaengedtek akkor meg MagneB6-ot kellett zsedni elég sokat, napi 3x2 db-ot, de a 36. hét után azt mondták álljak le vele.
A derekam nekem is fájdogál, főleg az utóbbi egy hétben. De, mondjuk én a terhesség előtt is derékfájós voltam. Nyákdugó elvileg még megvan (nem tudom hogy ki tud e jönni úgy hogy nem veszem észre, de nekünk még a wc is olyan, hogy ha abba beleesik valami akkor az elmerül, és nem látszik...). Doki meg nem mondott a nyákdugóról semmit.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


HAJRÁ ANNUS!!!

Üdv. a legújabbaknak! Jól elbújtatok!...

Hát ritka sz..ul aludtam az éjjel! Ráadásul naagyon furcsán érzem magam "ott alul". Reggel 8h óta morfondírozok, mi legyen. AZt hiszem, mégis felhívom a dokinénimet...

Vki17 /Ani! Én is a MÁV-ban (bocs, ÁEK-de ezt nem bírom megjegyezni soha..) szülök -elvileg... Hétfőn kéne mennem CTG-re, UH-ra és hasonlókra, de valósz. ma is bemegyek, így hétvége előtt bizti-ami bizti...

Kép
szkitty
 
 


Anika: nagy a pocid, de hát ketten laknak benne :) Szerintem tök jó :)
Vendég
 


Panndi, telszámot meg tudnád írni bejelentkezéshez? Köszi!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jaj, csak Annus miatt néztem be... Még semmi...
F. ancsi, ne mondj már ilyeneket, mindenkinek megvan itt a maga keresztje, szerintem, nem vagy béna!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaj de béna vagyok hogy olvasni sem tudok.
Anikó ne haragudj!!!!!!!!! Teljesen vikinek olvastam, de mostmár megjegyzem!!!

Panndi: kitől kell a MÁV-ban időpontot kérni a CTG-re? És jól írtam hogy a D ép. félemeletre kell menni? Olyan nagy az a kórház.... :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Nem vagy béna, tök félreérthető. Sikerült aláírásomba beilleszteni a nevet vajon?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Pingi! meddig kaptad a Bricanylt?Nekem azt mondták,hogy ilyenkor a 36.héten már nem adnak Mg infúziót sem. Én kaptam szükség szerint Salbutamolt,van is itthon,de nem merem bevenni,de szülni sem akarok még legalább két hétig!!!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: