Új privát üzeneted érkezett!

Manócskák: reméljük, nektek is rendben lesz minden az oltás után. :)

Én meg nem is mondtam, hogy telefonáltam a kórházba, és negatív a köldökváladék 8) Végre azt is elfelejthetjük. Jövő hétre meg kaptam időpontot a szemészetre. Remélem, ott is azt mondják, nincs már nyoma a bevérzéseknek :)

Hehe, minden második hozzászólás az enyém 8) :lol: Látszik, nagyon ráérek. Pici lány folytatja az alvóbaba üzemmódot :) Még muffint is sütöttem. most először álltam neki valaminek, amióta Emi van.

briell
 
 


Na megjöttem a kimenőmről, nagyyyyon tuti volt!!!!! :D
Vettem a manónak egy cuki eggyüttest, Csillag mégegyszer köszi a bónt, majd lefotózom mikor felhúzzuk a két cucit, amit azokon vettem féláron :D

Körmös, fodrász, jegeskávé, és két új fölső a mai termés!!!!
Ez mekkora boldogsághormon volt ma!!!!!!! :D És Domi alszik, mint a tej, de szép egy nap! :D

Többen írtátok, h ti is küzdötök a pukikkal, kakikkal, hááááát tényleg mindig kell lennie valaminek?! Nálunk is ugyanez a helyzet, pedig úgy örülök, h múlóban a keserves hasfájás, de most csak kb 2-3 naponta van kaki, ami látszólag nagyon zavarja Domit, annyira erölködik szegény sokszor, de mikor kakil az nem kemény, így az álítólag nem székrekedés... de akkor mért szenved tőle ennyire :?: :?:

Köszi Domi nevében is a videós dicséreteket, Judy, ez tényleg jó ötlet volt!!! Csak akkor vagyok dühös, mikor nem tudom őket megnyitni, és mindig vissza kell keressem a mail-etek közt, hogy végre láthassam! Párommal és anyuval szoktunk gyönyörködni bennük!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Briell, szupi hírek, megérdemlitek már ti is, h végre nyugalom legyen nálatok!!!! :D
Az meg pláne szupi, h Emi ilyen mintababa!!!

KépKép[/url]
domi06
 
 

 
 

Manócskák, remélem nem lesztek lázasok, örülök, hjól viselte Joakim a dolgot!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Domi tanácsot nem adok, de a saját sztorimat leírom.
Kezdetek óta arról írtam itt mindig, hogy Zalánnak csak 3-4 naponta sikerül pelust telerakni kicsi sírás és erőlködés után. Még akkor is így volt, amikor csak szopizott.

Sokmindent lehetett itt olvasni, és vettem laveloc szirupot, és adtam neki. Kb. 2 hétig 2 naponta adtam, utána leálltam vele kíváncsiságképp. Na azóta óramű pontossággal működik a gyerekem, kétnaponta reggel elvégzi csendben a dolgát és minden a legnagyobb rendben van.
Ja! Még annyit, hogy próbáltam minden nap adni szirupot, de akkor is csak kétnaponta volt eredmény.

Gabi
Vendég
 


Gabi, köszi, meg fogom próbálni, csak eddig nem mertem semmit adni pont azért,merthát nem kemény a széklete, és féltem, hogy nehogy ártsak neki, és pont ettől fájjon jobban a hasa, illetve nehogy hasmenést okozzak! De ezek szerint annyira nem erős az a készítmény!!

köszi

KépKép[/url]
domi06
 
 


Briell, örülök nektek!

Manócskák, remélem, nem lesz lázas a kicsike!

Melinda, sajnálom, akkor most vesztek másikat, vagy lehet javítani?

Domi, irigyellek! Én csak egy farmert vettem szülés óta, azt is csak muszájból. Körmöt azért nem merek most teteni, mert félő, h.nem lenne időm rendszeresen töltetni, és ahogy ismerem magam, inkább leszedném :oops:

Áron ma is sokat sírt, nem akar rendesen szopizni, én meg kezdek kikészülni. Apa sikeresen megjött Milánóból(meccsen voltak), és azóta telefonon dolgozik, pótolja a 2 nap kiesést. Úgyhogy, nem nagy segítség, bár most ő van Áronnal. 3 perce...

Kezdek erősen gondolkodni, h. csak tápszerezzem. Tudom, rossz ötlet, de olyan nyűg az egész egy pár napja. Most szomi vagyok...
Vendég
 


Judy, kitartás, sajna rossz napok vannak!
Tudod, én is sokat gondolok a tápszerre váltáson, mert nagyon nagy nyűg, h a szopi végett nem vagyunk mobilisabbak, és hogy tápival többet tudnánk mozogni,mert elviszem magammal, és ha megéhezik bárhol vagyok megetethetem és mehetünk tovább!!!!

DE akkor arra gondolok, h mindjárt 3 hósak leszünk, onnan már nincs sok a 4 hós korig, ahol már elkezhetjük a mellétáplálást, szóval kitartás, nemsoká arról fogunk beszélni, h melyik baba kedvence a sütőtök, melyiké az alma.. :D

Már ha kitart a tejcsim addig, mert csökkenőben van, nem tom miért? Talán kevés folyadékot iszok.... :? pedig fél éves koráig szeretném azért még a tejcit....

KépKép[/url]
domi06
 
 


Judy
nálunk is megy a sírdogálás, de csak és kizárólag délután...
Most is 50et szopizott, sírt, aztán leraktam pihenni. Ha nem akar ne egyen, makd picit később megpróbálom megint.
És újdonság hogy az egyik szeme nagyon könnyezik meg csipásodik a kisédesnek, úgyhogy most törölgetem azt is és persze aggódom....remélem nem fáj neki - egyelőre nem piros, csak állandóan folyik a könnye. Lehet vmi könnycsatorna izé..Mindig van valami...
Én az anyatejre voksolok és sztem az a kényelmesebb nem a tápi. De szerintem mindenki tud pro-kontra mondani vmit. Persze ha egy órán át tart a szopi, utána meg félórát kell böfiztetni valóban macera, de lehet hogy egy kimozdulásnál a gyereknek sincs igénye órákat szopcsizni hisz annyi más inger is éri. Ki kell próbálni
Vendég
 


Domi, én is úgy gondolom, hogy 4-4 és fél hósan már kóstoltatnám, mert az is idő, mire kiderül, mi az amit szeretni fog így elsőre. Addigra már 5 hónapos :shock:
Mondjuk azért sok hely van, ahol meg lehet szoptatni, ha pont úgy jön ki a lépés. Bár nekem sem okozna túl jó komfort érzetet, pláne, hogy fekve szoptatok nagyrészt. Érdekes, hogy sokan nem csinálnak ebből gondot, még az étteremben, ahol dolgoztam, ott is előfordult, hogy picibabával jöttek(nekem eleve ez is furi)és a nő az asztalnál szoptatta. :shock:
Vendég
 


Gio, persze, hajrá anyatej, addig amíg van, csak 2 napja elég nehéz...Pont neked mondom, hisz'tudod te is sajnos :(

Mi lehet Dóri szemével? Szegény, tényleg mindig jön valami, mikor az ember már megoldott egyet, vagy megszokta, jön egy új megoldásra váró dolog. Mindennap Challenge day! :D
Vendég
 


hát tényleg természetes dolog szoptatni, nekem mégsem megy nyilvánosan sajna, tudom lehet én vagyok hülye.... :?

És Gio-nak is van igazsága abban, hogy más meg a tápit tartja macerásnak, ez tényleg a szoptatás időtartalmátol is függ persze, meg hát ahány ember, annyi gondolat....
Ezt kb ahhoz tudnám hasonlítani, h nyáron, vagy télen nehezebb szülni, és persze mindig pont az a nehezebb, amelyik szituban mi vagyunk.... :lol: .... szóval jobb nyáron szülni...... :lol:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Gio, egy másik fórumon olvastam, hogy az anyatej a legjobb a szemgyulladásra is, és abból cseppentettek a babócák csemébe, így nagyon gyorsan rendbe jött!!!!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Domi
tényleg? Szembe is lehet anyatejet csöpögtetni?
Vendég
 


Igen, asszem a novemberi mamiknál olvastam, több babónál is volt szemgyuszi, és ott alkalmazták az anyukák!

De próbálj neten rákeresni, hátha írnak róla valahol...

KépKép[/url]
domi06
 
 


Gio!
Tutira jó az anyatej szembe!!! Én még az orrába is azt csöpögtettem mikor be volt dugulva, és gyorsabban kidugította mint az orrcsepp. És nekem még akórházba mondták, hogy szembe mehet az anyatej, rengeteg immunanyeg van benne, így jótékonyan hat.

Domi!
Örülök a jó napodnak!!!

Gabi!
Ma kaptam kézhez a csomagot, apának ma volt ideje menni érte! Még1x nagyon köszönöm, és mind nagyon tetszik!!! :D Majd rakok képet ha már fel tudtuk venni!!! :D Köszönjük! :D !
Vendég
 


Gio én is olvastam már több helyen... és levlistán már vkinek javasoltam. Tehát anyatejet nyugodtan lehet szembe is csipásodásra, ill. az orrba is lehet csöppenteni, mert állítólag nagyon jó a nyálkahártyának.

Gabi
Vendég
 


Hát lányok, eltelt ez a nap is. Kicsit nyűgösebben mint máskor, ha beszunnyadt akkor is csak 5 percig tartott a nyugi, aztán sídogálás. 1-2 óránként cicin volt, nyugtatgattam de ott is sírt picit. :shock: Most hosszú idő óta fürcsikor is sírdogált és az elalvás is hajszárító zúgásra ment, most nem nézelődte álomba magát. Reméljük a holnapi oltások nem tesznek rá még egy lapáttal... :roll:

Domi, nagyon szívesen, örülök hogy nem ment kárba a bón. :wink: Jól hangzik a kikapcsolódásod, én is szeretnék már eljutni legalább fodrászhoz, de most kisebb gondunk is nagyobb volt ennél.

Briell, örülök hogy negatív az eredmény, így már ti is megnyugodhattok. :)

Melinda, sajnálom a babakocsit. :( Majdnem bolygós kerekűt vettünk mi is, nem tudom akkor most mit csináltunk volna a hóban. :shock:

Gabi, Domi én laevolacoztam a manót, régebben 3-4 naponta mikor már bántotta a kaki, aztán mondta a dokinő, hogy nyugodtan adjuk naponta, ez csak rostanyag. Adtuk, de akkor sem volt naponta széklete, így leálltunk. Multkor eldöntöttem, hogy kamilla teát adok neki, de egy cumisüvegezés után nem úgy bánt a cicivel ahogy szokott, pohárból meg nagyon macerás mennyiséget beadni belőle, így inkább én iszom és úgy néz ki beválik. Na nem naponta van kaka, de hétfő hajnalban is magától kijött és ma este is. Meg is lepődtem rendesen mikor kibontottam. :shock: :D Úgy örülök, remélem ez is rendeződik végre.

Domi, Judy nem akarok okoskodni, főleg hogy multkor már én is tápszeren gondolkodtam, de amíg van tejcsi addig próbáljuk azt adni még ha néha nehéz is. Nekem lényegesen egyszerűbb lett az életem mióta 10-15 percig szopizik és ugyanúgy kitart vele olykor 5-6 órát. Sokkal mobilisabbnak érzem magam, bár fodrászhoz még így sem jutottam el. :oops:

Anyatej gyógyító hatása: korábban mikor fekve szoptattam és orrán száján jött a tej, akkor nekem az orrba csöpögtetés megoldott volt. :wink: Nem is folyt még az orra és bár néha kicsit szürcsög, de orrszívásra nem volt még szükség. Karácsony környékén nekünk is váladékozott a szeme és könnyezett is eléggé, de a kamillás törölgetés (vagy az idő múlása) jót tett.
csillag25
 
 


nekem mázlim van, mert hozzám jön a fodrász, tiszta kultúráltan nézek most ki! :D

Nálunk nekem kezd begyulladni a szemem, úgyhogy én magamat anyatejezem.....

Lementem tesco-ba és kiárusításban voltak a nivea törlőkendők dupla packban, 789ft (50%), felvásároltam az összeset, fél évig bizti elég...... :lol:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Sziasztok!

csillag:én is ma viszem Márkót oltásra...ráadásul kettőt kap...remélem jól fogja birni...én már most kivagyok,nem bírom a tűt..
ezt még nem hallottam hogy az anyatej jó az orrdugulásra és a szemre...majd kipróbálom,mert néha Márkónak is bedugul az orra...
na megyek felkészülök az orvos látogatásra..
szép napot

anda-vivibaba
 
 


Andi! Csillag!
Sok szerencsét az oltásokhoz! Gondolok Rátok!

Kicsi Annácskám ma felkelt éjjel fél3kor enni. :shock: Visszafelé fejlődünk,vagy mifene??? :D Aztán a szokásos időben is, 6 40 körül. Először úgy gondoltam, hogy nem adok neki enni, csak megnyugtatom (bár nem sírt, csak sikongatott és hangos akkkká-kat és gyííííí-ket kiabált :D ) de a simogatás nem használt, a hasra fordítás sem, erre kivettem, hogy rajtam hátha megnyugszik. Na erre olyan fejelgetésbe kezdett, hogy láttam hogy ennek fele sem tréfa! Adtam neki cicit, Ő meg úgy evett, mint aki már 1 napja nem kapott. :shock: Erre rájöttem hogy mekkora hülye vagyok! B.sszus! Nem tekertem le nála a konvektort fürcsi után. 26 fok volt nála, vastag pizsi, plusz vastag takaró :shock: :shock: :shock:
Szegénykém!!! Szerintem irgalmatlan szomjas lehetett!!! Fél óráig szellőztettem nála hogy lemenjen 24-ig. Nem csodálom hogy felkelt! De remélem azért ebből újra nem lesz szokás!!! Én tuti nagyon figyelek ogy ilyet többet ne csináljak!!! :oops:
Vendég
 


Csajok!

Azon gondolkodtam, hogy el ne felejtsük majd március - április környékén megnyitni a 2010 decemberi kismamik topicot! Így dukál nem? Adjuk tovább a stafétabotot! Szerintem olyan jó lesz majd látni, ha gyűlnek a mamik! :)
Vendég
 


Kriszti!

Lám-lám kiderül, hogy soxor mi vagyunk az okai, ha nem úgy viselkednek gyerekeink, ahogy szoktak :(
24 fok van a szobában? Nálunk kevesebb...
Kinél milyen hőmérsékletek vannak? Ez az én körkérdésem :)

Örülök, hogy megérkezett csomagom, mint írtam, kiegészítőket most találtam meg. Lehet, már nem postázom, hiszen egyre jobb az idő... Ugye Olga szerinted is?

Én ismét csak dicsérni tudom kisemberünket, ismét végigaludta éjszakát, este 9től 4ig aludt :) Akkor evett, most ismét alszik :)

Ma ismét nem leszek, megyünk nagyszülőkhöz. Lassan rendszerré válnak a csütörtökök :)

Anda légy erős! Bár Neked már gyakorlatod lehet... Itt is 2 oltást kapott 3 hete a fiam, mi már jövő héten a 3 hós oltásokra megyünk. Nálunk a fél kúp bevált :)

Gabi
Vendég
 


Gabi!
23 fok van általában. Csak az éjjel úgy gondoltam hogy nem állok még negyed órát az ablaknál. :oops: (mivelhogy a redőny le volt húzva, és igen gyaur módon áramlott a levegő)
Jó nagyszülőzést Nektek!
És igen! Egyre jobb az idő!!! :D :D :D
Vendég
 


Kriszti erre már gondoltam én is, és az jutott eszembe, hogy Pókicának kellene, ő volt az elő, aki írni mert ide :) Ugyebár nekünk is az 1 évvel öregebbek nyitották :)

Lányok! Biztos van olyan köztetek, aki ismeri a ciklus.hu oldalt. Én tavaly ezen az oldalon néztem először, hogy mikorra várható a szülés. Na szépen el is felejtettem az oldalt, a héten kíváncsiságból beléptem, és megdöbbenve láttam, hogy a terhesség után a mai napra írja, hogy megjöhet :cry:
Nem akarom. Annyira jól megvagyok nélküle... Ráadásnak nekem minden hónapban iszonyat fejfájással jött, na ez meg mégkevésbé hiányzik.

Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi, nálunk 22 fok van, de ha a férjemen múlna bizti 40 lenne a gyerek miatt.....olyan mint anyósom,, pedig anyósból 1 is sok néha.... :oops:

Árpa nőtt a szememre....már csak ez hiányzott, szóval, h kultúráltan nézek ki, azt visszavonom, mert szép frizu és köröm közt a vörös, dagadt árpa mégis csak kivirít!!!!
Apának volt előttem, pedig mondtam neki, ha már megcsal, legalább haza ne hozzon semmit!! :D

A kölök ma csúcsot döntött 5 előtt kelt fel 10 percl, és hami után nyikkanás nélkül tovább 8-ig! :D :D :D

KépKép[/url]
domi06
 
 


Csillag Neked is oltások előtt... az erő legyen veletek! Próbálj meg nyugodt maradni, hogy PB is azt érezze.

Én taktikám, már a héten naponta egyszer elmondom Zalánnak, hogy jövő héten farsangra megyünk, szeretném, ha ügyesen átaludná az egészet a babakocsiban. Másnap doktorbácsihoz megyünk oltásra, ismét megszúrja combodat, de ügyes leszel.... stb.

Gabi
Vendég
 


gyerekem még mindig alszik :? mikor lesz még itt indulás..?
Vendég
 


Jah, ezt a többenetet meg kell osszam veletek, ha már a megcsalással viccelődtem:
tegnapelőtt itt volt a barátnőm, aki mesélte, hogy elképedt, h az utóbbi időben 2 pasi kereste meg azzal, h pici baba van otthon, és hogy jó volna valami....... :shock: :evil:

Tényleg lehetetlen kicsit megérteniük ilyenkor a dolgokat??? :twisted:

Különben is a "női fejfájás" még ősidőkre vezethető vissza, ahol az ősember azt mondta az ősasszonynak, h ASSZONY MOST SZEX LESZ, erre asszony:, MOST NINCS KEDVEM, az ember fogá a bunkósbotot, amivel úgy fejbe b.....a az ősasszonyt, h csak na, és mondta: NA AKKOR MOST SZEX LESZ, mire az asszony: NEM TUDOK, NAGYON FÁJ A FEJEM! :lol:

KépKép[/url]
domi06
 
 


MINDENKI SÉTÁLLLL? :shock:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Domi!
Én nem sétálok Annával, hanem a facebookon ismerkedek a farmVille-el. Hááááát............

Annám alszik édesen. De nemsoká kel, és akkor lesz séta is. :D
Vendég
 


Én is Farmville-eztem egy kicsit :lol: Egy barátnőm kapacitál folyton. Vicces cucc, de nekem ilyenekhez nagyon rövid ideig van türelmem.

Mi ma nem sétálunk, borzasztó köd van :(

Emi ma még nem kakilt, pedig ilyenkor már három adagon is túl szokott lenni. :shock: Emiatt sír is sokat, vagyis gondolom, hogy emiatt, mert sokat erőlködik :( De ha nem jut eszébe, akkor nagyon édes, és alszik is szépen. Soha nem lehet tökéletes egy napunk sem? :?

briell
 
 


Már megint kissé sok levél volt a levlistán, így nem bírok kétfelé koncentrálni. :shock:
Dóri átaludta az éjszakát! 11-reggek f6ig. :-) Akkor aztán jó nagy zabálást rendezett.

Briell
én azt vettem észre most pár napja, hogy édeském a pihiszékben szeret kakkantani:-) Nekünk egy sima régi típus van, nem rezeg, nem mozog, csak van:-), de imádja. Lehet a pozíció ahogy ül-fekszik benne kedvez az emésztésnek.
Én úgy mennék sétálni, de a szeme miatt nem merek. Pedig mára már kutyabaja van. Talán tegnap azért könnyezett mert belement vmi és folyamatosan irritálta. Vagy anya varázstörlései segítettek annak ellenére, hogy nem kívűlről befelé töröltem, hanem bentről kifelé, ahogy állítólag nem szabad, de ezt csak ma tudtam meg
Vendég
 


Nekünk is olyan a pihiszék, és most benne is hagytam ahogy elaludt :wink:
Mi az étkezőasztalra szoktuk rakni, és előszeretettel akkor produkál hangosakat, amikor eszünk. :lol: Már öcsémet és barátnőjét is megtisztelte egy nagy rottyantással tiramisu evés közben :D

Basszus, már megint unatkozom, annyit alszik :D Aztán meg drukkolok, hogy ne sírva ébredjen. Pár napja még hogy utáltam a kakis pelenkákat, most meg úgy vágyok már egyre :lol: :oops:
Végre takaríthatnék is, de annyi energiám azért nincs :? Másnál is hadiállapotok uralkodnak a lakásban, vagy csak én vagyok ilyen béna és lusta :roll:

briell
 
 


enyém gyerek is pihiszékben szeret kakilni! 8)

és én is Farmville-ezek... :oops:

Kép
apkata
 
 


briell nálam csak pár napja uralkodik rend és tisztaság!
előtte... őskáosz!! :lol:

Kép
apkata
 
 


Férjem csütörtökönként délutános, ilyenkor a fejébe vette hogy nagytakarít. 4 hete tart. Mindig azt hiszem elmegy majd a kedve de egyelőre tart :-) Csillog-villog mindeg. Még ablakot is tisztít :shock:

Mostmár megnézem mi az a farmvill a facebookon. Nemrég regisztráltam és nem tudom miért tartják jobbnak sokan mint az iwiw....Nekem túlbonyolult. Vagy csak nincs rá elég időm, türelmem.

Briell
egy idő után csökkennek ám a kakikpelusok. Dóri is van amikor csak naponta egyet kakil, hugom 3 hónapos kisifának most 10 (!) napig nem volt kaki, de a kissrácot láthatóan nem zavarta, hugom azért már bejelentkezett dokihoz, ám ekkor elkezdődött a rotyi. Gyerekdoki mondta hogy anyatejes babáknál ahogy teklik az idő eltelhet egy hét is kaki nélkül és ez nem baj.
Vendég
 


Igazából örülök is , hogy úgy néz ki, nálunk is csökkennek már a kakik. De Emi még minden két szopi közben próbálkozik, amiknek nagy-nagy sírás lesz a vége. :cry: Aztán mintha elfelejtené, de pár óra múlva újrakezdi. Remélem, lassan itt is beáll az új rend.
Éjszaka háromkor ettünk csak, este kilenc után! Egykor felébredt, de visszaaltattam, és teljesen le voltam döbbenve, hogy a következő ébredés meg háromkor volt. :shock: Maradhatna ez is, így akár öt órát is alszom egyben 8)

Kata: és mi történt pár napja? :)

Enyim férjem is takarít, de csak a porszívózásig, mosogatógépbe ki-bepakolásig jut el. De így legalább nem indul el alattunk a lakás...

briell
 
 


Emi még mindig alszik, pedig már fél órája kajaidő :shock: Ilyet kéthetes kora óta nem csinált :lol: Én meg már rég lefejtem a tej elejét (legújabb próbálkozásom pocifájás ellen). Egy órája csak nézem, mikor ébred, és nonstop bőghetnékem van :oops: :D nekem mostanában jön elő az a szülés után jellemző állapot, hogy az anyuka sírva nézi az alvó gyerekét :)

Lehet, hogy ez az időjárás van rá hatással. Nagyon nyomasztó és álmosító...

briell
 
 



Dóri is csak enni kel fel és ő is tolt most a kajaidőn félórát, majd elaludt cicin, utána beraktam a kendőbe és itt szuszog rajtam:-) nagyon kis édes.
Szval valszleg a nyomi idő az oka.
Vendég
 


Sziasztok!

Briell, megható lehet ahogy sírdogálsz, Emit bámulva. És természetes.

Manócskák, jó, h. Joakim nem lett lázas.

Gabi, nálunk 23 fok van, de ez is sok, mikor jól kiszellőztetek, akkor lemegy 22 re, de hamar visszamegy, pláne, ha bent vagyunk ketten.

Ma voltunk a m.helyemen, bezsebeltünk sok bókot, cikizték Áront, hogy már 2 hónaposan "kocsmázik". De elájultak tőle, hogy milyen édes.
Viszont nálam éjjel megpattintotta a húrt, kelt 2-hor, 5-kor, utána 7kor. És mindháromszor úgy cicizett, hogy -3-4perc rendesen, utána húzkodta a fejét, bimbóval együtt persze, ami kiesett, majd sírva kereste. És ez ment folyamatosan, mostmár napok óta.
Tej lenne még, úgyhogy nem az a gond. A bimbóm meg már elér Fehérvárig....
Vendég
 


Kép

Különben meg kell zabálni!! Ezt az előbb csináltam, épp belealudt a cicihúzkodásba.
Vendég
 


Judy!
Ez nagyon édes! Imádom mikor folyik rajtuk a tejcsi! És persze hozzá elégedett fejszerkezet! :D
Vendég
 


JUdyka
mennyire széééépp!! Megzabálom!

Nálunk is hasonló volt (merészen írom hogy volt mert ma még nem sírt cicin) csak ő a bimbót sem huzogatta hanem elutasítva visított.
Kiprobáltam hogy ilyenkor nem erőltetem akármennyi idő is telt el, hanem sétálunk 20 percet vagy visszarakom pihenni. Volt hogy simán bealudt a kiságyban egy nem értékelhető kajcsi után.
Most azt beszéltem be magamnak hogy talán nem kaptam el a ritmust és a gyerek tudja mikor akar enni...stb. Ez a gondolatmenet persze bedőlt és kiborultam mikor már órák óta nem evett normálisan...Nehéz ügy, de elnézve csemetéinket egyik sem néz ki úgy mint aki éhezne ez adjon erőt és vigasztalást 8)
Vendég
 


Kép

az én édesem meg így alszik most
Vendég
 


gio: tök jó! :D Enyém ugyanígy van most, de kényszerből. Ennyit az önálló alvásról :lol: Úgy látszik az csak délután négyig megy neki. Pedig óriáskakilás is volt már. Pihiszékben 8)

Áron tényleg zabálnivaló!!! :D

briell
 
 


briell
szted lóghat így a lába vagy ehhez még öregednie kéne?
békapózban nem tudtam betenni
Vendég
 


Gio, de ari, olyan kis picikének tűnik így összegömbölyödve. Lehet, nekem is be kellene szereznem egy kendőt?

Én ma még semmit nem csináltam :lol:
Eleve dugó volt a városban és a m.helyemen csak 20 percet tudtunk maradni, mert félő volt, hogy hazafelé is dugó lesz, így is épp hazaértünk kajaidőre. Majdnem 2 és fél órát voltunk el. Nehéz dolog ez, na.

Tegnap viszont tuti ebéddel vártam Apát, erre közölte, hogy a repülőn evett. Na, de azért bevacsizta.

Most megyek teregetni :mrgreen:
Vendég
 


Férjed a Milan Manchaster meccsen volt kint??
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: