Új privát üzeneted érkezett!

Timi,és az északi parton is van olyan hely,ahol besétálós és nem lépcsős? :roll:
Nekünk annyira jó volt tavaly Lellén,első két nap csak a szabadstrandon voltunk,ami lépcsős,bár csak térd fölött ért a víz lényegében,de el nem tudtuk engedni a kezüket,aztán amikor kipróbáltuk a homokos partot,hát az igazi felüdüés,hogy csak feküdtem a vízben,és ki-be rohangáltak,meg fetrengtek ők is,onnantól nem is mentünk csak oda.
Mieink uyge aludtak a mamánál,nyáron amikor a teraszt burkolták,de ugye mi is ott voltunk,de szerintem nekünk nem lenne gond a gyerekek részéről,csak a másik oldalról :lol:

Zsófi,Móni,holnap várjuk a beszámolót!

Mi ma korábban kezdtük a vacsit,fürdést,tápit,így 8 után már olvastam a mesét,8.10-kor kijöttem,és egyből csend volt.Asszem biztos áttérünk a 8 órás alvásra.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: nem tudom van-e besétálós strand, de nekünk ez nem szempont, mert amilyen búvárok, ígyis-úgyis fogni kell őket, főleg Hangát, de ahol taliztunk, asszem ott volt olyan, meg talán Gyenesdiáson is, de arra már nem nagyon emlékszem.
Koránfekvés jó, nálunk esélytelen, 9-kor is alig lehet őket lelőni, ma keltettem őket 2-kor meg mamáztak, ott jól lefáradtak, így elaludtak végre.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,hát a víz akkora volt mint a kádban,így tényleg nem kellett fogni őket,mert négykézláb is kinn volt a fejük,sőt,ha belehasaltak,akkor is...amíg ki nem próbálod,el se hiszed milyen pihentető,tényleg mi sem mentünk oda 2 napig,mert a másik rögtön a szállás végében volt,a homokos meg 200 méterre.Meg a ki-be fitkosás,és elvágódás a vízben nagyon tetszett nekik :lol: Bár ha akarja Hanga beleteheti a fejét búvárkodni :lol:

Én meg éreztem,hogy elég fáradtak amióta nem a rácsos ágy van,és korán kelnek.

KépKép
noba
Budapest
 
 

 
 

Na ez az, korán kelnek, fél 12-kor mennek aludni, de akkor is már mindenen nyafognak, akkor akár 3 órát is aludnának, ha hagynám, este meg megy a buli. Ja és két jó éjszaka után Alexa megint köztünk dobálta magát, ő sem aludt, meg mi sem. Csak Hanga a kipihent, ő szunyál rendesen.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


nálunk a délutáni alvás nem értem mitől ilyen rövid,Bada ébred mindig,de addig zörög,míg felébreszti Nonót.Mondjuk mindig van kaki a pelusban,lehet az miatt ébred,de hogy mikor kakil.gőzöm sincs,már úgy jön ki.igaz mostanában jól eb´del,,megeszi azt is amit Nono hagy.elalvás 1-kor is 2 perc.nem akkor kakil tuti,meg be szoktam még nézni hozzájuk. Oda a jó kis délutáni szunyám,mert mire elnyúlok,már hallom is,hogy mocorog. Hozzánk reggel 6 után szoktak jönni,de most néhányszor bepróbálkoztak éjjel is.Mondjuk Nono 3-4között egyszer átjön,hogy takarjam be,és már szalad is az ágyába,aztán kés¨bb jöttek Badával,de én nem engedem ott aludni,azonnal viszem vissza őket,tudom,ha csak egyszer engednék,akkor vége lenne...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Sziasztok!
Elveszett bárányka jelentkezik. Csak átlózva olvasok, amikor tudok. Kicsit hűtlenkedem is, tudjátok, 2012 babás topik... :oops: :lol: Mi jól vagyunk, csajok taknyoltak kicsit, Ajsika meg hányt tegnapelőtt, sztem sokat evett vacsira (csirkepöci nokedlival, rengeteget evett és gyorsan is), de lehet hogy vmi vírus mégis ?? (Ma anyám hányt szegény, remélem holnapra túl lesz rajta)

Zsófi tök jó, hogy jól alakul a bölcsi! És ti is jól álltok hozzá (vagyis lehet, hogy lesz majd bőgés, persze. :lol:)

Törpi, melóhely :? Most mindenütt ez van, nem? :( Azért jó, hogy legalább visszavettek (a pohár félig tele ;) )

Móni, meggyógyultatok már? Csajok édesek mese közben. Na látom neked se sétagalopp az altatás... :roll:

Nyulasz, szegény kisfiú. Mi lett vele, össze kellett varrni? Olvastam még a múltkor, hogy Badát se kell félteni (felmászott az ablakba és leesett)
Alvásigényük sztem is csökken, meg ott az a sokminden, ami most a kis agyukban-testükben zajlik.

Amúgy hogy csinálod, hogy nem hagyod őket a nagyágyban, ha odakéredzkednek?? nincs sírás-rívás? Képzeljétek, itt (még mindig anyáméknál vagyunk, de szerdán megyünk haza) Letti műsora, hogy az éjszaka legkülönbözőbb időpontjaiban (hajnali 5, éjjel 2, este 11, este fél 10, elalváskor) éktelen zokogásban tör ki, és könyörög, hogy a nagyágyban aludhasson, velem (sztem fél vmitől, nagyon élénk a képzelete). Tegnap éjjel pl nulla percet aludtam konkrétan, mert vagy álmában nyöszörgött meg csapkodott, vagy felkelt és az arcomat bökdöste, hogy keljünk fel, vagy egyszerűen Jézus-pózban, 90 fokkal elfordulva kiterült és a számba nyomta a haját. Olyan édes és megható ez, de képtelen vagyok így aludni (sztem neki is nyugodtabb lenne a kiságyban), az ágy szélső 10 centiméterén szorongva. Otthon szélesebb az ágy, de ott meg ott lesz Apa is, aki nem pici ember... :roll: Gondoltam rá, hogy mialatt alszik, becsempészem az ágyába, de egyrészt megígértem neki, hogy aludhat velem (olyan kétségbeesetten könyörgött!), másrészt már nem tudom (nem is akarom) a 13 kilós gyerekeimet vízszintesen rakosgatni a kiságyba, csak állva. (Féltem a derekamat, de főleg a kisbabát)
Többiek, valami okosság? :roll:
Mindig ígérem, hogy visszaolvasok (meg rakok fotót), de majd csak otthon már, itt képtelenség a netfüggő családommal (élen a 70 éves Apámmal) megoldani, hogy naponta 10 percnél több időre a gép elé jussak.
A legpicuribb is jól van amúgy, hatalmasakat rugdos, eleven kölyök lesz ez is. :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: egy darabig én is visszahordtam az ágyukba őket, aztán feladtam, mert erősen szélmalomharcnak tűnt, na meg Alexa szerintem nagyon félt, mert volt egy idő, amikor vígasztalhatatlanul sírt, ha vissza akartuk vinni, szerintem félt és most is maradt még ebből a félelemből, viszont már tudok aludni többnyire, ha mellettem van -kivéve, amikor keresztben dobálja magát, az egyik fele csíp, matat, a másik meg rúg. Gyanítom, hogy nem sokáig fognak átmászkálni, hogy velünk aludjanak, ahogy rohan az idő, inkább én is próbálom kiélvezni. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,igen,emlékszem még,mikor írtad,hogy Alexa szinte retteg.Hát igen,ebben az esetben én sem tudom hogyan csinálnám,hogy mindenkinek jó legyen.Mert mikor már nagyobb,akkor olvastam,hogy ezekkel a dolgokkal mit tudsz kezdeni,ha mondjuk azért fél,mert szörnyek vannak az ágya alatt,de ő ugye még nem tudja megfogalmazni neked,hogy mi bántja,miért sír,mitől fél.

Rana,nálunk régen sem volt ébredés éjszaka,így mióta nem a rácsos ágy van,ugyanúgy jól alszanak,csak ugye kevesebbet.Noémi heti 2-3 alkalommal jön,de csak éjjel 1x,hogy takarjam be,és szalad is vissza,Balázs meg eddig csak reggel 6 körül jött,akkor már hagytam,mert úgyis keltünk fel,de ez is max heti 1-2-3 alkalom volt,most talán eddig 3x fordult elő,hogy éjjel együtt jelentek meg,és másztak be közénk,de még le se ért a fejük a párnára,már szálltam is ki,és mondtam éjszaka van,aludjatok,és elindultam a szobájukba velük.Asszem ha nagy sírás lenne,én is elgyengülnék,pedig megfogadtam,hogy nem,ahányszor átjön,annyiszor viszem vissza.Mondjuk Noémitől tartani is kell,mert rafinált,ha este a Badának kell puszit adnia(pedig eddig nem volt gond),vagy a vacsit kéne megennie,akkor nyafog,hogy fáj a szeme,menjünk doktorbácsihoz.

Szerintem a becsempészés amúgy se jó ötlet,mert amikor újra megébred,akkor megint sírás lesz,magától kéne oda mennie.Ti még rácsosban alszotok?
Örülök,hogy jól vagytok,tényleg hozz majd képeket!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ja,és most hallom,hogy ébredeznek,"fektess korábban,hogy tovább aludjanak" :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: :lol: Ezek szerint bejön a korábban fektetés? :lol: Lehet, hogy ki kéne próbálni, bár nem panaszkodom, Hanga fél 8-kor, Alexa 3/4 8-kor kelt, csak engem túrt ki 6 előtt az ágyból, de ez mellékes. Legalább kényelmesen megkávéztam. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,ikeás játszóház milyen?Voltatok már? Timi,ja,bejött,és talán kipihentebbek...talán :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


haho Csajok, fözök :oops: :lol:
Nyulasz: ikeás csak 3 éves kortol van :? jopofa Csajoknak is tetszett annyit mondták már h megyünk labdás játszoba :) de ugye nem mehettek amig nem voltak 3 :cry: csak 1x voltak akkor egyedül voltam Velük és nem is hagytam ott öket de nagyon cukik voltak, csak nekem volt nagyon furi h nem vagyok velük :oops: :oops:
Móni, Zsofi: bölcsidrukkkkkkkkkkkkk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


kitaláltam h este mi is korábban tesszük a dolgunkat egy 20-30 perccel igy hagyok idöt pancsi után mesekönyvezni lámpánál meg kimenni pisilni-lkakilni hátha bejön el is mondom h mi lesz kiváncsi vagyok ma este föproba drukkoljatok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


48as kirakot egyedül kirakják ha jo passzban vannak :shock: :shock: :shock: ha rosszabb passzban hisztiznek h nem tudooooom :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulaszkám, akkor jó nektek. Az is tök jó, hogy Noémi megérzi ha ki van takarva, és szól. Én éjszakánként többször kelek és takargatom őket. Ja, még rácsos ágy van, Apa mondogatja hogy talán otthon le kéne venni a rácsot. Viszont itt Anyáméknál nem lehet levenni a rácsot (IKEás rácsos ágy), ha otthon nincs már rács itt meg lesz, az sokkal rosszabb, nem??

Babusok hű, 48-as, gratula, mi csak a 15-össel próbálkozunk.
És akkor így hánykor lesz a pancsi és mese? Mesélni mit szoktatok???

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: járunk könyvtárba kb 2 hetente mindig hozunk ujakat igy többmindennel találkoznak mert minden könyvet nem tudunk megvenni ami nagyon bejön abbol szoktak kapni nagyszülöktöl :lol:
háát még nem tom pontosan eddig 21kor volt alvás gondolom most jo lenne már 20.30ra bent lenni a szobába elöször mindig én olvasok azaz együtt
de tegnap pl Tami kiment kakilni és vitte a meseköynvet is :lol:
micimacko, franklin most kedvenc meg b&b, apg, boribonannipanni még mindig sláger megunhatatlan

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rana: de 1 év különbség van :wink: 15ös teljesen jo 2 évesen :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tuti akkor van a legjobb játék amikor indulni kellene :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hahó...
mi is túl az 1. napon :lol:
Hááát... reggel 20 perc volt mire kinyitották a szemüket (éjjel apa vagy 8X járt náluk, ebből teljes pizsama csere is volt), szóval nem csodálkoztam rajta

Nagyon aranyosak voltak, minden nagyon jól ment, én benn voltam velük végig, 8-tól fél 1ig
amúgy nekünk is 10re kellett volna menni, de nem rémlett semmi erről, így mivel ki kellett fizetnem minden napra a teljes étkezést, gondoltam megyünk reggel
nem is vártak, de közöltem velük, hogy nem vagyok hajlandó haza menni, mert az igen nagy macera lenne

a kaja még problémás lesz, mert Réka nagyon nem tud abból a bögréből inni, és totál eláztatja magát
és fel is áll, meg mászkálna elég nehéz ülve tartani

figyeltem egyébként
nem akartam rákérdezni, mennyire foglalkoznak a gyerekekkel, elég hülyén nézne ki, de nagyon érdekelne

reggeli után a gondozó leszedte a tányérokat, addig a kölykök szétrámoltak, randalíroztak
így mikor a tányérokkal végzett, elkezdett a gyerekek után pakolni, már vagy fél óra eltelt, és még mindig pakolt, csajok tologatták a babakocsikat, ide oda ténferegtek, unatkoztak láthatóan
így gondoltam keresek valamit
vettem elő könyvet, és elkezdtem olvasni, meg nézegettük az állatokat, stb, és egyszer csak az összes gyerek odagyűlt, még széket is hoztak körbeülni

ami érdekes volt, hogy elkezdtem kérdezgetni az állatokat hogy mi micsoda, és volt olyan gyerek, (mindenki idősebb a lányoknál) aki még a mókust, se meg a nyuszit sem ismeri
:shock:

aztán elővett a gondozó kirakókat, ezeket a fa kirakókat, hát ne mondjam, csajok azonnal mindet kapásból rakták, gondozó csak lesett, meg a vadállatosat is nyomták, hogy melyik milyen állat
szóval a többi gyerek szellemi színvonala elég alacsony a csoportban
én nem is értem, mit csináltak 2 évig otthon a gyerekkel azok a szülők?

aztán tízórai után kimentünk az udvarra, ott kb fél órát töltöttünk, majd irány befelé, utána ebéd alvás

mi ebéd után eljöttünk és láss csodát alig értünk haza már aludtak is

na szóval 1 nap után ugye ne vonjak le messzemenő következtetéseket,
de nem tudom egyenlőre, hogy van-e érdemes foglalkozás is, vagy csak játék, ami kb 2 hét után unalmas lesz és csak rosszalkodni fognak

szabályok azok vannak,
eléggé lekorlátozzák a gyereket, pl az udvaron csak egy bizonyos részen lehetnek, mert ha átlépnek a másik részre, azonnal visszahozzák őket
nem keveredhetnek másik csoporttal
alvásidőben 3 órát ágyban kell tölteni, még ha nem alszik akkor is ott kell feküdnie :shock:
a szomszéd csoport szobájában sokkal érdekesebb játékok vannak, színesebbek, ingerkeltőbbek, csajok 1-2X sóvárogva néztek át, de nem lehet átmenni

kb ennyi jutott most eszembe, ebből az egészből egyenlőre 1 pozitív dolog van, hogy apa éjszakás héten tud majd aludni :?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Rana! gondoltam rátok,

ti is sokat vagytok mamánál, ugye mi is ott kezdtünk, meg utána is minden hétvégén ott aludtunk szinte,

nem lehet hogy ennek köze van a nehéz elalváshoz?

nálunk is sokszor 1-1.5 óra mire elalszanak a lányok, és nem tudok mire gondolni, ez az egyetlen dolog ami más mint a többieknél

ugye többiek nem szoktatok rendszeresen máshol is aludni?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi! egybe írtam ok nem a kirakóból vontam le ezt a következtetést, mert valóban nem minden gyerek bíbelődik vele,
hanem az állatos könyvből
egy beszélő, minimum 2 és fél éves, nagy elvárás, hogy tudja melyik a maci, és melyik a nyuszi vagy a süni?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni
A bölcsi nem oktatási intézmény,hanem egészségügyi,ergo ne várj foglalkozást,meg nagy csodát,itt abszolút az intézményen és a gondozókon múlik,mivel kötik le a gyerekeket,az már más kérdés,hogy mindenkinek könnyebb,ha az időt hasznosan töltik el. :roll: Kitartás :wink:

Eszti

Kép
szotyo
Kiskőrös
 
 


Értem én,
tudtam, hogy ebből már semmiképp nem jövök ki jól
azért bízom benne, hogy a másik gondozó nemcsak a szükségleteiket látja el,
mert a másik csoport gondozói énekelgettek, meg játszottak a gyerkőcökkel

mondjuk én nagyon szeretném őket minél előbb oviba vinni
ha lenne minicsoport az oviban akkor már szeptembertől,
bízom benne, hogy minden feltétel teljesül ehhez részükről is

Móni
KépKép
reunion
 
 


hu micsoda bölcsihirek :lol:
Zsófi: nem tudom, de szigoruan veszik nagyobbat se engedtek be multkor 7 évesig van, lehet h igy egyszerübb nekik ovi is 3 éves kortol van ugye biztos igy gondolkodtak

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hali!

Móni,Zsófi,köszi a beszámolót :D Hú,3 óra tényleg elég hosszú...főleg a mostani alig 1 órás délutáni alvásunkhoz képest...na meg Móni a ti 0 alvásotokhoz :shock: :lol: na de lagalább aludtak.És biztos hamar megtanulnak abból a pohárból inni.

Igen Zsófi,az a kérdés,hogy mikor esik le nekik a tantusz,hogy ők maradnak,te meg mész.Nyílván egy nyitott gyereknek ez olyan elöször,mint egy játszóház,de reméljük,hogy jól veszik az akadályokat.

Babus,végül út közben jutott eszembe,hogy elfelejtettem megnézni mit válaszoltál ikeásra.Szóval be lehet menni 3 éves kor alatt is,de szülői felügyelettel.Ki van írva.Viszont zárva volt,hétköznap csak 2-kor nyit :( pedig úgy várták,én voltam hülye,hogy mondtam nekik...Kirakóval ügyik :D
Este hogy sikerült?Mi 8.06-kor aludtunk :D

Rana,na azért Noémi is csak 1x szól,vagy 1x se,pedig nagyon sűrűn forog,betakarom őket,még elmegyek pisilni,lekapcsolom a gépet,és már ki is takarózott.
Nem tudom mit szólnának,de biztos nem a legjobb,hogy otthon szabadság,nagylányos dolgok,mamánál meg újra rácsok,és kisbabás dolgok...

Timi,te hova lettél?Írok majd!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: hát mi még nem alszunk... :evil:
na nem is tudtam h szülök is bemehetnek :shock: az jo akkor :wink: igen hétköznap csak délután nyit :( régen a brendonban volt egy kis játszorész csuszival ilyesmik ilyenkor azt lehet bevetni esetleg ha megvan még...nemtom ezer éve nem voltunk brendonban

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


óóó,nem alszanak?későig aludtak? Brendonban megvan még,egyszer már voltunk ott a nyáron.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus! ti nem mentek oviba? csak szeptemberben adod be Lányokat?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz! mi ha ilyenbe csöppenünk, hogy nem jön be valami ígéret, akkor decathlonba megyünk trambulinozni :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 


ÁÁÁÁ nem jött be pedig olyan jol kitaláltam :evil: :evil: :evil: :evil: szivatnak...
Móni: igen majd csak szeptembertöl ovizunk :lol: legalábbis akkor már remélem
nem is tudtam h decathlonban bent is van trambulin mert nyáron volt kint arra emlékszem voltunk is :) pont ma találtam ki h milyen jo lenne egy pici trambulin a kertbe se sztem csak olyan mini fér el nem tom abban 2en elférnek-e :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szoval haho esti nemalvo sorstársak :evil: :lol: :lol:
Nyulasz: ja és persze délután 2-3.15ig aludtak szoval még az sincs h fél5ig szunyáltak :?
esküszöm holnap lerakom öket 7kor hátha akkor 9re elalszanak :evil: :evil: de igy is alig vacsiztak jaj most semmit nem tudok h hogyan is kellene :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Apa szerint ez most egy ilyen idöszak majd lecseng...hááát remélem :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus! mindig van egy ilyen időszak folyton csak az van :lol:

Móni
KépKép
reunion
 
 


enyémek 21 20 kor aludtak el
de reggel kelünk 7 kor így is, hogy nem megyünk csak 10-re

A gyesről akartam kérdezni, hogy most ugye 6 órában lettem visszavéve, a szabim már elkezdődött de arra 8 órát mondtak, most akkor a gyest hogy kérjem, 1 vagy 2 gyerekre a szabadság az lényeges, hogy 6 vagy 8 órában telik?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Bölcsi akkor aránylag jól indult, kíváncsi vagyok a folytatásra. Nekem ez kimarad, de gyűjtöm az infókat az ovihoz, meg erősítem magam. :wink:

Nyulasz: vagyok, csak tv-zek, apa meg már elvonult aludni. Válaszoltam.

Babus: nekünk van kicsi trambulinunk, ahhoz nincs semmi oldalvédelem és garantáltan 1 személyes már az enyémeknek is, mert elférnének ugyan, de önző majmok és lelökik egymást.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


és ha már az ez évi szabit kell kivennem márciusban, időarányosan,akkor már dupla gyes
de ki követi ezt?
a mák foglalkozik ezzel hogy 6 vagy 8 órában telik a szabi?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi: naná 6.30 :evil:
Timi: mekkora a kicsi? néztem van 140 meg 180 centis de tuti hálosat akarok
kitaláltam h eladom a mászokás csuszit meg a libikokát és akkor csak kicsit kell kipotolni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: hát nem tom ezeket ki ellenörzi :? de valahol csak összeérnek a szálak :?
ikresen szoktak ilyeneket kérdezgetni de ott is azt szokták válaszolni h igen be kell jelenteni h amig szabin vagy 8 orás melobol akkor szimpla gyes addig :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus! mindig van egy ilyen időszak folyton csak az van :lol:
:lol: :lol: :lol: jaja :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én ehhez nagyon nem értek,
ha az időarányos szabadság már a 6 órás munkaviszonyhoz van számolva, akkor az is 6 órának számít?
és azt akkor már dupla gyes illeti? nem ?

Móni
KépKép
reunion
 
 


csak h legyen mire fogni telihold van :lol: most vettem csak észre :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Tényleg telihold volt. :evil: Bezzeg Hangának mondom aludjon még, korán van, ő átfordul a másik oldalára és már durmol is. Alexát nem részletezem. :(

Babus: ja,miénk kisebb trambulin. Jó ötlet eladogatni amit kinőttek, nekem is el kéne, csak a helyet foglalja.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hoesés örömére Lalu már 6.13kor kukorékolt Tami bezzeg aludt pedig ö a fö koránkelö :lol:
hullapelyhesjoreggelt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: na akkor Ti is megéreztétek ezek szerint? :(
ha nincs hálo nem esnek le rola amugy? nagyon agyalok ezen a trambulinon :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


egyszerre irtunk :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: tudom ott nincs de hátha jár Apa ikea felé esernyöjük nagyon nagy és olcso :wink: gumicsizmád van?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nem esnek le róla, ez elég kemény, inkább csak pattognak rajta, mint nagyot ugranának, na meg ők mozgás téren nagyon ügyesek, az elevneparkban is a nagy trambulinon Hanga akkorákat repül, mint ő maga és nem esik el. El is kéne menni, mert régen voltunk.

Már nálunk is eső esik, olvad a hó, mire kimegyünk, megint csak latyak lesz, pedig úgy szeretném őket szánkóztatni. na, mindegy, ez a tél valószínű ilyen lesz sajnos. Se szánkó, se kori. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


miaz,nem tudtatok este aludni? Mi is mire kiértünk,már eső esik,és olvad.telóról vagyok,majd jövök.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jo reggelt
En kinn ucsorgok az oltozoben, hallom milyen jol szorakoznak a masik csoport szobaban, enyemek meg unatkoznak
jaj ugy sajnalom oket
Gyurmaztak kirakoztak de kkb 10 percig volt erdekes

Telehold volt?
nalunk1x volt keles, de az hosszu volt es siros
meg oltozos
este furdes elott gyakoroljuk rekaval a poharbol ivast, es ennek eredmenye, hogy minden ejjel atazik

babus nalatok tok jol pont elferne egy egeszen nagy trambulin

Móni
KépKép
reunion
 
 


sziasztok
omega 3 ról kérdeznék. ti adtok a gyerköcöknek?
Én szeretnék, dde olyan sok rosszat is hallottam. hogy sok termék mar több éves, romlott olajból készül, és ezzel csak ártunk. Honnan lehet tudni hogy melyik a jó termék.
köszi aki válaszol.
kindle
Debrecen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: