Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk a Gripe water vált be. Mostanában csak néha kapja mackó, de imádja az ízét. Lehet függő.. :D
Ti az espumisant hogy adjátok be? Mi mindig teába raktuk és ezért nem szerettem, mert volt, hogy nem volt kedve teát inni, amikor ordított a hasfájástól. :(

Domi, ma én is szenvedtem és nem sikerült megcsinálni a lilypie-os vonalzót. Te melyik hosszú krikszkrakszot másoltad be a profilodba az aláírásodhoz? Hiába próbálkozom nem akarja az igazságot a rendszer :evil: . Amúgy tényleg szuper város Pécs, nekem laknak ott lakik nagybátyám a barátnőjével. :)
Vendég
 


Anna, én ott szúrtam el, hogy alapba egy html-es formációt dob ki kódnak, de lehet váltani,asszem 4 sor van, ott a forumra lévőben szintén 3 típus van, ki kell választani az utolsót, az sokkal rövidebb!!!

Húúú, akkor lehet veled is tudok majd talizni, de jóóóó!!!! :D

KépKép[/url]
domi06
 
 


espumisant simán kiskanálba csepegtetve adtuk. imádja :)

vonalzó: Forum signatures: PseudoHTML, UBBCode and BB Code

volt másfél óra nyugis jókedv :D :D :D Aztán sírás, és már megint itt a karomban...

briell
 
 

 
 

okés akkor próbálkozom! :oops: :lol:
Briell, csatlakozom hozzád! Nekem is szinte egész nap a karomban volt !!! ott úgy alszik mint egy kisangyal... :lol: bezzeg délelőtt már végre aludt a hintájában is másfél órát. azt hittem ilyen lesz a folytatás is, háááááááát nem. :twisted: még jó, hogy sétáltunk egy órát délután, mert legalább ott vízszintesen volt.

Domi, lehet a gerincének baja, ha napközben sokszor a karomban szundizik mackóm??? A taliban pedig benne vagyok :!: :wink:
Vendég
 


nem lesz semmi baj a gerincével!

Nálunk is kicsit nyűgi két napja Domi, de nem vészes, csak épp mindent megun 5 perc után, egész nap szórakoztatni kell... :?

Épp tegnap írtam asszem, h nem fordul, úgyhogy kb fél órája megcáfolta, igaz csak oldaltfekvésbe ment át, aztán úgy maradt és tv-zett! :D

KépKép[/url]
domi06
 
 


akkor megnyugodtam. :lol:

Noel is imádja a tv-t már most, akkor mi lesz később??? :shock: Gratula Dominak a félfordulathoz. :wink: Pár éve meg voltam győződve arról, hogy Dominik lesz a fiam nevem, csak közbe csúszott egy kis gikszer :? , aztán letettem róla. Viszont a mai napi imádom ezt a nevet!
Vendég
 


Hát ha hiszed,kislány név rengeteg tetszett, de 2 név tetszett csak fiúból, Dominik és Noel, úgy döntöttem, hogy megnéztem együtt a vezetéknévvel a névelemzőben, és a Dominikkal sokkal pozitívabb lett az összkép! :D

De a születésük közt is csak 1 nap van a babóinknak és ha jól emlékszem ti is 3200 gr-mal születtetek, mint mi, bár ebben nem vagyok biztos!?

KépKép[/url]
domi06
 
 


Kata örülök, hogy használat az espumisan.
Én igazán azért dobtam fel a témát, mert mindenki esküszik valamelyikre, de úgy tudtam egy a hatóanyag.
Én infacolt adtam, az tűnt nekem egyszerűbbnek használhatóság szempontjából, de azt sem sokáig :) Szerencsére, hasfájós bajaink nincsenek, ezért is elég borúsan tekintek a fogzás elé :(

Milyen fertőző lett a dupla vonalzó :D

Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos, nem a legjobb hírekkel jöttem :(

Az imént hívott Csillag, hogy kórházban vannak PB-vel. Sajnos a baba Crp szintje ismét magas, így antibiotikum kúrára kellett befeküdniük :(
Három gyerek egy szobában, csak Csillag van bent anyuka, de neki csak egy szék jutott éjszakára :twisted:

Nem tudja meddig kell bent maradniuk.

Gabi
Vendég
 


Jaj, kis Csillag, veled vagyunk. Tiszta szívből kívánom, hogy mihamarabb újra otthon legyetek, és Pistibence egészségesen mosolyogjon Rád!
Vendég
 


Nem tudom, hiszitek -e, de potyognak a könnyeim...
Vendég
 


Jajj Csillag, annyira sajnálom, kitartás, mind veletek vagyunk, remélem hamar hazajöhettek....... :cry: :cry: :cry:

KépKép[/url]
domi06
 
 


rákerestem neten, ott 5-7 napos kúráról találtam valamit, húúú, az szörnyű lenne..... :(

KépKép[/url]
domi06
 
 


Gabi, köszönöm a tudósítást rólunk és lányok Judy, Domi nektek is nagyon köszi az együttérzést! Jó volt olvasni...

Hazajöhettünk! :D Ennek nagyon örülök, de amin keresztül mentünk az ő hülyeségük miatt. :cry: Kiderült a mostani vérvételből, hogy tök normális a CRP 5 alatt van. Tegnap valószínű el.asztak valamit ezzel szívbajt hozva ránk. :( 36 volt multkor, aztán kapta tőlünk szájon át az antibiotikumot, tegnapi vérvétel eredményeként 68! Teljesen kikészültem mikor megtudtam, hogy nem reagál az antibiotikumra. Sírva jöttem haza, párom ment a beutalóért a gyerekorvoshoz, én 2 óra alatt pakoltam be babónak és magamnak mindent majd indultunk. Felhurcoltuk a sok csomagot, várunk kint mert fertőző gyereket vizsgálnak épp és vesznek fel az osztályra. Szerencsére nővérem bejött a férjével és vigasztalt, már ő is átélte a bent fekvést hányás, hasmenés miatt a lánykával, így tudta mi vár rám. PistiBence végigordította már a vetkőztetést is, doki megvizsgálta, megmérték a súlyát 4400 gr, a hosszát 51 cm (én hozzátettem, hogy 53 cm volt mikor született, erre nevetés újra mérés, hát ennyit a tévedésekről) beszámoltunk az eddigiekről, majd mondták 1 ember maradhat bent míg a fejecskéjébe beteszik a branült/kanült és vért vesznek. Apa maradt bent, jobb is mert én nem bírtam volna nézni, neki is erős volt, addig tesómmal bőgtem a folyosón hallva az ordítást. :cry: :cry: :cry:
Elhelyezés: Rendes szobában nem volt hely, így olyan kórterembe kerültünk ahol csak rácsos ágyak voltak és 2 olyan beteg köhögős gyerek, hogy akkor is elsírtam magam, mikor oda bementünk... Kaptam egy széket és felhívták a figyelmem, hogy így 1000 Ft/nap, ha kapok ágyat 1500 lesz, amit majd a végén kell rendezni. :shock: Csomagokat természetesen sehova nem tudtam eltenni, átöltözni nem tudtam, így maradhattam volna éjszaka... Szerencsére megjött a vérvétel eredménye és még apa is ott volt (mikor azt mondta a doki holnapra akár 200-ra is felmehet a crp és agyhártyagyulladás stb. akkor azt mondta mindenképp megvárja most mennyi az érték) alig hittünk a fülünknek, hogy teljesen jó és mehetünk haza. Tű ki a gyerek fejéből -persze ordítás megint- ragacs lemosása a fejéről öltöztetés és jöhettünk haza.
Hát ezt kellett szegény gyereknek megélni, én úgy sajnáltam, a szemem már be van dagadva a sírástól...de a lényeg, hogy itthon vagyunk, minden rendben -a sárgaságot leszámítva- így csütörtökön megkaphatja az oltásokat.
Jól nézted Domi, ha bent kellett volna maradni akkor 1 hét minimum, ahogy a gyerekorvos mondta.
Most megyek, mert pihennem kell. Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek!
csillag25
 
 


Édes CSillag Nyugodalmas, pihentető éjszakát.
az egészségügynek meg a.....ááááááááá! Teljesen kiakasztott ez a történet.
Puszillak
Vendég
 


Csillag
ez egy vicc ami ebben az országban megy... :?
Örülök hogy végül hazatérhettetek!!
Próbálj ma sokat összebújni PB-vel! :)

Kép
apkata
 
 


JÓ reggel mindenkinek!

Csillag, nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Arról meg noooo commmmmment, amit leírtál, szépen nem tudnám megfogalmazni :evil: :evil: :evil:

Végülis tök jó, h itthon vagytok, ez a lényeg!!!!!!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Lányok, valamiért nem jönnek meg a videóim Domiról, de tegnap fél óra locsi után, mikor már úszik a fürdő, csináltam egy rövid videót, szakadtunk a röhögéstől, DOMI FÜRDIK címszó alatt meg tudjátok nézni a szokásos videós oldalon.. :lol:
Majd megzabáltuk, mindenben aktív, de ennyire még nem volt sose.... :shock:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Istenem Csillag úgy örülök, hogy otthon vagytok! Most olvastam csak és én is bőgök!!! Ugyanezt csináltuk végig Noellel! Őt 2 naposan vitték át a koraszülöttosztályra, mert zavaros magzatvizet nyelt és ilyenkor vesznek vért, és kiderült, hogy magas a CRP-je 17 volt asszem. Erre, amikor még feküdtem az epidurál után egy bolond doktornő beviharzott és közölte széles mosollyal, hogy az idöre született, gyönyörű 5 kilós gyerekemet átviszi a koraszülött osztályra és antibiotikumos kúrát kap 5 vagy 7 napig, majd meglátják... :evil: Folyamatosan hol a fejébe, hol a csuklójába, hola a pici lábába szúrták azt a szart, persze naponta többször átrakták mert nem bírták a vénái.... :cry: 5 nap után még mindig magas volt 7 a CRP ezért még ráhúztunk két napot. a 8 napon vettek megint vért és ment le 5 alá és akkor jöhettönk haza, agyonszúrkálva, megygötörten. Ja és még infúzióra is kötötték, mert fogyott 10 dekát! :shock: :shock: :shock:
Nem normálisak! És a legszebb az egészben, hogy más hasonló értékekkel rendelkező gyerekek az anyukájukkal voltak a csecsemőosztályon, de az enyémet elvitték tőlem., és amikor szüksége lett volna rám, nem lehettem ott vele csak meghatározottt időpontokban!!!
Szóval nagyon sok puszit küldök nektek és kívánom, hogy soha többet ne éljetek át ilyet! Az egészségügyet, meg én fogom felrobbantani egyszer és majd integetek a tv-ből. amikor kijön hozzám a Fókusz! :twisted: Bújjatok össze szorosan, a szertet fogja elfelejtetni a szörnyű élményeket!
Vendég
 


Yvett, micsoda véletlenek! Ez a sors! :wink:
Vendég
 


Köszönöm lányok, nagyon aranyosak vagytok! :)
Anna nem semmi amit átéltetek és 2 naposan. :( Egy újszülöttnek ennyi szurkálás, gyötrés... Nekünk is felmerült még akkor az antibiotikum 10-es crp miatt, de mivel a kontroll már 5 alatt volt, hazajöhettünk. Bár ki tudja lehet az 5 is tévedés volt és azóta folyamatosan emelkedett itthon amíg el nem kezdtük adni a gyógyszert. :evil:
Éjszakánk: szerencsére nagyon jól telt, fürcsi, szopi után elaludt és fél 5-ig szundizott 11-től. :D Akkor jóllakott és elkezdett magyarázni a fejvédőn az elefántnak. :) Ott megnyugodtam, hogy valószínű nem hagyott mély nyomot benne a sok macerálás. Most fél 9-kor ébredt 8) és mosolygott rám a kiságyból, jelenleg a cicimen és én egy ujjal pötyögök. :)
csillag25
 
 


Csilla.
Nagyon örülök, tiszta szívből, hogy minden rendben van a picurral.
Amikor most olvastam, hogy mi történt hát a sírás kerülget és már potyog is a könnyem.
Azért a kórháztól elég durva, hogy pénzt kérnek, mert a gyerek mellett vagy.
Amikor a Joellel voltam bent tavaly (amikor az intenzíven volt), volt egy külön épület ahol (kismama szállás) tudtam éjjel aludni és amikor etetnem kellett átmenni akkor csak áttelefonáltak nekem.
Nem kellett semmit fizetnem. Pedig a kórteremben csak 1 széken ültem egész nap.

manocskak
 
 


Csillag remélem sikerült megnyugodni picit éjszaka. Pár napig nagy szükségetek van egymásra, tehát felmentelek a fórumozás alól :wink:

Anna azt a fókusz műsort feltétlen megnézem :D egyébként sosem szoktam.

Domi a fürdős videót megnéztem. Naaggggyyyyon tetszik, remélem Zalán egy darabig nem akar ennyire vehemens lenni, mert a szobában fürdetek :shock: Hirtelen nem értettem, hogy miért nem értem, mit beszél apa a fiához. Utána leesett, hogy furcsa lenne, ha érteném 8)

Gabi
Vendég
 


Elkéstem felmentéssel 8)

A lényeget meg elfelejtettem... csak, hogy dicsérjem a fiamat, ne csak panaszkodjak... fél 8-tól fél 4-ig aludt :shock: 2 körül felkeltem megnézni, hogy mi van vele, de békésen aludt.
Utána felébredt az apja is, magunk közé vettük, beszélgettünk vele, majd 6-kor ismét megetettem, azóta még alszik 8)
Néha eszembe jut, hogy nem-e egy medve veszett el benne 8)

Gabi
Vendég
 


Gabi, megyek is a Drágámhoz, élek a felmentéssel, legalább amíg ébren van. :)

Anna, ezen az integetek a tv-ből szövegen behaltam. :lol: Én is nézem majd a fókuszt.
csillag25
 
 


Csillag: ez szörnyű!!! :( :evil:
De olyan jó, amikor azt mondhatják, mehettek haza akkor, amikor nem is számítasz rá. Az az érzés most is bennem van, mindkétszer így jöhettünk el, hogy nem is gondoltam, hogy aznap már otthon alszunk :D Én addig tudtam elviselni, amit a gyerekemmel csinálnak, amíg tudtam és láttam rajta, hogy beteg. Addig én is erős voltam, alig sírtam, mert próbáltam neki is erőt sugározni. De amint jobban lett, kiborultam a kórházi állapotokon, meg, hogy akkor mi a fenéért húzzák még az időt, miért csinálnak még x vizsgálatot, amitől szenved stb, stb.:cry:

Remélem, hamar kiheveritek. Tapasztalatom szerint a bébik előbb, mint mi anyukák... :(

briell
 
 


Én 3000-et fizettem a Heim Pálban egy éjszakáért. Igaz volt egy szakadt fotelágy, amin alhattam, és csak plusz egy gyerek és anyuka volt a szobában. :? De volt egy nap, amikor bejött egy új doktornő, megvizsgálta, majd mondta, hogy nem tud semmit, mert most kapta meg az esetet (hétfő volt), majd jön. Na aznap ennyi volt a találkozásom orvosokkal, vizsgálatokkal :shock: A délutánt végigbőgtem. Aztán másnap miután rákérdeztem, mondta, hogy hát végülis hazamehetünk, mert jól van a baba :shock: Még jó, hogy megkérdeztem :?

briell
 
 


Igen, lehet PB észre sem vette hogy kórházban van hisz a szüleit látta maga körül mindig. És már el is felejtette. Az anyai szív az ami ilyenkor sokkal nehezebben gyógyul
De a lényeg az hogy jó a CRP érték!!
Szép jó reggelt mindenkinek.
A mi éjszakánk is jó volt. 10kor evett, aztán ott szuszizott mellettem kicsit mert apa dolgozott, aztán megébredt, én azt hittem már hajnal van holott csak éjjel 1 volt, de megint evett, aztán 6ig aludt a kisédes. És most nem is sírt. Mondjuk délelőtt nem is szokott. Mindenesetre infacolt még nem adtam neki, hátha megoldódunk. Jah, azt el is felejtettem mondani, talán mert az uhus doki meggyőzött hogy kiürül, hogy a kicsi epehólyagjában vannak mészlerakódások :shock: Nem tudják mitől van, a megfigyelések alapján pl. ha az anya antibiot szedett a terhesség alatt (énnem szedtem), mindenesetre a kajálást ürítést hangulatot nem befolyásolja. Remélem tényleg ürül majd és nem áll össze kővé, bár sztem Dóri nem egy epés típus sztem:-) - volt vkinek ilyen a kicsinél?
Vendég
 


Megfertőztetek engem is a vonalzókkal. Igaz, hogy már fél órája itt kinlódok vele, mert vagy véletlenül olyat csináltam mint milyen már van, vagy nem illesztette be... De talán most sikerült.

Lányok annyit irtok, hogy mire visszaolvasok és reagálnék, már sír a Manóm. Amúgy is keserves napokat élünk, tegnap már sírtam este mikor elaludt. :cry: Annyira sírt egész nap, olyan nehezen mennek a pukik, lehet tápszert fogunk váltani, majd beszélek a dr-nővel. Éjjel is kétszer ébredt, pedig már csak egyszer szoktunk. És már a harmadik napja ez megy. Tegnap elfogyott az Espumisan, ma talán hoz a férjem ha hazajön... Jajjj, remélem elmúlik hamar... Nekem is tegnap már lelkiismeretfúrdalásom volt nagyon, mert nap végére már annyira ideges voltam és szinte már csak magamat sajnáltam! :oops: Nem vagyok normális! Annyira imádom Őt, türelmesnek ismerem magam, de tegnap elszakadt a cérna, pedig ő csak azért sírt mert fájt neki. És én mégis Rá voltam mérges! :cry: Szörnyű! Ma agyon puszilgatta ésmilliószor bocsánatot kértem Tőle! Hát néha nem könnyű....
Vendég
 


Vendég
 


Úristen Csillag! Csak most olvastam vissza! Annyira sajnálom hogy ezen kellett keresztülmennetek. Hát én sem mínősíteném most az egészségügyet. Drága kicsi Pistibence remélem gyorsan elfelejti ezt az estét. Örülök hogy jól telt az éjszakátok!
Vendég
 


Köszi Melinda, úgy néz ki, gyorsan felejt, de azért a napokban jobban figyelek majd rá, főleg hogy holnap oltások lesznek...

A türelmetlenséged miatt ne legyen lelkiismeretfurid, mindenkinek elszakad a cérna olykor, de utána még jobban szeretgetjük őket. :oops: Én is ki szoktam akadni, egyszerűen nem értem miért nem tudom magam olyankor fékezni, de ez van.

Gio, örülök hogy jó éjszakátok volt. :wink: A mészlerakódáshoz sajna nem tudok hozzászólni, reméljük mielőbb megoldódik a probléma.
csillag25
 
 


Melinda
én is épp ezt akartam írni mint Csillag. Mindenkinél elszakad olykor a cérna. Szerintem már mindegyikünk volt így, mindegy hogy türelmes típus az ember vagy sem, megvannak a határaink.
Vendég
 


Melinda, látom nálad is végül összejött a vonalzó! :D
Szerintem mindenkinél van, és bizti lesz még ilyen nap, :D aztán újra és újra megbánjuk, de hát ez így normális.....
fúúúú de tapasztalt öreg rókásan hangzott..... :shock: ..... pedig nem vagyok az....

KépKép[/url]
domi06
 
 


Még valami: amíg kint vártunk a folyosón a felvételre, addig apa elkezdte puszilgatni manót, hogy ő kipuszilja belőle a bacit inkább ő legyen beteg. Minden puszi után mondta, hogy már csak 50 a crp, már csak 40...én a végén azt mondtam akkor már mehetünk is haza ha meggyógyítottad és könyekkel a szemünkben jót mosolyogtunk.
Mikor megmondta a doki az eredményt, összenéztünk apával, hogy lepuszilta a crp-t 5 alá. :D
csillag25
 
 


Csillag! Hát ez annyira aranyos, hogy ismét megkönnyeztelek titeket! Nagyon jó apukája van Pistibencének!!!
Vendég
 


Csillagom!!!
Drágáim! Nagyon rossz, hogy ezen át kellett mennetek! A lényeg hogy sikerült lepuszilni 5 alá! És gyors regenerálódást kívánok mindhármótoknak!!!

Gio!
Sajna én sem tudok ehhez hozzászólni. De kötve hiszem hogy ilyen picinél kővé állna össze.

Judy!
A kótkázben nagyon édes volt! Jót mosolyogtam.

Domi!
Gratula a fordulóhoz, ügyesek vagytok. Én próbáltam Annával gyakorolni, de legutoljára egy keserves felsírást kaptam, úgyhogy lehet hogy még nálunk nincs itt az ideje. :D

Melinda!
Szerintem nem is igazi Anya az olyan, aki nem mondhatná el magáról, hogy gondolatban ne aprítaná néha miszlikbe a kis porontyát! Senkinek nincsenek kötél ideje. Emlékeim szerint én a vaterával fenyegettem. :roll:

Anna!
Köszönjük a virtuális puszikat! :D

Annácska tegnap is nyüszi volt. Ez lehet még a szuri hatása??? Majd 11 óra volt mire elaludt, mielőtt kaptunk egy pár percig tartó ugyanolyan sikítós ordítást (iszonytató decibellel) mint ami a szurikor volt. Szerintetek lehet hogy eszébe jutott? És már 5-kor kelt a szokásos 6-7 helyett. És most is fel-fel sír. Szegénykém. És egyre jobban nyálas a Drágám. Annyira hogy sokszor folyik. :shock:
Vendég
 


Domi!
Nekem a videa nem jön össze már 2 napja. Ha frissítem, ha nem , akkor sem tudom megnézni. Be sem tölti magát a honlapot sem!! :twisted: De igyekszem megnézni, mert már nagyon kíváncsi vagyok!
Pécset én is szeretem, sokat jártam ott, mert 3 évet Bonyhádon laktam.
Vendég
 


Yvett! Most tudtam megnézni a Domi videókat! Dominik nagyon édes kissrác! És hát a fürcsire rettentően irigy vagyok!!!! :D Remélem hamarosan nálunk is lesz ilyen!
Vendég
 


Csillag, örülök nektek, és hogyApa ilyen jófej!

Gio, nem tudok epe témában hozzászólni!

Domi, még nem láttam a videót, de ez után megnézem...

Áronom, tegnap olyan görcsös ordítást vágott le, nem jött a puki, hogy Anyuval mi is sírtunk.
Utána aludt 6 órát, plussz 3-at.
Éjjel tisztába tettem,erre úgy feléledt, hogy csak na.
Ma már megint volt vihar a pociban :oops: :( :(
Vendég
 


Domi!
Megnéztem! :D
A levlistára írtam. Nagyon cukker!
Vendég
 


Judi!Átérzem a helyzeteteket. Sajna nálunk is ez a baj! Délelött is elaludt és alvás közben olyan keservesen felsírt. Én meg rohantam hozzá, de láttam hogy alszik és nyöszörög. A szívem szakad meg ilyenkor. Tornáztatom, kamillatea, édesköménytea, espumisan...nem tudom mit csináljak még. Olyan tehetelen vagyok! :cry:
Vendég
 


Sziasztok,
vagyunk-vagyunk, csak totál beteg lettem, neocitrannal a kezemben vagyok most is... remélem Majám nem kapja el.. megelőzésképpen lehet nekik adni vmit??

Jaj Csillag, sajnálom ezt a megpróbáltatást :( a lényeg, hogy minden rendben és apának csodapuszija van! Remélem a mi apánknak is és ma délután amikor velünk lesz, kipuszilja belőlem a bacikat :)

Domi a fürcsis videó haláli :D
De a többieké is!! Maja még nem "beszélget" ilyen intenzíven, csak próbálkozik, nekifeszül és a végén teljesen begurul, ha nem sikerül hangot kiadnia..
A szemét anyja meg ilyenkor kineveti :oops:

Melinda próbálkozzatok másik tápszerrel.. jól emlékszem, hogy a Humanat ettétek? Majának is az volt az első, de iszonyatosan kínlódott vele.. nehezen jöttek a pukik, és még szorulása is volt. A Humanat Milupára cseréltük, adom neki a kamillateát, napi 1 normaflort, és így van napi 1-2 kaki, bár az hihetetlen mennyiségű :shock:
Gio, a pocifájásra mi is kipróbáltunk mindent, az elején mind jónak tűnt, de idővel mintha hozzászokott volna a szervezete... a gripe-ot meg azért nem adtam huzamosabb ideig, mert tiszta kiütés lett tőle Maja pofija..
Most már a normaflore-on és a kamillateán kívül nem adok neki semmit.. így-is úgy is fájt a puki, akkor minek tömjem feleslegesen?
Ha fáj a pocija, tornáztatom, ill a meggymagpárna nagyon bejött..

Olvasgatok még, mert csak átfutottam a hsz-kat..
Vendég
 


Domi, nagyon édes. Még jó, hogy maradt benne víz:-)
Életrevaló kis kölök!

Mi sajna nem tudunk ilyet, sima egyszerű kádunk van:-(
Vendég
 


Nem találom a Domi videókat :(

Ma jó napunk van :D "kopp-kopp-kopp"

briell
 
 


Réka! Kaki az nekünk is van minden nap, de a pukik mennek nehezen, de valószínű hogy köze van a tápszernek. Igen Humanat eszünk. Majd felhívom a dr-nőt és megmondom próbáljunk mást. Jobbulást neked!
Vendég
 


Na megtaláltam, rossz oldalon kerestem :oops:

Haláli édes ő is!!! :lol: :lol: :lol:

briell
 
 


Elromlott a babakocsink, nem tudtunk sétálni menni. Vissza kellett jönnünk! :twisted: Nem forog az első bolygosítható kereke. Már csak ez hiányzott, pedig itt ma szép idő van. Biztos betett neki hogy egy kis hó volt a járdán és én ott tologattam! :cry:
Vendég
 


Melinda: :( Mi pont hétvégén örömködtünk, hogy mégsem bolygósítható kerekű kocsit vettünk. Ki sem jutottunk volna az udvarról, de utána sem mentünk volna messzire :?
Ez a Toma babakocsi tényleg szuper! Ki is vett ugyanilyet?

Emi bébi nagyon sír kaja után mindig büfizés közben/helyett :cry: Szerencsére aztán beájul a vállamon. Később meg már jól van. Ma kis nyugodt :)

briell
 
 


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: