Új privát üzeneted érkezett!

Timi: nekem lehet megvan blokk megnézem majd de szolj rám :wink:
még jövök

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi! én meg akartam pont kérdezni, kell-e majd fizetni nálunk de annyira mellbe vágott ez a fizetni való, hogy el is felejtettem

Nálunk nem fizetik vissza a hiányzást, hanem a következő hónapban levonják állítólag, de ezek szerint akkor mindig a 2 hónappal azelőtti hiányzásokat veszik figyelembe :shock: ebbe még bele sem gondoltam
Nálatok is ennyire előre kell fizetni a kajáért?

NA tök jó lenne, ha megtalálnád Babus a számlát

A kórház történet csak annyi, hogy ha nem szerepel a nevem előtt hogy doktor, vagy a nevem mögött hogy igazgató, akkor ne merjek hangosan erélyesen kopogni,
csak akkor szóljak, ha kérdeznek, és nehogymá levegőt merjek venni az irodájában

csak egy nyomtatványt be kellett vinnem az ápolási igazgatóNŐ irodájába (persze hogy egy pozícióba került nő)

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: jobban vannak Csajok??? háát nem semmi a bölcsi :?
Zsófi: kiváncsi vagyok Te mit mesélsz holnap :wink:
Timi: megyek gyorsan megnézem nehogy elfelejtsem

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Babus: köszi! :D De mi van akkor, ha nektek kell? Bár ne kelljen!

Móni: amikor kórházban dolgoztam ott is dettó ilyen volt az ápolási igazgatóNŐ! Szerintem ezeket külön képzik a tuskóságra. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tanmese gyerekeknek apa felolvas a parkoló cédulából
este 8-kor ne parkoljunk a belvárosban meggondolatlanul

Kép :twisted:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok!!!!

Vagyok ám, sunyiban telóról pihentetésképp próbállak olvasni is Titeket ebédidőben, de ma sem jutottam a végére...

Móni, nálunk nem ilyen súlyos a bölcsipénz, nekünk minden hó 10-12 között kell fizetnünk, és az előtte lévő hónap hiányzásait levonják az adott hóban fizetendő összegből.
Persze emelés nálunk is lehet, de erről majd csak 10-én fogok értesülni, mikor megtalálom a szekrényben a cetlit az összeggel.
Kórház, grrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!

Zsófi, remélem jól fog sikerülni a bölcsilátogatás! Várom nagyon a beszámolód!!!!
Gyomorrontásról csak annyit, hogy 29-e este én is kiküldtem a vacsimat, majd még egyszer éjszaka is keltem, és kb 4 napon át alig maradt meg bennem valami is, bár annyira nem is esett jól, így nagyon nem is erőltettem. Aztán persze találkoztam ezer emberrel, és az unokahúgomon kívül senki más ilyen tünetekkel nem jelentkezett, de ők persze rám fogták, hogy vírust kapott el tőlem.
Neked jobbulást!!!!!!!!!!!!!

Timi, jövök én, ha bírok, de tegnap este először a lányoknál, aztán a kanapén aludtam el (ez volt 9-kor). Fürdés éjfélkor, aztán irány az ágy. És még nincsenek is kemény napjaim a bankban, sőt, kimondottan lightos némelykor. De a 6:10-es kelés azért megvisel, bevallom.
Milyen volt a vásárlás hármasban? Nem érezted, hogy valami nem kerek így? :wink:

Nyuszi, de jó, hogy rendben Nonó szeme! Tuti én sem álltam volna meg szó nélkül, ha nem hívnak be :oops:

Babus, asszem nem írtam még; CSODASZÉP lett a babaház!!!!!!!!!!! Naggggyon ügyes apa!!!!!!! Nem lehetett kis meló.

Csajokkal minden rendben, bár nem akarnak menni bölcsibe, itthon akarnak maradni velünk, mint a szünetben, aztán szó nélkül vonulnak be a csoportba és integetnek persze. Jó kedvűek esténként, sokat rötyögnek, pörögnek, igazi élmény velük lenni (persze vannak hajmeresztő pillanatok is :lol: ) :lol: Nehéz lefektetni őket, túlpörögnek, így persze reggelente nehéz kiásni őket az ágyból.
Míra hihetetlen ügyesen végzi a dolgát minden reggel, menetrendszerűen ül a wc-re és kakil. Emma is alakul már e téren, pláne mióta szóltam a gondozóknak, hogy figyeljék a gyerek mozgását, és vigyék, ha látják, hogy gond lesz. De reggelente továbbra is száraz pelussal ébred ő, vagy szól éjjel, hogy pisilni kell.
Emma 14,4kg, majd megszakadok alatta, Míra hozzá képest pehelysúly, 12,4kg.
Megkapták életük első társasjátékát karira (talikor meséltem), nem éppen rendeltetésszerűen, de vicces, ahogyan használják. Emmának van hozzá türelme, ha leülünk velük, Míra duzzogva hagy minket ott, nem bírja kivárni a sorát, nem tűri a szabályokat :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni, gyönyörűek!!!!!!!!!!!!!! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni: édesek! :lol:

Törpi: megértem ám, hogy ritkán tudsz jönni! :wink: Hármasban a vásárlás: ha még egyszer egy 1 gyerekes anyuka nekem rinyálni mer, hogy milyen nehéz neki, tuti, ráhagyom a lányaimat fél napra, hogy feltudja mérni mi a nehéz és mi nem. Álomi volt hármasban. Bár folyton gondoltam Hangára, de bevallom, nekem ez így volt kerek :oops: Élveztem, hogy csak egyfelé kell figyelnem, hogy tudok rá figyelni és minden kérdésére válaszolni, hogy nem leszek a 2 órás kiruccanás végére idegroncs, hanem feldobott. De így volt ez akkor is, amikor Hangát vittem a dokihoz, elmentünk pékségbe is, tankolni is és kettesben is imádtam. Tudom, hálát adhatnék, hogy ők vannak, hiszen nagy csoda, de..... nem folytatom, depis vagyok na, majd lesz jobb is, csak meg kéne érni! :?
Viszont annyira jó , ahogy a lányokról írsz! Komolyan! Úgy örülök, hogy ennyire jól alakult a bölcsis-dolgos lét! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Én is itt,bár mindjárt jön apa :lol:

Móni,nagyon cukik :lol: legalább ők viccesnek találták,ha már más nem :lol:

Bölcsi,kórház,büntetés,csupa :x

Törpi,na remélem már jobban!

Timi,nyugi,persze,hogy sokkal könnyebb egy kiruccanás egy gyerekkel,és otthon is együtt kiröhögnek,és csibészek,de hidd el,amióta mindkettő beszél,és megértik egymást,sokkal-de sokkal könnyebb.Hihetetlen mennyit játszanak együtt,már odáig jutottam tegnap,hogy leültem a laptoppal az ölemben,és észre se vették,nyugodtan vateráztam,annyira belemerültek a játékba.És hallom ám az eggyerekes ismerősöktől,hogy kell a bölcsi,kell a társaság,mert ők már kevesek a gyereknek.Szóval nyugiban főzök,takarítok,sőt elnyújtózm a kanapén,és még azt is engedik,persze ez mellett együtt legozunk,meg gyurmázunk,meg tornázunk,meg olvasunk,szóval azért foglalkozom velük,de nagyon sok időt töltenek együtt röhögve,szaladgálva,beszélgetveés ezt olyan jó látni.Nekem ez az érzés,ami most neked van,úgy az első 4-5 hónapban volt,nekem az eleje nagyon nehéz volt,most sokkal könnyebb,neked meg ugye az eleje volt jó,és most éled át,hogy nehezebb...vagy nem jól látom? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: nekem az eleje nagyon könnyűnek tűnt, én azt nagyon élveztem. Akkor nem esett nehezemre felkelni, kettőt egyszerre gondozni, imádtam az első 1 évet. Amióta elindultak azóta amortizálódok én is és gyakorlatilag pozitív visszajelzés meg nincs, hogy bármit is jól csinálnék. Elutasítóak velem, kizárólag apa létezik, ő kap puszit, őt szeretik én meg levegőnek sem vagyok nézve. Én nem foghatom a kezüket, ha sétálunk, csak apa, hozzájuk sem érhetek, ha apa ott van, de ha nincs itthon, akkor is csak egy bébiszitternek érzem magam, nem anyának. Nem fogadnak szót, rombolnak -ezt természetesen együtt, meg is beszélik, vagy éppen egymást tépik. Őszintén szólva, alig várom az óvodát, hogy végre kiszakadhassak ebből az egészből. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


SZiasztok!

Zsófi Törpi! bölcsi előtt kellett fogászatra mennetek???

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi: milyen volt a bölcsiben?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ZSófi! vezetőcsere most volt januárban tanév közepén?
és a gondozó is most jött?
vagy ti mikor voltatok szülőin?
mikor mi benn voltunk ugyanez volt, csajok jobbra balra, engem meg szórakoztattak a többi gyerekek :lol:

és nincs telt ház, hogy még válogattatok is a jelek között?


enyémek még mindig nem tudják, hogy ebéd után aludni kellene
most 3 hétig apa kínlódott velük, de most ő is feladta :cry:

Móni
KépKép
reunion
 
 


hétfőn
megnézte őket dokinéni, meggyógyultak,
azt mondta mehetnek dolgozni, nincs kibúvó

Móni
KépKép
reunion
 
 


Csajok aki vásárolna tavaszra rucikat tetykoban szuper árak vannak tök jokat sikerült kifogni
volt egy jopofa téli kabi is (2300 :shock: ) de képzeljétek a 4-5 éves méret nem volt annyira nagy igy nem mertem megvenni pedig olyan cuki nextes hagymácska fazon keki szinü jo lett volna :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: annyira várom a jövő heti bölcsis beszámolódat! Kíváncsi vagyok hogy veszik az akadályt, meg a gondozók is! :wink:

Móni: tiédet is várom ám! Ha apa is feladta az altatást, hátha a bölcsinek sikerül!

Én most irigykedek kicsit, hogy kezdődik nektek a bölcsi, de nagyon drukkolok, hogy hamar menjen a beszokás kicsiknek és nagyoknak. Most irigykedek, de ha én vinném őket, tuti én bőgnék a legjobban. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: köszi :wink:
Zsófi, Móni: hajrá bölcsi ;) sztem Móni Csajszikáid tuti aludni fognak a bölcsiben :lol: :wink:
na vmit akartam még :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hű,de jó kis bölcsis beszámoló :lol:

Én is nagyon várom ám,hogy hogyan sikerülnek majd az első napok!Azért az fura,hogy első nap csak fél órát mondtak,annyiért tényleg nem érdemes elindulni sem :lol: És akkor még benn lehet velük lenni,ugye?Vagy rögtön kiküldenek? :roll:

Timi,igenigen,Zsófi is jól írta!És velem Balázs volt ilyen,panaszkodtam is,hogy kezelhetetlen,de elmúlt,jó nem egy angyal,de sokkal jobb :lol: Mondjuk Noémi túlsó véglet,de biztos ez is sokat fog változni.Hajrá külön program! :wink:

Babus,mi voltunk ma a tescoban a gyerekekkel,de nem néztem be a ruhaosztályra,pedig kéne néhány szabadidőnaci :?

Móni,na akkor jól meggyógyultatok,maradjon is így!

Törpi,ti jól vagytok?Gondolom a január ócska,de februárban lesz farsang :D Akkor biztos nagyon belelkesednek,minek fognak öltözni?Vagy bölcsiben még nincs ilyen? :roll: Belegondoltál már,hogy idén anyáknapján verset fognak mondani a lányaid? :D Asszem készülj zsepivel :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus,mit akartál még? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: nem tom :oops: campona, ujbuda, budakeszi még volt elég sokminden börs eléggé lerabolt volt ott nem vettem semmit, szabadidönacit a budakeszibe vettem 735ft volt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Hű,Babus,tetyko körútra mentetek? :shock: :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


csak én :oops: élveztem h kiszabadulhatok :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: :lol: jó is a szabadság! Megkérdeztük aldis ismerőst, 2 hónapig vesznek vissza cipőt. Nem tudom te mikor vetted, de szerintem hagyd a blokkot, mire odaérnénk kifutunk az időből mindenképpen. Azért jót kukázott apa, hogy a bakancsot visszaszerezze. :lol: :lol: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hu háát 2 honap az lehet már el is telt :( nem emlékszem h mikor vettem de még nem találtam meg, pedig bosszant mert meg mertem volna esküdni h elraktam :oops: :evil: de még megnézem máshol is hátha
viszont ötlet h akkor az ilyen cipös blokkokat majd elrakom 1 helyre :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lányok,a cipőkre nem minimum fél év van? :shock: Én eddig amit vettem arra 1 év volt,bár nem Aldis,hanem deichmann és a decathlonosra meg 2 év.És bizony,blokkot mindig elrakni!!!Bár szerintem a 2 hónap még nem telt el,mert elég későn,novemberben talán vége felé volt csak ez a cipő,de a blokkra méretet nem írnak? :roll: Mondjuk ha cserélik,akkor van blokk,ha Babusnak is kéne,de ha pénzt adnak vissza akkor gondolom nem :? De ha megvan a blokk,akkor odaadod a Timinek,visszaviszi,visszakapja az árát,mennyi is,asszem 3500,és ha véletlen neked is kéne visszavinni,akkor max a Timinek viszed vissza :lol: De azért nagy az esély,hogy nem fog tönkremenni nektek is.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: aldi gondolom azért vesz vissza 2 hónapig, mert nem szakbolt, nincs 2 hónapnál tovább cserelehetőség. aldis területi vezetőt kérdeztünk, jó ismerős.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


csak tudnám mit számolgat ennyire Alexa (már ágyban vannak) "ez anyáé, ez apáé, ez cicáé, ez manóé" ??? Asszem benézek. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: :lol: :lol:
mondjuk a 2 honap tényleg kevés :?
brrrr naggyon hideg volt kint :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mi ma csak fél órát voltunk kint, motoroztak az udvaron, de jól átfújt minket a szél. És ha szél van, akkor nehezen megy az elalvás, de csak sikerült. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: az nem derült ki, lehet, hogy Hanga hajszálait, mert a hátán ugrált és tépte. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


miért alszanak már egy hónapja délután alig 1 órát??? Móni,nem is tudok belegondolni,hogy milyen lehet alvás nélkül,nekem még ez se elég,már fél 2 -kor fenn vannak.

KépKép
noba
Budapest
 
 


nálunk ujabban esti müsor megy: egyik kimegy pisil másik kimegy pisil egyik kimegy kakil másik kimegy kakil ha mázlim van ezt egyszerre birják elöadni és csak 30 perc az elalvás ha nincs mázlim 1 ora :evil: :evil: én nemtommitörtént :evil: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Enyémek meg 12 óta alszanak és mostanában mindíg fél 3-kor keltem őket. Most is kinyitottam az ajtajukat, mennénk el, de fülük botját sem mozdítják. Nem mintha bánnám a nagy alvásokat, csak este meg műsoroznak ők is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hát ez az h ráadásul nem is kelnek mostanában olyan késön mint régebben :? volt h 4-4.30kor keltek és akkor is simán elaludtak
ki érti ezt? :? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Letojnám én,hogy hamarabb ébrednek,de ez,hogy ki se tudunk menni,mert lefújja a fejünk a szél :evil:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Tegnap is már azért mentünk a camponába,mert esett az eső,kimenni nem tudtunk,de éreztem estig hosszú még az idő.Na de oda se mehetünk minden nap...tavaszt akarok

KépKép
noba
Budapest
 
 


hjajj mennyivel egyszerübb tényleg az élet ha jo az idö... :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,hát igen...sokkal egyszerűbb.Sebaj,eltelik a január,és már várhatjuk a tavaszt.

Timi,hogy sikerült a délután?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: köszi, "jó jolt" :lol: a délután. Hanga ma már nem is köhintett egyet sem. Jó nektek, hogy legalább a campona ott van a közelben, én megzizzenek velük itthon, az utcákat már csukott szemmel is végig tudnám járni a környéken. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok,
a mi fejünket is leviszi a szél...

Zsófi, jó kis bölcsis látogatás volt ez akkor :lol: Örülök, hogy szimpi a gondozó, ez szerintem nagyon fontos. Fontos, hogy nyugodtan hagyd ott őket. Bár ez nálam a mai napig nem történt meg, én olyan bizalmatlan vagyok :oops: ki tudja, napközben mi van, amit én sosem fogok tudni. Szoktam mondani, úgy lennék légy a falon, hogy láthassam egy napjukat. Pedig nincs ám semmi gond már, mondják délután, hogy jó volt a bölcsiben, és tényleg látom, hogy milyen jó hatással van rájuk, de mégis... asszem még mindig nem vagyok teljesen kész elfogadni, hogy vége az édeshármas időknek :(

Timi, nagyon édes Alexa! És mi lett az eredmény? :wink: Számomra is ma este derült ki, hogy Míra 20-ig tud számolni :shock: eskü nem én tanítottam.
Depressziót sajnálom, de tudom, milyen nehéz lehet két szófogadatlan manóval. Pláne, ha vissza sem jön semmi pozitív :( Magam is rengeteget gondolkodom, mi lehet az oka ennek a masszív elutasításnak. Mert ugye ez nálunk meg apa ellen irányul. Nem is tudom, hol keressem a megoldást, de valahol utána kéne olvasnunk, mit lehet ez ellen tenni.

Nyuszi, nem lehet, hogy az alvásigényük csökkent? Mert ugye azt mondtad, újra később kelnek reggel. Lehet, hogy a délutánt ezért rövidítik le?
De emlékszem én még a hosszú délutánokra, mikor a csajok korábban keltek :roll: valóban nem volt egyszerű kihúzni :?

Babus, volt ilyen időszak nálunk is esténként, de inkább a szobatisztaság elején. Most már fürdés előtt van az utsó pisi, aztán legközelebb reggel. Míra inkább azzal húzza az időt, hogy felkel hozzám bújni még. Na meg lefekvés után kezdenek bölcsis élménybeszámolóba. De az esti lefekvés nálunk is valóban elég nehézkes. Valahogy a bölcsiben sem tudják eléggé lefárasztani Mírát. Emma azért hajlandó korábban kidőlni.

Melóról asszem nem kell sokat mondanom, iszonyat napok vannak mögöttem. A média rémhírei mindenkihez eljutnak, mi meg éljük túl a napot ezeket kezelve. Nem sajnáltatva magam, de asszem az egyik legszarabb területen dolgozom jelenleg.
Nem mellesleg ma felállították a főnökömet. Nem mondom, hogy mindig egyetértettem vele, és nem rágtam be rá néha, de alapvetően, emberileg szerettem. Engem anno, 7 éve még ő vett fel. Kicsit anyánk volt ott ő. A szerencse az egészben, hogy nyugdíjazással meg tudták oldani, így szépen tudott elmenni. De rányomta a bélyegét az amúgy is ramaty napra, nem vagyok épp lelkileg fényesen.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: sajnálom a főnököd, meg a rengeteg munkát, hamarosan lecseng, kitartás.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok,
melo mennyiseg miatt nem kell sajnalni, azzal nincs bajom, szeretem, ha megy a nap, de ez

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


... az áldatlan állapot, amit az eleddig nyugodtak életében tudtak csinálni :shock: Először az ország egyik, most a másik részét teszik taccsra. De nem ragozom.

Zsófi, szerintem az nem annyira rossz, ha még egy hónap meló nélkül töltött időszak eredménye egy, a megszokottnál kellemesebb számlaegyenleg :wink: Meg amúgy is. Lehet, hogy nem fog ártani, ha otthon tudsz tovább maradni, ki tudja, hogy reagál a gyerekek immunrendszere egy új közösségre a tél közepén. Én azért drukkolok nektek!
Farsangról nem tudok, majd utána kérdezek.
Én sokkalta kíváncsibb vagyok, milyen összeg fog szerepelni a cetlin, amit kedden a lányok öltözőszekrényében találok :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi: hű, ez jó nem?!

Mi tegnap délután anyuéknál voltunk, szerintem legközelebb délben ott fognak aludni. Elkezdjük a szoktatást, mert szeretnénk, ha lenne 1-2 hétvége, amikor már ott lehet őket hagyni. Meg a tavaszi-nyáreleji bringakörútunk miatt is muszáj lesz, mert az nem 1-2 nap lesz, hanem 4-5. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


osanban van hohohohorgász 399- Timi kedvet kaptam :wink: tetszik Csajoknak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: még egy tipp: vizipók-csodapók. :wink:

Zsófi: hát igen, mondjuk jó lett volna, ha időben észbe kap, hogy rosszul számolt, így viszont a kezdeti betegségeket talán le tudjátok, amíg otthon vagy. :?

Nyulasz: merre vagy?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vagyok,csak telóról olvastalak titeket.

Tegnap vendégek voltak,egy egy évvel fiatalabb kisfiú,3 percre maradtam egyedül velük,fiúk teraszok,anyuka pisilni ment,enyémek asztalnál kókuszgolyót majszolnak,a kisfiú cukin pakolgatja a kisasztalnál a játékokat,következő pillanatban hátravágódik,majdnem átharapta a száját,vér ömlik,én kétségbeesve kiabálok,Zsuzsi gyere,ő meg vissza,nem tudok,éppen csorog,szegény kisfiú,ahogy az alsó száját harapdálta,és elesett,majdnem átlukadt neki,kívül-belül jól megharapta.

Zsófi,hű mennyi szabi :shock: holnap start?

Móni,nálatok mizu?Sikerült időben kelni?

Törpi,nem hiszem,hogy kevesebb az alvásigényük,de asszem áttérünk az este 8-as fekvésre,hátha jobban kipihenik magukat,így,hogy sokkal korábban kelnek.Ha éjjel kevesebbet alszanak,akkor nappal is,érdekes :roll:
Főnöknőt sajnálom.Kit kaptatok helyette?Jobbat?

Timi,na kiváncsi leszek.És miben alszanak majd?Nagyágy?


Nézegettem azt a siófoki apartmant,amit Tigriske írt tavaly,és az egyik hálószoba faltól-falig ágy,mert szerintem már az utazóágy nem lesz jó.Nagyon jónak néz ki.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: szegény kisfiú! :( Linkeld már be légyszi azt a siófoki apartmant! Köszi!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


club 218 a neve,elég húzós árakkal,de abból kiindulva,hogy juni 12-17-ig 5éjszakára 6fős apartmant 55ezerért talált Tigriske,elgondoljadtató,hogy tényleg érdemes januárban foglalni.Lois szerint pofás,és ott van egyedül besétálós strand siófokon.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: altatással nincs gond, szokták mamák lerakni őket, amikor mi meglépünk, csak a hellyel, mert mindíg csak itthon aludtak eddíg.
Holnapra drukk, aztán gyere majd, hogy mi volt!

Móni: nektek is drukk holnapra!

Nyulasz: hű, ez nekem túlságosan város, zsivajosnak tűnik. :? De én ilyen emberkerülő, nyugikedvelő vagyok. :wink: Én valami kis házikót keresek az északi parton.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: