Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi kap egy babát, 46 cm, majdnem akkora, mint Fruzsi lesz :)

Tessék, két kép :)

Kép Kép
Vendég
 


Arrivederci!
Nagyon érdekes amit az ottani viszonyokról írsz!!!De a lényeg h minden rendben van nálatok!Amúgy szokták is mondani h itt túlzottan óvatosak...a nyugati országokhoz képest sokkal többször kell menni uhra stb.És mi még néha így is aggódunk :wink: :lol:
Ha avatar képet szeretnél feltenni akkor a profilban tudod,csak figyelni kell a méretét!
Ide a hozzászólásba is tudsz beilleszteni,akkor a melléklet feltöltésre kell nyomni,szintén figyelni a kép méretre...

Anita!
Hát néha én is úgy érzem h nem férünk...pedig 2 háló van meg egy nappali.....

Én meg meggyes sütit sütök,akarok még puddingot is...aztán jöhet az ebéd,majd a konyha pucolás...mosás már lejárt.Mennyi dolgom van ma.....

annus11
 
 


Istenem milyen tündéri!!!Megzabálnám ha a kezem közé kerülne :lol: :lol:

annus11
 
 

 
 

Helló csajok!

A jó hír: 11-ig aludtam (mondjuk egyig Dr.House-t néztem), és a rossu hír: úgy elaludtam a fülem, mint még soha. Totál megnyomorítottam szegényt...

Hencsó, nagyon örülök, hogy alakulnak a dolgaid, ahogyan szeretted volna! Azonnal értesíts bennünket, ha valami történik!

Kalloni, Annus, köszi a segítséget, valahogy meg fogom oldani mostmár a képkicsinyítés témát! :wink:

Annus, csini a pocakod, Panndi, jójó, a tied is nőtt valamit... :lol:

Tinu, nekem Ica azt mondta, hogy inkább hozzam be a saját gátmasszázsolajamat, szóval vinni kell. De a szavaiból úgy vettem ki, hogy nem létszükséglet a dolog. Jövő héten mindenképpen szeretnék relaxra menni (én előtte NST-zek 8:30-tól), és akkor összefuthatunk. Amelyikünk végez az megcsörgeti a másikat, jó?

Na jók legyetek, puszi,

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon kis cuki Zsófi! Biztos fog örülni a babának. Így lesz kin gyakorolnia anya mellett.

Na én mentem, mert fahéjas csigát sütök, utána Marciért megyek.
Majd még jövök.
Sziasztok!

Kép
Kép
incike
 
 


Én nem tudom lekicsinyíteni a képeket! :( :oops: [/img]

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Harhaj
hogyhogy van neked a 36. héten vércukorvizsgálat?
Engem ma fogtak 150 grammos szénhidrát diétára. Jó, hogy nincsen sok hátra. :) Bár ha előbb baj lett volna a cukrommal, akkor még 12 kilót sem hízom.

Incike
Fahéjas csiga, na nekem ez tilos most.

Panndi
Zsófi nagyon aranyos kislány.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika,
ahány ház annyi szokás.Mondjuk azt nem értem minek de elmegyek.

Na bakker, most néztem, hogy én meg összeszedtem egy kis cérnagilisztát.Hát igen, aki kutyázik.
Indulok is vermoxért.
:oops:

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Na sikerült a kb. 1 napos termést 1 óra altt átolvasnom...

Kalloni,
üdv itt, Jakabnak boldog szülinapot!!!

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat!!

Panndi,
sztm nagyobb a pocid most, mint Zsófival! Zsófi meg egy tünemény, főleg, ahogy a lépcsőnél matat :)

Böbi,
a vércukrom nekem is alacosny (egysezr volt éhgyomri 3,1 a terheléses meg 3,2 lett...), de doki nem mondott rá semmit. Sztm nem gáz, ehetsz édességet meg szénhidrátot dögivel :P :D

Arivederci,
biztos nagyon szép helyen laktok akkor! Én néhány éve voltam hollandiában, Amszetrdamben, meg utána elmentünk néhány Amszterdam közeli kisvárosba, nagyon nagyon tetszett a környezet, a városkák hangulata...
Az otthon szülésnél akkor doki nincs is kint? És mi van, ogyha vmi komplikáció lép fel?

Esztó,
mikor lesz meg a vizsgáid ereménye?

Dóri,
Neked ki a szülésznőd a Jahnban?

Na meg még a fülbevalóról akartam - ismerek fülbevalós meg nem fülbevalós kislányt is, a fülbevalós nagyon nagyon édes!! viszont én sem fogom kifuratni a fülét, majd csak ha már nagy lesz (nekem hamarabb volt köldökpiercingem, mint fülbevalóm..) és szeretné, meg én félnék, hogy pici babánál be ne akadjon vmibe stb...

Kutyafüle,
Steve is vedlik még, bár ő mindig hullatja a szőrét.. Szegény Stella, hogy lespánielezték... Sztivikére mondta egy nő, h milyen kövér - pedig 16 kiló izom a kutya... na az sem ismeri a fajtát asszem... de Gyulán le is bohócozták, ami mondjuk igaz is :D :D

Na névnél nekem egyre jobban tetszik a Bíborka, és szerepel a férjem listáján is... De ő még tötyörög rajta. Magyar név is, mert olyat szeretnénk, megy is a vezetéknévhez, a jelentése is tetszik, meg nekem az egyik kedvenc számom, amihez emlékek is fűződnek, a Zöld, a Bíbor és a Fekete ha vki ismeri :D :D

Na elmegyek enni, vinni kell le a dagadt kuytámat utána.

emese1979
 
 


Panndi!Zsófi tündéri!!Milyen kis husis,meg az a szép szőke haja!A baba jó ötlet,mis is hasonlóban agyalunk,de Gréti nagyon babás így van neki már vagy 20db.Lehet kap hozzá kádat,vagy hordozót.
Fahéjas csiga,hú de megkívántam. :oops:
Maggyes süti is fini!De jó mindenki süt főz!Én is csináltam végre egy alma levest!7 hét után elöször főztem,olyan jól esett.
Arrivederci én is 2 napja állandóan aludni akarok!
Panndi sikerült már dönteni mit kérsz ajándékba Fruzsinak?
Na megyek kell a gép apának!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok Mamik-babák!

Itthon vagyunk a kórházból,és teljesen megnyugtatott a doki(aki amúgy nagyon korrekt volt,rákárdeztem és nem fogadott el semmit!),nagyon jó az nst,és azt mondta,minden rendben a babával,de azért hétfőn is nst,és uh-val megnézzük Hannát. :D

Utána beszereztem a papírokat,bár persze a tgyás,és gyed igénylőt elfelejetttem,de a csp-s és taj-os igénylők megvannak.

Nagyon köszi a papíros Hsz-ket és segítségeket!!!! :wink: :)
Na,akkor mára pihi,jobb a fekvő helyzet,bár nekem is kéne takarítani,de majd holnap,ha nem megyek sehová.

Holnap vajon baba hírre jövök? :wink: :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Jaj, a felét elfelejettem, :oops:
Annus,Panndi!Szépek a pocakok! :D
Zsófi nagyon szép kiscsaj! :P Édes,ahogyan az udvaron játszik!

Fülbevaló:Én a kórházban belövetem neki.Férjem keresztlánya már 11 éves,de nagyon nem akarja,mert fél,és már évek óta szeretne,de nem meri.Így nekünk nem lesz később gond vele. :)
Persze sztem mindenki ahogy jónak látja... :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Fabri, a netről gyakorlatilag mindegyik igénylőlap letölthető!

Én is CTG-ztem ma, de nagyon gyors volt, mert a szülésznőmnek be kellett ugrania egy császárhoz, s miután S úriember módjára rúgott kettőt az elején, 10 perc múlva el lettem bocsátva. Megkérdeztem a privát szobákat is, most már 4 db egyágyas van, egyre jobban remélem, hogy beférek az egyikbe.

J egy vonatot kap majd S-tól, azt a teszkós-sínes-elemes mozdonyos fajtát. Egyelőre alapszett, aztán majd meglátjuk :).

Zsófi tényleg nagyon drága!!
Képet majd kerítek én is.

Anita, nálunk szerencsére nincs sok plusz holmi, a ruhásszekrényt átszerveztem úgy, hogy nem kellett S ruháinak új komód (vagy bármi), a babakocsi a földszinten a tárolóban, a mózes még a pincében :), a kiságy pedig az ajtó mögött lapok formájában. Ez utóbbit majd valóban kerülgetni kell egy kicsit, de ugyanott lesz, ahol J járókája volt, szóval nem lesz új a szitu.

Hmm, sütős napok vannak, én kakaós kalácsot csináltam tegnap, nem is lett rossz.

Jaj, és annyira örülök, hogy írtátok a málnalevél hatását. Összeállt a kép, én meg két hete mindig azt hiszem, hogy ez már a szülés előtti esélyes öntisztítás... :)
kalloni
 
 


Most látom, hogy nem ment el amit írtam.

Zsófit dicsértem csak, nagyon édes. És az a 2km nem semmi!

Kalloni
olyan béna vagyok, mindig csak nézem, hogy mi az a J, meg S... mire leesik... :-)
pumuklii
 
 


Nekem is mindig gondolkoznom kell h mi az a J meg S :lol: Amúgy leesik hamar,csak meg kell szokni :lol:

Kalloni!
Jók lettek a vonalzók!!!!S-ről nagyon jó a 4D kép!!!! :lol: :lol:

annus11
 
 


Aki ráér, elég hosszú, de sok érdekes dolog van benne:
http://holdudvar.babahaz.hu/gatmetszes.htm

A gátmetszésről szól, egy bába írta. Szerintem érdemes el/beleolvasni.

"Statisztikai adatok szerint a legkevesebb gátrepedés négykézlábas, illetve térdelő helyzetben keletkezik." SZült már valaki így?

"A gát épségének szempontjából előnyösnek számít a vízben szülés. A víznek a levegőénél nagyobb nyomása ugyanis egyfajta természetes gátvédelemként hat, ellene tartva a kifelé préselő erőknek. A testmeleg víz a lazítást is segíti. "
Nekem mondta a dokim, hogy szülhetek vízben...
pumuklii
 
 


A
Akkor nem vagyok ezzel egyedül
P
:-) (hú de vicces vagyok)
pumuklii
 
 


Sziasztok! A gépünk megint kipurcant egy hétre, így nem tudtam jönni. Közben úgy izgultam, mert biztos voltam benne, hogy ez alatt újabb babák fognak érkezni!

Nagyon gratulálok Zsücinek Kamilla babához és Ildinek Larához! Mindkét kislány gyönyörű!
Sajnos esélytelen, hogy 22 oldalt végigolvassak, ezért nem sok mindenre tudok reagálni.

Üdv az újaknak és az újra jelenktekőknek!

Ma voltam CTG-n, meg utána dokinál. Minden rendben, teljesen zárt vagyok, a doki szerint szinte tuti, hogy túlhordom Áront. Ennek ellenére legkésőbb 29-én be kell feküdnöm a kórházba. A túlhordás nem érdekelne, várok én, ha kell, de három hét kórházat nem szeretnék, elunom az életem, miközben a kislányom nélkülem van otthon. Nem tudom, hogy fogom bírni. Legalább biztos lehetnék benne, hogy ennyi várakozás után nem császár lesz a vége!

Tinu! Ma rákérdeztem, és azt mondta UM, hogy a nőgyógyászatra kerülök szülésig.

Szofi, Tinu!
Szívesen mentem volna jövő héten még egy utolsó relaxra, de 9-re megyek CTG-re! Viszont utána, ha mindketten ott vagytok, nagyon szívesen taliznék Veletek! Tinu, Veled aztán biztos összefutunk majd a kórházban is, ha Csongor sem siet annyira!

Bencusbabus!
Látom előrébb hozták Neked is a császár időpontját! Május 6-án én még biztos bent leszek, így biztos találkozunk! majd megnézem a telefonszámoda blogon!

Kép

Kép
hean
 
 


Sziasztok!

Panndi! Nagyon aranyos a gyerkőc!
Annus, jóóóó a pocakod! Sokat nőtt az utóbbi hetekben, nem?

Voltam a kórházban, néztünk Uh-t meg CTG. Minden ok, Marci feje már nem a felső határérték, hanem átlagos. :lol: Kb. 2,5 kg körül van. A placentám már 3-as, de a flow tökéletes.

Megnéztem a kórházat (az újszülött részt, meg a szülőszobát, láttam 2 megszült anyukát, meg 1 méhlepényt 1 tálban :lol: Nem volt olyan rémes a hely, mint amilyenre számitottam.

Anika! Szóval egészen jó ez a kórház, a privi szoba meg egyenesen szállodai hangulatú. :lol: Láttam az orvosodat is, meg hallottam, hogy utazik Amerikába, ezért a sógor kapott +8 szülő nőt, ezek szerint te vagy az egyik. :D
Éjjel pl. 5en szültek, úgyhogy ott is zajlik az élet...
Jövő 7en lesz vizsgálat, ha semmi jel, akkor az egész család elutazik vidékre pár napra, ha valami van, akkor én meg a sógor maradunk és várakozunk. :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Pumuklii, bocccs :). Az az igazság, hogy a másik (két) fórumban már annyira hozzászoktam ezekhez rövidítésekhez... De élőben azért nem csak egy betűnek szólítom JAKAB-ot :).

Annus, aranyos vagy :). A 4D-s képet akár J-ről is betehettem volna, tök ugyanúgy néznek ki rajtuk.

Ja, és a Zsófi-féle 2 km-en én is csak pislogtam. Az rengeteg.
kalloni
 
 


Hűű, annyira teleettem magam, hogy nem bírok megmozdulni :shock:
Vendég
 


Mióta Zsófi tud menni, nagyon sokat sétálunk vele, babakocsit december elején használtunk utoljára, szóval volt alkalma megszokni, de azért én is azt gondoltam, hogy ez sok lesz neki. De nem, és ráadásul egyszer sem kérte, hogy vegyem fel, jött szépen, néha fogta a kezem, néha elengedte, énekelgettünk közben, jó volt :) Nem mondom, hogy gyors is volt, mert még ráadásul összeszedtünk nem tudom én mennyi tobozt is útközben, de jó volt :)
Vendég
 


Hali!

Már megoint szarakodik a babanet....v.olvasni sem tudtam. :?

Voltam ma NSTn, meg megvizsgált a dokim is.
Brutkó méhtevékenység továbbra is....de totál zárt vagyok. 1cm-rel rövidültem meg, ennyi a haladás.
Szóval ha nem szülök meg a kiírt dátumig (kedd), akkor j. hét csütörtökön reggel kórház, és eldöntik mi legyen és főleg mikor legyen.
Azt hallottam, hogy totál zárt méhszájnál császároznak. :cry: Amit nem akarok!
S :cry: zóval most ezerrel iszom a málnalevél teát (ami eddig csak az anyagcserémre hatott.... :shock: :oops: )és próbálom megbeszélni a pocakcsajjal, hogy keddig bújjon ki.

Viszont csajok, most szülni :shock: :shock: ...húúúúúúúúú....a folyosón is vajúdtak....nem volt hely a szülőszobákon....nem volt szabad ágy, minden osztályra próbálják berakni a kismamikat, aki meg már 2 napja megszült, azt küldik haza....
Nagyon kemény, én várakozás alatt egy olyan kismamival dumcsiztam, akiből csorgott a magzatvíz....szobát nem kapott még, szülőszoba még foglalt....szegénykém, azon a szutymák padon üldögélt, amin az utcai ruhás hozzátartozók várakoztak.... :shock: :shock: :shock:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Itt volt a barátnőm, eddig takarítottunk, leszedtük a függönyöket, ő ablakot mosott, olyan hálás vagyok neki érte! :-)

Anita, én is babát vettem Gyöngynek, csak sajnos benéztem a méretét, mert 60 cm-es lett, nagyobb, mint a születendő tesója, de már nem cserélem vissza. Igaz, nem a tesó hozza, csak én szeretnék adni neki valamit a kórházban.

Panndi, Zsófi nagyon ügyes ezzel a 2 km-rel!!!! Képzeld, Gyöngy is egyre ragaszkodóbb, most már én is kezdek aggódni, hogy mi lesz azon a 3-4 napon, ameddig nem leszek itthon.

Nekünk azért nem lesz fülbevaló, mert Gyöngyvirágnak 4 hónaposan beszakadt, azóta sincs a fülében. Majd ha kérnek, akkor azonnal kapnak, de most nem tetetem be Iringónak.

Nekem egy hete, amióta nem szedem a MagneB6-ot enyhe szorulásaim vannak, úgyhogy mától iszom a málnalevél teát (eddig lusta voltam), hátha nekem is hatna.

Van valaki aki végez gátmasszást?

Anita, bírd ki még Grétike szülinapjáig!

Dóri, örülök, hogy Samival minden oké!!!
Vendég
 


Panndi!Zsófi egyszerűen gyönyörű kislány!!!És nagyon ügyes, hogy ennyit gyalogolt!!

Anita!Mákod van a férjeddel!!!Dani szegény a lecsóig jut el, meg egyszer csinált nekem mákosgubát, de mire eljött értem melóba,elfelejtette lecsukni,és odakozmált.De én hősiesen megettem,mondván nem is érződik rajta.Iiiiiszonyúúúúúú volt!!!!!! :lol:

Emese!Annyira eltűntél, hogy én már kezdtem Rád gyanakodni.Igen kedves dolog,ha lekövéreznek egy kutyát, pláne ha az izom rajta.Jó dolog a kutyaértőkkel találkozni. Én még azt szeretem,mikor idősek vagy felnőttek ugrálnak félre Stella útjából.Annyira vicces!!!!Egyrészt ez a fajta nem harap,soha, másrészt rájuk se bagózik,mert a földön húzza az orrát végig,hátha talál egy kis kaját valahol szegény,szerencsétlen,éheztetett kutyám. De néha nem állom meg és utánuk szólok, hogy Hammm,bekaplak. Tudom gonoszság,de szerintem vicces!!! :oops:

Mozza!!!Eltűntél!!!Van valami esemény???Vagy ma vagy NST-n?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


MOzza, elképzelhető, hogy 2 nap túlhordásnál már indítanak? Nem korai ez?
Szombaton lesz Gyöngy egyik kisbarátjának szülinapja, Ő úgy született, hogy anyuka 8 nappal túlhordta, délben még totál zárt volt, felkentek neki valami zselét, ami beindította és 3-ra meglett Bendike. Semmi császár. Nem hiszem, hogy aki totál zárt lenne, azt császároznák, max akkor ha indítás után sokáig nem tágul ki, vagy csak pl 1 ujjnyira.
A mindennapos szex segíthet, a spermiumok beindíthatják, de csak ha minden nap van, ehhez a variációhoz mit szólsz? :lol: :wink:
Vendég
 


Na Mozza baby!Ezt hívják telepátiának.És már másodszor!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na én is attól félek h a front miatt tele vannak a kórházak....pedig ma...hát egész nap fájdogálok...hol menszis hasfájás,hol keményedés...volt itt ma már minden!Ja 5re megyek lakógyűlésre is....
De holnap reggel megyek be,kíváncsi vagyok mi a szitu!

Mozza!
Azért 1 hét alatt akár meg is szülhetsz!Semmit nem jelent!!!A méhszáj gyorsan ki tud nyílni ha arról van szó!Azt nem is tudtam ha zárva van az ember akkor nem is tudnak burkot repeszteni???

Kalloni!
Gondoltam h nem Jnek hívod otthon :lol: :lol:

annus11
 
 


Én se értem, elvileg a +/- 2 hét normális (38-42. hét).
Nekem 10 nap lesz engedélyezve.
pumuklii
 
 


Pumukli, nekem 7 nap, mivel tudom, hogy akkor fogant, amikor, így legkésőbb a betöltött 41. héten indítják. De remélem, hogy okos kislány lesz és előjön magától a 39. héten..... :lol:

Annus, ha összevissza fájdogálsz, az nem gond, csak figyeld, ha rendszeres lenne, arra már oda kell figyelni.
Vendég
 


Pumuklii!!!

Melyik kórházban fogsz szülni?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


:lol: :lol:
Kutyafüle...na ez az....még a babáink is u.olyan kis anyásak....sztem 18 éves korukig maradnának, ha rajtuk múlna. :lol:

Farkas!
Nem feltétlenül csütörtökön indítanák....csak akkor döntenénk el, hogy mi és mikor legyen. A dokim 1 hetet engedi túlhordani, ergo keddhez képest max. 1 hét és vagy kijön magától, vagy kiteszik a szűrét... :?
Az a gáz, hogy totál zárt vagyok. :(
Na, mind1, próbálok pozitívan h.állni, precíz kiscsaj, tudja, hogy keddre várjuk, addig még kiélvezi a pocaklétet, és aztán IDŐRE előbújik...na most ezt agykonrollozom be magamnak. :D

Málnalevél:
Nekem nem kimondottan megy tőle a hasam :oops: , egyszerűen csak olyan 6-8szor megyek WCre/nap...de tök normális minden....
Tényleg, kimondottan ajánlom tisztítókúrához, remek!!!!! :)

Panndi!
Édes kis maszatka ez a Zsófi, énekelget a 2km-es úton, gyűjtögeti a tobozokat....drága :D ...én is így képezlem el a kismanómat, jaj, de buli lesz...alig várom :lol: Majd megszimatoljuk a virágokat, meg ilyenek. :lol:
A hasad meg valóban nagyobb a Zsófishoz képest, de akkor is...azért ne vicceljünk, még mindig a 'hihetetlen hogy fér el benned a gyerek' kategória! :lol:

Annus!
Nagyon dögös a hálórucid! :wink: Csinik vagytok benne Izával! :D

Kép
mozza
 
 


Jajj Annus, el is felejtettelek megdícsérni, pedig nagyon csinos vagy!!!!!

Mozza, értem. Akkor sem kell még aggódnod, bármelyik pillanatban megindulhat, akkor, amikor nem is várod! :lol:
Vendég
 


Köszönjük a Zsófi bókokat :)

Böbi, hát én nem tudom mi lesz a kórházban töltött idő alatt... én ezért nem szeretnék indítást, mert akkro már előző nap be kell feküdnöm...
Amúgy nekem is hét napot engedélyez a dokim, hát bízom benne, hogy erre nem lesz szükség, minél kevesebet szeretnék Zsófitól távol tölteni :?
Vendég
 


Ja igen, Annus, szépek vagytok Izával :)
Vendég
 


Ja, és bár apróság, de: ha indítanák, 15-én indítanák, ami Zsófi névnapja... én ezt nem szeretném :oops:
Vendég
 


Na megjöttem!
Vermox kilőve, szóval annyi fokhagyma amennyit csak bírok :shock: Remélem beválik a terápia.

KépKép
harhaj
 
 


Annus,
csini a poci és a ruci is.

Mozza,
akkor hiába a sok jósló.Nem tudom akkor mit jósoltak a fájdalmak ha egyszer nem sokminden történt.

KépKép
harhaj
 
 


Moza
szerintem nem gáz, hogy zárt vagy. SOkan így indulnak neki a szülésnek. Én még soha nem olvastam olyat, hogy ez követelmény lenne.
A málnalevélteáról írja a könyvem, hogy ne ijedjen meg a kismama, ha kiütéses lesz a bőre, mert ugye méregtelenít. EKkor kevesebbet kell inni.

Trixi
én az Istvánban szülök.
pumuklii
 
 


Sziasztok.
Egész nap úton voltam, most sem tudok visszaolvasni... :cry:
De ígérem hogy bepótolom, csak mindjárt indulunk dokihoz!
Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen, és mivel Nórika ma 37 hetes, már csak a súlya miatt számíthatják koraszülöttnek....de remélem ma kiderül hogy 2,5 kg felett van.

Doki után jövök azonnal!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi,megy a drukk ezerrel!!!!!!!
Dóri.Ma egész nap kérdezni akartam, hogy hogy áll a vized és a vérnyomid?????
Jajj,de jó!!Egész nap erre vágytam.Borzalmasan fájt a derekam és most beültem egy kis meleg vízbe és elmúlt.Annyira jó!!! Máskülönben Stella lehet bebukta volna az esti szaladgálást. :wink: De így csak a másik gazdin múlik mikor indulunk.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, jól vagyok, amennyire lehet... :)
Kutyafüle! MEGKAPTAM! Nagyon kösönöm, majd vmikor megnézem, szeretném már, csak még enm tudom, mikor lesz idő...

Zsófi NAGYON szép és ügyes!!!

Fent van a blogon, hogy hol lehet a mindenféle támogatásos lapokat letölteni? Ha vki tudja, tegye fel, ha nincs fent, LÉGYSZI!

Mindenkinek drukkolok, akinek kell!

Emese! Juhacsek Ildi a szülésznőm. Egy tündér. :)

Mozza! Én 300-es méhszájjal, elfolyt magzatvízzel mentem szülni. És bár lassan, de megszületett Samu. Szóval nincs azért császár, mert zárt a méhszáj! Hajrá, tessék vmit már produkálni, Lilia!!!

Olyan király dolgokat szoktatok sütni! Teljesen jó! Na, én nem sütök, mert akkor tuti nem bírnám ki a cukros diétát... Szegény Apa...

Még azt hiszem, fogok jönni, de most mennem kell.
Vendég
 


Pingi,
drukk, de biztos nagy már Nórika :)

kutyafüle,
hát még min. 3 hétig nem szeretnék szülni!!! Tegnap nem nagyon voltam itthon, sok minden összejött :)

Mi is kaptunk ajándék pelenkatartót az angelcare-es légzésfigyelőhöz :lol: :lol:

emese1979
 
 


Esztó: nekem is van olyan órám, amire igen esélyes, hogy nem tudok már elmenni. :roll: Majd megbeszélek valamit a tanárral, hogy ne csinálja már! AMúgy meg még dogát kéne írni. Á, sok minden lenne, de nem tudok nekiállni...

Annus: tényleg nagyon csinos vagy abban a blúzban! :wink:

Hean: szerintem NST-n is talizunk, mert én fél 10-re megyek!

Pandi: Zsófi tényleg egy tündér! :P Na én biztos ideges lennék egy kicsit, ha Fruzsit túlhordanám annyi fekvés és ijesztgetés után. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Hean: de jó, hogy újra itt! Jó lenne, ha tudnánk talizni a kórházban!

Hát lányok, nekem is úgy fáj a derekam, szúr a hasam... mondtam is apának, hogy mit lehet tudni, mit hoz az este... :)

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Bencusbabus lehet ti vagytok a következők? :D
Pingi drukkolok,biztos nagy már Nóri!Minden rendben lesz!
Mozza a zárt méhszáj miatt nem császároznak!Anyum úgy ment szülni,bár sokáig hagyták vajúdni.Utolsó pillanatban a méhszájat bekente a doki valami zselével onnan már hamar eltünt és meglett tesóm!
Jajj,én már úgy várom hogy csavarogjak holnap.MOndjuk nem viszem túlzásba,de jó lesz kimozdulni.
Persze előtte vérvétel,meg szemészhez is beugrom.Bár utálom ha nem a sajátomhoz megyek,sőt nem is voltam még másnál,pedig 2 éves korom óta vok szemüveges.
Hogy zajlik a szemfenék vizsgálat?
Szép estét.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


No részemről is megvolt a mai stressz! Tegnap kiesett a koronám. ma elmentünk a dokihoz,aki közölte, hogy a fog is tört, így most ne csináljunk semmit,mert ha beinjekcióznak,az árthat a bébinek is. Várjuk meg a szoptatás végét,és meglátjuk mi lesz! Csak azt az egyet nem tudom, hogy addig hogyan fogok enni???
:( :shock:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na sziasztok!
Mára kész vagyok mindennel és teljesen.
Pizza(magyaros) lesz a vacsi, mert azt csináltam +fahéjas csiga+gyümölcs tea.
Nagyon elfáradtam a bordáim is fájnak és a hasam is görcsöl.
Gyerek fürdetve, ágyban nézi a mesét és várja apát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.04.23 18:29-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Hoztam nektek egy kis derűt, előre vetítve a többgyerekes mindennapokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :

A férj hazaér a munkából, és a három gyermekét pizsamában találja a kertben, a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chips-es zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét.
A feleség autójának az ajtaja tárva-nyitva, ahogy a kert bejárata is, a kutyának nyoma sincs.
Amikor belép a házba, még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillár leszakadva törötten hever a földön,
a szőnyeg a falhoz gyűrve. A nappaliban a tv teljes hangerővel üvölt, és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és játékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és a tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva-nyitva, a kutyakaja szétszórva a földön, egy törött pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött...
Egyből rohan fel a lépcsőn (átgázolva a további játékokon, ruhadarabokon és egyéb akadályokon, aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett. A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyosóra, bent csurom víz minden, a WC-papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém van a tükörre kenve...
Most már rohan a hálószobába, felkészülve a legrosszabbra.
És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva könyvvel a kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz, és mosolyogva megkérdi tőle:
- Szia drágám, hogy telt a napod?
A férj dühösen nézi:
- De mi a fene történt ma itt?
A feleség ártatlanul:
- Tudod, mikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni, hogy mi a fenét csinálok egész nap.
HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Anita

Nem tudom, hogyan zajlik, sajnos, nekem nem volt még.

Mozza
Én úgy tudom nem árt, ha a méhszáj változik, de baj sincsen, mert lehet neked a fájások majd szépen megváltoztatják. Nekem például a méhszájam puha volt a megindítás napján és két ujjnyira nyitott, aztán ennyi is maradt egész nap. :) Azt hiszem nincsenek törvényszerűségek.

Emese
Nekem is tetszik az ajánlat. Apornál nem volt ilyen szagzáró szemetesünk, de 3 pelenkás gyereknél nem is rossz dolog. :)

Dóri, vércukor
Mától engem is 150 grammos diétára fogtak. Betartottam, nem könnyű. Te hány kilót híztál a terhesség alatt? Én 12-t, ami szerintem nem sok, na ezután nem fogok hízni, az tuti. Az eredményem ami miatt ez történt: éhgyomor: 5,8 terhelés: 8. Az utóbbi a gond, mert 7,8-ig jó.
Te mennyi szénhidrátot ehetsz?

KépKép

KépKép
anika78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: