Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz: ja? Bada mostanában mennyit esik?! Tiszta Alexa! :lol:

Babus: szerintem mi is filmet fogunk nézni, itt is van egy csomó, csak az újabbakat mostanában megnéztük, mert olyan színvonal alatti műsorok mentek a tv-ben, hogy inkább "moziztunk" itthon, amikor a csajokat letettük. :? Vettünk pezsgőt, ha mégis fent maradnánk tudjunk koccintani, de jelen állapotomat nézve, jó lesz ha egy filmet végig tudok nézni majd. :lol:

Kint gyönyörű idő van, a családom sétál, én meg őrzöm a tűzhelyet, meg teregetek, varrok. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: mi van veletek? Régen jelentkeztél be!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


B.Ú.É.K. :wink:

Eszti

Kép
szotyo
Kiskőrös
 
 

 
 

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok, bocsi, de totál kész vagyok mostanában, max az olvasásig jutok.

Móni, csajoknak boldog szülinapot utólag is!

Babus, Taminak is sok boldogságot!

Nyuszi, Badának, Nonónak jobbulást!

Mozizóknak jó pihenést, bulizóknak jó szórakozást!

Újévi fogadalmam magamnak; próbálok gyakrabban jönni közétek!
BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET! :D

gyerekek alszanak mint a bunda,kutya az előszobában benyugtatózva.
Vettünk mi is tüzijátékot,Noémi még mindig fél,Bada nem,de ő eddig sem félt tőle.Már augusztus 20-án a balcsin is sírt Nonó,és ma is mondta,amikor elmondtuk,hogy ha sötét lesz,akkor csinálunk tüzijátékot,hogy ő attól félt nyáron,hogy a szemébe megy.De persze mondogatta,hogy most nem fog ám sírni.Aztán beszaladt a lakásba,amikor elkezdte apa kilőni.

Törpikém,úgy legyen! :wink:

Babus,akkor jó,ügyes apa!Jól sikerült a bulija?Nem is meséltem,enyéme nem igazán szeretik a kölesgolyót,max 1-2 darabot esznek,de mióta itt voltatok mindig mondom,tudjátok,ez az,amit Tamival meg Laluval ettetek :lol:

És köszi lányok,már nem emlékszem ki mondta,hogy engedjem nekik hámozni a mandarint,na ez nagyon bejött,eddig nem ették,pedig tavaly még igen,de hirtelen négyet is benyomtak,és még kérték :lol:

Ma annyira jól ebédeltek,uzsonnáztak és vacsiztak,gondoltam mérlegelünk,Noémi 11.1 Bada 14.2.Pedig az elmúlt 2 hónapban nem változott a 10.6 és 13.5 max le egy tizeddel,meg fel egy tizeddel.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Eszti írok privit!

KépKép
noba
Budapest
 
 


sehol senki?Akkor jóccakát!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Boldog újévet!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: nálunk is pucolják a mandarint, de mondjuk ezek akkor is zabálják, ha mi pucoljuk meg. :lol: Alexának is 11.1-et mértem valamelyik nap. :D Bada jó súlyban van! :lol: Engie (nem tudom hogy írják) fél a durrogástól?

Nálunk mindenki tüzijátékozott a házunk körül már 8-9-től, mert gyerekek vannak. Lányaim simán aludtak. Kicsit aggódtam, hogy esetleg felijednek, de nem, szerencsére. Mi meg éjfélkor nem tudtuk, hogy merre kapkodjuk a fejünket, hogy lássuk a sok tüzijátékot.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: 800 g-ot hízott az elmúlt 1 hónapban, előtte meg hónapokig semmit. Pedig most nem is eszik rendesen. :shock: Ali éjjel legény.... :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


bujjjjjjék Csajok :wink:
nálunk ismét felpörögtek estére most ugye a szuper tüzijátéktol :? :lol: 9kor beprobálkoztunk persze semmi siker aztán 10ig hagytuk öket "buli van Anya" :lol: :lol: természetesen 6.30kor már kukorékoltak :evil: igy egyetlenegy filmcimmel sem büszkélkedhetek ámbár átaludtunk az ujévbe remélem ez most akkor azt jelenti h sokat fogunk aludni :lol: :lol: :lol: :lol: voltunk kint hogolyozni :lol: kb 1cm átmérüjü golyokat sikerült gyurni de nagyon élvezték Csajok :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: aztaaa :shock:
Zsófi: jo volt buli??? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,igen,mióta voltak Angeinek kölykei azóta fél.Elötte meg támadott rá,nem bírtuk kicsit becsalogatni a házba,vagy a nyárikonyhába,hogy pihenjen,egész éjjel rohant a kertben,hogy elkapja a tüzijátékokat.Mostmeg teljesen becarik szegény.Nálunk is nagy volt a fejkapkodás,szép volt nagyon.

Zsófi,na akkor kicsit kikapcsolódtatok :D

Babus,nálatok annyi hó esett? :shock: hű,nálunk szinte semmi nem maradt meg.
Éljen a sok alvás :D

Móni,Törpi,Rana,Kata,nektek hogy telt?

KépKép
noba
Budapest
 
 


jó reggelt ;)
lassan kezdem azt hinni h csajok lenyeltek egy ébresztőórát :? :lol:
Nyulasz: itt is minimál esett ám csak az utcán a keritéskorlátrol szedtünk és minigolyokat gyurtunk :lol:
Zsófi: örülök h jol sikerült buli :wink: a savoyás játsziban is van ilyen játék tök jo volt nézni ahogy játszottak a gyerekek inkább nagyobbaknak ugye de tényleg nagyon jopofa :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: tesód kislánya már meggyógyult a tüdőgyusziból? Emlékszel, mondtam, hogy ne ijesztgess, mert sem láz , sem semmi, csak a köhögés volt neki is?! na, Hangának ugyanúgy tüdőgyulladása lett. Semmi baja, már köhögni is alig köhög, de nem hagyott nyugodni és reggel elvittem dokihoz. Hörgőszűkület, tüdőgyula és azt mondja a doki, hogy nagyon fertőz. :(

Nyulasz: remélem tényleg nem fertőztünk meg benneteket! Gyere majd, mi volt Nonó szemével!

Babus: csak nem kakukkoltak a lányok? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timi76 2012.01.02 11:59-kor.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: oooooo millio gyogypuszi!!! AB-t kapott? jobbulást!!! hu ez hihetetlen h semmi láz :shock:
jaja, orát lehetne igazitani Csajokhoz lassan :evil: :evil:
Nyulasz: mentek szemészetre ezek szerint remélem minden oksa :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: kapott AB-t, hörgőtágítót meg a köptetőt tovább kell adnom, amit elkezdtem neki. Asszem szerencsések vagyunk, hogy eddíg nem kellett gyógyszert szednünk, sajna Hanga hajlamosabb a légúti betegségekre, így is nagy szó, hogy 2 éves kora után nyelt be valamit. Egyébként tök jól van, semmi baja, ugrál, pörög ezerrel és étvágya is van, csak néha köhög kicsit.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: szerencsére akkor ;) maradjon is igy illetve legyen gyogyult minél elöbb ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: probiotikumot köszi, hogy említed, el is felejtettem, pedig mondta doki is. Szerdán mennénk unokaöcsémékhez, ott is van két gyerek, nem tudom bevállaljuk-e, illetve felhívom anyukájukat, hogy ő bevállalja-e, akkor már biztos nem fertőzünk, mert 3. napja fogja kapni az antibiotikumot, de majd ő eldönti. hangának étvágya is a régi, tényleg semmi baja. Azért ez annyira hihetetlen, tüdőgyulladás úgyszólván tünetek nélkül. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: 1 hét mulva kezditek???
Móni: Ti is???
Nyulasz: na mi volt???
Törpi: tetszik a fogadalmad ;) majd jol szavadon fogunk ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Babus, vagyok ;-)

Timi, ez hihetetlen, meg jo, hogy elvitted dokihoz. En tuti nem lettem volna ilyen ovatos. Jok az anyai megerseseid!

Csajok bolcsiben, iszonyuuuuan hianyoznak, egesz nap ok vannak a fejemben.
Este probalok a szilveszterrel jonni, de nem tul szivderito mulatsag volt szamomra.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Na, szerda lefújva, pénteken megyünk, akkor már tuti jól lesz -fő, az optimizmus. :)

Törpi: ha óvatos lennék, már korábban elvittem volna, mert valójában november (vagy október) óta krehácsol, de igazán hurutos 2-3 hete lett. :( szóval nem olyan jók az én ösztöneim.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sziasztok!

Utólag mindenkinek minden jót, és jobb évet mint a tavalyi

most jöttünk haza, most jutottam géphez

Timi! ez nagyon furi, hogy ez tüdőgyulladás

Lányok karácsony óta egyfolytában táposak
Laura kezdte, azt írtam is mert fura volt, hogy folyt a könnye, aztán Réka folytatta, köhög majd megfullad, és ettől hány, úgyhogy tegnap Kecskemét ügyelet volt, ahol megállapították, hogy
nem tudom mi, csak ködösített és a hangszélgyulladásra határozottam emlékszem
kapott ab-t (amit rendszerint kihány gondolom így semmit nem ér) sinecodot, calcimuscot
ma háziorvos azt mondta tüdejével van valami és azt mondta spiropent és ambroxol meg nasivin

na most ebből mégis most mit szedjen az a szerencsétlen gyerek

tényleg nem értek a gyógyszerekhez, egyszer sem volt köhögős betegségük, nem tudom melyik köhögés csillapító, melyik köptető
a spiropent kizárja-e a sinecod szedését :?



2 orvos tök más diagnozist állít fel, kinek higgyek? :?


mi szilveszterkor aludtunk, már amennyit lehet egy köhögős gyerek mellett
filmet mi is szerettünk volna nézni, de nem jött össze a 4 nap alatt

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: Ambroxol köptető, azt délután adjad utóljára, este semmiképp. A Spiropent hörgőtágító, azt kell lefekvés előtt adni. Mi is ezt kaptuk, nekünk reggel ébredés után is kell kapnia a hörgőszűkület miatt. Ez oldja a hörgők görcsét, visszafogja a köhögési ingert. A sinecodot ne add ezek mellé, csak az antibiotikumot. Bár, ha kihányja tényleg nem sokat használ. :? Jobbulást nektek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Azért az érdekes, hogy az orvos nem mondja el normálisan mi mire való, nekem még a lehetséges mellékhatásokat is elmondja a gyógyszerekhez. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Itt vagyok,mindjárt olvasok vissza.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Tegnap Noéminek a szemgolyó mellett láttunk egy piros pöttyöt,és gondoltuk azért nem árt ha látja szemész is.Nos 2 óra várakozás után beszóltam nekik,hogy már mindenkit behívtak,mi mikor kerülünk sorra,erre mondják,hogy a következők mi leszünk...na ennek ellenére nagyon-nagyon kedves volt a doktornő,Noémi meg nagyon ügyes,annyit dícsérte,meg a maciján mutatta meg ,hogy mit fog vele csinálni,a lényeg,ez is az ütés miatt keletkezett,de teljesen normális,és a szeme is rendben van,háromféle dologgal is megvizsgálta.

Timi,nagyon sajnálom a tüdőgyuszit,jobbulást Hangának.Mi tök jól(koppkoppkopp).

Zsófi,igen,vannak kimondottan kutyáknak kapható nyugtatók.Szegényt rendesen ki is üti.

Móni,pont valamelyik este jutott eszembe,hogy írtad a könnyezést,na most az mitől volt?Sajnálomhogy betegek vagytok,jobbulást!Mi tavaly kezdtük így az évet.

Törpi,várjuk azért a szilveszteri beszámolót!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: na, de jó, hogy nincs tényleg semmi baj Nonó szemével!

Én ki lettem túrva az ágyból, pedig csak Alexa alszik benne egyedül. Hanga meg már nézi a mesét. Apropó mese! K. leszedte a nagy ho-ho-ho horgászt, kíváncsiságból beraktuk nekik mit szólna, hát, hatalmas volt a siker. :D Nem is értem, hogy ezeket a régi jó meséket miért nem adják a tv-ben.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt! :D

gondoltam órára kelünk a héten, de végül csak én mártírkodok itt

viszont a telefon benn volt a lányok szobájában mert ott kezdtem az alvást, és mikor megszólalt berohantam, semmit nem láttam, később megvilágosodott, mikor visszamentem megnézni be vannak-e takarva, hogy a Laura a földön alszik, azon a csapáson ahol a telefonért kellett rohannom, remélem nem léptem rá

múlt héten ugyanezt eljátszottam apa lábával, éjjel rátérdeltem mikor Rékához át kellett mennem, és fel sem ébredt rá, (pedig én még reccsenni is hallottam) csak mikor ki akart kelni az ágyból akkor döbbent rá, hogy nem tud ráállni
duplájára dagadt, azt hittük elrepedt csont vagy ilyesmi, de végülis 3 nap alatt rendbe jött


Nyulasz! de jó, hogy nincs semmi baj Noémi szemével
és a lila már elmúlt róla teljesen?
A szemkönnyezés nem tudom mitől volt, akkor apa volt Laurával orvosnál tutira nem mondott rá semmit

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Enyémek még alszanak,el se hiszem.Napokig Balázs jelent meg nálunk 6-kor,tegnap a Nono,ma senki.
De jó,annak a zenéjét nagyon szeretem,meg is van a telefonomon :lol:
Én nem tudok filmet letölteni,megint valami nem okés,múltkor csak a maszkabált akartam újra a gépről dvd-re rakni,mert néha már akadt,de nem játssza le a dvd. :(

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni,hűha,nézz a szemed elé :lol:

Még kicsit látszik,de sokat halványodott.Nekem a combomon van két oldalt konkrétan lilás-fekete tenyér nagyságú folt,szép szimetrikus,lecsúsztam a csúzdájukon,aztán a második csúszásnál hamarabb dobtam rá magam,és ott még elég szűk,és a pereme kétoldalt jól megütött :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: :lol: :lol: :lol: Én csak az asztal sarkától vagyok folyton kék-lila.

Móni: :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Frankó, Hangának vehetek új bakancsot, mert az orra beázik az illesztéseknél. Pedig de szerettem ezt! :( És mennyire nincs kedvem elmenni vásárolni, pedig apa küldözget, hogy kicsit kapcsoljak ki, de nekem most itthon lenne jó, ki sem dugni az orromat. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


haho Csajok itt a tavasz :shock: :shock: 10fok nem semmi :shock: hatalmasat sétáltunk persze nem usztuk meg pocsolyaugrálás nélkül :evil:
Timi: ooo milyen bakancs? :( lehet már leárazások vannak nem? :) ötletet köszi majd mutatom Csajoknak most ugyis hal-lázban égnek a tropicárium ota :lol:
Nyulasz: jaj de jo h minden okés Nonoval :wink: hol voltatok szemészeten?
Móni: jobbulást Nektek ;) juj mindenkire rálépsz :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


csütörtökön jön Anyum el akarok ugrani még tetykoba hátha maradt még vmi jo lenne már kicsit tavaszra beujitani a leárazáson :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: aldis ten-tex bakancs, 2 hónapot bírt. Alexáé is aldis, de más fazon, az jó. Néztem deichmann honlapját, de még nincs leárazás a téli cipőkre, viszont tavaszra be fogok vásárolni, mert azok már akciósak. Van egy decathlonos hótaposónk, csak az túl meleleg ebben az időben, lehet azzal kihúzzuk idén. :? Enyémek ma szó szerint belefeküdtek a sárba, tiszta zizik. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: nekünk is aldis van :lol: melyik ez? tényleg tavaszi cipik akciosak? hu lehet benézek én is :lol: a honlapon nézted? meglesem akkor :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: honlapon néztem. két tépőzáras, szürke-lila színű, belül szőrös.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


miénk barna-rozsaszin és polárbélelt akkor gyanitom nem uaz
megnéztem egyelöre semmi nem fogott meg megnézem a boltban hátha több minden is van :wink: köszi tippet :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: Alexáé is a barna-rózsaszín. :wink: Engem akciósból 1 fogott meg, meg van egy másik ami nem akciós, de nagyon vagány csajos és az olyan jó lenne. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


mutiiii :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nekem tavaly bejött ez a barenschuhe vagy miaszösz szerettük azt a cipit egy olyanra befizetnék akcijoosan :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: http://www.deichmann.com/HU/hu/shop/lan ... zarascipok Ez az ami nekem nagyon tetszik, ára sem rázós, viszont kényes -nekünk, mint vadmalacoknak. :lol: Meg ez az ami talán nekünk is jó és akciós:
http://www.deichmann.com/HU/hu/shop/lan ... ny-50akcio

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: visszeret sajnálom, nekem nem lett szerencsére. Ma én sem voltam jól, alig várom, hogy mehessek aludni! Cipőből tavaszra 23-24-eset veszek, egy számmal nagyobbat, mint a mostani. Nem élnek nagy lábon -még! (Nem bánnám, ha nem az én 41-es lábamat örökölnék)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: ez az akcijooos nagyon cuki :wink: háát nem is tudom h nekünk mekkora méret kell majd :oops: lehet a 25 kicsi lesz nem tom még :? a bakancs most 25ös de az nagy picit szoval lehet elég a 25 aszem elviszem akkor Csajokat is...
Zsófi: nemmondod egyik gyerköcnek se jo a 25ig méret??? :shock: :lol:
Timi, Zsófi: tuti ez a front is bekavart :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi,jobbulást!Csütörtök,az csak körülnézős nap?Nekem se lett viszér...vv szupi :D

Babus,heim pálba mentünk,nem is voltak túl sokan,kb 4-5 gyerek,de aki sorban érkeztek utánunk,mind elöttünk mentek be :evil: gondolom időpont meg hasonlók,de akkor is bosszantó volt.Kérdezetem,hogy mivel van egy ikrtesó is,és sose voltunk még szemészeten,lehetne-e megnézni mindkettőt,azt mondták az időpontra megy,és február végéig nincs hely.
Jaja,szép idő volt,kinn voltunk délelött és délután is.

Timi,az első cipő az nagyon hasonlít arra amit mutattam még ősszel neked,emlékszel?Szólj ha jössz,szívesen megyek veled :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: emlékszem, lehet, hogy ugyanaz. Akkor is tetszett, csak akkor még más szempontok szerint vásároltam nekik. Most meg már nagyon számít, hogy mennyire csinos-csajos. :wink:
3-asban megyünk ma vásárolni, Hanga marad itthon anyóssal, de már gondoltam rá, hogy kéne talizni (meg K. is :shock: -tegnap mondta, miért nem megyek hozzád kicsit beszélgetni, ő meg marad a lányokkal itthon :shock: )

Zsófi: jó nagy lábon éltek, de a magasság is megvan hozzá. :wink:

Törpikém: csak pár szóra, gyere majd! Tudod! A fogadalmad! :wink: Meg hiányzol!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Timi! de durva 2 hónapot bír az aldis bakancs??

Ma reggel dobtam egy hátast
voltam bent a bölcsiben, eü kartonért, mire szólt a bvezető, hogy emelték az étkezés díját, fizessem ki a januári különbözetet, meg ha már úgyis ott vagyok és a lányok jövő héten nem is biztos, hogy mennek, fizessem be a februárt is mert hétfőn lenne esedékes

Még egy percet sem voltak bölcsődében csajok, és már legomboltak 40 papírt rólunk

aztán ezt tetézték a kórházban, ahol ismét bebizonyították, hogy milyen egy ocs....ny társadalom az orvosoké
istennek képzelik magukat, és szomorú, hogy ilyen emberek kezében van a mi életünk

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: :shock: És ha nem mennek a csajok, akkor visszafizetik legalább? Kórházban mi volt? Már, ha publikus? Jöhet priviben is.
Ja, Aldis csimma, ennyit bírt, a másik is az, de az nagyon jó -még. Azért azt hozzá kell tennem, hogy a lányaim minden nap motoroznak itthon az udvaron + minden nap 1-2x 1 órát sétálunk is, de azért azt gondolom, ennél többet kellett volna bírnia. Szívesen visszavinném, de nincs meg a blokkja. :evil:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: