Új privát üzeneted érkezett!

Natasa, aztaaaa ! Bátor vagy! Azért, ha ezt komolyan mondtad, akkor nagyon gonondold meg és nagyon járj utánna a témának!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Natasa! Tényleg bátor vagy én semmiképpen nem szülnék otthon....félnék ha valami baj van, akkor minden perc számít..... Jóóó persze, tudom még egy kb. 50 évvel ezelőtt az számított "csodának" ha valaki kórházban szült és nem otthon :)

Én legszívesebben ha tehetném vízben szülnék, az hátha segíteni a csípőszükület lazításában, de megemlíteni sem merem, mivel eleve bennem van, hogy hüvelyi úton nem lehet, ezért inkább meg sem próbálom, mert még több kárt csinálnék, mint hasznot és ez nem olyan dolog, hogy nahhh kipróbáljuk mi lesz, mert itt egy új életről van szó...

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


most viccből írtam, csakmert az egész azé' ijesztő, hogy így beszélünk róla, meg, hogy találjam ki, h miről mondok le, a nyugalomról v arról, h pasi bennlegyen...
de alapból otthon szerettem vna és ha lenne Geréb Ágnes, úgy is tennék. illetve méginkább születésházban. kádban, nemkórházban, ez vagyok én:)

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 

 
 

Natasa, ha érdekel az otthonszülés, akkor küldök privit.

Bdana, nekem a kisebb hulla rosszkedvű ma, mindenért nyafog, sztem a nagy melegtől van.

Kint voltam az ikeában, megvettem a nagynak az ágyat, matracot, ágyrácsot, mindezt 2 gyerekem asszisztálásával. Itt van a ház előtt az autóban, már csak a férjemre vár az összeszerelés!!!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui, érdekel! hős vagy a melegben hármasban ikeázással! először azt hittem a gyerekedet nevezed kisebbik hullának!:P a kisebbik hulla rosszkedvű ma:)

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Oui, érdekel! hős vagy a melegben hármasban ikeázással! először azt hittem a gyerekedet nevezed kisebbik hullának!:P a kisebbik hulla rosszkedvű ma:)


Mennyit számít egy vessző!!! :lol: :lol: :lol: :lol: én is azt gondoltam, hogy a kisebbik hulla a kisebbik gyereket jelöli!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Idézet:
Oui, érdekel! hős vagy a melegben hármasban ikeázással! először azt hittem a gyerekedet nevezed kisebbik hullának!Razz a kisebbik hulla rosszkedvű ma:)


Mennyit számít egy vessző!!! Laughing Laughing Laughing Laughing én is azt gondoltam, hogy a kisebbik hulla a kisebbik gyereket jelöli!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Ezen akkorát nevettem! :D :D :D
andi1982
 
 
 
 
 


bdana, mégcsak vessző sem hiányzott, m a hulla itt a nagyont helyettesíti sztem:)

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Rövid megjegyzés:
én is furcsálltam, hogy oui hullázza a gyerekét :D Aztán magamban mondogattam a mondatot, és akkor rájöttem a valószínűleg helyes értelmezésre :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


hàt igen, a nagyon-t jelenti!!!:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Csajok,
Akik már érzik a mocorgást: milyen gyakran érzitek?
Én van hogy napokig semmit nem érzek, bárhogy fekszem. És akkor sem vagyok biztos benne, hogy őt érzem, mert olyan valószínűtlen helyeken tud felbukkanni.
Flóránál a 22. hétig semmit nem éreztem, Dávid olyan aktív volt, hogy a 12. héttől soha nem kellett kételkednem abban, hogy minden oxi vele.
Most viszont 3-4 nap "csend" után majd megőrülök!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


hàt igen, a nagyon-t jelenti!!!:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Köszönöm a nadrággal kapcsolatos tippeket. Végül vateráztam egy farmert és egy farmerszoknyát, próba szerencse, majd kiderül jövõ héten. :)

Honeymoon, én a 14. héten kezdtem el érezni a mocorgását, akkor még nagyon lightosan, most már egész erõsen. Naponta többször érzem, fõleg ha eszem, vagy ha egy kicsit felindultabb állapotban vagyok(bármin elpityergem magam).:) De én is várom mindig, hogy érezzem, hogy mozog, megnyugtat. Apuka is néha fogja a pocakomat, hogy érzi-e már, de szerintem az még odébb van.

Kép

Kép
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


sziasztok
13 hetes terhes vagyok, most találtam rá erre a fórumra. szívesen beszélgetnék más hasonló korú kismamával :)
szép napot
Laura
lau31
Budapest III. kerület
 
 


Laura,
üdv itt :) Mikorra vagy kiírva? Hanyadik baba?

Honey,
én tegnap éreztem először a mozgást, olyan hihetetlen :D Szóval még nem tudok nyilatkozni a gyakoriságról. De ne izgulj! Főleg most, hogy még pici, tök oké, hogy nem érzed minden nap!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Üdv Laura :wink:

Én kórházban szülők :lol: És engem is érdekelne a kádban szűlés amugy :oops: :D

Mi mag megyünk a telekre apukám névnapját ünnepelni!
Mindenki vigyázzon magára!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Laura! :)

Azért nem semmi lányok, hogy miket tudtok olvasni! :D :D :D Oui, én nem értettem félre, fura lett volna,ha hullának hívod õket :D
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Helló Laura!

Örülünk hogy jöttél! Mesélj magadról! Első baba? :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Honey! Nekem még semmi, vagy nem tudom, mert összekeverem a bélmozgásokkal.... mivel én túlsúlyos vagyok és ráadásul mellső falon tapad, ahogy olvastam így jó ha a 20.héten érezni fogom konkrétan, de türelmes vagyok, csak nincsen baj, akkor annak azért lennének jelei, de hál Istennek jól vagyok/vagyunk. :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Nóci és Lányok!

Nem szült valaki vízben itt már? Nagyon-nagyon érdekelne :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


sziasztok

ó de örülök, hogy írtatok :D
igen az első baba, így folyamatos para van bennem de eddig minden rendben van remélem így is marad
január végére vagyok kiírva és a margit kórházba járok.
Ti is meséljetek magatokról!
lau31
Budapest III. kerület
 
 


Szia Laura!

A para az ismerős :lol: Én 34éves vagyok, szintén első baba, ha van időd érdemes visszaolvasnod, mert rengeteg dolgot megbeszéltünk úgy "folyamatában" - vizsgálatok, tapasztalatok.....stb.

Én még sajnos nem tudom, hogy fiú vagy leány, de remélem aug. 3-án kiderül, akkor megyünk UH-ra :roll:

Te hány éves vagy? Gondolom Budapestről írsz, mert a Margit Kórházat írtad :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szia Dana

én 32 éves vagyok 3 kerületben lakunk. Mennyi idős terhes vagy? Te is Budapesten laksz? Melyik kórházba jársz? Már akkor jövőhéten megtudod, hogy fiú lesz v kislány, kicsit irigyellek:) én aug. végén tudom csak meg, de nekem tutira fiú lesz teljesen ezt érzem.
lau31
Budapest III. kerület
 
 


Szia Laura!

Hát valahol a 17-18. hétben járok, sajnos teljesen pontosan nem tudom. Én nem pesti vagyok, de Pestre járunk orvoshoz, vidéki, Pest megyei vagyok és a kútvölgyibe vagy a Nyírőben fogunk szülni.

Ne aggódj, olyan gyorsan el fog telni az idő....neked már vannak valamilyen vizsgálati eredményeid? Itt már többünk átesett az AFP-n, mindenféle genetikai vizsgálaton és hál Istennek minden rendben volt eddig mindenkinél. Szóval jó kis csapat, sok mindent megbeszélünk és tök jó, hogy lehet kérdezni, én sok mindent innen tudtam meg :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


hát én még csak a 12 hetes uh vagyok túl, jövőhéten lesz meg az első kr. rendellenesség eredménye AFP-re csak aug 20 körül megyek. Ti egy hónappal előrébb jártok:)
lau31
Budapest III. kerület
 
 


Szia Laura!!

azt hiszem, h érzem a motoszkát...

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Bdana: én sem érzem még a TÖRPÉT de türelmesen várok, én most 58 kilónál vagyok. Kiváncsi vagyok mikor érzem majd azért :lol:
Na most nem bánom, Hogy mégis csak kaptam szívhang Figyelőt :oops: mert Higy nincs hányinger és rosszullét néha jól esik meghallgatni a TÖRPÉT :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 



bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


nekem is mellső falon tapad, nem nagyon érzek semmit....
a vicces a 3. terhessègben, hogy az elsőnèl még otthon sem mertem fürödni, csak tusoltam, tegnap pedig a dugig lèvő strandon is simàn ùszkâltam (persze a 2 kicsi mellett nem is tudnàm elkerülni)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


jövő héttől én is szeretnék járni úszni. te tettél vmi elővigyázatossági intézkedést?

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Natasa, nem tettem, mert előtte már egy hátig tengereztem, azelőtt meg Bp-en strandoltunk többször is, és semmi bajom nem lett.
De valaki írta, hogy van egy jó szer megelőzésre, csak elfelejtettem a nevét!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvégétek? Mi főleg Olimpiát néztünk, és próbáltunk nem megfőni.


Natasa! Nekem a dokim az Ellen tampont javasolta strandoláshoz.
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én főleg aludtam hétvégén :) Meg élveztem, hogy érzem a grapefruitlakóm mocorgását.

Oui,
ez olyan jellegzetes alakulása a szabályok betartásának :)

Natasa,
Én mondjuk már E-vel is fürödtem, Balatonban, doki megengedte.
Ha zárt a méhszáj, akkor végülis mindegy. Csak ugye ha strand, akkor érdemes szárazba öltözni stb. Meg ezt a tampont már én is hallottam, ha biztosra akarsz menni, akkor használd azt.

Ma megyek bölcsis szülői értekezletre :)

Füles,
mi hír?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Andi,
lánykád meggyógyult már?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noémi!
Köszi, már jól van. Viszont elég hisztis azóta is. Szerintem őt is megviseli ez a párás, fülledt hőség.

Jó neked, hogy érzed a mocorgást! Én alig várom már! Nem értem mi a helyzet, pedig már betöltöttem a 15. hetet is.
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Az én hétvégém elég pocsék volt. A fiam az apjánál nyaralt. Valahol valamit biztos elkapott, mert szombaton hányt, a cukorja leesett és acetonja is lett nem kevés. Este irány a kórházba. Infúziókat kap szinte folyamatosan. Úgy sajnálom szegénykémet, nem lehetek mellette. Nincs hely. Azóta már jobban van, már tegnap nem hányt. Ma lesznek meg az eredmények 11kor. Remélem, minden rendben lesz!!! Szorítsatok! Be akartam menni hozzá reggel, de aludt. Olyan gombóc jött a torkomba, meg se tudtam kérdezni, hogy van. Én is egyfolytában pityergek mindenért. Nagyon hiányzik!!!

A pocaklakóm a hétvégén elég aktív volt, lehet, hogy a stressz miatt. Tegnap arra ébredtem (délben elaludtam), hogy mozog a hasam. Amúgy szinte minden nap érzem, de csak egyszer. Viszont egyre erősebben. Nem kimondottan rúgásokat, inkább azt, hogy forog, helyezkedik.

Úgyhogy az egyik szemem sír, a másik nevet!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


Ercsi! Sajnálom a fiadat, remélem hamar rendbe jön! Azt meg nem is értem,hogy miért nem találnak ki valamit, hogy bent tudj maradni, ez a legrosszabb ilyen helyzetben. :(
Írj majd, hogy milyen lett az eredménye, szorítok nektek!
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Ercsi, szorítok értetek!!!!

Laura üdv itt!!! :)


18. heti ultrahang jövő héten Szerdán kell mennem, már nagyon várom, mert bejöhet a férjem is :D
És talán kiderül, hogy kisfiú vagy kislány a mi kis pocakmanónk.

Mozgás: Volt egy idő, amikor ettem, mindig éreztem kis bugyborékolást, amit előtte még sohasem, de azóta meg nagy csend van, szóval, az igazi mozgások még várnak magukra :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Lányok,

Erről jókat írtatok, nem? 4D-GENESIS KFT.


És most csak 7500 ft.

4D ultrahang vizsgálat, DVD és CD lemezre rögzítve 7 500 Ft-ért!
Kukkantsd meg, a pocaklakódat :)
http://www.babakassza.hu/frontend/campaigns

Ki megy?? :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Ercsi, jobbulást a fiadnak!

Andi, a 3 évesem nekem is nagyon frontérzékeny, tiszta hiszti egész nap, a naggyal semmi gond nincs. Remélem, a kicsi is kinövi ezt, mert horror.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Halihó, megint én.

Ki volt, aki egy nagyon jó welness hétvégét keresett??

Ez ugyan nem welnes, de egy kis pihenésnek szerintem megteszi:

Kupon tartalma:
3 nap/ 2 éj szállás 2 fő részére az egri János Vitéz Panzióban
Félpanziós ellátás -> 28.990 Ft
6 éves korig a gyerekeknek ingyenes :)

http://www.napitipp.hu/tippek/pihenj-borozz-kulturalodj-egerben-az-ev-vegeig-barmikor-gyerek-felpanzio-1-ora-masszazsfo-korlatlan-borfogyasztas-kupon?utm_source=nt-tipp&utm_medium=email&utm_term=nt-utazas&utm_campaign=pihenj-borozz-kulturalodj-egerben-az-ev-vegeig-barmikor-gyerek-felpanzio-1-ora-masszazsfo-korlatlan-borfogyasztas-kupon

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Ercsi, jók lettek az eredmények, ugye?

Oui, a vitagynt ajánlotta vki itt.

az ellen tampont kipróbálom, bár mensin kívül óvatosan kell -mert képzeljétek, én nem menstruálok!!:))- vele bánni, lehet, h krémmel együtt kellene használni.

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Natasa,
Én írtam a Vitagyn C hüvelykerémet. Antibakteriális és gombaölő hatású. Nekem nagyon bejött, pedig én fogékony vagyokminden szarra.
Este, mielőtt másnap strandolnál, felteszel egy adagot és másnap bátran fürödhetsz. Annyi a hátránya, hogy a reggeli wc alkalmával kijön kb az 50%-a, a többi viszont napközben lasan távozik. Ez esetleg zavarbat.

Igen, a 4D genesis szuper hely szerintem!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Csak a nővérrel tudtam eddig beszélni, azt mondta egész jól van. Ma reggel kapott még infúziót, többet talán már nem fog. De ha kell még a nap folyamán, akkor biztos kap. Acetonja még mindig van egy kevéske. A vérében gyulladás nincs. Ami jó. Holnap talán hazaengedik. De gondolom, ha nem lesz még olyan állapotban, nem hiszem. Egész nap mesét néz (magyarul ráadásul :-) ) Aranyoska, csak szomorú- mondta a nővér. :-(
Két pici babával van egy szobában, akik szinte egyfolytában sírnak.

Ma délután 3kor megyek be hozzá. Remélem sikerül a doktornővel beszélnem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


Olyan jó nektek, hogy tudjátok, hogy mit kell érezni amikor mocorognak :)
Mi a 16. hétben vagyunk, tehát elméletileg már érezhetnék valamit, de mivel még első baba, ezért nem tudom hogy mit is kéne érezni... Pedig nagyon figyelek. Mi a tapasztalatotok, mikor mocorognak jobban?

Azt tapasztalta más is, hogy reggel ébredés után sokkal jobban dudorodik a hasa? Valahogyan éjszaka a baba iszonyú magasra fel tudja magát tornázni, egészen a köldökömig, és kb 3 cm-el magasabban dudorodik. Ráadásul általában nem is középen van, hanem az egyik oldalon. Elég vicces :) Ha fölkelek akkor viszont azonnal visszacsúszik a helyére.
zzeldi
Piliscsév
 
 


Lányok, egy teljesen más kérdés, most olvastam, hogy nem jó csípőset enni.... Én már 3 napja csak csilisen eszem a húslevest és ma is csípős almapaprikát ettem a rántott húshoz....ez nagy baj? :( :( :(

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szia Zeldi,

Itt mindig nyomon követheted mi történik és jó sok dolgot leírnak, pl. azt is leírják milyen érzéd a mocorgás. Tudsz beállítani automatikus e-mailt is, így minden héten megkapod az aktuális várandós naptári hetet :D

http://www.babanet.hu/varandos-naptar/16-het

A reggeli pocakhelyzetet én sosem figyeltem, olyankor még túl fáradt vagyok :) Holnap reggel megnézem :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Sziasztok Csajok, én is visszajövök az életbe :) Jól vagyok, pocakom hatalmas :)

Holnap megyek dokihoz, jön végre a férjem is, nagyon várom, remélem kiderül a neme :) Leveszik az afp-hez a vért is, hát azt nem várom, remélem jó lesz az eredmény, elég aggódós vagyok amúgy is...

Üdv az újaknak :)

Nekem reggel sokkal laposabb, mint máskor! De már egyértelműen látszik! Majd kutatok egy képet valahonnan!

Én pénteken kapok fizut, meg fogom venni ezt a kupont! Már nagyon kíváncsi vagyok, szeretnék elmenni a 4D-re!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Jaj de jó, Livi, köszi a linket, én feltétlen veszek ilyen kupont :)

Viki,
üdv újra itt :) De jó lesz neked holnap!

Dana,
ugyan, szerintem semmi baj a csípőssel. Én Emesével rengeteget ettem, mondtam is, kis sárkány lesz belőle. Semmi baja nem lett tőle. (Egyelőre :D)

Ercsi,
szegény fiacskád :( Ilyen máskor is volt már, vagy ez miért van? Jobbulást neki!

Rosszullétes lányok, vannak még rosszullétek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Honey, köszi!

Zeldi, én egy nagy esti hányás után... éreztem a mocorgást, hanyatt feküdtem épp és éreztem, h finoman mozog, nem lehetett összetéveszteni mással.

Bdana, én is csípősözök, nagyon jól esik, nem hiszem, h gond.

Noémi, én egészen konszolidálódtam a múlt héten, de egy nagy dinnyeevés megártott, meg a hétvégéim rosszabbak amúgy is, nekem nem tesz jót a pihenés...

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: