Új privát üzeneted érkezett!

Reginand, akartam még délelőtt írni, csak nem jutottam el odáig, hogy elvileg azt is látják, ha volt PÉ, mert asszem visszamarad a sárgatest amit látnak.
Én vasárnap megyek a dokimhoz, megcsinálja a rákszűrést meg még egy-két dolgot, hogy gyorsabban haladjunk a vizsgálatokkal. Ha már ott leszünk, nézetek én is PÉ-t, 10. napon leszek.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csilla,
koszi, vegulis, most mondta is h. vmi latszik..
az jo lesz, epp idoben :)
Biztosan sikerulni fog most :)

azt nem tudom h. azt mondjak, olvastam h magas prolaktinnal a cikuls is mas: pl hosszabb, nekem semmi ilyen gondom nincs..

kivancsi vagyok ez a premens segit e..
20140211131327
 
 


Jeee, laptető! Remélem ez most jót jelent! :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 

 
 

Én azt számoltam, hogy elvileg a peteérés a következő ciklus előtt 14 nappal van. Na, nekem elvileg a 15. napon volt az érlelődés, akkor már nem 31, csak 29 napos lesz a ciklusom, vagy ne higgyek senkinek mert úgyse lesz igaz rám ? :)

Már nagyon izgulok, hogy ne jöjjön meg :D Csuppancs, hajrá laptetőfedő :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


reginand: A tüszőrepedés után marad vissza a sárgatest (vagy ilyesmi) és az látszik. Ha nem repedt volna meg, akkor a cisztát látná. De nálad volt pé. A 6,5 mm tényleg nem a legvastagabb, de elég lehet a babához. A bmc-ben olyan 8 körül már örülni szoktak neki. Van valami gyógynövényes cucc, amivel lehet vastagítani a nyálkahártyát.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Regi!

1289,3 kezdtem... :?



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Kicsit megfáztam, november óta először náthás vagyok :)

Fázok is cseppet, 37 fokos vagyok megint. Nem szokásom egyébként lázasnak se lenni. Azért még reménykedek ezerrel.

Számít, ha evés közben émelygek?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Bayar, hat akkor az enyem tenyleg nem veszes, majdnem a fele a tiednek.. Utanaolvastam es azt irtak valahol h. a fajdalomcsillapitok is emelhetik amit pl mensigorcsokre szedsz. En eleg rendesen feltankoltam magam 1 nappal elotte.. Mindegy eszem, szedem a homeos cuccot, Ma vettem cseppeket is. Kivancsi leszek jo lesz e.

Vicky, koszi, mar megneztem, a palastfű jo ra allitolag. Azt is iszom. Mult honapban a 15. napon 7 mm volt. Gondolom ez meg belefer.
Mindegy, meglatjuk mit hoz a jovo..
20140211131327
 
 


Sziasztok!
Olvaslak ám benneteket lányok,csak most nem tudtam érdemben hozzászólnia témához. De nagyon drukkolok mindenkinek! :)
Helenka! Ugye még nem jött meg!?
Holnap tesztelsz?

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, azért még nem sietek a teszttel :) egy darab van, és annak már csak pozitívnak szabad lennie :D

Tegnap éreztem apróbb dolgokat. Pölö apával gyakoroltunk (ha esetleg most nem jött volna össze a baba) és a petefészkeim -vagy a környékük) nagyon feszültek, fájdalmas, kellemetlen érzés volt.
Aztán este elmentünk beszélgetni egy baráttal, akik haza jöttek látogatóba és jaj, úgy belém nyilallt egy fájdalom, hogy csuda. Máskor is volt már ilyen, de más irányba. most alulról a köldököm felé szúrt. Aztán meg a jobb medencecsontomból sugárzott befele egy kis fájdalom. Aztán meg nézegettem az ablakokat és egy pillanatra elmosódott az egész. Lehet, csak a szemüvegem kellett volna megtörölni :)

Nem jött meg, ne is jöjjön meg és hurrá :) A barátaink május végére várják a lányukat. Második gyerek, az első fiú, pontosan, tervre.

Ha nem jön meg, leghamarabb pénteken, vagy szombaton fogok tesztelni. Tutira akarok menni :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka!
Értem! Ezek biztató jelek! Drukkolok! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Most már semmi sem biztos, ami a tüneteket illeti :)

Annyira izgulok, hogy már 95 a pulzusom. A templomban emiatt rendesen szédelegtem, régen is volt ilyen, amikor izgultam valamiért. Azóta folyton hányingerem van és húsz percenként öklendezem. Tehát befejeztem az önvizsgálatot és inkább igyekszem elterelni a figyelmem :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka!
Nekem nem lenne türelmem hét végéig várni a teszttel! Én annál kíváncsibb vagyok!
Neked sikerülni fog kivárni? :lol:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Szilárd az elhatározásom. Pillanatnyilag a kedd miatt izgulok, hogy először is : ne jöjjön meg :)

Ha már odáig eljutottam, nem lesz gond, hogy csak szombat reggel tesztelek. Barátnőmmel majd közösen, mert nála is jó lenne tudni, mi a helyzet :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, kíváncsi vagyok nagyon! Drukkolok! :D

Mi ma nem jutottunk el a dokihoz a havazásnak hála, keddre beszéltünk meg újabb randit. Holnap mammográfia. :roll:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


csuppancs: Remélem a mammográfiával és a keddi orvos látogatással nem lesz gond, hátha addigra már nem fog esni a hó.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Legyen rendben minden, mammográfián még nem voltam, de állítólag kellemetlen. Majd kellemes lesz, hogy nem találnak semmit :)

Csapadékot az agrármeteorológia egyenlőre nem mond többet, szurkolok, hogy a kedd össze jöjjön :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Én sem voltam még mammográfián, de miért lenne kellemetlen? Én úgy gondolom csinálnak egy palacsintát az ember csöcséből és lefotózzák. Vagy nem?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


De, Vicky, pontosan így van. :lol: Jól megfogalmaztad a lényeget. Majdnem hangosan felröhögtem. Én amúgy már voltam többször is, bár már nem emlékszem hogy legelőször miért is mentem, ki küldött.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs: Szerintem ez inkább annál kellemetlen, akinek kicsi a cicije. Na annál gondolom próbálják nyújtani egy kicsit. :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Mammográfia. Sajnos annak is fáj,akinek van benne ciszta. Anyukámnak sajnos már műteni is kellett,mert tele van neki csomóval és az egyik már határeset volt,így kivettek egy jó darabot az egyik melléből. Ő azóta is jár rendszeresen mammográfiai vizsgálatra,de ő csak rosszat mesélt nekem róla. Gondolom akinek nincs problémája,annak nem ilyen kellemetlen. Ennek ellenére én nem vágyok rá hogy elmenjek,de ha jól tudom 30 év felett ajánlott évente 1x elmenni.

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Hello lányok!
Gyorsan végigfutottam, miket írogattatok, van egy szabad órám a városban (igen, végre BPen), és beültem egy internetkávézóba.
Én még sosem voltam mammográfián, de sztem majd lassan elmegyek. Csak a biztonság kedvéért. De ne ijesztegessetek :)

Ma megyek Balázs Csabához, ahhoz a tutkó endokrinológushoz, nagyon várom, hogy miket mond. Kicsit izgulok. Sajnos pénteken vissza kell repülnöm, úgyhogy már a hétvégét nem tölthetem itthon, és most meg összevissza rohangálok az esküvőszervezés meg a dokik miatt, és alig látom a családom, de azért remélem még marad egy kis időm rájuk.

Várom addig is a híreket tőletek! :)

Kép
samimi
 
 


Vicky,
hat en jot mosolyogtam ezen a megfogalmazason :) de en is azt hallottam h. eleg kellemetlen. baratnomnek asszem nem volt cisztaja megis emlekszik ra.. hatarozottan..
Lehet nekem is el kellene mennem egyre.. ehhez kell vmi beutalo, nem? Nodokitol v. haziorvostol is jo?
Helenka, en sem birnam kivarni a szombatot :D
20140211131327
 
 


Na én sem önszántamból megyek csöcsnyújtásra. :lol: Kérik ezt a vizsgálatot is az IVF előtt.
4 éve mondjuk azért mentem, mert egy természetgyógyász besz@ratott, az azelőtti kettő alkalmat passzolom, de úgy küldtek akkor is.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs! Csöcsnyújtás! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Lányok! Sipike már lehet babázik! Régen jelentkezett!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Megjöttem a lapogatásról, minden okés. Kicsi fiam izgult értem, mikor hazaértünk megkérdezte, "anya, most már jó a cicid?". Azt hittem megzabálom. (Nagy cicifan, több mint 2 éves koráig szopott.)

Könnyen lehet, hogy Sipike már tényleg babázik. :D

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs! Örülök,hogy túlélted a csöcsnyújtogatást! :lol:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Na, nyúlós csöcsök, jó, hogy egyben maradtak! Mi rácuppantunk a farsangra :D

Cigánylány leszek. Terhesen még autentikusabb lenne :)

Még mindig semmi, csak a 100-110-es pulzus. Kicsit izgulok. Nem fáj semmi, csak a jobb oldalon egy helyen a bordáim alatti lágy részen éles fájdalmam van egy ponton. Nem tudom, milyen szervem van ott.

Meg persze hányinger és öklendezés. De az jól megy magamtól is.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka: nagyon drukkolok!!!!! Benéztem sűrűn,hogy megnézzem,hátha teszteltél :)
Nekem egyik tünetem se volt terhesség kezdetekor,hányás később sem,de mindenesetre a hányinger és a szagundor jó jel lehet,ez utóbbit csak én fűzöm hozzá :) Nekem a legelső jel a hónaljfájdalom volt,elkezdtek a tejcsatornák dolgozni ;)

Nálunk egyelőre semmi :) Talán majd ma változik a helyzet :D A napokban fájdogáltam,és meglepő,hogy még a 10.napomon is jött belőlem valami színes......,és furcsa fájdalmaim is voltak,de csak nagyon tompán.

Szerintem Sipike már babázik! ;)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ja,a vonalzóm nem pontos,13.napomon vagyok :)
Most majd jól belehúzunk apával,szeretnénk,ha nem kellene már soká várni a babára! :lol:

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti,
jol eltuntel :) Szurkolok! :)

Csilla, tenyleg jo h. tulelted :)
nagyon fajt?
20140211131327
 
 


Hat ezen a csöcsnyújtáson szakadok, és szakadtam amikor olvastam a rendelő várójában... Ááá nem néztek hülyének az asszisztensnők... :)
Sipike nekem is gyanús...
Felírt Meforal-t a csodadoki (így hívjuk) és azt mondta dáváj, babaproject, és hozzam majd a fényképet a lurkóról :) Van egy fal a másik rendelőjében, ami állítólag tele van babaképekkek, olyanokévsl, akiket neki köszönhetnek... Már kijöttem, és utánam szaladt, visszahívott és mondta, h csak erőmerítésként itt a következőpáciense, egy 20 hetes kismama, és bemutatott neki...
adott új pajzsmirigy gyógyszert is...
Tényleg csodadoki, rámnézett és majdnem pontosan belőtte a Tsh szintemet, meg mondta h IR Pco, pedig ezelőtt még sosem jártam nála.
Ha valami endokrin gondotok van, sztem érdemes hozzá kivárni a sort; alapos volt és nagyon profi...
Most nagyon izgulok, mi lesz hogy lesz...

Kép
samimi
 
 


Samimi: ki volt ez a csodadoki? Endokrinológushoz egyszer nekem is el kéne néznem,simán benne van a pakliban,hogy ezen a téren is gondjaim vannak :D

Reginand: köszi a drukkot :)
Igazából velem semmi nincs,ezért se nagyon írok,de azért olvasgatok! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Még semmi. Reggel szokott megjönni. Alig aludtam :)

Délben jelentkezek.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Reginand, nem fájt, szinte még csak kellemetlen sem volt, a csajszi ügyesen csinálta. Itt ráadásul automatikusan megcsinálják utána az UH-t is, úgyhogy egy időpontból két vizsgálatot úsztam meg.
Haladunk a cél felé. :lol:

Samimi, örülök hogy jó dokira találtál. Az mindig nagy öröm ha szükség van rá és sikerül jót kifogni. :)

Helenka, várunk.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Helenka! :) Alakul a dolog! :) Farsang! Szuper. Sajnos a lányom beteg lett és nem tudott ma elmenni az ovis farsangra. Nagyon csalódott szegénykém,de majd valahogy kárpótolom. Szervezek neki egy itthoni farsangot! :)
Samimi! Ez tök szuper! Meglátod, hamarosan érkezik hozzátok is a baba!
Incifinci! Apára fel! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Csuppancs! Akkor szerencséd volt,hogy egy kalap alatt megvolt a két vizsgálat! És tök jó,hogy nem fájt a vizsgálat! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Helenka: drukk!!!! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Még semmi :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Csuppancs,
tenyleg szerencsed volt is 2 in1 :)

En meg mar orultem tegnap aztan jol le is lohadt a lelkesedesem :) vettem LH teszteket ismet, gondoltam este csinalok egyet, annyi van alapon :) es volt egy halovany csik. De utananeztem, valszeg keszulodik a szervezet az ujabb ciklusra :)
bar meg addig van min.1 hetem. Remelem..
20140211131327
 
 


:)proba
20140211131327
 
 


Reginand: nekem mindig van halvány csík az LH-teszten,de ez nem jelent semmit.
Pozitív úgyis csak akkor,ha egyformán erős legalább a két csík! :)
Nekem már ciklus elején is csíkos volt,bár akkor reggel használtam jóstesztként,hátha mégis van terhesség a vérzés ellenére... :roll:

Ma kapok teszteket,és lehet nézegetni,mikor érdemes próbálkozni :)
Valószínűleg holnap lesz erős a csík,meg azután.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci! Akkor hajrá!!!!!!!!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Még mindig nem jött meg.
Éjszaka ugye alig aludtam, ezért ki vagyok ütve. Egész nap hányinger kerülget meg öklendezgetem vígan. És az a fájdalom a fel hasamról kezdett lekúszni és két oldalra elterjedni.

Nagyon reménykedek. De mivel nem tudom, hány napos ciklusra számíthatok, még várok egyenlőre.

hajrá incifinci, ne sajnáld apát :)

reginand, jó lett a próba :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Eszti,
tudom, h. semmit nem jelent, csak probaltam egyet, mert tenyleg sok van :) de igazabol hofeherre szamitottam mint eddig is.. nekem eddig ilyen volt csak, azert is lepodtem meg :) kivancsi voltam h. mutat e vmit a teszt :)
Akkor mindent bele nektek is :)

Helenke, Hajra :) ilyenkor azert szivesen oregednenk egy par napot legalabb, nem ?;)
20140211131327
 
 


Helenka, csináld már meg azt a tesztet! :lol:

Én megjöttem doktor bácsitól -bár majdnem úgy volt, hogy ma sem megyünk, iszonyat havazás volt megint-, levett mindenfajta vizsgálatra mintát, megküldi e-mailben ha készen van. Ha már ott voltam, néztünk tüszőket is, jobb oldalon volt egy 21 mm-esem, 8,5-es méhnyálkahártyával. Azt mondta, ma este ne tévét nézzünk. :lol:
Persze már beálltunk a lombikra, de mekkora lenne már, ha az utsó pillanatban összejönne mégis saját erőből. (A jobb oldalam az átjárható.)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Reginand, hát igen...

Kicsit izgulok 3 napja. Nyugalmi állapotban a vérnyomásom 124,79,95. De a pulzus szerintem néha felmegy 120ig is.

Azt nem tudom, hogy mit nézzek? Az elsö és második ciklus gyogyiletét után 33 nap volt. Jött egy 31 napos és ma megint elhagytam a 31. napot. A gyogyi alatt percre pontos 28 napos volt. Most mit számoljak?

Mert ez a pulzus dolog zavaró. Le kéne nyugodni, csak nem megy. És ahogy ma éreztem magam, hát annyit mondok, ha ilyen lesz a terhesség, nem fogok végig mosolyogni :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Csuppancs! Hát ez remek hír! Akkor ma tényleg ne tévézzetek! :) Tuti a finishben jön össze spontán a babátok! :) Nagyon drukkolok! :)
Helenka!
Ne idegeskedj! A pulzusom nekem alapból 100 felett van mindig. De már fel sem veszem. Amúgy terhesen magasabb az ember pulzusa állítólag! :)
Szerintem is csináld már meg azt a tesztet! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Helenka, sztem is csinald meg:)

Csuppancs, hat ez tenyleg nagyon jo hir:) dejo neked! :D

kepzeljetek ma szoltak a melohelyen h. lehet ki kellene utazni kulfoldre a kov. honapban.. remelem nem a pe-re esik, mert akkor nem tudok menni, de hogy magyarazom meg?!:) persze, nyilvan kitalalok vmi meset :)
20140211131327
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?