Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt Lányok!

Apa elment Bécsbe, Én pesten maradtam....annyira melegem volt éjjel Nekem is....de szerencsére itt van klima!!
Már megy is...szóval remélem napközben könnyebb lesz...Én sem vagyok hive a klimának, de most muszáj....

Torokfájás: még egy picit érzem, de már klasszisokkal jobban vagyok! :wink:

Köszönjük a bókokat a 4Ds felvételek miatt..annyira jó, hogy elmentünk, van babamozi is...kb. fél óra...de Dalmusom aludt igy csak az alvásközben grimaszolásokat vettük fel, de ez is éépen elág volt! :D
Apa rettentő büszke... :oops:

Nagytakaritást tervezek...ha elég hűvös lesz itt a lakásban nekiállok...muszáj, mert az itt nem töltött idő meglátszik a lakáson....porcicák mindenhol, szörnyű....
És az ablakok...pfff...
Bár Apa megtiltotta, hogy pucoljak, de van ilyen száras ablakpucoló, sztem azzal simán meg tudom csinálni!Megpróbálom!

Gabi!
Jó munkát Nektek!!!Szép lesz az a gyerekszoba!!! :)
Vigyázz Te is a meleg miatt!

Erika!
Jó családlátogatást! Igyál sokat!!

Suzy!
Hm....spanyolok! Jó-jó...azért a tegnap esti meccs nem Vb szintű volt....és kikapni Svájctól...na mindegy! Én tegnap a norvégoknak drukkoltam, hogy végre európai csapat nyerjen...mert azért a Vbn a nagy délamerikai ultrafocitnyomó csapatok leszerepeltek eléggé...Argentina...Brazilia...Olaszok is...de sebaj! Végre vége....Apa nem tapad a tévéhez, nem kell a meccsekhez igazodni... :wink: :roll: :lol: :!:

Noncsi!
Milyen idő van nálatok??
Lakás?

Nnoémi!
Bababörze? Hol?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Te pedig betöltötted a 30.hetet... :lol: telik az idő :wink:
Klímával biztosan könnyebb, itt bent a laborban klímázok, de nem várom a haza fele utat, már gondolkodtam, hogy kicsit hamarabb elmegyek a héten, olyan 1 óra körül, hogy még se a nagy legnagyobb melegben tömeg közlekedjek :!: :roll:
Én megcsináltam az ablakokat szombaton, túl vagyok rajta :!: azzal könnyen fogsz haladni, jó az a szerszám nagyon :!: :wink:

Noémi
Nálatok hány fok van :?:

Valami furcsát érzek, de olyan nagyon finomat a köldököm és környékén :roll: :?: :wink: szerintetek :?: :?: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Igen!! 30 hét..
Bár a pénteki adatok szerint kevesebb egy héttel...szóval...:-(
Nem is tudom most hogyan számoljak!!!
Majd alakul!
:)
Igen, igy könyebb, hűvös van a lakásban!

Hasid: lehet, hogy ez az!!! Figyelgesd csak!!!
:wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

 
 

Orsi
Nekem meg azt mondták, hogy 3 nappal idősebb a terhességem, de Én tudom pontosan a fogantatás napját szinte órára pontosan, így Én onnantól számolok :!: :wink: majd el jön a nagy nap...

Figyelgetem, de nagyon minimális ez a valami kis mocorgás :roll: teljesen be vagyok zsongva, hogy mikor :?: ez most az vajon :?: :roll: kicsit agyalok és beszélek Cipikével egyfolytában, már sokszor arra is kell figyelnem komolyan, hogy az utcán ne beszéljek, mert totál hülyének fognak nézni :lol: :oops:

Néztem az előbb az időképet :shock: ezen a héten egy pici lehülés sem lesz, eső meg főleg nem :shock: majd csak kibírjuk valahogy :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Figyelgesd csak...ha nem múlik el az érzés és újra újra felbukkan, tuti a Manóka az!!
Hát remélem enyhül majd.....
Dagad a lábam...inkább a bokám!
:(

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Halihó!

Na elkezdtük,de csak délután.Most ott tartunk,hogy a tapéta hibák kijavítva,festőszalag felragasztva,apa mindjárt kezdi a plafont festeni.
De nem lettek olyan élénk színek,mint amit szerettünk volna,mert 24ezerre jött volna ki :shock: de szép színek ezek is,csak kicsit pasztelebb. :? Kicsit elüt majd a lakás többi színétől,de hát végül is baba szoba lesz.

Ömlik rólam a víz,már egy fejpántot is felvettem :lol: :lol: :lol: És jó sokat iszok.Nem győzöm magamba önteni a folyadékot.

Védőnéni nem dícsért meg,összesen eddig +6kg.Azt mondja hagyjam el az édességet :shock: De mondom cukrász vagyok 16 éve,ebbe nőttem fel.De azért megpróbálom.Végülis azt mondta,túl vagyunk a félidőn és még csak most ugrott meg,annyira nem kell izgulni.
Vérnyomás jó,még alacsonyabb is volt,mint szokott.
A lelkemre kötötte,hogy ne napozzak és lehetőleg ne is legyek tűző napon sokáig.Na mondom ettől ne féljen,mert soha nem szerettem napozni.(Inkább 10 perc szoli,de most az sem.)

Na megyek!
Mindenki vigyázzon magára!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Nem baj ha pasztell.....legalább a Babának sem éesznek harsányak a szinek, megnyugtatóbb lesz neki....
Remélem nem erőltetted túl magadat!!! :wink: :)
Tegyél képeket!!!! :shock: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Festés kész!!!!!!!!!!!!
Holnap még feldobjuk a bordűrt!!!!
És mégse olyan pasztell,azt hittük ahogy szárad jobban kivilágosodik,de nem.Nagyon tettszik.
Ha teljesen kész rakok képet.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Pfff....postára kell mennem, de nincs kedvem kimenni a lakásból, olyan meleg van kint....
De muszáj...lejár a határidő.....
Na, megyek!
Viszek vizet.......
:wink: :roll: :? :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Kismamik!
Kicsit más téma....és szomorú....
Nemrég kaptam ezt.....Én végigbőgtem....
Nézzétek meg....

http://www.youtube.com/watch?v=RSN7armlEnQ

Durva....és ők csak állatok.....mi meg emberek olyan közömbösek vagyunk egymás iránt.....szörnyű!
:? :( :cry: :cry:

BOCSI, DE MEG KELLETT OSZTANOM VELETEK!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Halihó :!:

Annyi munkám volt ma, hogy nem tudtam jönni, de látom Ti is jól el vagytok :!: :roll:

Orsi
Nem nyitottam meg a linket, Én most nem akarok sírni majd otthon megnézem :!:

Azt hiszem most már érzem Cipike mozgását, de nem olyan intenzíven, olyan kis apró vibrálást érzek, mintha belülről finoman valaki kaparászná a hasam :roll: nem tudom másképpen megfogalmazni, de Én Csajok tiszta frászban vagyok :oops: holnap genetikai uh-ra megyünk és látni fogom Cipikét, remélem minden ok lesz :!: :roll: aggódom, hogy alig érzem a mozgását, de a nővérem is mondta, hogy ne parázzak, 24. hét után kezd el nagyon intenzíven majd mozogni :!: de hát ugye nem vagyunk egyformák :!: :roll:

Gabi
Ügyesek vagytok, gyorsan készen lett a festés, majd várom a fotót :!: :wink:

Vivi
Mi újság veletek :?: apukád :?: nem dolgozol még, torkod :?:

Orsi
Neked a torkod mára már jobb :?:

Erika
Milyen volt a családi látogatás :?:

Iszonyat meleg van, lassan megyek már haza, de semmi erőm innen a klímás laborból nekiindulni :!: :roll:

További szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!

Nézd meg majd otthon.....

Torkom kezd elmúlni, de a változatossűg kedvéért mellé folyik az orrom is, de már klasszisokkal jobban vagyok!

Nyugi, a babamozgása tényleg egyénfüggő.....biztosan minden rendben van vele!
Meglátod!!!

Csajok!
Andi??? Valaki tud róla vmit? Lehet megérkezett az első fórumbébink??? :wink: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok,

suzy,
az tutituti a babó lesz :) :) :) Kis drága.

Orsi,
megjártad a postát?
Én voltam kint, úgy 2-3 órát, ide mentem meg oda, hát jaj, örülök, hogy még élek... Ilyen hőséget... De a tesco-ban vettem szoptatós melltartót, 690 volt darabja! Aki nem akar minőségit venni magának, az menjen nézze meg, mert ennyiért sehol nem kapni.

Andi, Andi!! Gyanús ez nekem :wink: :lol: :roll:

Ja, a linket nem nyitottam meg én sem, nem is akarom látni...Utálom az állatkínzókat, állatbántalmazókat, nagyon ! :evil:

Gabi,
grat a nagy munkához, és én is várom a képeket!

Na megyek, kicsit olvasok a majdan egyszer ezer év múlva elkészülő szakdogámhoz :)

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


LÁNYOK LÁNYOK!!!!!

Tessék megnézni Andi blogját!!!! :D :D :D :D :D :D


Megszületett!!!
9-én, 3340 grammal és 51 centivel, és egészségesen!! :D :D

Jaj, Andi, nagyon nagyon gratulálok és jó egészséget és sok-sok boldogságot kívánok a kiscsaládnak!
Majd ha hazaértek és ráérsz, akkor mesélj!

Jaj, ezt megkönnyeztem :)

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok Csajok!

Orsi
Tündéri a kis Dalma! Nem is tudom eldönteni, h melyik képen cukibb!!!! :) :D

Suzy
Gratulálok! Az tuti a baba! És ne aggódj, ahogy nödigél és hízogat a pici, egyre erősebbeket fog rúgni! :D
Drukk a genetikai uh-hoz!

Gabi
Alig várom a babaszoba képeket!
Nagyon kíváncsi vagyok!
:)

Erika
Családlátogatás lezajlott? Nem főtél meg nagyon?

Nomi
Sajnálom a laptopot! Remélem, h meg tudod csináltatni!

Noémi
Tök jól jártál a melltartóval! Szerintem meg fogom nézni én is! Olyat vettél ami állíthatós?

Andi
Szívből gratulálunk!!!!!! Most néztem a blogot! Nagyon gyönyörű kis baba!!!!!!!
:D :)

Torokfájás: szerencsére az nagyjából elmúlt csak a köhögés állandósult!
Köszönöm szépen, h gondoltatok ránk és a drukkokat! Apu mostanra kezdi összeszedni magát. Ma már sikerült neki lábraállni és sétálni kicsit.
Még egyenlőre itthon vagyok- úgy tűnik egészhéten- és én főzök az egész családnak. :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gyorsan elküldtem az első részt, mert elég szakadozós itt a net, nehogy elvesszen...

Tegnap voltunk anyuval babakocsi nézőbe. A Párom cselesen elküldött előnézelődőbe és terepfelmérésere, h neki csak oda kelljen bemenni, ahol jók az árak és van választék is. Nagyon trükkös.:)
Próbáltam aszerint nézelődni, h többfunkciós legyen, első kerék bolygó, de fixálható, ne kicsi kerekek, h ne rázzam össze a babát, kivehető mózes és hordozó, és, h a sportrész 100%-ba vízszintesbe dönthető legyen... Eddig még lenne is egy-egy példány, de a mi lehetetlenné teszi a választást, azaz, h nekünk DaewoMatizunk van, és h abba a csomagtartóba kellene beférnie a babakocsinak összecsukva...... :? :? :? :? :?
De nem adtam fel, szorgosan keresek továbbra is!

Viszont: Kaptam egy szopipárnát anyutól ajándékba! :D
Csajok, ez a világ egyik legjobb találmánya. Akkorát aludtam vele, h az csuda! Megtámasztja a pocimat és olyan kényelmes! Nagy fan lettem. :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Lányok! Nálatok is reggel bejelentkezik a baba egy "jó reggelt!"- rúgással és a következő mocorgás pedig este van, és akkor is visszafogott? :?
Barni ezt csinálja már napok óta. Mondjuk abba teljesen igaza van,h miért is erőlködjön feleslegesen ilyen melegbe, csak azért, h anyuci ne idegeskedjen.... :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Mint azt már láttátok a blogomon megszületett pénteken a kislányunk:)
Hazaértünk a kórházból, gondoltam bejelentkezem!
A pici és én is jól vagyunk. CSak röviden apás szülés volt 6 órás vajúdás, közepesen nehéz szülés.
A pici hamar kibújt, a végén már a 3. tolásra kibújt:)
Nem tudom, hogy mennyi időm lesz mostanában mellette, de megpróbálok pár napon belül több részletet is megosztani.
Egyelőre most ennyi, remélem mindenki rendben van és a pocaklakók is:) A meleget pedig valahogy majdcsak elviseljük!

Igyatok sokat, pihenjetek és amint tudok jelentkezek!

puszi nektek!
Andi

andicsiga
 
 


Andi!!!
Gratulálunk a csodaszép kicsi lányhoz,jó egészséget nektek!!!
Gyere,ha tudsz majd,várunk!!!


Csajok!
Kész!!!!!!!!!!Este rakok képeket!Még pakolászok,meg a wc-t holnapra halasztottuk,mert azt is kifestjük,meg közben az előszoba is átszíneződött,maradt festék. :lol:

Döglesztő idő van!!!!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi!
Roli pont ezt csinálja!Reggel ő ébreszt,este meg még egy kicsit mocorog,de egész nap semmi.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Andi!
Szivből gratulálunk Nektek!
Gyönyörű!!!

Örülök, hogy jelentkeztél, de most foglalkozz sokat a kislányotokkal!
:lol: :) :D :P

De jó, megvan az első babánk!!!! :wink:

Nnoémi!
Sikerült mejárnom, de eléggészenvedtem, alig vártam, hogy újra a lakásban legyek....szörnyű ez a meleg....

Vivi!
Köszönjük szépen!
Babakocsi....még én is dilemmában vagyok!!!Majd alakul még van időnk szerintem..... :wink:
Mozgás: Szerintem mindegyik babánál más....Dalma reggel felkelt és 1 órán át érzem, aztán szundi, majd dél körül ismét....és kora este mégegyszer, valamint ha sokáig vagyok fent akkor még tiz után érzem őt.....
De ebben a melegben ő sem túl aktiv....

Gabi!
Basszus...hogy birtátok ebben a melegben a festést????
Vigyázz Ám Magatokra!!!!
Képet..képet... :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Na úgy döntöttem ma már nem csinálok semmit.

Orsi!
Nekem is 5 nappal nagyobbnak mondták a babát,pedig mi aztán tudjuk a fogantatást a lombik miatt.
Ma én is voltam postán,összefuthattunk volna :lol:
Videó nagyon durva :cry:

Suzy!
Nyugi,most nekem is elég lusti Roli,biztos a hőség.De már tuti Cipike az. :lol: :lol: :lol:

Noémi!
Kínaikban is van szopimelltartó,én 800-ért láttam.

Vivi!
Matiz?????Hú-ha,nem lesz egyszerű. :lol:

Képek:
Kép Kép

Mióta kész,állandóan nézegetjük! :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Ez valami tuti szuper szép lett....Olyan ügyesek vagytok!!!

Posta: hát látod, megbeszélhettük volna!!!
:(

Videó: szörnyű és megható.... :cry:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Látom míg nem voltam mennyi minden történt :lol: .
Andi!Jaj de édi a baba...Szívből gratulálok.Jó egészséget és sok-sok boldogságot kívánok
:!: Nem rég néztem a blogot.

Orsi!Örülök h jobban vagy már.A videó nagyon durva szegény :cry:

Suzy!A családlátogatás jól sikerült.Mikor jöttem haza nagyon meleg volt ...szörnyű :( a hőség.

Gabi!nagyon szép lett a szoba a picinek...ügyesek vagytok.

Vivi!A családlátogatás meg volt,de szörnyű meleg volt az nap is ez volt az utolsó látogatás már nem birom olyan meleg van.
Ma is nagyon meleg van,szörnyű délután aludtam egy keveset,de arra ébredtem h melegem van alig kapok levegőt :( ...erre felé volt egy kis eső de utána ismét meleg lett.
Örülök h apukád jobban van és a torokfájásod kezd enyhülni.

Én is reggelente arra ébredek h rugdalódzik a pici a következő meg délután mikor lefekszem nem mindig és este még jobban.Ma viszont keveset mocorgott,gondolom melege lehet és nem erölteti magát.

Szép estét kívánok mindenkinek :!:

Kép
erika12
 
 


Sziasztok :!:

Andi
Gratulálok Nektek a csoda szép kislányotokhoz, jó egészséget, sok-sok tejcsit és boldog baba-mama napokat kívánok szívből :!:
Majd, ha lesz időd leírod a szülés történetedet :?:
Örülök nagyon és Én is megkönnyeztem :!: :wink:

Gabi
Fantasztikusan néz ki a szoba :shock: :lol: annyira tetszik, nagyon ügyesek vagytok, főleg, hogy ebben a döglesztő melegben mindezt megcsináltátok, le a kalappal :!: :wink:

Noncsi
Köszi, hogy szóltál mindenképpen benézek és veszek, mert ennyiért nagyon jó áron van :!: :wink:

Vivi
Örülök, hogy jelentkeztél :wink:
Igen azt mondják a szopi párna egy fantasztikusan jó találmány és jól ki lehet használni :!: :wink: biztosan fogtok találni olyan babakocsit, ami még abba a kis kicsiba is belefér, hál istennek azért bő a választék :!:
Majd csak rendbe jössz köhögésileg is :!: :roll:

Erika
Örülök, hogy jól érezted magad :wink: :!:

Délután aludtam 2 órát, a férjem este 10-ig dolgozik, utána kimentem a kertbe egy kicsit gaztalanítani, majd locsolás és egy nagy zabálás :!: :wink: annyira megkívántam a sima sózott szalonnát, anyuéktól kaptam jó husis és paprikával és paradicsommal jól bezabáltam...éjszaka nem győzök inni majd pisilni :lol:

Lányok köszi, hogy megírtátok a baba mozgás dolgot, akkor türelemmel várom, hogy erőteljesebben érezzem, mert akkor leszek igazán nyugodt, ja és holnap 9 körül :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!!

Eladóak nagyon szép állapotban levő babacuccok!!!!(Kislánynak)

Badyk 200 ft/db
Rugik 300-500 ft/db
Kisnacik,pulcsik,sapkák,őszre-télre overálok,vastag rugik.

Írjatok,többit priviben megbeszéljük.

Szia Noémi!!!! :D

További szép napot kívánok mindenkinek
.
csucsu99
Budapest
 
 


Sziasztok! Azt hiszem megjavitottak a toltot..... :wink: :wink:

Andi! Gratulalok! Gyonyoru a kicsi lanyzo.... Minden elkepzelheto jot kivanok Nektek!!!!

Suzy! Ma van a genetikai uh? drukkolunk Nektek!

Gabi! a szoba nagyon szep...vagyis a festes :wink: A szoba is az lesz :wink: :wink: :wink:

Anna? Merre jarkalsz? Tudtok rola valamit? Emlitette a Balatont...ott lenne?

Vivi! Orvendek,hogy apukad mar jobban van

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


A bebi mozgasaval kapcsolatban....azt hiszem azt irtam,hogy 3 napig szinte megallas nelkul mocorgott,boxolt,stb. Aztan kepzeljetek 3 napig semmit nem ereztem.... Nagyon be voltam tojva :oops: :roll: Amikor volt a donto,en is leultem a tv ele olyan felido tajt,akkor aztan a kicsi draga nekiallt focizni,de olyan eroseket rugott,hogy megijedtem. Azota ujra,megallas nelkul.

Hanem van egy kerdesem....lehet hogy olvastatok ezzel kapcsolatban valamit,en sokat toprengek rajta... Amikor megtudtam,hogy novemberben szulok,mondtam milyen jo,hogy itt vagyunk,hiszen itt jo meleg van,stb. Jo lesz a babanak. A ferjem......"mert telen,szegeny gyerek meg fog fagyni".Kezdtem gondolkodni,es lehet igaza van.Neki szokatlanul hideg,nekem szokatlanul meleg. A baba kire fog hasonlitani??? Ok,Eric a dominans,de en eddig csak a kulso hasonlosagra gondoltam. Nektek mi a velemenyetek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok,

Anna,
tényleg írj valamit magadról, rég voltál! Remélem jól vagytok mind.

Suzy,
majd mesélj az uh-ról!

Vivi,
kitartás az ipari főzéshez :)
Igen, állíthatós a melltartó.

Gabi,
nagyon jó a szoba, és milyen király nagy az ablak! Én is ilyet akarok :( :( :D

Na, bevásároltam sárgabarackból, holnap lekvárfőzés... Életemben először, ma kiszedtem nagymamámból az ő receptjét, meglátjuk mi lesz. Nincs jobb dolgom a 40 fokban mint barackot főzni :D
Úgy de úgy megy az idő... 30. hét, jesszus. 8 hét, és már jöhet a babó...

Andi,
örülök, hogy mind jól vagytok. Majd az egyik bejelentkezésednél írhatnál arról, hogy spec. a Bajcsy milyen volt :)

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Jaj, a lényeg:
http://www.corewellness.hu/

Itt rendelhettek ingyen kismamatornás dvd-t, én most próbáltam, nagyon szipiszupi.

Noémi,
nem tudom, hogy ez mennyire genetika kérdése. Szerintem nem lehet megjósolni, hogy kire fog ütni ebben, de azt nem hinném, hogy "megfagyna" :) Majd jól bebugyoláljátok :)

Ahogy magamat ismerem, a jó kis 40 fokos vénasszonyok nyara közepén rohanok majd szülni... :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Helló lányok!

Suzy!
Mai uh-hoz megy a drukk,de biztos minden oké Cipikével.

Nomi!
Hát ezt így megmondani lehetetetlen,,hogy kire fog ütni belsőleg a baba. :roll:

Noémi!
Én meg azon szoktam gondolkodni,hogy milyen idő lesz amikor mi hozzuk haza Rolit,mert október közepe-vége felé ki tudja,lehet hogy jó idő lesz,de lehet hogy csak 10fok.
Neked elég valószínű a jó meleg :lol:

Jól eltűnt mindenki,mi is pihentünk ma,holnap folytatjuk a festést.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nomi
Szerintem sem a genetika fog dönteni. Reméljük, h Ő majd azt a klimát fogja megszokni és akkor neki a 35-40°C lesz a normál időjárás, és amikor hazalátogattok a picinek és az apukájának már télikabátot csomagolsz az Európai őszre. :D
Szerintem az a biztos, ha beruháztok egy villanyradiátorra, vagy valami kis hősugárzóra, és ha "rosszra" fordul az idő, akkor fürdetéshez kicsit befűtesz. :)

Noémi
Barackbefőzés?!?!?!?! Nagyon bátor csaj vagy! Iszonyú meleget mond holnapra is! :shock: Viszont a nagyi recepttel biztos nagyon finom lesz! Sok sikert!

Gabi
szuper lett! Így fényképről is beleszerettem :) :D
Ügyesek vagytok!

Suzy
Várjuk nagyon a beszámolót az uh-ról!

Erika
Hasonlóan vagyok, mint te, képtelenség ebben a hőségben aludni délután! :shock:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi

Nekem is most ezen jár az agyam, h nov. elején még vajon emberi idő lesz-e... Emlékszem olyan Mindenszentekre, h pulcsiba voltuk kinn, és olyanra is, amikor már novemberbe fagyott és havazott...
Noémi: neked még tuti jó idő lesz! :D

Viszont ez a mai meleg kiborító! :shock: Alig bírtam ma főzni. (Gyorsan összeütöttem egy kis zöldbablevest, és sóskát+fasírt), de mire készen lett, majdnem megfőtem a kajával együtt.

Holnap a terveim szerint busszal fogok hazamenni (kb. 3óra alatt otthon leszek.)... Viszek sok-sok vizet és remélem kicsit enyhül az idő...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Lányok!

Nomi!
Sztem ez nem genetika...amit a baba megszokik az lesz neki az alap beállitódása...
Szóval, ha a ciprusi időjárást szokja meg az lesz neki a kiindulópont...hőmérsékletben is...
Asszem... :)

Nnoémi!
Huhhu....sárgabarckbefőzés....
Én nem vállalkoznék rá, inkább Apa Anyucikájára bizom....Ő fogja befőzni nekünk is!
Igen, Neked is mindjárt kongatnak...:-) És futhattok szülni....Te mire is vagy kiirva pontosan?

Gabi!
Jó, hogy pihiztetek egyet!!!
Talán nem lesz annyira hideg a Babó érkezésekor....
Én is parázok ettől, mert a távhő az távhő..időponthoz kötött.....és ha szeptemberben befagy a sggünk....én beszereztem egy nagyobb hősugárzót!

Vivi!
Nálam is megy a klima...de muszáj volt főznöm..pfff...és Apa ma este hazajön, igy sütike is dukál.....de azt már befejeztem....
Szörnyű...még a seggemen is folyt az izzadság....beálltam zuhanyozni, de fél óra múlva megint izzadtam....
:roll:
Vigyázz az úton holnap!!!!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


:D :)
Jön a kiságy és a matrac.... :lol: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jo reggelt Lanyok!

Noemi! Baracklekvar fozes????? Ugyes vagy :wink: En nem vallalkoznek ra,habar imadom.....


Kép

Az en kunkori-orru pici babam,az utolso uh-n,juni 29-en

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Helló!

Suzy!
???????????????????????????

Nomi!
Nagyon édi profilja van! :lol:

Orsi!
Az az ágy amit már mutattál nekünk? :lol: De jó!

Vivi
Jó utat!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Nomi!
Nagyon Édipofi!
:)

Gabi!
Igen az az ágyikó, és rendeltem hozzá matracot is, de nem a sima kókuszmatracot, hanem volt leárazva ez a teflonbevonatú, aloeverás kókuszmatrac, igy ezt rendeltük hozzá. Ezt a matracot már megnéztem Sopronban is, de ott majdnem 5000 ftal drágább volt, mint itt!
Ma megjön mindkettő, az Apukám veszi át, mert Sopronba rendeltem, ugyanis nem tudtam merre leszünk, ott meg mindig van valaki.....
Tiszta izgi....
:D

Suzy!
Merre jársz, már érdekelmne az eredmény!++++++++++++++++
:)

Nnoémi!
Jó befőzést mára! Én inkább kimegyek egy strandra.....és lógatom a lábam.... :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Most nézem apa gépén a képeket a szobáról,nem olyan élénk ám a szín!Kb 2 árnyalattal halványabb.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok,

barackbefőzés nem gáz, ha üres járat van, kimenekülök a nappaliba a ventillátor elé :D

Orsi,
mondtak már ezt is azt is, elvileg a menstruáció szerint szept. 30, dokim is ezt sulykolja, de uh-k szerint ált. szept. 28., és én is ebben hiszek, tudván a fogantatás körülményeit... Szóval a lényeg, hogy valahol szeptember végén.
Most te leszel a következő :)

Nomi,
hány hetes is volt ott a baba azon a képen?

Suzy,
gyere mesélj!

Jó strandolást a mázlistáknak, én megfövök továbbra is :)

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


:D
Képzeljétek megcsináltattam egy ismerősőm Anyukájával Dalma nevének elemeztetését.....

Azt mondja inkább oroszlán, mint mérleg vagy szűz.....na de akkor augusztus 22e előtt kellene születnie..... :? áááááá

Nem hiszek az ilyen nagyonspirituális dolgokban, de azért lehet benne valami.....
És amúgy tök jó dolgokat irt!
:wink: :idea: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Nnoémi!
Értem, hát majd kiderül akkor.....remélem a következő vizsgálaton egy picit pontosabb lesz a dokikám.... :lol:
Habár ha jönni akar akkor úgyis jön.....
Bár még ezer tennivaló és vásárolnivaló van addig....tegnap csináltam egy listát ami még nincsen...háááát....elég sokminden hiányzik!!! :roll: :arrow: :?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy most üzent:
Tegnapi uh-on minden oké volt és megengedte,hogy megírjam azt is,hogy KISFIÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!Nem tudta nem észre venni a fütyit (látod Suzy én mondtam) :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy!
Gratulaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Hátigen, a fütyi az fütyiiiiiiii...... :lol: :wink:
:wink:
Köszi Gabi, hogy átadtad az üzenetet!
Szuper...akkor most mi az arány?

Vivi??? :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy! Gratulalok! Meg egy kisfiu!!!!! Nagyon kibillent az arany......kislanybabak :!: :!: huzzatok bele!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nomi!
Legalább lesz felhozatal pasikból......lesz kikből válogatnia a kicsilányainknak..... :lol: :lol:
:wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok,

suzy,
gratulálok, tudtuk mi, hogy meg fogod látni :) :) :) Örülök, hogy minden oké vele.

Orsi,
na, nem akarja az az ismerősöd az én babóm nevét is elemezni? :) Oláh Emese lesz a lelkem. :)

Lekvár fele kész, másik felét holnap csinálom.
Tiszta dagadék a jobb lábfejem... :)

Hűsöljetek, ha tudtok!
Noémi, nálatok milyen a helyzet? Költözés?

Anna??

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Hazaértem!!!!!!! Bár még mindig el se hiszem. Iszonyú meleg volt, szerintem vagy 2kg-t tuti fogytam ebbe a szaunába.... :(

Suzy
Gratula!!!!!! :D :D :D
Holnap majd mégegyszer felteszem a táblát és akkor már színezlek! :)

Noémi
Minden elismerésem a lekvár mellé! :D

Orsi
Én sem hiszek a spirituáis hókuszpókuszba, de bizti, ami bizti megnéztem, h Barni, nagy valószínűség szerint Skorpió lesz. (Ráadásul a tigris éve van, és ez a párosítás minimum egy önkényúr... :D :D :D Mindenki szekálódi, h "új kapitány" érkezik a békés családi életünkbe. :lol: :D )

Nomi
Nagyon cuki orrocskája van! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Nomi!Nagyon édi a pici :wink: A lekvárral kapcsolatban le a kalappal...ügyes vagy...bisztos finom lehet...nyami...nyami :lol: .
És h birod a lekvárfőzést a melegbe?

Suzy!Gratulálokkkkkkkkkkkkk a kisfiúhoz :!: :D :D :D

Szörnyű meleg volt ma is és még most is melegem van :cry: ...az éjszakák rosszul telnek...melegem van járkálok ki az udvarra a levegőre.Lenne egy kérdésem a vásárlással kapcsolatba:-meg szeretném venni ebben a hónapba a cumisüveget,cumit,stb...szerintetek ilyen hamar vásárolhatok?azért kérdem,mert hallottam h nem jó hamar vásárolgatni dolgokat.

Jó éjszakát kívánok mindenkinek és a pocaklakóknak :!:

Kép
erika12
 
 


Nnoémi!

Oláh Emese.....és a születésének a dátuma: szepte,ber 30. vagy 28.!
Megkérdezem megcsinálja-e! :wink:

Vivi!
A kis családhajcsár....vigyázz majd, mert még tényleg a fejdre nő..!!!!

Erika!
Én személy szerint nem feltétlenül a cumival kezdem, nekem a védőnőm azt mondta nem kell arra készülni, hogy cumira szoktassuk a babát....persze, ha kell akkor kell.....és cumisüvegből is nem a tápszereset veszem majd, hanem a szimpla vizeset, teásat.....Persze Apának gondosan leirom, hogy mit, honnan kell megvennie, ha a kórházban kiderülne nem tudok szoptatni....de hangsúlyozom Én arra készülök fejben is, hogy szoptatni fogok!!!
:)
Nekem a kiságy, ágybetét illetve a babakocsi a központi kérdés jelenleg...
De Erika, ha Rám hallgatsz azzal kezded amivel akaroood... :D :wink: :!:
A lényeg, hogy a Babó érkezésére készen álljon minden időben!!!

Jóéjt Nektek!

Meleg van...nem megy az alvás..... :x :? :shock: :roll:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?