Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Nagyon szépek a babák! :D :D

Nektek milyen a vérnyomásotok, mert engem kezd aggasztani?! :oops:
Minden nap mérnem kell, mert legutóbb nagyon magas volt, most ahhoz képest nem vészes, viszont 130/80 fölött van! :cry:

KépKép
ancsika80
 
 


Megint egy gyors bejelentkezés.

Látom a 12. heti uh a téma. Nekem október 31.-re adtak időpontot, akkor leszek 11+5.
Azok alapján amit olvastam, ez elég korainak tűnik! Nem?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Nekem alacsony volt mindig a vérnyomásom és régebben sokszor elájultam. Ami el is múlt egy idő után, de hétfőn reggel sok év után kétszer egymás után elájultam és úgy hogy nem volt itthon senki. Agyon zúztam a bordáimat, na meg a homlokomat... :cry:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Tinu: elég kevés málnalevél van benne, 7 növényből áll. Egész terhesség alatt ajánlják.
Majd a 36. héttől jön simán a málnalevéltea, meg a gátmasszázsolaj, meg a lenmag. Ezek már mind a szülésre készítik fel az embert. Ez még tényleg messze van.
Meg a 36. héttől szedtem a hoemeos bogyókat is.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Akkor ahogy látom,nyugodtan mehetek pont 13 hetesen.
Ancsika vérnyomásra nem tok okosat mondani,mert az enyém meg alacsony.95/80 meg ilyenek.
De úgy tom a kismamáknak 120/valamennyi a normál,a tied nem sokkal több.De nem akarok okoskodni,mert tényleg nem tom.
Képzeljétek Gréta kétpofira eszi a chilis babot.Pedig csípős.Remélem ne lesz baja.
Na megjött az ember enni....Majd jövök.
Puszi

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na ami a 12.heti uht illeti.Én azt olvastam h a 10-14.hét között végzik,de a legideálisabb a 12.héten elvégezni!

Én kedden megyek,akkor leszek 11+3,de menszi szerint már 12+3!Csak nekem nem 28 napos ciklusaim voltak,de lehet h akkor mégis rövidebb volt mert a baba szerencsére jó méretekkel rendelkezik,inkább nagyobb mint kisebb.

Amúgy kinek mit jelent a 12.hét?Mert nekem a 11+0 tól 11+6 ig van a 12.hét!12+0 nál betöltötted a 12.hetet,tehát utána már a 13.hét jön.Vagy rosszul gondolom?

Szerintem mind jókor megyünk amúgy!Ha vkinél mégis kisebb lenne a baba akkor majd megy újra!

Én is 2 héttel elötte jelentkeztem be,mert mondtátok h jobb elöbb.Na én már csak 2 időpont között választhattam aznapra...szóval érdemes elöbb,főleg ha nem érsz rá egész nap és mondjuk apuka is menne veled!

Nekem is gond van a vérnyomásommal,de nekem az h alacsony mellé meg magas pulzus tartozik.A pulzusom amúgy is magas,de most is 90 feletti.A vérnyomásom meg van h 100/60 körüli.Bár én egy csuklós vérnyomásmérővel mérem,nem tom mennyire pontos.Amikro rosszul vagyok déután akkor szokott ilyen alacsony lenni :roll:

annus11
 
 


Nekem múltkor ennyit mért a védőnő, meg ilyesmi is szokott lenni, ez nekem jó 129/65 p=78.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Vicuska! Hasival nézték! Az adatai: CRL:50 mm, NT: 1,3mm.
Annus! Kedden mész kombira a Péterfybe? Én kedden megyek oda integráltra! :)
Szofi! Én kb. 2 héttel előtte jelentkeztem be, de nekem már csak 1 időpont volt! :( Elég sok most a kismami! :)
Anita! Nekem azt mondták, hogy 12+6 hetes terhességig tudják megcsinálni a 12 hetes vizsit, mert megvan, hogy mennyi a max. ülőmagasság, ameddig mérhető!

Kép
mozza
 
 


És egy kis segítség a káoszban, kaptam egy papírt, amin az összes kötelező uhs vizsi rajta van! Tehát:
1. 12-13.hét: ultrahang,
amit néznek: embryo hossz, végtagok, mozgás, koponya, gerinc, mellkas, hasüreg, nyaki redő vastagsága (down), orrcsont megléte (down),
amire irányul: genetikai rendellenességek kiszűrése
2. 18-19.hét: ultrahang,
amit néznek: növekedés, koponya- mellkas átmérő. koponya, szív 4 ürege, gyomor-hugyhólyag telődése, méhlepény, magzatvíz
3. 24-25.hét:
amit néznek: méhet ellátó artériák áramlása (terhességi magas vérnyomás,fehérhe-vizelet, lepény)
4. 31-32.hét:
amit néznek:koponya, mellkas, súly, lepény
5. 37-38.hét:
amit néznek: magzat mérete, méhen belüli helyzete, lepény állapota, magzati erek, oxigén és tápanyag ellátottsága

Kép
mozza
 
 


Lányok, tudtok valami praktikát haskeményedés ellen?
ma nagyon gyötör a hányinger, meg a haskeményedés :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anita: ne aggódj, semmi baja nem lesz :wink: Zsófi a csípős kolbászt és a nyers fokhagymát tömi magába :lol:
Vendég
 


Eszter
Haskeményedésre szerintem csak feküdj le.
Megha van kéznél Magne b6 ivóoldat,az hamar hat.A kórházi infúzióba is ezt rakják,az egyik szülésznő ismerősöm mondta.
Bár én hányingerre használtam.Bevált.Hányingerre még jó volt a hideg cola,hideg dinnye és a fagyi.
Remélem tudtam segíteni.

Puszi
Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hú Panndi köszi!!
Én mindig túlaggódok mindent.Zsófi nagyon cuki csaj lehet.Raksz majd képet fel róla??

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Köszi Anita.
B6 vitamint találtam, eddig semmi.
Elküldöm apát coláért :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


akkor vegyen magnézium pezsgőtablettát, az is jó rá. Vagy a Magne B6
pumuklii
 
 


Eszter!
Szódabikarbóna! Haskeményedésre az jó. Cola hányásra, hányingerre király!

Kép
mozza
 
 


Eszter
Nálam a sima b6 csak rontott a helyzeten.Viszont ha apjuk már megy a patikába a magne b6 -nak az ivóoldatát vegye.Az sokkal hatásosabb és gyorsabb.
Remélem hamar jobban leszel.

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Igen, azt észre vettem hogy a b6 után csak romlott...
Köszi a tanácsokat mindenkinek, megfogadom őket és remélem hamar jobb lesz :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Eszto, jesszus, nagyon megütötted magadf? mennyi idő után tértél magadhoz? Remélem jobban leszel haskeményedés-ügyében is.

Annus, én is úgy számolom, ahogy Te, szerintem így logikus. Betöltött x. hét után jön az x+1.hét...

Mozza, köszi a vizsi-infót, tök hasznos!

Zsófi meg gréti meg csak egyenek egy kis csípőset, ha jól esik nekik, kizárt, hogy ártso. Biztos, hogy ettől csak még vagányabb csajok lesznek!

Tinu, örülök, hogy jobb kedved van. Én azért észrevettem, hogy nem jelentkeztél annyit! Én is minden nap iszok egy jó KV-t, életmentő!

Képzeljétek, ma este megyek a júliusban szült barátnőmhöz, mivel Donát-babátr együtt fogjuk fürdetni, mag altatni, ugyanis apa koncertre megy. Legalább gyakorlok egy kicsiT :wink:

Szép estét mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


bocs,csak :) Szia STY :) idetaláltál :)

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Gratulálok azoknak, akik újabb "sztárfotóval" büszkélkedhetnek. :D

A Down-szűrésnél 4D ultrahang felvételt készítenek? Az egyik honlapon ezt olvastam:

"Ajánlott szűrővizsgálati időpontok: 12-13. hét (nemét is láthatjuk).18-20. hét, 28-30. hét és a 36. hét körül.
Genetikai 4D ultrahanggal, számos rendellenesség kiszűrhető."

Nem sok ez egy kicsit? Még ha benne is van a kombináltban egy 4D, akkor is érdemes azon felül még 3x elmenni? Mondjuk ha ingyen lenne nem bánnám, mennék mozizni ezerrel, de alkalmanként közel 10.000 Ft-tal számolva már meggondolandó.

Szép estét mindenkinek! :)

Eszter
salt&pepper
 
 


Sziasztok!

Valaki segítsen légyszi, hogy hol tudom a honlapon belül a profilomat szerkeszteni. Egyszerűen nem találom. Tennék fel vonalzót, de nem tudom hogy tudnám beszúrni!

Köszi!

Eszter
salt&pepper
 
 


Idetaláltam Verus :) ahogy tanácsoltad :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szofi, igen eléggé megütöttem magam, de majd elmúlik hamarosan remélem. Azért az éjszakák még mindig nyögvenyelősek a mozgás miatt, eléggé fájnak a bordáim, a homlokom már jobb. De nem tudom hogy mennyi ideig voltam ájultan, sztem összesen a két ájulással együtt negyed óra.
Beszereztük a magne B6-ot minden formában :)
Eszter,
felül a segédletnél nyisd le a fület és ott van a profil, ott be tudod az aláíráshoz rakni a vonalzódat.
Jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szofi, igen eléggé megütöttem magam, de majd elmúlik hamarosan remélem. Azért az éjszakák még mindig nyögvenyelősek a mozgás miatt, eléggé fájnak a bordáim, a homlokom már jobb. De nem tudom hogy mennyi ideig voltam ájultan, sztem összesen a két ájulással együtt negyed óra.
Beszereztük a magne B6-ot minden formában :)
Eszter,
felül a segédletnél nyisd le a fület és ott van a profil, ott be tudod az aláíráshoz rakni a vonalzódat.
Jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter, ez az esés durva :shock: Én anno Zsófival a hasamban estem el, de már akkor 30 hetes múltam, meg karamboloztam vele kilenc hetesen :shock:
Vendég
 


Hát én is megijedtem rendesen, de aznapra volt uh időpontom pont, és ott megnyugtatott a doki, hogy minden rendben a kismotorossal :)
Azért remélem többször nem lesz részem ebben egy jó ideig.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Panndi, Nálatok semmi baj nem lett? Te is ájultál, vagy "csak" elestél?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Én csak leestem a lépcsőn, de szerencsére nem túl magasról :lol: Nem lett semmi baj.

A karambol ijesztőbb volt, hátulról belém jött egy mikrobusz a Margit-hídon, még az én ülésem is eldeformálódott, szilánkok álltak ki a derekamból, meg a nyakam napokig zsibbadt és fájt, nem bírtam elfordítani, totálkáros lett a kocsink. De Zsófinak ez sem kottyant meg szerencsére :D
Vendég
 


Hu,nem semmi. Zsófi kis túlélő :D
Reméljük a kistesóval azért szerencsésebb leszel :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hát bízom benne :)
Tesó is túlélő, vele tüdőszűrésen voltam, mikor még nem tudtam, hogy bennem van :?
Mondta is a dokim, mikor nem akartam elmenni a röntgenre, hogy nem érti miért, hisz tüdőszűrésre bezzeg már elvittem :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom igazi kis túlélőcsapat lesz ez a májusi banda! Esztó ájult, Panndi tüdőszűrésen volt, Annusék felújítottak, én meg ételmérgezést kaptam... :shock: :D
Most értem haza. Olyan jó volt babázni. Hihetetlen, hogy röpke 1 év múlva, ha minden jól megy, már nagyobb babócám lesz, mint Donát most. Olyan édesen pancsolt a fürdőkádban! Biztos nem nagy szám ez azoknak, akiknek van már gyerkőcük, de nekem egyelőre be kell érnem a barátnőmével! Azon gyakorolhatok! :P
Jó éjt mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, örülök, hogy jó volt :)
Vendég
 


Sziasztok!

Panndi jó sok minden történt veled meg Zsófival.Én még nem ájultam és estem el,de karambol az már volt.Bár akkor még anyuékkal voltam de a 13 hós tesóm ott ült mellettem.Belecsúsztunk egy kamionba.Hát nem jó érzés az tuti.
Mi is túlélők vagyunk,mi is pakolásztunk,meg ugye itt van Gréti aki elég eleven.
Szofi örülök,hogy babáztál.Olyan édesek tudnak lenni.
Megyek felkelt a kis hétalvóm.
Majd jövök,de az egész délelőttöm elmegy az ebédre.

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mozza!

Igen,kedden megyünk fél 5re!Szóval ha látsz egy nagyon parázós csajt az én leszek :lol:

Hát nem semmi h télleg milyen kis túlélők ezek a babák!Nekem még torokgyuszim is volt az 5.héten rögtön..aztán taknyos is voltam :roll: Szerintetek idekinnn is ilyen kis szívósak lesznek?Akkor lehet mégis kislányom lesz?Ők jobban bírják ezeket,nem? :lol:

Szofi!
Én amennyit mrá babáztam...tizenévesen is én vigyáztam a kisebbekre,általábanmindenhol én voltam a rangidős :wink: Aztán tesómnál is van 3 gyerkőc,márciustól meg szinte minden nap a szomszédban babázok!Tök jó votl nézni ahogy fejlődik!Amikor először láttam még ülni is csak úgy tudott h mögötte párnák voltak nehogy hátraessen :lol: Most meg úgy szaladgál....lehet utána rohanni :wink:

Salt&Pepper!

Ezek a 4D vizsgálatok nem kötelezőek!Azok az uhk amik kötelezőek azokat fizeti is a tb.Tehát pl a vérvétel(kombinált,integrált)se kötelező!Egy bizonyos kor felett persze nagyon ajánlott!
Szóval ha te nem mész el egy 4Dre sem,abból sincs gond!Viszont fantasztikus élményből maradsz ki,szerintem!Én a végefelé is el akarok menni,bár akkor mrá nem fog beleférni egészben a képbe,de legalább láthatom a kis arcát!Illetve karácsony elött szándékozom még elmenni,hátha megtudjuk a nemét :roll: Amit már most is megtudhatnánk,de ahhoz akkorát kéne terpesztenie :lol: :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt szép vasárnapot!

Bocsika h mostanában ritkán jövök,sokat meloztam... :cry: :cry:
februártól kevesebbet szeretnék :)
Gratulálok a Babákhoz és a csinos pocakokhoz :) :) :)
Holnap megyek UH-ra,nálam ez vízválasztó-ennyi időt még nem éltünk meg,izgulok is rendesen!!!!!
Most megyek először az új dokihoz,remélem nem csalódom :?
Sajnos a férjem nincs itthon csak decemberben jön haza(külföldön dolgozik)ha minden rendben lessz akkor már talán mi is megtudjuk Kit várunk??
További szép napot Mindenkinek!:)

puszi

Kép
mónika36
 
 


annus: igen, kinn is szívósak a túlélő babák :) Zsófi pl még sosem volt beteg :wink:

Karambol tényleg nem jó, bármikor történik. Engem az ijesztett meg picit, hogy ugye szálltam ki a törött kocsiból, a másik autóból meg kiszállt öt pasi :shock: Remekül éreztem magam, ln egyedül nőként, de aztán nagyon normálisak voltak, rögtön elismerte a sofőr, hogy ő volt a hibás, sőt a végén meg is nézte az autónkat, hogy haza tudok-e vele jönni.
Vendég
 


Móni!

December???? :shock: Atya ég,hogy bírod ki!Én 1 napot is nehezen viselek apcim nélkül!Pedig minden hónapban pár napot benn kell aludnia....Azért ne dolgozz túl sokat!!!Pihizzz is!Drukkolok az uhhoz!!Minden oké lesz :wink:

Panndi!
Szörnyű ez a baleset...de a lényeg h nem lett nagyobb baj!Sajnos hiába vigyázol ha vki beléd megy... :roll:

annus11
 
 


Sziasztok, szép, napfényes, jó reggelt!
Szegény Mónika, hát az még tényleg odébb lesz, mire decemberben hazajöhet.
Ami a balesetet illeti, hála Istennek, nekem még nem volt. Viszont a barátnőm, akinél tegnap babáztam, 5 hónapos terhesen törte totálkárosra a kocsit, nagyon meg is ijedt mindenki, kivéve Donátot, ő végig tudta, hogy nem lett baja! :lol:
Annus, én is rangidős voltam! Első unoka, nagytestvér, minden szerepben tetszelegtem, de sajnos a mi generációnk legkisebb tagja is már 11 éves, és az én generációmból én vagyok az első, aki anyuka lesz. Még a barátaim közt is Donát az első baba, jelenleg így ő az egyetlen lehetőségem a gyakorlásra! :D
Legyen szép vasárnapotok!
Pusza!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Panndi akkor te szerencsés voltál.Mi egy tömegkarambol tizennegyedik törött kocsija voltunk.Apu vezetett köd volt.Hirtelen lefékezett egy kamion előttünk,de mi már nem tudtunk utána megálni és alácsúsztunk.A román kamionos állította hogy ő már legalább 2 órája ott áll.Pedig akkor satuzott le,mint utólag kiderült.Ami utánunk jött kocsi éppen megállt,de ha belénk rohan ottmaradunk minden.
Sőt hab a tortán,ha lett volna 8 napon túl gyógyuló seb valakinek,akkor apát még el is zárják.Így csak pénzbírságot kellett fizetnünk.
Férjemnek meg motorbalesete volt tavaly novemberben,lesatuztak előtte,ő meg lerepült a motorról és át a kocsin.Akkor is nekünk kellett fizetni.Mert az előtte lévő kocsi még megállt de ő nem tudott.Az ürge meg rendőr volt és úgy intézte hogy neki legyen jó.Pedig férjem élete a sisakon múlott,szerencsére rajta volt.
Olyan szép időnk van én meg még egész délelőtt a sütő mellett álltam.És még most sem vok kész. :evil:
Szép napot!!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mónika hogy birod?,Az én férjem is gondolkozik hogy ki kéne valamerre mennie dolgozni,csak nem akar minket hagyni.Hiszen így is reggeltől késő estig dolgozik,de legalább este velünk van.
Mit dolgozik férjed?Milyen időközönként jár haza??
Itt a mi környékünkön nagyon nincs munka lehetőség.Férjem most maró gépen van 400ft-os órabérbe ami nagyon kevés.Viszont már Kecskemét környékén duplán,meg még a fölött fizetik a marósokat meg a hegesztőket.Csak nincs kapcsolat és így nem tud bekerülni semilyen gyárba.Pedig még mi is szívesen felköltöznénk albérletbe,mert ott Grétinek is sokkal több lehetősége lenne.Itt nincs szinte semmi a gyerekeknek.Pl.játszótér,játszóház is max Újfaluba ami 30km.
Na jó a panaszkodást mostmár abbahagyom,eldugulok.

Puszi
Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Szörnyű ez a sok karambol. Én már sokkal-sokkal óvatosabban meg nyugodtabban vezetek, mint régen. Vigyázzatok magatokra!

Én férjem szerencsére nem gyakran, de szokott külföldre utazni, legközelebb a 12. hetes UH-nál nem lesz itthon. :-(

Anita, Kecskeméten pedig annyi cég van, nem hiszem, hogy csak a kapcsolatokon múlik. Vagy tényleg? Pl én könyvvizsgáltam ott egy nagy céget és állandóan emberhiányuk volt, meg jó nagy volt a fluktuáció. Nagyon jó cég volt. Meg Kecskemét is jó kis város. De gondolom családdal már nehezen költözik más városba, albérletbe az ember. Meg a VW is épít majd jó nagy gyárat oda....
Na mindegy, ti biztos jobban tudjátok.
pumuklii
 
 


Pumukli,nem is tudom.Még nem sikerült semmit találni.Olyan kellene ami jól fizet.Ezt értem úgy,hogy most ha állandóan odavan akkor esetleg nettó 110-et hazahoz,de ez a ritka.Volt egy hely Kecskemét mellett Tiszakécskén ott ugyanezért a munkáért 300 nettót adtak volna,de végül nem kellett menni.Pedig állítólag mindig hiány van hegesztőkből is.De ezek szerint kamu szöveg.
Mindegy,ha talál megyünk,ha nem akkor maradunk.Csak sokkal könnyebb lenne.Mert annyi fizuból még megérné az albérletet is fizetni,mivel itthon ennyiből amit most kap még van 25 ezer otp is a házon.Ez havi szinten plussz a rezsi.
Na tényleg befejezem ,mert nem várandós téma.
Mindjárt kimegyünk sétálni,mert olyan jó az idő.

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok Csajok!
Nem képpel jöttem, mert a párom nem tudott olyan képet csinálni, amiben "rendesen látszana" a pocim. ezek szerint magamhoz képest érzem nagynak, és nagy is, csak a fotón nem jön le. Növesztem még egy kicsit:)

Mónika, drukkolok holnapra az UH-ra! Gyere a hírekkel!

Anita, nézegesd az internetet, regisztráljatok is több munkakereső portálon, hátha akad jobb fizetős marós állás! Ha tudod, hogy létezik,akkor csak meg kell találni!

Az én párom is sokat dolgozik. Az a szerencse, hogy most, hogy kisgyerekes anyuka leszek, mindegy lesz, hogy meliyk nap szabad, a lényeg, hogy 7 napból 5-öt itthon legyen! Előtte nem tudtam az ő beosztásáhhoz igazítani az én időmet, én h-p ig dolgoztam...

A hosszú külföldi út kemény lehet, de biztos megéri az áldozatot.... az enyém csak 1-2 napra szokott elutazni, azt sem szeretem..... Még jó, hogy van skype.
vanni
 
 


Na a mai nap sem volt eseménytelen, voltunk sétálni hárman, és megharapott egy kutya :shock: Már megjártuk az ügyeletet, most Apa elment megkeresni a kutya gazdiját, hogy ne kelljen tetanuszt kapnom :?
Vendég
 


Panndi!!Nem semmi dolgok történnek veletek!!Remélem nem kell tetanuszt kapnod.
Úgy látszik Zsófi kistesója is kis túlélő baby.
Szép estét!!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szofi, ez tök jó, hogy így lelkesedsz és "gyakorolsz". Aztán a sajáttal persze minden más :).

Kezdek szégyenkezni velem még semmi veszélyhelyzet nem történt... azért még maradhatok ;)?

Ez a karambol viszont nagyon ijesztő... elképzelem, hogy J ott ül a hátsó ülésen, és egy ilyen vadmarha... na ne...

Só, szerintem helytől függ, hogy a downos vizsgálatba mi tartozik bele. Mindenesetre az ilyen pénzes helyek "vizsgálat-ajánlásait" nem igen kell komolyan venni... ha jó a dokid, akkor hallgass rá, nem kell több pénzkidobás! Azért egyszer persze nagyon jó elmenni egy 4D-re :)!

***

Na, ezt még reggel kezdtem el, azóta szerencsére vége lett a napnak... :) Jövök majd még, csak ma nemigen lehetett :).

Jó éjt!

KépKép
Kép
alithia
 
 


Sziasztok!
Panndi, drága, anyukám mindig azt mondja, hogy kibírhatatlan, hogy velem mindig történik valami, de szerintem csak azért, mert nem ismer Téged! A Te életed egy akcióregény az enyémhez képest! :D :D
Anita, szerintem is érdemes folyamatosan figyelni a lehetőségeket. Többet úgysem tehetsz, de rajtatok ne múljon, nehogy elmulasszatok valamit.
Már csak 3-t kell aludnom az UH-ig! Hipp-hipp hurrá!
Ma egész nap vásárolni voltunk, de végül nem vettünk semmit, csak baromira elfáradtam... :cry: :evil:
Holnap csak este tudok jönni. Addig irkáljatok szorgalmasan! Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!!

Remélem mindenki jól van!
Annus a köv.vizsgálat november 6.Ez a nyakiredő méréses uh.
Kijavítanád az orvosom és a kórházat??
Orvos:Dr.Farkas Béla
Kórház Karcag,de még a nevét nem tom,van neki??

Szép napot!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus!

Én kedden fél 4-re megyek! :) Akkor lehet hogy talizunk. :)

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: