Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz: Alexa: " Anya, Anya, Bada elesett! Leesett asztalról! Nem-nem!" Hanga: "Nonó, Noncsi is leesett." Nagyon finom volt a zserbó, meg a hókifli is és biztos a bejgli is, csak az már nem fért! :lol: Enyémek is kidőltek, de persze 3x kellett bemennem rendet rakni, Hanga már megint szobát rendezett, de csak 10 perces küzdelem volt. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: köszi igen koppkopp elmult köhögés biztos a sok cukortol :lol: :lol: :lol: :lol:
nem olyan nagy egyedül is lehet simán egy nagy mászos rész van de oda egyedül nem is mertek bemenni többi átláthato van sok játék is társas kirako fajátékok ilyenek
Timi: nagyon beindultak akkor dumagépek :lol:
bakker enyémek nem alszanak azt hittem nagy szunya lesz délelött is volt program majd csak 1 orát aludtak délután körberohangálták tetykot rendesen :oops: ééés nem alszanak :evil: :evil: ja és rászoktak a kijövök még pisilni-kakilni esti programra na ott jol felébrednek :? most Apa küzd mert nyivákoltak h Apaaaaaa de ugy hallom nincs még siker :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


holnap Apának lesz este kimenöje örülök végre ö is kikapcsol kicsit :wink: az persze álom h egyszer mi kapcsolunk ki kettesben :cry:
hu nálunk is fogy a süti rendesen :oops: :lol: ja marha jo lett a mézeskalács ám csajok imádják :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Kata: ne is mondd nálunk is állandoan megy a hajbakapás :cry: de érdekes mert van 1-2 "kedvenc" dolog amiböl nincs egyforma na már ezerszer megfogadtam h soha többet különbözöt :oops: :oops: :oops: pedig tudom h ezt is meg kell tanulni de néha már nem birom a hisztit meg az orditást :oops: :oops: amugy koppkopp egész jol müködik a cserebere de tényleg ezeknél a kedvenceknél nem és kész :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,ja,hogy nem fért :lol: azt hittem túl eldugtam a sütiket.
Édesek,kár,hogy csak az esések maradtak meg ennyire.

Babus,na meg a köcsög méztől :lol: :lol: :lol:
lehet túlpörögtek :shock:
Apának dejóóóóóóóóó,én is akarooooook csajos estét,annyira feltöltött a múltkor :D

akartam is írni,tescoban 50%-os akció a játékokra,aki esetleg spejzolni akar,vagy még nincs elég :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


én is tetykohireket akartam még mesélni na játékosztályt mi elkerültük (müllerben mindent végig kellett nézni :oops: :lol: ) de a rucikra csomo minden féláron van vettem is jo kis kordgatyot :lol:
ja lehet tulpörögtek :? bár van még ötletem...még lenne sztori de azt inkább nem irom ide :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: Alexa nagyon érzékeny, ha másik gyerekkel történik valami, sír, akkor az nagyon megmarad benne, ő is sírt, amikor Bada, de szerintem a játék is megmarad, csak az ugye természetes, az esés meg nem annyira.

Babus: :D A cukor+méz kombó nagyon bejött neked! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


igenigen tényleg nagyon jo volt talizni Veletek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: jaja :lol: :lol: :lol: lehet ezért lett jo a mézeskalácsom is :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na de jo micsoda esti forgalom van :lol:
hu képzeljétek Apa mondta ma h kevés a benzin a kocsiban (céges) de még nem kell tankolni szte kibirja hazaértünk még a játszibol majd alvásidöben ki akarta cserélni a kocsikat h én tudjak majd menni na nem tudott persze kijönni sem a garázsbol mázli h a fünyiro benzines és a kannában volt 1 liter benya :oops: :lol: aztán persze sipirc volt a kutra :lol: bakker még jo h hazaértünk :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: holnap már lesz Apa? hogy birtátok "egyedül"?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,asszem holnap este jönnek,elvileg ha kész lesznek,ha nem indulnak haza.Teljesen jól eltelt,végülis csak 3 nap.
Hű,benzin,mi is öntöttük már a fűnyíróból :lol:

mi az ötlet?

Timi,persze,láttam,hogy mennyire átérzi az esést,sírást...ennyi empátia egy 2 évesben :shock:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ebben a korban a tárgyak megosztása teljesen ellentétes gyermeke ösztöneivel. Identitás-tudata napról-napra erősebb, ezzel párhuzamosan egyre erőteljesebben szeretné kifejezni véleményét, és akaratát másokra erőltetni. Tisztában van a tulajdon fogalmával, tudja, mi az övé, és nyilvánvalóan nem akar egyik játékáról sem lemondani. Hogyan is várhatnánk el tőle, hogy egyszerűen csak adja oda játékát, ha valaki más akar azzal játszani? Ha végiggondoljuk, a dolgok megosztása eléggé tágan körülhatárolt fogalom. Ez az előzékenységről és önzetlenségről szól, és arról, hogy azért mondunk le tárgyakról, hogy más élvezhesse azokat - ez pedig olyan dolog, amely egy átlagos 2 éves gyermeknél nem szerepel a fontossági lista élén! Szülőként az Ön számára a legjobb megoldás, ha a "most te következel" módszert követi, ha játékokról van szó. Ennek a dolognak sokkal több értelme van gyermeke számára. A "te következel" közelebbi időpontra utal, és kölcsönös. Magyarázza el gyermekének, hogy a játszótárs következik a dédelgetett játékkal, és kis idő múlva majd visszaadja azt. Legyen igazságos mindkettőjükkel, mindig tartsa a szavát, és bátorítsa a vendéget, hogy adja ő is vissza a játékot Önnek, így babája is megkaphatja, amikor ő következik. Ha picinyének van egy kedvenc játéka, amelyhez nagyon ragaszkodik - például a maci, amivel alszik, vagy egy vadonatúj játék, amit nemrég kapott, és elég sokat játszik vele - tegye el egy biztonságos helyre, amíg látogatójuk van, mintsem, hogy azt várja babájától, ossza azt meg társával. Ezzel elkerüli a szükségtelenül hullajtott könnyeket és hisztit.

KépKép
noba
Budapest
 
 


jaj jártatom én ám a szám :evil: :lol: de tényleg tök érdekes h ez az iszonyat hiszti orditás nemcserélek tényleg csak bizonyos játékoknál van :shock:
máskor meg olyan büszke vagyok h milyen szépen cserélnek :lol:
amugy Tami nagy fifikás mindig rábeszéli vmi másra Lalut vagy eltereli rafkos egy nöszemély :lol: :lol:
majd elmesélem, semmi extra amugy :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: ha bedobtad a csalit, most már vallani kell! :wink:

Nyulasz: empátia az van, de szelektív, mint a hallása. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: aztaaa de drága :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


irok emilt akkor :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


irtam :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,lehet,hogy amikor egymást tépik,akkor nem jön elő :lol:

Babus,ma Bada elesett,rohanok oda,Noémi mögöttem,és mondja:"ÚRISTEN!ÚRISTEN!EZ BIZTOS NAGYON FÁJ" :lol:

Igen,a csere jól működik,ha mindkettő akarja.Nálunk is már nagyon sokszor van,de persze vita is van,de már nem annyi.

Tami ügyesen nyomja :lol: és bejön?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Na,ha mindenki lelépett aludni,akkor jóéjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


jó reggelt! Lányok,biztos emlékeztek,hogy nyáron Tigriske eladta a nyaralásukat,ki vette meg? Csak az érdekelne,hogy milyen hely siófokon a club218 apartman.Ő akkor a 6fős foglalta asszem 4 vagy5 napra 55ezerért,de ahhoz már időben kell gondolkodni,mert alapból 20felett van bőven egy ékszaka,talán januárt írt,hogy már akkor foglaltak.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: tegnap kidőltem. :oops: :lol: Mégiscsak balcsi idén is?

Babus: nekem meséltél sz-ról. :twisted:

Zsófi: végülis a kés nem foglal annyi helyet, mint egy állat! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


haho, én gyorsan bevásároltam reggel aztán Apát be is hivták melozni persze (mindenki 1 nap ügyeletes :cry: )
most meg fözöcske van :lol:
Zsófi: cuki :lol: majd mesélj h tetszett gyerköcöknek ;)
Nyulasz: hu már nyaralást tervezel? ügyi vagy bizti sokkal olcsobban lehet kifogni :wink:
CSajok van vmi bevált praktikátok h tésztábol 1 före hány dekát kell kifözni? én mindig csak beleöntöm de legtöbbször sok lesz és ugy sajnálom kidobni :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: :lol: :lol: :lol: Úristen :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja még Tamihoz mesélek este megint ment a küzdelem a kutyáért erre mondja Tami Lalunak h holnap elmegyünk ugribugriba és játszol a pacival sztori elözmény a játsziba volt egy plüss lo amit természetesen bemarkolt Tami és nem adta Lalunak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi,nyáron nálunk is volt hangyafarm a nappaliban,tetszett nekik :lol:

ez komoly,hogy késsel akart aludni? :shock:

Timi,én is kidőltem fél2-kor :lol:

Jaja,asszem idén is Balcsi,végülis nagyon bejött idén is,és én is jobban szeretem ha nem sós a víz.Persze az időjárás az közbe tud szólni,de asszem annak nincs jelentősége,hogy januárban foglalok,vagy júniusban,mert még 2 hétre sem tudják rendesen előrejelezni az időt.

Na,ügyletes...pedig jobb rápihenni az esti kikapcsolódásra :roll:


Törpikéééém???

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: basszus, ez gáz. :evil:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,nemár :shock: ellopták a hangyákat? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,egyszerre írtunk :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


tádám :lol:
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


végre nyugi van :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: hű de hatalmas! Nagyon szép lett! :D És milyen hosszú hajuk van már a lányoknak!

Én is szívesen mennék balcsira, de inkább kis nyaralóba, nem tudom még hogy alakul a nyarunk, de Sárvár tuti lesz 4 nap, az nagyon bejött. Mellé még kéne valahol 1 hét nyugi, ezért is gondoltam nyaralóra, de még apának nem mondtam, nem tudom mit szólna hozzá, szerintem lebeszélne. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: köszi ;) hááát alakul haj de nekem még mindig kevés :oops: de nem merem vágatni nagyon nem merem :oops: :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Balcsi nekünk is bejött az az 1 nap :lol: :lol: de azota is emlegetik csajok :lol: Apa már nagyon vágyik tengerpartra hááát majd meglátjuk elöször jo lenne egy lotto 5ös :lol: na jo 4es is jo lesz :lol:
az a baj h én nem birok 1 hétig lábat áztatni :oops: én inkább menös vagyok :lol: szoval vmi átmenetet kellene találni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,ez igen :shock: :D gyönyörű lett,apának egy vállveregetés! :wink:

Végülis nekünk bejött a balcsi,hogy azért tudtunk bicajt bérelni,és utánfutóval a gyerekekkel boglárra átmenni,akkor volt sok szabadtéri koncert,voltunk hajókázni,kisvonatozni,a cirkuszba-vidámparkba el sem jutottunk :lol:
Bár idén megfogadtuk jövőre Olasz lesz,a fél rokonság oda jár.

Timi,kis nyaralón én is gondolkodtam,majd körbenézek,Lellén már tudnám mi mihez esik közel,de idén máshova mennék,mert én nem igazán szeretek kétszer ugyanoda menni,még ha nagyon jó is volt.

Zsófi,ja nem örültem,de van a raid-nek egy hangyaírtója,két kis eszkimóházikó,és azzal 1 nap alatt lehet hangyátlanítani,így nem sokáig élvezhették a gyerekek :lol:
Remélem délután szerencsével jártok!

Móni?Vendégek?Vagy mamánál?

Ma a kedvencüket főztem,aprikáskrumpli virslivel,annyira szeretik,akkora tányérral esznek belőle 6 perc alatt,mint én :shock: és mondogatják:anya finom,anya nagyon finom,a végén meg :köszönöm ebédet,tele pocim. :lol: Kiváncsi leszek a lencsére,eddig nem igazán ették,én meg még sosem főztem,mindig mama csinált,na most kipróbálom.
Viszont a göngyölt csirkemell annyira bejött Nonónak,hogy nem is kellett vágnom,megfogta,és harapta.Még apának is nagyon ízlett,pedig nálunk általában sertéshusi van,nincs oda a csirkéért.Balázsnak meg a majonézes krumlisali,lilahagymával csinálom,és főttojást is teszek bele,de majonézt én keverem ki,remélem nem gond,hogy így eszik belőle a gyerek :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: köszi ;)
délután van már Apa? nincs kedvetek átjönni???
nálunk is egyik kedvenc van ma spenotos tészta :lol:
ez a husi dolog tök érdekes nálunk is van h nem eszik most meg ránottam csirkemellet zabálták egészben :shock: :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: én is nézegetem, csak nálunk az is csökkenti a lehetőségeket, hogy csak széchenyi-pihenőkártyát elfogadó kell, üdülési csekk megszűnik jövőre. Nem tudom így magánszállások vannak-e, átállnak-e rá? :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: mi ez a kártya? uaz lesz mint az üdülési csekk? de biztos átállnak az ücs-et is sok magánszállás elfogadta, nem?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


köszi Babus,megcsörgetlek ha felébredtek,és megbeszéljük.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus: ugyanaz, de mégis más. Nem tudom még pontosan, asszem 3 részre van osztva a kártyán belül, egyik része az eddíg üdülési csekk néven futó valami, de kizárólag üdülésre lehet felhasználni, van egy étkezési része, meg egy nem tudom milyen, ebbe vannak a sporttevékenységek, masszázs, meg ilyenek. De még nem tudom milyen pontosan. Jól bekeverték, még jobban szűkítve a felhasználhatóságát.

Alexa mai elalvása nagyon vicces volt, apával idekint vihogtunk hogy huhogja magát álomba a gyerek. nem tudom mi lelte, lenyelt egy galambot? Egyébként is délben úgy szokott elaludni, hogy le sem ér a feje már alszik, most kellett neki valami önaltató módszer. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: köszi ;)
a butort ugy volt h Apa csinálja de nagyon besürüsödött a program igy teszveszen vettem :lol: (és ahhot képest h fa és mennyibe kerülnek ezek tök olcson 8) )
Timi: hááát akkor ez nem tul jo :?
Nyulasz: okés beszélünk akkor :wink: én is jelzek ha felkeltek aztán meglátjátok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok! Én is itt.

Babus, pont dicsérni akartam Apát, amikor írtad, h vettétek!! :lol: Mennyi volt amúgy?

Zsófi, ja szeletelős gyümik nálunk is nagy kedvencek (karácsonyra kapták), meg most a Duplo lett az.

Kata, jó itt látni téged. :D Majd írok mailt.

Nyulasz, Látom intézitek a nyaralást időben.. :lol:

Akartam még vmit, de kiment a fejemből.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: a házikot Apa csinálta ám :wink: csak butorra nem maradt ideje :oops: pocifotoooot lécccccccccci :wink: jol vagytok?
Nyulasz: köszi h jöttetek :wink: gyertek máskor is ám ;) mostanra kicsit lenyugodtak Csajok aszem :oops: na láttad végre h nem is olyan angyalok :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: voltatok???
na megyek pancsiért kiált a nép :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,köszi a vendéglátást :D ezek már olyan fáradtak voltak,Noémi ez miatt inkább nyűgös is,aztán a tápi után ő jól feléledt,Bada meg majd elaludt.Aztán egy rövid mesét választottam neki,és sikerült 8.50-kor jóéjtpuszit adni.Ahhoz képest,hogy fél8-kor indultunk tőletek,egész gyorsan ment minden.
Na,én ilyeneknek még nem láttam a lányaid,elképesztő :lol:

Rana,én már annyira várom a nyarat,csak ezért jutott eszembe :lol: Jól vagytok?

Zsófi,nahát,ikres szülők bulizni mennek? :lol:
Végül mit vittek el onnan?Vagy miért törtek be?Kiderült?
Örülök,hogy jól sikerült,mostmár tényleg elviszem én is őket a tropicariumba,hiába itt van 3 km-re,és heti kétszer tuti megyünk a Camponába,valahogy mindig kimaradt.

Lányok,ma Balázs felment a fotelre,kinyitotta az ablakot,felhúzta a szúnyoghálót,majd leesett,de befelé a fotel felé,nem tudom hogy,mert a szobában pakoltam,hallom a puffanást,aztán a sírást,Noémi annyira megijedt,szaladt be hozzám,hogy anya gyere,baj van,Bazsi elesett,vérzik.Mondom jó mindjárt,és szólok ki Bazsinak,hogy jöjjön már be a szobába,gondoltam nincs nagy baj,ezt a vérzik dolgot akkor is mondják,ha csak picit ütik meg magukat,na ezek után komolyan veszem,az egész szája körül tiszta vér volt,meg a pulcsi is rajta picit.Alul elharapta a száját,kívül-belül,felül meg a bal1-es foga felett vágta szét az ínyét,de szerencsére foga nem sérült.
Az ablakhoz sose nyúltak eddig,pedig sokszor ülnek fel oda,igaz mindig lezavarom őket,na ezek után asszem meggondolják.Noémit nagyon megdicsértem,hogy rögtön szólt,szegénykém nagyon sírt,és mondta is,hogy nagyon megijedt.

KépKép
noba
Budapest
 
 


jo reggelt!
Nyulasz: jaj de finoman fogalmaztál "elképesztő" :lol: :lol: :lol: ugye ugye én mondtam :lol: :lol:
Zsófi: jo bulizást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus :lol: finoman? :lol: én csak arra gondoltam,hogy ilyennek még nem láttam őket,felpörögtek rendesen,az biztos :lol: mondjuk nálunk a sikítozás ritkán szokott lenni,mert Nono mindig nyafog akkor,hogy hagos a Bada,ezért voltak úgy megszeppenve :lol: persze nagyon jól érezték magukat,és tőlük nem vettek el semmi játékot,nagyon cukik voltak.És bocsi a kerítésért :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: szegény Bada! :( Mit tettél a Babusék kerítésével????

Zsófi: de jóóóóóó nektek! :D Jó bulizást mára!

Én nagyon valószínűnek tartom, hogy idén is átalszom az éjfélt! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,ja nem én,a Bada elesett,és egy játékon eltört az egyik léc :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi: sztem mi is :oops: :lol: mondtam Apának h legalább egy filmet nézzünk majd meg...kiváncsi vagyok fent birunk-e maradni :lol: van egy csomo film amit hoztak barátaink és még nézetlen állapotban áll mindig a vinyon :?
Nyulasz: jaj az nem is tört el igazán :wink: észre se lehet venni :wink: de bármikor cserélhetö ne aggodj szted hány ilyen léc van itthon??? :oops: :lol:
Apa hazaért?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: